K-report
 

Archiv do 12.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Kočky chované v železničních stanicích » Staré archivy » Archiv do 12.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 580
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 06:23:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak širokorozchodná je až moc, ale nás znalce čtyřnožek to nevykolejí.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 2-2007
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 08:49:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

je tak široká ,jakým vozidlem je pojížděná...
O problematice rozchodovosti je vhodné obrátit se na docenta Vajgla, odborníka na slovo vzatého....
Montoya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 23:32:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ked uz spominame tie kocky tak nejake videa...
http://www.youtube.com/watch?v=CWej4ZbrbbM
a este jedno
http://www.youtube.com/watch?v=B_POuAuoBWY
a este jedno na dobru noc
http://www.youtube.com/watch?v=hq1CP4txMX8
http://js-trains.ic.cz/
Vajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 12:58:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a pozdrav ze slovenska - 2x kočka s kocurem:

 

 

Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 587
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 13:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No to jsou ale mazlivé kočičky. Hned bych se přidal v drbání za ouškem.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 419
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 19:55:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už jsem to dlouho nedal nic z Polska - takže jak vypadá taková polská zima:
 
 
 
 
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1762
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 20:01:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jé hele, slečna je čertice, na poslední fotce má vocásek
Bára!
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1940
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 20:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Škoda ,že ta moje kočka nemá pochopení pro můj koníček a proto se raději ani nezmiňuji jestli by mi nezapózovala.
V pět třicet pět jednou z pravidelných linek
sedm zastávek do Kateřinek
ukončete nástup dveře se zavírají

PŘES 690 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3033
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 06:26:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vajgl - No konečně jsem zase někdo dal kočku s pozadím loko výrobou ČKD
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 420
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 20:15:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco pro příznivce polských nákladních železničních vozů:

 
 
 
 
 
 
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 02. března 2007 - 21:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, blejsknul sem naše kočičky 4.-nohé :
  ta co je nejblíž k objektivu mi jaksi naznačuje,že sa nesce fotit a timto gestem mě asi posílá do prd*le... poslední dobou mam docela smolu a vysvětluju si to timto:
 
Mrkněte se na muj blog: http://gasonuv.blog.cz...Pohanějte chyby případně dejte návrh na zlepšení do komentářů.Díky...
A mojo ICQ zní: 472-137-831
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 594
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 10:47:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale kdepák, to ti jenom ukazuje, že Kalousek je jednička.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3637
Registrován: 9-2002


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 14:33:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locotus:
To máš ještě v poho, furt je to lepší jak to, když se někdo vydává za známého a pak navede ted už moji bývalou přítelkyni do této diskuze na konkrétní příspěvky...sice sem tu nepsal nic zlého, ale vyslechl sem si jakej sem hajzl atd...a to vše díky nějakému ze zde přispívajících a drzouce tvrdících že se známe...jen tak vědět kdo to byl tak ho přerazim blba!!
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1960
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 14:44:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Český kocou při čtení Slovenských transparentů.

 
V pět třicet pět jednou z pravidelných linek
sedm zastávek do Kateřinek
ukončete nástup dveře se zavírají

PŘES 690 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 595
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 19:42:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A proč na to kouká tak z blízka? Vždyť ho budou bolet oči.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3947
Registrován: 11-2002
Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 19:58:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Raspi: dobrá otázka, by mě zajímalo, co by na to dotyčná "čtyřnožka" asi odpověděla.. ?! Vlastně odpověděl. Že by mňau...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3047
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 04. března 2007 - 20:56:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kočka v 810
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 596
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 07:25:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Třeba si čte mezi řádky ... A kouká vůbec na ten transparent? To on tam spíše sežral něčí položenou svačinu.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Jezisek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 4-2004


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 08:15:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty fotky u nákladních vozů PKP... není to třeba náborová kampaň na posunovače k PKP ? Já bych takové posunovačky u nás rád zřel. Ale za prvé by musely posunovat v bikinách, (to by nevadilo náměstkům, ale paní dozorčí by neměla problémy jim to zatrhnout ) a za druhé: po roce služby by některé mohly míti vzhled sportovkyň z NDR.
Naseďněme do tanků a srovnejme šopu na nábřeží !
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1973
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 21:31:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Raspi:máš pravdu sežral mi ,buchtu ale to bylo až později když jsem dával fotky na káčko a to dostává úplatky ve formě WHiskas kapsiček.

Kočky by kupovaly Whiskas.A myši bude chytat kdo!!! Autor citátu: neznámí vojín toho času vojenský vězeň 2001 Olomouc Sochorovy kasárna.A já byl jeho bachař,dobře se sním hráli karty.
V pět třicet pět jednou z pravidelných linek
sedm zastávek do Kateřinek
ukončete nástup dveře se zavírají

PŘES 690 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
A to byl rok 2006
http://www.youtube.com/watch?v=imxQ1sLoozc
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 598
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 08:50:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A myši bude chytat kdo!!!

U nás nedávno dávali jed na myši. Myši to sežraly, je zase sežraly kočky, no a já pak lítal po městské policii že tam v roští je kočka, o kus dál je další .....
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5970
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 15:14:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.amateri.cz/g130725-Zajeci
i s laminátkou :-)
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 601
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 16:20:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nic moc Bobo, takové nemastné, neslané. To už oku víc lahodí Locutusova číča i když je opačného pohlaví.

Takhle blbě vyfocenou laminátku už jsem dlouho neviděl.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Kojak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 1-2007


Odesláno Úterý, 06. března 2007 - 21:14:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A tady jsem nějaký cvaknul v Dolánkách.
 
Batyr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.56.128
Odesláno Středa, 07. března 2007 - 00:15:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Kojak: tak tím bych se ani nechlubil
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5974
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 07. března 2007 - 11:08:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Raspi - já to nefotil, jenom našel :-)
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Anonymous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 07. března 2007 - 19:11:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kojak: no to je tedy něco
365024
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 07. března 2007 - 19:44:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.amateri.cz/g140072-ONA\ clipart{fotic}

NAD 18 LET !!!
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 07. března 2007 - 21:06:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Batyr - koukám, že jste namlsán až až a Dolánky už nejsou recht, co?
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
Batyr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.56.128
Odesláno Středa, 07. března 2007 - 21:23:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Janatak - a vy se mi divíte?
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 498
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 07. března 2007 - 21:42:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlastně ani ne

Klidně mi tykejme...
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...,
...a automobily do center měst nepatří!
365024
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 22:15:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1029
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 08. března 2007 - 23:07:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.365024-slečna je velmi půvabná..mám jen maličký dotaz,kde najdu foto 365.0 nalevo od slečny?!Škemry, nešlo by poslat..
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 31236
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 16:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odkudpa je asi tahle?
 
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ladislav_kubera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 6-2004
Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 17:54:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: Mě se jako maskulinu samozřejmě nahotinka líbí. Nicméně mě zarazilo, jak vznikají tragédie z hlouposti. Blondýna se v horkém dni podnapije tak, že si jde nahá odpočinout na frekventovanou železniční trať. Slovy Jiřího Šlitra: "Mě je tý slečny líto!"
Vajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 18:08:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

martin ze zlivi: široký rozchod, dělené pražce a jakésik plechy co vypadají jako svěrky ... hmm, espańol? Ale nějak mi tam neštymuje ta bloncka a vzadu ten děrovaný betonový sloup jako znám z polska ... taky kolejnice velikosti R65 ... tipuju někde východní evropu ... a ty červené lakované nehty, to jsem naposledy viděl když k nám do obce přijel zájezd německých důchodkyň ... jako kamenivo žula a ty střevíčky to už taky moc nefičí ...

a tady příspěvek ve formě gepardí slečny:

 

a tady krasavica s pentaconem:

 
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 20:14:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pane Vajgl... Vy jste Kádr
Adie Marie jdu na Houby...
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 22:26:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ladislav_kubera: S horkým dnem bych až tak nesouhlasil. V horkém dni se velmi špatně sedí na kolejnici rozpálené sluncem a slečna si siesty viditelně užívá.
Buď tedy má azbestovou riť nebo bylo v ten den polojasno až oblačno, ráno mlha. Vlasy nečechrány, takže téměř bezvětří. Blíží se bouřka. Srpen jak vyšitej.
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Ladislav_kubera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 6-2004
Odesláno Pátek, 09. března 2007 - 23:14:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BmbČ: Vážený kolego! Vaše odborné argumenty jsem ochoten připustit. Trvám jen na tom, že slečně určitě nebyla zima. Husí kůži na ňadrech by fotograf aktů určitě využil jako erotický prvek. Dle krátkého stínu muselo být slunce opravdu vysoko. Jsou-li zde botanici, lze určit roční období podle kvetoucího plevelu. Budeme-li ovšem znát zeměpisnou šířku.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1213
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 11:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové tak to sem ještě neviděl (mám na mysli BmbČ a Ladislav_kubera) takovejdle ŠOTO-porno-meteorologický-zeměpis
Přeji vedení PMDP mnoho úspěchů v jeho snaze přivést podnik k naprosté zkáze.
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 604
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 15:09:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych na to šel "přes" koleje. To jako struktura dřeva pražců, použité matky a podložky.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 15:54:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ladislav_kubera: Shrňme si to tedy:
a) svršek R65 širokého rozchodu, dělené pražce, elektrizace
b) podnapilá slečna sedí na kolejích, odpočívá, nemá husí kůži, má však střevíčky vyšlé z módy
c) pravděpodobně je teplo, ale ne velmi, neboť slečna sedí požitkářsky na kolejnici, která ji nepálí do pozadí a níže
d) dle krátkého stínu lze usoudit, že je letní poledne, neb brzké odpoledne s proměnlivým počasím
e) v tom případě je tato část trati orientována z východu na západ neb opačně
f) zářez vlevo je tedy otočen na Jih, není zastíněn a pokouší se na něm růst teplomilná květena
g) dle žlutých kvítků to vypadá na Ukrajinu
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Bílý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 7-2005


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 20:05:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a nakonec ti vyjde, že to je někde v africe
Na některé lidi je lepší vzpomínat, než je ještě pořád potkávat
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 20:43:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemám slov..
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3970
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 21:05:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BmbČ:

Měl bych jen drobou výtku k vědeckému postupu. Úplně je opomíjen fakt, že celé místo mohlo být před usednutím na horký kov uměle "ochlazeno" a tudíž se může nacházet i v klimaticky teplejší oblasti. Slečna se totiž určitě netoulala kolem kolejí v rouše evině s práznou sklenkou na šampáňo jen tak, doufajíc, že ji náhodný strojvedoucí zastaví a určitě nebyla zachycena při krátkém odpočinu po delší chůzi opačným směrem mířícím šotoušem, hledajícím fotoflek na dvojičku bleskových brejlovců...
prase
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.1
Odesláno Sobota, 10. března 2007 - 21:51:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin Zlivský:

Je to stoprocentně z Francie. Tenhle svršek se používá pouze ve Francii (a na části malého okruhu ŽZO Velim) a sloupy TV to potvrzují. Sloupy třífázového vedení vyobrazeného typu se používají také ve Francii, v Polsku mají jinak dírované a pak ještě v Maďarsku. Kolejnice nejsou R65 ale nižší.
Ladislav_kubera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 6-2004
Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 15:56:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No vida. Teď konečně chápu, proč se říká:"Aby se v tom prase vyznalo". Děkuji za vysvětlení a myslím to bez jakékoli ironie. Děkuji též ostatním zúčastněným.
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 9-2006


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 17:51:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.youtube.com/watch?v=pIqhUCZgwXQ&mode=related&search=
něco málo kočiček
Ok1xng
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 20:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.youtube.com/watch?v=B_POuAuoBWY&mode=related&search=

Netušil jsem, že kočky umí chodit po vodě - cca 50. vteřina
K hadům se nemluví. Hadi se zabíjejí.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 9-2003


Odesláno Neděle, 11. března 2007 - 21:35:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.Halbstadt- už jsem se lekla ony opravdu chlupaťoučké kočičkymusím uznat že pobavily,což se o těch dvounohých vždy říci nedá..
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 08:29:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To máš na prostou pravdu a když kočky chované ve stanicích tak ještě toto
 
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 2-2007
Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 08:32:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ať si odkud chce já ji chci!
Život nemůžeme jen přežít... Je potřeba si ho užít!
Pedro Gonzales
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 611
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 11:28:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nojo, "městská" to kočka.. Jen aby ji tam nepřejel nějaký angličák.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 11:37:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pozor to není městská kočka to je čistokrevná nádražní. Alf to může potvrdit. Když bydlí na nádraží tak je nádražní.
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 12:35:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To myslíš to nádražíčko na tom koberci?
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 14:47:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne to myslím tu budovu ve které se mnou bydlí
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 1943
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 16:16:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady jedna ospinkaná...
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1814
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 19:09:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prodírám se fotkama a tohle jsem našel...
 

Samozřejmě vůbec nemám páru, co to dělá u mě v kompu :-O
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

Kouzlo dopravy - Nové stránky o VHD

ICQ: 260 116 510
kpt.Hejl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.196.213.131
Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 21:32:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A to je jako kde???
Cimolitik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 12. března 2007 - 21:44:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podle řetězovky a vymlácené zastávky to vypadá na Modřany u Prahy
http://www.zon.cz - lepší točenou jste nepili!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace