K-report
 

Archiv do 20.února 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 20.února 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 19:58:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sare: Lípu jsem volil, protože jsem si nebyl jistej, jak to u Čestic bude se stínama, přece jen je únor, ale máš to pěkný, u Lípy by zase bylo potřeba pokosit staré traviny, takhle to vypadá, že si to spěšňák drandí po louce...asi si dám menší brigádku
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1233
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 20:52:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sare: Ta 050 tam taky nevypadá zle. Asi si tam někdy taky uděláme vejlet. V plánu je ještě Potštejn, ale zas si říkám, že to nám neuteče narozdíl od nákladů. Jak si dopad Ty číčo v Putenštejně??

ad Petad: Určitě... Problém byl v tom, že sem doteď na Tebe neměl číslo :-) O víkendu sme si docela vycepovali i výpravčí, takže sami podávali info, takže to bylo good. Za všechny děkuju třeba PetrJablovi ale byli i jiní jeho kolegové... :-)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1150
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 22:30:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nazdar kuci. Tak jsem na vaši radu vyjel dneska místo ošocování 754 vyrazil na M262 - 831 183 byla famozni, 749 039 standartní, ale na postrku opět 183 nevadila a pak nějaký ty místní krámy se hezky připletly.
PetaD: jak dlouho víš o tom fleku kde jsi fotil 333?
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 22:33:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O tom fleku už vím docela dlouho, rozhodně to není potom, co se objevil na ŽP s 854 ( je to asi tejden, možná dýl ).Jen sem se tam furt ne a ne vypravit.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1151
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 23:01:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pánové co jste byli v pátek od 3 hodin v té hospůdce ssemnou. jak se jmenoval pán (silnější postava) co měl co do činění s pendolinama. Měl tam ty dvě brožury s výkresama atd. Nemáte někdo na něj kontakt?

(Příspěvek byl editován uživatelem Jakuza.)
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 23:15:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: Potštejňák dopadnul jak sedláci u Chlumce. Celej víkend se učím na zkoušku a skřípajíc přitom zubama pozoruju z okna azuro... no a když jsem se konečně utrhnul od povinností a jel si udělat na spáleňák šleh 754 050, tak se z oblouku místo ní zákeřně vynořila 048... tenhle víkend jsem fotičsky úplně projebal...
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1224
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 23:34:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Povídal mě táta, že se tento týden po betonárce v Liticích potuloval nějakej pupkatej Němec v brejličkách a furt se ptal po "direktor". No a nakonec z něj vylezlo, že by si rád blejsknul mašinku na vlečce. Tak mu ji vybalili z plachty, postavil stativ a nadělal pár fotek.
Tak by mě zajímalo, jestli ho někdo třeba neznáte, jestli nemá nějakej web s fotkama....
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 07:22:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PeTaD:No typ bych na jedno místo měl,koneckonců ty hp znáš,ale vzhledem k tomu že je hůř přístupný aže tam odtud sem ještě nikdo brejle nedal,tak to nejdřiv testnu,než abych šířil nějaký bludy:-)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 439
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 07:24:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska pojede na Jebavym spěšnáku 030?Bych to moh risknout s tim flekem,na Jebavině ji mám asi třikrát...
Petrjablo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 07:30:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes v 15.00 má vyjet z Letohradu měřící vůz směr Hanušovice - Krnov - Opava. Předpokládám, že v čele bude tradiční 750.333. Vůz se do Letohradu dostane na závěsu Sp 1957.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1234
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 08:49:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jakuza: Tenhle šleh u Lukauce ste neobjevili nebojte. Už PetrJablo tam v 98 roce fotil šoupák se čmeldíkem. Takže se tam říká na "Slavoňovině". Ještě loni to tam ovšem takhle s kostelem nebylo fotitelný - bylo to zarostlý, takže se fotilo víc z čela s tím vyhlodlým stromem. Osobně tam mám 750.285 a 750.044. Teď to ale bylo dost dlouho taky na nic, pač "Jeseničák" už tam nebyl nasvícenej. Konečně to jde.

Ten pán se jmenoval Mirek Vorel a možná na něj najdeš nějakej kontakt pokud na seznamu budeš hledat Mirek videofilm.

ad Petrjablo: Thnx za nfo... já se bohužel nedostanu :-(
Tombart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 13:58:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v sobotu a v neděli bylo opravdu hezky.
Jak často jezdí Pn44235 se sekerou? v neděli jel teda včas a dá se stíhat z Novýho města až do Bolehoště, ale je to o papíry.
Jinak taky něco přidám
 
 
 
 
 
Puma
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.96.172.1
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 14:05:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte něco o té nové přepravě aut z Děvínské nové Vsi do Polska přes Lichkov?Zatím to vypadá,že to jezdí každou sobotu,nebo neděli.
Petrjablo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 14:16:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Puma: viděl jsem ty auta i ve všední den, pravidelnost v tom není. Někdy se stane že auta spadnou v Ústí do pravidla. Jsou to spíš nárazový přepravy a předem se dají jen těžko vysledovat jelikož,když už vtoupí do ČR tak projedou obvykle dost rychle do Polska.
Puma
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.96.172.1
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 14:42:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Petrjablo: jo dík a nevíte jak dlouho už to jezdí,byl sem v Lichkove naposled před 1,5 rokem a nic takovýho tam nejezdilo(nevim ani o těch rajkách).
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1235
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 14:59:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a Petře, kam to v Polsku jezdí, že to nejezdí přes Čadcu?
Puma
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.96.172.1
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 15:06:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pav:jezdí to někam do přístavu,ale nevim do kterýho .
Petrjablo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 15:43:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Pav: přístav Gdansk

ad Puma: co vím tak to jezdí zhruba posledního půl roku, a co se týká těch rajek tak to je občasná přeprava Glaveber Řetenice,jednou jsem koukal na nálepky a stanice odesílací byla Pulawy Azoty.
Puma
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.96.172.1
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 15:58:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Petrjablo:jo dik.

Nebylo by to teda opravdu kratší přes Bohumín,nebo Čadcu ?.Gdansk je totiž víc na východ.Ale nevim přesně jak tam vedou tratě.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1236
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 16:01:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Puma: Stejně by to jelo v Polsku přes Wroclaw a Poznaň, takže to je tady asi fakt jednodušší a asi i rychlejší.
Petrjablo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 16:02:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Puma: důvod netuším, jestli k tomu třeba přepravce nevede nižší cena u ČD než u ZSCS, ale je to jen moje doměnka, pravý důvod neznám
R.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.244.80.221
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 16:28:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honzasl : v Liticích je prase? co to je za cislo?
Puma
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.96.172.1
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 16:30:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pav,Petrjablo :jo poslední dobou začínam pozorovat takové přepravy i z Bohumína na Mosty u J.,jezdí tam třeba vlaky z Polska do Maďarska,ale i na Slovensko,a přitom je hned vedle přímej přechod PKP/ŽSR .
Třeba se konečně začína politika ČD,co se týče ceny za průvoz zlepšovat.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 16:30:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tombart:Super že sji sem dal ty fotky,aspon vidim že 143 jezdí a že kašlou na to že je bez tlumiče.....ted jen chytnout den a konečně tam vyrazit a mít štěstí že zrovna pojede...zatim jsem dával přednost dvojčatům na 021...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 16:35:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honzasl: No němců se tady tenhle vejkend pohybovali, celkem sem napočítal dvě auta s německou SPZ a štaflema na střeše. Ale pupkatýho z brejličkama sem neviděl.

R: Tím byla myšlena úzkorozchodná mašinka BN30 nebo co tam maj za stroj.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 16:38:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R.:Já myslim že je spíš na mysli thole:
 
 

Omlouvám se za kvalitu ale nenašel jsem nějakou solidní fotku kde by to bylo pěkně vyfocený,to napravim......tohle jsou jen dost malý výřezy z větších fotek...
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 18:38:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

751 354+176 dnes mají nulku, snad zitra budou ok.
Snad mi to zitra vinde si zastrilet u mechanik v lichkove .
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 18:59:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ, 751.354+751.176

 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 550
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 19:14:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a když už sem v tom dávání fotek tak tady něco z Lichkova z St.1

 

 

 

 
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1153
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 19:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepan: hezký, ale kde to je?


Jinak když se tak zemička naklonila na východ pod váhou šotoušů z celé republiky. Zahlédl jsem na fotkách kluky z západu, z prahy i z moravy. Musel to někdo z Východu vyrovnat a zajet se podívat na západ, tak tady něco málo ze západu.

http://www.jakuza.ic.cz/18.2.2007.185.183/index.htm

PS: v šotouších nic nového není, byl tam jen jeden němec a jeden "Sušičák"
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1237
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 19:27:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

btw. když sis o to tak sám řek, tak s tou 183 mě teda sereš!!!
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1238
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 19:28:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ta 354 je na Kamiencziku (na tom opravdovim :-)
754 037
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 20:13:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD: Jeden z těch dvou šotoušů v nedělu sem byl já ( sme spolu).

Ještě mi někdo prozraďte, proč se tomu fleku říká Jebavina, dík.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1154
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 20:58:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

protože tan baráček v pozadí patří panu Jebavému. Pavle. Já fakt nevěděl že bude jezdit. Když jsem řiběhnul ráno v klatovech na nádraží. Kolegové na pokoji nepochopili že když je probudí budík a mne ne, že něco není v pořádku. Tak jsem jen zíral a byl rád

PS: Všichni mě serete s tou 050. Jseš v klidu? :-))) Jak daleko je Pavův Kamenczik od Jakuzova Kamencziku?

(Příspěvek byl editován uživatelem Jakuza.)
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 07:18:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta 354 je super,to místo je žrádelní,jen sem v první chvíli nechápal jak si tamd ostal slunce než mě došlo že to je někdy z létaAle co,fotka super...tohle už asi mít nebudu......času už moc není:-(
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 09:07:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: asi tak..., jak se tady teďka každej nasírá, kdo co nemá , tak já jsem nasranej, že jsem velmi podcenil to Polsko, člověk v létě lítal všude možně no a výsledek, žádnej odpolední Poznaňák na v Boboszowě nebo Kamenczyku, o nákladech ani nemluvím
něco pozitivnějšího: včera jsem hodil filmy do labu, takže už brzo si ty žrádla (aspoň doufám) z víkendu přitáhnu domů, jo poslední dvě fotky, co mě zbyly ve foťáku, jsem práskl na posunujícího hektora v hradeckém kovošrotu
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1239
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 09:14:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jakuza: no dovi jestli ti mám věřit. To DVD si taky zašantročil.
Je to daleko, tak 4 km.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1155
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 10:50:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fakt nevděl. A to že bych tě nezvla popřít nemůžeš. Aleš je mým svědkem že jsem všem říkal že jedu do Klatov a to že to je stále ráj 831, i když už dost omezný, víš.
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1240
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 11:13:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak tos teda nezval. Právě, žes tak jako tajnůstkařil. Ale stejně bych nejel - myslím, že se nám povedly taky good šlehy. Mám z weekendu dobrej pocit.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 946
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 12:51:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Těš se P.a.v.
http://artloko.letohrad.cz
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1156
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 12:54:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A proč jsi mi teda volal na západ čech. Ale zval jsem všechny a všem sjem říkal že za 2 hodiny odjíždím na západ jestli někdo nechce jet ssemnou :-))))))
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1241
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 12:55:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no šak už mi přišel mail, že seš na netu. Já osobně spíš slavím, pač konečně je konec spekulacím a budem od Tebe mít aktuální info :-)

Apropos v pátek si mě tím internetovým klubem nakrk, pač já bludy doufám nějakej ten pátek po netu nerozšiřuju víš? A ani na artloku sem info ze schůzí nikdy nezveřejňoval víš?
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1242
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 12:57:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jakuza: abych se dozvěděl jak Ti tam krosej regionohy a zelený brejle v nízkej oblačnosti :-) A to nevyšlo
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 947
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 13:07:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale doobrá :-))já to myslel obecně..Až stáhnu foto z dnešního rána a zas to tu kapku poladím tak hned něco vrhnu "na monitor".
Veřejně prohlašuji : PAV JE SOLIDNÍ FIRMA
http://artloko.letohrad.cz
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1243
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 13:12:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no ale je zajímavý, že když si tu osudnou větu v pátek prones, tak se všichni koukli na mě :-) To spíš mezi klubovejma neinternetovejma mě to žehli :-)
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1562
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 15:30:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Tak to mám štěstí, že jsem zvolil jiný flek a v té skupinové fotce nejsem :-)
ICQ -> 21 65 33 068
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 16:08:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: také na Letohradsku? Jen se zeptám, dáváte filmy na zpracování do hradeckého Excelu? Že mi bylo řečeno, že "jeden s vlakama sem taky chodí"
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1565
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 16:19:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: Jo jo, taky na Letohradsku a doufám, že se počasí postará o to, že to nebyl poslední výjezd tímto směrem. Do Excelu je taky dávám - i když je musím občas poučovat o tom, jak mají správně vypadat barvy, ujíždí jim to z Fujifilmu do červena (převážně neslunečné fotky). Dřív většinou Kodak, ale tam po přechodu na digitální stroj nestojí fotky absolutně za nic, Fomei už není, někdy taky Eliáš, nějaké fotky si někdy nechávám dělat v Chrudimi a něco v Ústí nad Labem. Ale nejspíš nemyslely dámy moji osobu - já mám totiž na filmu tak 2 vlaky a zbytek jsou mechaniky
ICQ -> 21 65 33 068
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 949
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 16:54:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zkuste Zefyr Náchod,vyvolání a scan filmu na cd (bez fotek)cca 120 Kč.ale to sem nepatří..Tak jen pár momentek z letohradského depa po ránu..
 
 
 
 
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1566
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 16:56:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf: Tak mě spíš jde víc o ty papírové fotky než o skeny. Skeny v HK dělá taky kdekdo a navíc mám slíbený s novým PC i nový skener :-)
ICQ -> 21 65 33 068
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1244
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 17:37:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Alf: To je motorová simfonie safra :-) Hlavně ta poslední :-) Tomu se snad ani nedá věřit, že to máme v kyšperku :-) Kdyby mě to někdo ukázal před dvěma rokama, tak mu totiž nevěřím.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 17:39:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: jj někdy tam ten červený odstín je , ale pořád mě přijdou jako nejslušnější fotolab v HK
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 17:42:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

žádná 021, ale třeba se to tady chytne :
 
 
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1245
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 17:45:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: Tywe to si piš, že se to tady chytne!!!!! Můžeš zas na papír? A pokud máš něco s řadou E499.1 a M262 z tohohle období v barvě, tak beru všechno. To je moje láska!!!
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1567
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 18:04:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: To bych si asi moc věřil, kdybych řekl, že to jsou Radostice, co? Jinak co se Excelu týče, tak se stačí s obsluhou domluvit, pak vypadají barvy výborně.
ICQ -> 21 65 33 068
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 18:16:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: věřit si můžete, protože jsou... hned vedlejší políčko filmu by výrazně napovědělo:
 , ale kdo zná, nápovědu nepotřebuje, ad.Excel jo obsluha tam je velmi ochotná
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 18:19:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj, když se Babor dá do zveřejňování archivů, to je vždycky něco .Nemáš tam nějakou M 296 ?
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 18:27:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: no, podívám se, něco doma bude, ale zrovna tyhle dvě fotky bych nedoporučoval, je to z toho nešťastnýho ORWA, takže se to udělalo tak, že se fotky naskenovaly a z těch skenů šly fotky...šumu plno, kvalita nic extra, pokud bys věděl, který lab přímo zpracovává takovejhle starej materiál, bylo by to lepší odnést přímo tam, obávám se, že to bude nějaká Praha...
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1568
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 18:40:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: Ochotná a pěkná :-) To jsem rád, že jsem se trefil - já tam mám focenou 830 s dlouhým Balmem. A co se týká starých fotek - když jsem potřeboval doobjednat nějaké 10 - 14 let staré fotky, tak jsem je dal k Eliášovi a tam si s nimi poradili velmi dobře. Žádné škrábance nebo kazy. Sice je to digitální cestou, ale já byl spokojený.
ICQ -> 21 65 33 068
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. února 2007 - 18:45:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte jestli dneska opravdu jezdilo dvojče 176+354?

Bureš:A kde jste byl,viděl jsem ještě dvojici co fotila 050 na Poznanáku od zastávky Verměřoice proti mechanice,ale mě se tam nechtělo.....zdál se mě tam nasvit moc z boku,ale třeba to tam jde...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace