K-report
 

Archiv do 13.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 13.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 636
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 14:22:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb:S 160 se něco stalo?Že píšeš jak kdyby se už nikdy nedala vyfotit....no já ji mám někdy ze března...

Sare:Takže 051 zase jezdí jo,já sem myslel že stojí kvůli trakčáku a čeká na garanci.....no hlavně že jezdí:-)Jinak sem rád že 354+176 jezděj.....jak je rozpojili a 354 jela do Meziměstí,tak už sem si řikal že to je konec tohohle dvojčete,že než přijede zpátky skončej náklady......ale naštěstí ne:-)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3296
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 14:50:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt - nic o ní raději neříkám, jen se ptám, kdo má její posl.aktuální fotku na Letohradsku.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 17:37:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sare: těch překvapení bylo dnes víc třeba UNIDO 753.716+017 (aspoň myslím, šotoamok zafungoval) po 021, míjel jsem je v Kostelci, bohužel Jeseničák i Poznaňák byli drbnutý, takže to protáhli na kříž do Litic, můj výsledek tedy velký kulový, ale u Potštejna to někdo určitě chytil
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:53:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: No já byl od cca 17:35 na obilí ze Žamberka, mělo to jet kolem šestej, dokonce i Pepa_l, jedoucí z praxe, doběhl na Jebavinu, stejně ale jelo prd, tedy respektive obilí jelo cca 19:15 ze Žbk, zrovna ve chvíli, kdy zašlo slunce.Jela 751.104+080.
Jinak, snad to byl poslední velevejmrd a už se bude do konce týdne jen dařit.
Jo a nevíte někdo, co to bylo zač to UNIDO?Dověděl sem se to pár minut po tom, co to projelo, a dostal šotoamok taky.A proč to jelo přes nás, a nebude se to třeba přes nás i vracet? Asi moc zbožné přání...
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:19:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Babor,Petad:
UNIDO...čekal jsem je v Borohrádku (minule jely přes Choceň)...a vzali to kudy?...po 021...takže nic
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 292
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:36:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: pořádně nevím, ale asi jak se objevujou normálně na Kyšperecku-Polsko via Choceň, akorát teďka si vyzkoušeli novou trasu... doufám, že nezůstane pouze u pokusu
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 637
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:43:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD a Laseid:To UNido by snad takhle mělo jezdit víc....psal jsem si se Šimkem a dámě včas vědět až to azs pojede,věděl to od osmi od rána ale zapoměl dát vědět,to ale neva řek mě o tom obilí:-)

PetaD:Nějak jsem dospěl k názoru že když spolu chceš fotit nákald vždycky má zpoždění,minule mě to jelo krásně před šestoum,málem sem to nestiha dneska až po sedmej.....a.si přitahuš zpoždění viz odklony ,Lichkov....Jinak na kameru bylo ještě dost světla,takže vše je a mám i fotky z posunu a byli líp nasvícený než ty před tejdnem....ale nevim jestli je mám sem dávat...jak chcete,zas 080+104 v Žbk není tak častá....a mám je i u Jebaviny...
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:48:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdyby nejela Poznaň ta 312, kterou jsem odmítl na Potštejně fotit, tak bych je měl..., jenže já blbec jsem jel dál, abych si dal ex-Jeseník s 048, no aspoň, že mám tu 051
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 21:31:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

alešt: jj 754 051 jezdí trakčák byly měnit chlapi z ČMKS už před týdnem.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 21:38:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: jj, hoď sem ty fotky z posunu, ať se aspoň takto potěším .Njn, ale zas vždy když šotím sám, tak se mě vede a chytnu toho docela dost, njn, je to nějaký divný .
No a o Unipetrolu rozhodně informujte.Pevně doufám, že to nebylo naposledy.Má to vůbec někdo vyfocený?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 638
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 22:34:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:Prej někdo u Potštejna.....dám vědětz když budu něco vědět,jinak nevěš halvu pojede další řepka,Šimek řikal že příští tejden....už se chystaj vozy.....

tak teda pár fotek z posunu,pro někoho nuda....pro mě vzácnost:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
fotek je vic,takze jsem si nedelal hlavu s nejakejma upravama a tu posledni berte s rezervou,zašlo slunce,tak mě nějak nevyšla.....hodil jsem ji sem jen proto že to je jediná s 104 v čele...jinak fotek mám víc....a halvně video,který je lepší než ta poslední fotka
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1157
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 23:07:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zítra na R790 750.285 a Sp1950 750.258..a něco z dneška..
 
 
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
Jindřich Rosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.155.50
Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 07:03:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Sare 11.4. - 13,40
Off topic - kouknul jsem na galerii a rád bych věděl jak to děláš, že fotíš brejlovce na Bohousové a za 4 min ve Šlapanicích. To bych také chtěl umět...
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 07:54:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jindřich Rosa: Kdyz se podivas pozorneji, tak zjistis, ze ve Slapanicich fotil nekdo jiny
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1331
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 08:00:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Alf: Co na tom červenym joudoj furt vidíte? Mě teda 258 nebo možná i 048 příjde větší žrádlo. Nebo až příjde 050... mlask :-)
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1332
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 08:24:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

za 15 min z Letohradu odjíždí Unipetrol s dvěma brejlákama...
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 08:46:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Zas po 021?
návštěvník ZOO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.31.73
Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 11:42:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šotouši kyšperští brejlovcofilní, zdalipak jste si v Návrhu JŘ 2008 všimli, že zavedení dvou párů vlaků do Poznaně si s největší pravděpodobností vyžádá nárůst turnusové potřeby brejlovců na východě Čech o jednu mašinu?
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1333
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 11:46:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych zatím ten návrh JŘ viděl velmi rámcově, takže na turnusy bych zatím nehleděl. Když se totiž podívám třeba na trať 010 od čtřech do osmi, tak mi z toho vypadně, že tam jedou v tej době jedou jen asi 4 rychlíky. Nebo že naopak z5 z Phy směr Olomouc jede normální spoj v 10.30 a pak až v 13.30. Myslíte si, že to takhle zůstane? Tohle je hrubá rámcovka...
Jindřich Rosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.155.50
Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 13:58:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Sare:
Jo, sorry. Nepoposunul jsem fotku tak, abych viděl dole i autora oné 754.037, takže jsem myslel, že se spíše popletla datová popiska. Ale jinak - bylo by hezké zmáknout během odpoledne vybraná místa po celé republice...
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1334
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 14:01:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nj, ale kolik takovejch míst po ČR je? To bys stihnul za jedno odpoledne všechno na co si už rok brousíš prsty a co bys pak dělal zbytek roku? :-)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 14:04:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo pls nevíte, jestli dneska jezdí 176+354, případně, jestli je možnost, aby se objevily na tom nákladu o půl čtvrté z Letohradu nahoru?
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1335
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 14:06:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

poznáš podle toho, jestli přijede na šedesátce ne?
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 362
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 14:08:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tjn, ale to bych tam taky musel jet, zatím sedím doma v Žbk . Ale asi se na ten náklad vypravím, ať už pojede cokoliv, na obloze azur a náklady zachvilku končej...
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1336
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 14:11:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to bych ještě s takovou jistotou netvrdil. Měl bys tady hučet do p. Stejskala. Pokud by totiž zboural stodolu, kterou mám před oknem kanceláře, tak bych moch hlásit aktuální info :-)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 16:05:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm tak dnes zase trošku vejmrd, ale můžu si za to sám.Ženu se do Letohradu na náklad a na stanici nic, tak že se pujdu zeptat na dopravu ( mmch, toto mě dělá strašnej problém, mám furt pocit, že tam někoho otravuju, asi taky že jo ) no a koukám že je do Poznaňáku vejluka ... Náklady by pak asi začali krosit, ale mám dneska i jiný věci na programu než hodinu a půl se flákat u trati.
Na Jeseničáku 750.285
A v depu šibovali s 354.Vypadala jediná taková živější, všechny ostatní byli odstavený.Jo a co mě zaujalo - nemá náhodou 354 odebranej tlumič?Mě přišlo, že ten zvuk byl dost nevytlumenej, ale nevím...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 679
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 16:29:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: jj, vo tom že se včera nevydařilo, vo toms už tu psal, akorát dodám jen to že sem tam solidně zapad jednou nohou do hnoje a potkal sem to když sem šel kolem Lukavickej zastávky, no nic mám to alespoň ve vočích, dneska bohužel nic cvakat nejdu protože mám taky jiný povinosti, i když z dráhou úzce souvisej.....

Jo ale zaslech sem s kuloárů že ty Cereálie vodvezla do Žbk nějak ráno nebo kdy 750.121, ale neříkám že to je pravda.

Jo jinak by měla vejluka dneska končit,tak doufám že bude zejtra taky takovej ažur, protože mám ve Škole pouze 3 hodiny tak že se bude
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 16:49:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_l: JJ, já taky zejtra odpoledne hodlám šotit, kdybych ti třeba něják kolem druhej napsal SMS jak to krosí a co krosí za dvojčata, podal bys mi info, žejo? Ať nemusím rušit na dopravě.Kdyžtak dík ...
Zejtra má bejt zrovna tak jako dneska a v sobotu taky, tak už jen dobrej provoz a ještě se může zadařit.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 639
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 18:08:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže v sobotu by vejluka bejt neměla?

Pepa L:No kdyby to opravdu vezla do Žbk 121 tak bech se šel už opravdu asi picnout....no ale divil bych se hodně,po tej akci s tim manipulákem do Štítů,nehledě na to že jsou v Letohradě 186,202 a 353....no když tak to někdo potvrdtě....Pokud je to pravda tak beru že je vše naruby,po 021 jezdí Unipetrol,pro obilí vcelku pravidelně dvojčata(navzdory černým předpovědím Šimka),brejlovec na nákladu na Polsko a ted možná i do Žbk.............to na jeden tejden docela stačíAle jen tak dál.....

PetaD:Jen to potvrzuje,že náklady máš asi zakletý.....Ale neber to jako škodolibost....se zadaří:-)

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 18:21:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No co já ještě nepotvrzenýho slyšel, tak včera odpoledne ÚDAJNĚ ( podle agentury Jedna paní povídala ) jelo na nákladu z Polska ne dvojče, ale trojče zamračených.Mě to přijde divný a fakt sem to jen slyšel, kdyžtak to někdo potvrďte ... A kdyby fakt a ještě fakt ta 121 na obilí, tak už se asi vopravdu něco děje
Alešt:Jj, asi sem to včera neměl říkat že se mi daří když sem sám, teď si to vyžeru
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 19:52:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: Záleží co jelo na rychlíku? Když se vrací mašina z rychlíku tak to občas sťuknou do kupy s nákladem v Lichkově někdy i v mezilesí.
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 20:48:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

malé info z dnešního provozu v TS 735:
1.d.750.285,2.d.754.048,3.d.754.030,4.d.750.258,5.d.750.121
 
 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 681
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 20:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: Nj, ale ta 750.121 má relálnější základ, protože brejlák se zelezným číslem a bílejma číslicema tu jezdí jenom jeden a je v Žbk na nákladu docela podezřelej. Jinak zejtra samozřejmě dle počasí se budu asi pohybovat po štrece někde kol Turecka , i když asi na 44260, 44265 a R251 pojedem s paVem gumokolem do Polska

JJ, je to možný tři mašiny. Dle ČD D2 můžou vyvíjet tažnou sílu v čele vlaku pouze dvě hnací vozidla (vlaková + přípřež) a za nima může bejt třeba sto nečinejch nebo k službě pohotovejch ( a sou to nějak skupiny do hmtnosti 260t od sebe oddělené vozy o počtu náprav osm (třeba dva čtyřnápravové) s dopravní hmotností max 13 t- nebo tak nějak, no měl bych to umět protože se to zrovna teď zkouší

JJ, kde sou ty časy kdy sem jel do Verměřovic na Hlásku za Petrjablem, kterej tam samozřejmě zrovna nebyl ale jely dolů troje dvojčata brejlovců + 1. Zetka

No jinak dneska po šestej hodině přijel náklad se 749.008+749.011 který pokračoval dále do Ústí (i s bertama)
Potom se ve stanici ometala 749.019 (možná přijela od Poznaňáku)

(Příspěvek byl editován uživatelem pepa_L.)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 21:00:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD: Jj a občas mašinu proženou na rychlík na 44255
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 21:47:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:No sehnat 4 nápravovej vůz s hmotností do 13t....to se dá?Já teda moc nevim že by šli pod 20t...:-)Jinak tři dvojčata brejlovců,to mělo bejt co?Se vraceli jako Lv společně,nebo opravdu taková zátěž?

Jinak na ty brejlovce na Mn bych do Hradce taky hnedka jel,vypadá to suprově.....kam jezděj na Jaroměř nebo směrem na Všestary?

Jinak budu číhat jak ostříž až zas pojedou cerálie do Žbk a vyzkoumám co na tom jede,a poptám se co jelo na těch minulejch vozech...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 22:10:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alest:
ČD D2 - příloha 23 k ČD D2 - Účinnost od 28.12.1997
4) Skupiny mezi sebou musí být odděleny skupinou vozů o nejéně 8 nápravách, přičemž každý vůz této skupiny musí mít dopravní hmotnost nejméně 13 tun

dopravní hmotnost = celková hmotnost vozu + nákladu, popřípadě prázdného vozu

No tak sem se musel letět podívat do předpisu a tam to je takhle napsaný, tak mám radost že si to pamatuju dobře, i když ve značně okeštěné podobě...no idkdyž taková Es má myslím prázdný něco kolem 12 tun.

Jo jinak ty brejle se stoproc vracely dolů od nákladů, byla to tenkrát divná doba když tak vzpomínám, protože to jeden čas takhle jezilo dost často, nebo třeba na 010 jely vždycky čtyři 181 + dva vozy nebo tak (Ale to se spíš vracely do Zámrska na postrky)

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_l.)
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 22:18:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa l: nebylo by zítra odpolko jedno volné místo v gumokolu? Dík.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 684
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 22:38:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: Copak místa by bylo, ale ještě nevím zda-li nastoproc pojedu, jaký bude počasí, zda-li bude gumokol a tak, ale jinak je to v plánu. Předpokládám že jestli bude azur tak se tu budeš pohybovat, tak já se ozvu na mobli (číslo mám)

Jo jinak do toho příspěvku Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 20:53:08 sem chtěl napsat: brejlák se zeleným číslem a bílejma číslicema.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 22:43:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:No to už je něco jinýho,předtim jsi psal max 13t.....:-)
Jinak ti závidim že pamatuješ tu "divnou dobu"......já si letmo pamatuje když před podélnou stáli třeba 4 sergeje,pak ýe jezdili brejlovci,ale nikdy sem snad neviděl víc jak dvojče....za to vim že jezdili náklady co se nevešly zdaleka mezi odjezdy,dokonce to někdy přijelo od Polska a stálo to i přes přejezd.....matně si vzpomínám že to v takovejch případech rozpojovali,ale nevim jstli dočasně a nebo to bylo že záloha vytahovala z nákladu vozy pro manipuláky......
každopádně mě mrzí že mě v době sergejů nebylo tolik co ted.....pokud si něco pamatuju z mala,tak to je jen v paměti,posunující sergej v Žbk a tak....jezdiliněkdy sergeje v dvojspřeži na Lichkov?

Jinak s tou 121 ses trochu zamotal,do opravy píšeš žes chtěl napsat:se zeleným číslem a bílejma číslicema,což si předtim i napsal....takže si to chtěl asi opravit na bílí číslo a zelený číslice ne?(bavíme se doufám o čelním čísle)

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Pavelct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2007
Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 23:32:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejsem žádný znalec železnice, ale mám jakýsi vztah k lichkovskému nádraží (v nádražní budově bydleli prarodiče, matka pracovala v dopravní kanceláři - vyrůstal jsem na nádraží) a dnes jsem jel okolo...
 
 
 
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 23:34:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ona to byla ve srovnání s dneškem fakt "divná doba", ale zas je nutný si uvědomit, že to je srovnání nesrovavatelného... Když vidím některý fotky třeba starý 10 let a přestavím si, kdyby se to z ničeho nic objevilo teď, jak by to vypadalo "divně" a to by ještě dnes mnohý věci byly i teoreticky možný ( 753 + Bai atd ... )
Třeba pamatuju páteční posilák na 010 někde kolem roku 1998 ( to už mě bylo tolik, že sem si byl drážní dění schopnej jakžtakž uvědomovat) ve složení 141 + asi 5 celozelenejch vozů + nějaký už normální ... Achjo sorry že sem se rozepsal, kdyžtak to nikdo nečtěte, ale mě se při takovýchto věcech ujímá nostalgie opravdu mocně ... .
Jo a ještě sem si vzpomněl jak bylo Valašské Meziříčí plné šestikol a na Bečvě přijela 150 se zeleným pruhem No a aby to bylo regionální, tak z Žamberka pamatuju křižování dvou unifikovanejch brejlí na osobácích ( cca 1995 ) a manipuláka s 770.
Pavelct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 4-2007
Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 23:35:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě přikládám dvě fotky
 
 
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1301
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 00:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejsem žádný znalec železnice, Já chci taky 749 008 na nákladu. Proč i ti sváteční jezdci mají 749 na nákladu a já jen furt 236 a 038. a 080 a 104. Já chiiiii takýýýýýýýý. Bůůůůůůůůůůůů
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 00:20:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Motorář von...: Kde jezdívá ta mašina od odpoledního R z Lichkova nebo Medzilesí řazená? Stává se, že jede v čele? Nebo kde je nejčastěj, když na něm jede?
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1159
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 00:24:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.petad-751.354 opravdu tlumič MÁ,jezdil jsem s ní a musel kapku popohnat neb nabíhá do výkonu kapku zvolna..
Trojice 751 OPRAVDU přijela neb jedna z trojice byla exlá..Některé vaše úvahy jsou fakt běs
Ad.Pav-proti 750.285 nic...když ona jen stála na kraji,až tam bude 258 tak ti ji vyfotím..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 642
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 07:18:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza:tak to je ch no,já ji taky potkávápořád......mám jednou dokonce video když zrovna odešla a musela 011 dotáhnout asi 30 vozů do Lichkova sama,jelo to kolem tak 10-15km/h....
mě spíš zajímá co dělala ta 038 z dvojčete na šoupáku,a to ještě solidně dlouhym,nevim odkud se ale v něm vzal Zagks na plyn....jo někdo má hold štěstí.
Tak doufám že zejtra vyženou na Lichkov 354+176 a 080+104 nebo 008+011...a klidně můžou jezdit i trojceJinak mimochodem která z tej trojce byla exlá?
A.F.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.60.15
Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 07:45:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ta 754 jezdí na Mn 83104/83105 HK-Jaroměř-HK,zátěž je nepravidelná,ale silná je hlavně v pondělí a v pátek,o víkendu nejede.Já si taky pamatuji na 781 na 021,když jsem jezdil z ČT (1993-5)tak jsem to bral schválně přes Letohrad a dolů do Týniště,byl to Jeseničák,a křižovali jsme v Potštejně s 1x 781, a pak v Častolovicích taky s 1x 781,v Častolovicích to někdy bylo přes zhlaví tak mu museli dát odjezd nahoru aby jsme mohli odjet,ten zvuk na to se nedá zapomenout.Bohužel v té době mně ještě nic neříkalo.Ale byla to pěkná doba.Nebylo by možná marné občas 781 529 vystrčit na světlo a odvést nějaký ten kaloun,když ted stoupá ta nák.doprava ve vých.čechach!!!
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1337
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 08:13:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Haha hihi. Já doufám nejsem sváteční fotič a přitom tuhle hnusnou sestavu mám na ŽP šlehu minimálně 4x :-) Haha hihi :-)
Jj i tady funguje marketing. Lidi totiž chtějí:
- mít co nejlevněji něco co soused nemá.
Pavelct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 12:37:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě jeden, brzo asi historický kousek z této trati
 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 685
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 12:48:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: To je zajímavý jak něktrý lidi maj na něco štěstí, mě se zase pořád držej dvojčata 751.104+751.080 a 749.008+749.011 já bych tak chtěl 751.354 zase jednou cvaknout, idkyž ji mám teda nacvakanou dosti.

Alest: No ale z hlediska starších toho zase tak moc nepamatuju, ale radši bych pamatoval na Lichkově nějaký vočouzený plechy ikdyž letohradsko tak v roce 1993 , jinak jako náklad kterej se nevejde pomalu do stanice to se muže stát i dneska, například jsem nejednou tak cca 2 roky zpátky viděl takovýhle křižování v Jablonném n/O
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1161
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 12:52:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.A.F.781 do kopců..proč ne.Když seženeš sponzory kteří zaplatí zvýšené provozní náklady,taky si ji taky jentak vyfotím..Do Polska nesmí,do Štítů nesmí,takže provozní využití není ,navíc na trati má Vmax 40km/h..Při určitém počtu PLATÍCÍCH šotoušů by se to dalo domluvit..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 686
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 12:52:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavelct:
No zase bych tak netrvdil, já myslím že si ještě nějakej ten pátek počkáme, zvlášť když to vypadá že ani Polák vejlukovat nakonec nebude.

Alf: nebo by se mohlo udělat něco s klubovýho, když se prej tak málo utrácí, ale to se radši budou platit jízdy gumokolem.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_l.)
Pavelct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 12:54:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa I:
Jj, jak říká Pavel Kohout: "Naplánovaný to je už od r. 1953, ale kdy to bude..."
Jindřich Rosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.155.50
Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 13:01:01   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

reakce na poznámku A.F. a to v podobě dotazu:
Asi tak před pěti lety se víceméně pravidelně jedenkrát za měsíc 781.529 proskočila na manipuláku do Hanušovic. Jak je to dneska? Už se takové obdobné venčení neprovádí?
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1164
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 13:32:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venčení se neprovádí neb letohradské mašiny už do Hanušovic nejezdí,tento grafikon pouze dle potřeby Červený Potok a víceméně pravidelně Štíty.Řada 781 už není uvedena v pohraničním ujednání s PKP takže nemůže do Polska a navíc to omezení rychlosti..Zda je výhodnější projet jednu mašinu,či dvě slabší se stajnou zátěží je věc názoru(jen to tu proboha nerozvádějte..)Jediná možnost je výše naznačená-projet lok.na ZAPLACENÉM výkonu na Mn vlaku do Dolní Lipky,s tím že výkon do Štítů udělá turnusová 742 která by musela být na vlaku též přitažena..Byla by to otázka pár tisíc..rozdíl v spotřebě nafty.
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1338
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 13:44:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

44265 dneska bude krátká: dvojča, vůz, dvojče :-) Už je v kyšperku.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 367
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 14:15:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV, dík za avizo, jinak bych se na ni snad i hnal, takhle si pěkně počkám doma a budu sbírat síly na zejtřek .
Na Poznani bych čekal 750.259, ráno sem to viděl z dálky.
A nebo to udělat zas ve spolupráci s Rakušákem, kdyby měl zájem, toho sergeje, ale klubovýho bych udělal spíš něco někde na jiný trati s jiným vozidlem.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 15:32:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já bych pro toho sergeje byl taky a klidně něco zaplatim protože v v době kdy ybl po generálce,tak já ještě neměl foták(teda vlastně klasiku-krabičku),takže mám781539 jen s nějakejma cisternama v Lelohradě když přijel od Polska....na trati vůbec,samozřejmě platící Rakušáci by cenu mohli snížit....to kdyby dopadlo:-)Tedka se s nima prej má něco,snad v květnu chystat,ale co to vůbec nevim....a těžko se to asi od někoho dovim,řikala se to na Klubovej schůzi,člověk by si to třeba jen tak vyfotil někde na trati,ale vědět kdy a co....
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 15:54:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

754 037: většiou když to tak jede tak krám od rychlíku je v čele.Viděl sem ho ale už i na konci ale stane se to třeba 1 za týden.

Jinak berty v trojčeti sem fakt ještě neviděl .Zajímalo by mě jak by ste to chtěli propojit při dálkovém řízení lokomotiv.

Alešt: on je v Letohradě stroj 781 539 ??? a kde pak že bych si ho cvaknul ja tam poslední několik let zatim kromě polských viděl pouze 781 529 nebo chceš li T 679 1529.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3303
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 16:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

781 529 pokud vím, tak je pouze už v ČT a asi se k vám jen tak nedostane..Také, co by tam dělal..stál na dešti?Na Lichkov už těžko pojede a na šoto jízdu peníze nemáme..Snaha byla o vyjetí dne 1.5. nebo 8.5.07, ale bohužel, co jsem zjistil ty peněžný podmínky a vše, co by stálo...raději nic

A jak to je s tou 750 160?Kdy jste jí kdo naposledy fotil?Hmmm?Nejezdí co?
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace