K-report
 

Archiv do 18.února 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 18.února 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1220
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 09:12:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Sare: A Vy ste teďka někde z Houští a okolí ne? Soudím to podle fotek na webu :-)

Apropos když sem u toho Houští. Naštval mě nějakej nenechavec, kterej ve vestibulu ukrad cedulku "VLAKY KU PRAZE". Sou to původní modrý tabulky cca z 50. - 60. let a v případě koritovace sem si na ní dělal zálusk. Šotouši jedny nenechavý :-) a jestli to ukrad nějakej vožrala a někde to vyhodil, tak mě to štve ještě víc :-(
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 09:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: nejsem z Housti Momentalne studuju v Brne a vikendy travim v Rychnove n.Kn. Kolem Brandysa a Bezpravi me to vzdycky bavilo, ale vsechno jednou omrzi...
Babor: Doufam, ze jsi ten Poznanak stihl...
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1221
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 09:39:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Sare: Copak vo to, Bezprávsko bejvala nádhera. Teď už to stojí za starou bačkoru :-(
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 09:47:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sare: jó, nic extra se neděje, malé přátelské napomenutí , nějaké autíčko zrovna mohlo také jet, což se mi tam ale kupodivu ještě nestalo...Poznaň jsem stihnul, takže vše OK..., možná jste mohli ještě počkat do třetí na 44260 sice se stálicí 038+236, ale pěkně nasvícená
ještě k bydlišti-no tipnul jsem si to soukromě celkem správně- spíš podle fotek, které jsi sem hodil nedávno-mám na mysli zasněžené Čestice a okolí přejezdu do Rašovic-jedno z mých domácích lovišť
Motorář von Letohrad City
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.62.130
Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 12:58:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravim no ono u těch 751 záleží na kombinaci zapojení zásuvek.Jestliže se najde nalitej elektrikář,tak se stane že na jedný mašině zapneš pomocnej ohřev vody a druhá ti schodí jističe a stopne se ..... .Jinak včera večer na rychliku nach poland 750 333.Konečně ji táhnou všechny trakčáky. .Také mám dvě zprávy dobrou a špatnou.
751 379 už jela zpět do třebový.A ta dobrá je,že 751 137 dostala nový šály na klikovku a šlape jak švýcary.Akorát si teď v třebový pobude ještě tak 14 dní je tam na tlak. zkoušce jímek.Pak pude do letohradu nebo pardubic.Minulej tejden nevim kerej den byla u nas na brzdě myslim 751 093 i když má dkv česká třebová 751 094 myslim že tohle byla 093 z pardubic.Tekla ji přechodka od 5.stupně vejš a taky má PEGASE (neprovozního).750 285 prozměnu netopila do vlaku. relátko dostalo kladivkem a už to de . Mimochodem moc pěkný foto z Verměřek.jo abych nezapoměl na rychliku večer na poznaň pojede to, co přijelo o půl 12 do letohradu od týniště.evíte někdo co to bylo???Šel bych to v Lichkově k mechanikám
Motorář von Letohrad City
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.62.130
Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 13:14:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravim PaVa chtěl bych se tě zeptat co se stalo že si nedostavěl letohrad lichkov pro msts byla to škoda sem z lichkova a těšil sem se, že náš vidlákov bude na pc.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1222
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 13:18:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Motorář von Letohrad City: Tak sem dlouho špekuloval nad tím kdo se pod touhle přezdívkou skrejvá. Typuju to na P.C. je to tak? Teď když tady máme Petr Jabla a i Tebe, tak tady aspoň budeme mít i aktuální zasvěcený informace a žádný spekulace :-)

Trať 021 sem do MsTS skoro dostavěl, ale kvůli stavu MsTS komunity zůstala jen u mě a blízkých známých v PC. Pepa L má taky něco z těhlech krajů rozestavěnýho. Já už se MsTS moc nevěnuju - není na to čas. Takže ho jen občas zapnu a něco si zajedu, ale od Vánoc se tak nestalo :-(
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 13:48:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV - Uhodl si (P.C.) a kdo je ten z Jabka - Vypravčí Pták ??? Měl by si někdy čas i chuť mi to vypálit???Jednou sem to od tebe měl ale nešlo mi to.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1223
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 13:51:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj Petrjablo je noční pták PeS.
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 13:59:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vidim, že si tu pořád nevíš co dneska přijelo na tom vlaku od tyniste o pul 12 dopoledne???
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1224
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 14:03:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já jsem tady pořád vlastně díky tomu, že mi chodí upozornění mailem a v práci se mi mail stahuje do Outlooku každou minutu, takže vlastně online chat :-)

Nevím co přijelo, ale hlavně nevím, kdes vzal, že to co přijede o půl dvanáctý jede večer. Pač krom Poznaně do Phy takhle dopoledne do Letohradu žádná klasa nepřijíždí. A mašina z Poznaňáku směr Pha do Letohradu podle oběhu přijede až ve čtvrt na devět a jde do depa...
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 14:12:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To sorry ja se ptal kamose firy a on mi to takle rekl.Takže nevíš co tam pojede na ppoznaňáku do polska tak ja to risknu vecer tu ukazu foto uz sem nebyl fotit aspon pul roku.
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 14:49:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: to jsem rad, priste se polepsim Cestice jsou krasny misto na foceni, jen skoda, ze Poznanak uz tam nejede nasvicen
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 16:44:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sare: no Poznaňák už ne, ale ex-Jeseničák (1956) tam za nějakej čas půjde krásně
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1149
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 20:02:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proto že se to objevuje na internetu. Nezaměňujte nočního ptáka z Letohradska a Nightbirda z Jihu čech. Jedná se o dvě osoby!!!
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 22:22:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl bych vás o něco poprosit. Kdybyste zejtra někdo náhodou viděl, co jede na Sp Sudety ráno do Polska, a tedy to pojede i na Poznani, a napsali mě to na číslo 736742479 ( můj mobil ), byl bych vám velice vděčen.Děkuji
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 22:34:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nightbird z jihi čech a PeS pták slavíček (výpravčí z letohradu)jsou rozdílné osoby to vim ale dík.PeS byl muj strejc
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 424
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 22:58:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No kdyby to někdo věděl tak to klidně může i dát sem:-)Jinak nevíte ejslti jsou an zejtra nějaký odřeknutý náklady?Jel bych rád na ten dopoledne a možná i odpoledne....jede myslim těsně před 12 se shora,ale možná bych jel už na ten o půl jedenáctej na Kamaríčkovu louku.....
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 23:28:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OK, pokud se mi ráno podaří vstát
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 427
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 16. února 2007 - 23:41:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Budu na Verněřkách dopoledne,možná i odpoledne:-)To uvidíme jak můj doprovod bude chtít:-)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 545
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 06:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak pánové vybalte foťáky a kamery a ať už to fičí-počasí -2,5 C a na obloze Azur, co víc si může fotič přát
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 08:09:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aby to šlo lehce nad nulu a nebyla taková zima na kole:-)Verměřky jsou jasná volba:-)
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 10:56:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte prosím někdo co dneska jezdí v TS 735?
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 13:15:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Poznaňáku jela 754.050
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 17:19:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravim na sněžníku 854 213 (TOM).751 080+104 ve dvojčeti.Poznaňák 50 minut a misto nej do kralik zvlastni osobak stavel v jabku lichkove a pak vsude.Dnes sem byl v praze a celej pražskej železniční uzel postihl mrtě chaos .V libni sme s bečvou stáli hodinu hromada rychliku zrušena bez náhrady.Mozna to bude vecer v bedne.Jinak dnes sem jel ráno z lichkova v 7 56 a v lichkove byly naky fotografove panove priznejte se..... .
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 17:32:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak dneska to byl super den - Celou dobu nebe bez mráčku a samá žrádelní vozidla ( žádná 030 ! ). Tak co sem tak dneska chyt ( i ostatní se pochlubte, věřím, že taky máte).
R 250 Bohousová
 
Sp 1956 Lukavice
 
Tahle fotka mě nevím vůbec proč, ale strašně připomíná artloko, nemůžu se toho dojmu zbavit.
Jen dodám, že na Lukavici kromě mě ještě bylo asi 11 Šotoušů ( ne fotičů ). Moc sympatičtí nebyli a nevím taky ze kterýho serveru, viděl bych to na želpage. Tady taková fotka
 
A co ostatní, jsem zvědav
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1225
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 17:35:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska to byl šotoden a stálo to i za případný domácí nepokoje. Fakt to mrtě krosilo a byly mrtě násvity. Tolik šotoušů není kolem trati 021 ani při Mikulášskej.

My sme ráno jeli s M.K. autem. Cvakli sme TOMA na sněžníku v Letohradě a kvůli námraze až v Lipce na vjezdu a v Lipce na odjezdu (tam už to zalezlo do mlhy, ale je to taky good a hlavně jediná nenasvícená fotka).
Posléze sme se přesunuli do Lichkova ke stavědlu. Jela 44255 s 751.104 + 080. Pak odjížděl náklad do Letohradu což bylo jen takový dokumentační. 104 a 080 sme ještě cvakli už v precizním násvitu u cedule. S autem sme přejeli k vjezdu do Lichkova od Těchojna, kde sme žrádelně cvakli 050 a honem frčeli na "dvojkolejku", kde sme jí chytli znova. Pak sme jeli do Polska. Stihli jsme nad Boboshowem opět 080+104 jako Lv a jeli do Mezilesí do stanice. Tam nacvakali 050 pod lávkou atd a jeli zase nad Boboszow. To byl asi nejlepší šot dne!
Plánovaně sme z Lichkova stihli ucelenku cibulí pro Rakovník, která v Lichkově čekala už od 7 a cvakli jí na Chvostovci (u Sobkovic). Ta křižovala v Jablonym s ucelenkou falls od Houští.
V Letohradě sme už jen do počtu cvakli 130 s těma rajkama - šak to taky nebude že a šli na oběd. Prvně jel taky ten řidičák 954 co po něm pase náž IŽD, ale radši sme šli na oběd :-) a pak přijela ucelenka autovejch pater, kterou sme si dali na "Kamarádíčkovině". Po echu PetrJabla z dopravy jsme zjistili, že kvůli tej nehodě na Vítkově (prej nějaký EC a vlaky jezdily odklonem), tak sme získali info, že má jebák 35 min. Tzn., že sme ještě jeli na 44260, která měla sice chvilku sekyru, ale stihla to až dolu ještě před osobákem o půl třetí nahoru (dolu v sobotu nejede). No a pak sme se konečně přesunuli na Jebavinu, kde sme cvakli 750.333 a pak ještě 854 s kostelem a jeli jsme opět na 750.333 na popluží (Dunglovinu), kde je to jen tak mimochodem nic moc, ale co máme to. Prostě to byl úplně super den! Ještě škoda, že nejezdila 354, která je před depem, ale i tak to stálo za to a zejtra jedem zas!
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 17:42:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové koukněte se na tohle...... odkaz
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 17:53:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Kolik ste asi celkem chytli šotoušů?Já teda 11, mmch, identifikuješ podle tý fotky někoho?Jinak dnes den jak sen, to souhlasím, kombinace super násvitů a super vozidel.Zejtra už to asi bude trochu slabší, ale co, taky asi budu lítat.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 430
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak já se připadám,jak tady PetaD zmínil,tak tu bandu šoutošů s velkym Š sem potkal takyK příjemnosti daleko,navíc sem jim zjistil jednu informaci na stanici a bez jakýho slova zdrhli autama pryč aby to stihli,třeba nabídout místo nebo poděkovat.....prostě nic....
Jinak já jsem si vyjel na kole na Věrměřovice,chtěl jsem si cvaknout a natočit náklad co jede do Letohradu od polska kolem 9:45 a po něm ten kolem 10:20 co jezdívá(ač ne podle řádu)nahoru....oba mě ujeli asi o třičtvrtě hodiny,to byla smůla....jinak sem pak byl na Verměřkách naproti návěstidlu a cvak jsem si krásně nasvícenej Poznanák,moje první pořádně nasvícená 050 na trati....pak jsem volal na stanici jak jedou náklady a dotyčnej mě řek že jede po křižování v letohradě ucelenka fallsů.Bohužel sme se asi špatně pochopili,protože sem se ptal jestli jede něco se zhora a řekli mě že jen tohle,takže sem hnal z Verměřovic na kole na nějkaý asvícený místo.....tak tak sem to stih ale místo nic moc,ale mám to cvaklý i natočený,pak sem se vracel,že počkám na ten "zpožděnej"nákald od Polska(kterej samozřejmě zpožděnej),na ten sem se ale nedostal včas,když sem dojížděl k Verměřovickýmu viaduktu,tak zrovna podjížděl....minuta stačila:-(Pak sem jel na oběd kde jsem se potkal s Baborem,Pepou I a PaVem.Na kole pak na Jebavinu na 333.....bohužel zpoždění jsem zjistil až na místě,takže maj dotyční tři díky auto a rychlejší zprávě o dva náklady víc...kdybych blbec chvíli počkal....no a pak už sem to zabalil,hold nebylo to jen na mě
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1226
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:23:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad PetaD: Ty fotky good!! A nabalil sis na tom 333 šlehu bahýnko na boty? My totiž u tej 854 úplně krutě :-) Měli sme tam na 333 zvostat, ale to ještě snad někdy cvaknem. Rozhodně to je slinťáček. Na tomhle člehu mám 750.285 na videu ve starym laku, ale to se moc kostel nezabíral. Spíš jen ten vyhlodlej strom.

Abych jen sáhodlouze nekecal, tak sem taky něco hodím. Nejsou to všechny šlehy - jen pár ukázeček. Btw. na lichkově jsme nabrali Barbora a má to všechno na klase, takže až nám všem zkolabujou CD nosiče za pár let, tak to bude na negativech a všichni budem škemrat :-)



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jinak my sme potkali asi 30 fotičů. Především to byly starý poctivý fotiči ne net šotouši :-)
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1227
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:26:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak koukám, že jak jsem to přes flashku transportoval na PC s internetem, tak mi to tam udělalo nějaký vadný řádky. Tak si to na těch třech fotkách odmyslete - v reálu to tam není :-) Mám dneska nějakou vysmátou náladu :-)

Jen pro upřesnění. Ty nevrdlý šotouši, jak píše Petad a Alešt nejsme my :-) My totiž Alešovit místo nabídli, ale radši jezdil s přítulkyní na kole - hrdlička jedna :-)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:27:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo ještě mám vyfocený dokumentačně tu 854+954 nasvícenou v Letohradě ve stanici a taky přijíždějící náklad s 363005??? s tou soupravou patráku ze Škodovky.....jo a bočně nasvícenou 130+Raj....
Jiank sem chtěl poprosit PaVa,Pepu I a PetuD,jestli by mě poslali ulovky ze dneška na mail,klidně je hodte i sem........zvlášt 333 a ty náklady.....moc díkytaky sem tak za hodku něco hodim:-)
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1228
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:35:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak minimálně tohle sem ještě přetáhnu jednou bez toho blbýho chybějícího řádku. Ta flashka putuje to koše...

 
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:41:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV:Však vás jsem ani v nějmenším nemylsel vás,nenapadlo mě že by se dali stihnout dva nákaldy,vědět to tak se s váma svezem......jinak nevim jeslti hrdlička,ale musim si vážit toho že zatim má takovej přístup......když ji takhle budu tahat,tak ale asi bude za chvíli hůřJinak myslim že vám to mrtě vyšlo,kdyby ste zas někdy brali auto na Lichkov o víkendu,tak se ozvěte pls,rád přispěju na benzín:-)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 433
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 18:55:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta je fakt žradelní.......050 bude škoda do dílen,snad jí nechaj stejný barevný schéma....
Jinak Pav když máš dneska ten vysmátej den,neposlal bys mě tu 333,a ty 080+104 na mail bez těch chybějících řádků?Moc díky,nemám v plánu je někam dávat jako svoje.....
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 19:04:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav,Petad: Opravdu krasne fotky, gratuluju!!! Ja jsem se nakonec k trati skoro nedostal, jen kdyz jsem mel cestu kolem Bohousove, tak jsem tam narychlo cvaknul 333 - bohuzel celni nasvit Zitra to snad dopadne lepe... Kdyby chtel nekdo jet se mnou, tak vezmu auto a muzeme vyrazit... Docela bych bral nejakeho pruvodce, ktery by me navadel kdy,kam,co,...
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:01:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: negativ je věčnej no, ale když si vzpomenu na obtíže dostat fotky z ORWO materiálu, tak nám třeba budoucnost taky připraví nepříjemná překvapení
co se zejtřkem? předpověď vypadá slibně, rozmejšlím se, ale nevím, dva dny domácí absence
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 20:02:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo, připomínat, že to dnes bylo absolutní žrádlo ani nemusím
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 434
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 21:04:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No asi tak,dva dny po sobě.....to je dost.......zvlášt když sem doma řek tak napůl co plánuju a kdy přijedu,to vůbec nehrozilo(radši).....no ale přece jenom konec března se blíží....
Tady ty slibovaný fotky...malý doplnění....
Začnu těma dokumentačníma.....(šoutoši přeskočí)....nesmíte koukat na něco jako nasvícení u těhle fotek:-)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No a ted něco doplnujícího,je toho pomálu,hodně fotek už tu je, ale mám ze dneška žrádelní(aspon doufám) videa...333 a 050...ještě ale nestažený z kamery...
 
 
 
 
 
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 21:39:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: No nabalil sem si bahno strašně, sem blbec měl jít po pešunku, ale co už, zachvilku ty boty jdu umejt .A děkuju za pochvalu šlehů, to mě moc těší.
Alešt, taky dobrý šlehy.Sem rád, že máš tu 954, po ní možná budu taky zejtra lítat.Jo ty fotky originál ti na mail během dnešního zbytku večera pošlu.
No a sem rád, že asi jak tak koukám nebudu jedinej, u koho se nějaký plány setkají s nelibostí rodiny.Ale jestli to bude zejtra to co dneska, tak to za to stojí.
Jo a doufám, že ta banda šotoušů co byla dopoledne na Verměřkách a odpoledne u Lukavice, se tu už zejtra neobjeví.S kýmkoliv z vás se na fleku potkám minimálně stokrát raději než s nima.
No a co Pepa_l, že ještě nic neřekl ?
Jo a ještě sem se chtěl zeptat, jestli jezděj náklady i přes neděli
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 435
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 21:57:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:No fotek mám víc,ale nechtěl jsem tady opakovat.....spíš tak dokumentačně,co se kde dělo....
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 436
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 17. února 2007 - 22:04:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte co má zejtra jet?mylsim Jebavej spěšnák,Poznanák a tak......prostě to co se dneska fotilo:-)
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1229
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 10:09:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na poznaňák dneska pojede 754.030 a na jebáku by měla snad podlě oběhu jet 754.050. Pogoda jest zatím zachmurzena.

Jinak co Vám ti fotiči udělali, že ste na ně tak nakrklý? Krom toho, že se nebavili, tak mi přišli normal :-) Spíš já jsem vylekal jednoho pána. Myslel sem, že je to Alešt (proti slunci v čepici) a spustil sem na něj, že máme o dva náklady navíc :-) On z toho byl docela překvapenej, takže se ještě jednou omlouvám, jestli to tady čte :-)

Jakuzo: co na Klatovsku? Pochlub se...
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 10:48:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poznaň klidně pustím, asi si dám Potštejn s 050 a budu se rozmejšlet, jestli se harcovat k Lukavici nebo domů do tepla-fouká studeně, ale pupenec už vylezl
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1230
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 11:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Povídání o mašinkách - 27.2.2007

application/pdf
povidani.pdf (381.2 k)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 12:43:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Udělalo se docela azuro, ale fouká. Pojede někdo na Jebavinu nebo někam?
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 546
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 12:48:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak o tom že se včera zadařilo to se už ani nemusí zmiňovat, ty šotouše sem za Verměřovicema už ani nestačil počítat (a taková to tu byla klidná trať, na fotohaltech zvlášť v Polsku se člověk div nebál té samoty a včera tu byla půlka Republiky ), krom toho v tom dnešním raním humáči ještě jeden německej Schotouch vocvakával před dlouhou 751.236+038. No dneska si ještě na odpočinek s PaVem asi zajedem do Lukavice na Jebák a na Jeseničák s kostelem. No foto dám až ho stáhnu do kompu což u mě znamená docela za dlouho.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 547
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 13:18:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD: Jo ale až na ex-Jeseničák do Lukavice s kostelem
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 9-2004
Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 13:47:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud to není tajemství můžete sem napsat na čem fotíte? Potřebuji přezbrojit, ale zatím nejsem 100% rozhodnut na co.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 14:37:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No na Jebavym spěšnáku nejela podle předpovědi 050,ale 048......to ale aspon mě rozhodně nevadilo:-)Nebyla by to asi taková loterie,kdyby to vždy jelo přesně podle oběhů....
 
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30633
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 15:26:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav:
To upozornění při vkládání fotky (V příspěvku prosíme vkládejte nejvíce tři obrázky na jeden řádek.) tam není pro srandu králíkům.
Ono to nějakej čas zabere, když to pak musím upravovat...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1231
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 17:24:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martin Zlivsky: Omlouvám se a beru na vědomí!

No na jebáku sice jela směr Letohrad 754.048, ale v Letohradě byl change (dával sem vědět Péťovi D, ale už byl doma :-) ), takže to máme ještě takhle:

 

Ještě sme teda cvakali i tu 048 Hydru, ale to už je furt takový stejný. Sme ale zkusili s Pepou L netradičně Poznaňák:

 
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1232
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 17:32:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak sem si na ŽP čet hodnocení péťova šlehu:
http://www.zelpage.cz/detail_photo.php?photo=754498

Jasně mi to dokládá, že na Želpage sou samý šotouši co o drážní poezii a kráse vozidel nic nevěděj. Ať si fotěj nalejštěný Pendolína, když myslej, že ty fotky budou za pár let něco extra.
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 17:34:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav:
po rannim znechuceni z pocasi, ktere se zmenilo cestou do Letohradu , jsem si aspon spravil chut pri zapadajicim slunci v Cesticich:
http://trainweb.cz/foto/lokomotiva-754-050-3-cestice-4751
diky bohu za ten change
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 30640
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 17:50:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav:
Nic se neděje. A děkuji.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 18:30:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: u toho poznaňáku se nějak neorientuju směrově
Sare: no minuli jsme se o jeden přejezd , já byl blíž Týništi při výjezdu na rovinku u Lípy
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 18:36:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: a ja si rikal, jestli nejet trochu dal...ale to uz bych ho asi nestihl uz takhle to bylo fousovy...
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 19:04:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: ten krajinkovej šleh s poznaňákem je naprostá bomba!!
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 19:08:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Njn, někteří takový tam na ŽP budou.Jinak díky moc za telefonická avíza, když něco bude, klidně ti zas napíšu nebo zavolám, nebo kdybys byl tak hodnej a dal mi třeba při něčem mimořádným vědět ... Takhle už to praktikujem s Alešem a je to docela výhodná spolupráce.Já teda fotil 754.048 na Jebavině ( byly tam nějací dva šotouši, ale byli v poho ) a 854.006 s kostelem - oboje už ani neházím, páč je tu podobnejch plno, bylo by to furt to samý.Na Jebavej Sp už začínám vymejšlet nějaký nový šlehy, přece Jebavina nemůže být jediná.No byl to super šotovýkend a nejlepší by bylo, kdyby byl příští taky, uvidíme ...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace