K-report
 

Archiv do 23.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 23.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 22:59:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo málem bych zapoměl dneska v 17.34 jel do Žamberka šoupák 742+15-20 Tamsů, a na těch mokrejch kolejích, stím měl kocour pod dvorem co dělat.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 08:32:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa I:Počkej Tams,to jsou zjednodušeně Easy s rolovací střechou a maj teda kombinovanou podlahu.......co s tim tady chtěj dělat?V tomhle se těžko vozí obilí....no vidim to na obhlídku,jinak věřim,normativ 742 je myslim 600t ne?A každej tenhle vůz má zhruba 23,5t takže to dělá 352-470t ale vzhledem k mokrejm kolejím....

Jinak přes Týniště se jezdí jen když je delší výluka Letohrad-Ustí,tak věřim že přes Dolní Lipku toho asi pude víc,stačí aby byl vyloučenej jakejkoli usek mezi Lichkovem a Letohradem......ale mě spíš vůbec nenapadlo že by to mohli takhle využívat,myslel jsem že v případě takovej výluky to de přes Bohumín a Meziměstí....
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 12:36:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo chtěl bych se zeptat,odkud je 749253-1,koukal jsem na nějaký svoje z odvozu obilí v roce 2005 a odváželo to dvojče 240+253,byla zapůjčená?
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 12:49:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nn, byla Letohradská, ale zapojovala se do provozu minimálně - vlastně sem ji viděl jen jednou na Jeseničáku.Tady je jedna moje fotka z února 2005, je to dělaný krabkou, tak omluvte kvalitu, přece jen toto sou moje totální začátky...
 
No a pak nějak v listopadu 2005 přešla pod Olomouc páč tou dobou tam měli bert fatální nedostatek a prostě jí tam potřebovali víc.Tehdy když sem byl v tom depu tak mě dost překvapila, vůbec sem nevěděl že ji máme...
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1097
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 13:19:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

749 253: teď je stále pod Olomoucí. Sem přišla s Bertama k GVD 2004-5, ale jak napsal PetaD, zasahovala minimálně, a spíš vozila náklady s 9.240. Potom ale na jaře 2005 začali práce na Opavě a olomouc potřebovala mašiny na nákladní vozbu do Krnova. Takže se tam velice často objevovala s nějakou 749 jako náhrada za 751. V posledním měsící velice často s 749 121 http://www.jakuza.ic.cz/podzim.na.310/img00013.jpg
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1156
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 13:25:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

oftopic: kua 121 mňam.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 13:41:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj PaV, dávám ti za pravdu, ovšem podle toho co po k-reportu koluje to s ní nevypadá dvakrát dobře.Bohužel
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 16:29:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V posledním měsící velice často s 749 121

nebo s 257 (9.11.), rozhodně tam holky nedrží pospolu jako u nás
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 09:07:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Pepa I:Včera jsem na tvoje info vyrazil obhlidnout co to k nám vlastně přivzeli,a díky je to další souprava pro obilí,nejedná se sice o 14 vozů řady Tdns a 7 4-nápravovejch vozů,ale to neva.Dělal jsem včera u taty tak mám pár nočních fotek....tak snad lepší,myslim že je tam vidět že ač stvětlo ve stanici máme tak záleží jak to zastaví(008 stojí o asi 15m blíže k Letohradu).Navíc tam zrovna přijel šoupák,tak bylo co fotit....

 
 
 
 
 
 
 
 
(žádná z fotek není upravovaná tak to berte s rezervou)
Mais
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 10:29:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mrknete na http://www.vlaky.net/servis/sprava.asp?lang=1&id=1586
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 13:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska na Sudetách a na Poznaňáku 750.258, je to dneska ale zase Adolfovský počasí, byly sme to s PaVem cvakat v Bohousovej, a sluníčko se trefovalo akorát do těch škub,taky sem chtěl vyrazit na jebavej spěšňák ale vzhledem k tomu počasí na to asi kácim.

Pro neznalé Adolfovské počasí = počasí kdy svítí slunko jako blázen, dete k šlehu a ůplně z vás leje, a potom když jede vlak tak to zrovna zaleze a po projetí to na konec soupravy vyleze, a zase paří jak bázen.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 13:33:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj a taky se teď slunce schovalo za mrak velkej jak prase, takže na jebavinu to dnes zase nebude ( taky sem ji plánoval ).Bohužel, před chvilkou to vypadalo dost nadějně...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 13:37:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak sem roztáh žaluzie a koukám za 10 minut se z krásnýho azura s mráčkama v pozadí stalo pěkně humáčovo.

PaV: Když řeknu velký Wolfgangy tak to je slabý slovo

Pro neznalé Wolfgang = velkej černej mrak jako kráva přes celou oblohu
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 14:17:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm ale koukal sem že vona na spěšňáku jede nějaká červená berta, takže by to stejně bylo docela jedno ... MMch včera jela 754.030
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 15:44:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sp 1957 - 749 256
Pn do a z Mezáru 751 220 a 093 ("vytlumení Chachaři")
 

PS: teď nechci aby mě dopraváci kamenovali, ale jak probíhá provoz na Meziměstském nádraži když odjezd do Týniště je v půli kolejí kam přijíždí vlaky z Polska
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 17:35:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: koukám, že ses motal skoro u nás
já jsem risknul na Sp (256) Potštejn a ten Wolfgang tam byl, sice už končil, ale byl..., koukal jsem žambereckým směrem možná by vám jebavina vyšla tam to bylo trhlý, ale je to o minutách...
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1100
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

babor. No právě jsem si říkal že se pohybuju v Babořím pásmu :-). Chtěl jsem ti poslat SMS, ale pak sjem zjistil že jsem bez čísla na tebe, takže smůla. Jinak jsem chtěl nafotit i nějaký 714, ale tam už slunko řeklo dost, máš dvě cecule. A upřímě řečeno mi to ani nevadilo.
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 153
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:49:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no já jsem stejně momentálně bez mobilu, ale tenhle tejden budu kupovat novou simku, takže číslo bude k dispozici.
Jinak to Meziměstí by mě taky zajímalo, asi to mašiny vytlačí buď na "Mirošov" nebo na Ruprechtice pokud je tahle část trianglu sjízdná a pak hurá do vnitrozemí, místní snad prozradí...
počkej, i ty 714 se budou jednou hodit
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:59:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bavil jsem se s jednim místnim,kterej sem nepřispívá a prej jede náklad po levej straně trianglu do osobního nádraží a pokud se nevejde na zbytek kolejí,tak vyjede až za polský zhlaví a zasune se zpět do stanice.....nevim připadá mě to tam trošku neštěstný řešení,s každym nákladem takhle šoupat,zvlášt až doprava po 20.3. zesílí...

Jinak dneska by vám Jebavina vyšla,jel sem s tim spěšnákem do Letohradu a svítilo,ale pro někoho blbý že jela 256...jinak bych typoval že zejtra budou odvážet od nás obilí,a snad zase dvě berty...kdybyste náhodou někdo věděl víc,třeba kdy tak napište

(Příspěvek byl editován uživatelem Alešt.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Alešt.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:00:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza:A tohle máš focený kde,je to sice na mý záměry trochu moc zarostlý.....chtěl bych točit už zdálky přijíždějící náklad,ale taky dobrej flek a vypadá blíž Týništi....

(Příspěvek byl editován uživatelem Alešt.)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:13:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: No Jelikož je to dopravácký tak se k tomu musím vyjádřit i kdybych k tomu neměl co říct ,co ale vím že se snad spojka od Teplic nad Metují na Broumov vůbec nepoužívá, tak že bych řešil náklady logicky, že by si dvojče najelo směrem na Broumov, náklad bych vysunul na Mieroszow a normálně bych mu nahrál na bloku odjezd do Teplic nad Metují a náklad by jel posunem z Mieroszowskej trati na dopravní kolej a tam by se posunující díl změnil ve vlak a frčel by dál (bez zastavení)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1101
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:19:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Papa_: jo to by bylo logický, ale proč stálo svojče 751 093 (Na Polsko) a 751 220 v depu a pak přijelo obráceně 093 do čech. není to situace z dneška, ale z minulého týdne. Proto se ptám jestli se ta spojka používá nebo ne.
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:24:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Myslíš že fakt budou odvážet obilí už zejtra? Mě se to moc nezdá, když toho je k naložení ještě docela dost a dneska na tom pochopitelně nikdo nedělal ... Já bych to viděl tak na úterý nebo středu...
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 11-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:31:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je malej návod na fotomísto blízké Týništi http://lokomotivy.fbi.cz/zobraz2.php?rada=berta_rek&loko=00111&cislo=749
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:39:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To se ti Peto zdá,protože včera naložili 8 vozů co je ted na 3 koleji ve stanici....včerejší šoupák je vytáh zvlečky a nasunul tam prázdný TDNS,který běhm dneška naplnili(všechny!!!),mohlo se dovážet už dnes ale ejště v šest tam stálo,jestli proto nepřijede něco v noci.....tuhle soupravu naložili nadvakrát za sobotu a neděli......doscela frčej
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:44:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jakuza:No nevim proč tohle vzniká,ale co mě řikal babor tak ty dvojčata běžně dost obracej....jeslti je rozpojujou v depu a pořadí potom neřešej.....nevim
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:45:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Ale ty ses neptal jestli se ta spojka pojíždí nebo ne. Ty ses ptal jak se to dělá, takže logicky odpovídám, a jestli že byla 093 čelem do Polska tak to asi logicky vzaly tak jak sem řikal ale tou druhou spojkou. No neznamená že když se nepoužívá že se po ní nemůže jezdit.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 490
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 19:51:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ale jestli se rozpojujou dvojčata tak potom není co řešit....
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 20:15:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

právě, že jsem si myslel, že ten triangl je příčinou obrácených dvojčat (27.12. 137+176, 28.12. 176+137), někdy vysunují na Polsko někdy na Broumov, rozhodně není pravidlem, že dva dny po sobě budou 100% otočený, jestli rozpojují nebo ne, nevím
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 491
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 20:15:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak sem dám taky nějakou oddychovku aby se tady jenom nediskutovalo tak na ostro.
 
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 20:29:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: přejezd na cyklostezce Týniště-Třebechovice, pokud by ti při filmování moc nezáleželo na násvitu, pokračuj po trati směr Bolehošť zhruba vprostřed roviny jsou pilíře od bývalýho nadjezdu vylez si na ten pravej, když natáhneš zoom uvidíš skoro až k Bolehošti, je to sice v lese a na rovině, ale zlý to není i pár břízek clonících ve výhledu odtamtud zmizlo, nebo otevřená krajina u Bolehoště
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1102
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 20:49:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babore: na ty pilíře jsme dneska koukal, máš tam odtud nějakou fotku? Když jsem se tam chtěl vrátit, vybafnul na mne tenhle hodku zpožděnej náklad z křoví
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 21:07:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo, v dohledný době to aspoň přefotím digitálem, přihodím náhled, příjemná čelovka, když udržíš 150-200 pěkně vylezou Vrcha (kopce nad Bolehoští), ale i na 90 pohoda, problém bude se sluncem, les je přece jen omezující, v říjnu (před změnou času) to akorát vyšlo na R 748 (cca 14:30)
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 3-2006
Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 21:34:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes byly v TS 735 stroje:749.256,754.030,754.048,750.121 a 750.258
V H.Králové se mimo jiné objevily i 749.254 a 749.240
jedna momentka z depa
 
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 18:38:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska se od nás odváželo obilí, bohužel já ho na fotce nemám, snad Alešt něco pořídil ve stanici.Jinak Alešovi děkuji za info, když uvidím něco zajímavýho, taky napíšu. Nemohl sem kvůli škole - do 15:45.
Jinak sem se ale na nádraží vydal pozdějc a chytl sem tam Sp 1958 v čele s 854.014 a stál tam manipulák vedený 742.186. Obě fota (ovšem maňase jen takovýho pro ilustraci ) včetně sobotního šlehu 754.030 přikládám.Njn, v sobotu bylo hnusně tak muselo ISO nahoru, snad to tak nevadí.
 
 
 
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 618
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 20:24:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska sem si nafotil u nás v Č.Budějovicích ty vaše letohradský 750.333 a 749.008.Jelikož sem je už nějakou chvilku neviděl tak musim říct,že vypadaj parádně .Bylo to pěkný spestření dne.Nejdřív jelo dvojče laminátek 240.139+044 s uhlim a zhruba za dvacet minut tydle dvě parádnice.
ICQ:450 504 903
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29720
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 20:27:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není uhlí jako uhlí. :-O A fotky by nebyly?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 619
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 20:39:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ:fotky sou na filmu,ale jen co sem vyfotil tu 749.008 na závěsu tak ten hajzl film došel .Buď je naskenuju a dám do Budějický diskuze,nebo ti je ukážu až na tovačovce.Teda rachot z tý poliš helikoptéry to byl brutální,dala si dvě kolečka nad Nemanicema než to celý projelo a pak jela hlídat ke Zlivy jestli tam neni u trati nějakej zlivskej terorista
ICQ:450 504 903
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29723
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 20:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byl tam, i se stativem. Ale kvůli tomu stativu (minule jsem ho radši před průletem vrtulníku sbalil) jsem se tentokráte radši pořádně zamaskoval na Králičák. :-O
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29727
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 20:46:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož když ne Ty, tak aspoň já (ale taky jsem fotil hlavně na film, tohle bylo jen zbylou rukou, takže nekvalitně):
 
 

A tady se již na čerstvou stravu těší:
 
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 622
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 20:55:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já sem to fotil jednou v K.Řečici na přejezdu,jelo to tenkrát ve složení 750.224+750.312 pk,v okamžiku kdy se to přiřítilo k přejezdu tam jak napotvoru přijel policejní doprovod toho vlaku co to doprovázel po silnici a hned ke mě,proč to fotim,jestli vim co se v tom veze,kdo mi otom řek atd atd...
No ale stojí tadle atrakce zato,nakonec,kdy jindy si člověk vyfotí letohradský mašiny tam u nás na jihu že?
ICQ:450 504 903
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29730
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 21:01:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Se zlivskejma je naštěstí domluva... :-) Navíc chodí na nádraží a tam se vlaky od Budějc moc fotit nedaj...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 21:28:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kdypak tahle souprava jela?Jo jinak takový informace bych taky chtěl mít.....nevíte někdo kdy to jelo Letohradem?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29735
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 21:41:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Letohradu to dneska stálo ráno kolem osmý. Dále to jelo na Moravany (průjezd zhruba v devět), ±09:30 Chrudim, Hlinsko 10:02, HavlBrod 10:44 - 11:53, Batelov 12:45, Počátky-Žirovnice 13:07, ±13:50 Doňov, ±14:15 Ševětín, Nemanice 14:31, 14:40 Zliv, Číčenice pobyt zhruba od tří do půl čtvrtý a do Temelína to dorazilo ve třičvrtě.
Dál na vlečku už žádní agenti K-reportu nebyli.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 22:05:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PeatD:Tak jsem byl dneska taky trošku nškde mrknout,ale jen kvůli tomu obilí,počasí nebylo....chytil jsem si 030,ale nenasvícenou nejdřiv na tvym místě a pak ještě s 742 se soupravou loženou obilim ve stanici...tady jsou nějaký fotky ale fakt to je spíš pro ilustarci,počasí nepřálo:-(Ale není proč zoufat,je to skoro zázrak,dneska odvezli 21 loženejch vozů a obratem přivezli prázdnou soupravu(nevim označení vozů,ale myslim že se tady objevili ve spojení se solí v Táništi),odhadem 20-25 vozů,to už je letos minimálně čtvrtá nebo pátá souprava co já vim......to by mě zajímalo kolik obilí ještě v silu je....fotky těch vozů dodám k identifikaci zejtra.Zejtra určitě naplněj polovinu co je už přistavená na vlečce,ve středu druhou polovinu.....takže ve středu večer by to už mohlo jet,ale nevěřim tomu.....odvážej to ted kolem třetí vždycky.....takže ve čtvrtek kolem třetí(po Sp 1957 a os) si ymlsim že to pojede:-)
 
 
 
 
 
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 22:08:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Martin:Dík,koukám že to máš docela zmáklý......stejnak to chce asi abcha,policajti by z toho udělali přímo atentát.....Jo kdyby tak tohle člověk věděl kdy to pojede....
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 22:20:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Fakt tam dali novou soupravu jo? Hm tak to se divím... No, je to dobře, že jezdí aspoň něco ... Ale bude zajímavej čtvrtek ( kdy má nasněžit ) a na tom náklad obilí
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 22:49:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo to jo,halvně jak ty ve čtvrtek učíš?Já mám do půl čtvrtý takže se bojim že mě to ujede,zeptám se ještě na stanici kdy to má jet....ty vozy co ted stojej na stianici vypadaj hezky,bylo by super kdyby pro to přijela za dvojice bert,idkyž po novym GVDasi ne,nevim kolik jich maj v depu volnejch.........jinak sme se dneska o chvíli minuli,jel jsem v 17:11 do letohradu a šoupák už tam stál...tys tam musle dojít tak 15 minut po mě....
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 23:07:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve čtvrtek mám do 13:15 , takže když si máknu, tak bych to stihnout mohl.Kdybys zjistil ty časy a datum ve stanici, to bys byl hodnej, kdyžtak to sem pak napiš.Berty si pro to sice asi nepřijedou, ale i ty 742 nejsou nejhorší ... Jinak taky sem zvědavej jak to bude s přístupností některejch fleků když bude sníh, no uvidíme ... Třeba nic nebude .No a dneska sem do stanice přišel asi opravdu v 17:35
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 23:13:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já si ymlsim ta 854 cos fotil byla ta kterou jsem jel,jen se otočila v letohradě....jel na ní asi někdo na praxi a pustili ho za řízení,šlo mu to jen předčasně brzdil v Žamberku a v Lukavici....a v Letohradě,dokonce asi třikrát zastavil a znova se rozjel.....asi chtěl dobe trefit dveře vůči peronu,lidi už něco vrčeli...........ale já to chápu,získat cit určitě není sranda....
Jinak ty časy ti zkusim zjistit,protože myslim že to enstihnu,ale bylo by super kdybys to chyt a má bejt docela zima tak by mohlo bejt jasno....ač sem skeptik,tak tomu ochlazení věřim.....po tom uragánu
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 23:18:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No mám podobnej postřeh, rozjíždění v Žamberku tomu praktikovi šlo taky zajímavě, jednou dal motor skoro na plný otáčky a furt nic, pak to zas sundal a pak už se rozjel ... Njn, řízení vozidel není sranda, to teda ne...
No já bych to taky rád chytil, ale uvidíme ... ideální by byla Jebavina.Jinak, nevíte někdo, kam přesně tyto vlaky jezděj? Je to asi někde v Německu, ale kam přesně, to nevím ...
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1105
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 00:11:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dle diskuze o 750/753 se v Čt objevila 754 080 - omrkněte zítra někdo depo jestli nedorazila až do Letohradu
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 00:25:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nevim kam přesně tyhle,ale potkal jsem v loni stát sopravu co odjela od nás v Pardubicích,ale kam dál pokračovala....
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1158
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 09:00:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tyjoooo 080 jo? Tak to by byla síla, kdyby se tahle děvčica vrátila z vejletu. Ta se v HK něco nakrosila. Na ní jsem si taky projel Jeseník :-) To by byla bomba.

Jinak dnes se bohužel z pracovních důvodů nedostavím na mašinky, ale program stojí stejně za starou bačkoru.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 13:09:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oni sou dnes mašinky jo? A co tam vůbec bude? Sem ani nedostal pozvánku, nic...
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1159
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 13:14:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějak se teď taky nestíhám orientovat a burdu už sem taky neviděl skoro měsíc. Volal mi teda asi před tejdnem a ptal se na něco ohledně příštích mašinek (kvůli zpravodaji). Taky říkal, že na Burzájezd se pojede na Šnéberg :-(.
Dnešní termín byl podle Pepy L ve zpravodaji. Plakát sem ale zase nedělal, pač mi o něj nikdo neřek (nejsou). Na programu, ale mělo bejt video "fotografa Mikysky", který už jednou bylo před rokem - Norsko.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 13:37:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo to je toto video, no neříkám že je špatný, ale ... Až budou ty příští mašinky, tak se tam zas objevím, dnes to asi taky vypouštím z programu...
Jinak 080 je hodně podobná jak 030, škoda že sem Chachaři nechtěj dát 086, to je jeden z nejpěknějších brejlí v republice.No a škoda taky, že z Plzně jsou ty dodávky nějak vlažný, nebudem tu možná mít ani jeden plzeňskej nátěr ... ( tj nátěr jako má 750.333 )
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 14:33:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: trošku dlouhej vejlet, ale hlavně, že snad bude "doma" (hradečáci prominou)
Meziměstí 093+220 a z hlubokých lesů konečně aspoň na chvíli vylezlo vojsko 742.517
Petad: to je sice pravda, ale šedivka k ní prostě patří
 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 16:13:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: To bejvávali na kolejich časym, jo a kdyby tam byly ještě s ranžírkama to by byla teprve bašta.

PetaD: 80 ať si strčej někam, doteď se to na letohradsku červenalo a teď se to začíná zase moc zelenat. Mohly spíš pustit ex-68.

Jinak nevím jestli na povídaní pudu když nejde PaV, to Norsko sem už viděl, akorát sem ukecával PaVa ať veme dokument "Trolej vede do Kyšperka" k připomenutí oslav 20. výročí elektrisace z Letohradu do Ústí nad Orlicí s 140.004 a 180.002, je to totiž docela už takovej nostalgickej dokument.Ale když nejde tak ho nevezme.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 16:33:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doufám, že až bude na mašinkách sestřih z PaVových dieselů, tak nebudou okolo takové tajnosti

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace