K-report
 

Archiv do 28.února 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Autobusy v Liberci » Staré archivy » Archiv do 28.února 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Arialblack
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 153
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 20:39:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Repelend:

co fotky? Doufám,že jses na ně koukal a že jsem Ti udělal nějakými radost,jseš tam vlastně i Ty
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 18:14:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco pro "oživení" diskuze: v neděli 18. února jsem si "vyfasoval" naftového TEDOMka a za velmi pěkného počasí s ním jezdil na Rudolfov...
 
 
 
Pohodová služba, výborný autobus a nádherné počasí - co více si přát....
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1522
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 19:20:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Cestující Ráno mě předjel náš Cng tedom a viděl jsem něco občas oranžově probliknout na střeše vpředu jak je ten hrb.Je to možné?Opakovalo se to v pravidelném intervalu.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 476
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 19:24:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to opravdu nevím..., co by to mohlo být??? Naše vozidla "to" nemají. Nejde o nějaké světýlko dodělané řidičem...?
Arialblack
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 19:40:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cože,Ty jsi měl v neděli sl.027? Jsem přemejšlel,zda po noční si počkám na sl.027 nebo jestli mám jel tramvají z Kubelky.
Jinak co to bylo dneska s tou 622? SMLUVNÍ DOPRAVA? Něco po 10.hodině.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1526
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 19:57:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v tak blbým místě.není tam nějaká kontrolka? bylo to vidět zezadu jela předemnou po rovině.Je to to Le netuším co to mohlo být...
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 20:41:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Arialblack: každé úterý se jezdí odvoz dětí od školy 5.Května do bazénu na Františkov ... = SMLUVNÍ DOPRAVA
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 477
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 21. února 2007 - 05:17:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: tak to opravdu netuším, ještě jsem se s tím nesetkal...
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 21. února 2007 - 16:14:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes ráno asi kolem 8.30 hod. projížděl po tramvajovém pásu přes Šaldovo náměstí směrem do Lidových sadů SOR č.393 jako měřící vůz.Na zadní části vozidla byl namontován rám s kolem, které bylo spuštěno během jízdy na zem. Foto bohužel nemám.Máli někdo více informací, může objasnit více.
Arialblack
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 11:07:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

393 jsem si vyfotil v pondělí do mobilu. Jen řidič na mě blbě koukal,jelikož se asi máme nějak moc v lásce
Arialblack
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 11:25:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Repelend,to malý prcky vozíte Tedomem? To je teda luxus
Mojmir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 4-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 12:05:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

393:ta půlka cyklkisty slouží k přesnému změření ujeté vzdálenosti.
Arialblack
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 12:11:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mojmír:

Ale vždyť tratě se měřily loni,tak co,prosím Tě,měří?
Jinak včera jsme spolu 2x jeli. Poznal jsem Tě podle toho,že něco na sobě nenosíš?
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1338
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 13:37:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Arialblack: Nás na ten Františkov před sedmi lety vozili Karosou
SOR je ve skutečnosti velice kulturní výtvor.
Jízda je drama, vzhled tragikomedie, převodovka je tragédie, uspořádání interiéru parodie.

Fotoweb městské hromadné dopravy
Videa s tématikou veřejné dopravy z mé tvorby
Mojmir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 4-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 16:15:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Arialblack:No tak třeba něco přeměřují,nebo se chystá něco nového.

Myslíš čepici?
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 478
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 16:24:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: trochu jsem "pátral" po tom jevu, co jsi měl možnost vidět. Na vašich vozidlech žádné přídavné světýlka ani nic podobného není. Ovšem jestli jsi to viděl v té části, kde jsou v tom "hrobu" odkryté lahve, tak tam jsou elektromagnetické ventily na otevírání plynu z jednotlivých zásobníků a je možné, že na těchto magnetech je umístěna LED dioda, která signalizuje, že ventil je v chodu. Jinak si to neumím vysvětlit.

Arialblack: nevidím v tom žádnej "luxus", že dětí vozíme TEDOMem. Ba naopak bych to bral jako prezentaci "ekologické" dopravy a kde jinde začínat, než právě u dětí. Včera jsem také vezl děti ze ZŠ Dobiášova do divadla a zpět´, když jsem projížděl okolo důchodců na zastávkách, tak mě pomalu "vysklily" okna vzteky, že děti jedou a oni ne Samořejmě podotýkám, že jsem byl řádně označen a doplněn speciální tabulkou "Naivní divadlo"
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 16:43:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě bonus: samozřejmě, že některá provozní výměna se neobejde bez patřičné fotodokumentace:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1577
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 16:58:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Cestující krásné fotečky.(škoda že není na některé ten Sor s CVR nisa.)
jinak to bylo v tom místě kde jsou ty lahve,tam přesně to bylo.Jinak pokud by to tam bylo tak to mám dobrý zrak co?A to jsem to viděl až na vzdálenost 200 m než mi bus zmizel z dohledu.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mojmir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 4-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 18:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

cestující:...... naopak bych to bral jako prezentaci "ekologické" dopravy a kde jinde začínat, než právě u dětí. Včera jsem také.....

Řekl bych,že podle vedení DPML je tohle svahilsky.
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 480
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 19:59:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mojmir: původně jsem to chtěl obdobně napsat - že je důležité právě začínat u dětí, neboť ty tady budou do budoucna žít... Ale nakonec jsem původní příspěvek přehodnotil, že jakožto "mlaďas" nemám co povídat

Jináč obdobných foteček by bylo více, akorát jsem občas línej fotit

Ares1: souhlasím!
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:02:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

P.S. to Ares1: SORa dodám v nejbližší době...
Arialblack
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:11:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Sergei:

To ale ještě nebyly Tedomy.

Ad Mojmír:

"vígnetku",ale já Ti to schvaluju. Já slyšel,že mají být nové linky. Prý už mají služebáky hotový. Jinak Ti na palubáku ještě něco svítilo a to by Ti nemělo,ale o tomto budu raději mlčet.
Občas mlčeti zloto.
Jinak od 1.3.07 už nebudeš jezdit v neděli sl.202
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1579
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 20:50:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad cestující díky já se do LBC v nejbližších týdnech nedostanu.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:02:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Cestující: nojo lenost je metla lidstva ... Ale když to vezmu nevím kde bysto chtěl ještě jinde fotit, buď tam byly ošklivé stíny anebo to bylo proti sluníčku. Myslím si že to co máš úplně stačí! Kašpárka jsem se tam nadělal až dost ....
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1339
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:11:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska byl černý den v MHD, nejméně 5 vozů mělo během jednoho odpoledne problémy. Několikrát se i měnilo (321, 344, 603..)
Konkrétně 321 stávkovaly zadní dveře. Nejdřív se nezavíraly, když bus stál v zastávce z kopce. Obdivoval jsem, že řidič s tím hodlal odjezdit celou službu, já bych asi přišel o nervy :-). Pak se dveře nezavíraly čím dál častěji, až na Mostecké byly úspěšně zavřeny až na 10. pokus. To už řidiči nevydržely nervy a měnil za 366. Ta později v Doubí měla také namále, neboť se autobus nechtěl rozjet z nástupní, stále tvrdil, že je málo vzduchu. Pomohl "tvrdý restart" - vypojení baterek, vypnutí všeho a opětovné spuštění.
344 předvedla jednu z nejhorších poruch, která se SORu může stát. Od baterek se začal linout příšerný, oči dráždící smrad - tj. pálily se. Tento zápach je většinou cítit i v okolí autobusu, je to fakt síla.

K tomu všemu se přidaly neskutečné zácpy v okolí terminálu Fügnerova, takže se nabírala slušná zpoždění. (321 dokázala nabrat 10 minut, hlavně kvůli těm dveřím)
SOR je ve skutečnosti velice kulturní výtvor.
Jízda je drama, vzhled tragikomedie, převodovka je tragédie, uspořádání interiéru parodie.

Fotoweb městské hromadné dopravy
Videa s tématikou veřejné dopravy z mé tvorby
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 484
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:18:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Sergeilbc: Když se koukneš na fotky od Cestujícího ze dneška tak vidíš 603 při provozní výměně, která byla vyměněna za 615 ... 603 dnes žádný problém mimo toho že odjezdila 60 km za 615 neměla ...
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1341
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:26:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omlouvám se, už ani nevím, jak se mi tam to číslo zapletlo..
SOR je ve skutečnosti velice kulturní výtvor.
Jízda je drama, vzhled tragikomedie, převodovka je tragédie, uspořádání interiéru parodie.

Fotoweb městské hromadné dopravy
Videa s tématikou veřejné dopravy z mé tvorby
Kotelník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 22:37:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se zas nedávno projel po roce busem(měl jsem auto v sevisu) a byl jsem docela příjemně překvapen-hlásilo se a to dokonce v SORu CSAD(to jsem málem překvapením upadl),doufám,že to vydrží...Jinak graffity v 621 stále převládá nad čistou plochou,dokonce bych tam poznal nálepky,které tam byly před rokem,takže žádná snaha...Jinak Tedomy by hlásit nemohly??
Mojmir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 4-2004


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 04:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Arialblack:
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 05:38:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend: nemluvil jsem o lenosti jen v souvislosti ze včerejší akcí, ale globálně...¨

Sergei: to tento týden je u nás poměrně klid: za celý týden do teď pouze 3 výměny...

Kotelník: možná to bude znít blbě, ovšem o odstraňování grafitů z 621 se již několikrát pokoušelo, ovšem po velmi krátké době bylo vše zpět. Proto bych neřešil přímo čištění autobusu, ale nejraději bych dotyčním pubošům usekal ruce. Máme zmalovaný i TEDOMy... TEDOMy zatím hlási nemohou - nemají čím
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 10:14:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cestující: nojo u Tebe není ten problém opravdu jen u včerejší akce a vždy věškeré práce dostanu aportem ... Musím běhat po různých polích, v různých bahnech a Ty se předvádíš za volantem ... Včera jsme si to konečně prohodili ... Ale výsledek stojí za to
Kotelník: grafiti jsou opravdu velkej problém ale prostě zrovna u SORu se to blbě hlídá ... Řidič dozadu na 5ku vůbec nevidí ... A uznej že by Tě opravdu nebavilo se stím piplat technickým benzínem, nebo já to třeba drhnu brzdovou kapalinou, ruce tě pálej a stejně to nezmizí úplně a uděláš jedno kolo a máš to z5 ... Vůbec u Soru sedačky z druhé strany kde je hrubý povrh nejdou umejt ...
Kotelník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 10:56:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Souhlasím s vámi,že sedačky v SORu jsou pro svůj hrubý povrch skutečně "vhodné" pro graffity a ještě navíc je tam krásný zákryt,kam není vidět,to souhlasím....
Repelend: Proč by jsi to měl drhnout ty?Od čeho máte údržbu?

Cestující: A SOR měl hlásič z výroby? Jinak bych se ještě chtěl zeptat,jestli jste neměli problémy,když jste odstranili "ekobusí" reklamu? jinak ted ten vůz vypadá líp...
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 11:12:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kotelník: unás se grafiti nemejou na údržbě, ale když je tzv. noční vnitřní mytí. Většinou si to ale myjí řidiči jenž mají autobus přidělen.
Ekobus má hlásič už z výroby a problémy s reklamou nejsou protože byla prostě na určitou dobu kdy to platí Ekobus a tato doba už uplynula ...
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 13:39:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kotelník: údržbu beru jako "technické" ošetření vozidla, které provádí automechanici (mazání, seřizování apod.) a ti určitě se nepůjdou matlat s grafiti. Jinak bych řekl, že celkově výrobci autobusů moc s tímto vandalismem v základní nabídce nepočítají, jelikož vozidla jsou plná "drsných" ploh, ze kterých se to dostává velmi špatně. Protivandalské úpravy jsou navíc drahé. No nejlepší by bylo, kdyby se takové věci prostě neděli!
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 484
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 16:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Foceno dnes v 14:45, zastávka Babylon. Kleklá 316 čeká na odtah. Za ní stojí 391, která nyní občas slouží jako služební vozidlo, původní servisní Karosa 211 je odstavená... (a možná navždy)
 
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 17:47:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odvozy do bazénu - nedávno se tu řešili odvozy dětí ze škol a školek na plavání. Tak aby jste se pokaždé nedivili tak takovej malej přehled:
pondělí - MŠ Malínek (Doubí) - Plavecký stadion Tržní náměstí, jezdí to stř. 36 většinou si na to beru mojeho oblíbence C734 LIA 44-29 ...
 
 
 
úterý - ZŠ 5.května - Františkov - MHD
pátek - ZŠ U Soudu - Františkov - MHD
pár fotek ze dneška

 
 
 
Arialblack
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 3-2006
Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 21:35:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mojmír:

Říkám,souhlasím s Tebou.Já nemusím vědět,jak se řidič jmenuje celým jménem. Teď čekám,kdy tam přibude velikost bot a barva spodků
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 16:34:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zcela určitě to není vůz mhd, ale přesto, je zde foto z autobusového nádraží.Je to foceno v 15. hodin, kdy vozidlo odjíždělo.
 
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 16:41:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Colombo: to je posila Student Agency. Jezdí sem docela často, občas se tu objeví i 3-nápravový...
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 18:11:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cestující : Díky za info, tyto vozidla moc nesleduji, ale pokud mohu, udělám foto.
Arialblack
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 3-2006
Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 19:04:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad cestující,dneska jsem koukal ve Fügnercemže jsi měl dneska stejnou službu,co minulý týden. Jsem přemýšlel,zda pojedeme spolu z HYPER-NOVY,ale nějak jsem to vzdal.

Jinak Repelendovi musím poděkovat za reportáž s Ikarusem a vysvětlení odvozů dětí. Stejně to brzy zapomenu,takže se budu později stejně znova ptát
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 20:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Služba 27 - odpočinková šichta...
 
 
Cestující
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 17:51:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je něco pro "cedulkáře" - tomu říkám pravá sbírka - jedná se o historické a nepoužívané cedulky, nikoliv aktuální a kdo ví jak sehnané... Cedulky patří kolegovi Repelendovi...
 
P.S. Tento pohled mi připomíná zašlou slávu ČSAD...
Arialblack
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 17:58:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Cestující:

Přesně dělaná pro Tebe,co?
Vlastně jeden řidič mi říkal,asi před rokem,že tuto službu by jsi klidně rád jezdil.

Ps.: Předali jste tu Vaší dnešní "putovní" službu někomu dalšímu?
JInak Tě musím pochválit,že jsi pochopil to,co jsem Ti říkal 24.12.06(určitě už víš)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1619
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 19:04:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Cestující,Repelend neměli by jste fotečky tohoto vozu zajímavého,hlavně ze strany dveří.
  bohužel mi ujel
A pak bych chtěl požát vás o aktuální seznam rZ tedomů rád bych udělal seznam známých tedomů.Díky
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 19:54:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ares1: to je ten Němec co má lepený okna a dveře jako C, ne? Parkuje někde v Plavech, fotku bohužel nemám ...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1625
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 20:14:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo ale nemá uprostřed dveře jen ty nouzovky.No tak snad ještě až se vyloupne fedos ten to má v Harrachově obšlápnutý.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 22:03:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale ten lauf je grandiozní
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 498
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 06:35:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takový "laufy" se dávají když má Karosa na zadku bednu na lyže aby to nečoudilo do a na ní ...
fero
Neregistrovaný host
Odeslán z: 146.102.33.131
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 13:28:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč od 2.3.2007 až do 5.3.2007 bude jezdit na lince Liberec-Praha pouze 1 MAN a místo toho 2. bude jezdit AXER. To je rozbitej nebo co?

viz rezervace.csadlb.cz
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 11-2006
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 14:33:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend:Samozřejmě že naše C955 má sklopné opěradla, opěrky rukou, koženkové boky i strop ... Jedna má 5ti stupňovou převodovku a druhá 6ti kvalt - speciálně byly koupeny na linku Liberec - Praha na dálniční provoz ....

Ještě jednou moje otázka z tématu SA - sem to patří spíš ...
pětikvalt na C955? To je pro mně novinka. To se dělalo v prvních sériích nebo na přání? Má to nějaký výhody? Dík za info
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2333
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 14:46:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Autrans: Tak ona je výjimka 6 kvalt na 955, 5 byla standard. A "výhody" 5 - větší skoky mezi stupni (problém kopce), malinko vyšší spotřeba.
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 11-2006
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 14:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Repelend, Cestující: Taky na mně dýchla minulost, když jsem zkouknul ty cedulky. Nedělní Pec, Vrchlabí přes Vysoké a Jilemnici, Vary, Kolín. Jojo, jezdilo se i Brno? Nebo to jezdily odjakživa Semily a Jbc?
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 11-2006
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 14:58:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Magiq: Aha, já co mám tady v dosahu za 954E a starší 955, tak to jsou šestikvalty. Tak jsem myslel, že tahle generace už v šestikvaltu šla celá.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1641
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 15:57:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Autrans a pokud pamatuješ tak liberecká 734 stojící v Hrabačově v tom odstavném pruhu u ZNZ.........
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 6-2006
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 17:17:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

šestikvalty jsou spíš ty novější, nebo ne? c954 maj většinou 5ti kvalt a c954E už šesti. Prostě bych řekl že nejdřiv dávali 5ti, a pak 6ti. Nebo se mýlim?
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 17:51:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Fero: MANu 2L0 2060 končí STK, takže v pátek se stáhne, musí se vyměnit čelní okno, udělat emise a různé maličkosti a v pondělí vyrazí na STK do Prahy kde rovnou udělají Tempo 100 pro Německo. V době neschopnosti MANu bude jezdit Axer.
Ad Převodovky uC954: Praga 5kvalt základ, 6ti kvalt ZF na přání. Po ukončení výroby v závodě Praga je 6ti kvalt ZF v základu. U i B952E ...
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1805
Registrován: 2-2005


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 19:53:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šestikvalty se začly dávat s příchodem éček (C954E). Samozřejmě zase existují nějaké vyjímky na pomezí...
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Stránky opatovické kopané.
Liberečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 6-2006
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 19:59:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad repelend - Tempo 100 pro Německo? Na co, nebo proč? Něco se chystá?
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2340
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 20:04:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tempo 100 je klasika už mnoho let. Na dálnicích v SRN je povolena 80 pro autobusy. Ale pokud má autobus certifikát Tempo 100, může jezdit 100. Na zadní části vozu je nalepena 100 s takovým hologramem.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace