K-report
 

Archiv do 03.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 03.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 20:00:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
Dnešní Meziměstí
A pár obrázků z minulých dnů
 
 
 
 
 
 
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 20:11:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak já k tomu Meziměstí něco přidám úžasná ústředna
 
 
 
a blok a panel u výpravčích
 
 
Čouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 5-2007


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 20:15:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak koukám 237 jela na 37čce. Jak jsem psal její poslední jízda, na nákladu, kde byla jako doma. Jinak ta ŽST je Meziměstí

(Příspěvek byl editován uživatelem Čouda.)
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1569
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 20:23:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Výměna padla

To jako stroják volal do Pardubic že se mu stejská a chce svoje hračky zpátky? A co 080+176? Ty už jezdily dneska i papírově pod Vršovicema, což se dosud nedá říct o 092 a 095.
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 20:26:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne vedení si to prý rozmyslelo ale nic bližšího nikdo neví.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1404
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 20:53:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halbstadt: Týjo ta ústředna je boží!!!! Na tyhle věci sem zatíženej... Doufám, že jí pak jednou zachráníte?
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 20:56:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jo už je zamluvená
Čouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 5-2007


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 21:48:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

myslím, že si ji zamluvil pan David, že?
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 21:56:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pav:napíši to sem vzhledem k tomu že neočekávám že ještě půjdeš do šestikol.Takže ten příspěvek 300 mám pochopit tak jako že to bylo jen za tebe?
Motorář von Letohrad City
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.62.130
Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 22:00:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

751 104 snad příští týden ready, motor z 749 230 úspěšně přehozen.Zbývá už jen výfuk, sání a elektrykářský drobný sračky,.e stanici stále dnes stálo béčko z rychlíku, kterýmu prasknul monoblok a jeden posunovač si toho naštěstí všiml.810 233 po opravě výměníku voda-olej u převodovky a 810 085 dostala včera zpětná zrcátka.
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 22:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

749230 to snad ne?
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1447
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 31. května 2007 - 22:15:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Každej se občas sekne. Samozřejmě 751 230

Dárkyně se svým příjemcem
 

PS: Co bylo 751 104 a 750 259?
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: ŠOTOVNÍK Č.10
Květnový Mišmaš
Motorář von Letohrad City
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.62.130
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 06:08:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: jj sory sek sem se s číslem.751 104 ma v prdeli motor a ted je v ni danej novej ten z 751 230

a 750 259 to nevim ta by mela byt v pohode ale nedelal sem na ni.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 08:53:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen pro info
Příští tejden nás čekají po celý týden krátké výluky na trati 024, pak by měla následovat nepřetržitá na týž trati až do konce měsíce.

Od 15.8.2007 je zatím plánována tříměsíčký výluka Jablonné - Dolní Lipka. Co se bude přesně dělat se zatím úplně neví.
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 10:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Snad mě neukamenujete za tuhle fotku 751 230 ze 4.5.07 z Pj Letohrad.
 }
-aa-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.31.73
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 11:30:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z pracovních důvodů (bylo zapotřebí chystat další šotopravidelné akce v rámci běžného provozu) jsem se sem dostal až nyní a už to dál moc vířit nebudu (ať to tu též nebordelím), jen v krátkosti pár odpovědí na konkrétní dotazy ke mně směřující:
Mefi: Souhlas, může to být o něco více. Cca 50 - 100 Kč. O stanovení konkrétní částky tu nejde. Jde o to, aby toto bylo v principu možné.
Martin Zlivský: Souhlas, je to všeobecný jev. Lidi blbnou čím dál víc. Obdivuji, že to jste ochoten dělat. Protože obávám se, že - nic ve zlém na mé bývalé spoluK-reportníky, ale přece jen času nemá nikdo z nich nazbyt - jinak by to tu nemoderoval nikdo a zvrhlo by se to v diskuze ála idnes.
Adams: S tímto plný souhlas. Pořadatelé by to neměli hrotit, stejně se tady všechno rozkecá a potenciální neplatiči přijedou. Lepší je přístup opačný - dostatečně (klidně detailně) zveřejnit, umožnit účast na části akce a následně tvrdě vybírat s tím, že všichni moc dobře vědí, proč tu jsou. Zbytek vystavit opovržení šotoušské veřejnosti.
Saxiradim: Radime, ale ten letáček byl snad veřejný? Co se týká nějakého povolení o vstupu na louku a focení kolem tratí, to nemá cenu rozebírat, jsou to jen naprosto pitomé výmluvy vychcánků. Ostatně podle nich se tito lidé poznají od těch, kdo jsou na místě skutečně náhodou a omylem.
Jena: Prosím příště více informací, nebojte se toho. Jedině tak totiž budete moci vychcánkům říct: Věděli jste o tom, nejste tu náhodou, nekecejte, plaťte nebo na Vás tady ukážeme. Zde si dovolím položit jeden dotaz - pokud se tedy dozvím rámcově o akci, pošlete mi detailní rozpis v případě, že zaplatím až později na základě toho rozpisu? Slibuji, že ho nikde nebudu ventilovat a že v případě že na akci pojedu skutečně zaplatím. To je totoiž základ, osobně nenávidím nákupy zajíců v pytli a je to pro mě zásadní otázka.
-aa-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.31.73
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 11:32:01   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokračování:
Pav, Halbstadt: Pánové, naprosto cíleně jsem tuto diskuzi rozvířil PRÁVĚ zde. Protože si myslím, že PRÁVĚ zde je to nejvíc potřeba. Všude jinde by to bylo zbytečné.
Mašinka: Tak moje spolupráce s tímto serverem skončila v okamžiku, kdy jsem zjistil, že nick -aa- nelze zaregistrovat. A přišlo mi pod úroveň doprošovat se. Bez registrace fotku nepošlu, nehledě na to, že opravdu nemám čas skenovat. Hlavně se ale snažím být užitečný PT šotoušstvu jinak, než vysekáváním fotofleků. A za idioty považuji ne ty, co sem píšou informace, ale ty, kteří se zde hádají o tom, jestli je lepší brejlák s bleskem nebo bez něj. "Stará parta", o níž tu sentimentálně píšu, není asi tou "starou partou", kterou máš na mysli.
Halbstadt: To já problémy s dělením se třicátníků o informace rozhodně mám. Ale jsou to stejní lidé, jako před těmi 10 lety.
Trainspot: Jen cca šest, sedm.
Bureš: Že bysme ještě nějaký ten retro K-report vydali? Jenže mezitím došlo k též obzvláště zblitíhodné roztržce zbytku K-reportu (naštěstí již bez mé účasti) s vydavatelem, takže asi to půjde těžko.
-aa-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.31.73
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 11:36:23   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A když už jsem z té ilegality vylezl, tak abych utlumil vášně, optal jsem se přes prostředníka Vašeho oblíbeného pana Kothery, kterak to je s těmi 755. Pokud to nejsou nějaké mimikry, tak kolega Halbstadt zřejmě zbytečně panikaří. Situace je taková, že žádný pokyn k návratu lokomotiv nedal a ty mají být nasazeny v Meziměstí. DKV Česká Třebová si je však dočasně stáhlo do Pardubic, kde na tom chtějí dělat zácviky. Napadá mě tak, nevyjedou ony se 755 podívat třeba na cementárenskou dráhu? I když tam leda tak s fiktivní zátěží, protože ČD tam jsou jen krůček před game over.
Konečný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 12:28:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad -aa-:

Každý měl možnost se mejlem dotázat na podrobné informace, spousta lidí obdržela hustě popranou stránku mejlem s datem konání a trasou, sestavou vlaku a podmínkami účasti/uskutečnění akce.
Kontaktní mejl a podpis plným jménem nechyběl.
Co lze udělat víc?
Rozhodně jsem neměl chuť do K-reportu opisovat onu podrobnou anonci - ne každého to zajímá, a zájemci měli možnost zcela bezplatně vše dostat mejlem. Stejný servis poskytujeme kolegům z celé Evropy - a ti nemají problém. Brání snad některým šotoušům jejich stud, že vystoupením z anonymity a následně nekolegiálním chováním budou zesměšněni? No prosím, mnozí (hlavně z letohradské partičky) tak už dopadli. Ale většina těch" náhodných" na slušnou výzvu o příspěvek dala aspoň tu stovku, o nic víc pořadatelům ani nešlo. Pokud ale někteří motorizovaní takyfotiči jedou s hlavní skupinou a pletou se jí do costy, ale po výzvě se tváří, že je obtěžujeme, že jsou tam náhodou ( do Letohradu jsem odeslal kompeltní itinerář i bez zaplacení zálohy - právě proto, aby se chlapci zavčas dohodli s pořadateli nenastalo to, co pak nastalo) a a autem rozhodně nemíní po trase zvl. vlaku pokračovat ( i když opak je pravdou), tak to ty ostatní, kteří chápou, kolik takový zvl. vlak stojí, dost štve.
Jsem zvědav, jestli takhle "potěší" i Petera H.
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 13:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nerad ruším bezesporu plodnou a zajímavou diskuzi... Jen se chci v souvislosti se zprovozněním nové rampy ve škodovce zeptat, jestli někdo nemá ponětí o počtu a časech pohybu manipuláků na Solnický lokálce.
Dík.
Nuts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1103
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 14:16:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

I když tam leda tak s fiktivní zátěží, protože ČD tam jsou jen krůček před game over

Zátěž bude přepravovat někdo jiný nebo už žádná nebude?
Z nejhoršího jsme uvnitř!
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 14:22:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cici: v pracovni dny jezdi pres den 3 pary (z toho dva jsou ucelenky aut), o vikendu 1 par...
celou trasu vetsinou projizdeji, takze uvedu jen priblizne casy odjezdu z jednotlivych stanic:
Solnice: 10:05, 12:03 (jede i v sobotu), 18:03
Častolovice: 8:30, 9:26 (jede i v soboru), 20:23
takze denne jde nafotit 5 nasvicenych vlaku
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
T
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.99.175.218
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 15:23:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a nevíte někdo jízdní řád nákladů z Meziměstí do Týniště a zpátky ???
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 15:43:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
 
 
www.vlakybroumov.estranky.cz - stránky o nádraží v Broumově
-aa-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.31.73
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 15:48:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konečný: Problém je, že to místo zveřejnění kontaktního mailu nebylo zřejmě dostatečně veřejné. Nebylo nás málo. Každý holt nestíhá sledovat všechny diskuze. Někdo nestíhá sledovat ani K-report. A někdo nestíhá sledovat internet vůbec. Tak to prostě je.
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 17:15:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sare: dík za info!
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1449
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 17:31:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím kdo se na to ptal. Ale mám dobrou zprávu. V Archivu jsem objevil kompletní stránky www.fotoloko.wz.cz , takže se můžete těšit na pár lehce archivních fotek :-)
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: ŠOTOVNÍK Č.10
Květnový Mišmaš
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 17:50:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza - - Chyba 404 - soubor nebyl nalezen
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1407
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 18:58:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Konečný! Teď se ve mě teda vaří krev! Největší náš rpoblém byl, že sme ráno potkali Jakuzu. ABSOLUTNĚ jsem tě nechtěl vokrást! O akci jsem věděl, ale bez nějakýho plánu. Ten údajně měl J.A. a toť vše. Je vidět, že nevíš jak to tady chodí. V Letohradě existujou dvě skupiny. Klub a Burdovci (skupina co organizuje pro Petera H.). Skupiny se nedohadují a spolupracují, ale jsou v separaci. Já tak trošku víc patřím do Burdovců a na akci Petera H. jezdíme společně s Pepou L. za protislužby přímo pro Petera.
Ale to jsem už zas jinde. Co mě sere, tak tvoje keci o tom, že si slušně požádal o zaplacení. Nevím proč, ale na mě si docela vyjel, přitom sem absolut neměl problém něco zaplatit a nakonec zaplatil i víc než musel. Kde sem se pohyboval si laskavě přečti na diskusi ke 180. J.A. Ti taky pokud vím za ty dva zaplatil, takže nechápu tvoje házení do jednoho pytle!!!
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 780
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 19:03:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nechci nikoho pomlouvat jak to zde mají mnozí ve zvyku ale co je moc to je moc, náhodou se mě dneska při praxi doneslo jak se jistý pán choval k výpravčímu v Borohrádku, slyšlel sem něco o arogantnímu voloj.

Čouda: Míro , a ta ústředna je taky super.
TN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.130
Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 19:33:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

755 aneb pohár je putovní: Praha,Pardubice,Meziměstí příští rok tipuju Brno a co Plzeň? a do Děčína taky pane "K" prosím. To je jako s 843,854 a pak mají ty mašiny nějak vypadat a fungovat...
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 20:43:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ještě k Bohuslavicím: řekl bych, že to zatím na "odrazky" nevypadá (mimo předvěst od Ty), spíše běžná údržba-výměna drátů, nátěr, nová betonáž základů (odjezd směr NMNM)...lampy budou viset asi dál , informovanější doplní
Čouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 5-2007


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 20:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No poravdě V meziměstí stojej teďka všechny mašiny za starou belu 206tka měla dneska ráno problémy se zásuvkou na ovládání dveří a jinak prej není šichta na krávě, aby se něco nevysralo. Na 207 prej nabíhá psrkovačka už při 15km/h. bardotka 751 093 má měsíc novej olej a už v něm je voda. Krám jeden. Takhle to u nás vypadá... nejhorší na tom, je že nikdo neví co s těma krávama je, Proč nabíhá ta prkovačka, údajně to dělají hlavne 206 a 207. Dílna se to snaží dát do cajku, ale nemůžou zjistit příčinu
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 20:54:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dne steď večer dorazilo do Meziměstí dvojče 749.019+011 na Pn 63330 to přijelo ve složení 749.019+011+751.151+220 všechny čtyři ve předu ta 093 je asi odstavená na 44237 jela jen 751.094.
Jo v Bohuslavicích budou odrazky jen na předvěstích.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 21:32:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě Ad Konečný: Ač jsem se původně do "plodné" diskuze o platících či neplatících účastnících akce se 180 nechtěl zapojovat, nedá mě to.Jsem jeden z té vámi zmiňované "letohradské partičky" a uráží mě, jak se o mě vyjadřujete!Za oba fotohalty na 024 + pózování v Ústí nad Orlicí + jednu nenasvícenou traťovku na zastávce v Bezpráví jsem vám prostřednictvím J.A zaplatil 200 kč ( a to mě nedělalo žádnej problém ).Tak pomlčte o tom, o čem nevíte...
Přijde mě blbý zůčastnit se akce a zaplatit a potom ještě bejt pranýřovanej na základě nějakejch pofidérních informací.
Pavelct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 01. června 2007 - 22:02:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl bych se zaptat "Letohraďáků", nemáte nějaký jiný kontakt na lidi z těchto stránek http://www.nadraziletohrad.wz.cz/ než je na uveden stránkách? Už je to nějaký čas co jsem se snažil navázat kontakt, ale zatím nic
Díky
Drezína
Výroba: Steyer-Daimler-Puch A.G. Werk Kromag
Rok výroby: 1944/1945
Typ: D 10
Motor: Steyer V8 Benzin (RSO)
v.č.: Kl 3559
u ČSD: M230.210
www.techonin.net
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1408
Registrován: 7-2002


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 11:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pavelct viz. mail
Pavelct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 11:11:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky
Drezína
Výroba: Steyer-Daimler-Puch A.G. Werk Kromag
Rok výroby: 1944/1945
Typ: D 10
Motor: Steyer V8 Benzin (RSO)
v.č.: Kl 3559
u ČSD: M230.210
www.techonin.net
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1450
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 18:06:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z historie

http://www.jakuza.ic.cz/fotoloko/index.htm
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: ŠOTOVNÍK Č.10
Květnový Mišmaš
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 782
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 18:27:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska na Poznaňáku R250 754.048

Jakuza: No ale to je jedna s posledních verzí, vyhrabej tu úplně první s tím jak tam je ten nápis fotoloko napsanej fixou na papíře a naskenovanej
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1452
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 19:04:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nic takovýho nebylo. Předtím tam byl akorát velkej nápis FOTOLOKO s tím že v prostředním O bylo to ČSD jako tam je teď
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: ŠOTOVNÍK Č.10
Květnový Mišmaš
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 783
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 02. června 2007 - 19:38:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Ne ne bl to náps psanej fixou na papíře a potom vyfocenej, to si pamatuju moc dobře a a´t mě to nikdo nevyvrací.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1947
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 14:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

-aa-: Že bysme ještě nějaký ten retro K-report vydali? Třeba časem jako nějaká vzpomínka by to nebylo špatné. Každopádně K-report padnul zrovna v době, kdy jsem se chystal začít psát příspěvky :-) Internetový K-report je dobrý, pružnější, ale na druhou stranu papírový časopis je papírový časopis.

Pepa L: Kdybys náhodou nesledoval mechanickou (příp. Podkrkonošskou) diskusi, tak brzo padne Košťálov.
ICQ -> 21 65 33 068 (dočasně z technických důvodů mimo provoz)
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1582
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 15:39:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

-aa-:
Tak moje spolupráce s tímto serverem skončila v okamžiku, kdy jsem zjistil, že nick -aa- nelze zaregistrovat. A přišlo mi pod úroveň doprošovat se.

Vaše tehdejší spory řešit nebudu, ale nick "-aa-" zaregistrovat nešlo, nelze a jen tak nepůjde, protože systém vyžaduje nejméně tři písmenka a nealfabetické znaky nepočítá.

Bez registrace fotku nepošlu, nehledě na to, že opravdu nemám čas skenovat.

Už rok pošleš

Že bysme ještě nějaký ten retro K-report vydali?
Nemáš čas skenovat fotky a budeš vydávat papírový časopis?
motorář von letohrad city
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.62.130
Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 16:31:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf: ty lampy jsou už v opravě. měli ste mi napsat kde sedíte :-)
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1320
Registrován: 9-2003


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 18:52:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čauvec! no to je škoda motoráři G12 nás udrželo v dobré náladě a leccos se probralo-pro příště,téměř vždy "pod schody"
Pro ostatní sorry toto je jen doplńující poznámka k lokalizaci některých členů lokomotivních čet..
Ad.halbstadt-v Bohuslavicích ještě 28.5.byla odrazka pouze na př.od Týniště-viz můj příspěvek v tématu mechaniky..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 784
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 19:02:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: Díky za info, to zase člověk neví kam dříve skočit, v zimě nic a teďka aby se člověk roztrhal, stejně musím jet nejdřív do Opočna ale až tak za 14-dní, ale ten Košťálov řadím do seznamu míst co se musí letos navštívit a projet.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1949
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 19:30:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: Pokud dobře chápu ty příspěvky, tak bych nedoporučoval letos, ale během pár týdnů. Každopádně tahle akce ani v letošním plánu nebyla, takové "překvápko" navíc :-(
ICQ -> 21 65 33 068 (dočasně z technických důvodů mimo provoz)
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1950
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 19:35:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: Jinak koukám na ten Uherský Ostroh a ten má taky zpoždění, měl se dělat už v květnu.
ICQ -> 21 65 33 068 (dočasně z technických důvodů mimo provoz)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 787
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 20:02:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: No jo to jako letos to sem myslel obrazně, mě je jasný že když se na dráze něco ruší ze to dne na den, no ikdyž letos sem třeba taky nečekal Lichkov a už to tam je zase celkem jasný
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1951
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 20:13:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L: Nejhorší je udržovat si neustále přehled o celé republice. Kolikrát už není v mozku místo na důležitější věci Tu zmínku o Lichkovu v posledním příspěvku mám chápat jak? Konec mechanik a závor? Nebo zavření přechodu kvůli výluce?
ICQ -> 21 65 33 068 (dočasně z technických důvodů mimo provoz)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 788
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 20:19:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: Jo neber to jako jasnou správu ale zase se našly peníze tak že to vypadá že........ ale múže se to ještě desetkrát změnit, to se divím že to sem ještě nikdo nepsal, já už sem to za minulejch 14-dní slyšel nejmíň 20x, no a přechod už od května dávno zavřenej.

Krom toho v Lichkově už stojí 740.50? (červená s krémovým pruhem)+ modrej obytňák + nějakej stroj, ale je to tam spíše kvůli tý Skansce.
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1585
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 20:27:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa_l, Bureš:
Spíš EU přislíbila ty předpokládané mergle. 18.5. bylo zveřejněno výběrové řízení na drátizaci s termínem 15.8.07 - 31.7.09. Že by nakonec už letos? Každopádně asi nelze do zimy očekávat nic velkého.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1952
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 20:43:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže tím pádem letos hrozí i likvidace mechanických věcí na 021?
ICQ -> 21 65 33 068 (dočasně z technických důvodů mimo provoz)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 789
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 20:54:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No o celej 021 zatím letos řeč nebyla, spíše o Lichkově, letohradském zhlaví žst Dolní Lipka no a příští rok Mladkov, Těchojn, Jabloný a Turecko. Ale Žambereckej větve se elektrisace nedotkne, akorát se mluvilo něco o zavedení dálkoviny Žamberk-Litice nad Orlicí ale nějak se o tom nemluví a tím pádem i něco o Bohousovej, ale to je ve hvězdách.

Ale tohle co píšu, o tom se jako mluvilo to není, že se zejtra začne kopat.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1586
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 20:58:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechci kecat, ale na něco takového to zrovna nevidím... Jednak asi nebude zajištěno na letošek nějak moc financí, jednak takové stavby začínají VŽDY se zpožděním v řádu týdnů až měsíců, jednak ani nevím odkud se bude stavět. Pokud se začne v Lichkově, tak než se postaví buňky a namontují "EU cedule", bude sotva tak čas udělat několik patek. Těžko stihnou zprovoznit nějaké, byť provizorní ZZ.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1955
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 21:10:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jela letos už na Sněžníku nějaká náhrada, nebo se 854 pořád drží?
ICQ -> 21 65 33 068 (dočasně z technických důvodů mimo provoz)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 792
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 21:24:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: No to je přece sloveso, se divím že se nikdo nezeptal, 854 sou až nějak podezřele spolehlivý, já se pořád modlím aby se 854ka po....a a jako náhrada by jely brejle s klasou nebo 053 nebo 050, to by bylo žrádlo, hlavně na těch osobácích z Lipky do Hanušovic.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1958
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 21:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Však už jsem se tu ptal před několika měsíci a odpověď byla stejná - nic. Jedinou změnou, kterou jsem zaregistroval je, že jezdí o jedno Btn v soupravě méně než na začátku grafikonu. Každopádně 050 tam nepojede, kde by se tu vzala. A na pendlech mezi DL a H bych očekával spíš mimořádné nasazení 810 než mašinu s jedním vozem.
ICQ -> 21 65 33 068 (dočasně z technických důvodů mimo provoz)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 430
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 03. června 2007 - 21:58:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A na pendlech mezi DL a H bych očekával spíš mimořádné nasazení 810 než mašinu s jedním vozem.
Nebo třeba mimořádný nasazení 831 I to už tu bylo ...
A tu dálkovinu Žamberk - Litice nad Orlicí si Pepo myslel jako že by Žbk i Litice byly ovládaný z Kyšperka, nebo že by Žamberk ovládal Litice?No a tady https://www.k-report.net/koridory/dalsi1.htm se dole píše o opravě navazujícího úseku z Letohradu do Žamberka, samozřejmě již bez elektrifikace.Nemáte někdo info, jak je to s tím teď? Vzhledem k financím se mě to moc nezdá ...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace