K-report
 

Archiv do 15.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 15.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 6-2007
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 14:15:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Meziměstí po ránu - foto z vlaku
 
 
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 6-2007
Odesláno Středa, 13. června 2007 - 16:21:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nové Město nad Metují
 
Opočno
 
Týniště nad Orlicí
 
sekání trávy v Lípě nad Orlicí
 
Častolovice
 
Kostelec nad Orlicí
 
Doudleby nad Orlicí
 
Záměl
 
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1403
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 18:05:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš:
Mno chystám se pofotit všechno co půjde. Už mam vyjednaný v práci volno na pátek ,ale snad to počasí nejak vyjde. Jen mě děsí že ve čtvrtek končim ve 23:00 v práci a vlak jede už ve cca 3:30. Den ustojim ,ale večer vzhledem k pátku budu muset zvládnout nejaké to večerní veselí u piva ...
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 274
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 19:52:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ráno to vypadá že pojede 44244 zátěž nemůžu zaručit, ale v Meziměstí stojí na noc tři vlaky. Polák dneska jezdil až odpoledne
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 20:04:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halbstadt: díky za info, zkusím štestí
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 4-2007


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 21:02:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes k vám od nás něco jelo...
 
 
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 721
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 21:24:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jxxx:Sorry ale co myslíš tim k vám od nás......chápu že asi myslíš z Týniště,ale jako do Letohradu nebo do Trutnova?
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2037
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 21:30:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Ten první záběr je pořízen zcela určitě u nás v HK.

A ten druhý vlastně taky.

(Příspěvek byl editován uživatelem bureš.)
ICQ -> 21 65 33 068
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 21:57:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po měsíci co jsem fotil,ale neměl možnost sem nic dát,jsem trochu zahrabal ve fotkách a dodatečně dávám něco z poutě.....fotek mám málo,protože jsem hlavně točil.....ale tak aspon něco.....
 
 
 
 
 
 
 A něco pro PetuD:
 

(Příspěvek byl editován uživatelem AlešT.)
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 21:59:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš:Sorry,myslim HK píšu Týništětak sem se dozvěděl že to jede na nd do Letohradu....
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 4-2007


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 22:53:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dvě již vyřazené lok. depa HK na náhradní díly do depa Letohrad.364 je téměř netknutá.Jinak jsem nějak tak neměl čas to sledovat blíže.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1348
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 13. června 2007 - 23:52:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se včera taky toulal okolo Potštejna a naštěstí mám kulatá okénka v provozu..
 
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1418
Registrován: 7-2002


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 08:47:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ani tady ho nechcem...

 
To že Google používá celej svět pro nás nic neznamená! My máme Seznam!!! Reklama od Googlu na tomto DF je Americkej hnus!
Saxiradim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 09:32:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

naprostý souhlas PAVe...

jenomže, aby jsme sem mohli takhle chodit, nezbývá nám, aby jsme jej tu "trpěli" - nějak přispívá na chod K-reportu...

Ale jediné, co si můžeme říct - "neklikejme" na jeho odkazy a BUĎME svý.. A já ještě ani JEDNOU...
Každý nemůže být nejlepší, ale my se o to snažíme.... www.saxi.cz


VÝTOPNA ZDICE - nejbližší otevření muzea je v neděli 8. července 2007
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1642
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 10:09:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav:
Na tohle už jsem reagoval jinde, odkaz postačí.
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 10:11:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Jxxx:
pošli mi prosím na mail ty fotky z přepravy 208+364 ve větším rozlišení.Dík
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 10:13:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes po ránu v Týništi n.O. 755.002+001
 
Honza215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1060
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 15:41:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes Sp 1743 - Teplice nad Metují

Jel jsem s tím až na konečnou ( Starkoč) a bylo to super

 
Zcela nové stránky o motorových jednotkách řady 814+914 ČD http://www.jednotky814.ic.cz.
Werkie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 5-2007


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 16:27:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na Sp1956 750.312 a někdo ji fotil v Lukavici s obilím, tak ať se přizná.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 17:51:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm tak na šoupáku kolem 16:50 z Letohradu na Žamberk a dále jela 753.127 .Děkuji za info Alešovi i PaVovi.Nemám ji, ale stejně se to seběhlo tak rychle, že sem ani nestihl bejt nasranej.A nejsem doteď.Jo kdyby tam byla třeba 751.354, to bych jinak vyváděl.Nemáte info, jestli to ještě bude?A proč to dnes tak bylo?
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1351
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 18:01:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já ji máma jako bonus ještě přidávám šrot z depa..
 
 
 Fotky jsem neupravoval(ořez),bližší záběr jsem fotil na film..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1644
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 18:27:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf:
Hmmmm A co takhle ji šoupnout do LBC? Tam by se na začátku léta víc než hodila
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 814
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 18:29:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Masinka: Když by měla jít do Liberce, tak to už by ji pak čekala jen Česka Třebová!!! Liberec je pohřebiště řady 749,750,751 a 753!!!
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1645
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 18:39:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, proč taky mašiny udržovat, když mi po jejich vyždímání pošlou další

O Třebovou bych strach neměl, vždyť tam byla ještě před týdnem a docela se jí tam líbilo
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 18:49:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Masinka: zatim se jí tam líbilo, ale po návštěvě Liberce by se tam asi postavila ke svým kolegyním No právě, proč je udržovat, když pošlou další, ale co až žádný další nebudou???
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 1646
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 18:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zatim jich je dost. No a až nebudou? To se přece nemůže stát, vždyť jich bylo vyrobeno přes 400
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 19:15:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Werkie: tys me nepoznal?
skoda, ze jsem bohuzel nemohl zustat dyl... 753.127 by byla cenny ulovek...
tady se muzes hledat Werkie;-)
v Lukavici se to od jara docela zmenilo, je docela problem se tam dostat hradbou z kopriv, ale atmosfera zrajiciho pole a tmavych mraku se mi libi...
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1353
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 19:16:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

127 má funkční PG500 (parní generátor)a to jí paradoxně drží v provozu,neb je jako záloha v zimním období za plynovou kotelnu pro případ poruchy a pod..svého času byla v nějakém seznamu vozidel vytipovaných k zachování..a nyní by měla být vytipována do carga..tak se uvidí..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 817
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 19:29:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Masinka: Nj, bylo jich 406, ale kde sou? Některý sou v Třebový, drtivá většina... dost už je jich taky rozřezanejch!!! A kde je pak chceš brát? Nám tady v Plzni už pomalu brejlovci docházejí
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 19:40:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zítra by opět měla být 44244 v Mezu jsou na noc tři vlaky takže přeju dobré světlo.
Werkie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 5-2007


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 19:41:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sare: já sem si řikal že to seš ty, ale já tě jen tak zahlíd přes okínko z polohy ležmo s fotákem přes obličej
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 20:10:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní maňas se 753 127, průjezd Potštejnem v 19:30
 
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1355
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 22:23:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cici pěkné "retro"foto..Já přidám taky retro z letohradského depa..
 
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 23:51:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cici:Díky,aspon mě někdo ověřil že se to opravdu takhle vrací......ikdyž mě tvrdili že Žamberkem to pojede až kolem půl devátej......tak uvidíme zejtra.Během výluky je Mn na Žamberk psanej kolem třetí z Letohradu(v praxi ještě nejel jinak než kolem nebo po pátej),dál má psanej odjezd kolem 17.10 ze Žbk(po vykřižování).....no a zpátky kolem pů devátej(ikdyž ted jel kolem půl osmej).....kdyby jste to někdo měl přesnějc tak napište,tohle je jen co mě řekli na stanici.

Alf:Koukám že jsme dneska fotili naprosto to samý(teda ty máš ty čroty nasvícený):
 
 
 
 
 


Jinak dnes v Letohradě nastartovaná 751104 v tej bráně vedle trianglu,před podélnou remízou 751354,za ní nějaká unifikovaná berta v remíze(jestli ze dvojčete?,s čim ted jezdí?).U zvedáků stála jedna z žehliček a 011 na záloze.....ještě tam stáli taky 753127(šla na Mn),749240,750258...a nějaká 714 a 730....
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 725
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 23:55:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak myslel jsem že to sem dá Karelpl,ale koukám že nedal.V Praze prej odrovnali na tom vápenci 751176+751080......751176 prej jedeb trakčák a 751080 je na tom ještě hůř.....to sem zvědavej čim to nahraděj.Na tom vápenci zamračený nějak nemůžou vydžet,aspon co se píše na titulní straně k-reportu,každou chvíli to nějakou odrovná........by si na to mohli zpátky vzít 755
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 826
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 00:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Tak já sem to chtěl nechat tobě Jinak je to v diskuzi 749,751. Prostě dnešní stav bert je nevyhovující na velké vlaky. Neříkám ale, že všechny berty jsou stejné, některé mohou být držáky
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1359
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 09:31:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano,některé berty jsou držáky-drží se depa a jak ho opustí vždycky něco odejde..viz.např.751.104 i dnes se v ní dělá a dělat bude..neustálé problémy s motorem..751.354 vyhořelý trakční motor atd..to je pořád dokola..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 831
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 10:00:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf: Vtipně pojato s těma držákama Ale je to přesně takhle... Koukam, že vám se tam toho moc nevrátí provozního, to už odpadli 751 176+080, ted ta 104 a 354. Jestli ještě oddělaj 751 236+038 v Mezáru, tak vy budete vlastně bez řady 751 Hlavně že vám tam přitáhli ty vraky na ND
Pavelct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 11:55:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo přehled o tom jak se v neděli 17.6. M131.1 dostane do Králík? To bude zapřaženej u páry až pojede nahoru?
Drezína
Výroba: Steyer-Daimler-Puch A.G. Werk Kromag
Rok výroby: 1944/1945
Typ: D 10
Motor: Steyer V8 Benzin (RSO)
v.č.: Kl 3559
u ČSD: M230.210
www.techonin.net
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1362
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 12:42:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to pravděpodobné..zajímavý bude konvoj zítra navečer..749.008+423+vozy+souprava osobní+hypernova+M131 celý cirkus by měl jet do Letohradu díky výluce přes Týniště n/O.Bohužel nevím časy..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 726
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 13:40:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se děje v Králíkách že to tam pojede?
Pavelct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 13:51:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Viz. Pepa I 5.6.:

Tak abych na to nezapoměl, v Neděli 17.6.20057 pojede na při příležitosti otevření rozhledny na Křížové Hoře v Červené Vodě:

zvláštní parní vlak, asi se 423.009:

Letohrad-odj 8.50
Jablonné n/O- 9.11
Dolní Lipka- 9.45
Králíky- 10.00
Červená Voda- př. 10.08
- odj.10.20
Štíty - př. 10.37
- odj.11.30
Heroltice - 11.37
Mlýnický Dvůr- 11.42
Bílá Voda - 11.47
Mor. Karlov - 11.53
Červená Voda - př.12.00
- odj.12.35
Mor. Karlov - 12.45
Bílá Voda - 12.48
Mlýnický Dvůr- 12.53
Heroltice - 12.58
Štíty - př.13.05
- odj.13.19
Červená Voda - př.13.35
- odj.14.53
Králíky - 15.06
Dolní Lipka - 15.26
Jablonné n/O - 16.05
Letohrad - př.16.21

Motorový vlak, vůz ř. M131.1

Červená Voda -odj.10.26
Králíky -př. 10.33
-odj.12.10
Červená Voda -př. 12.18
-odj.13.52
Králíky -př. 14.00
-odj.14.05
Červená Voda -př. 14.13

Krom toho to bude taky na trati Dolní Lipka - Štíty točit na osobácích mezi 8.30-16.15 Regionóva

Drezína
Výroba: Steyer-Daimler-Puch A.G. Werk Kromag
Rok výroby: 1944/1945
Typ: D 10
Motor: Steyer V8 Benzin (RSO)
v.č.: Kl 3559
u ČSD: M230.210
www.techonin.net
Werkie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 5-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 14:27:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt:ten maňas jsem byl fotit s cicim a v potštejně na nádru nám řikali že jezdí zpátky mezi půl sedmou a půl devátou

jinak dnes na R 1950/954 jela 749 011

(Příspěvek byl editován uživatelem werkie.)
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 803
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 14:53:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: Díky za info, akorát teď zase musím trochu rozkoukat, protože sem byl týden mimo v tzv. nedrážních krajích.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1420
Registrován: 7-2002


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 15:34:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Jeseničáku teď bude odjíždět 258.

Pepa L: To bylo vězení v těch Pastvinách co? :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem PaV.)
To že Google používá celej svět pro nás nic neznamená! My máme Seznam!!! Reklama od Googlu na tomto DF je Americkej hnus!
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 15:44:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: A nevíš, jak je to s manipulákem do Žbk?
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 804
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 17:01:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MF DNES

Letohrad - Elektrifikace trati z Letohradu do Polska ohrozí některá pracovní místa. Moderní systém si poradí bez lidí při přehazování výhybek nebo při zajišťování bezpečného křižování vlaků. „Dnes ještě nelze říci, kolik zaměstnanců přijde o práci tím, že je nahradí moderní zabezpečovací systém,“ říká přednosta železniční stanice v Letohradě Miloš Mazura. Odboráři se na propouštění již připravují. „ČD mají s ministersvem financí uzavřenou dohodu o doprovodném sociálním programu. Zaměstnanci v určitém věku budou moci odejít na tento program, ostatním podle možností nabídneme jiná pracovní místa,“ říká Miloš Paleček z odborového sdružení.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1479
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 17:04:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podle předběžných zpráv přímo od zdroje (blíž to snad už ani nejde) jed 742 202 a 2 vozy. JInak dneska na Pn-kách na a z Mezára 755 001/2, 751 137+220, 751 93+94. Počasí přálo
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: ŠOTOVNÍK Č.10
Květnový Mišmaš
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1355
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 17:16:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Praze prej odrovnali na tom vápenci 751176+751080
Těch zhruba 15 závad vesměs v motorový části na 751.080 určitě nevznikly ze dne na den.A přeskok na trakčáku u 751.176,to přeci neni nic nenormálního a neopravitelnýho.Já si nedovedu představit,žeby se v současný situaci v Budějcích rušila mašina jenom kvůli trakčáku.
ICQ:450 504 903
VŠUDE DOBŘE,S BUDVAREM NEJLÍP
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 841
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 17:24:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt: A co taková 751 028 v Praze? Vždyt ta byla úplně v pohodě, odstavila se a zrušila se... Tak když zruší mašinu bez závady, tak si myslim, že tim spíš mašinu se závadou, ale nerad bych, aby je rušili, obě vypadaj k světu, hlavně ta 080
an.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.95.39
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 17:39:01   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt+Karelpl:co to melete nic se rušit nebude jen to bude chvíli trvat nejsou lidi
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1356
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 17:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karelpl: ani trochu netušíš očem mluvíš tak dotoho laskavě nemluv.Od zrušení 028 se přeci jenom pár věcí změnilo.Kdyžtak se pozdějc ozvi na ICQ ale tady už nanic ohledně týhle diskuze odpovídat nebudu páč to sem zaprvý nepatří a zadruhý sem už pár dní né zrovna v dobrý náladě ohledně současnýho stavu 749.018
ICQ:450 504 903
VŠUDE DOBŘE,S BUDVAREM NEJLÍP
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1357
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 17:44:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt+Karelpl:co to melete nic se rušit nebude jen to bude chvíli trvat nejsou lidi
A tohle má bejt kurwa zase co.Myslíš si že nevim kolik lidí je ve vrškách v současnosti na dílně.Přečti si laskavě můj příspěvek pořádně,píšu že to neni nic neopravytelnýho,to že sou ty mašiny na zrušení sem já nepsal.
ICQ:450 504 903
VŠUDE DOBŘE,S BUDVAREM NEJLÍP
an.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.95.39
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 18:19:39   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt:tak sorčo
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 842
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 18:30:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt: Já ve Vrškách nebyl nějakej čas, tak sem usuzoval podle 751 028!!! si myslíš, že já mam good náladu? Já zase řešim jiný potíže a taky mě sere nynější stav 754 020, tak prosim pomlč, v depech, která máme ve svém městě máme stejné problémy, nemysli si, že se všechno musí točit okolo 749 018
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 18:32:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jako nechápu, proč si vyletěl na an.a, protože on akorát objasnil to, čeho sem si nebyl jist a on za to nemůže, že 749 018 je v prdeli, kvůli 749 018 se musíš obrátit jinam!!!


an: Tímto se omlouvám, že sem řekl, že sou na zrušení, nevěděl sem, že Tomt je takovej děsnej cholerik...
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1363
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 18:57:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

an. : však vonic nejde nebo ne,jestli sem tě nějak urazil tak taktéž soráč
Navíc jak sem tak dneska koukal do isoře tak už byla 751.080 psaná na nějakom výkonu
ICQ:450 504 903
VŠUDE DOBŘE,S BUDVAREM NEJLÍP
Karelpl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 844
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 18:58:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt: Pozitivní zpráva... taky se tam budu muset podívat
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1364
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 19:07:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

že Tomt je takovej děsnej cholerik...
jo tosem celej já
ICQ:450 504 903
VŠUDE DOBŘE,S BUDVAREM NEJLÍP
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1365
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 19:12:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no ale aspoň sme si to přes ícékvé vyřešili,jinak bych musel použít výrazy jako že Plzeň neumí vařit pívo a podobně
ICQ:450 504 903
VŠUDE DOBŘE,S BUDVAREM NEJLÍP

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace