K-report
 

Archiv do 19.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 19.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 18:56:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak dneska na Sudetách/Poznaňák - Nějaká červená berta (asi 240, nebo 254)
Na večerním Poznaňáku 749.256
Na Sp1957/1956 754.030 (mohla by to bejt taky 750.312 ale ta má na boku čitelnější čislo)

Dneska taky 742.202 2x jela do Polska na postrku
Záloha 742.113
Mirekm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 694
Registrován: 1-2004


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 18:59:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak tak koukám na ty noční fotky, tak ta technika od doby, kdy jsem já kupoval foťák, dost pokročila…
Veselá kráva (714) je jedna z nejlepších lokomotiv, které na 026 máme…
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 19:28:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No Pepa I na postrku jsem ty 742 viděl taky,jednou vezli 21 Tadgnss pro obilí,sem si naivně myslel když sem viděl tu soupravu 21*Tadgnss+742 směrem na Žamberk že to jede k námna vlečku,ale kdepak půl hodiny na to připojili berty a jelo to nahoru,takže to asi muselo bejt ložený jinak by souprava měla cca 600t.

Jinak copak jste všichni fotitli v Houští a nebo to je jen náhoda?
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 19:35:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirekm: No nevim, ale co sem fotil na klasickou Praktiku, tak ta zrovna dělala super nočáky.
AlesT: No to sem si taky původně myslel že do pofrčí do Žamberka, jinak podruhý frčel na postrku cimentu a rozjezd byl docela pěkná kouřová produkce.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1146
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 19:54:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ta moje fotka není z dneška a Ústeckou budovu nacvakávám, protože jestli jednou nebude, tak se to může hodit. Ruský pimpláky na Bezpráví jsem si taky ocvakával a všichni na mě koukali jak na blázna.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 476
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 20:05:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No PaV: Nech na hlavě, já taky vocvakávám zab. zař. po celej 021, a všude kam se dostanu na dopravu, stavědlo nebo stanoviště. A ty taky furt akorát nadáváš, a rozhodně elektromechanika v Lichkově už to má spočítaný, ta pude dřív do h...lu než celá Ústecká budova.(respektive pude dřív do S....y)

No já sem na tebe nekoukal já si je vocvakával taky

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 20:19:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_l : Já se do Houští dneska dostal čistě náhodou
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 306
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 23:39:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No po pravdě to oblí taktéž aspon na postrku a to je ve stanici rovina,ikdyž ono představme si rozjezd 742 bez oblaku kouře....jinak o tom svědčí že se rozjížděla když sem šel k nádru před tu silnici a než sem došel k budově tak byl všude pach spálenej nafty......hold dobrej vítr:-)Jinak kdes byl ty?
Sem si tu soupravu cvaknul v domění že pojede na Žamberk.......a ověřil jsem si to zku... sloupoidno......

A pro ty co je snad zajímá manipulák do Žbk(Litic) tak ze Žbk zpět do letohradu jezdí lehce před pátou,takže ve stanici je určitě mezi čtvrtou a pátou...jen z pozorování:-)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1079
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 11:15:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní Sp 1957 bude na 99% v režii 019 a R 251 v režii 749 260
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 307
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 19:49:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se přiznejte kdo dneska razil na Jebavinu(nebo jinam)?Takový nádherný sluníčko celej den.....ikdyž teda 019 zrovna...
Král_šumavy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 19:51:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Věděl by někdo místní, jaké 749 a 750 teď jezdí v TS 735?
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1080
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 20:31:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska 749 260,019 a potom jsem vyděl fotky z Hradce od kolegy, ale nějak jsem se zapomněl zeptat jstli jsou z dneška. Ale podle počasí Ano, takže v obězích ještě 754 050 a 048 + včera viděny 750 333 a 258 na 032. Takže z toho vyplývá že jezdí vše co má kola a dvě stanoviště a při troše štěstí to i dodržuje oběhy. Ale to jen při tom štěstí
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Král_šumavy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 20:56:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Díky moc za informace, tak to se tam pojedu zejtra podívat No hlavně ať nepotkám 048...
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:34:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Sluníčko sice bylo, ale včera byl i jeden ples
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 477
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:37:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlesT: jj, ačkoli se dneska udělalo azuro, tak sem na letohradsku nezmáčk ani fotku, protože sem vyrazil za lepším na 851 a 831 na trati Olomouc-Šumperk, a ani to ho nelituju že sem nebyl na jebavině protože za ten 19-náckovej hnus by mě to nestálo. Radši si tam zajedu zejtra
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:42:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_l: Jen tak offtopic, kdes byl? Tu trať docela znám a líbí se mě. Jinak já sem výjimečně strávil azuro jinde než u kolejí, jel sem se projet na kole směrem do Orlickejch hor a taky to bylo dobrý.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:57:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: No jel sem se projet 831, a potom sem zase něco vyfotil v Babicích u Šternberka, docela žrádelní šleh
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 308
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 22:09:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:Tak ty taky kolo rád a nejenom k trati?Taky jezdívám ikdyž většinou alepson podél ní na Jablonné,těchonín a ta dolů na Sopotnici.....:-)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1082
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 22:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pepa_l a asi Pav. Babice, to myslíš tenhle flek?

 
 

Jinak pro milovníky M262, pokud Vás zajímá na kterém vlaku ta M262 jede. tak se jedná o rychlík Brno - Šumperk Bradlo, myslím že to byl jeden z posledních rychlíkových výkonů řady M262 v Čechách. 19.6.2006
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 23:37:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Á Babice u Šternberka! Tam to znám, ve Šternberku mám část rodiny.Jsou to tam žrádelní šlehy, je tam pěkný náhled na soupravy.I když já to znám spíš k Olomouci.A teď, když tam jsou posílený ty M262 ... Už se těším, až se tam zas dostanu.
Jakuza, úplně si mě navnadil na léto
Alešt: No to já jezdím taky nejen kolem drah, i když těchto výletů v poslední době ubývá a taky hlavně jezdím těmi směry co ty. Tady na Kunvald a dál sem jel poprvý a myslím, že to taky není tak špatný, líbilo se mi to, též tam sou technický památky, spíš ale pro milovníky betonové hranice.Ale jo, na kole je to nejlepší
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 309
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 23:50:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to sme za jedno,na kolo nedám nedopustit a letošní leden na něj docela ujde........
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 480
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 13:03:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Jojo je to žrádlo ale tenhle šlech sem nemyslel , já sem zmáčk v Babicích u zastávky dva krokouše a frčel sem dál, protože šlo slunko do hajzlu.
PetaD: no s tima posilama bychj to tak netvrdil, v turnusu sou už jenom dvě a něco málo jezdí místo 851, mezi Šumperkem a Zábřehem jezdí reginóva tak že s M262 to na Olomoucku a Šumperecku není zrovna moc růžový, rozhodně to bylo loni lepší.
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 17:35:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes bylo na obratu Pn 44235/Pn 63330 v Týništi n.O. meziměstské dvojče 751.220 a 751.093
 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 18:26:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska se zase udělalo cvakatelno:
Na Sp1957 jela 754.050
Na Sp1956 jela 749.008

Hm, ta vosmička mě pěkně nasrala protože sem si vyhlíd pěknej flek na 754.050 až se bude vrace na Sp1956, no nic zajedu si tam si zejtra, ale chtělo by to tam ještě trochu použít pilku řezalku. Nejlíp tam nad Lukaucí pořezat ty kandelábry.Hm, typnul bych to že zejtra 754.050 buď na Poznaňáku nebo opět 1.den TS735
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1147
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 18:51:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HOĎ SEM FOTO PEPO!!! :-)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1083
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 19:04:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo mě taky nasrala. Měl jsem to spočítaný že si dám nočák v Hradci a ona tam osma - škoda. jinak dneska ještě v provozu
754 048 - 5. den
754 030 - 3. den
750 258 - 4. den
749 008 - 1. den
Takže mi chybí jeden stroj v 2. dni (ten jsem bohužel prospal)

A jak napsal Laseid na Pn do eziměstí dneska 751 093 a 220. Zvláště při cestě z Mezáru měli žrádelní soupravu. Foto později
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 19:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: jen se nestyď
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1084
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 21:05:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se nestydím, jen nejsem tak rychlej jak bych si přál. A zrovna od tebe to Bbore sedí. Kdy konečně uvidíme komplet přehled strojů Pj Meziměstí v Bolehošti? Mohl bys něco prohnat skenerem

 
751 093 a 220
 
750 258
 
754 030
 
754 048


***Aleši, ozvi se na ICQ. Něco pro tebe mám
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 310
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 21:25:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No koukám že ses dneska zase věnoval trati a měl jsi štěstí,fakt pěkný a za tamto díky.....někdy vyrazíme na nákaldy:-)
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 22:26:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vzhledem k tomu, že poslední dobou fotím strááášně "intenzivně", tak se mi ty bertiny ve foťáku posouvaj dost pomalu, ale zítra snad vyrazím někam ven, je tedy šanci dodělat film a pak se uvidí, možná i na ten skener dojde
jinak fotky, čistá práce
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 311
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 23:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to by bylo super,bych se rád nanějaký podíval........pošleš když tak?Jinak nejpozdějc o Jarních chci jet na ten náklad v 9.32 z Měziměstí ke stoupání do Březovej.....a pak ho přejdet v Náchodě a někde znova a třeba ještě pak ten co jede kolem jednej z Týniště....možná s Jakuzou když se domluvíme,jel bys třeba?
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 13:32:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jinak možná mnozí víte, možná ne, ale 25.3 a 26.3 pojede přes náš kraj kolona osmi historických vozidel KŽC ( jejich trasa : Krnov - Olomouc - Šternberk - Šumperk - Hanušovice - Dolní Lipka - Letohrad - Týniště n. Orl - Hradec Králové - Praha Hl.n). Budou nocovat v Letohradě.
JENŽE
26.3= pondělí .Takže pro nás školou povinný nebo pracující maximálně šlehy před Letohradem nebo nočáky v Leťáku.To pondělí mě neskutečně sere, protože bude fotozástávka mezi Letohradem a Žamberkem a opakovaný průjezd v Potštejně + další žrádla.Co já vím, tak mají nějakou M 240, M 131 a M 262, určitě i něco dalšího, když má být 8 ks. Jo a bude na to fotopas.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 17:49:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:
No kolona, nevim nevim, jestli pojedou v jednom konvoji tak to zrovna nebude to pravý na focení, protože by to moc smrdělo návozem na akci, a to už je moc muzejní, a já zrovna moc muzejní věci nemusím (krom Letohradskejch akcí, nebo Burdovin)

Jinak sem o tom něco vyhledal
Hanušovice - Červený Potok (fotozastávka) - Dolní Lipka (fotozastávka) - Lichkov (fotozastávka) - Jablonné nad Orlicí (fotozastávka) - Letohrad. Zde ubytování a nocleh v hotelu.
Pondělí 26. 3.: Pokračování jízdy celého konvoje v trase Letohrad - Žamberk (fotozastávka) - Potštejn (fotozastávka, opakovaný vjezd pro filmaře) - Doudleby nad Orlicí - vlečka Agropodnik Orlice - Týniště nad Orlicí - vlečka AČR (15,5 km) -

Hm, bude to zajímavý ale bude to moc muzejní, a jestli to bude nějakej konvoj motórů tak to je na ho.....no ale za cenu ůseku Krnov-Letohrad
2980Kč-110.37Euro, si radši nechám zajít chuť...to si radši zajedu 7x do Polska na Sergeje a páru na pravidlech.Nebo si to cvaknu Verměřovicích, tam to bude nasvícený.

Jakuza: Pěkné foto, ale něškodilo by taky napsat kde to je?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 312
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 19:14:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jako pojede konvoj 8 motorů na vlečku,tam se otočej a zpátky nebo co?Jinak pravda člověk to kdyžtak někkde chytne,abych kvůli tomu dával tři litryTo je tak pro němce...ale kdyby někde tu soupravu rozpojovali tak by stálo za to jet na to mrknout..

Pepa I:Kam jezdíš do Polska na Sergeje?
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1148
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 19:26:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no když už to Pepa L tak trošku načal, tak sem hodím několik off topicovejch fotek, když jsme v létě s Pepou L tyhle vozidla byli ošlehávat...

 
 
 
 
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1086
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 21:27:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavlíku, ty jsi změnil šotovizitku :-)))))))To bude chtět ale solidní honorář, víš to? Tak 5 000 by to spravilo ;-)

Ne eď už vážně, upravil jsem trochu galerku o východních čechách, takže je toho zde trochu víc než bylo doposud k vidění

http://www.jakuza.ic.cz/vychodni.cz.leden/index.htm
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 313
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 21:50:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav:Trochu to vapdá na širokorozchodný,ale to asi jenom klame ne?Kde to je focený?Jinak pěkný ale ty světla,jinej lak a obsence nárazníků a automatický spřáhla vzhled sergeje docela změní....ikdyž šsetinápravovej kolos to je pořád a zvuk to taky má:-)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 21:54:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza:No pěkný,všechno skoro z jednoho dne ne?:-)Sem na první pohled myslel že dvě fotky tam máš dvakrát,ale je to jen ze stejnýho fleku,teda dvakrát tam je na stejnym místě 030,ale asi různý dny.....odkud je to dvojče 742?
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1087
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 22:41:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

030 je o dvě hodiny později. Tu jsem tam ani brát nechtěl. Já tam čekal na tu 754 048. Všechny fotky jsou z okolí Svatoňovic a mimo 749 019 jsou z jednoho dne.

742 - to je uhlí a nikdo ti neřeke kdy pojede (den) čas tak většinou kolem 13:00
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 23:03:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo takhle,takže 722 byli štěstí......to je ta ucelenka za hranice o kterej se tady už mluvilo?(ted mě vypadlo to město).Se ten den zadaařilo,od novýho GVD v podtsatě samý brejle......to hnedka vypadá jinak ta galerie....
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 23:28:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, dneska to byl fakt vejpmrd jako svině, příště budu věřit, místy nízká oblačnost...
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1088
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 23:39:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a co na čem. nestyď se
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 09:22:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Svatoňovice a okolí, celej den tam pobíhám jako blbec, když už se odpoledne mraky konečně trhly tak si říkám, ještě dva vlaky, pohoda aspoň něco, ale pokaždý když to mělo jet, tak se na slunce navál pozůstatek mlhy a podobnýho sajrajtu, suma sumárum nic nasvícenýho, s filmem jsem tedy moc nepohnul
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1149
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 09:32:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jakuza: Nejdřív ukaž Model release :-)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1090
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 12:34:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: tak potom nemáš co to zveřejňovat, je to neveřejně zveřejněná fotka a ty jsi ji použil jako svoji reklamu. Počkej, už volám svého právníka

Babor: Ale jaký stroje. Z tebe než něco člověk vypáčí, tak bude večer

(Příspěvek byl editován uživatelem Jakuza.)
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1150
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 12:45:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak koukám, že v diskuzi Kočky v žst. máme zase něco regionálního. Sopotnice - autor Honzasl...

 
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 14:17:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm pěkný ale na gymplu máme lepší .Jinak to se Honzasl docela rozjíždí, takhle porušovat Op 16 nebo jak je ten předpis
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 14:20:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Večer ne: 951/958 4.048
955/654 4.030
1782/1785 9.019
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 16:40:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: ještě k serjožskému offtopicu. Kde jste na té LHS byli? Tipnul bych od Zamosce na východ, mírné kopečky tam jsou, ale zase nesedí ta zadrátovaná trať v pozadí, takže spíše u jejího konce třeba Olkusz? Co intenzita? Přemýšlím nad létem a na nějaký velký čadivý diesely bych docela vyrazil. V poslední době mě zaujala kultovní Ostbahn, možná Preussen (Suwalki), něco by mohlo být i u Zaganě nebo Wegliniec-Horka?
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1151
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 11:18:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No v létě tam taky určo na LHS s Pepou L vyrazíme. Tak třeba můžem jet společně. Rozhodně mě ještě láká Stalowa Wola/Rozwadow. Tam občas Gagarin jechá i na Sp. Pak taky nějaký sergeje ještě jezděj v okolí Gdyně. Teď ještě PPL plánuje jeden zimní Wolsztyn, když to v zimě tak hezky kouří.

ad Jakuza: Jax vyzvídal nad tím šlehem u Štemberka, tak tady je jeden ze tří vlaků. Taková Boudovina, ale mě se líbí.

 
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 11:48:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo, Stalowa Wola, bohužel už za tmy tam jezdil rychlík Hetman Wroclaw-Zamosc 100% se serjožou, je možný, že i přes den je něco k dispozici, budu muset skočit do tý polský sítě a něco se snažit vyluštit, do léta času dost, ještě to pořešíme
ten Wolsztyn taky nezní špatně...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 18. ledna 2007 - 22:01:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Ale musí vyjít konstalace - zima, kouření, pěkně a Pt47-112 v relaci Wolsztyn-Leszno
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1152
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 08:54:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pepa L: Tak na tuhle konstalaci letos zapomeň. Rozhodně si tohle nenaplánuješ. A hezky zároveň se sněhem v těhlech nížinách + víkend. To se mi taky nezdá příliš reálný. Šak už ste se učili počítat pravděpodobnost ne? :-))
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1154
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 09:40:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podle aktuálních informací se grafikon daří na Letohradsku plnit. Jen Orlice měla asi hodinu. Na trati 024 v tuhle chvíli probíhá napěťová výluka, která je však spojená s výlukou traťový koleje. Někde na trati jsou dráteníci a dávaj to dohromady. Až se jim to povede, tak se hned začne zase jezdit a to hnedka elektricky.
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 12:38:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na R 250: 749 256+2Bdmtee+Bds+A Jinak na 024 se má prej zase jezdit od 13:00, takže žádný odklony z toho nekápnou...
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1094
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 16:39:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen tak mimochodem odklonová rasa přes týniště byla taky out. Až do poledne se jezdilo mezi Týništěm a Chocní autobusy. Jinak ráno v 6:00 odjížděla na Osobáku do Brna 771 172
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 316
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 19:21:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jinak počítám že se něco stalo s drátama kvůli větru nebo co se dělo?

Jinak šetli jste odklony na uvodní straně k-reportu...co to tam jezdilo?By mě nenapadlo že udělaj odklon z Polska přes Hanušovice zpět na Zábřeh,nebo to je tak běžně?
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1155
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 20:20:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aktualní postřehy: Bubu:

Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 20:03:01
Sp 1903 dp Letohradu - 363 039
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 20:57:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a na tom osobáku co jezdí kolem 14:45 z Letohradu a jak na něm má jezdit solo 854, jela dnes červená berta + B + Bp ... Osobák vedenej klasou, to už tu dlouho nebylo
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 484
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 22:49:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Jj, však byly snad celý dopoledne napěťovky ze Zádulky (respektive České Třebové) do Opatova, kde se přepřahalo.A točilo se tam všechno dieselový co mělo kola 771, 731, možná i 750. Vím to protože můj spolužák dorazil s Poličky až na třetí hodinu a to jel ůsek Polička-Svitavy v hasičské tatře a ůsek Svitavy-Česká Třebová na stanovišti 771.

PaV:Tak sem si to propočítal, dobře snižuju na násvícenou Pt47-112
Alest: Co já vím, tak to tak průběžně jezdilo nějak 14 dní, rozhodně sou tam odklony častější než na Týniště.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace