K-report
 

Archiv do 26.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 26.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1192
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 21:15:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šmarjá...259..a není to jedno?
Lidi mrkněte na tohle a přijeďte se mrknout..
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 663
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 22:11:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf:Jo pravda,je to jedno:-)
Tak něco ze včerejšího a dnešního focení.....
 
 
 
 
 
 
 
 

Jakuza:Jeslti chceš ty němce do šotovníku,tak není problém,mám víc fotek,stačí si vybrat....

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1330
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 23:08:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vše na jakuza@zelpage.cz


Díky za info o 051. Byl jsem si ji dneska vyfotit na klasa fleku hned po práci.
 

Aleši, pamatuješ co jsem ti říkal o ženských a focení? Tak to už neplatí, nějak jsme se neudržel
 
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 21. dubna 2007 - 23:28:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No vidíš,jak ženský projevěj trochu pochopení jsou ztracený.....já byl s mojí dneska taky venku,proto má 354 nenasvícený čelo(překvapila mě)....a ta 810 jen dokumentačně:-)Ukazoval jsem jedno místo,ze kterýho viděla moje video,když zrovna jela....
 
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1199
Registrován: 9-2003


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 10:45:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt - překvapila tě ta tvoje (čímpak?)ne bo berta 354?Jinak dobrý flek když se chceš někoho zbavit
Ad.Jakuza - kde se vyskytuje ten druh veverek? a jsou vhodné na chov??
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 12:48:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak menší info z dneška:
Na 44256 751.236+751.038
44255 751.104+751.080
Poznaňák R250 754.030 (Údajě měla je 750.160)
Poznaňák R251 poveze 750.259
No a 44260 je odřeknutá, a 44265 pojede normálně

Jinak dneska žádnej šotouš široko daleko, ačkoli počasí je špicový, akorát ráno na Jebavině a dopolene v Mladkově nejací Němci - poznávací znamení schůdky na střeše a D na autě.

Jinak sme byly s PaVem v Miedzylesie na nástavně přátelsky podebatovat s operátorkou a dižurnou ruchu, no a říkaly že by se vejlukovat mělo a že elektromechaniku, neboli aparát blokówy nahradí v dohlednej době počítač.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 12:58:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na 44235 se konečně po nějaký době dostala 751.151+093
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1331
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:01:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ALF: vyskytují se v Chocni, ale díky mafii mají akční radius po celých Orlických horách ;-)

Jinak dneska mohla jet s náma do Polska, ale chytla asi od sestry něco na téma chřipky - ach ty veverky ;-)))).


Huráááá. 754 030 je out!
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1349
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:07:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zajímavý je kolikrát byla zobrazena veverka a kolikrát 051 :-)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:16:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_l : Takže 44265 pojede podle GVD, tedy 15:34 z Letohradu?A 354 + 176 dneska nejezdí?Dík
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:20:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD: No vcelku asi jo, chystáme se totiž udělat s Jakuzou a PaVem kárnou vejpravu, tak že bude i info, tak kdyby to jelo nějak jinak tak ti napíšu. Akorát bych teda očekával 751.104+751.080, ale nemusí to bejt pravda, protože teďka je všechno sjetý v Letohradě.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:24:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, to bys byl hodnej kdybys při mimořádnosti napsal, taky se na 44265 chystám.A když pojede 104 + 080 tak neva, toto dvojče mám taky rád, hlavně když nepojede 038 + 236
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:25:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf:No po pravdě když sem jí ho ukazoval,ta sem hledal přesně jedno místo a málem se zbavil sám sebe:-)Jinak překvapila mě bych řek 354 i ta moje....přinejmenšim například rychlostí za jakou sme se dostali k tej předzvěsti,nevěřil sem tomu.....:-)Líp by ale 354 vypadala mezi přejezdy v těch protisměrnejch obloucích na Kunčicích....

Pepa L:Takže němci pořád tady,pošlu ti klidně foto auta,schůdky na střeše seděj....
 
Jinak napsal bys když tu 44265 kdyby jela jinak i mě?Kam pojedete na tu vejpravu....?

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:27:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Líp by ale 354 vypadala mezi přejezdy v těch protisměrnejch obloucích na Kunčicích....

Uvažujem podobně, tam se jí snažím chytit už asi měsíc
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:31:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: No je to 1:3 co pojede na 65.
AlesT: JJ, jsou to oni akorát že nekvákly ani slovo na pozdrav, a německy zase nemluvím tak že budou asi chudáci čekat na 44260.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 702
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:33:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: To dá rozum když je to jedinej nasvícenej halt na 65, potom akorát v Mladkově nebo v Polsku na Kamencziku, v těch Machovicích ji mám teda asi třikrát a jednou sem jí tam ještě prodrbal.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 13:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To se mnou si chtěl jeden z nich pokecat,ale v němčině sem začátečník a on mě začal(asponpodle posunků)vysvětlovat jak by fotil ten rychlík on a proč a jak jeho kámoši,tak sem kejval že rozumim a snažil se pochopit co to ukazujeAkorát co sjem jim ukazoval byli časy nákaldů,ale připadalo mě že jsou skvěle informovaný,nevim jak????jen nevěděj,když je něco odřeknutýho....
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 16:43:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm tak 44265 jela v předstihu, takže pro mě už asi 7. šot nákladů vyšel úplně naprázdno ... Kurva už mě nebaví jak se furt snažím a furt nic .
Njn, tak zas někdy jindy.Co jelo v čele? Jestli 354 tak mě jebne.Jo a Pepa_l dík za info, jinak bych na tom šlehu byl snad ještě dýl.
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 18:19:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K dnesku jen doplnim: 750.258 na ex-jesenicaku.
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 667
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 19:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:Nevim jak to děláš,náklady máš asi zakletý......rychle to zatukám,zejtra sme dostali třeták a čtvrták ve škole volno tak jedu fotit na Lichkov(Sněžníkem)...jinak k tej 44265 sem rád že sjem na ni nehnal,ale kolem půl sedmej v Letohradě 008+019(v dvojčeti?),a řek bych že 038+236(ale jistej si nejsem,spěchal jsem a stáli vzadu)...každopádně jsem 354 neviděl,tak to máš tak na 50% že jela....
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 703
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 20:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: No ono ani nebylo oco stát jela 751.038+751.236 + Asi 6 PKP Rajek na Sodu, škoda že to nejelo načas, protože ani v Kamencziku to nebylo to pravé.

AlesT: No nechci vypadat jako kverlant ale jestli sem to dobře pochopil tak zejtra asi Snežníkem nepojedeš protože nejede , no jinak ti to přeju, to se někdo má když má volno a může jet fotit, u nás se furt plaší se známkama, ale zase si budu válet šunky vkoncem května na 14-ti denní praxi v UŽST Letohrad

No dneska to bylo super ale chtěl bych ještě 751.354, asi až bude jezdit ve všední den tak si taky vyberu ve škole dovolenou.

Jo jinak ještě něco VŠICHNI KDO MÁTE VYFOCENÝHO JAKUZU V AKCI TAK MU POSLÍJETE FOTKY NA MAIL, PROTOŽE SME DNESKA STANOVILI ŽE JUBILEJNÍ 10. ČÍSLO ŠOTOVNÍKU BUDE O SPECIÁL O JEHO MALIČKOST, TAK Ať JE S ČEHO ČERPAT

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 668
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 21:43:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:Tak máš u mě pivko,čokoládu nebo nevim co ty rád....sem uplně blbej totiž,mě nedošlo že sněžník jezdí jen o víkendu a hnal bych na něj jak blb a čekal 2 hodiny v Letohradě.jezdil jsem s nim totiž pokaždý,když jsem jel tfotit na lIchkov,jen mě nedošlo že to vždy byl víkend a zejtra není....Takhle pojedu v 6.51...jinak mě řekněte co to má bejt, když je zrušenej Sp Sudety tak tam je 3 hodiny pauza....:-(

(Příspěvek byl editován uživatelem Alešt.)
Vláďa_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 389
Registrován: 2-2004
Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:03:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak výše zmiňovaní němci s autem se žebříkem na střeše dnes v okolí Červeného Kostelce. Mají asi opravdu dobré info o provozu, v úterý jsem je potkával v Lichkově.

(Příspěvek byl editován uživatelem vláďa_z_hk.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 669
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:23:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže celotýdenní šot,v uterý Lichkov,v pátek Sobkovice,Lichkov.... a dnes zase spozorováni,jen mě řekněte odkud znaj ty fleky tak dobře.....se měsíc připravujou na týdenní docení ne?
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 306
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:33:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jen mě řekněte odkud znaj ty fleky tak dobře...
že by na to měl vliv internet
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 799
Registrován: 6-2006
Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 04:41:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co to je ten inetrnet......?
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 670
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 05:58:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A to je tolik německejch stránek o 021,nebo naopak tolik němců umí česky?Samozřejěm něco se dá z Leteckejch fotek,ale oni působěj dost že všechno plánujou.....třeba jsem jim řek že je možný že pojede jeden náklad a oni že to se musí prodikutovat s kamarády,jeslti je časa nenaruší to jiný focení....měli rozvrh:-)
Oleba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 10-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 11:40:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdy byl 750.163? Odstavený v Trutnov, H.K. nebo Letohrad?

Děkuji pěkně
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 381
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 13:52:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: To víš, německá preciznost . A ono je to i docela pochopitelný, když to jsou tady pro ně absolutně neznámý kraje, kde až tak často nejsou, tak je asi potřeba si to dobře naplánovat, aby stihli všechno co chtěj.
Jo a co dneska šot na Lichkově? Pochlub se ...
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 307
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 14:05:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oleba: nyní snad Pardubice, Mn Přelouč-Prachovice aj.
Petad a Alešt: koukněte se na domovské stránky přispivatele před vámi

(Příspěvek byl editován uživatelem Babor.)
gambacek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.165.66
Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 16:18:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dráhy lákají pasažéry na novinky
Týniště nad Orlicí - Kdo jezdí po železnici mezi Týništěm nad Orlicí a Broumovem, se za několik týdnů dočká většího pohodlí. České dráhy na trať nasadí od června moderní vlakové soupravy Regionova. Soupravy v atraktivním zeleno-žlutém nátěru představují na tratích v kraji revoluci v kvalitě cestování.

„S organizátorem dopravy Královéhradeckého kraje společností Oredo jsme se dohodli, že nové jednotky nasadíme na Náchodsku. Mezi Týništěm a Broumovem denně pokryjí šestnáct vlaků. Proces obnovy železničních vozidel tím ale nekončí. V příštích dvou letech vyjedou na koleje Královéhradecka další modernizovaná vozidla,“ uvedl vedoucí Krajského centra Českých drah Roman Moravčík.
gambacek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.165.66
Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 16:22:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Železnice sází na pomoc Evropské unie

Moderní soupravy s pohodlnými sedačkami, klimatizací, nízkopodlažním vstupem či WC pro invalidy jezdí od loňska na trati Hradec Králové - Turnov. V roce 2009 bude v kraji jezdit minimálně devět jednotek Regionova. Postupně by se měly objevit na většině zdejších neelektrifikovaných tratích.

Modernizací vozového parku chtějí dráhy dostat do vlaků více lidí. Už měsíc jezdí v kraji přívěsné vozy se stanovištěm pro strojvedoucího řady 954. „Těmito vozy se cestující mohou svézt z Trutnova do Chlumce nad Cidlinou a Hradce a z Hradce do Letohradu,“ uvedl Moravčík. Od loňska jezdí na stejných tratích i zmodernizované verze velkých motoráků. Mají moderní interiér s čalouněnými sedadly či zdvihací plošiny pro invalidy. Za přispění peněz z Evropské unie má projít revoluční změnou i kvalita cestování na hlavních elektrifikovaných tratích v kraji.
gambacek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.165.66
Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 16:25:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dráhy se však musí dohodnout s krajem, protože podmínkou využití evropských peněz je jejich finanční spoluúčast. „V případě, že kraj náš návrh podpoří, budeme jednat s dodavatelem. Může to být i zahraniční výrobce. Bude se jednat o takzvané pantografické vlakové jednotky. Chtěli bychom jednopodlažní nízkopodlažní verzi, velký počet takových vlaků jezdí v západní Evropě. Nejzazší termín uvedení do provozu těchto vlaků s přispěním Unie je rok 2013,“ uvedl Moravčík.

„V tuto chvíli je předčasné dělat jakékoli závěry. Je to na samém počátku, ani není studie,“ uvedl předseda krajského výboru pro dopravu Jan Regner. Dodal přitom, že kraj je modernizaci železniční dopravy nakloněn. Modernizace zastaralého vozového parku Českých drah částečně souvisí i se zvyšující se konkurencí soukromých dopravců. Cestující měli šanci, že se koncem loňského roku svezou supermoderním vlakem na frekventované trati Pardubice - Liberec. Dva soukromí dopravci, kteří ve veřejné soutěži na provozování rychlíků na této trati soupeřili s drahami, totiž nabízeli moderní rychlíkovou nízkopodlažní soupravu Siemens Desiro připomínající rychlovlak. Konkurs nakonec hlavně díky nízké ceně vyhrály dráhy.

Hradecký kraj dotuje regionální vlakovou dopravu roční částkou asi 280 milionů.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - východní Čechy (hradec králové)

Autor: TOMÁŠ KUČERA
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 382
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 16:30:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: Maj super stránky německý kolegové! Nejlepší je, jak je v Doudlebách fascinoval ten dům u kolejí .Zajmavý je, že znaj i Jebavinu a takový fleky ... A taky se koukám, jak se jim líbil Potštejn ...
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2218
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 17:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...moderní rychlíkovou nízkopodlažní soupravu Siemens Desiro...


ČESKÝ NÁROD JE SPOLEČENSTVO BLBÉ, ZLÉ A ZLOČINNÉ.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1334
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 17:49:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1.TD 750 259
4.TD 750 160
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 708
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 20:29:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, nevím proč by Neměčtí Schotouschi neměli znát Letohradsko a okolí, zvláště když sem jezdilo, jezdí a možná ještě jezdit bude dosti internacionálních šotoušů - z mých zkušeností Angličani, Američaní, Němci, Rakušáci ba i Poláci
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 309
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 21:15:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: jj, člověk jen zírá, co se dá objevit na "německém" aj. internetu

(Příspěvek byl editován uživatelem Babor.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 671
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 24. dubna 2007 - 00:22:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD:Tak dneska sem teda na tom Lichkově byl,ale provázela mě smůla jedna za druhou,nejdřiv mě odřekli 44274 a 49004,tak sme se ptal na stavědle jak to vypadá a řekli mě že určitě pojede 44256 a 44255.....44256 jela z Polska přesně takže v pohodě,jela na ní 038+236:-(Za to na 44255 jsme čekali strašně dlouho na vjezdu,takže jel dřív 750121 pro rychlík a Poznáňák dolů.....pak to konečně jelo,ale místo nákladu vezlo dvojče jen 810.....takže dvě Lv spojený k sobě,810 odvěsili v Lichkově a z koleje od skladu si vzali jeden vůz Gbgkks(to jsem ještě neviděl posun v Lichkově)a jeli s nim do Polska.....ale co mě hlavně dostalo,viděl jsem 176 se a řikám si že s ní jede 137 a byl jsem naštvanej,že 354 nejezdí a 137 jo,ale světe div se........jelo dvojče 176+094.....Ta aspon tak,ale stejně bych radši 354,nevim proč ji vždycky tak rychle z dvojčete vyhoděj,když je k dispozici něco jinýho....nebo jeslti testovali 094...nevíte jak jela 44260 a jak dlouhá byla asi souprava?

Jinak přikládám pár fotek ze dneška,co sme udělali společnejma silama s Katkou,já sem točil na někdy na kameru,když bylo co......a pár fotek z kácení,to byla epizoda sama o sobě a vydrželi sme to sledovat tak hodku a půl,chudák Těchonín.....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 24. dubna 2007 - 07:27:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mám dotaz ... asi na Halbstadta...jak bude jezdit během výluky 44235?Díky
Petr_fajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 3-2007
Odesláno Úterý, 24. dubna 2007 - 07:44:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl bych dotaz na místní:
44260 jezdívá přibližně pravidelně, nebo jak se chce? Jak často se odříká? Díky.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1338
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 24. dubna 2007 - 20:23:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

44260 - v X dny skoro vždycky. V sone se stává že občas nejede. (Teď třeba nejela).


Pepo: Co zítra?!? předpověď víc než růžová
http://www.chmu.cz/meteo/ov/aladin/results/index.php?run=run2007042412&nb=on
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 709
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 24. dubna 2007 - 20:39:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr Fajgl: 44260 je po 44255 nejfotitelnější náklad na Letohradsku, jezdí pravidelně vždy tak + - 10 minut, jo to by už muselo bejt kdyby to nejela.

Jinak aby se neřeklo že se nikomu nic neřekne
Dne 25.04.2007 Sv 1.nsl.251/ Zvl. Sv 11033 v trati
Letohrad - Miedzylesie

Letohrad odj. 05:45
Jablonne n.O. + 06:05 06:33 X 20002
Techonin + 06:45 06:53 X 20004
Lichkov 07:07 07:36
Miedzylesie 07:55 prij.

Dopravni opatreni: vmax= 50 km/h.
V pripade priznive provozni situace jizda s naskokem v useku Letohrad
- Lichkov povolena.

Razeni soupravy:
Lok. rady 475.111 + B + 423.0145 + 2x Ce + 1 D
Hmotnost: 334 tun, delka: 101 m.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 710
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 24. dubna 2007 - 20:41:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Sraz v 5:30 před nádražím v Letohradě
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1209
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 24. dubna 2007 - 22:01:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cca teď ten cirkus projel Častolovice..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 310
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 24. dubna 2007 - 22:21:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj, píšťala byla slyšet i v Rašovicích
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 672
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 00:09:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hodte sem pak někdo fotky,pls,pro ty co neměli šanci to vidět....a fotit.....zkusim to chytit až to pojede 30.4. a 1.5. zpátky....
Kdy to dorazilo do Letohradu?
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1339
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 10:13:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BuĎ rád e jsi to ani neslyšel. Počasí na hovno. Jako příklad uvedu útržek z rozhovoru v Lichkově


7:07 - (u vjezdu), Ty pičooooo, vylez - hm nrvyleze
7:10 - ňooo, dobře to vypadá. Do 10 minut se to roztáhne
7:15 - Dobrý už jsou nasvícený návěstidla

7:20- hm, když se to nechce roztáhnout, tak aspoň kostel by nemusel svítit slunkem
7:25 - hm, když už nesvítí ten kostel, tak bych taky mohl něco vidět
7:30 - Hůůůůů písk. Jé ono to jede, ale já nic nevidím. Bůůůů
7:40 (odjezd z Lichkova autem) - jé tady je ale hezky. Všude azuro a svítí slunko. Modrá obloha a jen semtam mráček

Takže když zhodnotím akci. Všechno bylo napiču a ještě nám ujel v ústí vlak terým jsme stíhali školu
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 673
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 14:22:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže si něco vyfotil?No já bych to slyšel teda rád,kamarád na mě,že ho vzbudilo pískání páry.......ach jo,to by bylo video.....tak snad toho prvního až to pojede kolem sedmej na Žbk......
Jinak slyšel jsem že náklady dnes dopoledne šli,já když byl v pondělí na Lichkově tak mě odřekli z 4 z 5......repektivě 3 z 5,1 náklad se utvořil v Lichkvoě z 1 vozu Gbgkks....mám ted an odříkání docela smůlu,tak snad ještě tenhle tejden něco natočim....

Je spojená ještě 176+094?

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 17:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: No jestlis nebyl spokojenej já teda jo, protě vočouzený plechy sou vočouzený plechy, mě stačilo jet ráno na nádraží a vidět ten vohromnej wolfgang kouře nad stanicí a nad depem, nebo ty kouřový produkce na hlínách. Na kameru by to bylo super, na foťák to tak nevyzní, ale vočouzený plechy to je moje, docela se těším do Wolsztyna.A to že sme neudělali žádniou fotku dle želpage kritérií mě vůbec netankuje.

Alest: No 751.094+751.176 se pohybovaly ráno se dřevem v Lichkově, ale dolů to ze záhadných důvodů svezla 749.011.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 674
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 17:51:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:A točili ste to na kameru,třeba PaV?Až to pojede zpět tak to klidně natočim,pokud to nepojede až nějak moc pozdě.....1.5. mám Majáles od gymplu....jinak uznávám do stoupání to je nejlepší(kde se říká na Hlínách?),tak do Žamberka taky nějaký stoupání je....

A proč nejezdí 354?
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 18:11:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, nevíte někdo, jestli po 021 dneska zase jely UNIDO brejle?
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 18:53:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alest: No na kameru to nikdo netočil, škoda,do ročenky by to bylo pěkný, protože to krásně kouřilo, no nevím jak cestu zpět ale z Polska to přijede nějak pozdě v noci a ráno to povezou myslím se 742-kou.

Jo na Hlínách neboli na Sráčovině se říká tam v Machovicích na tý rovince od toho strážního domku z bejvalím Zv k Turecku.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 675
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 19:19:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pepa L:Hmmm tak to je naprd,navíc to přijede v noci 30.4......to sem měl točit ted:-(Hodíš sem nějakou fotku pls?

Jo tak,díky....ne všechny tyyhle termíny známTam je co já vim 12 promile,tak to muselo bejt,ale jinak před Lichkovem je ještě větší sklon ne?Vim ale že v ročence bylo když se vyjede na Hlíny že se vyjede všechno....
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 311
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 25. dubna 2007 - 20:59:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, nevíte někdo, jestli po 021 dneska zase jely UNIDO brejle?

to by mě nasralo, ale spíš ne...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 676
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 07:19:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska pojede zase Unipetrol,tentokrát 2*753,takže asi loženej....po 021 to jede jako 63901,zkusim dodat vic informaci.....poklud nkědo něco zjistíte tak napište....:-)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 13:29:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Pn 63901 pp má jet podle SJŘ z Týniště 2:05 a v Letohradě má bejt 3:00. To moc na focení není, i kdyby jel s náskokem ...
Jinak kdyby někdo věděl časy jak to fakt má jet, tak napište, ale viděl bych to dneska zas někdy večír už po násvitech.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 312
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 13:43:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: jen tak bych si tipnul, že to tam už máte nebo to právě projíždí... dneska to šlo rychle bohužel až moc rychle...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 16:16:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nj, tak Unipetrol byl přesně v 8:52 v Lysé nad Labem, a touhle dobou už dávno stojej brejle ve stanici u rampy. Bohužel jsem nemoh posílat info protože mě již jako tradičně došlo krédo.....

Jinak včera večír náklady docela jezdily, z Polska taky přijela na 44268 nebo na nějakým následu, protože jely dva nákaldy za sebou, 750.312 která po krátkej manipulaci pokračovala na nákladu směr Ústí nad Orlicí a vezla docela solidní zátěž.

Dnes na ranní 44255 už s Ústí nad orlicí 751.176+751.094
Na dnešním Jebáku/ Jeseničáku 750.258
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. dubna 2007 - 17:36:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prej včera nebo někdy tento týden vyhořel trakčák na 751.354, takže proto je neprovozní.Snad to až tak vážný nebude, ale každopádně se bude muset vyvázat.Snad se tak stalo na Pn 44260, ale to nevím jistě.

(Příspěvek byl editován uživatelem PetaD.)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace