K-report
 

Archiv do 07.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 07.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 655
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 11:00:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak už nám Bouhžel nejezděj Sudety Sp1759 a tak jela dneska 754.048 pro rychlík do polska na postruku spožděnej 44255 - v čele 749.011+749.008, a ještě dneska jezdí 751.104+751.080 ( ráno v depu nestáli)
v depu před dlouhou 750.160 a 750.259

Jinak okolo devátej jel do Žamberka náklad 742+ cca 8 Transcerálií

Alf: Aleši ale 754.051 by žlutý blesky snesla ne????
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 11:17:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Potvrzuji,jinak v kruhovej remize sem viděl 312.....

Pepa L:Jelo jenom 8 transcerálií?To pak nechápu kdy dovezli zbytek.....včera bylo k nákladce přistaveno 8 vozů,z toho naložili 5(stav včera v 22.00) no a když sem ted byl ve stanici tak tam stálo těch 5 naloženejch u rampy ještě s 5 neloženejma,u skladu další dva neložený......vše na čtvrtej koleji......no a na vlečce ještě 12 vozů přistavenejch k nákladce(když sem můžu hodit fotky).....ještě si to ověřim,ale podle výpravčího by to mělo odjíždět v úterý!!!!(zvlášt pro Petu D) a tajně doufám že by na tom mohlo jet nějaký dvojče.....přece jenom tohle se do normativu 742 nebo 749 těžko vejde.....ikdyž minule jela 751 taky s asi 400t přes normativ....:-(

Zajímalo by mě teda kdy se sem dostalo těch zbylejch 8 vozů?Ikdyž to je nepodstatný,hlavně kdy to pojede dolů:-)

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
A.F.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.60.15
Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 11:51:41   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bureš(25.3.2007)Tak včera jsem se byl pozeptat na ty mechaniky v Opočně a na časový harmonogram likvidace.Nevědí tam o tom skoro nic a koukali na mě jak na martana z Marsu.Ty světelné návěstidla se budou letos dělat a datum ukončení je plánovaný na 10.(říjen)2007.Budou odstraněny předvěsti,vjezdová návěstidla i od Dobrušky a Cukrovaru Č.Meziříčí.Odjezdové návěstidla mají byt skupinová.Údajně mají být ponechány mechanické závory.O termínu opravdu tam nikdo nic neví,a byl bych rád kdy by to někdo uvedl na pravou míru.A prý se máme na co těšit,ve všední dny se bude jezdit od 5.5. téměř na odhlášku!!!
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 617
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 13:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A.F.:Tak to jsou moc dobrý zprávy,myslel jsem že už tam tymechaniky nestihnu,protože ted když je čas lítám po nákladech,ale po tom 5.5. co tady skončej,tak chci jezdit na 026 a doufá že nebudu sám a hlavně že ten někdo bude mít auto:-)

A o tej Bohousovej někdo něco víte,já jsem si teda závory pro sicher natočil,ale doufám že výhledově nepudou pryč.....jinak od pondělí ymslim do čtvrtka je dopolední výluka Žamberk-Litice....
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1119
Registrován: 9-2003


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 19:33:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malá odpovědna749.240-mašina o.k. až na ty uřezané kabely..
Ad.Pav-značka supers blesky jdi do
754.051 by měla jít zítra na R790..měla nějaké závady a beztak se ještě něco vyskytne..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 618
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 20:33:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754051 jsem dneska viděl jezdit po stanici,na stanovišti měla tři lidi,tak jsem si jí vyfotil.....viděl jsem ji poprvé.....nevim jeslti něco zkoušeli?Pak odjela až nad Jablonský zhlaví a dál envim,bud jako Lv nahoru,ale nevim pro co a nebo se vrátila do depa...

V letohradě byla taky přichystaná pěkná zátěž pro manipulák:3 nebo 4 cisterny,Laadks se zemědělskou technikou a prázdnej Res.Nevíte jeslti to jelo na Žamberk,pokud jo tak ten Res moh jet na Litice nakládat prefabrikáty....což by mě vysvětlovalo proč včera nebyla na svym místě v Liticích ta uzkorozchodná lokomotiva.....ale je to jen spekulace,když tak někdo potvrdte....
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 656
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 20:59:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak mě to nedalo a vodpoledne sme si s PaVem a Jakuzou zajeli ještě spáchat 44260, 44265 a rychlík do Polska, docela se vydařilo, na rychlíku 749.019

AlesT : Jestli tím myslíš mě, tak já bych docela jel ale až někdy po 19. květnu, protože to je teďka docela nabytý.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 619
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 21:29:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:Myslim tim kohokoli kdo je ochotnej mě vzít:-)Samozřejmě sem myslel až po konci nákladů,nejlepší to stejně bude až o prázdninách,ale když pojede někdo dřív.....vezmu sebou třeba kanistr s benzínem

Jinak unifikovaná berta na R to už je pomalu vzácnostCo jelo na nákladech 080+104?Muselo to bejt supr.....dneska nádherný počasí....doufám že vydrží....
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 657
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 21:38:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ, odpoledne jezdili už jenom 751.104+751.080, no chtěli sme sice čekat ještě až ten náklad od 65 z Polska až pofrčí zpět, ale přijelo to až za tmy tak v 8 hod.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 621
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 21:56:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dám ti svoje icq:246146055,tak kdyžtak pokecáme bokem at to tady neplnim příspěvkama o ničem

Jak je na to 137,už má jímky?
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1127
Registrován: 9-2003


Odesláno Neděle, 01. dubna 2007 - 23:37:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemá a hned tak mít nebude.Chybí totiž držáky na ně,které ale musí přivařit svářeč s patřičným oprávněním,který je ale dlouhodobě marod..Navíc mašin je relativně dost..
..pořádná mašina má kotel a komín..
klex
Neregistrovaný host
Odeslán z: 160.217.217.87
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 02:21:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chlapi co to tam s tim poznaňákem děláte? včera přijelo na R250 do Prahy pouze torzo soupravy ve složení 2xB+BDs+A tzn. o 3 béčka míň než by mělo jet. A to prý bývá každý víkend minimálně o 1 béčko zkrácenej! Zná někdo důvod?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 622
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 07:25:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to mě těší,nechtěl bych aby 354 šla pryč ze dvojčete a navíc mám poit že ji do dvojčete dávaj snad jen se 176.....aspon jsem si s jinou bertou ještě neviděl,když vynechám 379 která už není mezi živýmy a Meziměstí.....
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1319
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 09:09:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Alf: Co ty blesky na 051 přisuzuješ mě? Mě se zrovna 051 líbí takhle. Já bych jen mrkosil, kdyby všechny čtyřky byly takový. Jinak se mi tenhle lak líbí. Rozhodně víc než současná 151.001 :-) Čest památce "Duhovky"
854215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 945
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 16:02:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R 251 dnes 754.051
Zcela nové stránky o motorových jednotkách řady 814+914 ČD http://www.jednotky814.ic.cz.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 16:19:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

možná už to tu bylo ale:

Od Neděle 1. Dubna jezdí R251 v úseku Letohrad - Lichkov dle jízdního řádu Os 20013 který jezdí od 31.3.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 623
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 18:38:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zejtra pojede ze Žamberka v čase manipuláku 24 vozů Transcerálií s řepkou a pravděpodobně na to nepude 742(prej by to to nezvlád kompresor ubrzdit),ale 749 nebo kdo ví......každopádně si na to počkám
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:04:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak to si Aleši počkej, páč zejtra tu odpůldne nejsem, tak ať to má někdo cvaklý.Jinak, na obratu se zase budou svážet ty vozy,co tam sou teď?
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:08:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes kolem 14.hodiny valily přes H.Králové cisterny do Polska (přes Lichkov) v čele s Unipetrolem 753.718
 
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:14:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Počkej Laseid, když byly v Hradci a jely na Lichkov, tak kudy jely pak dál?Jestli na Choceň/Ústí nad Orlicí nebo z Týniště přímo do Letohradu ... To by byla nějaká novinka ...

(Příspěvek byl editován uživatelem PetaD.)
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:20:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Petad:jelo to prý z Týniště přes Choceň/Ústí n.O.Jezdilo to vždycky po tahu,tady jsem to viděl poprvé.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:32:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad a Laseid: každopádně do Leťáku to určitě nedojelo do 15:30, kruciš, a to jsem si zrovna říkal, že bych si dal jedno UNIDO u skladu, jak obvykle stávají... no jinak věřili byste, že se mi dneska povedl dvakrát nenasvícenej náklad, vopálenej jsem jak černej, ale jak se objevil vlak, už byl u slunce nějakej mrzák venku R 250 4.030, 038+236, 011+008, maňas 2.113\
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:35:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: Podle toho, jaký bylo dneska počasí, se tomu vůbec nedivím, a zítra to nemá být jinak, maximálně hůře...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 624
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:43:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:Dneska jen přesunuli plný vozy z vlečky a nahradili je posledníma 7 prázdnejma vozama,takže ted je 17 loženo a 7 prázdných.....zejtra jen sestavěj soupravu a pojede to.....mělo by kolem šestej,tak bude i světlo=video:-)

Jinak počasí pravda,chvíli mrak ale většinou slunce.....mě to vyšlo:-)
 

Jebavej spěšnák s 160.


(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1266
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 21:53:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Laseid - doměnka je podle mě taková že jeli přes Choceň protože je neprůjezdný kolín a takřka neprůjezdná trať Opatovice - Pardubice takže HR-Ty-CH-Let je nejrychlejší trasa
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 625
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 22:03:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak to že je neprůjezdný Kolín a skoro Opatovi-Týniště?Jako kvůli frekvenci přepravy a nebo se něco stalo?
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1267
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 22:05:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OP-Par kvůli frekvenci a Kolín kvůli rekonstrukci
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1134
Registrován: 9-2003


Odesláno Pondělí, 02. dubna 2007 - 23:16:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejhorší smrt je z vyděšení
Unipetrol 718 stojí u rampy v Letohradě..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 06:23:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: ona frekvence vlaků odpoledne na trati Hradec-Pardubice a Hradec Týniště je stejná, možná ještě vyšší na Týniště, ale odklony z tahu jezděj tak napůl, něco plačickou spojkou a na Pardubky a něco na Týniště.
854215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 947
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 13:06:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jela Sp 1953/1952 náhrada v podobě 742.091+010.470+010.262. Fotil někdo tuto zajímavou soupravu. Jen podotknu že to bylo z důvodu neschopnosti 854+954 ( která zůstala viset ve stanici Butoves a pak od¨jela do Jičína aby uvolnila trať - rozbil se řidičík 954 ...
Zcela nové stránky o motorových jednotkách řady 814+914 ČD http://www.jednotky814.ic.cz.
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 9-2004
Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 14:17:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes 44235 v režii 751101+220.
 
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 626
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 15:15:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Těch 24 obilnejch vozů jede ze Žbk do Letohradu kolem šestej a pude na to dvojče,konkétně 038+236.....takže víc než dobrý:-)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 17:22:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ten unipetrol vodfrčel ráno kolem půl osmej, nebo tak nějak na Ústí
Dneska na večerním Poznaňáku 750.121
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1270
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 22:02:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vím že to sem nepatří, ale věřím že v této diskuzi jsou pravidelní čtenáři


Vyšlo další číslo šotovníku. Tentokrát hlavním kuchařem je Mixmouses ;-)

***********
 ************
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 627
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 22:06:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tady něco ze dneška z odvozu toho obilí....přijel si pro to "klasickej" manipulák s dvmě Es akorát to nebrala 742 ale 038+236:-)Zpátky jelo "pouze" 21 vozů Transcerálií + dvoudílnej Laadks od zemědělskej techniky,kterej jsem viděl stát 1.4. v Letohradě ještě s tim Resem,tak doufám že je v Liticích....
Fotil jsem posun na vlečce a pak odjedz soupravy v okolí Jebaviny,ale blíž k Žbk,ale už nebylo tolik světla a hlavně mraky....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Snad vám fotky z posunu nevaděj a slunce ne vždy přálo.....tak to berte s rezervou
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1320
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 22:06:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale patří. Seš LINKovej, takže veškerá Tvoje tvorba sem patří.
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 92
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 03. dubna 2007 - 22:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: presne takove fotky sem patri
Jakuza: opet pekne podivani na podobne blaznive jedince
tady mas nejake do sbirky:
 
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 08:53:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak nějaké postřehy z dnešního rána:
44255 se dá očekávat až tak kolem půl jedenáctej z Letohradu
Ráno po depu posunovala 751.354+749.019 nejdřív sem si myslel že normálně přijely na nákladu ze shora protože ve stanici stálo dřevo, ale pochybuju že by jezdilo dvojče 751+749
Před dlouhou 754.030, možná pojede do Polska pro rychlík protože žádná jiná mašina nebyla nikde v dohlednu

Dle zpráv z kuloárů vyrazil Jakuza dneska místo na 290 do Lichkova, protože se nejmenovanej osoby dotazoval na počasí
Počasí: Pěkně, sluníčko svítí, mírně zamžíno ale to se rozpustí a je pěkná kosa. (0,1C)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 661
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 12:03:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ještě doplním:
Na Poznaňáku 750.121
44255 jela z Letohradu až v 11 hod. 751.104+751.080, z Polska přivezly 44256
Dvojče 751.354+751.176 je rozpojený, 751.176 stojí před dlouho beze střechy, a něco tam opravujou.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 13:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Jebáku by měla být 0.258 z HK +15 min, 44 235 se mnou pěkně vydupala, Bolehošť tak 10:50, to jsem teprve sjížděl od Křivic...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 662
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 16:45:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak postřehy z odpoledne:
44260 jela mírně zajebnutá, což zapříčinilo že v Turecku na Hlásce ač bylo čisté nebe tak byl násvit takovej mírnější protože slunko zrovna zalezlo do mraku kt. tvoří proudová letadla, tak že sem skákal deset metrů vysoko ( holt pohotoshop to spravý), a ještě k tomu tam dobíhal nějakej Šotouš a setkal se s nákladem zrovna v tom oblouku tak nešťasně še si to snad ani necvak.

Tak 751.176 už je zase daná do kupy a stojí v před dlouhou před 751.354 asi je zase spojej.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 16:56:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já doplním :
Jebák/Jeseničák, jak tu už zaznělo, 750.258
Po něm jela nahoru 742.113 strojně pro zátěž do Žbk.Zátěž tvořil jeden Eas loženej dřevem.Na vlečce stojí aktuálně 2 Transcereálie a čtyři cisterny, kdyby to odjíždělo v jeden den, byl by z toho pěknej fotogenickej šoupák.
No a na Poznaňáku dolu jela 750.312, tu už sem neviděl taky pěkně dlouho.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 21:11:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:Pokud vim tak dneska stáli na vlečce 3 Transcerálie,ale máš pravdu že spojený dvě a jeden vůz až za tim nechráněnym přejezdem co je na vlečce.....nechápu že to už nestáhli,tak tajně doufám že dorazej další vozy a že to čeká na ně,protože naložený to už určitě je....

Jinak ta 176 mě těší,354 osamocená před 240 a vedle dvojčata 008+011 a 038+236.....nic moc no:-(Jinak kolem 11 jely nahoru 080+104 s nákladem,tak nevim jestli zpožděná 44255 nebo co to mohlo bejt?
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 663
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 21:22:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alest: Jj, v 11 jela nahoru 44255

Akorát se mě zdá že to dneska odjezdilo všechno dvojče 751.104+751.080
LT
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.77.165.36
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 22:07:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa :
Raní dříví dovezla 236+038, jinak to sedí.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1142
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 22:38:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trocha reality..751.176 dělá se na ní,zítra asi nepojede,751.354 vybité baterky a pár drobností,jinak ready..749.019 rozebraný motor..754.030 zítra R790,Na Sp by měla jít 750.121 je výluka..Ža-Litice.
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 08:24:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

LT: Však já sem nepsal že to dovezla 751.354+751.019, to bych se hodně divil.

Jo ale výluka pouze od od 5:50 do 11:40

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 629
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:53:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na dopolednim Poznanáku 121,takže by měla jet veer na Orlici 791....jinak skončila výluka Žam-Lit,co se vlastně dělalo?Takováta kalsika jako výměna nejhorších spojek a tak?
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a co dneska vozí náklady? 751.104+080 ?
Jinak já myslím, že jak říká Alešt, šlo jen o nějakou výměnu částí svršku, jež byly v nejhorším stavu + možná nějaký prosekávání.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1322
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 13:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jen pro info. To bymee na posledních Sudetech byla fakt náhoda. Béčko v 51čkovym režimu netopilo (ikdyž by to asi nebylo stejně třeba).

Taky se začíná proslíchat, že kvůli nějakejm asi soudním průtahům ohledně stavebního výběrovýho řízení, možná vejluka 7.5. nezačne a nechá se to najednou na příští rok. Cargisti však stejně zvažujou konec nákladů. Neberte to teda jako jistou informaci, ale říká se to.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 13:08:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: To jestli nezačne výluka tak to na stoprocent bude jezdit Poznaňák dál, jinak sem slyšel že má jezdit od příštího GVD zase normálně.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 13:14:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen teda nevím, proč by Cargo chtělo zrušit náklady, nemyslím si, že by se doprava nákladů přes Lichkov nevyplácela ...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 13:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No rozhodně by to nesouvyselo s tím že se to nevyplácí ale s tou vejlukou.
LT
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.77.165.36
Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 18:33:53   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa: Ne-ne, promiň špatně jsi to pochopil. To dříví dovezli 236+038, jak jsi nevěděl co to bylo... jinak že to sedí, že vše ostatní odjezili 104+080
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 630
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 22:01:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdepak se vlastně toulá 051?Nějak o ní není slyšet....
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 12:59:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nevím kde 051, každopádně dnes na Poznaňáku 750.285 ( Pepa_l, díky za info ).Byl sem to fotit na Bohousový na kinofilm a žrádlo .
JJ, v Trutnově maj pěkný brejle, to se musí nechat.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1323
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 14:12:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak po včerejší nehodě na přejezdu je v háji 111.031 a 028, která za ní zaskakovala před chvilkou taky klekla, takže byla zatím nahrazena strojem 750.259. Podle Petrjabla ve službě zatím Třebová náhradu neposílá, takže by nám ještě na jeden obrat na Houští mohly brejle vydržet.

Taky jsem teď dostal avizo, že prej jedou z depa nějakou 754 odzkoušet do Jabka.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1324
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 14:22:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak je to 051 - teď leze z depa
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 14:24:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde byla včera nehoda?A jak moc je v háji, pujde to opravit?Jinak thx za info
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1325
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 14:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nějak se na podměstí ťukla s autem. Žehle bude určo OK (to by mě mrzelo, když je oranžovoproužkojdní - už jich moc v ČR není), ale musej jí prohlídnout.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace