K-report
 

Archiv do 26.listopadu 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » MHD ve Zlíně (trolejbusy, autobusy) » Staré archivy » Archiv do 26.listopadu 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1485
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 21:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Sanos: je TEN Brejlovec...:-)
TA je třeba Ceckatá, tzn. 749

Ale teda netuším, proč tomu tak je.
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Rsnake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 21:36:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prej omlouvám se že krYtYzuji chyby. Já padám .

Hoši, vaše texty jsou nečitelné. A tím, že se rozhodnete nám to jako vrátit a budete prolézat všechny stránky a hledat kdo se někde překlepl, se vaše reputace vážně nezlepší. Nepatřím mezi kritiky pravopisu ale existují nějaké hranice za které by se nemělo zacházet...
Who ya gonna call? MHD!!!
http://www.mhd-fotogalerie.ic.cz/
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1371
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 21:43:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ježišikriste no tady to vypadá.

Koukám, že na 25 Tr již také máte černý lak kolem zadního a předního okna. A fakt že to vypadá lépe. Doufám, že rovnou nemáte i modrý interiér, aby všechny 25 Tr v ČR nebyly stejné (mimo prototypa).
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3786
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 22:41:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No zajímavé to tady máte.
Karosa 672: Chyby byli. Hm.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1487
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 08:27:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Pes: Zlínské 25Tr mají venkovní hlásiče...Ty vaše též?
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 09:07:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

KAROSA 672 : Než kritizuju ostatní tak se podívám na své příspěvky ! Měli byste se nad sebou oba zamyslet. Moje rady jsem Vám napsal.
Tím, že kritizujete ostatní si fakt moc nepomůžete. Toto je poslední odpověď na téma pravopisu, protože si myslím, že toto fórum je o dopravě. Jinak mám rád mladé zájemce o dopravu, ale musí to mít pánové úroveň.
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 09:10:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak bych se chtěl zeptat jestli někdo nevíte od kdy se objeví nové 25tr v provozu ?
PENDOLINO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.146.168.82
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 11:27:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo na dispečinku mi říkaly,že vyjedou 24.listopadu!!!!!tak chystejte kartičky a jízdenky!!!!!!!.já nikoho nekritizuji,to můj bratr,on je v 6.třídě na Zš Malenovice a já na učnáku,měl bych už to znát!
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1375
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 12:47:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino 15: No, u nás je to zajímavý. U nás venkovně hlásí vše od stařičkých B 732 přes 15 Tr, 22 Tr po 25 Tr. ALE nikdo neví odkud, protože nahoře repráčky nemáme ani na střeše nic není, žádný reproduktor. Ale venkovně prostě hlásíme.
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1347
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 13:23:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes: U 14/15Tr žádný zázrak velebnosti:-)). Už dokonce tyto vozy disponují vnějším akustickým systémem... Jsou to ty mřížky za prvníma a před posledníma dveřma.
 
A zevnitř to vypadá takhle /když se sundá standartní černá krytka/
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Rsnake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 13:57:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jsem vůbec nevěděl. Vůbec by mě nenapadlo že za těma mřížkama je reprák. Je to spíš jak nějaké větrání.
Who ya gonna call? MHD!!!
http://www.mhd-fotogalerie.ic.cz/
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1376
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 14:19:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

24 Tr: Áhá Taky by mě to nenapadlo, díky... Ale Jak je to s Karosama?
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Patrice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 15:27:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2 kousky 25Tr přesunuty až do Zlína...
Plně podporuji ŠOTOUŠE
ICQ: 233-016-608
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 15:33:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doufám že tam vydrží do 17:00 než pojedu do školy at si je můžu šotnout
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1492
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 17:02:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Šari: Do 18.50, to jedu já :-)
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Pavel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 17:27:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malá ochutnávka trolejbusů 25Tr ve Zlíně. Více kdyžtak na stránkách ZSPTD.

Mimochodem dle dodacích listů, které jsou šikovně umístěny za čelním sklem, tak 25Tr s transparentem "Zkušební jízda" by měla být 402 a "Služební jízda" 403. Snad jsem si to nepopletl...

 
Zlínský spolek přátel trolejbusové dopravy - http://www.zsptd.net
Každý všední den nové informace ze světa MHD z celé ČR!
Novinář
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.148.72
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 17:32:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dva 25Tr Citelis dorazily do Zlína.
 
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1495
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 18:39:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Pavel: a jak poznám v provozu,která měla tehdá na transparentu slžební a která zkušební jízda?
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Pavel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 18:45:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino_15: No v provozu už budou mít ty evidenční čísla, ne??? :-)))
Zlínský spolek přátel trolejbusové dopravy - http://www.zsptd.net
Každý všední den nové informace ze světa MHD z celé ČR!
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1348
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 19:29:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes: Tož to už netuším...

Ještě dobočím od tématu 25Tr - pro ty co nesledují celý K-report. Tak už je Regionova /814,914.002/ vybavema označovači.
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 10-2002
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 21:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

25Tr dorazily do Otrokovic v sobotu v 8:40 a dnes ráno jely na Mn 81031 do Zlína (ve 4:30). Teď už to je jen na DSZO, kdy si je odtáhnou (předpokládám, že v pondělí dopoledne). To už ale každý zaregistroval z předchozích příspěvků. (Fotky sem dávat nebudu, nevím jak.)
Já jsem chtěl jen doplnit něco k 814.002: Označovače jízdenek sice má (2 kusy), ale první nefunguje a druhý razí špatný čas. Je to prostě krám. Bravo PARS NOVA!
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 22:09:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímalo by mně, jak budou průvodčí kontrolovat jízdenky
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1349
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 08:00:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jameszl: Já si říkal že co je tam špatně... Ono to razí krom roku 2009 o hodinu víc, než je ve skutečnosti... Takže mám pak 100min. jízdenku.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 12-2003


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 10:55:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jameszl: proc do toho pletes PARS? Vzdyt ten oznacovac je vyrobek externi firmy a serizeni je vec Casu Dosti.
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-KAROSA ...
Sanos312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 13:28:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak 25Tr už jsou určitě doma.
P.S. Měli bychom jim připít na bezporuchovou službu Zlínu.
Trolejbusy jsou budoucnost všech národů.
Zlínský trolejbus náš vzor.

THE BEST CAR IS SKODA 100 AND MY TRABANT 601 S.
9_tr_ht_26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 13:57:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na stránkách DSZO je článek o nových trolejbusech 25 Tr a o vyřazování patnáctek.
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak jediné co se proti tomu dá dělat. (Jára Cimrman)
Řidič II.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.177.145
Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 13:57:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šotouši, na iDnes je článek. odkaz
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1350
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 14:14:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9_tr_ht_26: A taky první oficiální zmíka o nějakém historickém autobusu /655/.

Sanos312: No ne že bych nevěřil, ale spíš opít:-))

O půl 11 jsem jel kolem nádru - a 25Tr už tam nebyly... Asi se nyní s nima "laskají" na DSZO.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Karbonyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 11-2003


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 15:46:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin__24tr: tos jel asi zrovna do toho gumoservisu, že jo? Jooo, svět je malý...
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1402
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 18:13:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jameszl: Ano přidávám se k příspěvku-nekritisuj někoho, kdo s tím nemá co společného, jinak ikdyby by byla vina Pars, tak až budeš rekonstruovat nějaká vozidla, tak pak teprv rejpej, pokud je něco nového, tak se musí vychytat mouchy a to že to bude stát v depu je neukáže.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1353
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 19:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karbonyl: Jojo... auto je na zmních /konečně/ a já si mezitím aspoň "shotnul" 341.

 .
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Sanos312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 21:40:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin_24Tr: Já už jsem jim připil, ale s mírou. Vždyť jdu zítra do školy.
Trolejbusy jsou budoucnost všech národů.
Zlínský trolejbus náš vzor.

THE BEST CAR IS SKODA 100 AND MY TRABANT 601 S.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1356
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 23:36:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, už zhruba měsíc se tady probírá 169 - že by měla každým dnem vyjet... A ono furt nic. Viděl ji někdo, nebo aspoň ví co s ní je?

Sanos312: To nebylo mířeno přímo na tebe. Ale myšleno bylo, že pokud chceme připít na spolehlivost 25Tr - tak to bychom měli /radši/ pořádně, že.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1500
Registrován: 2-2005


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 20:35:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Řidič dvě: Jedna z těch moderních tramvají mi rozbila sluchátka
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Helloween
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 22:14:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ahojte posledni dobou se mi zda že zlínské řidičky trolejbusů jsou dalece lepší řidičky než trolejbusáci jinak si nemužu vysvetli to že se s trolejbusem umi plynule rozjed a plynule zastavit trolejbusáci toto neumi,dale chapou k čemu slouží topení řidiči si asi mysli že je to jen na ozdobu,cesta ráno z otrok do zlína v promrzlém trolejbuse je opravdu příjemná a to jeste nemrzne,nemáte poslední dobou podobný názor?
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 22:23:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já mám radši chládek než přetopeno, když tam sedím v bundě
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1501
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 16:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve voze by nemělo být ani vedro ani kosa. Ideálních je tak 16, 17 stupňů (aspoň pro mě)

K řízení: Holky všeobecně jsou opatrnější...To je známá věc
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Petrumr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 3-2004


Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 20:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kluci od Zlína prosím kolik % stoupání a délka je na JS a na Lesní čtvrt.Můžou tam jet tr.za sebou?
http://petrumr.rajce.net/autotec_06/
j.p.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.178.89.241
Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 22:00:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na JS je stoupání tak kolem 10% maximálně. Délka tak 2,5 km. A trolejbusů tam může jet vskutku hodně, protože v pracovní dny jezdí na Svahy 4 linky po 12 min. a jedna linka po 20 min. Nezřídka se stane, že nekteré linky mají třeba zpoždění, takže jedou tři i čtyři trolejbusy tesně za sebou a žádný problém v tom nebyl. Co se týče Lesní čtvrti, tam stoupání tak 1,5-2km v 10%. Jezdí tu pouze 1 linka v pracovní den každých 12 min., takže ověřit to z praxe tak lehko nejde.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1359
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 23:23:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No na Lesní Čtvrť to asi taky nebude problém... úsek je napájen samostatně. A když tam jezdí ráno školní spoje - v celkem hustém interalu za sebou.
7: 08, 19, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 58 (odjezdy ze Slovenské).

Richard, Trollino_15: Nevím od kolika °C je u nás povinnost topit /myslím že když je dlouhodoběji pod 2-5°C?? - fakt netuším/. Ale ideálně vytopený vůz MHD je podle mě, když není rozdíl vnitřní s venkovní teplotou kolem 10°C.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 418
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 16:35:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska 402 a 403 na lince 6!!!
+
počkejte si do večera na fotku 169 !!!

večer sem hodím some fotos!
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

PENDOLINO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.146.168.82
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 17:00:39   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin_24 vůz má teplotu 16 °C
Petrumr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 17:21:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

j.p.-dík.četl sem na foru,že trolejbusti mají nějaký předpis,že nemůže jet za sebou v jednom useku do kopce,já vím,že na JS je někdy frmol a jestli to neplatí od určitýho stoupání.
http://petrumr.rajce.net/autotec_06/
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 419
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 19:00:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

--> 169 <--

 

A první den provozu nových 25Tr Citelis ev.č. 402 a 403 - překvapivě na lince 6

 
 
 
 
 
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

Pendolino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.146.168.82
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 19:36:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

díky za 169,dobré fotky na JS.K.,FOTÍŠ JE DOBŘE,A CO PÍŠEŠ DO TĚCH DESEK???????????????????????????????????
PENDOLINO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.146.168.82
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 22:00:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JAK TO VYPADÁ S 362 A KDY VYJEDE 169?????????
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1363
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 22:53:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O víkendu by se mohly i vyzkoušet jízdu na agregát - vypadá to na výluku v Malenovicích... /přeložka na křižovatce/.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
PENDOLINO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.146.168.82
Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 07:06:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to by se mohly,víte otom,že v zadu nemá vrchní madla
Sanos312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 22:13:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlin_24tr: A nejlépe na filmové ateliéry.

Dnes jezdily na lince 1 obě.
Trolejbusy jsou budoucnost všech národů.
Zlínský trolejbus náš vzor.

THE BEST CAR IS SKODA 100 AND MY TRABANT 601 S.
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 423
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 23:50:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z Otrokovice dneska

 
 

PS: z té 403 po mě kukal určitě náký šotouš (řidič to nebyl)
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

Rsnake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 00:13:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: To je Pendolíno.
Who ya gonna call? MHD!!!
http://www.mhd-fotogalerie.ic.cz/
Patrice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 08:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Změny nových 25Tr (402, 403) oproti prototypu (401)

- bezpečnostní pás u řidiče
- lepší klimatizace
- rádio na CD
- jiný typ sedadla (které má tisíce různých tlačítek na ovládání, zdálky vypadá hodně futuristicky)
- omezovač rychlosti (při dosažení 65km/h zobrazí na display nápis "MAXIMÁLNÍ RYCHLOST" a pak jen udržuje rychlost. U prototypu se dalo klidně dosáhnout i 80km/h)
- maličko lepší odhlučení motoru (žádný pazvuk navíc>>ZATÍM), Zlín24Tr určitě potěší, že tam zatím nevrže ani žádný sloupek)
- sloupky vepředu a vzadu, jak už tu bylo řečeno jsou černé, ne žluté (rozdíl oproti zdejším Citelisům)

pokud ještě někoho nějaká viditelná změna uhodila do očí, tak ať mě doplní...
Plně podporuji ŠOTOUŠE
ICQ: 233-016-608
PENDOLINO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.146.168.82
Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 10:53:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to sem byl já řidil to známý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,je to dobrý vůz,má lepší klimatizaci!!a dneska je na 8 403
Robin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 11:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pendolino: Nechceš těch vykřičníků udělat ještě víc? (ostatním se omlouvám za OT)

Těm vašim "pětadvácám" to teda dost sluší,on nátěr dělá hodně
Jo a eMková 169 vypadá dost fajnově
14/15TrM - toť nejlepší trolejbusy,které znám
České nezávislé dopravní sdružení
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 424
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 12:56:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad pásy: řidič musí používat bezpečenostní pás?(tam kde je)
Ad omezovač: No včera mezi Trávníky a ZPS jestli jel max 65 - tak to bylo málo!To bylo tak 75!!

Jo a eště jeden postřeh z 403: Za jízdy cca na 5 sec zhasl celý vůz - zničeho nic

ad TIS: no sem si to myslel, žes to byl ty - ty nesmíš nikde chybět!
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1422
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 17:27:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: jo musí, dle zákona ano.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Pendolino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.146.168.82
Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 20:23:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ŠARI: vlak motorový 810 385-5,on je už zastaralý, nahradil bych ho za regionovu,dnes měl zpoždění 7 minut měl jet do Otrokovic 17.05 a jel 17.12
Rsnake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 20:56:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari: Třeba ten omezovač na dílně odstranili :-) Když tam dělají GOčka tak mají určitě nějakou licenci ne? Nevím jak to chodí.
Jinak pásy jak říká 9_tr musíš mít, pokud je jimi vozidlo vybavené, proto já osobně nepovažuju za šťastné rozhodnutí že jsou jimy vozy vybaveny. Musí být nepohodlné řídit celý den a ještě horší to musí být s pásama...
Who ya gonna call? MHD!!!
http://www.mhd-fotogalerie.ic.cz/
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1423
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 22:02:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pendolino, je trochu zastaralý, ale vzhledem ke složeníhdv(víš-li vůlbec, co to je) u ČD je to vůz, kterému ještě tak zbývá 20 let životnosti.
aspropos, spoždění do 10 min se na železnici nebere jako spoždění.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Patrice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 22:50:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pendolino: Možná už je moc pozdě večer, ale asi sem to pochopil tak, že chceš vyhodit 385-5 jen kvůli tomu, že má úplně trapné zpoždění?? (do 10minut)

Ještě se našel jeden menší rozdíl a to jiné rozložení sedadel vzadu "čtyřka" je tam mnohem víc místa...

 
Plně podporuji ŠOTOUŠE
ICQ: 233-016-608

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace