K-report
 

Archiv do 11.května 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 11.května 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1375
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 18:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tu 048 jsem měl jen od kolegy co jel z Hradce. Tak cestou prostě zmodrala - to se stává.
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
TN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.98
Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 18:21:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vždyť jsem vám hned na začátku psal,že půjde 030 a 048.A z Ph nejspíš 180 a 187. To akorát někteří jedinci zde prosazovali teorie o 102 a 006.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1362
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 18:21:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jakuza: Zase zlatopísmovej hlod jo?:
"no tak cestou zmodrala, to se stává"
Tak mě tak napadá, že bych měl připomenout:
Jakuza září 2006 "Haha hihi, supr kalouskovina, Prej maj čtyřky přijít do Letohradu:-)"

:-)))))))))))))))))))))
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 18:41:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: prásknu to na sebe-na 051 jsem nevěřil, 048 v HK byla, no tak prostě zmodrala...
Helmuth
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 12-2006
Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 19:45:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm, na R 959 směr Trutnov 749 187 ovšem na R 656 už 750 346, že by nějaká neočekáváná oprava pražského klenotu.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1363
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 19:52:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nepovidej, takže by nám teď měla jet do Kyšperka ne?
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 745
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 20:48:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Tak jestli jela na R656 tak už je v Kyšperku a zejtra dle turnusu by měla jet ráno na Orlici Jebáku a Jeseničáku, ale stejně bude humáč. Ale nevím opravdu jestli to vůbec jela a jestli přijela zda pojede dle turnusu atd atd, prostě špekulace.......proto tě pověřím bojovým ůkolem jít se zejtra podívat na Orlici aby se jako vědělo
Jo jo to se někomu fotí, já sem taky myslel že vyrazím alespoň na Jebák ale bohužel sem musel čekat 2 a půl hodiny na de.....m úřadě v Žamberku na pas, žamberecká odnož LŽK mě to bude muset odpustit ale, už mě tohleto lítání do Žamberka kvůli každýmu prdu sere.

Dnes na Poznaňáku R251 750.121
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1376
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 21:04:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A taky nemusela. Dneska v Letohradu tolik mašin co by mohli bejt nasazený, až to není hezký. Možná ta 187 je v Trutnově aby bylo co vystavovat místním aby věděli jak se mašina neudržuje.


 
 
 .
Myslím že kandidátů na zítřejší 1. TD je víc než dost a to nemluvím o prohazování mašin
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1792
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 22:08:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: To je v Potštejně polední spěšňák HK - Let.?
ICQ -> 21 65 33 068
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1377
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 22:42:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ. To je on. tzv jebavej. ALe je to špatně vyfocený. Už zase nějaký huba měla remci na téma tvůrčí kompozice.
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 07. května 2007 - 22:47:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hele to na tý 180tce zkouší olejovou těsnost či co?? To je jako když se dřív údajně zkoušela olejová těsnost při silničních kontrolách. Člověk najel na bílý plátno a esembáci čekali jesli ukápne
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 11:45:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin Hrubeš:To není olejová těsnost ale plstěné deky pro zachytávání unikajícího oleje z odstavených lokomotiv.Jsou i naproti dlouhé směrem na jablonný naproti motorářské dílně.Většina 749 a všechny 750,754 mají sice ekovanu ale stejně někdy něco uteče z tlapáků, atd.... .
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1379
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 11:53:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

On spíš Marťas naráží na tu bělost? Kdypak se měnili, taky jsem včera zíral na tu bílou. Jak po arielu :-)
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 13:53:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj narážim na tu bělost. A když tu čtu kdo ví jakej nejni ta 180tka krumpl... Né jen mi to připomělo vyprávění jednoho učitele ze střední jak ho kdysi zastavili esembáci a když mu nic nenašli a nedostali ho ani na zdravovědu tak ho nechali najet na bílé plátno a čekali jesli z gumokola ukápne nebo neukápne. Prej tenkrát neukáplo ale v garáži měl fleky na betoně furt. Ale těžko říct do jaké míry bylo vyprávění pravdivé jako kupříkladu otřepané příběhy o chlapíkovi na stavbě, opřený o míchačku vyklepávající si písek z boty a o jeho aktivním kolegovi...
Sry za off-topic
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1380
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 14:01:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pohoda. Jinak do Letohradu se na na Jebáku žene 749 187. zdr. CICI Zajímalo by mě co pojede na 1956
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 14:05:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní jebák: 749 187
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 401
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 14:20:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Kdyby 187 točila i Jeseničák, bylo by to super, ale po včerejší zkušenosti nevím nevím.Co taková 749.008, ta je v depu?
Motořář_von_letohrad_city
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 16:57:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ty plstěnné deky proti oleji se měnili asi před 14 dny.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 746
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 08. května 2007 - 19:04:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Spíš mě příde že tam ty deky nebyly, na tej koleji u Kirowa rozhodně ne, nebo už byly nějaký archivní že je prorůstala tráva.

Dneska na Poznaňáku R250 750.121
Werkie
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.132.82
Odesláno Středa, 09. května 2007 - 16:43:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na Sp1957 - 750 285
Werkie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 17:03:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A chtěl bych se zeptat jestli někdo neví co se stalo s nadjezdem v Letohradě? Když jsem šel ze školy tak tam byl celkem dost prasklej kus betonu a okolo se motali policajti a nějaký chlápci.

(Příspěvek byl editován uživatelem werkie.)
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1364
Registrován: 7-2002


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 17:35:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj to sem taky koukal. Dopoledne se tam nějak hemžili traťovácký mandarinky a odpoledne tam dost nešikovně stálo vodácký auto (hned za zatáčkou na chodníku) a něco tam lítali kolem kanálů a nějací chlápci se hemžili kolem "vijaduktu", tak nevim. Hlavního informátora z tohohle odvětví máme bohužel v nemocnici
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 697
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 17:52:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Werkie:Nehodil bys sem fotku co máš u předchozího příspěvku u jména?Ze kdy to je?

Jinak nevim jeslti to je normální,Častolovice tolik neznám.Ale když jsem jel autem v pondělí kolem stanice tak tam stál směrem na Letohrad hodně dlouhej manipulák s 742.Moh mít takovejch 20 vozů,myslim že měl hytlák(proto si myslim že to byl manipulák) a hlavně poslední vozy byli Resy ložený drátem(stejný jako ucelenky mezi Lichkovem-Letohradem)......nevíte co to bylo za vlak a odkud kam to jelo?Nevěděl jsem že by se tady objevovalityhle vozy......jinak stálo to kousek od přejezdu až téměř po konec dopravní koleje,takže opravdu dlouhá souprava....
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 17:58:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad: Alešt
To byl drát do Esab Vamberk a je to pravidlo
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1308
Registrován: 3-2004
Odesláno Středa, 09. května 2007 - 18:30:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Viamont něco vozí na 021? O víkendu mi táta hlásil, že minulý týden spatřil v Liticích "vlak co vypadal jako na kámen, a mělo to snad i nějakou barevnou elektrickou mašinu" Odhadl jsem to na viamontí sestavu 130+742+742. Je to možné, nebo se jednalo o nějaký jiný přelud? A bylo to prý hoooodně dlouhé, prý se to snad ani málem nevešlo do stanice.

(Příspěvek byl editován uživatelem honzasl.)
Werkie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 18:40:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt:
 tak je to na sopotnickym mostě běhme výluky Letohrad-Ústí n.O. odkolon nákladů od Lichkova a kdy tak to si nejsem uplně jistej, ale myslim že 6.9.2006 nebo někdy okolo.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 18:41:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nevíš Honzasl, jestli to stálo mašinou k Letohradu, nebo k Týništi?Ale je mě to divný a hlavně by mě to naštvalo, protože opět nemít nečinnou elektriku na fotce z 021 ... Ale to chce zjistit, kdyby toho bylo víc, ať víme.

(Příspěvek byl editován uživatelem PetaD.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 698
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 18:57:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halbstadt:Díky,je to asi trapný,ale potkal jsem to prvně......jinak co dělá ten ESAB?To není stavební firma?Kdy to jezdí?

Werkie:Díky,já myslel jeslti to není Lv do Meziměstí.....na tej malej fotce jsem si nevšimnul těch vozů...jinak supr fotka,bylo už ale hodně pozdě co?Fotil sjem v tej době odklony taky....

Honzasl:Každopádně zajímavá informace,ale něco na tom asi bejt musí,přece tvůj tatka ví co viděl.....teda minimálně že viděl v Liticích dlouhej náklad a i to není běžný....

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 19:20:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: Alešt
Ten ESAB vyrábí svařovací pomůcky tj.vyrábí z toho drátu svařovací dráty.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1382
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 20:54:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlešT - tohle je ten samý náklad o pár kilometrů dál. počasí už tak vstřícné nebylo
 
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 09. května 2007 - 21:47:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza:Sem měl za to že si někam dával tuhle fotku,ale mnohem lepší......no ale myslim že si nemáš na co stěžovat,já ho mám v tomhle provedení.....měl jen 4 vozy(ale koukám že za nim stojí souprava kterou pak za něj připojili) a hlavně odklonama začalo u mě něco jako sledování násvitu,ale na tejhle to mě to bohužel ejště bylo šumák(začal jsem den potom u Fitminu)
 
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 12:47:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: nebyl to tenhle? 7.5. Doudleby (cca v 6:30)
 
Jak jste to jeli ????
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 747
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 16:35:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak opožděné info ze včerejška:

Na Poznaňáku R251 přípřež 749.187+754.048
Na Mn do Dolní Lipky a Červeného Potoka 742.202
Na Mn do Žamberka 751.354

Jo a pod tím mostem jel nějakej nezodpovědnej gumokolista s Tatrou, a možná že měl přizvednutou sklápěčku, nebo se tam prostě nevešel, ale vší silou vrazil tou sklápěčkou do mostu, prej to byla "šlupka jako blázen"
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 16:40:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dík za info, ten v tý Tatře byl asi fakt nějakej divnej, navíc, když je na tom mostě vyznačená maximální vejška gumokolu.

Na Mn do Žamberka 751.354
Ještěže bylo hnusně, aspoň to mě uklidňuje .Nevíte, kdy 751.354 pujde do Meziměstí?A kdyby se náhodou někdo dostal k SJŘ, tak ho sem pls napište.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 748
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 16:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PetaD: Jj, pršelo jako blázen, ale že by šla 751.354 do Meziměstí, o tom pochybuju, já myslím že si tam s mašinama už vystačej.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 16:50:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak ale co s ní v Kyšperku?Leda jako záloha za 742 na vozbě Mn, jiný využití mě nenapadá ... To samý 104. Ale je dobře že už je 354 zase zprovozněná.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 19:16:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

uhli:Nebyl,měl jinýho kocoura.....zaujal mě lakem,ne tenhle unifik.......a viiděl jsem ho kolem jednej stát v Častolovicích směr do Doudleb....

Jinak k tomu mostu,ten řidič musel bejt umělec.....nevim odkdy jezděj tatry se zvedlou korbou a jinak bych čekal,že se tam tatra vejde.....leda že by to byla ta z lomu(co maj třeba v Liticích),ta je vyšší....hlavně korba.

Ta 354 mě teda hodně štve,na šoupáku v Žbk jsem potkal už 749011,019,240,253,260,751038,236,080,104.....ale 354 bohužel ne,tak snad to nebylo naposledy. kdyby zůstali 104 a 354 v Kyšperku,tak by to byla aspon trochu náplast za náklady

Jinak dnes na Mn 742202 a na odpolednim Poznanáku 749008...

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 9-2004
Odesláno Čtvrtek, 10. května 2007 - 19:53:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neměl by někdo aktuální nákladní oběhy na 026 ve verzi pro tisk?
Jinak v odpoledních hodinách postávala v NA souprava se 749011+019 + postrk 751101. Dále zde odstavena 740 508.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 06:51:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Polsko?:Jo sorry to bude síla zvyku,řikám mu pořád Poznanák,ikdyž už tam nejezdí.....bylo to takový odlišení od Orlice,která jezdí jen do Letohradu...

Máte někdo vyfocenou tu přípřež 048+187?

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 07:49:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pak jsem tam viděl tenhle drát..
 
Jak jste to jeli ????
Petrjablo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 13:58:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ohledně toho hemžení u viaduktu v Letohradě: nějaký gumokolista si prej zapoměl sklopit korbu u náklaďáku a vesele jel po silnici. Měl docela kliku protože chvíli před tím než se potkal s mostem tak podjel trolej na přejezdu na Kunčice, tam mu to vyšlo, ale viadukt se už nedal aspoň tak to popisovala traťovka.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1384
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 15:29:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska v oběhu 750 312 (1TD), 750 258 (4. TD) 750 259 (5.TD), 750 285 (3.TD)
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1365
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 15:33:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a neměl by ses místo hlídání oběhů ještě k tomu v humáči učit? :-)))))
Polsko-dotaz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.77.52
Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 16:11:53   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AlešT: a nevíte tu někdo, jestli je nějaká možnost se dostat touhle cestou do Polska mimo ca. 10 km procházky z Dolní Lipky? Asi před třemi týdny jsem jel tím Poznaňákem a průvodčí mi říkal, že by "snad měly jezdit nějaké busy z Lipky", ale že prý k tomu žádné bližší info nemá...díky, Martin
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1385
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 16:43:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

J8 se učil. Praxe na 750 312 do Trutnova je taky učení.
Ale abych jen tak prázdně nekvandal tak prozradím že jsem potkal na praxích člověka přes Trutnov a tedy i Meziměstí nejpovolanějšího. Od něj pár informací které myslím nikomu neublíží ohledně 751.

751 143 - navržena zrušení - "je levnější sprovoznit 751 094 které nic nebylo než vyměnit 6 prasklých hlav na 751 143. (Pozn autora: 751 094 měla prasklé 2 nebo 3 :-) .

Do Meziměstí už odešlli 751 038 a 236 + 749 019 a 011. Jen co letohrad dá do kupy další dvojče, tak by ještě měli přijít další dvě 751 aby byla záloha pro 3 dvojčata a jednu 751 na postrky.

další zprávou čistě pro šotouše je že 750 162 se vrátila z opravy - bohužel při tom přišla o bíle podbarvená čísla - ale to jen pro šotouše.


NO a pak pár fotek když už jsme byl na té praxi a jeden dotaz na znalce K12V 230DR. Která firma vyráběli tyto motory. Do dneška jsem žil v dojmu že ten motor je konstrukcí ČKD, ale na 750 312 jsem dnes objevil znáčky Škoda

  ****
 ****


 
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 749
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 16:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jízdní řád na 18 a 20.května pro zvláštní vlak na Potštejnskou a snad i na Kopečkovou pouť se 423.0145

Pátek 18.5
Hradec Králové 16:53
Hradec Králové-Slezské předměstí 16:59 17:00
Třebechovice pod Orebem 17:13 17:47
Týniště nad Orlicí 17:59 18:03
Častolovice 18:14 18:20
Kostelec nad Orlicí 18:26 18:27
Doudleby nad Orlicí 18:31 18:32 33
Potštejn 18:41 19:16
Litice nad Orlicí 19:25 19:27 49
Žamberk 19:40 19:41
Letohrad 19:51

Letohrad 20:43
Žamberk 20:53 20:54
Litice nad Orlicí 21:05 21:06
Potštejn 21:15 22:05
Doudleby nad Orlicí 22:14 22:15
Kostelec nad Orlicí 22:20 22:21
Častolovice 22:27 22:28
Týniště nad Orlicí 22:38 22:40
Třebechovice pod Orebem 22:50 22:51
Hradec Králové-Slezské předměstí 23:06 23:07
Hradec Králové 23:13

Neděle 20.5.
Hradec Králové 9:14
Hradec Králové-Slezské předměstí 9:20 9:21
Třebechovice pod Orebem 9:35 9:42
Týniště nad Orlicí 9:55 10:00
Častolovice 10:12 10:19
Kostelec nad Orlicí 10:25 10:26
Doudleby nad Orlicí 10:31 10:32
Potštejn 10:41 11:15
Litice nad Orlicí 11:24 11:26
Žamberk 11:39 11:47
Letohrad 11:57

Letohrad 12:31
Žamberk 12:41 12:45
Litice nad Orlicí 12:56 12:57
Potštejn 13:06 14:50
Doudleby nad Orlicí 14:59 15:00
Kostelec nad Orlicí 15:05 15:06
Častolovice 15:12 15:13
Týniště nad Orlicí 15:24 15:52
Třebechovice pod Orebem 16:04 16:20
Hradec Králové-Slezské předměstí 16:33 16:33
Hradec Králové 16:39
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 750
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 16:56:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Tak poslední praxička jo??
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1386
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 16:58:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už to tak bude. A k něčemu to určitě je. Zase jsem dneska přišel na pár kravin co nás učej.
* * *
Usmívej se! Bude Hůř


Prodám objektiv Sigma 18-125 pro Pentax
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1366
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 17:03:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Polsko: Tahle firma http://www.autobusy.autodoprava.com/ vozí každej den linku Miedzilasie - Jablonné a z5. Navážej dělníky do podniku Isolit-Bravo. Údajně by se mělo jednat o veřejnou dopravu, ale jízdní řád sem nikde nenašel.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1800
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 17:19:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: To je s nějakým pátečním večerním programem?
ICQ -> 21 65 33 068
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 751
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 17:25:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: Nevím co myslíš pod večerním programem, možná tak že 423 pojede do depa na vodu a na točnu.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1802
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 17:44:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: Myslím program pro "obyčejné" cestující. Nebo je hlavním cílem projížďka parním vlakem pod hvězdami? Každopádně škoda, že jsem v neděli v práci, mohla by být pěkná fotka u bohousovských závor.
ICQ -> 21 65 33 068
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1367
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 17:46:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak programem sou dvě poměrně velký svatojánský pouti - v Letohradě a Potštejně.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1805
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 17:57:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: OK, zatím se ke mě žádné info o chystaných pátečních poutích nedostalo. Proto jsem se ptal :-)
ICQ -> 21 65 33 068
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 18:48:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nemá někdo informaci o tom, co má ta 423 táhnout za vozy?

Jinak potvrzuji, 3 turnusový den veden strojem 750 285
 
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 405
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 18:55:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cici : Máš to graficky na webu www.spolecnost-zeleznicni.cz v sekci věnované jízdě do Potštejna, bude to šest vozů, jen je neumím pojmenovat, tak raději odkazuju na zdroj .
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 19:06:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nj, dalo se to čekat že to bude ten Jaroměřskej cirkus. No já se teda v Neděli vydám za lepším a to na Tkt48-18 + Bhp (patrová jednotka) na trati Kłodzko – Stronie Śląskie
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1807
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 19:14:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: To je pravidelný vlak z toho Klodzka nebo nějaká mimořádka? Předpokládám, že spíš ta druhá možnost, ne?
ICQ -> 21 65 33 068
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 702
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 19:19:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Uhli:Pokud to bylo 7.5. ztak to je ono......i lokomotiva a souprava sedí:-)

Jakuza:Takže ona má 143 šest prasklých hlav?Já sem myslel že ji jen odstavili pro nadbytečnost,a že od uzavření Lichkova zas bude jezdit.....
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 9-2004
Odesláno Pátek, 11. května 2007 - 19:22:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady 162 pro ilustraci při cestě zpět.
 
Jinak 2.TD má 750121

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace