K-report
 

Archiv do 10.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Kočky chované v železničních stanicích » Staré archivy » Archiv do 10.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Taurus4you
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 14:35:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hoši chtěl jsem se zeptat....nezná tady někdo depokočku??? Pobývá v depě v Břeclavi.
Vajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 15:39:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad statistik:

fšimnul sem si toho pozdě a musím říct že mindy vypadají nádherně taky koukám že tu nesu sám co ještě fotí na film. Ten sken vypadá taky dobře, na cos to fotil? Řek bych tak kodak profoto, nebo portra ... ale asi sem vedle, ptám se jen tak pro zajímavost vypadá to tak trochu tlumeně což v tomto záběru působí jenom dobře.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1057
Registrován: 6-2004


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 18:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vajgl: Nikon F80 + Sigma APO DG III 70-200/2,8 + UV, film Fuji Superia ISO 200, a to podstatné: sken Eliáš

Tohle byl jeden z vydařenějších filmů, i když mě tahle konkrétní fotka přijde trošku do červena (z hlediska naskenování). Zbytek mi poněkud hnul žlučí, neboť růžovofialová vyblitá obloha, která bla ve skutečnosti modrá, žlutá tráva, ve skutečnosti zelená... Ale co, já už to radši nebudu řešit.
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1262
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 19:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Těším, až tady někdo vyfotí něčí přítelkyni a ten dotyčný se tdy začne zavzdušňovat.
Dnes jsem si všiml, že zmizla z bilbórdu reklama na krávu.
Parnilady
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 22:06:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dopravce: nebo ona samotna se tu najde... Jo i to se stava... Ja mam tu uz dve carecky
Zdeněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2020
Registrován: 11-2003


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 03:56:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale hezký
Edite bibite post mortem nulla voluptas
Peter140001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 311
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 15:53:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včerajšia kočka v žst. Trenčín
 
ICQ - 441 546 338
Skype - Peter140001

www.railpage.net
842
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 19:58:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Peter14001:
Pěkná, jako živá... Jen mě překvapuje, že ten mladý muž zjevně místo toho výstavního výstřihu zaměřil svůj zrak kamsi jinam.
Rendben Üzemelt !
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 20:19:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

První kočka z Kolínský řepařky, jen se asi nějak nerada fotí... motorová myš
 
Datel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 21:03:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

První není, viz výše u Tvého stroje...
Datel má zobák kvůli tomu, aby si neomlátil hlavu o strom.
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 21:10:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda tak to jsem přehlídl... To se stane maximálně jednou za deset let... A odkdypak se dávají do koček i myši? Tahle moje kočka je však přímo pravá řepácká, a ať se propadnu do západního Německa, jestli kecám, Velebnosti... motorová myš
Kočičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 21:41:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nic proti ale ta pani porušila několik našich předpisů nemá předepsanou obuv a sedí na hraně nástupiště čimš zasahuje spodní částí těla do průjezdného profilu. Nejde vo ní ale může poškodit drážní vozidlo.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1414
Registrován: 9-2003


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 23:51:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vozidlo nevozidlo,spíš tuším dumá kam by autora i s jeho foťákem poslala....hádejme..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 3-2006


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 08:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kočka??A tohle??To spíš čarodenica co přilítla na košťaťu a chce dělat na drážce destrukci drážního svršku a svého létacího košťafóna užít jako pajsru při vykolejování či nakolejování myšího vozidla Tragače.
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 08:52:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To ona se jen tak tváří
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 3-2006


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 10:45:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, já nevím, já slezl z čoudy a šel si do bufetu na nádr pro sklínku vody a jak mně viděla tak si myslela že si pro ňu jde nějakej kolega čert a chtěla hned se mnou lítat v oblacích a sápala se mně na zádaJá su už vysloužilé čertisko, tož taková čarodenica by mně asi zlikvidovala.Já si už enem ohřívám regma u pece a moc nelítám.Teďka mám dojem že až si to přečte nebo jí to spíš Mixmous vytroubí tak mně bude tím koštětem honit kolem mašiny.To si zase narazím kopyto...
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 334
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 16:50:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ta kočka nakoštětilétací by mě nejen poslala, ale asi i kousla (páč lev je divoká kočka) do ... motorová myš
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 3-2006


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 17:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha takže slečna je ve znamení lva.To ti nezávidím.To aby sis udělal místo myší nory atomovej podzemní bukr (a stejně by ti asi byl nic moc platnej)Myší beton je pro lvy prý hračkou na broušení drápů.
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 1-2006


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 17:14:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, to mi povídej... . A navíc nám fšems chystá mladá paní (už nee slečna ) na příští parní sobotu nějaký přeqápko, takže sem zvědaff, třeba to bude ... motorová myš
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 274
Registrován: 3-2006


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 17:20:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myšu,to se bojím že spíš přiletí ještě nějaké další , něco jako čarodenická letka. To já snad ani nevylezu od pece.Možná jen tak kouknu ven za komínem a honem zpátky do peklíčka do teplíčka.Ony by mně utancovaly jak Strakonickýho dudáka....
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1418
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 21:17:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmm,já jsem čert..koukám se brzo vydám do toho vašeho hnízda na exkurzi a ty vaše čertice - čarodějky pěkně..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Maty
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.61.140.21
Odesláno Středa, 04. července 2007 - 00:10:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna čtyřnohá kočka se dnes v ČB uvelebila na podvozku 751.103...
 
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4250
Registrován: 11-2002
Odesláno Středa, 04. července 2007 - 08:15:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve "fotografech" se objevil odkaz na stránky s parádníma fotkama doby dávno minulé "zaoceáneské" a hle, co objetiv zachytil:

Dvě "parní" kočky "mazačky":
http://www.shorpy.com/files/images/1a34804u.jpg

A jejich polední siesta:
http://www.shorpy.com/files/images/1a34808u_1.jpg
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 3-2006


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 10:07:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož přijeď aspoň budem dva, čili nás bude víc a nebudem se bát lucifera nic.Jukni ale raději na řepné stránky abys dojel na parní a ne dýzlový víkend.Taky z kovárny.
Alorovec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 313
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 11:00:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Panove vcera sem videl Kolinskou kocku... ...meli ste pravdu
A.Jirgl
http://www.zeleznicehb.ic.cz
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 14:50:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kterou? Tady jsou na fotkách už dvě... motorová myš
Vajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 15:06:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Statistik:

tak tu sigmu 70-200 tiše závidím ....

Pokud se bude jednat o sken a nebudeš požadovat fotky na papíře je lepší fotit na dia, výborná je Astia 100F, nejlepší podání pleťovky ze všech filmů nebo třeba univerzální Provia. Dostat ze skenu Superii tak aby byly barvy trochu v lajně je docela problém, to ti potvrdí všichni co ji skenovali, vždycky tam jeden kanál docela hapruje.
Foť dál, s takovou světelností to jde samo.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1072
Registrován: 6-2004


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 17:01:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vajgl:

no za 16 tisíc od kámoše to zas nebyla taková hrůza (i když pravda, v krámě jsou ty ceny trochu vyšší...) No co, padla na to necelá jedna vejplata... Jak je vidět, tak mě to nepoložilo, takže to asi byla dobrá investice.

Při tom množství, jaké já pořád ještě nafotím, byť jsem časově stále víc a víc omezen, tak jsem rád, že to finančně ukočíruju na těch Superiích. Papírové fotky už nedělám asi 5 let. Za a) co s nimi, akorát zabírají místo, za b) chlubítko žádné nemám a s sebou ho nikam netahám, protože mám batoh obvykle zcela plný foťáku a navíc fotím tak průměrně, že jsou ty fotky k "nechlubení", c) prioritní je pro mě digitální zpracování, protože ho potřebuju na web. Jinak u diáků bych se trochu bál se svým exponováním plus mínus clonové číslo sem tam, protože to by, narozdíl od kinofilnu, nemuselo u diáku dopadnout dobře...
1714
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1074
Registrován: 6-2004


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 22:08:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna kočka .....

 
Kačeny s budníky, toť opravdová lahůdka pro
šalinové fajnšmekry.:-)
====================================
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1436
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 22:46:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prej kočka...
Možná jo ale to by se nesměla tvářit jak kysle, pr***
Přeji vedení PMDP mnoho úspěchů v jeho snaze přivést podnik k naprosté zkáze.
žralok
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 06:52:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je kočka?To je chudák dobře živený.Kočka musí být "kočka" a ne jak pubertální selátko.Kurňa!
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 10:26:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_100: Já se ani nedivím že tváří tak kysele. Taky bych se tak tvářil kdybych musel jet v Btax...
Brněnské perly: 263 001-0, 263 002-8
Polii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 11:26:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maty: Ta kočka se neulevebila na podvozku 751.103, ta měla závěsky! To bude nejspíš podvozek 751.120...
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 773
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 12:06:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není to náhodou Btax v plyši???
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: 23. 6. 2007 Šarim
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 12:19:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
Alorovec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 13:09:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mixmouses: No tu cernovlasou vypravci prece
A.Jirgl
http://www.zeleznicehb.ic.cz
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1424
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 13:18:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Joo ta výpravčí..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Maty
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.61.140.21
Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 22:35:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Polii: ano, je to 751.120, omlouvám se...
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1695
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 07. července 2007 - 18:34:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dvě momentky z Ukrajiny (Užhorod)
1) železniční nádraží, 2) autobusové nádraží
 
 
www.fotodoprava.com
350 021
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Sobota, 07. července 2007 - 21:56:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes byl svatební den.Tak přináším foto nově oddaného pózujícího páru v Roztokách u Křivoklátu.
 
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3708
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 15:52:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 17:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odvážné auto
Rail2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 19:59:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study: Sice je to gomokol, ale ten materiál co sedí na kapotě vše přebije. Jo nádherné bloncky, to je moje! Wuauúúú
http://rail2005.euweb.cz (aktualizace 20.6.2007)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1440
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 21:41:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten gumokol sice vypadá jako legendární Lotus seven ale dle toho nápisu nad ním to bude českej Kaipan. Takže hafo dílů z favorita včetně motoru oblečený do krásný kastle.
Prodává se buď jako celý auto s tim že musíš dodat favorita s papírama s dobrym motorem a nebo jako stavebnice kterou si doma složíš a pak jí přivezeš do fabriky na zkoušky po kterých vydají papíry.
Přeji vedení PMDP mnoho úspěchů v jeho snaze přivést podnik k naprosté zkáze.
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 790
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 22:40:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nic moc, tohle už je moc přešlechtěný. Na doma to už je moc drahý. Oni si koukám zase krátkýma sukýnkama kompenzují dlouhý vedení.

Ale jednoho shnilého favorita bych měl. Nová kastle by bodla. Akorát nevím, zda by mě zachovali pohon na LPG.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
350 021
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 23:06:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fůůůůůůůj,gumokol je hnůj.Používají jej jen "gumídci" to jsou takoví pro ostatní obyvatele planety "neškodní medvídci".A ta jedna blondýna?Raději nebrat!S tou ba jeden mohl "od hradu k hradu žebrat" nebo by jej živila?Že by byla tak milá?Ostatně-kočky chované ve stanicích...ne u "benzínek tahající tatíky od rodinek..."
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 09. července 2007 - 00:28:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

statistik:jo fotíš průměrně ale tak průměr z top ten :-)
742 404
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.105.117
Odesláno Pondělí, 09. července 2007 - 11:16:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Posílám také jednu kočičku, kterou asi určitě neberou ocelová kola, ale spíše ta gumová. Ale pánové, ty křivky stojí za to.
 
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1428
Registrován: 9-2003


Odesláno Pondělí, 09. července 2007 - 15:27:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není to zlé..pravda,když pominu bloncku co je naostro na té kapotě..ale mě nic zvláštního blond neříkají,přijde mi to umělé..zato tady asi vznikne nová diskuze "foto od rybníka u trati"
..pořádná mašina má kotel a komín..
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 3-2006


Odesláno Pondělí, 09. července 2007 - 16:14:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Copak Alfe, tys jukal foťákem na velimském okruhu při jízdě slavného Kocourka??Anebo myslíš že v tom zatím chladném létě je u tratí tolik rybníků kde by se dalo koupat a fotit v pozadí trať??
Ústečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 954
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 09. července 2007 - 18:25:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

742: Já módu tang nepochopím. Nemůžu se zbavit dojmu, že to slečnám pozadí ještě zoškliví. Zlatý kraťáskový kalhotky.
Slovánek v extralize! :-)
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 09. července 2007 - 18:45:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ústečák: Plně souhlasím...
Brněnské perly: 263 001-0, 263 002-8
Baja
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 5-2007


Odesláno Pondělí, 09. července 2007 - 21:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejlepší fíra f Šubrtově...

 
Za lepší zítřky !
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 392
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 09. července 2007 - 23:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Baja: Tak tohle foto nemá chybu!
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1433
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 01:33:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.Baja - to je za 100 bodů!!
Ad.Kovářmirek..bohužel tam jsem nebyljen co šumí tráva u trati se člověk doslechne..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 06:12:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

od SC pendolina
 
 
 
u vyhýbky v Litni
 
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 06:42:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

z Pardubic - hl.n.
 
z Otovic ( na posledním vlaku )
 
z Černčic
 
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 794
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 07:10:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Baja: Kdopak tam tu micinku posadil?
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
ČmoudČmoudik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 07:33:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Raspi: To je kocour a sám si tam takto hověl.Je to nový přírůstek do party Šubrtů,když je tam ten podstav fírů,tak už nepohrdnou ani tímto jedincem...
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 11:41:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jejda Šubrti... to je moc hezký oznáčení jistých kolegů...sakra dlouho jsem to nezaslechl, Děkuji za připomenutí
Tady bude bitva! a tady zase pšenice!!!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace