K-report
 

Archiv do 22.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 22.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 581
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:03:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a jaká je výhoda toho rozdělení?Sem myslel že osobní doprava je ztrátová a nákladní zisková,takže znižuje ztrátu osobní?Jinak myslim že třeba budou zapůjčky lokomotiv ne....samozřejmě ne zadarmo....

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Glacensis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:23:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halbstadt: Tak to je teda luxus

Já myslím že v osobní dopravě se nikde nic nového neobjeví, leda přesuny stejné řady.. Zápůjčky možná budou, ale už to bude složitá fakturace a papírování, peníze potečou tam a zpátky, čimž se samozřejmě ztratí A výhodu to má asi takovou, že bude víc míst pro papaláše, jinak nevím jakou by to mohlo mít výhodu, pro normálního člověka na dráze zaměstnaného rozhodně žádnou.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 638
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:24:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: JJ, ale halvně dokumentovat a myslím že je lepší mechanika doma než mechanika ve šrotě.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 582
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:25:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Glacensis:Jakej plánek máš na mysli?Mám jich víc ale envim pro jaký určení....
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1706
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:26:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Glacensis: Takže 749 v osobní dopravě by měly zůsta?

Jinak pěkné kříže jsou taky v Novém Bydžově.
ICQ -> 21 65 33 068
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 583
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:No tak to tuplem ale chce to asi znamý aby se k tomu člověk dostal ne?A i to někdy nestačí,někdo mě řikal že měl v Letohradě zamluvený rameno z mechaniky ale někdo mu ho přímo z areálu depa(kde byli mechaniky po uřazání uložený) ukrad....
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:31:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

751 038 v kupě,751 236 čeká ještě na dodělání,751 137 čeká na jímky - prošlá tlaková zkouška a revize.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:31:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ, známý to obvykle asi chce.Jestli pujdou na 021 nějaký mechaniky dolu, asi taky budu o nějakou usilovat, klidně si ji vykoupím ze šrotu.A pak jim oddělám ty odrazky, pokud to za mě neudělaj už Zabezpečováci.

(Příspěvek byl editován uživatelem PetaD.)
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1707
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:32:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak nezapomínejte, že to, co se někde zruší, může jinde být použito pro "ozdravení" jiné mechaniky. Někdy takhle "cestují" celá návěstidla.
ICQ -> 21 65 33 068
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zatím mam sehnany světelny navestidlo ale mechaniku ted budeme dohadovat taky asi v lichkove pred hospodu na nadrazí
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ono třeba takový návěstidlo vzoru SSSR taky není k zahození ...
Kurnik teď když se o tom tady bavíme tak sem si vzpomenul, že sem mohl mít řídící přístroj Enheit ze Štítiny. Sice bych na to asi nesehnal hned prachy, ale mohl sem, to mě žere dodnes
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1708
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:44:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Motorář: Já se obávám, že z těch očesaných mechanik už pořádnou muzejní neuděláte.
ICQ -> 21 65 33 068
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 584
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:47:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co bylo 038+236,ty vypadaj dost spolehlivě....?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 586
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 18:49:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Motorář:A jaký světelný návěstidlo máš?A kde?
Glacensis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 19:12:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Nejlíp celkový plánek stanice (schéma kolejí, návěstidla, peróny atd.), takový ty co jsou na intranetu ČD, bývaly chvílema i na netu. Náchod mám ale jen před rekonstrukcí. A depa nemám vůbec. Prostě něco takového..

application/vnd.ms-excel
538405_Náchod.xls (78.3 k)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 19:15:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty plánky mám stažený v kompu a aktuální, takže kdyby někdo chtěl ...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 587
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 19:33:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Glacensis:Tak v tomhle provedení mám akorát Letohrad z toho na co ses ptal...
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1083
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 19:45:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V areálu depa!nikdy žádné uřezané mechaniky uloženy nebyly,to je další blud..Jediné co tu máme je bývalý vjezd z Těchonína,což je ruská světelná klasika..
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1298
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 19:49:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: Ale Pepa L to i z těch očesů plánuje. Ne nadarmo sme zachraňovali téměř ze šrotu třeba ty clonky atd :-)
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1709
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 20:24:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf: Ale jeden čas nějaké ležely na rampě vlevo od staniční budovy. Fotil jsem je tam v prosinci 2002.

PaV: Čas od času se něco najde třeba i ve škarpě. Jen nevím, jak bych pak drážním zaměstnancům vysvětloval, kde jsem k tomu přišel :-)
ICQ -> 21 65 33 068
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 588
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 21:39:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já se zeptám,myslim že mě něco takovýho řikal Jakuza,že měl slíbený rameno z mechaniky.....jinak o tom vjezdu vim stejně jako ty vodní jeřáby....to tam snad ještě leží,nevim co měl kdo na mysli za mechaniku,v okolí se snad už dlouho žádná nerušila ne?
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1259
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 21:59:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem nic takovýho nikdy neříkal!!!!!! mě mechaniky zajímaj jen jako zpestření fotky. to si mě pleteš s někým jiným!!!
* * *
Usmívej se! Bude Hůř

Prodám DSLR i s objektivem. Kontakt přes e-mail
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1711
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 22:05:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Poslední nejspíš bylo Podlesí a odjezdy v Lichkově, předtím asi Červený Potok (ale to už bude dost let) a počátkem 90. let např. Doudleby.
ICQ -> 21 65 33 068
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 589
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 20. března 2007 - 22:19:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak sorry,ale nevim s kym....myslel jsem že to bylo po lonskej(nebo u předlonskej) schůzi LŽK,jak sme šli pak do depa a na triangl,mrknout co kde stojí.....no ale jeslti ty ne,tak nevim kdo teda....no tak to nechte plavat,jen mě někdo líčil že to rameno bylo za nějakym plotem a ten zloděj ho musel přelízt a vzít si ho.....ono to je stejně jedno...
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 05:56:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bures - mechaniky: udelame muzejni urcite nebot uz mam stojan s pakama a i lampu ,zbytek vyrobim.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1299
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 08:05:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Motorář: Ajé, zase nějakej neznazabzař chce dělat zabzař zbírky? :-) To už v Letohradě bylo... Jinak ten stojan se nazývá "kozlik".

ad all: Díky pohotovýmu infu Pepy přináším aktuální foto z Letohradu. Lešení dneska přivezla 363.037. Docela proužková poezie vedle tý 258. Ještě to mám společně s 354, ale tuhle fotku nechám vyzrát na pozdější slintání :-) Jinak photo je zas neupravenina jo :-), ale z toho se stejně ŽP photo nevymačká.



 
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1712
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 13:20:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak na Sp ve 13 h. z HK do Letohradu vám právě jede jakýsi červený brejlovec se širokým žlutým. Číslo jsem na tu dálku nepřečetl.
ICQ -> 21 65 33 068
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 639
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 15:04:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: JJ, já se nebráním i Lichkovskejch mechanik, nehledě na to že už mám něco zamluvený, ale to Opočno je tedka aktuálnější, jinak jak jsi psal že na to musej bejt známí tak v některých případech jsou sami zabezpečováci rádi že si to někdo veme.

Motorář: JJ, takový to dávání relikvií do hospody jako číslo 751.354 to už tu bylo, Jinak přeju štastné pořízení při výrobě clonkových výtahů, jj ještě že mě prozřetelnost vedla k záchraně 2 výtahů z vjezdů v Lichkově komplet s lampama, a výtahu mechanické předvěsti.

JJ, dneska se udělalo vopravdu proužkojidně protože v depu 750.258 na stanici 751.354 na Jebáku přijela 750.346 a jještě do toho ta 363.037

Jo jinak aby tady nevznikala mejlka tak ty mechaniky na rampě vopravdu byly. Byly to totiž návěstidla s tehdy přestavovaného Ždárce u Skutče, myslím že tam byla mechanická ranžírka, předvěst a dvě jednoramená návěstidla (Jedno mělo dokonce na stožáru izolátory pro vedení)
Byly asi na náhradní díly, jedno návěstidlo je někde v Potštejně na zahradě, z mechanickej ranžírky existuje pouze vršek a to ostatní zmizelo v propadle dějin.

PetaD: Nechci vypadat jako kverlant ,ale ve Štítině bylo pokuď vím ústřední stavědlo.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1300
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 15:37:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ta 346 je nějaká načištěná ne?

Pepa L: Tebe vedla prozřetelnost? Kdybych nehučel, tak to nemáme.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1714
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 15:55:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: A nebo by se mohlo zjistit, že došly peníze a Opočno přežije - koukejme se na to optimisticky :-) Takže dokud se tam nezačne něco dít, tak si je domů neodvážej :-) I když to popravdě řečeno vidím černě, protože technický stav...
Mě v roce 2000 nabízely dráhy nejmenované mechaniky a dodnes slouží a dokonce prošly i opravou.
ICQ -> 21 65 33 068
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 15:56:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_L: No já nechci poučovat, v zabzař seš 100pro zběhlejší, ale u systému Einheit, který fungoval ve Štítině ( a ještě stále funguje v Branticích na trati 310 - žrádlo ) a který vytvářel ekvivalent k Ranku 5007, kterej byl jinde, to je vždycky systém řídící stavědlo ( většinou v DK, ovládá jedno zhlaví) a JEDNO závislé na stavědle, ovládá druhé zhlaví.Takže celkově dva přístroje a jedno stavědlo, ne dvě stavědla, jako je tomu u Ranku.Jinak obě to jsou elektromechaniky a jsou to ZZ druhý kategorie.
Takže tak, Štítina byl typickej příklad.A krom Brantic myslím, že jinde Enheit není, kdyžtak znalci doplňte

(Příspěvek byl editován uživatelem PetaD.)
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1715
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 16:04:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad má pravdu, ve Štítině stejně jako v Branticích jedno stavětlo + DK.
ICQ -> 21 65 33 068
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 17:02:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD: Jo to jo ale je VELKEJ (opakuju VELKEJ) rozdíl jestli napíšeš ŘIDICÍ PŘÍSTROJ, nebo ŘIDICÍ STAVĚDLO!!!!!

Krom toho co vím tak byl Einheit taky v Bruntále, Děhylově a v Háji ve Slezsku, ale např v Polsku nic jinýho ani nemaj, když pominu ty poválečný kopie Einheitu, krom toho ještě Němci vyvynuli také zab. zař Stahlmach což byla obdoba Einheitu.

Například ŘIDICÍ PŘÍSTROJ! Einheit je v Medzylesie na tom prostředním stavědle a jsou na něm závislé oba vyhýbkářské přístroje na obou stavědlech.

Jo a pod názvem RANK se myslí pouze Řidicí přístroj typu 5007 nikoli vyhýbkářský přístroj či jiné zařízení typu 5007

Nevím někomu se to budou zdát maličkosti, ale mě s toho vobčas běhá mráz po zádech.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 17:05:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: Všák já je nikde ještě neřežu, myslíš že bych nebyl radši kdyby vydržely na svém místě ještě pěknejch pár let!
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 642
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:16:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jinak do Třetice tady je jízdní řád historických vozidel na Neděli - doufám že mě nikdo neukamenuje že sem to sem hodil a jestli bude někdo brblat tak to je jeho smůla

Hanušovice př 14.07 odj 14.43
Vlaské 14.48
Podlesí 14.54 15.10
Červený Potok 15.19 15.24
Prostřední Lipka 15.40
Dolní Lipka 15.45
Lichkov 16.09 16.35
Mladkov 16.39
Těchonín 16.43 16.52
Jamné n/O 16.57
Jablonné n/O 16.59 17.03
Verměřovice 17.08
Letohrad 17.15 17.47
Lukavice v Č 17.51 18.05
Žamberk 18.11 18.27
Bohousová 18.34 18.39
Litice n/O 18.42 18.47
Sopotnice 18.51
Potštejn 18.54

No tak fotohalty asi budou v Lichkově a v Lukavici z kostelem
Jinak souprava ve složení 720+850(asi2)+830+801+050+020 ( řazení nevím, ale bude to pěknej cirkus)
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1717
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 18:19:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: Jen aby - někde odstaví mašinu za depo a za pár dní už ji "sběratelé" pěkně očešou :-)
ICQ -> 21 65 33 068
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 19:28:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jako budou mít Dolní Lipkou a Verměřkama durch?Největší žrádla nefotěj ... Ale aspoň vím, kam jet ...
Jo jinak Pepa_l, máš pravdu ... Já jen říkám co umím, tak jsem se aspoň přiučil ...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 590
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 21:12:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No přesně jak řiká Petad,to nepochopim co je to napadlo tudy jen projíždět......kde seženou tři mechaniky vedle sebe a o Verměřovicích nemluvě.....to bych třeba radši vynechal Jamný nebo něco takovýho,ale jejich věc.....jen mě štve že sjem v neděli v Brně......tak pak mrknu na vaše fotky...teda vlastně co bláznim,dyt nikdo to fotit nebude...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 591
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 21:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV:Pěknej ulovek,krom 141 to od tebe málokdy vídám něco elektrickýho........coý teda chápu,krabice jsou krabice,ale tahle pěkná......sem snad ještě nepotkal nikde,docela zajímavý co sem ted někdy zajíždí za 130 z ČT....tudle tu byla dispečerka 005,škoda že u ČT nemá šestikola:-(
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 592
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 21:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš:To souhlasim,lituju ty co stojej na trianglu,ale oni zloději(př.kabelů) se dostanou a řáděj i v depu viz 240.....ta 740526 co tam je to prej taky pěkně schytala....nemluvě o 781202,co je ted v ČT,kde to není o nic lepší....
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 593
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 21:27:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a na Sp 1929 jel unifikovanej brejlovec nejspíš 312(ikdyž 030 to mohla bejt taky,byla tma).....a na R791 750258....a malej offtopic,jsem jel dneska první jízdu v autoškole a zrovna v Lukavici začal blikat přejezd(ten u zastávky),z čehož sem měl opravdu radost,protože to byl můj první rozjezd na ruční brzdu,jela nějaká hydra a přišlo mě že to holčičí jméno měla modře a mělo 5 písmen(snad radka?)....ale fakt nevim,měl jsme jiný starosti
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1261
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 21:48:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aleši!!!!!!!! nešlo by ze svých 4 příspěvků udělat vždycky jeden? Mi ti za zlé nemáme že máš pouze 500 příspěvků za rok a půl, ale to se pak nedá číst když je na dvě stránky jen AlešT
* * *
Usmívej se! Bude Hůř

Prodám DSLR i s objektivem. Kontakt přes e-mail
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 594
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 21:53:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak sorry.....to nebyl naschvál,spíš že si pak vždycky na něco vzpomenu......to promažu.....jinak nevim ale víc lidí má stejný pod sebou....


Hmmm tak bohužel už to nebylo možný,je to víc jak půl hodiny co jsem to psal.....dám tedy bacha at nepíšu nepodstatný věci,ještě ke všemu do víc jak jednoho příspěvku....

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 21. března 2007 - 21:54:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No teda koukám, že se tady MY dneska nějak bouřlivě dohadujem ... Nejdřív já a Pepa_l, pak toto, nejsou nějaké prudké změny tlaku vzduchu ?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3229
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 07:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Hoši - A třeba ICQ, Telefony, chat neznáte?že když to tak řeknu, tak to tady plníte jen bláboly
Co třeba zese nějaké postřehy, fotky, atd..Jako dříve cca 1.měsíc dopředu.
Nešlo by to?Vždyť z této stránky jen potěšující a něco zajímavého je od Pav - středa 21.března8:05:59
a teď co vypsal ty časy PepaI
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 09:02:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Pn 44235/63330 právě vyjíždí z depa 751.151+220, včera 44235/63330/44241 a dnes ráno 44242 751.093+094
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 988
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 10:34:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halbstadt:Proč se dotáhla do mezára na díly zrovna 751.237?Dyť ta byla řádně očesána už když se tahala od nás z jihu na vepřovou.To tam ještě zbylo tolik upotřebytelnejch dílů?
ICQ:450 504 903
Příznivce dobré hudby zveme na každodenní šestiválcový koncert pořádaný v úseku z Č.Budějovic do Gmündu...
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 12:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: TomT
Jo to by mně taky zajímalo asi kvůli tlumiči
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 989
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 12:54:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halbstadt:751.237 byla beztlumičová.A v tý 751.136 sou taky ještě nějaký díly?Tu v chacharově očesali taky celkem slušně.Tam by moch bejt tak max.ten tlumič,páč ta ho měla už když jezdila tady na jihu.
ICQ:450 504 903
Příznivce dobré hudby zveme na každodenní šestiválcový koncert pořádaný v úseku z Č.Budějovic do Gmündu...
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 12:56:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pak je to v nebesích
Já to taky nepochopil proč přitáhli zrovna tyhle dvě
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 14:04:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VLAKEM DO POLSKA Polská firma, která bude nedaleko hranic těžit štěrk, usiluje o obnovení trati protínající Broumovsko. Železnice přes Otovice a Meziměstí by jí umožnila levnější přepravu materiálu k odběratelům.

Otovice - Anketu o nejkurióznější ukončení železniční tratě v Česku by mohla vyhrát trať z Meziměstí do Otovic v Broumovském výběžku. K propojení s železniční sítí sousedního Polska přes Otovice tam zbývá obnovit pouhých několik kilometrů kolejí. Nyní se ale zdá, že by se to mohlo podařit.
Trať přes Otovice a Meziměstí v minulosti využívaly především nákladní vlaky. Polská firma, která příští rok začne hned za česko-polskou hranicí v obci Scinawka (česky Stěnava) dvacetiletou těžbu vysoce kvalitního štěrku na výstavbu silnic a železnic ve střední Evropě, chce právě přes Broumovský výběžek obnovit nákladní železniční dopravu. Poláci chtějí přes české území po železnici převážet ročně stovky tisíc tun kamene. Předpokládá se, že pokud se trať obnoví, dojde i na vzkříšení osobní dopravy.

Obce trvají na obnovení osobní dopravy

Obce na Broumovsku se přesto obávají, aby trať nevyužívaly jen nákladní vlaky. „Požadujeme vypracování studie, která technicky a ekonomicky vyhodnotí to, o čem se teď mluví jen obecně. Pak se k tomu vyjádříme,“ uvedla broumovská starostka Libuše Růčková.
„Na to, zda obnovení tratě chceme, či nikoli, není jednoznačná odpověď. Mělo by to řadu kladů i záporů. Jsem pro, aby tudy vlaky opět jezdily, obávám se však, aby nevozily jen kámen. S tím bych nesouhlasil. Proto chceme znát, kolik vlaků a v jakých časech tudy bude jezdit, i v jakém poměru bude nákladní a osobní doprava,“ uvedl otovický starosta Petr Novák.
Podle plánů se má v příštím roce v polském lomu vytěžit asi 300 tisíc, v roce 2009 600 tisíc tun kamene. V ideálním případě by se už letos mohlo začít s výstavbou chybějícího úseku trati a příští rok s rekonstrukcí stávající trati na českém území tak, aby vyhovovala předpokládané zátěži.
V případě souhlasu všech stran by se po nové trati mohlo začít jezdit v roce 2010. „V tomto roce by se část z milionu tun vytěženého kamene mohla převážet po železnici přes Otovice. Následující rok by bylo možno převážet po železnici veškerý vytěžený štěrk, který by směřoval na tuto stranu,“ uvedl František Molík z české hospodářské komory, který se účastnil posledního jednání o obnovení trati.
Hospodářská komora působí jako prostředník mezi železničáři, samosprávami a podnikateli z obou zemí.
„Aby obnovení trati bylo pro nás zajímavé, osobní doprava by musela převyšovat nákladní. Jde o to, aby tady nejezdily dva osobní a třicet nákladních vlaků,“ uvedl Novák. Projekt těžby štěrku v obci Scinawka je nezvratný, otázkou zůstává, kudy bude materiál proudit k odběratelům. Těžba souvisí s polským plánem zkvalitnit dopravní síť v Dolním Slezsku. Tento polský region má nejhorší dopravní napojení na střední Polsko.
„Polsko na to dostane z evropských fondů 60 miliard eur. Z obce Scinawka se bude štěrk rozvážet na všechny strany, nejenom přes české území. České firmy ale budou zvány, aby se spolupodílely na výstavbě polské dopravní infrastruktury. V Dolním Slezsku totiž mají problém s nedostatkem kvalifikovaných lidí,“ uvedl Molík.
Není vyloučeno, že k českým odběratelům se štěrk bude vozit i po stávající železnici z Meziměstí přes Náchod.

Konečné slovo musí říct česká strana

„Zda bude trať obnovena, není rozhodnuto, je to ve fázi návrhu. Pokud si česká strana nebude obnovení přát, trať nebude a materiál se bude vozit oklikou přes Polsko. Když se nákladní doprava obnoví, obnoví se i doprava osobní. Regiony na obou stranách hranice se tím zatraktivní. Osobně kladu na osobní dopravu větší důraz, musíme si však uvědomit, že bez nákladní dopravy se osobní doprava nezaplatí,“ řekl Molík.
„Kdekoliv se nákladní doprava ze silnice přesune na železnici, regionu to pomůže,“ míní Jan Regner z krajského úřadu v Hradci Králové.
O využití Broumovska, vklíněného do tehdy sousedního Pruska, pro vedení přeshraniční nákladní železniční dopravy usilovalo Prusko již v padesátých letech 19. století. V roce 1857 však rakouská vláda doporučila odsunutí projektu na pozdější, vhodnější dobu.
První vlak z Chocně do Broumova dorazil v červenci 1875. O rok později dosáhly koleje tehdejší říšské hranice u Otovic. Trvalo však ještě dalších dvanáct let, než se naplnila letitá vize přeshraničního propojení. V roce 1889 začaly jezdit vlaky z Broumova přes Otovice do tehdy pruského Mittelsteine, dnes polské Střední Stěnavy. Konec druhé světové války přinesl změnu. Ze sousedního Německa se stalo Polsko a obnovené Československé státní dráhy tam začaly jezdit 22. května 1945, ovšem jen do zastávky Otovice. Mezistátní osobní doprava se obnovy nedočkala. Do roku 1953 sloužila trať přes Otovice a Meziměstí jen pro polské nákladní vlaky. Vlaky do Otovic přestaly jezdit v prosinci 2005.



Regionální mutace| Mladá fronta DNES - východní Čechy (hradec králové)

Co Vy na to?
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 14:51:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co my na to? Vzhledem k potencialu nakladni dopravy se mi to (spolu s postupnym probiranim se mistni samospravy v Polsku jak na urovni "obecni", tak "krajske" - cili vojvodske - chapej jako zajem o zeleznicni dopravu) jevi jako rozhodne mensi blbost nez Slavonice nebo Hevlin - tim se nechci dotknout Slavonic... Nicmene slova o prevysovani poctu osobnich vlaku jsou malicko z jine planety, nakonec to ale lze pricist snaze dat akcent na vyuziti mozne trate i osobnimi vlaky. Otazkou zustavaji vlastnicke pomery na polske strane, nejsem si totiz zcela jist, zda-li nejsou pozemky telesa byvale drahy v soukromych rukou. Nakonec vse se da v obecnem zajmu vyvlastnit. Pokud bude objem zateze skutecne takovy, jak se uvadi, tak bych tuto trat videl jako smysluplny projekt. Bohuzel by se musely vrazit i nemale prostredky do trati otovicke, anzto ten tankodrom, co je tam v soucasnosti - vsak vite. Scinawka je zajimavou lokalitou i z hlediska turistickeho (Wambierzyce, Gory Stolowe), je to i kousek do Nowej Rudy, to neni zase uplna , takze potencial tu je. Navic blizko se tezi jakasi nerostna surovina ve Slupci, treba i odtamtud by se mohlo vozit. Jestli existuje perspektiva 20 let, tak by se do toho melo jit - uz jen z duvodu mozneho cerpani ze zdroju EU... Howgh.
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 14:57:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já s tebou plně souhlasím a myslím že firmě která chce těžit a přepravovat štěrk je osobní dopravu úplně ukradená. A nákladní doprava by zde měla mít naprostou přednost Jenže vysvětli to lidem na obecních úřadech že je lepší když pojedou čtyři vlaky ze štěrkem než 60 kamionů.
No uvidíme.
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 15:01:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halbstadt: Ano, super, bomba! Jen se bojím toho, aby se tenhle projekt nepohřbil podobně nesmyslnýma podmínkama, jako je převýšení osobní dopravy nad nákladní... to by mě zajímalo, kolik párů vlaků denně by si otovickej starosta představoval.
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 15:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na druhou stranu kazda obchodni spolecnost klade duraz i na renome, takze bych si dokazal predstavit, ze by neodstavila osobni dopravu na vedlejsi kolej. Kdyz uz to postavi, tak se jezdit bude nejen v rezii nakladnich vlaku - zajimalo by me, jestli je to jen novinarska kachna nebo se uz zpracovava dokumentace k mozne vystavbe. Ale novinka je to zajimava. Pozor ovsem na optimismus - staci vzpomenout na Lubawku ci leta diskutovany Harrachov...
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 15:11:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přípravná dokumentace na stavbu je již zpracovaná, proto byli osloveny už i obce. Jinak po výstavbě trati mluví firma která zde bude těžit štěrk že by se mělo jednat o 4 páry peážních vlaků denně + zátěž do Čech. Poláci nechtějí totiž povolit těžbu bez vlečky a chtějí 90% vytěženého štěrku vozit železnicí.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1301
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 15:14:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes Jebák / Jeseničák 750.160
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 15:31:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte někdo podrobnosti? název firmy; zda by prachy do obnovy lila ona nebo kraj/stát/PKP; jestli by to vozilo PKP Cargo či někdo soukromej nebo fa ve vlastní režii, konečně dobrá zpráva z tohohle koutku země, bohužel jsem skeptickej ke kompetencím místní starostů o tomhle rozhodovat, jejich názory jsou opravdu pozoruhodné
zrovna jsem si z antíku dovezl vojenskou speciálku tohohle kraje z dvacátých let
jinak odklon Škodovek na Meziměstí 742.254+080, v Týništi daleko za "vápno"
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 16:16:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak dneska na 44260 a 44265 (načas) dvojče 749.XXX (Něco červenýho) a 749.008

Babor: Já sem taky skeptickej, a hlavně nemám rád takovýto cokdyby a jakkdyby....atd, já tomu uvěřím až se kopne do země, ale to si ještě počkáme.

PetaD: Jj, ale já sem taky neveděl jestli je tam ůstřední, nebo řidicí stavědlo.
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 22. března 2007 - 17:34:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Neboj se, na názvi já kašlu už mnohokrát sem byl seřizovat přepětí závor a nebo drátovody k mechanice o to ani tak nejde.Ta práce bude to nejmenší ted ji hlavně dotáhnout zatim o ni jedname.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace