K-report
 

Archiv do 18.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 18.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 17:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mamemb:-O160nic nevim jen to že ma načlou hlavu.A781 529 přijede ze třebový do letohradu a bude tam zas stat cely leto.A ja ani moc nefotim.mam ji naposle snad v trutnove v depu pred 3 rokama.
Hans_cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 17:19:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750.160 zde nebyla asi 14 dni, pravda, to ale jeste samo o sobe neznamena, ze by se mela rusit nebo tak neco.
Proste jezdi 8 jinych lokomotiv a pokud neni potreba tahat dalsi, tak se tak nedeje.
Pokud vis neco konkretniho (porucha, ruseni), pak je to vec jina a v takovem pripade prosim o zverejneni konkretnich informaci.
Delat kolem toho nejake tajemno myslim neni potreba :-)
http://trainweb.cz/ - Železniční fotogalerie
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 644
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 20:00:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Motořář_von_letohrad_city:Samozřejmě že mám na mysli 781539.....copak ty ji ještě nemáš?Každou chvíli se v Letohradě objeví nějaká 781 a já sem pak tak rozrušenej že se mě klepou prsty a třeba se i překlepnu:-)

Jinak kdyby Polák s výlukou počkal na další rok,tak bych tonejenom uvítal ale připadalo by mě to i logický,aby se výlukovalo zároven tady i v Polsku,akorát že kdyby měl Polák pořád čekat na nás,tak se taky nemusí dočkat nikdy....sem ale zvědav pokud letos výluka nebude,jestli tu za rok bude stejná diskuse a lítání po nákladech:-)Já sem za to rád,konečně jsem se donutil trochu hnout směrem k Lichkovu a točit na kameru,a brzo sem odkaz na nějaký video hodim...

Nebyl jste někdo po šestej bud v Letohradě nebo v Žbk na stanici?

Co se děje s tou 160 by mě taky zajímalo...fakt nevim co si myslet,ale ikdyž je to brejlovec,pořád je to unifik....to bych mnohem radši potkával 333:-)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 20:45:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já teda 750.160 fotil naposled na Jeseničáku dne 27.3.tohoto roku.Foto ale nemůžu uveřejnit, páč sem to fotil na kinofilm a zatím ještě sem ten film nedal do sběrny.
Jinak Alešt, ty zejtra někam poletíš?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3305
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 21:10:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nechme tu 750 160 ležet, uvidíte časem co se z toho asi vyklube.Nic nevímProtože to je rozumný.Já jsem pouze sháněl posl. její fotku, kdy byla v provozu na Letohradsku, takže to znamená, že 27.3.07.Děkuji.
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 21:32:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O 750 160 nic nevím když byla u nás v depu naposled bylo to asi před 14 dny.Měla pěkně ostrej zvuk asi podfukoval ventil do sání .
Alešt: Letohrad nemá 781 539 ale 781 529
Pipasik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.119.41
Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 21:53:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedno "dokonalé" šoto 0.160 z 9.3.2007 před zastávkou Rychnovek
 
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 21:58:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Motořář_von_letohrad_city:Druhý příspěvek s "781539"samozřejmě myšlen ironicky.....
Manemb:No tak když scháníš poslední foto tak mám 2.4.2007,kdo dá víc:-)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 687
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 07:56:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlešT:
samozřejmě platící Rakušáci by cenu mohli snížit:no tak tohle nehrozí protože Rakušáci, teda ty Burdovy ,maj Serjóžu tak nacvakanýho že už ho nechtěj, a jiní sem pokuď vím nejezděj.

Ta 751.038 na Mn to nebyla náhoda, protože je teďka dvojče 751.236+751.038 rozpojený, zrovna včera jezdila na Mn taky.

Jinak na dnešek se daj očekávat dvojčata 751.104+751.080 a 749.008+749.011
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 08:27:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A sakra a s čim ho tak nacvakali?Jak jezdil s jednim uhlákem a nebo na nákladech?No škoda no já nemám moc představu kdyby jelo 15-20 lidí kolik by to stálo jednoho....a jestli by jich vůbec lotik jelo....

No bohužel na ten Lichkov dneska nejedu,jak už to tak vypadá,bude-li počasí tak obětuju jeden den ze školy,nejlíp čtvrtek....354+176 stojej?Doufám že jen pro nepotřebu tří dvojiček,ne kvůli nějakýmu problému...
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 12:52:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ok no tak já jel kolem poledního do Verměřovic na Poznaňák a na 47274, jel jen Poznaňák, na něm 754.030.Tady takovej šleh, no Verměřovická klasika, ale mě se to líbí .
 
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 13:28:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

751 094 v prdeli motor dnes rano před dlouhou složitá operace.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 688
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 18:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlesT: No tak P.Haslebner sem jezdil už za provozu 781.529 do Polska a taky po dva roky proběhly dva pravidelný manipuláky do Hanušovic a potom ten manipulák do Štítů se Sergejem a 749.008, no a jelikož se jelo vždycky "provětrat Havelkovo uhlí" tak soupravička byla vždycky docela slušná.

Hm tak jak se dneska vydařilo počasí tak náklady moc nejezdily, rozhodně jezdilo asi jenom dvojče 749.011+749.008
Jestli jelo ráno dříví tak to nevím, 44256 asi nejela, potom jela až 44255 ale až tak v 10.20, no a potom až 44260 načas, a z Letohradu v 15.38 44265 což byla ucelená souprava jakejchsi T-čkovejch vozů a jedna nízká cisterna. No a dvojče sjede asi načas s 44268.

Jinak dneska zase řádla na Manipuláku 751.038, tak v 8.35 z Letohradu a zpět tak vokolo 4 odpolední, ale do Žamberka nejela.

Na dopoledním Poznaňáku 754.030 a na odpoledním 750.258, na Jebáku/Jeseničáku 754.051 stále se zaprášenou střechou
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 647
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 19:51:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Potvrzuji co anpsal Pepa L?038 si asi oblíbila manipulák,dvojče 080+104 stálo celej den u brány,354+176 pod jeřábem a před nim 810,takže jezdilo jen 008+011....a to sjem chctěl jet dneska na LichkovTo bych si rval vlasy....

Od Sp 1959 přijela 750285,takže když tovyjde tak zejtra ji čeká ranní Sp 1950 a odpolední Poznanák....
Na dnešnim odpolednim Poznanáku jela 750258...

Pepa L:nemáš foto těch T-čkovejch vozů?Já jen jeslti to je to co ymlsim,viděl jsem z dálky stát ve stanicci ucelenku(s něčim sypkym,možná se solí....pokud to teda nebylo prázdný)výsypnejch vozů délkou a zhruba tvarem připomínající Faccs,ale tyhle byli šedivý a trochu jinejch tvaru(s trochou fantazie takovej kříženec Faccs a Trancerálií)....ještě jsem je tady nepotkal....

PetaD:Pěkný,škoda že ti nejel nějakej jinej brejlovec,nebo nevim jak ty,já 030 potkávám hodně......co to je ale za flek na trati před loko,je to an víc místech po tratích,třeba i ve stanici....vždycky suchá trat a pak najednou takovýhle bláto.....to v těch místech něco vypouští loko nebo co to je?
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 762
Registrován: 6-2006
Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 20:50:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení diskutující, dnes jsme si dovolili se synem navštívit trať 021. Nějaké naše záběry na stránkách k nahlédnutí.
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 14. dubna 2007 - 22:15:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlesT: No byly to takový menší Sasky, na přepravu sypkejch substrátů, možná na obilí. Šedej nátěr odpovídá tak že to bylo asi ono.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 690
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 10:22:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak postřehy z rána:

Tak dneska pojede na Poznaňáku R250 750.285.
Jinak na nákladech zase "silná čtyřka" 751.104+751.080 a 749.011+749.008
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 648
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 12:49:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750285 se drží oběhu,ale jak to je se zbytkem.....netušíte co by mohlo jet na Jebáku?

Jinak pro všechny co lítaj po nákladech,od pondělí do středy je výluka Letohrad-Jablonný (jestli zase vyřezávání???by mohli vzniknout nový fleky)a to 12.30-16.00.....nejdřiv sem si řikal že to je blbý.....ale když se to vezme kolem a kolem tak by to mohlo podržet náklady 44260 a 44265,takže by pak mohli jet hezky po čtvrtej a dvojče od 44260 hnedka točit zase nahoru......no uvidíme,já určitě pojedu zkusit štěstí...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 13:08:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alest: nebo by se taky mohly náklady vyjezdit už ráno, dneska třeba jela 44260 už dopoledne, tak že je to prodnešek z nákladama vcelku vyježděný, možná ale 44265, a 68 pojede normálně, jestli vůbec pojedou, tenhle vejkend je na náklady nějak slabej.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 19:05:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj, tento vejkend to byla slabota.Jelo vůbec něco dneska odpoledne ( 44265, 44268 ) ?Jo a nevíte někdo, co jelo na R 251?
Jo ještě bych dodal, že včera měla první den v TS 735 nějaká červená berta, viděl sem jí večer na R 791.To už je taky docela vzácnost

(Příspěvek byl editován uživatelem PetaD.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 649
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 19:58:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:Na R251 měla jet podle oběhů 285,ale ejslti to tak bylo,to envim......ráno se ještě oběhu držela....
JInak s těma nákladama,sem se celej tejden chystal že vyrazim na Lichkov,ale nevyšel mě nějak čas....ted jsem rád,bych tam akorát nadával,že 354+176 stojej a nic nejezdí.....doufám že zas bude líp....zejtra pojedu někam na Jablonný,Verměřovice nebo Sobkovice.....snad to po výluce pojede a jeslti ne,tak to hodim na triko Pepoj L a jeho chmurnejm variantám
Kdy by měl dorazit 781529?Jak ho vlastně přivážej jako Lv,nebo na závěsu nějakýho vlaku?Že by se dal vyfotit....:-)
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 20:25:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt, Pepa_l: tak na cem vlastne jela ta 285? ktery poznanak? rano jsme se na Lichkov vykaslali a nikam nejeli, pak si trhame vlasy, ze jela 285 a kaslem pro zmenu na odpoledni brejleni... no a jestli 285 rano drzela obeh, tak to znamena, ze nejela dopoledni Poznan a jela odpoledni, takze ted si uz podruhe za dnesek trhame vlasy, ze jsme ji mohli chytnout - s takovou budem s brachou brzo plesaty
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 3-2006
Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 21:03:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Sare: 285 jela 250
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 21:06:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Laseid: diky, trochu se mi ulevilo, aspon odpoledne jsem o nic neprisel...

Jinak tento clanek mi opravdu udelal radost:
http://orlicky.net/?id_zpravy=11547167091176443109
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 21:20:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sare:Promin sem možná zavinil já,psal sjem včera že když se bude držet oběhu tak pojede odpolední,ale přitom jela dopolední Poznan......potvora přeskočila ze třetího dne hned na pátej......

Článek to optimistickej......jeslti dobře počítám,400aut denně děleno deseti(na jeden vůz).....je 40 vozů denně.....kdyby vše jelo po železnici,něco ale berou určo kamiony:-(

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1304
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 21:30:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aleši. Fakt dík. Ale mohl jsem si to spočítat sám. Dneska na 251 750 312 - doprdele to je hned po 749 019 nejhorší varianta. Kuuuurva Jinak na Jakuzovinu dneska přijeli tři šotouši, vytáhli si moji fotku 754 048 na papíře a prakticky ji s 312 okopírovali. Ještě že to byli kámoši, tak to šlo. včerní náklad z PKP vezl asi 23 vozů. 60 LV, 65 taky LV (15:31 z let), na osobáku 14:48 jela 749 008

 

na jebáku 754 048
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 21:37:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: potvory - skacou si jak chtej
jinak jestli je pravda, ze z 20% zvysi odvoz aut po zeleznici na 60%, tak je to 25 vozu denne, tedy priblizne dva naklady se 742 v cele.. myslim, ze trat 022 se probouzi k zivotu a nejlepsi je, ze to mam na kole vsude do deseti minut
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1305
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 15. dubna 2007 - 21:52:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

22 jo, ale usek na trati 021 kudy ty auta jezděj se už o moc víc v denní době probouzet nemůže
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 651
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 07:10:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo jste nekoukal na ranní zrpávy tak koukejte na večerní.......v Ustí nad Orlicé na vyhýbce č.10 včera navečer vyšinula 111032....zničila vyhybku,ale dnes ráno by měla bejt trat průjezdná...kdo ví co provedli s nákladama.....
Jinak podle dramatického televizního kometáře lokomotiva zničila metr kolejí a na koleje nešla dostat jinak než pomocí dvou obrovských železničních jeřábů...tim mysleli asi Třebovský EDK750,protože ty můžou pracovat pod trolejí...
K těm kolejím,uvidíte sami,ale poukroutila s nima rozhodně víc než na 1 metru délky....metr dva měl pravděpodobně úsek kde nárazem chybí hlava kolejnice a přídržnice...
No ale každopádně bude asi muset 111032 na prohlídku ne?Takže dneska asi zase náhrady

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 16:11:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Jestli vypadla musí určitě na přeměření.

Jinak dnes nulka na 750 285 špatnej jímkáč.Kdy pojede pryč ale nevim.749 011 nulka, sundana střecha, nafta a stopy vody v oleji.,taky se bude opravovat tlumič už to potřebovala jak jste si určitě všimli.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 692
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 17:05:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ, pánové včera odpoledne zase odešla 111.028 proto jezdily náhrady a potom v Ústí ta 111.032 (byla zavedena NAD a výluka až do 5.00, no byl sem se tam podívat a vypadalo to docela solidně), tak že dnešního rána do Ústí 130-ky a 111.031 a odpoledne už 111.031 a 111.003

Krom toho když je teďka 749-kový dvojče rozpojený tak ráno vyrazila do Lichkova 751.354+751.176

Dnešní Jebák / Jeseničák 754.030
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 693
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 17:18:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlesT: No nevím, kde bereš chmurný varianty, já píšu jenom holá fakta že třeba v Neděli jela už 44260 dopoledne, krom toho to odpoledne už toho na 354 moc nasvícený nebude když je otočená na Lichkov snad jenom v Polsku a v Mladkově
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 652
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 20:57:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:No chmurnejma variantama jsem právě myslel ty fakta,který se vesměs vyplnili.....na Kamarádíčkově louce jsem chytnul s Jakuzou akorát 44260 na kterej jely 038+236....asi 10 vozů a za nima jako na potvoru přivešenej manipulák,a měl docela pěknou zátěž......škoda že nejel sám.....:-(Ale na video zajímavý....
Jinak jak vypadá 111003,o ní vůbec nevim.......ta je Třebovská?Tam vim akorát ještě o 022 a 030....
Koukal jsem že od minulýho tejdne otočili dvojče 080+104 tak že je ted 080 na Polsko,a u toho jsem si všim že třeba 104 má na každej straně jinej pluh....jeden klasickej s několika svislejma oblejma otvorama,ale na druhej straně takovej víc špičatější,kterej přesahuje uprostřed před rám......z čeho to je pluh?Nebo to jsou nějaký starší co byli dřív na bertách?

Jinak dneska na odpolednim Poznanáku 312,na Mn do Žbk 202(Tdgns+3cis) a na Mn směr Dolní Lipka 113(přivezla Easy a Res se dřevem a Es od uhlí)...

A u dvojčat bych dával čanci zejtra 038+236 a 354+176.....stojej za sebou hezky před branou(za kterou je ted 094) v pořadí od brány 104,080,176,354,mezera na přejezd,236,038.....takže jsou tyhle dvě dvojičky na kraji...krom toho se něco tahá z 361,přesunuli ji a stojí ted s 008....

(Příspěvek byl editován uživatelem Alešt.)
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 21:07:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ráno jsem viděl v Týništi odstavené dvojče 751.038+236,nevíte co tady dole dělalo?Nebylo tady kvůli výluce na 026?
Jinak na Mn 83104/83105 dnes jela 754.051
 
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1307
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 21:20:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo doprdele. Já vám dám chmurný varianty. Nejdřív mě nasere 236 že je zase v kupě. Kurva. Hoši z depa, jste dobrý, ale ještě chvíli by mohla stát. Pak maňas co si to šine jak potichoučku polehoučku až jsem ho spatřil v zpětným zrcátku. Takovej hezkej flek jsem na něj měl. Nakonec mi ještě ujede záloha do Žamberka díky traktoru na náměstí v Letohradě. To je tak dojebanej den. JO 312 na Poznaňáku mě dorazila.
Vypisuju listinu prokletejch mašin. 749 019, 749 256 (ta už je naštěstí pryč), 750 312 (jak dobře mi bylo když měla ty jímky) a 754 030 (asi jen z titulu že je zelená, ale i tak mi tenhle brejlovec leze na nervy)
Že já nejel fotit tu ženskou co jsem měl domluvenou. Byl bych klidnější
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 21:21:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: ten pluh na 751 104 je ,,zimní pluh" je normálně posvařován z plechu mašiny v Šumperku ho mají skoro všechny.751 080 je rezavá jak svině já pořád říkal chlapum ať na to nechčijou
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 21:24:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Laseid: pěkné, ad. 038+236 braly odklon 44255 do Letohradu kvůli tý rozhozený výhybce v Ústí, cca po deváté z Týniště
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1308
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 21:26:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

751 080 přežila svoji dobu. Ví někdo, nechci vědět jak vypadá, ale v jakým tech stavu je 080. To že je oloupaná nechci vědět. Ale třeba stroják v Mezáru tvrdí že 751 094 je v nelepším stavu. takže by mě zajáímala ta 080. Jinak by to bylo pěkný dvojče
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 21:34:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: jo 4.030 je prokletí, za tu poměrně krátkou dobu, co tady je, jí mám na manipuláku v HK, v Česticích, Zámělu, Potštejně, Verměřovicích, Mladkově a Polsku, prostě nezmar
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 21:35:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: Aha, takže voni jezdili odklony ... Já byl zrovna pochopitelně ve škole, to jediný mě utěšuje, toto se stát o víkendu tak lítám dva metry. Jak dlouhá ta 44255 asi byla?
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 22:24:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: nevím jak v noci, ale přes den jelo jenom tohle, docela slušnej kaloun-do toho zamíchaná vyrovnávka polskejch Fallsů
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1173
Registrován: 9-2003


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 23:17:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je furt samá kamarádíčkovina-sráčovina...ale aby někdo teda vyfotil náhradu co v neděli jezdlila do UO..
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 653
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 16. dubna 2007 - 23:47:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf:Já sem fotil nákhradu když jela minule,než přišla na záskok 111028......chyt jsem 750259 v Lanšperku a foto tady bylo....že něco jezdilo v neděli nevim....

Babor:Si byl fotit?Škoda že jsem o tom nákladu nevěděl,bych snad i zrhnul ze školy....musel bejt slušnej...

Jinak proč je výluka Jablonný-Letohrad.....sem tam dneska jel,ale nic jsem neobjevil že by se řezalo,ani žádnou vracející se tratovku sem nepotkal....
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 298
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 17. dubna 2007 - 08:49:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: náhoda, jel jsem do HK, a když jsem to viděl ve stanici, tak jsem obrátil kolo a uháněl k Česticím...
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 9-2004
Odesláno Úterý, 17. dubna 2007 - 15:44:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní Mn 83105 v režii 754048. Pn 44235 se 751093+151 z důvodů dopolední výluky na 026 cca o 90 min. opožděn.

 
 
 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 694
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 17. dubna 2007 - 16:37:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Seznam plně schvaluju ale možná že by sneslo tam ještě připsat dvojče 749.008+749.011

AlešT: no tak ta 111.003 je v nátěru jako byla původně 111.032 akorát že stokrát špinavějším, vůbec nevím kde se ve Třebovi nabrala, ale na boudě má asi docela čerstvě nalepený DKV ČT

Hm, je to v pr.... to sem si brousil zuby na 751.354 as vypadá to že si zase nezajezdí když sou teďka 751.236+751.038 v kupě, no uvidíme zejtra ale Jakuza už věštil špatný počasí.


(Příspěvek byl editován uživatelem pepa_L.)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 17. dubna 2007 - 17:13:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych na seznam spíš ještě připsal dvojče 038+236, jinak se seznamem taky plně souhlasím.Jinak zejtra už fakt bude hůř a ve čtvrtek taky, ale co sem slyšel tak by na víkend zas mohlo bejt pěkně, ale nevím.
No já dneska hodil jen takovej menší šot.Nejdřív sem na stanici na odjezdu cvakl Jeseničák v čele s červeným joudou 750.285 ( ale mě osobně se líbí hodně ) a pak sem chtěl hlavně zkusit Poznaňák ( 750.258) trošku netradičně, no posuďtě sami zde se povedlo.
 
 
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1310
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 17. dubna 2007 - 18:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.chmu.cz/meteo/ov/aladin/results/index.php?run=run2007041700&nb=on
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 654
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 17. dubna 2007 - 19:14:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Atb:Ta 754048 teda dost solidní zátěž......pěknej manipuláček:-)Kde to je focený?jak ta 048 tak ten náklad s 093+151....

Počasí vypadá bledě,to mě pěkně s**e,plánoval jsim se ulejt ve čtvrtek ze školy......tak můžu jen doufat že se počasí vyblázní zejtra a pak už to bude,tady je zatim nádherný teplo a jen sem tam nějakej mráček,tak uvidíme......na noc hlásej bouřky:-(

PetaD:Moc pěkný,ta 285 sem zas nějak jezdí....

Víte někdo co jezdilo dneska za dvojčata?Včera jsem to tipoval že by dnes mohli 038+236 a 176+354....
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 17. dubna 2007 - 19:42:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

751 093+151 v Bohuslavicích nad Metují a 754 048 ve Smiřicích.
Rozjezd z Bohuslavic byl skvělej zvuk

(Příspěvek byl editován uživatelem Aktuell.)
dotaz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.162.195
Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 10:29:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové jeliž vím, že zde diskutuje spousta lidí z leťáku a okolí, tak se na Vás obracím z dotazem:
Včera jem volal strojákoj do depa co jede na R a odpověděl mě:

Váženej pane, jelikož fotografové bonzují, tak nemám zapotřebí někoho informovat co na čem jede, a jestli Vám to vadí, tak si stěžujte klidně Adolfovi!!!!!! A bouchl s telefonem!!

Dále mě říkal kdysi jiný stroják, že mu někdo volal taky fotograf a stěžoval si, že mu večer řekl, že pojeda ta a ta loko a že druhý den ráno jela jiná a ten fotograf ho prostě zdrbal!

A můj dotaz je:
Kdo je ta svině, která si takhle dovoluje na ty strojáky, kteří si myslím, že až na jednoho jsou všichni ochotní a rádi poví co jede. A hlavně jak to s tím bonzováním myslel.
Děkuji za případné diskuze.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1313
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 13:32:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proto tam taky už chodím pouze osobně. Z Letohradských strojmistrů se v poslední době stávají chudáci. Sám jsme byl svědkem toho jak jeden zavolal, druhy zavolal jestli to co řekl prvnímu je pravda a třetí když se chtěl ptát ráno tak dostal držkovou. Tak se potom nedivte pánové
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 9-2004
Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 14:25:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se vydal opět na Pn 44235 dnes ve složení 751101+220. Se sluncem to bylo na poslední chvíli.Společnost mi v Bohuslavicích k mému údivu dělala trojice německy mluvících šotoušů.

 
 
 
TN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.98
Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 14:34:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dotaz:ani se nedivím: Někteří fotiči dost často volají strojákům jen tak aby se zeptali co jezdí,třeba i za hnusného počasí a ještě se rozčilují,že nejede to co by oni chtěli,a to pomíjím i úplně stupidní dotazy, někdy i různé narážky a výhružky o tom jak mají či nemají lok.šetřit atd... a když je těch těch telefonátů za den 10 a víc tak už se není čemu divit,že jim člověk flákne s telefonem.Ono práce strojmistra je někdy trošku úplně jiná,než si někteří šotiči myslí.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 14:47:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no, jak to bývá, pro dobrotu na žebrotu...
já osobně se nechávám vždycky překvapit
dotaz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 15:48:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jakuza: Taky bych se šel zeptat, ale pres pulku republiky se to nevyplatí!!
Toteďka byli strojáci fajn, ale nějaká buzna je asi dost naštvala.

TN: tak k tomu NO COMENT. To jsou opravdu kreteni.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 695
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 15:58:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: Moje řeč, mě to je celkem jedno co na tom jede, ...teda až na 754.030

Nj, co se lidi divíte že strojmistři a výpravčí sou pořádně na šotouše nasraný, když je tam furt někdo votravuje a stokrát deně jim volá co a jak pojede a jaká mašina na tom bude, už se skoro začínám těšit na ten klid po 5. květnu, teda jestli nějakej bude

Jo jinak dneska má jet zase nějakej Unipetrol přes Týniště nad Orlicí a Žamberk, dle všeho se dá očekávat nějak před 16.00 z Týniště, a ráno na 44255 přijelo do Letohradu asi 10 vozů transcereálií a v 15.00 to ještě stálo v Letohradě, asi to vezme večerní Šoupák

Na Jebáku/Jeseničáku 750.312
Včera 44260 stáhul manipulák z Jablonýho, na konci 751.176+751.354
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 16:17:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa l: možná proto ji už mám tolikrát
to je jasný, jeden telefonát za x dní možná zpestření služby, x telefonátu za den, to je na Havlbrod...
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1339
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 16:37:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad strojmistři a volání na Letohradsku: Jj lidi pracující kolem 021 sou už dost hodně nasraný. Do depa sem volal asi jednou v životě a nějak nemám potřebu strojmistry otravovat - osobně znám jen asi 2 (ostatní znají mě a já je ne:-)). U výpravčích si to troufnu, pač téměř všechny znám osobně z různejch praxí, železničně staničních akcí atd. Ale musím potvrdit, že se to v některejch z nich taky už vaří a několikrát sem se setkal s větou: "No místní musím informovat, ale ostatním švihám s telefonem" nebo "ostatní vyhazuju".
to PetrJablo: Nemáš někdy šichtu s Radkem M.? Potřebuju se s Váma dvouma srovnat (asi se Ti už donesla příhoda o ruli :-)), tak by se to dalo sfouknout jedním vrzem :-)
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1176
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 18. dubna 2007 - 17:08:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.dotaz..jde o to že někteří šotouši fotí kdeco a pak se s tím chlubí a bohužel se najdou i tací kteří jsou schopni veřejně upozornit(nadřízené na ČD) na některé nepříliš předpisové provozní situace-nemyslím vysloveně provozně nebezpečné,ale např.cvaknou motor s vlakvedoucím na stanovišti a ten chudák fíra to má hned za pár stovek a spoustu keců..tak se nedivte ,že jsou nasraní(přitom nevíte,že si tam ten vlakvedoucí přišel třeba jen pro tašku či drobné..)..jinak focení obecně,když vyfotíte fíru v Lichkově jak si jde ulevit za mašinu,neb jaxi nemá kde tak to už je fakt k zlosti..O strojmistrech nemá cenu mluvit-podstatné bylo řečeno..už to prostě přesahuje meze..
..pořádná mašina má kotel a komín..

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace