K-report
 

Archiv do 28.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy v Brně » Staré archivy » Archiv do 28.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
5273
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 14. března 2007 - 20:54:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1643
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 06:20:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne že bych chtěl rejpat, ale ten pořad nemůžu najít.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
5273
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 9-2004


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 20:28:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.ct24.cz/vysilani/?id=149545&datum=2007-03-06&porad=
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1646
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. března 2007 - 21:06:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

díky, na čt 24 bych to fakt nehledal...:-/
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 527
Registrován: 9-2004


Odesláno Neděle, 18. března 2007 - 17:27:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slatinská 21Tr 3026 po delší odstávce opět v provozu - dnešní kurz 033/04.

 
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 9-2004


Odesláno Pondělí, 19. března 2007 - 19:12:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Okolo 18,15 odstaven slatinský stroj 3222 před křižovatkou Tržní x Hladíkova, krátce poté následoval odtah Máňou.
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1825
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 14:45:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ňů z Komína:

Pozorným jistě neuniklo zapůjčení vozu 3005 na krátkodobou výpomoc do Slatiny, kde jezdil včera odpoledne a dnes ráno. Důvodem bylo poškození jednoho (nevím kterého) vozu kanálovým krytem.

Odstaveno v Komíně - nic, pouze 3268, která čeká na papíry.

GO:
3022 - dokončuje se
3018 - v laku
3024 - vráceno z pískování (s rozbitými skly kabiny řidiče, propískovanou kabeláží a zdemolovaným prostorem pod pedály )
SO: 3603, 3276, 3278, 3004

No a kromě toho, že včera při zavírání se po průjezdu kloubáku upadly hlavní vjezdový vrata a dneska "explodovala" čistička odpadní vody z Wapu, se celkem nic neděje
Bára!
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:46:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z Komína:
 
 
 
 
 
 
Nejlepší je Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:50:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě něco:
 
 
 
Nejlepší je Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:53:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě:
 
 
Nejlepší je Komín !
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:54:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jestli ta opěrná deska zůstane v tomto čalounění...
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3276 po laku:
 
 
 
Nejlepší je Komín !
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 513
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 01:22:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera v podvečer bylo poničeno vedení vypadlým sběračem v křižovatce Přívrat. Trolejbusy stály ze všech směrů, některé spoje t-36 se otáčely na kruháči na Hlavní a některé t-30 jezdily odklonem až na Jírovcovu.
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1466
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 20:08:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V sobotu k vám razím - stručný dotaz: Doporučili byste? Jeden z mých cílů je trať do Šlapanic, tam jsem byl jen autem, ale chtěl bych vidět i nějaké další trolejbusoviny, ještě bych se chtěl např. podívat na ten kruhák v Komíně. :-)
DPmÚL naboural teorii, že nic netrvá věčně. 80. léta jsou ta nejdelší, co kdy v DPmÚL zažili.

ICQ: 221-908-090. Klidně napište, ale ne ve věcech Virtual busu!
1560
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 20:59:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes: až do 13.května není k návštěvě trati do Šlapanic optimální kombinace hvězd, pakliže si ji nechcete prohlédnout z oken autobusu - z důvodu rekonstrukce Šlapanické ul. trolejbusy o víkendech na lince 31 nejezdí. O víkendu si také upřete svezení vozy 22Tr (jezdí jen v prac.dny na 26 a 29)...
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1831
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 21:32:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes - silně doporučuji si s sebou vzít boty a chodit pěšky -> zaručeně nejméně poruchový způsob přepravy.
Bára!
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 537
Registrován: 9-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 23:08:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Veru - hrozí prasknutí podrážky o mnohdy nestandardní povrch pocházené cesty .
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1467
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 16:58:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1560: O 22 Tr vím, ale autobusy do Šlapanic mě zklamaly. :-( Nicméně díky za info.

Verusha: Kdepak, celý rok jezdím zaprasenými vozy, tak chci zkontrolovat, jak je to u vás. Navíc počasí teď zrovna moc procházkám nepřeje, alespoň tady.
DPmÚL naboural teorii, že nic netrvá věčně. 80. léta jsou ta nejdelší, co kdy v DPmÚL zažili.

ICQ: 221-908-090. Klidně napište, ale ne ve věcech Virtual busu!
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1850
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 20:04:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A v pracovní den tam trolejbusy jezdí? Já bych se tam opět rád mrkl ve středu 4.4.
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
jzb
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.127.196
Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 20:44:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trolejbus, Verusha: Tomu říkáte GO? Vždyť ty největší závady tam zase zůstaly, a kolik! Myslím tím ty *** visačky
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 541
Registrován: 9-2004


Odesláno Pátek, 23. března 2007 - 22:09:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Naštěstí ty nemají vliv na vlastní funkčnost vozu.
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
1560
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 10:34:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

trollino - ano, v pracovni dny jezdi na 31 trolejbusy
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1574
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 14:27:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
 
 

16.3.2007 jsem si dovolil navštívit váš provoz. Zajímalo by mě, kolik km máte manipulačních stop, popřípadně odkud kam vedou.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 18:21:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obrazem z Komína:
 
 
 
 
 
 
Nejlepší je Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 18:28:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nakonec byla místo 3203 odtažena 3204 na těžkou, na pokusy.......
 
 
 
 
 
 
Nejlepší je Komín !
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2378
Registrován: 7-2003


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 18:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To uz akorat rozrezete ne ?
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 20:49:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opuštěná 3203........
 
 
Nejlepší je Komín !
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 546
Registrován: 9-2004


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 21:56:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co rozřežou, taková 22TrG je v horším stavu a nejspíš bude časem jezdit. Tak proč ne taková 3204?
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2380
Registrován: 7-2003


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 22:10:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

22TrG bude jezdit tak leda za tahacem :-) .Myslim ze vzhledem k tomu co by z ni zbylo po zprovozneni , je lepsi , kdyz z ni bude kloubovej utulek pro kocky v TMB. Kdyz Dp pustil provozni ACcko, tak proc by zprovoznoval takovejhle polovrak , s tim ze se ani nevi jestli by to melo narok dostat PZ .
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1835
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 24. března 2007 - 23:18:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebude jezdit ani jedno. 3204 pouze po vozovně, pokud se nám to podaří rozhejbat. Bude se na ní zkoušet staniční brzda, jako mají 21/22Tr a blokování dveří při jízdě. 3203 je prodána a je zákaz očesávání a dalšího "nakládání" s vozem, 3206 a 3213 jsou zcela nepojízdné, u 3204 je šance na pohyb vozu vlastní silou nejvíce reálná.
Géčko bude vystaveno v Řečkovicích, kde se šotouši budou moci hádat, co s tím bude a podobně, já vám o tom řeknu jenom to, že zprovoznění pro normální provoz je den ode dne více zahrabáno do zapomnění. Vedení podniku na tento vůz nechce uvolnit peníze s tím, že by vznikl atyp, což v Brně, zejména u tramvají, že, nikdy nebylo možné.... Dál bych to nerozebíral, budete mít všichni možnost za měsíc přímo u vozu při DOD v TMB.
Bára!
Davidov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 10:24:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha:oho vy chcete zkoušet staniční brzdu na TR14??My to už zkoušeli dávno na TR15,bylo to i funkční,ale nějak se to neujalo.A v dnešní době,kdy už TR 14-15 pomalu končí existenci tak už to u nás nemá cenu.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1839
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 13:58:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Davidov - ano, tady jsi v Brně. Jakákoliv inovace vzešlá z hlav mechaniků je vzápětí obyčejně zahozena s tím, že to není schválený, nejsou na to peníze a bla bla bla.... Vezmi si naše 14TrR. Ty vozy mohly mít od začátku poptávku, pozičky, staniční brzdu a jiný vychytávky, jenomže to nikdy nešlo. První vůz 14Tr z pozičkama je až teď, skoro po osmi letech od začátku GO na 14Tr. Poptávku jsme navrhovali taky už dávno, nebo alespoň kurník ty blbý stop tlačítka přemístit na madla, protože na dveřní dekl nemusí došáhnout každej. Ne, ne a ne. Pokusná instalace staniční brzdy nám byla povolena až poté, co se oklikou zjistilo, že už se to v jiných městech zkoušelo. Ale i tak si to můžeme namontovat zatím jenom na ten napůl pojízdnej vrak. O konci existence 14Tr v Brně, o tom si můžeme zatím nechat zdát, ty vozy tady ještě pár let budou. Nejsem si jist, zda letos vůbec něco přijde na vyřazení.
Bára!
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1469
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 14:04:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak včera jsem v Brně pěkně promoknul, ale líbilo se mi. Bohužel mně naštvalo, že po absolvování celé 26 z Mendláku na Novolíšeňskou jsem zjistil, že d-8 jezdí z půlky v autobusech, což mě dost naštvalo.
Ještě jsem teda nechytil wanu s vlekem, ale to mi zas tolik líto není.
Jinak dotaz: na které linky vypravuje vozy vozovna Husovice?
DPmÚL naboural teorii, že nic netrvá věčně. 80. léta jsou ta nejdelší, co kdy v DPmÚL zažili.

ICQ: 221-908-090. Klidně napište, ale ne ve věcech Virtual busu!
Davidov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 14:14:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha:Nemáte tak náhodou letos dostat nějaké Tr24?U nás to je tak,že za nový vůz jeden starý do šrotu,nebo na prodej.
Wana
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 14:17:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Příjdou jen 25Tr. 24Tr nebudou.
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 685
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 15:27:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes: 26, 27, 32 a 38+39 - všechno 14Tr/M a 15TrM (jen o víkendech)
ICQ:192-449-432
mail: Trolejbus.3259@seznam.cz

Já vám dám znamení trubkou...
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 15:29:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes: Husovice vypravují 26, 27, 32, 38 a 39.
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 15:53:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opaváček: Je jich hodně, přikládám schéma sítě (z dnes již zrušeného webu, autor: Marek Bureš).
 
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 686
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 16:05:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omlouvám se - 15TrM jezdí kromě víkendů!!!
ICQ:192-449-432
mail: Trolejbus.3259@seznam.cz

Já vám dám znamení trubkou...
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1578
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 16:35:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šotouš_kuba : Dík. Teď už je mi to všechno jasné .

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Adam_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 10-2003


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 19:53:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha:Nemáte tak náhodou letos dostat nějaké Tr24?U nás to je tak,že za nový vůz jeden starý do šrotu,nebo na prodej.
Akorat ze letos budou po 3 letech otevrene Pisarky a i kdyz linka 35 zustane v autobusech, tak se ty 3 nove 25Tr budou hodit k celkovemu poctu.
319
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 19:59:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Veru: Ještě to není s vystavením 22TrG v Řečkovicích oficiální. Majitel ještě neposlal svolení, pokuď vim.
Bytostně nesnášim KAROSAU/IRISBUS Citelis a trolejbusy 24Tr s citelisáckym ksichtem.

Svině na 9 .............(řešení : tugendHAD)

SIS bus KAROSA B731.00 a Karosa B731.20

RÁBA vorever

30.5.2007 - 10 let od ukončení posledního trolejbusu ŠKODA 9TrHT28 ev.č.11, tudíž i posledního trolejbusu typu 9Tr v pravidelném provozu s cestujícími v ČR.
Fox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 20:01:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten plánek je staršího data, během pár dní budou nové www stránky, kde bude aktuální plánek včetně kruháče v Komíně, plánuji i foto některých míst.
TMB
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.149.108.7
Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 21:34:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co mu v tom brání?
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1840
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 21:46:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

319 - správně, co mu v tom brání? No má na to necelý měsíc času, a byla by velká škoda to nevystavit - ideální příležitost! A pokud by mu vadilo, že se budem chlubit cizím peřím, můžu klidně osobně vytisknout cedulku "majitel vozu .... Jihlava".
Bára!
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2383
Registrován: 7-2003


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 22:09:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nebo na prodej...
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1842
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 22:28:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Bára!
319
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 23:01:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebrání mu nic akorát to musí sepsat a poslat. Snad se to povede co nejdříve, budeme se snažit;-)
Bytostně nesnášim KAROSAU/IRISBUS Citelis a trolejbusy 24Tr s citelisáckym ksichtem.

Svině na 9 .............(řešení : tugendHAD)

SIS bus KAROSA B731.00 a Karosa B731.20

RÁBA vorever

30.5.2007 - 10 let od ukončení posledního trolejbusu ŠKODA 9TrHT28 ev.č.11, tudíž i posledního trolejbusu typu 9Tr v pravidelném provozu s cestujícími v ČR.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1843
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 25. března 2007 - 23:34:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky, však já doufám, že to vyjde, je to přecijenom takovej dost zajímavej vůz a nás to vytažení z haly nic nestojí kromě trochy motání volantem.
1997 - 2007 VOZOVNA KOMÍN 10 LET
Bára!
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 10:24:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fox: Opět na stejně adrese (www.dopravka.cz)?
319
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 13:01:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K 22TrG: Akorát by bylo ještě dobré doplnit ho těmi orientacemi, které prý zůstali v Komíně.
Bytostně nesnášim KAROSAU/IRISBUS Citelis a trolejbusy 24Tr s citelisáckym ksichtem.

Svině na 9 .............(řešení : tugendHAD)

SIS bus KAROSA B731.00 a Karosa B731.20

RÁBA vorever

30.5.2007 - 10 let od ukončení posledního trolejbusu ŠKODA 9TrHT28 ev.č.11, tudíž i posledního trolejbusu typu 9Tr v pravidelném provozu s cestujícími v ČR.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1845
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 20:53:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

319 - není problém, chybí pouze přední orientace, která byla zapomenuta na jedné z dílen TÚ.

Davidov - měl bych dotaz stran té staniční brzdy: Jak přibližně vám to na 15Tr fungovalo - automatika, tlačítko, páčka, odpadení na pedál nebo na čudlík apod., a druhý dotaz, z jakého důvodu, jestli jsem to pochopil, se staniční brzda nerozšířila na jiné vozy?

New: 3275 se doplazila na střední prohlídku prováděnou v Komíně.
1997 - 2007 VOZOVNA KOMÍN 10 LET
Bára!
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 672
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 21:03:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pvvs: Spíš na ND.
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
...něco o jednom voze...http://jihlavskymhd.ic.cz/11
...30.5.2007 -> 10 let od ukočení pravidelného provozu vozů 9 Tr
Davidov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 26. března 2007 - 21:20:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Verusha:bude to chvíli trvat,už je to doba a já to už dávno vypustil z hlavy.Mam tušení že to bylo sepnutí přes brzdu,rozepnutí jízda.Podobně jak u TR21,ale mechanicky,přes spínače na cívku a ovl.ventil,odfuk.ventil,dvojc.ventil a válce.Ale jak píšu,už je to dávno,od té doby dělám na jiných věcech.Možná to mám ještě někde zakresleno.Takže ani nevím jistě,jestli to bylo tak jak píšu.Ta druhá otázka:Ukončili jsme to proto,že na cipoviny nebyl vtehdá čas.Nebylo moc rezerv na výjezd a jen tak kutit na něčem z vlastní hlavy bylo na sebevraždu.navíc ,byly vtehdá jiné starosti-hlavně s vozy TR21,ale to už jsem tu psal.Jak bylo po problémech,na stan.brzdu se nějak pozapomělo...
Ok1xng
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 00:32:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdar, kdy bude ten DOD? Že bych se zajel podívat na svou starou lásku - 22 Tr.
K hadům se nemluví. Hadi se zabíjejí.
Filip_daněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 06:24:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok1xng : o weekendu 21.-22.4.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1848
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 14:38:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok1xng - 21.- 22. dubna bude den otevřených dveří v jinak veřejně nepřístupném řečkovickém depozitáři TMB. Pokud myslíš DOD ve vozovně Komín, bude někdy okolo akce BMUE, tedy nejspíš první červnový víkend.
1997 - 2007 VOZOVNA KOMÍN 10 LET
Bára!
Msl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 17:25:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes viděn v ÚD Medlánky přední dekl z 3024 (patrně na tmelení nebo co...)
Doktortrolejbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 27. března 2007 - 21:02:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Msl - To bude pravděpodobně proto, že v Husovicích nemají na tolik prohlídek kapacity, proto se to rozesílá na všechny možné strany, aby se to všechno do tří měsíců stihlo udělat a 3024 mohla zase brouzdat ulicemi Brna
alonso
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.201.167
Odesláno Středa, 28. března 2007 - 08:55:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem kdysi v Husovicích bojoval s "větrnými mlýny",když jsem chtěl na SO předělat na sérii Tr1401 ovládání dveří blíže k řidiči.Originál to bylo umístěné na palubovce a to znamenalo na každé zastávce se předklonit a sáhnout na vypínače a navíc ještě vykroutit krk(jak to někdy dělá Halina Pawlowská),abych viděl v pravém zrcátku na cestující.Takže po pár kolech "pěkně" bolela záda a krční páteř.Vyrobil jsem z plechu takovou krásnou krabičku,nalakoval na černo a namontoval do 3187.Jenže tehdejší OTKář,p.Antonín,byl samozřejmě proti(asi proto,že to nevymyslel někdo z vedení...stejný problém jako viz výše).Zeptal se proto mého kolegy-elektrikáře,(ahoj Pepo!)který jezdil jako brigádník,ale kterému se to nechtělo předělávat,protože by to byla práce navíc.Kolega řekl NE,a tak pan "ótéká" napsal,že to nedoporučuje,protože "názory řidičů se různí!!!"Od té doby jsem už nikdy nic nepředělával,i když u jiných věcí to papaláši přímo vyžadovali,já se šprajcl...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace