K-report
 

Archiv do 25.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 25.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 842
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 12:35:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Nj, tak to aby se vyrazilo do terénu, protože všichni maj jistě novonátěrovej amok......

AlešT: Víš co jsi měl udělat, měls vzít tu Jakuzovu vychvylovanou mačetu a tu ruku odstranit ze záběru.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
350 021
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 13:27:39   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pokud nějaký fotič )lepší nežli potupnýšotouš) je v blízkosti kolegys kamerou,tak by se měl dle toho chovat a nekecat bludy či své dojmy hned vyzvonit.Fotiči kolikráte sami nadávají na stav,že někdo stále postává u stroje... a když dotyční(mnohdy obyč. lidé) odejdou (stačí malé upozorko) tak se tam postaví sami pro potěchu kolegů.K tomu si ještě vezmou krásné bílé oblečení.Kurňa to je pobrečení...
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 802
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 13:28:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa L:No asi sem ho chyt taky,Růžu bych klidně bral potkal,ale o tu tak nejde.....ale prej na Jebavym spěšnáku možná pojede 750163,pokud ji teda v HK nevyměněj a tu mám jednou a ještě byla tma jak v

Jinak mačeta není špatnej nápad ,ale nevim jeslti by to záběr zachrániloBych měl na videu záblesk od letící mačety a případně ještě něco červenýho z otevřených tepen.....
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 13:40:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

350 021: To mě připomíná jednu příhodu, pro úplnost budnu nazývat postavy A a B

B: Tak klid a ticho, budu točit
A: Tak klid né, co vy se tam v zadu bavíte, vždyť vidíte že to jede a on točí
-vlak přijíždí-
A: -nahlas- Támhleto sem měl ještě vysekat
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 16:59:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pánové, tak komu se povedlapřípřež 0.163+162 na ex-jeseníku?
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 18:15:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: me a Pavovi urcite :-) bylo to docela solidni prekvapko, ponevadz jsem jel na blind s tim, ze si pak u Zamberka cvaknu 061.. no a ta dopadla o neco hure:
 
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 803
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 18:27:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

babor:Mě na ni zašlo,ale točil jsem ji a i Sp 1957,na ten jsem ale slunce měl.
 
 
 
Pepa L:Jako bych to ted někdy slyšelZvlášt když ještě znáš postavy A a B:-)

A něco ze včera,jel jsem z Litomyšle po 018 a musim teda říct že začátek opravdu stojí za to,nejvyšší tratová rychlost 30km/h a přes přejezdy 10km/h....maximálně 20/h....vim že to je kvůli rozhledovejm poměrům a obloukům,ale připomělo mě to nevim proč polskou trat k přechodu Měziměstí.
 
 
 
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3810
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 18:29:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt
Ta 750 163 a 162 bylo jako co?
Ale
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 460
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 18:30:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě se taky povedla, ale fotil jsem to na kinofilmovou zrcadlovku, takže se šlehem zatím pochlubit nemůžu.Fotil jsem to na odjezdu ze Žamberka.A taky jsem dopoledne doma zprovozňoval starou digitální krabičku na mejdlo, která umí docela dobře natáčet videa, tak jsem si jednou vyzkoušel si to zároveň i natočit.Kdyžtak ke zkouknutí to je (mělo by bejt) tady:
http://www.uloz.cz/show/file/19783-PICT0003.AVI
( Pokud se tam v tom videu zobrazuje nějaká reklama, tak to pls ignorujte.Předem se za to omlouvám. Zničeho nic mě to udělalo u všeh videí, který mám tou krabičkou natočený za celou dobu co jí mám a kdybych se po**al tak to nedám zpátky .Nevíte náhodou, čím by to mohlo bejt?)
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 9-2004
Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 19:11:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže 163 zase jezdí? Tak snad zůstane nějakej čas v provozu.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 804
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 19:24:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manemb:To byla ukázka jak mě to nevyšlo.....a jaká může bejt tma,přitom PetaD o 2 kilometry zpět po trati to má nasvícený....

750163 něco bylo?tak asi proto se tu tak dlouho neukázala....tak snad bude v oběhu pokračovat:-)
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 20:10:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koukám, všichni na značkách; tak je to správné, tak to má být
Werkie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 5-2007


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 20:15:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak když jsou všichni u toho chlubení se ze svejch značek, tak ukážu jak to vypadalo na borku kde sem byl ještě cicim a jakuzou

 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 844
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 20:59:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babor: A to se divíš, já jak sem zmerčil že pojede 750.163, tak sem vytáh PaVa od počítače rozeslal info o přípřeži a letěli sme fotit, ale na rozdíl od 754.061 to bylo nasvícený, ale fotku sem hodím až nebudu línej stahovat fotky....

AlešT: Tak tohle naštve, zvlášť když Rozálka je nasvícená jak blázen, já osobně bych skákal asi 10 metrů vysoko, poctivě počítáno.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1547
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 21:58:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to jsi byl ty, ten neznámý dobrodinec co doved Potštejnskou frakci na pokraj šílenství :-)

Něco z dnešního řádění 754 061 alias "Růža"

 
 
 

A potom něco co ti ještě dlouho nezapomenu. A věřte že Číčovo pozadí se na ten strom škrábalo pěkně dlouho
 
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: ŠOTOVNÍK Č.10
Květnový Mišmaš
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 845
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 22:05:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Co to je na tý prostřední fotce 745.061 za šmouhu, že by nastal čas létajícího hmyzu a jiného neřádstva.
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 22:09:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tsss. Já náhodou lezu na stromy jak kočkodan:-) A pepovi patří jeden ohromnej dík za avizo!
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 461
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 22:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, Pepovi patří dík a já mu tímto ještě jednou děkuji!
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3821
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 22:24:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Jakuza
Mohl by jsi napsat, kde je co focené?Děkuji moc.Jinak ti musím pochválit pěné fotky
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 22:45:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa l: Spíš to vypadá na bordel na čipu. Koukám, že ani klepač koberců nepomáhá .
Werkie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 5-2007


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 22:49:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo jo jako kočkodan, kdybych to nevzal druhou stranou tak si ho nestihnu ani prohlídnout...

jinak se taky připojuju k děkujícím za echo, dík
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1549
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 09:51:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ManeMB- bordel už jsme odstranil.

Místa- M.Svatoňovice, Potštejn, Č. Kostelec, Potštejn
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: ŠOTOVNÍK Č.10
Květnový Mišmaš
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 846
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 10:39:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halejďte se mě by zajímalo komu tady děkujete za echo, když já sem ho poslal jenom PeťoviD a AlešiT, tak že k Vám ostatním se to muselo dostat tichou poštou?

Jakuza: Bodějď, byla to nějáká rozplajzlá muška kterou ostraní jeden tah ve photoshopu.

Cica: Moje řeč já sem taky na poslední chvíli když už brejle brumlaly na Jebavině prolít takovejma kopřivama na šleh, že sem potom nevěděl jak se dostat zpět.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1552
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 11:04:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když už se tady o tom bavíme. 163 teda měla 1.TD - teď mě sere že jsem z Kostelce to fakt nestih na Potštejn. Ale kde se v Letohrad vzala navíc 162?
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: ŠOTOVNÍK Č.10
Květnový Mišmaš
A.F.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.60.15
Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 13:27:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta 750 163 postávala několik měsíců v Pardubicích ,a neporadili si s prasklou hlavou a vložkou,jak je vidět tak Trutnov ano!Jen by mě zajímalo jak odstranili značnou olejovou netěstnost mezi motorem a generátorem,no čas ukáže.Ted budu asi trochu ,jen jsem zvědav až budete mít všichni 150x vyfocenou 4061 kdo veme hadr a trochu jí vyšlechtí tak aby lak vypadal čistě jako na 4071,4054,4055 z RD Zvolen!
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1480
Registrován: 9-2003


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 14:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve Zvolenu nepracuje firma Zenova či jak se ty podlahové kosmetičky jmenují,ale pravidelné turnusové nasazení s jednou partou strojvedoucích,což u nás nehrozí..tady si stihnete s bídou otřít okna..bohužel..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 847
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 14:55:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf: Bodejť, a ještě k tomu když sem šel okolo tak tam jeden uklízeč v zápalu boje zlomil smeták vejpůl, tak že se není čemu divit.
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 9-2004
Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 21:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1.TD 749 011
2.TD 750 163 Zítra snad hradecký manipulák
3.TD 749 008
5.TD 754 061
 
P.S. jak jsou na tom 0.333 a 0.346?
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1556
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 21:30:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám 754 061 se drží oběhu jak klíště. To se 051 po příchodu říct nedalo.

JO mám tady jednu novinku pro Ptštejňáky. Jou natřený komplet mechaniky a to i závory směr Letohrad. Něco málo foteček

 
 
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: Něco málo ze Slovači
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1482
Registrován: 9-2003


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 23:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No konečně..takže v sobotu s párou se to bude moci výrazněji nafotit..faajn..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 805
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 08:28:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Růža se nejen drží jako klíště ale jel jsem s ní včera R 250 do Hradce, a v prvnim kiupé za mašinou to byla pastva pro uši:-)

Nechystáte se někdo zejtra na Opočno,nebo nechcete někdo jet?Včera jezdila 354+asi 080,neviděl jsem ji přes vozy,ale naposled s 354 byla ve dvojčeti....
Cici
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 13:04:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na SP 1782 směr trutnov něakej červenožlutej brejlák, asi 750 163.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 849
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 16:24:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska na raní Orlici, Jebáku a Jeseničáku 754.048.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3849
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 16:54:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když jste tu nedávno v hojném počtu honili OE. Tak se také podělím s jednou už starší fotečkou
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 17:10:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, potvrzuju Pepu_l a doplním, na Poznaňáku R 251 jela 749.019. Na manipuláku jela 742.202
 
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1493
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 01:44:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je tady furt brejlák, a 061 a proužky...a já si tak včera okolo 19.45 sedím v Týništi a najednou břibrumlalo toto..204 012-4 + M131.1454..dederonská "karkule" měla na boudě skromnou samolepku KŽC s.r.o. a vzápětí to celé odhučelo směr Choceň..
 
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 17:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska na ranní Orlici 754.051, tak jestli držela turnus tak jela ještě na Jebáku a Jeseničáku.
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 9-2004
Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 17:35:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2.TD 754 048
3.TD 750 162
4.TD 750 163
5.TD 754 061

Dnes okolo 15 hod. v HK výskyt 182.038 směr Týniště.
 
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 853
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 17:39:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Atb: 182.038 , taky mohla nabrat směr do Ústí a Letohradu.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pepa_L.)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 463
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 17:42:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tywole tak šestikolo s unifikem v Týništi.Skáču deset metrů.Ještě že to nebylo v Letohradě, to bych snad puknul.
ATB: Dobrej úlovek!
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 5-2007


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 18:59:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Alf: Jé, to je V100ka PRESSu . Jezdí mimojiných na vlečku do Kodersdorfu...
Sportem k trvalé invaliditě - fakt!
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 806
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 19:56:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To do HK zabloudilo z Ostarvy s něčim?Po tom co jsem se bavim s Pepou L jsme ztratil trochu chut pokoučet štěstí s šestikolama na koridoru,ale po tejhle fotce se mi to zase vrací,nějak do HK do jet musela.Vim že to patří spíš do jinýho vlákna,ale kterym směrem jezděj z Ostravy šestikola víc?Jezděj aspon do Třebovej?
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 20:04:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: co tak sleduju isypol, tak do CT zajizdej docela dost, urcite mnohem vic nez dal do vnitrozemi... samozrejme se muze stat, ze za cely den kolem Tatenic nenarazis ani na jedno, ale stejne tak muzes videt dve za sebou v Bezpravi... je to nevyzpytatelny, ale statisticky mas vetsi pravdepodobnost pred Trebovou nez treba kolem Chocne. No a pokud chces mit jistotu sestikola, tak muzu doporucit jen postrky kolem Jablunkova.
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3865
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 20:17:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, v ČT se ještě běžně ukazuji a nejvíce tam asi vždy výdám 181 008 nebo 150 či na ně mám asi štěstí
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1560
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 20:19:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...nebo kolem Štrby. Tak tam jezdí myslím že 183 028 v unifiku

 
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: Něco málo ze Slovači
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3866
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 20:42:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A možní i 183 007,008 ty také mám ještě v tomto laku focené, 183 037 co Prošla ŽOS Vrůtky už má klasu součastnostiMožná, je ještě nějaké Šestikolo v tomto nátěru
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 464
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 20:42:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dost jich jezdí taky na Valašském koridoru 280 ( Hranice na Moravě - Horní Lideč - Půchov ).Když jsem tam byl, tak trovna naprosto nevyšlo počasí
.
Chjo že bych ještě do konce prázdnin udělal nějakou výpravu na Hoštejn ... ???
A ještě otázka, asi hlavně na Alfa: V jakým řazení a s kolika vozy pojede v sobotu 423.009 z Letohradu do Rokytnice? V rozkazu jsou psaný 4 vozy, ale nevím, zda jich nebude víc ???

(Příspěvek byl editován uživatelem PetaD.)
webové stránky: www.petatrains.wz.cz
ICQ: 327584807
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 9-2004
Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 21:52:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám dojem, že to přijelo od Chlumce, ale nechci kecat. Bývá to tak, že pokud už nějaké šestikolo zabloudí do vnitrozemí, většinou odvozí ještě pár nákladů co se naskytnou než se vrátí na východ. To je zřejmě i tento případ při zpáteční cestě na Třebovou. Počet provozních kusů by se dal spočítat na prstech jedné ruky, proto je to hodně o štěstí.
Ilustračně ještě doplním zátěž, kterou si to přivezlo do HK před přepřahem, jelikož jsem kolem toho lítal jak pominutej. Škoda jen toho počasí.
 
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1495
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 23:11:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V sobotu jsem tohle myslím viděl v Kolíně.Číslem si nejsem jistý ale byl to unifik a jelikož jich už tolik nejezdí..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 25. července 2007 - 06:57:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes 1.td:754.051 a 3.td:754.048
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 09:08:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmmm, vidím, že se Růža chytla, jen tak dál. To bude mít jeden její bývalý Otrokovický leštič radost
A až opadne davové šílenství (nic ve zlém),a bude trocha času, tak do vašich končin zavítám taky. Už se nemožu dočkat.

Federace zlínských fotičů
T 77
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.94.233
Odesláno Středa, 25. července 2007 - 11:21:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na OEx se ženete všichni,ale že vám tam projel vlak XY do Teletína, to fotit nejdete? alespoň vám napíšu, že na tom byla 749.240+754.030.
Dvaašedesátka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Středa, 25. července 2007 - 12:23:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf:Někde tžady byla zmíňka o jízdách Týniště - Doudleby - Rokytnice.Údajně již v tuto sobotu.Je to pravda?Nebyla to "kachnička"?Rád bych věděl něco více...
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1562
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 13:06:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf"e": jen tak mě napadlo. Proč nejní žádná pozvánka na jízdu na ZP. Né že by o to šlo. Ale myslím že na Kalendář akcí kouká dost lidí a tahle akce tam není. Ten fotovlak co mi posílal Halbstadt už tam je
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: Něco málo ze Slovači
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 4-2007


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 14:06:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přidám něco ze včera-holkám to docela ladí,že.
 
Jinak neví někdo náhodou,která zítra bude mít vlaky 952/653/856/49414???Díky předem.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 14:41:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Nebo Krpeľany úspěch zaručen, ale nějak se ta fotka neželpagově kácí.

JJ, šestikola na Bezprávý, to aby tam člověk rozhodil na tejden bivak aby něco málo vyfotil, rozhodně tam v poslední době jeděj častějc 141 a 121-ky.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1496
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 15:49:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dobře:Ano,teď v sobotu 28.7. jede 423.009 v trase Letohrad-Rokytnice-Doudleby-Rokytnice-Letohrad.Podrobný jízdní řád je na www.rokytnice.cz (doufám to píšu dobře)Je to jízda na pouť.Souprva by měla být 3x (ex.)Bh.Odjezd z Letohradu cca v 7h.a samozřejmě do Rokytnice komínem vpřed.
Ad.Jakuza-na ŽP jsem to nedal neb nemám kontakt a nechci se všude registrovat kvůli jedné blbosti..
Jestli to tam dáš tak tím lépe-díky..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1563
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 16:05:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

není potřea. Propozice pošleš na kalendář@zelpage.cz a to stačí. Takže žádná reistrace
* * * Usmívej se! Bude Hůř

www.jakuza.ic.cz
posl.akt: Něco málo ze Slovači
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 18:44:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

z duvodu celozavodni dovolene ve Skode Auto Kvasiny jezdi od vcerejska vsechny Mn na trati 022 bez zateze, pouze lokomotivne...
dnesni Mn 83023 v podani samotne 742.409:
 
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 807
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 25. července 2007 - 19:17:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zejtra jedu na Opočno a Meziměstí,nevíte jestli se tam maj objevit sergeje?Jinak kdo se snad chystátetak by nemussal jezdit dvojička 751038+236...viděl jsem stát 751038 v před podélnou remízou v Leothradě(mmch vyměnili jí vrata,jsou tam ted stahovácí rolety nebo co).

Sp 1956 a 1957 dnes točila 754051,Sp 1959 754048....

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace