K-report
 

Archiv do 05.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy v Hradci Králové » Staré archivy » Archiv do 05.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2424
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 29. května 2007 - 19:52:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 21272 tak jsem si vše prošel,okounul.No bude to mazec před tím Černigovem v některých dobách to tam bude kritické.Doufám že pomůže MP která je jinak k hovnu dnes nechali stát vozy v zákazu (oni tam totiž stáli také a šli na oběd.Hlavně že před budovou na placeném parkovišti měli dané botičky.A o ježdění ulicí u koruny kam podle značky mohou jen autobusy ani nemluvě.Já tam napočítal 27 os.aut a to jsem se tam vyskytl jen střídavě.asi by se měl magistrát zamyslet zda všichni tito policisté opravdu chtějí tuto práci dělat.Evidentně svoji práci moc rádi nemají.
Jinak opravdu se to stihne????nejsem moc optimista.Ale pokud ano tak vám to moc přeji.
ad Chip dnes jsem se více věnoval linkové dopravě takže jsem si tě nevyfotil pokud si jezdil
jinak pár fotek dám do dikuse z Hradeckého kraje.
Nejvíce mě zaujal Ares 15m od ČASU v úterý byl jistě skvěle využit,pak Orlův bus C 734 koupený evidentně od Connexu.Regio od CDS bohužel viděno nebylona něj jsem se těšil.Škoda snad příště.
ad 21272 tvůj nový nick mě potěšil je tam jelínek(doufám že máš zaplacené licenční poplatky)
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3158
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 29. května 2007 - 20:43:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Když mi dáš číslo účtu a částku ... Jinak by se na tu točnu mělo jezdit už v pátek :-). A pokud jsi myslel terminál, tak ten bude mít trochu zpoždění.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2426
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 29. května 2007 - 23:20:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 21272 ty to máš grátis!
jo myslel jsem tím terminál snad se to stihne do konce roku.I když ten kruháč už je postupně rozebírán.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3160
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 08:09:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na lince č. 1 ev.č. 105. Jinak před nádražím je cedule, jak se bude stavět po dobu přestavby nádraží. Stanoviště MHD před vchodem do nádraží budou na místě dnešní dálkové dopravy.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2995
Registrován: 8-2002
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 08:25:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu rozvedu zprávu od 21272. Od pátku linky 1,2,6 a 7 budou jezdit na točnu Koruna a dochází ke změně nástupišť na většině linek. Tam, kde nyní odjíždějí autobusy dálkových linek, bude nástupiště A a B, odkud budou odjíždět linky 0,5,9,10,11R,11,13,15 směr Lochenice, 16,17,19,24,24R,26 a 28. Linka 15 pro směr Letiště bude na nástupišti D- směr Kukleny a Farářství. Tato změna je sice nepříjemná, ale je zde snaha, aby cestující nejeli na opačnou stranu (linka 15 směr Lochenice staví před nádražím).

Už je snesena vnitřní stopa na nádraží.
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 15:14:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím
Prozraďte mi někdo, jaké má nové číslo 15Tr/79 v Szegedu?? Chystáme se tam příští týden a nemůžu to nějak dopátrat
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3163
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 16:47:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konečně jsem se dostal k focení výluky Gočárova třída - Koruna:

 
 
 
 
 
 
 

administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Šumachr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 2-2007
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 16:53:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska je u Nádraží rušno. Malují se pruhy pro BUSy, kvůli řezání větví na lince.3 vyhnali ven autobusy a zahnali trolejbusy....Jako kdyby ty větve nemohli ořezat dřív. Dokonce i Městská policie se objevila u Koruny a odchytávali neposlušné řidiče. Smůla,že tam nejsou pořád.
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 16:59:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: Jednu "chybu" tam vidím, spíš je to ale něco, co nevíš
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3165
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 17:27:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chip: Jestli se to netýká cestujícíh tak mi to je jedno. Samozřejmě, že jsem nevykresloval nástupiště linkových busů.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 17:32:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: Týká se to cestujících, tak hledej - http://www.dpmhk.cz/DPMHKnew/GetPDF.asp?ID=56
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3167
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 17:40:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bordel.... takhle to snad ani na tý ceduli není
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2996
Registrován: 8-2002
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 20:45:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na lince 3 jsem viděl Citybus ev.č.127, Citelis ev.č.153 či karosu ev.č.199, co tam bylo dál, nevíte někdo?
Tommy82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 2-2004


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 21:21:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mir: ex.ev.č. 72 - ev.č. 611 ; ex.ev.č.79 - ev.č. 617
Nastupte do MHD......... Určitě jede Vaším směrem.
Tommy82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 2-2004


Odesláno Středa, 30. května 2007 - 21:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Petr nosek: na l.č.3 ještě ev.č.147,132 a ještě jeden Citybus, číslo jsem nepostřehnul
Nastupte do MHD......... Určitě jede Vaším směrem.
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 30. května 2007 - 23:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tommy82 - děkuji
Nesa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1004
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 01:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Za tejden a kousek jsou Kabáti :-) a zatim nikde žádnej jízdní řád, nebo zmínka, že to bude jezdit DP. Ale přece by si nenechali ujít takovej kšeft.
Platit kartou asi možný nebude...
http://fotogalmhdhk.unas.cz - fotogalerie všech -1 vozů v Hradci Kr.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3170
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 07:50:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak zase nám dali hnus na 210 v podobě hnusu od jedné nejmenované automobilky.

A 50 už dnes jezdí :-).
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2997
Registrován: 8-2002
Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 09:05:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na lince 7 na ranním šejdru 14TrM ev.č.32.
jinak na nádraží to teď vypadá jako někde v Kocourkov- plno žlutých čar různě přes silnici...

ad Tommy82: Díky.
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 654
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 10:10:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jezdí ještě všechny Karosy B741 233 - 239?
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 655
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 10:13:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ještě ex 145
 
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2998
Registrován: 8-2002
Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 11:16:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Repelend: Karosy B741 ještě jezdí, v červenci by měla být nabídnuta k odprodeji 234, v listopadu by se k ní měly přidat vozy 233,235-238. Vůz 239 by měl zatím jako poslední B741 zůstat do příštího roku.
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 656
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 11:19:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

239??? Vždyť ta byla za trest ... Naopak můj "miláček" byla 234
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3172
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 14:38:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych osobně nechal 239 nejenom do příštího roku, ale jako historické vozidlo. To samé i s poslední B731/2. Jinak na trojce také jezdí jedna 14TrM.

Btw: komuže přišlo to nové Regio? CDS? Já že dnes ráno potkal Regio od ČSAD Semily do Brna (normálně C954, jeden čas Arway).

A také dnes se vydali cyklisté na zájezd s C954 Orlobus + přívěs :-).
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 15:06:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tommy82 - ještě bych měl jeden dotaz ohledně prodaných 15Tr, konkrétně že jsem na trajflách (http://trajfly.wz.cz/) našel, že 72 šla do Zlína (dnes 371), tak tedy kde je pravda?? Není náhodou v Szegedu 71??
A předpokládám, že 70 neexistovala.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 16:10:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mir: v Szegedu je ex HK e.c. 71 tam jako T-611 a ex e.c.79 tam T-617. ex 72 je v Zline.
21272: Regio kupovalo CDS. a ta 14TrM na 3 je e.c.32. Ja bych tu osobne byval nechal e.c. 230 jako historicke vozidlo, protoze to byl prototyp (Karosacke prototypove oznaceni bylo BK3). Z B730 bych tady jako historicke vozidlo nechal 288, protoze ma ty stare sedacky. A z 15Tr e.c.73.
Moje WWW stránky:
Nový web o SimTr
Trolejbusy v HK
Nejlepšími trolejbusy jsou Škoda 14Tr a 15Tr.
Mir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 16:49:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky, zadaří-li se příští týden, vložím
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3174
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 16:50:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel 230 již nemáme, no... ale nikomu z DP se nejspíš nebude chtít to skladovat na dvoře A co historickou 80 nebo 81?
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Tommy82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 2-2004


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 18:17:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mir: Samozřejmě, že je to tak, jak píšeš, omylem jsem se uklikl, omlouvám se.
Nastupte do MHD......... Určitě jede Vaším směrem.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2999
Registrován: 8-2002
Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 18:38:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Kuba j: Ta 32 byla na šejdru- na celé směně- proto když jsem psal, že jezdí na ranním šejdru, tak jsem schválně neuváděl, kde bude na odpolední části. Šejdrové trolejbusy totiž obvykle přejíždějí z ranní 3 na odpolední 7 a naopak, ale praxe je někdy taková, že 14TrM zůstává na lince 3 po obě části a přehodí se jen řidiči. Tak se tomu dnes bohužel nedělo, že by byla 32 celý den na lince 3.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2441
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 19:49:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 21272 ano i u ČSAD Semily jsou dvě Regia stejně jako u CDS.Dnes obě jela Brno,jedno to co si viděl je v Libereckém kraji.To druhé půjde za čas do Litoměřic
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Sanos312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 494
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 20:33:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad. 72: Tento vůz je odkoupen od vás, prošel částečnou modernizací a doteď jezdí. Nyní je to vůz spíš nic moc. Ale do dvou let se chystá jeho vyřazení.
Trolejbusy jsou budoucnost všech národů.
Zlínský trolejbus náš vzor.

THE BEST CAR IS SKODA 100 AND MY TRABANT 601 S.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3000
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 11:04:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak už nastal den D. Trolejbusy, které mají svačinu, budou odstavovány ve žlutých pruzích vyhrazených pro "bus". bude též problém se s autobusy do těchto pruhů vejít, proto některé autobusy svačinují v ulici S.K.Neumanna.
- 39 musela být stažena.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3176
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 13:23:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na lince 7 ev.č. 142, na lince 3 obě 14TrM. Na zastávce Komenského chybí celá horní čás označníku, ta jak se tam lepí. A koukal jsem, že máme novou linku odjíždějící od Magistrátu v 12.52 , linku E .
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Šumachr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 16:36:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: Těch označníků je po městě víc a je to pro ostudu.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3177
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 17:17:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šumachr: Tak tak .

CHAOS - tak lze jedním slovem charakterizovat dnešní situaci kolem nádraží. Autobusy odjíždějící od nádraží jsou přesunuty na Korunu, odjíždějí z č.16 místo č.17, trolejbusy nezastavují na zastávce nádraží (ev.č. nevím, zdálky), proudy lidí na malém prostoru, atd. Dále jsem chtěl říci, proč na zastávce Adalbertinum (oba směry) je cedule "zařízení je v opravě", když pod tím normálně funguje. Nedali to tam náhodou, aby nemuseli předělávat odjezdy kvůli té výluce linek 2, 3 a 6? Ještě pak se zde neobjevilo, že i linka 19 bude mít od 4.6. do 30.8. odkloněnou svoji trasu ve Farářství.
 

administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3001
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 20:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bylo moc změn, tak se pod některé funkční označníky dalo oznámení, že zařízení je v opravě a na ten týden se tam nenahrával výlukový stav.

Na nádraží- zastavování- ve směru do centra se stavět má, ve směru z centra ne. Jízdní řády na zastávce visí, ale pokud se řidič řídí hlášením, tak tam druhé zastavování na nádraží nahrané ale není. Tudíž záleží na tom, čím se řidič řídí. Dnes situaci ráno sledovalo vedení Dp, odpoledne dispečer, zmatky v tom ještě jsou, ale není se co divit, přece jen je to rozsahem velká akce.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3002
Registrován: 8-2002
Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 19:40:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes byla stažena 21Tr ev.č.36(7) a nahrazena 14TrM ev.č.32.

Jinak prosím řidiče, aby si kontrolovali, jestli nejedou o moc dřív, protože dneska jeden spoj (nebudu uvádět linku ani ev.č.) jel o 4 minuty dřív. Vezměme v potaz, že k tomu, aby cestující spojem jeli, musí tento spoj stihnout a v opačném případě jdou naštvaně pěšky.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3178
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 20:07:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A také dnes na lince č.1 ev.č. 105 . Jsem byl v Brně a myslel jsem, že domů pojedu Lion's Top Coachem a helemese - jelo Regio. 3 dny starý autobus a fičí do něj, sedadla tvrdá, atd. Tedy nic moc.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Honza215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1046
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 23:22:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem si na Hlavním kupoval v automatu jízdenku. Navolím jízdenku za 12,- a vhodím 20,-. Automat začal tisknout jízdenku a jaké bylo moje překvapení když mi vrátil na dvacku neuvěřitelných 28 Kč. Jelikož jsem pospíchal, tak jsem druhý pokus nezkoušel
Zcela nové stránky o motorových jednotkách řady 814+914 ČD http://www.jednotky814.ic.cz.
Syrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 307
Registrován: 10-2002


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 07:16:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo automaty obecně jsou někdy móc šikovní. Bohužel toto se stává jednou za mooooooooc dlouhou dobu. Takže šance že to podaří znova (či ještě lépe) je bohužel velmi nízká. Naštěstí stejná pravděpodobnost je, že to zkazí opačným směrem (vrátí míň než má).

(Příspěvek byl editován uživatelem syrda.)
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1864
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 09:05:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, tak včera jsem poprvé viděl provizorní uspořádání stání MHD u hlavního nádraží a je to takové zajímavé...

Různých informačních cedulí je tam dost, ale všechny vypadají dost amatérsky (zejména díky tomu, že jejich podstavec je starý ráfek + tyč, vše natřené na červeno - patrně bývalé dočasné zastávkové označníky). Jsem zvědavý, za jak dlouho lidi začnou ty cedule ničit (ulamovat plexisklo apod.)... Přesto, že už to takhle funguje druhý den a informační cedule jsou nepřehlédnutelné, jsem před nádražím narazil na několik dezorientovaných lidí, kteří se domnívali, že jejich spoj byl vynechán. Nebyl - jel odjinud než si mysleli. Jinak ovšem jízda trolejbusem ke Koruně je fajn zpestření. Je to takový zvláštní pocit, když trolejbus najednou zahne tam, kam nikdy předtím žádná MHD nejezdila. Ale vybavení pro cestující (lavičky, přístřešky) mizivé, vzhled taky strašný... Lacinější už to provizorium být nemohlo. Tak doufám, že nové AN bude o to lepší... Zato přednádražní prostor se díky odstranění taxíků, parkujících aut a podobné verbeže pěkně "vyčistil". Ale to asi pomine, jakmile se tam začne trochu víc vrtat do země.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3182
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 16:26:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Tak co vy na to ?
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3183
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 08:15:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska na jedničce 104. A na 201/16 se zobrazuje vpředu jen číslo linky.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3003
Registrován: 8-2002
Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 10:20:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je zvláštní, když jsem s ní před dvěma hodinami jel, vše ještě bylo v pořádku...

Jinak jsem právě vyplnil anonymní dotazník DP na téma tarif od 1.1.2008.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6884
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 14:04:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hodně zpětně reaguji, teď jsem an čtení K-R neměl moc času, takže dočítám zpětně zajímavé diskuze od 14.5.:

Docela jsem koukal, že Car-Tour má svoji pravidelnou linku :-), nevíte co na to dává?

Různé ty Karosy GT 11 a HD 12. Namátkou si vzpomínám na PUB 04-40, PUP 67-77.

Docela by bodlo, kdyby na palubním počítači šlo zadat kolik chci tisknout jízdenek. Dneska přišla paní a povídá, že chce 23 jízdenek Teda tisknout to po jedný a počítat to stálo opravdu zato

V Pardubicích to jde. Klávesa 5, šipka doprava, zadám počet jízdenek a dvakrát ENTER. Pokud to u vás nejde, je "blbej" buď EMtest nebo jeho obsluha. Pokud je mezi přítomnými nějaký řidič, nechť vyzkouší a poreferuje.

Teď vůbec nějak pořádně nefunguje tisk jízdenek. Pokud má řidič jméno s háčky a čárkami, tak lezou patvary.

To u nás bylo taky, už to vychytali.

dále také jsem slyšel, že jeden řidič prohlásil, že fotit autobusy se nesmí a chtěl někomu mazat cosi z filmu.

Klasický problém. Někdo je hrozně chytrej a hrozně důležitej. Někomu to vysvětlíš po dobrém a někoho musíš ignorovat, případně poslat do patřičných míst, případně vysvětlit, že tohle nebudeš řešit s kdejakým blbým řidičem (kolegové, promiňte a neberte si to osobně), ale jedině s jeho nadřízeným.

OK, Ode dneška fotím šotouše a budu sem dávat jejich fotky

Není to originální nápad, v Plzni tohle začal dělat jeden tramvaják. A mě se ten nápad líbil, taky to dělám.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3184
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 15:01:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: Díky.

Ev.č. 43 dnes tahá za sebou vzadu na podvozku jakousi větev, nevim kde k ní přišlo, ale chtělo by to sundat.

Petr_nosek: To bych rád věděl, kde jsi k němu přišel :-) ?

(Příspěvek byl editován uživatelem 21272.)
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 15:53:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte co se stalo na Hradubický? . Hradubická ucpaná, něco tam hořelo, spěchalo tam 10 sanitek, 6 hasičských aut a několik policejních ...
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3185
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 16:49:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chip: Dnes (4. června 2007) po desáté hodině dopoledne se na Rašínově třídě v Hradci Králové stala hromadná dopravní nehoda dvou osobních vozidel a autobusu. Jednalo se o taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému Královéhradeckého kraje.

zdroj: www.hzshk.cz


Stačí číst Radnici .
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 17:18:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nečtu, dík
Chip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 18:31:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a dneska bylo v esíčku u Tesca zaparkovaný osobní auto, půlkou na přechodu. Někteří řidiči jsou fakt kkti
Do Puškinovy ulice by to policisty chtělo 24h denně, řidiči si ze zákazu vjezdu dělají akorát tak dobrý den
No a na novém stání pro taxíky jsem dnes viděl jeden taxík, jinak to tam opět byl samý osobák

(Příspěvek byl editován uživatelem CHiP.)
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3187
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 18:55:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já zas viděl, že někteří policisté si dělají dobrý den z předpisů - pustili si maják jen aby mohli odbočit přes plnou a projet křižovatku na červenou (z kopečka na Gočárovku).
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Nesa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1005
Registrován: 9-2003


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 19:51:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 21272: No ranní 19 je tak trochu na okraji zájmu :-)
A jak by tvůj vydis fungoval?

Konečně se objevila zmínka o lince Kabát . Klasicky Nádraží - Adal - Letiště. Zpět bude navazovat u Adalu speciální 18 do Podzámčí. Lístek stojí 30Kč, myslim, že je dražší než předloni.

Zřejmě toto, ale vypadá to nějak prošle :-):
 
http://fotogalmhdhk.unas.cz - fotogalerie všech -1 vozů v Hradci Kr.

Nejsem žádnej Brůs Wilis a neumim skákat hlavou dolů...
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3188
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 20:32:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Héj já chcu takýý .

No nejdřív by chtělo schválit rozdělení zón :-). Jinak integrace VLAK + BUS + MHD, lístek podle počtu zón (od toho se odvíjí délka platnosti). Přestupů neomezeně. Tedy něco jako je PID nebo IDS JMK. U autobusů zjednodušené označování posledním trojmístným číslem.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3004
Registrován: 8-2002
Odesláno Pondělí, 04. června 2007 - 20:55:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když se tak na ten dotazník zpětně dívám, tak ten sběr dat měl být do 31.5., ale ty dotazníky se objevily až dnes... Ale krabice byla poloplná, jak jsem tak do ní koukal.

Ad 21272: dnes byli zacvičováni dva řidiči- jeden v 82 a druhý ve 43. Tak možná chtěl větev na památku.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3005
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 08:19:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ev.č.73 dnes na lince 1!
Pikohk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 401
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 13:51:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: No nevím, jakou budoucnost má vlastně VYDIS. Pokračuje rozšiřovaní IREDO na území celýho kraje i na část Pardubickýho (Žamberk už tam je). Do Hradce užto zasahuje v dvou zónách a má to pokračovat. Já bych dával větší naděje IREDu-ale to číslování linkových autobusů podle posledního trojčíslí by se muselo upavit, bo se ve více okresech může objevit stejný číslo...
Když si myslíš, tak si myslíš! A když blázinec, tak pořádnej!
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3189
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 18:03:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pikohk: Samozřejmě že se může stát že bude stejné. Ale už jsme trochu probírali téma IREDO a shodli jsme se na tom, že to není dobře promyšleno. Mají tam hafo zón, což je zbytečné - jak je vidno z mého schématu, úplně stačí jedna zóna na velkou oblast.

Byl bych rád kdyby VYDIS nezanikl, protože já na IREDO kašlu .

(Příspěvek byl editován uživatelem 21272.)

(Příspěvek byl editován uživatelem 21272.)
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Petr_nosek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3006
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 19:37:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

IREDO je dost nepřehledné, ale zase je zde výhoda velkého množství spojů. Nejlepší by bylo něco mezi VYDISem a Iredem. Nazývat se to může jakkoli.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3190
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 05. června 2007 - 20:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr má pravdu chtělo, by to něco mezi. Ale tak taky zkuste pomoci něco vymyslet ať na to nejsem sám :-). A název? IDS KHK .
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace