K-report
 

Archiv do 27.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy a autobusy v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 27.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 710
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 22:00:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, už jsem to tu říkal. My musíme pořád lézt někomu do zadku. Proboha, kolik tady bylo firem - od Tatry, přes Liaz, třeba Karosou konče. A nejde jenom o dopravní firmy... Za chvilku bude celá naše země rozprodaná, jenom aby si každý naplnil kapsu. V žádném případě neříkám, abychom se od Evropy izolovali (jako za jistého režimu), ale proboha, udržme si aspoň nějaké tradice.
Ať si každý říká co chce, ale já říkám, že Karosa byla kvalitní značka, ty busy vydržely fakt hodně.
Já tady přávě trochu fandím i té Sorce, která moc dobře věděla, jak se situace bude vyvíjet. Mi se ty jejich busy fakt moc nelíbí, ale ať to Ivecu aspoň trochu zavaří. Iveco už není pro mě Karosa. Karosa pro mě skončila B961E, dál už to je kombinace Renaultu, Iveca a bůh ví, čeho ještě všeho. Z Česka není možná ani ten volant. Vemte si třeba ten slavný Crossway-Co vidíte ze předu? ?Citybus...
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 22:24:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ono by mě zajimalo kdo nakonec tu Sorku bude vlasnit...když to vlastní myslím JaT(neumím udělat na klávesnici takové to a ) což je investiční skupina z toho vyplývá že pokud se jima nějak extra nezalíbí tak jí připravují pro prodej někomu jinému Třeba jí jednou koupí Iveco
FMB 23-75 a 7708 DPO -moje každodenní cesta do školy
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1840
Registrován: 2-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 17:00:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michalis: & = alt+38

Pro všechny (dokonce i Indyho): Dneska 7732 na 21/2 !!!! :-) Fotky budou co nevidět na webu
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 17:03:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino_15: Jáááá, už se těším. Doufám, že uvidím něco i na a-30!!! Ale dokud nebude jezdit 4289, tak jsem nepřítel Solarisů (viz. můj podpis).
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1841
Registrován: 2-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:05:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: No ale Solaris za ten požár nemůže

Jinak osm fotek je na tomto webu
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Soudruh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:12:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To indy: crossway mi sice citybus nepripomina ale je nehorazna slatanina: predni svetla z Iveco Stralis,zadni z Fiatu Doblo..aspon ze sedacky jsou z 954..
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:17:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino_15: No, možná ale trochu škoda, že je dali hned do takového hnusného počasí.

Soudruh: Já zase ze předu vidím Sitybuš.

(Příspěvek byl editován uživatelem Indy.)
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1842
Registrován: 2-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:19:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: Je to nové, tak to musí něco vydržet :-O
Když jezdí 7702, tak proč ne 7732
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4327
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 19:38:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když už se tady nakousl ten Citybus, tak tady je 7010 s porouchaným čelním BUSE.
 
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Busmagor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 20:03:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z dnešního rána 4234. Sorry za kvalitu, ale řídit Tatru a ještě fotit jde dost blbě.
 
 
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 20:14:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: No, a máme tu cedulák Citu-bus.
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 20:15:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli náhodou někdo víte, kde se dneska poděl spoj a-76 v 15:06 ze Svinova, tak to prosím řekněte, autobus ani nepřijel na konečnou jako linka a-46.
PS: Tohle se nestalo poprvé, v tom čuju nějaký podvod!

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 657
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 14:35:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: Ať žijí staré dobré cedulové časy. Aneb vše se cyklicky vrací. Oblé->hranaté->oblé tvary
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
...něco o jednom voze...http://jihlavskymhd.ic.cz/11
...30.5.2007 -> 10 let od ukočení pravidelného provozu vozů 9 Tr
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 16:19:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: ale bylo by lepší kdyby ten citybus měl cuduli místo BUSE
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1847
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 11:12:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co říkáte na tohle? Urbino 18LE

http://galeria.solaris-club.com/details.php?image_id=1815
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 714
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 13:23:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino_15: To mi ani neukazuj. Souhlasil bych s tím na 100%. Myslím si, že by to bylo mnohem lepší řešení než 100% nízkopodlažní vůz. Může to odstranit spoustu problémů už třeba s mechanismem v kloubu nebo uložením motoru, prostor pro zavazadla atd.
Já pořád nechápu, už jsem to tu psal, z jakého důvodu všichni šílí po stoprocentní nízkopodlažnosti. Přece je dost málo pravděpodobné, aby se sešlo najednou tolik invalidů. A už takto je pro starší lidi hlavní problém nastoupit. Hraje roli určitě psychika, aby byli ve voze co nejdříve, pak pokud udělají dva kroky po schodech přímo v buse myslím si není pro ně už tak strašný problém. A to samozřejmě, jenom v případě, že by jim byla nízkopodlažní část malá.
Já bych řekl, že toto by bylo ideální řešení v budoucnu třeba na a-56, nebo i např. pro Connex do Šilheřovic, do Hatě atd. Řekl bych, že Ares se hodí fakt na nějaké délší trasy a připadá mi trochu neohrabaný. Kdyby se jenom byla Karosa rozhodla něco takového zkonstruovat... Škoda, že to je jenom SCI-FI. Ale je to dobrá fotomontáž.
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 8-2002


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 14:13:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Indy: Souhlasím. Tak bych byl raději pro LE. Nemusela by tam být ta hrozná věž vzadu a bylo by i více míst na sezení. Kdo ví ale, jak je to s cenou?
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 715
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 14:45:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gakon: Neznám ceník, ale přece, vždyť to může být logicky levnější. Jednak odpadne složité vměstnávání součástí do jedné malé věže, maximálně přibyde pár schodů a trochu se to zvýší. Však srovnejme cenu třeba SU12 a B952E (která se už bohužel nevyrábí). Dražší je SU12...
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 15:49:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já nechápu když se o té věži tady bavíte, proč ta není ve Solarisu Trollině 12 AC III když ji tam nemá a SU 12 III tu věž má.
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 716
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 15:54:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lukin9: No, podle mě spalovací motor společně s převodovkou zaberou více místa než elektromotor. A taky hodně součástí je v ST12III umistěno na střeše. Tam se mi zase nelíbí ta příšerná ohrádka.
Neumím si představit, že by třeba převodovka byla v autobuse na střeše.
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 16:08:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: ta ohrádka se mi líbí abych pravdu řek, to bych si taky neuměl představit na streše motor i převodovku, ale proč tympádem nemá i LE tu věž???
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 16:32:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lukin9: No právě proto, že je to LE a že má motor schovaný pod podlahou.
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Edison
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.220.210.23
Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 18:45:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na autobusech i trolejbusech jsou shodné převodovky. Motory "pod podlahou" maj všechny trolejbusy. Ony ty motory nejsou ani tak pod podlahou, jako spíše pod sedačkama. Autobuz "bez věže" jsem taky měl tu možnost si detailně prohlédnout. Spousta komponent od motoru jsou na střeše (např ohromnej chladič a ještě něco k tomu). Ve voze žádné místo nevzniklo, samotný motor je tam, co byl, jen nemá ten "komín" a místo něj je tam obrovský "přebalovací" či chcete-li "jídelní" stůl. Jediná výhoda je, že v prostoru 3. dveří je mnohem více dennío světla.
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 718
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 19:41:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Edison: Shodné převodovky??? Možná tak maximálně diferáky, ale trolejbus rozhodně nemá shodnou převodovku jako autobus. Nebyl tím spíše myšlen shodný rozměr?

Stejně se mi pořád ale nezdá ta věc, že musí být levé zadní kolo mnohem více namáhané než ostatní. Připadá mi to strašně nevyvážené.

(Příspěvek byl editován uživatelem Indy.)
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Edison
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.220.210.23
Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 20:08:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jasně, že jsem měl na mysli nápravu s diferákem... :-))) Ovšem ne vždy tomu tak bylo. Když byly na trolejbusy montovány čtyřpólové motory, montovaly se i k tomu přizpůsobené nápravy s diferáky. Od doby, co se montují šestipóly jsou nápravy s diferáky zcela standartní, jako na autobusech. Jinak nápravové tlaky a hmotnosti vozu se vážej samostatně na každém kole a výpočtem jsou pak hmotnosti zjištěny. Mohu Tě ujistit, že ty hmotnosti jsou v pohodě a symetrické (kupodivu). :-))
Steavee
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.81.93.113
Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 01:06:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdar všem, mám dotaz, na jaký lince můžu potkas solaris trolinno 18???Na t-102??
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 719
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 07:24:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Steavee: Jezdí na t-102 a t-104, ale nevím jestli pravidelně.
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 08:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Steavee: viděl jsem i na t-101, a to když hrával Baník.
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 10:18:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Steavee: zejména na linkách 102 a 104.Nestává se často, že by jezdila na jiných linkách...
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
3313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 4-2006
Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 14:04:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na jiných linkách jezdit nebude, protože jediné linky, na kterých jezdí dlouhý trolejbus je 102 a 104... Na lince 102 je vyjímka 102/405, kde jezdí krátký vůz a jinak dlouhý trol je na linkách 104/104, 104/105, 104/106 a 104/431... Ale spíše uvidíte 18Ac na 102/101 a 201.
ICQ: 190-403-678(pisněte všeci)
URL: www.linka401.wz.cz
mail: helmans666@seznam.cz
M¨´
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 813
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 15:34:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3313: 3801 může jezdit na všech t-102 a vzpomínám si že i na 102/405 byl nasozován 3801.Může taky jezdit na včech "stočverkových" kursech.Záleží na tom kam ho výpravčí nasadí.Takže to shrnem.3801 lze vidět zejména na linkách 102 a 104.
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1852
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 17:33:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollin: Na něktré kurzy (tuším většina celodenních) na t-104 jsou "zaručené" sólovozy, ne?

Dneska je v celku hnusně, ale občas je to i fotogenické :-)
 

Těm pozorným jistě neunikne číslo vozu v popředí. Zbytek fotek viz. odkaz dole na web...
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 17:49:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu víc se doma nudím, tak jsem si chvilku hrál
 
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 17:52:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino15: ty máš oči všude
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 18:56:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino 15: na t-104 žádné zaručené sóla nejsou. Na všech t-104 mají být dlouhé vozy, na všech třech celodenních kurzech mají být ST15, z toho je na prvním kurzu ST15 zaručený, na ostaních "stočverkových" kursech májí být 15Tr, však se podívej na Ostravákovy stránky do sekce "Provoz".Ty krátké vozy tam jsou vypravovány jen proto, protože je málo dlouhých vozů.
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1854
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 23:42:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollin: Se omluvám, spletl jsem si pracovní dny a Sobotu s nedělí...O víkendu jezdí na 104/2 a 104/3 trolejbusy 14Tr. S omluvou....:-)

Ad Lukin9: Já ne, já jenom mačkám spoušť fotoaparátu. A tomu, kdo má oči místo mě, samozřejmě uctivě děkuji:-)
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 10:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino 15: jo, v pohodě...
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2945
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 14:58:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můžu mít dotaz, co jste udělali (uděláte) s těmi 17Tr?

P.S.: Nejdřív mi odpovězte a pak mi nadávejte.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Davidov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 15:00:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272:bylo to tu už řečeno 100krát...3901 už je v Plzni,3902 je pro šotouše v Ostravě,3903 jde do Brna,do muzea
Luk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 16:20:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Davidov: určitě je pro šotouše v OV 3902?
Velké "L", velké "U", velké "K" (systém to neumí)
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1855
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 16:24:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luk: A kde by podle tebe byla?
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Davidov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 16:28:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luk: stojí na první hale na TBG a občas se na ní něco kutí.
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 16:38:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luk: jak to myslíš??? s těma že pro šotouše v OV 3902???
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Luk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 17:19:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MéL jsem pocit, že když jezdí 3903, tak taky zůstane... Jestli je to jinak, tak mě bijte...
Velké "L", velké "U", velké "K" (systém to neumí)
Davidov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 17:24:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luk:NE,ne.Ostrava si vybrala 3902-to proto,že končila dřív.3903 ještě nějaký ten den pojezdí.Navíc dva vozy by byl přepych.

Lukin9:to o těch šotouších jsem psal já,Luk mě jen opakoval.
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 18:12:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem se ptal proto že jsem vás nepochopil o tech šotouších
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 720
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 18:15:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neznáte někdo náhodou toho mladšího řidiče, co jezdí s 4291 ?
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1867
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 08:06:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes vyjela 3604
 

První fotky jsou na webu, zbytek bude doplněn v průběhu dnešního dne :-)

PS: Je to krásná vlajková loď
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 14:38:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím
dnes jsem viděl ze školy Solaris, který má bílou reklamu uprostřed( ne dveří ), byl na 49 ( přesně nevím ale mělo to být ). Neznáte evid.č.??? tohoto vozu???
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Muchachos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 15:35:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak píše Trollino_15 tak dnes vyjela 3604 a na a-28 7734.
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1869
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 16:07:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já to tady vytapetuju, když se k tomu nikdo nemá:

3604 na 104/1
 
zbytek fotek, jak jsem slíbil, jsem dal na webu
Jinak 3604 je extrémně krásný vůz...tichý, svižný, pohodlný atd...:-)

A jelikož stíhám všechno, mám vyfocenou i 7734. Sice jenom ráno (když jsem čekal na první provozní fotky 3604:-)) ale je. Foceno společně s 7731 jako ilustrační fotka. Dvě normální fota ze Senovážné jsou tam co vždy :-O
 
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 17:00:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To tak vypadá že možná budou do tohoto týdne a nebo příštího týdne zařazeny všechny nové Solarisy
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Soudruh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 18:14:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To lukin9: na 49 dnes jezdí 7703..na sto procent,potkal jsem ho dnes 3x
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1330
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 18:22:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Lukin9: já viděl dneska dva a to ještě hned za sebou když jsem jel ze školy cca v 16:45 (nechce se mi hledat co to bylo za kurzy), jeden byl 770(?23?) a druhy něco kolem 772x no a vypadalo to samozřejmě blbě.
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775,747
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q má buď FF nebo neumí číst :-)
3313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 18:44:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No 3903 si Ostrava nechala jen právě proto, že teoreticky nemají krátké vozy.
3801 může být spatřena na všech kursech 102 i 104, ale spíše na té 104 jen na kursech 104/4,5,6 a 431 a na celodenkách by se jen tak moc přes pracovní dny neviděl. Ovšem o krásném slunečném víkendu může jezdit jen kvůli kilometrů, zkušebních jízd a kvůli ZOO. Na d-102 jezdil i na trhačkách když byly jeho zkušební jízdy a to proto, že jezdil na trhačce a po odpolední části někdy vyjel na večerní brouzdání po Ově jako zkušební jízdy.
ICQ: 190-403-678(pisněte všeci)
URL: www.linka401.wz.cz
mail: helmans666@seznam.cz
M¨´
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 19:04:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg a soudruh: dík za odpověď
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
BLB
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.238.215
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 19:14:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes byla na a-28 7727.
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1871
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 19:33:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Blb: 7727 jezdí na 38/2 !!!
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Davidov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 19:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 3313:kde jsi proboha přišel na to,že si necháváme 3903 jen kvůli tomu že máme málo krátkých vozů??I stou 3801 mě drtíš.Kde na to chodíš??
Muchachos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 19:49:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Blb: pleteš si to dneska byla 7727 na a-38/2 a 7734 na a-28. Oběma sem dnes jel.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace