K-report
 

Archiv do 08.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy a autobusy v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 08.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Soudruh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 21:34:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Wilhelm: Jo to máš pravdu ale to byla spíš integrace ČSAD KI a bylo to hloupě organizované..ale teď se nejedná o integraci ČSAD ale o prodloužení linky DPO a to si myslím má šanci na úspěch..
To gakon:co myslíš slovem méně významné?? V Rychvaldě je všechno významé
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1868
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 21:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Davidov - nemáš zhruba přehled o tom, kolik mají nalítáno vaše 21Tr? Díky.
1997 - 2007 Trolejbusová VOZOVNA KOMÍN 10 LET
(Bára!)
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 8-2002


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 21:44:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Soudruh: To jistě ano , ale přece jenom linka z Orlové do Ostravy (přes Petřvald) je o něco málo významnější pro Orlovou než linka do Rychvaldu (nic proti Rychvaldu nemám... á propos: linku z Orlové do Ovy přes Rychvald bych v ODIS taky rád viděl).

Ale kdo ví, jak to nakonec všechno dopadne. Strana východně od Ovy je pro ODIS zakletá.

(Příspěvek byl editován uživatelem Gakon.)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Soudruh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 22:38:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To gakon: však v pohodě, já to řekl jen ze srandy že je u nás vše důležité.. stejně pokud u nás bude jezdit i nadále 23 v takovém rozsahu,v jakém jezdí teď tak budu maximálně spokojen a nepotřebuju nic dalšího..
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 421
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 09:20:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak, dneska opet spatreny 7621 a 7622 na a-48. 7621 v 8:46 z Piskovych Dolu smer Zimni stadion, 7622 tentyz smer 9:06.
1313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 10:49:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Srandovní cedulka
 
Moje stránky: Ostravské tramvaje Ostravské trolejbusy
Nový tarif KOMFORT+: pokud si zaplatíte příplatek 20,-Kč, řidič BUSu Vás doveze až před Váš barák!
jaja_a_paja
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.71.151.92
Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 13:12:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Solaris 7618 stále stojí v Mošnově na letišti na odbavovací ploše a včera tam pro něj přibylo nakraslené speciální 15m dlouhé parkovací místo => asi bude opravdu na letišti na celou letní sezonu.
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 16:27:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1313: Perfektní stránky. Našel jsem tam chybičku, asi překlep - dneska jako jedíná tr17 jezdí 3903.

A ješte u 3801, ale to si nejsem jistý, někdo už tady na k-reportu říkal, že je tam agregát IVECO. Možné ale je, že akorát motor je IVECO a jako celek je to Kirch.

(Příspěvek byl editován uživatelem Indy.)
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Davidov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 17:21:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ona už jezdí jako jediná-tr17,jiná už ve stavu není. 3801 má motor IVECO ale s agregatem to je od firmy Kirch-ona to kompletuje
1313
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 153
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 19:02:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: díky za upozornění, jinak to překlep nebyl, ale mám v těch "sedmnáctek" trošku nepořádek. A s tou 3801 jsem spoléhal na prospekt DPO

(Příspěvek byl editován uživatelem 1313.)
Moje stránky: Ostravské tramvaje Ostravské trolejbusy
Nový tarif KOMFORT+: pokud si zaplatíte příplatek 20,-Kč, řidič BUSu Vás doveze až před Váš barák!
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 924
Registrován: 8-2004


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 19:54:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

7622 na a-48
 
Muchachos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 20:02:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

7620 dnes na a-37
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 20:02:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: nefotil jsi to z mobilu???
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 925
Registrován: 8-2004


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 20:06:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč z mobilu? Jestli se jedná o to, že to je zubaté, tak tak to zpizdil Microsoft Photo editor
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 8-2004


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 20:12:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

7621 na a-48
tentokrát v menším rozlišení - aby to nebylo "zubaté"
 
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 20:31:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: z mobilu to je takové, ale nevěděl jsem to, já jsem se ptal. Ale teď je to lepší
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 927
Registrován: 8-2004


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 20:40:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pohrál jsem si s fotkou a zde je to zmenšeno si myslím kvalitně. a tak ještě jednou:
7622 na a-48
 
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1071
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 21:17:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Likin9: foto z mobilu vypadá asi takto :D teda na 6230 totok jsem dneska zchrastil u nás na rynku.
 
Gakon: dneska jsem tě viděl jak si to štráduješ přes zast. SBN.. sem seděl v tym pendolinu co stálo vedle tebe jak si procházel
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír! POZOR ZMĚNA
http://www.mds.yc.cz
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1047
Registrován: 8-2002


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 21:26:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Xxichtyl: Jojo, tama chodím několikrát denně . Co myslíš tím pendolínem?
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 928
Registrován: 8-2004


Odesláno Středa, 04. dubna 2007 - 21:56:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Xxichtyl: jenže lukin to uhodl, já to fakt fotil mobilem
Steavee
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.81.93.113
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 00:24:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

XXixchtyl: kde to je foceno ty dva minibusy Mercedes??A když už jsme u toho zeptám se kolik v OV jezdí takových minibusů a jaký je mezi nimi rozdíl a kde je v neposlední řadě potkáme, krom linek a-77, a-94, a-97, a-98, a-99???? děkuji
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1048
Registrován: 8-2002


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 07:50:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Minibusů je 5 a potkat je můžeš právě na těch linkách, které jsi vyjmenoval. Nevím jak je to s motory, obsahy a podobnými věcmi, ale 7903 se od ostatních liší tím, že má jinak uspořádán interiér.
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1351
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 07:57:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a jeden nemá klasické přední buse, ale jen ten červený panel na kterém běží zastávky. Vždycky mě to namíchne když to vidim jelikož nejsem schopen pochopit proč prostě jeden "bus" musí být takhle sprasen. (Vím že buse není za hubičku ale i kdyby se tam strčilo nějaké starší s vyřazených vozů tak by to bylo stokrát lepší). Tež mám dojem, že žádné dva nemají stejný nátěr :-)
Ostrava: 2007 Genocida tramvají T3 započala wanpír se šíří 775,747
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )
Fotky nejen dopravní
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q má buď FF nebo neumí číst :-)
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1073
Registrován: 10-2003


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 09:05:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: ten s tím malinkým BUSEm je právě 7903 ( bo je to zájezďák).
Steavee: v Petřkovicích na náměstí. Jinak rozdíli jsou v nich nic moc :D 7901+7902 jsou totožné (nízkopodlažní,velké BUSE na boku i ve předu,malé uvnitř,interiér s podelnýma sedačkama.stejný motor.) 7903 - zájezďák, příčné sedačky 2+1, malé BUSE ve předu i na boku, uvnitř žádné. 7904+7905 schodujou se s 7901(2) ale mají novou kastli a jiný motor. Jinak 7903 je záložní. ( na tom náměstí josu zrovna dva, bo 7902 se po*rala.
Gakon: Pendolino = Ares.. už jsem to chytil od connexáků
Jaké jsou v čem motory jsem se nikde nedočetl, prootože výrobce KHMC Opava na svých stránkách už prezentuje jen nové Sprintery, které asi (můj osobní typ) příjdou jako náhrada za staré blechy - víte jak se tady mluvilo o tom že bylo vypsáno to výběrové řízení.

(Příspěvek byl editován uživatelem xxichtyl.)
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír! POZOR ZMĚNA
http://www.mds.yc.cz
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1596
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 10:59:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím všechny příznivce trolejbusové dopravy.

Dne 28.dubna (apríla) 2007 - sobota
bych chtěl uspořádat soukromou akci pro fandy trolejbusové dopravy, tentokrát s nejstarším provozuschopným vozidlem s cestujícími v ČR 14Tr / 05, rok výroby 1985 (ev.číslo 3234). Tento typ vozidel už končí. Plán trasy je plánován velkým okruhem městem a projížďkou po manipulačních tratích. Bude více příležitosti pro fotografování na různých místech po trase, obzvlášť když pojedeme ze zastávky Mexiko na Betonářskou nebo Na Liščinu, kde je třeba 2x přeložit sběrače a dále detailní prohlídka vozidla.

Jsou navrhovány tyto trasy:

Trasa A - účast 50 až 30 zájemců (cena 45 - 75 Kč-odhad)
Vozovna - Sad B.Němcové - Bohumínská - Betonářská - Sídliště Muglinov - Důl P.Bezruč - ZOO smyčka - Důl P.Bezruč - Stadion Bazaly - Most Pionýrů - Zimní stadion - Futurum - Hornopolní - Pivovar - Husův sad - Most Pionýrů - Kamenec - Mexiko - Důl Heřmanice smyčka - Chrustova - VŠ podnikání - Stadion Bazaly - Most M.Sýkory - Nová radnice - Vozovna.

Trasa B - účast méně než 30 zájemců (cena kolem 60 až 50 Kč-odhad)
Vozovna - Nová radnice - Most Pionýrů - Kamenec - Mexiko - Na Liščině - Důl Heřmanice smyčka - Chrustova - VŠ podnikání - Důl P.Bezruč - Stadion Bazaly - Most M.Sýkory - Zimní stadion - Futurum - Hornopolní - Pivovar - Husův sad - Nová radnice - Vozovna.

Trasa C - minimální účast nad 10 až 15 zájemců (cena cca 50 kč-odhad)
Vozovna - Nová radnice - Most Pionýrů - Kamenec - Mexiko - Betonářská - Sídliště Muglinov - Důl P.Bezruč - Stadion Bazaly - Most Pionýrů - Zimní stadion - Futurum - Hornopolní - Pivovar - Husův sad - Nová radnice - Vozovna.


Je možné se na místě domluvit na konkrétni trase. Je však třeba, aby všichni souhlasili, protože když se domluvíme na delší trasu, bude cena vyšší.

Informujte prosím další zájemce. Čím více nás bude, tím cena pro jednoho bude nižší. Může klesnout i na 20.-Kč.

Máte-li nějaké připomínky, náměty nebo dotazy, pište prosím do 15.dubna 2007 do 15 hodin na email: miki.mikula@tiscali.cz

Zájemcům kteří se mi přihlásí emailem budu podrobněji informovat o akci (místo nástupu, čas, cenu) na jejich email nejpozději do 22.dubna.

Srdečně jste vítání.
Na akci vás bude opět provázet Michal Mikula, řidič DPO a.s.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 19:15:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odkdy má 7722 novou reklamu???
 
 
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Steavee
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.81.93.113
Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 00:25:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Děkuji vám za zodpovědění otázek ohledně minibusů, mám jen dotaz zda ta jízda historickým trolejbusem je pro veřejnost nebo jen pro členy např. kroužku KPMHD??
Steavee
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.81.93.113
Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 00:26:39   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě doplňující dotaz, na které lince mohu potkat ten zájezdový minibus??
Karel_Š
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 122
Registrován: 7-2005
Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 06:41:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opaváček:
Nejstarší v prvidelné provoze je přece 14Tr01, ev.č.50 z Opavy. Ikdyž prošel reko tak karosérie a většina agregátů je původních.
Takže já ho tedy právem považuji za nejstarší v pavid. prov. v ČR
Neví někdo kdy se plánuje vyřazení 50 a 52 ???
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1049
Registrován: 8-2002


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 08:17:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes ráno na kurzu 56/422 překvapivě kloubový autobus (4278) .
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 334
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 08:51:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale jinak to bude dobrá jízda stou 3234, bo nejhezčí vozy jsou 14Tr01 - 14Tr05
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1074
Registrován: 10-2003


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 09:38:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Steavee: Kdyby to nebylo pro veřejnost..tak to tady Opavacek nepíše
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír! POZOR ZMĚNA
http://www.mds.yc.cz
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1892
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 10:06:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karel_Š: Nejstarší provozní v Ostravě (vyjma historické 3229)
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 737
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 11:57:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Která náprava je u SU15 hnaná? Je to jenom ta "prostřední"? Nebo jsou hnané obě zadní?
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1075
Registrován: 10-2003


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:27:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: jenom ta "prostřední"..
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír! POZOR ZMĚNA
http://www.mds.yc.cz
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1893
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:32:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: Jenom střední
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 738
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:59:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Xxichtyl, Trollino_15: Díky.
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 17:57:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na 48/407 dneska odpoledne 7730. Nejaky novy system v nasazovani novych vozu?

A mam dalsiho adepta na titul "Lenochod DPO" - dnesni 31/406. Na Hotelu Belsky les, kde jsem v 15:29 (cili v 15:32) nastupoval +3, na NH uciliste misto 15:41 odjezd v 15:48 (cili +7). Provoz na Rudne pritom naprosto plynuly, semafory jsme pochytali tak celkem normalne, ale pan ridic zrejme nikam nespechal. Mezi Bivojovou a Frydeckou na tachometru 45km/h, pulka autobusu vynervovana, ale pan sofer si v klidu zuzla slanou tycinku a zjevne jej zpozdeni ani trosku netrapi. Na muj dotaz pri vystupu, jestli ten autobus nema nejakou poruchu (coz by bylo asi jedine akceptovatelne vysvetleni), se mi od sofera dostala odpoved: "Ne, proc?" Co na to odpovedet? "Protoze s tim jedete jako posrany."
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 874
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 17:58:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dnes jsem se poprvé svezl 7620 na 37/5. Mé dojmy jsou kupodivu pozitivní, kladně hodnotím tichý motor, umístění sedadel, větší počet přídržných tyček. Takže jediné, co kazí dojem, je barva sedadel...
160 NENÍ 175! (Vzkaz pro lidi z DPO, kteří vydávají kapacitu Solarisu 15 a 18 za srovnatelnou)

http://www.mhdaktualne.net

Muchachos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 18:58:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já jsem se dneska vezl poprve 7622 a můj dojem: super vůz, škoda že jich není víc s motorem DAF, má krásný zvuk.

(Příspěvek byl editován uživatelem muchachos.)
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 21:38:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosák, Muchachos: Taky se mi ten chod motoru dost líbí. Těch 230 kW je fakt znát, líbí se mí, když mě to přitlačí do sedadla. Jenom škoda, že tam asi je omezovač, takže to přes 80 nepůjde, nevím.
Akorát jsem si všimnul, že tam docela dlouho zůstává zastávková brzda. Když chce odjet ze zastávky, tak to nejdřívé tak pomaličku, než se to uvolní a pak to zabere.

Adams: Ježiškote, být řidičem 7730 tak bych toho využil. Vždyť to má motor!
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 22:21:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: Z tveho prispevku na mou adresu mam pocit, ze ti splynuly dve nezavisle casti meho prispevku dohromady. O 7730 jsem informoval pouze tolik, ze jela na 48/7. Zmineny lenochod ridil dlouhou Karosu 427? na 31/6, nepodival jsem se presne na cislo vozu. V kazdem pripade s tim ale jel, jak kdyby v tom mel motor z malucha. Des bes. A ta jeho lhostejnost me vylozene nasrala...

A jinak souhlas s tim, ze ty nove motory v dlouhych Solarisech maji stavu...
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 741
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 06:37:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: Aha... Tak to se omlouvám.
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1598
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 10:12:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karel_Š: Jistě, ale 50 a 52 prošla velkou reko. I když výzbroj zůstala původní a navíc teď již má typové označení 14 Tr R. Takže to je celkem zporné. Ale výzbroj je 01 (u 50) a 05 (u 52).
50 a 52 ještě ven nepůjdou i když už se dosléchalo, že 50 by mohla (je to totiž katastrofální vyklepávka) a BUSE chtěli vrazit nějakému autobusu (zdřejmě 125).

Možná přesnější označení pro tu jízdu by bylo 05 v původní podobě (což se u té naší nedá říci).
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1599
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 10:28:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karel_Š: A pokud bych měl uvést nějaký příklad změny vizuální, tak to bude dělené přední sklo. Jak 50 (14 Tr 01), tak 52 (14 Tr 05) přišli s neděleným předním sklem, stejně jako všechny vozy této serie.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Soudruh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 4-2006
Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 20:48:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ty dafy v nových urbinech jsou fakt našlapané,nejlepší je sedět hned za motorovou veží,to si ten zvuk člověk skvěle vychutná,dokonce bych řekl,že to konkuruje i zvuku Iveca v Karosách..a tomu se jen tak něco nevyrovná,akorát nevím,proč se opět začalo používat starého vzorku na sedačkách..idkyž mi se asi i líbí víc než ten ostravský..
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 22:15:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Soudruh: Přesně tak, souhlasím. A to je co říct, když jsem zarytý fanoušek Karosy.
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 11:22:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na 102/1 jezdí 3604
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Život šotouše není lehký
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 12:29:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte na čem je 3710 a 3708???
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz

Internet Explorer 6 a Explorer Internet 7 = jdou vidět krásné rozdíly
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 13:10:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ač jsem železniční šotouš tomuhle neodolám....
 
Samlep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 18:55:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem hlavně od železnic, ale zaujalo mě toto:

Před časem jsem viděl Škodu 7501 OVC 51-11. O co jde?
Mohli jsme pro Vás vypravit normální RTE, ale řěkli jme si : NE!
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 743
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 18:56:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jednoho hnusného dne, 28.8.2006 začla hořet motorová část linkového autobusu č. 40 s evidenčním číslem 4289. Jednalo se o typ Karosa B961E. Při požáru byl zničen motor, převodovka a celá zadní část karoserie.

 
(Omlouvám se, nefotil jsem já, ale vzhledem k tomu, že tuto fotku už vidělo hodně lidí, tak jsem ji zde pro úplnost přidal)

Dne 8.4.2007 byl po opravě opět zařazen do provozu.

4289 JEZDÍ NA A-40!!!
Dočkal jsem se!

O tom, co se na 4289 změnilo od požáru, alespoň na první pohled nebo poslech napíšu za chvilku.
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 19:09:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samlep: O co jde? Jde o normální Škodovku 21Ab Ještě je v Ostravě jedna další 7502 a jinak jde o stejnou kastli, jako mají novější Škodovky trolejbusy.
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 744
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 19:36:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže tady to je. Svezl jsem se s ní dneska a 40/202, tou, co vyjíždí 18:25 ze Studentských kolejí.

Z venku samozřejmě na první pohled zaujme nové zadní čelo:
 

Myslel jsem si, že tam bude více úprav, ale třeba zadní pokreslené sedačky zůstaly. Přesto ale mají samozřejmě vyměněný potah:
 

Chod nového motoru a převodovky je perfektní, absolutně tichý. Je to nové, takže to vůbec nerezonuje. Přesto se mi ale zdá, že oni něco museli udělat s jinýma B961E, protože mi připadají mnohem tišší (myslím ohledně toho rezonování na zastávce).

Kdo by si chtěl poslechnout motor, tak tady:
http://screamteam.cz/upload/upload/4289.mp3
ICQ: 319 000 672
Tímto podpisem se zavazuji, že uzavřu mír se Solarisem tehdy, až bude opravená 4289.
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 298
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 19:49:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy:Už můžeš uzavřít mír
FMB 23-75 a 7708 DPO -moje každodenní cesta do školy
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 745
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 19:52:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samozřejmě některé jizvy po požáru zůstaly. Jedná se o ohořelá místa na podlaze a trochu jiné obložení v zadní části:
 
 
 
Takže dnešním dnem uzavírám MÍR SE SOLARISEM. Karosa je pro mě sice pořád "the best", ale od teďka uznávám i Solarisy a III. generace s motorem DAF se mi opravdu líbí.
Taky je pravda, že kdy jindy měla 4289 začít jezdit než na Velikonoce, svátky znovuzrození.

Ať žije 4289 a DPO!!! (Ale že jim to teda trvalo)
 
 
 





A ještě jedna vec: Všiml jsem si pár změn na vnítřních informačních panelech BUSE. Někdo tady nedávno mluvil o nové verzi softwaru. Jediného, čeho jsem si všiml, ale urřitě toho bude více, že byly zobrazené jenom hodiny, zarovnané vpravo.

(Příspěvek byl editován uživatelem Indy.)
ICQ: 319 000 672
Mír se Solarisem, válku Microsoftu
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
4289 JEZDÍ!!!
klokan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.1.118
Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 20:07:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo foto školního autobusu DPO ? Autoškolový. Dík 1970ja@centrum.cz
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 20:24:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Indy: Jezdí už od soboty, ovšem dnes byl na kurzu 40/3, ne 40/2. Taktéž jsem spokojen, ten motor má fakt jiný zvuk...

Jinak poděkování patří řidiči na 40/204 za slušné chování vůči ostatním řidičům...
160 NENÍ 175! (Vzkaz pro lidi z DPO, kteří vydávají kapacitu Solarisu 15 a 18 za srovnatelnou)

http://www.mhdaktualne.net

Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4375
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 20:49:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak pár dnešních fotek.
 
 
 
Ještě jsem si nepředělal čas, takže přičtěte hodinku.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Indy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 746
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 21:00:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosák: Ano, omlouvám se. Jel jsem 17:25, ne 18:25. Ta hodina navíc mi dělá nějaké problémy
ICQ: 319 000 672
Mír se Solarisem, válku Microsoftu
MICROSOFT + VISTA = největší katastrofa v dějinách lidstva.
4289 JEZDÍ!!!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace