K-report
 

Archiv do 27.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy a autobusy v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 27.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
aaaa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.254
Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 12:59:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mirda pišeš blbosti 7602 je záložka.
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 852
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 13:01:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad aaaa Tak se běž podívat do provozu co na kurzech 48/406 a 48/407 jezdí a uvidíš. Já mám to štěstí, no vlastně spíše smůlu že kurzy 48/406 a 48/407 potkávám několikrát týdně.
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 13:06:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: Jsem si stále jistější, že se pleteš ty a ne já. 7601 známe všichni a druhým vozem, který se na těch kurzech (406 a 407) točí je 7603, jezdí s tím takový relativně mlaďoch, tmavé krátké vlasy, většinou bílá košile a kravatka. A 7602 vídívám poletovat na různých kurzech, čili jsem ji měl zaškatulkovanou jako zálohu. Akorát jsem ji teď dvakrát krátce po sobě viděl na a-37, tak mě napadlo, jestli třeba nevyfasovala stálý kurz.
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 853
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 13:17:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No je to možné... Vycházím z toho, že ještě např. loni na podzim jsem tam vídaval jak 7602 tak i 7603 (vždycky v řízení toho mladého řidiče o kterém jsi psal). Je možné že nyní už tam jezdí skoro výhradně jen 7603, nevím. Zas tak moc už to nesleduju.
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 614
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 14:08:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, před chvilkou jsem spatřil 3903 na Kamenci. Jezdí asi na t-107. Možná, že ji teď nasazují více, aby šetřili novější vozy.
ICQ: 319 000 672

Musím si zvykat na Solaris.
shrek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.81.70.61
Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 14:24:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

indy-nenasazuje se více proto aby se šetřili nové vozy,záleží na stavu najetých km.Je tam víc kryterií.A 3903 se nasazuje už jen na krátké,nebo vesměs trhané směny.Takže nasazovaná je spíš proto,že je funkční.
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 14:25:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: na kurzu 48/406 a 407 jezdí vůz 7601, proto se někdy stane, že tam je jiný vůz třeba i ten 7602-3...
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 14:28:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollin: Zase špatně.
Na kurzech 48/406 a 48/407 se denně střídá "náš oblíbený řidič" 7601 se svým vozem SU15 7601 a ten mladý řidič s vozem 7603, 7602..
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 714
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 16:29:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co jsem napsal já je špatně v čem?Napsal jsem, že na těch kurzech jezdí 7601 a 7602-3, co je na tom špatného???
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 17:38:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem se na a-40 (40/407) svezl citybusem. Jezdí tam normálně?
ICQ: 319 000 672

Musím si zvykat na Solaris.
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1019
Registrován: 10-2003


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 18:05:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: No já bych souhlasil s aaa, jelikož dneska jezdí na a-37.
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír!
http://www.mds.spsei.cz
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 823
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 18:34:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: Co je to za otázku? Citybusy jezdí přece na různých porubských trhačkách.

Mimochodem, nestačil jsem se divit, že 6526 má v zadní částí zcela modré osvětlení
160 NENÍ 175! (Vzkaz pro lidi z DPO, kteří vydávají kapacitu Solarisu 15 a 18 za srovnatelnou)

http://www.mhdaktualne.net

Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 639
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 18:40:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: Je to tvůj "oblíbený" řidič, většině zde dikutujících si myslím, že nevadí
Karosák: Mně se to modré osvětlení v Karosách moooc líbí! Ale vzadu jsem ho ještě neviděl, to je fakt, většinou si to šoféři dávají dopředu
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 18:53:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman: ad. Mirda
Trollin: Napsal jsi to tak trosku divne. Ty kurzy jsou dva a tak je nemuze vozit jezdit jenom 7601 a sem tam neco jineho. 48/6 a 48/7 jezdi 7601 a 7603 se svymi sofery, kteri se na tech kurzech stridaji (jeden den je 7601 na 406 a 7603 na 407, druhy den naopak). A obcas se misto jednoho z nich, vetsinou misto 7603 objevi nahrada. Ale myslim, ze uz si rozumime.

(Příspěvek byl editován uživatelem adams.)
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 715
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 19:10:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: tak to bylo myšleno, ale fakt jsem to nějak divně napsal.Ano rozumíme si
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 19:28:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně tak jak píšete, dneska tam byl skutečně 7603.
Jinak pokud bude řidič odjíždět od počáteční zastávky o 1-2 minuty dříve, tak nevím jestli byset si takového řidiče oblíbili.
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:00:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: Během dopravní špičky to snad není taková katastrofa, nemáš chodit přesně na minutu odjezdu. Navíc, jsi tuším mluvil dřív o jiných důvodech, proč ti vadí. Jojo, v době, kdy ses s ním ještě bavil ti tyhle věci nevadily co?
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:30:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: Citybus je na tom kursu téměř denně (nebyla to 7009, to, čím jsi jel?)

Karosy a modré osvětlení: Nedávají si to dopředu ti řidiči proto, aby to tak na ně nezářilo? Co já vím (a nevím proč),autobusáci za tmy nemají moc rádi světlo. Někteří to mají zamodřené, jiní tam mají kus plastu, aby to krylo záření.
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:35:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koďas: autobusáci nemají za tmy rádi světlo, protože se odráží na čelním skle a tudíž nevidí na cestu...
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koďas: Jo je to proto, ty světla vepředu strašně moc svítí do očí. A někteří si to zabarvují a to namodro, aby to bylo v barvě vozu. A proč nemají rádi za tmy světlo? Ty asi nemáš řidičák co? V osobáku se taky nejezdí s vnitřním osvětlením a proč? Když máš ve voze tmu, lépe vidíš na cestu, když se ti to neodráží v čelním skle.
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 642
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:39:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollin: Byl jsi rychlejší
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 718
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:40:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman: já taky nemám řidičák a vím to
A na modro se to nezbarvuje proto, aby to bylo v barvě vozu, nýbrž proto aby to světlo nebylo tak ostré...

(Příspěvek byl editován uživatelem trollin.)
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:43:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koďas: Myslím, že to byla 7001. Já se často procházím po Porubě, ale pravda je, že většinou jenom o víkendu, nebo přes preacovní dny večer, takže trhačkové kurzy už nevídám a to tam jezdí samé B941. A taky jedna B961E , kterou jsem tam mimochodem už dlouho neviděl. NEVÍTE PROČ?!!! Proboha, nemělo to být náhodou už hotové? Fakt bych chtěl vidět, kolik práce se na tom od konce sprna udělalo. (Myslím samozřejmě 4289)
ICQ: 319 000 672

Musím si zvykat na Solaris.
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:43:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollin: No jo, ale když to někoho nenapadne, tak je jasné, že ten řidičák ještě nemá
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 644
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:46:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollin: A aby to nebylo ostré by to mohlo být třeba zelené
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 720
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:46:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo to byl ten vůz, kterému shořela ta prdel, že?Však co, času dost, ne?Za ten vůz jezdí náhradní, takže to zase tak špatné není...

Busman: mohlo, ale nemusí...

(Příspěvek byl editován uživatelem trollin.)
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:52:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollin: Taky to možná bude tím, že v podniku je nejvíc barvy právě té modré Ale co si pamatuju, tak dříve se prý povolovaly určité výzdoby vozu, ale musely být v barvě vozu
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 721
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:56:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman: je to možné...
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
aaaaa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.3.69
Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 20:59:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda, ty 1-2 minuty dříve z počáteční zastávky budeš muset vysvětlit řidiči 7601 do očí. Jezdím s ním velice často a ještě se mi nestalo, že by odjel dříve. Už jsem mu poslal SMS.
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 856
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:08:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aaaaa: Díky nic lepšího si fakt nemohl udělat než napsat SMS... (myšleno ironicky samozřejmě)
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 824
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:10:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: No na 4289 se udělalo od srpna spousta věcí - např. se uhasila, převezla do garáží Poruba, pak na Hranečník,...

Trollin: Jo? Náhradní je 4255, sice trochu modernizovaná, ale nic moc.

Jinak nevím, co máte proti řidiči 7601, ten je poslední, u koho si umím představit neseriózní chování.
160 NENÍ 175! (Vzkaz pro lidi z DPO, kteří vydávají kapacitu Solarisu 15 a 18 za srovnatelnou)

http://www.mhdaktualne.net

Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:18:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosák: Souhlas. I když občas nějaký ten předpis poruší, dělá to jen kvůli cestujícím.
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:20:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na 4289 se už náhodou dovezl nový motor, tak už by to němělo dlouho trvat. Je jen škoda, že se nebude měnit vlek - kataforéza
aaaaa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.3.69
Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:21:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: Už mám jeho odpověď. Není publikovatelná. Těším se na Vaše setkání. Doufám, že budu u toho!!! Hrej si raději se svými malými kamarády a nepleť se do dopravy, když tomu nerozumíš. A seřiď si hodinky a nešpiň řidiče, který jezdí i v těchto podmínkách na čas
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 857
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:24:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

že jsem radši nedržel pusu.
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 647
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:26:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: Nechceš začít jezdit tramvajema?
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 858
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:27:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Navíc jsem nikde nenapsal že řidič 7601 odjíždí o minutu dříve jen jsem napsal:
"Jinak pokud bude řidič odjíždět od počáteční zastávky o 1-2 minuty dříve, tak nevím jestli byset si takového řidiče oblíbili"
Takže to že to vztahujete jenom na řidiče 7601 je váš názor.
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 859
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:27:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman: Proč?
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1237
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:28:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, jak vidím, tak nejsem jediný, komu ze zdejších diskusí začíná být na blití. Jen tak dále, klesněte na úroveň bulváru...

Jen se pak nedivte, že zde nikdo nepíše informace, na které jste tu byli zvyklí - informace "zatím neexistující".
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 648
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:35:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: No jo čerstvě "povýšený" geodet Každá diskuze má své neřesti, viz někteří mladší diskutující na "vaší" tramvajové diskuzi, že?
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1238
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:48:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman: slovem "diskusí" jsem myslel vlákna v množném čísle, ne jen toto samotné
A "povýšený" geodet? No nevím, ale já už tuto zimu trávím v teple v kanclu a mám jinou říkačku na dlouhé šichty (Klikej, klikej, klikači, cos naklikal, to nestačí. atd.). Takže to nazvěme spíše návrat k tomu, co jsem vystudoval a ne postup v tom (oboru), kam jsem se před 5 roky dokázal dostat...
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 21:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Náhodou třeba uživatel "vtobola" a hlavně reakce na něj vždy dokáží oživit diskuzní tablo.
Tímto se tomuto uživateli nijak nesměju, jen kostatuji že to je zajímavé "osvěžení"
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 22:08:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No od té doby co tu není Solarisák a je tu hodně nových diskutérů tu není opravdu moc užitečných věcí.....
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 22:10:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vy vždycky musíte něco vyprovokovat
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1239
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 22:12:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Upřímně, teď už bych se tu bál umístit takové polotajné informace - dříve bych v tom problém neměl. A důvodem není utužení poměrů ve firmě/úřadu/podniku, kde pracuji... Takže, je mi sorry, ale teď už to řeším čistě mail/soukromou cestou s lidmi, ke kterým mám důvěru!

...ale to už tu zaznělo dříve z úst jiných lidí

Edit: Trollin: co si mám představit pod pojmem "vy"? Pokud se nebojíš, buď adresný, uveď skutečná jména... Osobně bych asi praštil zauzlovanou kolejnicí tvory jako anonym "X*a" a "Aresák" - schopnost vytrhnout z kontextu informace a pak se to snažit někomu omlátit o hlavu je u nich úžasná. Nebo spíše k blití!

(Příspěvek byl editován uživatelem norton.)
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 26. ledna 2007 - 22:33:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: máš něco proti?
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 00:24:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: Koukám, že sereš, co můzeš. Dovolil bych si lehce opravit Busmana a optat se tě, zdali se nechceš na MHD a toto fórum vysrat a chodit raději pěšky?

1) Z té hlášky se nevykroutíš, kontextuální smysl je naprosto jasný. Házet tu nepodložené (nebo dokonce úmyslně či neúmyslně lživé), ale bohužel rovněž z principu nevyvratitelné hlášky (jak může šofér dokázat, že nemluvíš pravdu?) zrovna na ty zaměstnance DPO, o kterých je v naší komunitě známo, že svou práci dělají se zájmem (stačí si prohlédnout 7601 - myslím, že každý z nás ví o co jde a každý, snad s výjimkou absolutních odpůrců Solarisů :-), se v něm rád sveze) a kteří mají ještě relativně pozitivní vztah k nám kecalistům a fotistům, to je ta nejlepší cesta, jak si pomoct k tomu, abych si o tobě myslel opravdu jen to nejhorší. A myslím, že nejsem sám s podobným názorem.

2) Nezpravit šoféra 7601 o těchhle kecech neznámý aaaaa, udělal bych to já. Tohle je na facku. Přinejmenším. Až začnou chodit bonzy (a klidně nepravdivé - zkus dokázat, že ses k zákazníkovi nechoval neurvale, žes nepozdravil, nepoděkoval) na to, jak se chováš k zákazníkům na pokladně Tesca, a ty pak s protáhlým ksichtem budeš čumět na výplatu bez prémií, pochopíš.

3) Vtobolu do toho netahej, vtobola se projevuje jako dítě, protože je dítě. Ty se projevuješ jako pěkný hajzl a to je trošku rozdíl. Nevím, co tě sere a neznám motivy tvého jednání, ale tohle byla hajzlárna. A podle toho přizpůsobím své chování k tobě.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3279
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 01:04:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Norton (Pátek, 26. ledna 2007 - 22:12:56):
souhlasím ...
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1241
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 01:47:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: a co to řešit přes SZ? To tě asi nenapadlo Jdi do kelu s takovými příspěvky, jediným výsledkem je, že je to pak při "lustraci" v pracovním týdnu viditelnější a patřičným místům to tím tuplem dojde!
Sorry, nejdu blejt, ale těšilo mě a hnijte si tu sladce. Slušným lidem se za tento příspěvek omlouvám, neslušní jej nepochopí
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1020
Registrován: 10-2003


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 09:38:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák: Jééžííš to je vůůl.. on to tu řekne.. teĎ zas bude mít Trollino_15 o důvod víc se mi vysmívat, a budu zaujatec já
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír!
http://www.mds.spsei.cz
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 8-2004


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 10:05:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

šmarjá vy z jedné věty ještě k tomu věty neadresné naděláte. Pochybuju že někdo z vedení to tu bude náruživě číst a pokud se tu dočte že nějaký nekonkretizovaný řidič odjíždí o minutu dříve tak budou dělat rozsáhlé pátrání po tom, kdo to je a jestli to je pravda.
Dnes je všechno hlídáno počítačem, což znamená že veškeré dřívější a pozdější odjezdy jsou automatizovaně zaznamenávany a vyhodnocovány.
-Jak může řidič dokázat že nemluvím pravdu?
Myslím že z logu a ze statistik...


Pokud přece jen tomuto řidiči mým včerejším příspěvkem uškodím tak se mu omlouvám, toto nebylo mým cílem.
End.

(Příspěvek byl editován uživatelem mirda.)
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 617
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 10:46:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Víte tady někdo přesně, co se bude na 4289 měmit. Řešilo se to tu milionkrát, ale k žádnému závěru se v podstatě nedošlo.
ICQ: 319 000 672

Musím si zvykat na Solaris.
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 11:03:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: určitě motor, zadek, BUSE, ale více o tom nevím...
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 11:20:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Díky za názor. Kouzlo SZ zpráv jsem na tomhle serveru bohužel ještě neobjevil a Mirda mě vytočil. Z obyčejné debaty o kurzech na a-48 to sklouzlo k tomu, co tady nevidí nikdo rád - a sice kydání hnoje na pohodové šoféry. A tím mě Mirda vyloženě nasral, protože většina z nás ví, proč a jak to je a jak se proti tomu nedá bránit.
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 825
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 11:48:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vidím, že by neškodilo trochu klidu. Jak tramvajová tak autobusová doskuze v poslední době upadá a takovými hádkami se nic nezlepší. Ono taky ale teď není moc co nového psát, snad kde jezdí jaký vůz.

Tak tedy - jak to vypadá s 3604? Psalo se, že na ní budou dělat až budou volnější kapacity, ještě pořád stojí u zadní brány?
160 NENÍ 175! (Vzkaz pro lidi z DPO, kteří vydávají kapacitu Solarisu 15 a 18 za srovnatelnou)

http://www.mhdaktualne.net

shrek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.81.70.61
Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 12:09:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3604-Stojí v hale,je rozpracována,brzo na ni začne oživování.
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 10-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 12:22:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tou 3604 myslíte toto (promiňte mi kvalitu, nemám skener)?
 
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 862
Registrován: 8-2004


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 12:28:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vcelku good nákres, akorát ty zadní kola by nemusely být tak blízko u sebe...
shrek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.81.70.61
Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 12:36:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo-akorát ti chybí staťák na střeše.
Edison
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.220.210.23
Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 13:16:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kontejner pohonu.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace