K-report
 

Archiv do 04.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 04.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1052
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 14:20:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aby se musela odklánět dorava po 021 - to bys musel vysypat pár uhláku na Brandejzským zhlaví při přejíždění z 1. na 2. To je asi nejjednouduššímožnost proč odklánět dopravu. KDyž to sundáš na Bezpráví, tak přijdeš akorát o jednu kolej kterou při troše štěstí maj za dopoledne dráteníci udělanou
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 14:37:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Pav:No to víš řikal sem si že dvojčata u ichkova má každej ale tohle snad ne:-)navíc tamta fotka nebyla kdoví jaká.....teda ne že by tahle byla zázrak,ale místo sem si nevybíral...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 14:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jakuza:Takže by do Východních čech měli přijít dvě zamračený:101 a 220.....a to je do keterýho depa?S 104 by to opravdu bylo něco,ale nevim proč by šli do Letohradu....nebo to je nějakej plán?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 14:42:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo ještě jakuza:Já se s Petou tvářil jak ?Já mám pocit že my se v Lichkově neviděli....

Jo koukal sem že 163 v letohradě pořád ještě je,kde si na ní fírove z Letohradu zvykaj....se ji neviděl nikde jezdit.....
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 436
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 19:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: No nevím jestli 021 z Týniště nad Orlicí do Letohradu, ale z Letohradu do Hanušovic se vždycky říkávalo že to je jako objízdná trasa Třebovskýho uzlu, vždyť i Červenej Potok byl modernisovanej na stanici v rámci této objízdné trasy.Jinak ještě jedna věc tu 742+130 si pamatuju, ale mám takovej dojem že to v roce 2000 nebylo, nebylo to náhodou dýl?


Jinak dneska na Sp 1956/1957 749.254, Os 15208 náhrada za 854 - 742+053+053

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Gulča
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.90.248.182
Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 19:37:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to PaV: Ano, jsem to já, ten lipkovský :-) Jedeš 12.1. na VDA? Do sálu?
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 20:17:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gulča: Já sem si to myslel, já teda rozhodně jedu a PaVa taky nějak ukecám.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1054
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 21:23:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jentak mimochodem vyšel Šotouš III s již dlouho slibovanými brýlemi na brýle a pak nějakým tím Polským šotoušem. myslím že tenhle díl se bude Letohraďákům líbit

http://www.jakuza.ic.cz/sotousi3/index.htm
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 22:22:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_l: NE. Skutečně tam byla 111.032+Bymko+BRIC+749.254. Zřejmě asi díky tomu že byl Silvestr. Dopolední vlaky mezi UO a Lth potom točila 111.031 s jedním byméčkem. Vlak 15062 vezla už se dvěma byméčkama a 15069 vezla 130.021+ dvě Byméčka +111.031.

Důkaz místo slibů!!!
 
 
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 23:31:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza:No musim říct že sem vůbec nevěděl že snad nějakej Šoutoš takhle vychází,ale nějaký fotky jsou teda mrtě akce.....a dost lidí známejch,to do toho fotíš jen ty?
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1055
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 00:04:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotím jen já a je to jen pracovní název pro absolutní kravinu

(Příspěvek byl editován uživatelem Jakuza.)
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 07:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na R 790 jede 750.258 a Mn 83104/83105 (H.Králové - Jaroměř a zpět)je v režii 754.048
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 08:27:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak jasný,viděl jsem ale nějaký záběry jsou docela drsný.....a když už ty šoutoši u trati jsou tak proč je nevyfotit....já nemám nic protiJinak ta 260 na mostě v Sopostnici dobrá,si byl skoro v řece ne?
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3736
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 08:38:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: klatě, jsem přistižen...
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1057
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 08:48:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdepak? Jestli myslíš u fotku u přejezdu při cestě do Přibyslavi, tak tam je přistižena pulka republiky

(Příspěvek byl editován uživatelem Jakuza.)
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1118
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 08:56:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Gulča a PPL: No určo. Já na svym oboru si za dob studií moc dopravního sálu neužil, tak to musím napravit teď... A Ty Gulčo?

ad Jakuza: Jj tyhle šotouši sou super :-)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 09:52:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD,Jakuza,Pav,Pepa I a dalsi:Nerazite dnesak někdo na šot někam mezi Liticema a Letohradem?Krásný sluníčko a není sníh......?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 09:53:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A na co se v Přibyslavi čekalo?Na tu zelenou dvounápravovou páru?když se zavírala tamější trat?

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1119
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 10:24:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Alešt: No psal jsem Pepovi L, zda by nejel na "Jebavej spěšňák" na jebavinu. Potřebuju totiž do Žamberka na berňák, tak by se to zrovna hodilo :-)
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3738
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 10:53:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: ale kdeže, jsem tam i na "sólovku" - v Přibyslavi. Ale který nepovím, poznat bys mě mohl...

PS: známe se přinejmenším z akce, při níž jsi se skutálel z náspu nedaleko Rovného-Divišova nahánějíc pilšouna...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 11:06:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jotam se taky chystám razit fotit,chci tedka R250 jestli ho někde najdu nasvícenej a odpoledne jak řikáte k Jebavýmu domku.....se třeba potkáme...

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 11:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já možná taky razím na Jebavinu, ale nic neslibuju . 750.258 tam bude pěknej
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1120
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 11:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

teď mi psal PPL, cvakal na Verměřovicích Poznaň a jede na ní 754.030
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 11:30:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde se tu vzala proboha?
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1058
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 12:12:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak kdo monitorujete diskuze o 751 a 753, tak jistě více že seobjevila hláška o přesunu na východ čech 754 030, 751 101 a 751 220 takže tu máme asi zbytek ostravských mašin, teď by měal přijít ještě jedna z Plzně.

Přijela z Ostravy spolu s 751 220 a 101. NO a při obratu v Hradci nebo Trutnově ji prohodili
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 12:24:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ, 754.030 já sem na ní taky čuměl jako tele na nový vrata ale násvit je tam pěknej. Jinak na vodpoledne nic neslibuju porotože se tam udělala fronta jako prase, a při mej novoroční smůle to zrovna ve dvě hodiny zhasne.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 13:11:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak 030 sem už chytil u Fitminu,ikdyž násvícenej dost na hraně.....sem to viděl na nějakej unifikáš 312.121 ale 030 to sem teda čuměl:-)Takže letim k Jabavýmu domku,ale slunce u nás teda ted zašlo.....dopoledne bylo líp.....

Jinak pro ty co trošku znaj situaci v Žambereckej stanici tak je tam ted docela plno,tak by moh bejt zajímavej posun...stojí tam 14 Eas k nakládce dřeva a na vlečce 6 Es + Eas s uhlím,asi skluz během Vánoc a Silvestra....
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 13:13:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jakuza kde ted teda je ta 220 a 101?
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 13:19:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlesT: Hm nenasvícenou 750.258 mám cvaklou už nejmíň 5x tak že na to asi seru
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 13:47:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já nakonec taky nikam nejedu, jak se zatáhlo, tak se mi nikam dvakrát nechce
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 14:48:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nový přírustek v PS Letohrad,ex.ostravská 754.030,jede dnes na R 250
 
 
ad.Babor:co přijelo na Pn od Meziměstí?Koukal jsem,že jsi čekal u Petrovic
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 15:55:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě ani nemluvte,semnakonec jel a vzázel na štěstí,ikdyž už mě doma bylo jasný že to prostě nemůže vyjít.....taky že ne,sice jela 258 ale tam jka v pytli,tak sem si tam pak ještě vyfotil 854 a jel domů,no a jelikož sem nechtěl jet přes Lukavici,jel jsem přímo podél tratě......byl tam takovej pěknej usek z bahnem s polem ale vypadalodocela neškodně,než sem po dvou emtrech zůstal stát protože kolo bylo tak obalený že neprošlo pod balták.....tak sem ho tam 10 minut hezky zbavoval nánosů,než aspon trochu jelo......naštěstí sem ale potkal propustek na trati a u něj asi 20cm vody,tak se jezdil tam a zpátky 20m kaluží a je zas jak nový...jinak nebejt tej 030 tak den na...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 16:15:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo chci se zeptat neznáte někdo zhruba sklonový poměry mezi Týništěm a Meziměstím?Jsem slyšel že před Meziměstím je pěknej usek s 16 promilema,ale chtěl bych si to tak nějak potvrdit,když tak se ozvěte....

Jinak přikládám svou 030...uplně sem nevychytal místo,přece jenom sluníčko bylo dost z boku....
 
Gulča
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.90.248.182
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 16:44:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to PaV: No jasně! To si nemůžu nechat ujít!! Tak se zatím měj, uvidíme se tam. Čus, letím na noc.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1121
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 16:47:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gulča: To se někdo má, když jde na noční odpočatej co? My tady před Vánocema, když každej plašil dělali 24rky a po 5ti hodinách zas nanovo :-))) Tak zdar ve Třebový
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 17:02:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav:A kde vlastně děláš?
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1122
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 17:05:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: V jednom marketingovym studiu. Můžeš dát tatínkovi kontakt :-), když je z podnikatelský sféry :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem pav.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 17:22:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak a co pro představu děláš.....?Kontakt mu klidně dát můžu...
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1123
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 17:43:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

viz. mail...
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 18:08:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

751 101 a 220 jsou od 30.12. v Meziměstí
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 18:24:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda to už se mě přestává líbit,nejdřiv odešla do Meziměstí 354,pak 137+176 a tedka jim tam příde ještě 101+220......mě štve že to je dost daleko,ale třeba v letě někdo s autem(Jakuza,Pav,Pepa I)pojedou tam mrknout.....tak je uplatim aby mě vzali....v poslední době závidim lidem z těch končin
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 19:48:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Laseid: tos jel s R 250? Pn v režii ostraváků 101+220, ale až o půl jedný, takže bylo po slunci. Do Hradce jsem se dostal malinko později než jsem si plánoval, ale co by člověk neudělal pro nějakou tu fotku. Knihovna počká... Ta budka není úplně špatná, jen se na ní špatně leze.
Alešt:
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 20:21:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlešT: Jasná věc že tam budem jezdit, ale nejdříve sme si s PaVem stanovili že budeme nejdřív lítat do března po 021 a potom teprve Meziměstí, ale kdybyse něco punktovalo tak určitě řeknu. Jinak ta věc s kolem mě docela rozesmála protože sem dneska jel cvakat Poznaňák do Verměřovic, nechal sem auto u VVSky a šel sem takovou voranicej k předvěsti, a než sem došel tam a zpět tak sme měl boty vobalený tak že sem je tam půlhodiny pucoval abych moh řídit.
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 20:33:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Babor:viděl jsem Tě ze Sp 1955,šel jsem pak na vjezd do Týniště n.O., když jsem viděl jak se počasí kazí,tak jsem to zabalil a jel domů.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 21:11:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Laseid: s rostoucí hradbou mraků na západním obzoru jsem taky spokojen nebyl, ale slejzat se mi nechtělo, tak jsem tam počkal. Oproti dešti v Hradci bylo ještě nádherně.
Pepa l: taky mám na 021 dluhy, ale chtěl bych jí s trochou sněhu, pořádný Meziměstí taky čeká na léto (úsek od Náchoda vejš), kolem Týniště je to přece jen rovina a ještě dost zarostlá, míst tu není zrovna přehršel (ale zase to mám téměř za barákem)
AlešT: kdepak pole v zimě nebo brzo z jara, poslední důvěrnou zkušenost mám s polabskou červenicí
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 21:31:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj, nejlepší šlehy na KMK budou od Náchoda vejš, úplně nejlepší to bude před samotným Meziměstím, hmm když si představím krásně nasvícenou dvojičku bert pod siluetou těch polskejch hor někde před Bohdašínem ...
Ale to chce léto, to určitě minimálně den obětuju...
A.F.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.60.15
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 21:35:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S tím focením 751 bez tlumiče bych moc neotálel!!!Hlas lidu je znepokojen nad duněním 6-válců kolem Náchodska,to ještě nevědí co je čeká od 1.4.2007!!!
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 21:58:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: přesně tak, počítám, že bych se koukl i do Polska, sice sulzery moc nemusím, ale nakonec proč ne
A.F.: na fotce je to stejně skoro jedno, ale pravda, zážitek fotografův bude značně umenšen, E 67 náchoďákům nevadí?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 23:12:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak díky,já taky plánuju,dokud to pude fotit na 021 a ale chtěl bych pak určo na 026,ted mě to tam přitahuje čím dál víc,101 je další beztlumičová a já už bych zase docela rád poslech ten zvuk a hlavně natočil....jen něknej pěknej flek a stoupání....jen ta doprava je problém....tak někdy:-)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 23:15:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ale to pole vypadalo tak nevině,porostlý nějakym ozimem a dost suše,kdybych si to blbcen zkusil.....ale na to sem moc línej

Jinak asi opravdu vyrazim taky ne jeden den,abych si ty beztlumičový chytil,ikdyž nevěřim že yb s tlumičema tak kvaltovali,ale co kdyby....jen kdyby měl člověk jistotu že to ten den pojede...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 16:15:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska na Poznaňáku 754.050
Na nákladech pouze 751.038 ( možná 236)+751.080 Protože dneská byla fůra nákladů odřeknutá-jinak v depu ještě 749.240+749.008
JJ, koukal sem že sou rozpojený stálý dvojčata 751.104+751.080 ale 104 stála nastartovaná před dlouhou, takže bych tipnul že je co nevidět zase daj do hromady
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 17:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Počkej co to je za kombinaci 038 + 080?To že rozpojili 080+104 beru,stát se může,ale proč ještě rozpojili 038+236 a spojili do dvojice 038 a 080....že by závady na 236 a 104?No ale řejněte mě někdo nestranej,jakej máte pocit s množstvým nákladů přes Letohrad,připadá vám to stejný jako ve starym GVD?

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 18:49:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlesT: Ne, za to dopoledne co sem byl na praxi St.1 v Lichkově jezdilo velký ho......
Jedno Lv dolů který mělo brát náklad až odpoledne ale nebyla zátěž tak jelo dolů a potom se vracelo z Letohradu jako náklad s třema vozama na auta.
Celkem reálná simulace pobřeznovýho Lichkova, akorát teda že jel rychlík.
A mrtě vodřeknutejch nákladů...ale to bylo že se spíš Poláci probouzeli po svátkách
No ale zase toho jezdí mrtě v noci, třeba na Silvestra jelo za noc asi pět nákladů.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 19:10:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo v noci a ještě ke všemu na SilvestraTo se přiznám že sem fotit nebyl......to odtahali ty dvě dvojičky?Já nevim, se pořád nemůžu zbavit pocitu že náklady volně odcházej na Meziměstí a nebo to je tim že sem to tam dřív nesledoval a jak se ted o tom mluví tak mě to přijde,no nevim,ale jeslti tady bude taková zima aby elektrifikovat nezačali ještě dřív než plánujou.....
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1124
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 19:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No vidíš a já s Pepou L se přiznáme, že jsme fotit byli :-)
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 21:39:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v TS 735 jezdily : 754.030,048,050,750.258 a 749.254
 
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1059
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 21:43:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten maňas bude v létě sexi. 8:30 v Jaroměři
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 22:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Jakuza:myslím,že bys neměl otálet a čekat na sexi léto!Jestli bude Cargo,tak pochybuju,že zůstane v oběhu pro 754 v osobní dopravě
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 07:28:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Počkej jako fakt ste fotili noční náklady?Já jinak přes den taky byl,ale v noci fakt ne....a kde jste byli?

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 445
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 16:43:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No aby tady nevznikla nějaká mejlka viď Jakuzo:
Byly sme fotit ve 20:13 na stanici v Letohradě nočáky 750.258 a 749.254 a né žádný náklady, to že jelo v noci na Silvestra pět nákladů sem se dozvěděl od Signalisty St.1 v Lichkově kt měl zrovna službu.
No a včera sme byly zase fotit ve 20:13 a přijela 754.050 a ve stanici stála 754.048 taže celkem dobrý nočáky akorát se musí dařit, protože v Letohradskej stanici je mrtě sloupojidno

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace