K-report
 

Archiv do 18.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a 131 » Staré archivy » Archiv do 18.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 4-2007


Odesláno Středa, 01. srpna 2007 - 22:52:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VláďaH:díky za info,jen,že jsem ji v sobotu viděl v HK a taky přeznačených obručí a nových,pěkně vyleštěných kol jsem si všimnul.K těm svarům na hlavním rámu-má to od doby hlavní opravy v roce 2003,proč,to možná objasní moje fotka-
 -myslím,že měla hodně sežranou kastli.To samé mají třeba i 130 005,017,022,028 a to byly svého času taky "perly".
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 03. srpna 2007 - 00:05:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dvě "hrbaté" z včerejšího dne.-
 
 
 
Samlep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 04. srpna 2007 - 09:49:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes kolem 9:00 přijela do Bohumína 130.023-5 tažená lok. řady 163. Na boku byla označena DKV DKV: Ostrava.
Někomu to holt stačí napsat jednou, jiný to musí mít dvakrát.

810 - trabant na kolejích.
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 00:24:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Starší fotky řady 130:
 
 
 
Jurda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 8-2004


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 01:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná že už to tu bylo, ale potřeboval bych upřesnit, které 130 jsou již vedeny pod DKV Ostrava. Předem děkuji za odpověď
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce....
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 09:50:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jurda: já mystlím že všechny už sou vedeny pod ostravou, kdesi sem slyšel že měly od začátku jízdního řádu 2006/2007 přejít všechny českotřebovské do ostravy, ale nevím co je na tom pravdy.
At mě kdyžtak někdo upřesní!
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Johnson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 10:14:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Všechny do Ostravy snad nepřešly ? Já mám takový dojem že do Ostravy přešlo 10 lokomotiv, ale nevím to určitě.
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 10:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

130 DKV Ostrava:013-6,015-1,016-9,022-7,023-5,024-3,025-0,026-8,027-6,028-4,029-2,030-0.Další by snad měly plynule přecházet v průběhu GVD.
OH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.51.130
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 15:04:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plynule asi ne, ale k vzniku Carga. A do Třebové odejdou všechny 163 2xx.
Pokud se něco nezmění
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 3-2006
Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 21:03:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Jxxx:
hrbatá 130.016 je stále ve stavu DKV Č.Třebová a ostravské jsou ještě 130.001 a 130.002 (od 1.3.2007)
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 876
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 05. srpna 2007 - 22:42:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna 130 od Stéblové.
 
ICQ:192-449-432; mail: Trolejbus.3259@seznam.cz

Ať je teplo nebo zima, u trolejbusů je vždycky prima.


POZOR NA PRSTY!
ZAVÍRAT ZA ÚCHYT
OH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.51.130
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 08:34:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ranní odlesk slunce
 
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 4-2007


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 10:57:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Laseid:Díky za doplnění,130.016 stála všera večer v HK a má DKV Česká Třebová,tak se omlouvám za nepřesnost.
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 11:24:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a 130 001 je na stoprocent DKV ostrava
 
Nehněvej se ženo má, kde jsou vlaky tam sem já.
Peta303
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 447
Registrován: 6-2005
Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 21:01:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VláďaH - stejné svary má třeba i 242.216.
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1752
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 22:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se zamýšlí se 123.009 a 025? Postávají na hranici mezi životem a smrtí, v třebovském depu člověk nikdy neví. Proč nezůstaly v Ústí, pokud se mají dočkat opravy?
 
 
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1753
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 06. srpna 2007 - 22:22:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jeden obrázek se šrtu (125.835+836+834+833):
interval cca 3 - 6 hodin v jednom směru.
 
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 07. srpna 2007 - 22:23:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.Unipuls/ŠRT:!!!
Těch 3009 a 3025 by bylo škoda,něco by se s nimi mělo začít dít,taky si myslím,že už tam stojí docela dlouho.
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 4-2007


Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 15:48:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls:Ta 125.8 na Vaší fotce zajímavě svítí.To se jen tak nevidí!!!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1414
Registrován: 2-2005


Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 17:11:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Svítí, ale třeba u plecháče se daj taky všechny 4 pozičky rozvítit na stejnou návěst, a u brněnskýho verglu alias 754.023 taky. Tam ovšem pouze návěst začátek vlaku.
Klub objektivních: GlEx, Martin_zlivský, Jakuza, Manemb, Kralupan, Martin_hrubeš, Saša, Locutus. Ti, kteří mně nikdy neviděli a neznají mne, nechť si ponechají soudy o mé osobě pro sebe. Nejsem jim na to zvědav. Obzvláště to platí pro neregistrované hosty. Mám spoustu přátel a někteří lidé mě mají dokonce i rádi. A věřte nebo ne, jsou mezi nimi i osoby něžného pohlaví.
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1451
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 08. srpna 2007 - 19:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čo by ste čakali keď to má Windows XP
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
stránka nielen o MHD ale aj železnici aktualizovaná denne
vo fotogalérii nájdete fotky MHD, SAD a železnice
papierove modely, SimTr
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4041
Registrován: 9-2002


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 02:58:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Návěst začátek vlaku mi není nějak známá, něco podobného existuje??:-)
A jaktože zrovna u 754.023 se to rozsvítit tak dá a u jiných brejlí ne to je mi teda záhadou...
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 08:30:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak trochu jsem počítal s tím,že se to začne řešit,ale to vůbec neva-naopak!
Takhle pěkně svítit umí i naše mašinky-důkaz je tady:
 
 
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1418
Registrován: 2-2005


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 11:21:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Však u řad 122, 123, 125.8 a 242 jsou v podstatě identický kabiny, tak proč by se nedalo svítit všemi světly stejně u všech?

No ony mašinky nesvítěj ve dne kvůli silničnímu zákonu, ale bílá světla znamenají návěst začátek nebo počátek soupravy, kdežto červená pochopitelně konec soupravy. Lépe popsáno a vysvětleno je to v D1. Hnací vozidlo při posunu má rozsvícena bílá světla na obou čelech, odstavené HKV má rozsvíceno vždy jen pravé bílé světlo bráno pohledem ze stanoviště.

754.023 to určitě nemá z výroby. To spíš majlonťáci kdysi dávno šperkovali. Král Krysa určitě rád ozřejmí.
Klub objektivních: GlEx, Martin_zlivský, Jakuza, Manemb, Kralupan, Martin_hrubeš, Saša, Locutus. Ti, kteří mně nikdy neviděli a neznají mne, nechť si ponechají soudy o mé osobě pro sebe. Nejsem jim na to zvědav. Obzvláště to platí pro neregistrované hosty. Mám spoustu přátel a někteří lidé mě mají dokonce i rádi. A věřte nebo ne, jsou mezi nimi i osoby něžného pohlaví.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1466
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 17:30:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdysi dáávno,před mnoha dny a týdny jsem tu někomu nasliboval dwojče se starym číslem. Mno moc vidět to nejni ,ale má ho tam .......

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 

Takové to malé červené vzadu na fotce je toto http://sergeje.bilysklep.cz/obr/781828c.jpg

Kvalitu v tom moc nehledejte ,je to narychlo skenovaný a neměl jsem čas to nák moc řešit .....)))
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 21:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jnd:paráda!!!.Tomu řikám pořádnej vláček...Kolik tam tak ty soupravy mají-prázdný a ložený???Ono to tam je docela kopcovité,to si ještě pamatuju,ale když některé jezdí i na "čtyři kotle" s postrkem...
A ještě k tomu svícení,122,123,124,125,130 a 242 mají sice stejnou kastli,ve svícení bílými ovšem rozdíly jsou.Jak to mají 124 a 125.8 fakt nevím,ale standartem u řad 122,123 a 242 je,že pokud svítí bílými světly,tak ta jsou umístěna ve vnějších dvojicích,zatimco u řady 130 ve vnitřních.Stejné jako 122 a 123 to mají pouze 130 005,012,029 a 035.130 003 a 008 jsou úplně jiná kategorie,ty mají světla jako 854,tj. reflektory dole ve vnitřních dvojicích a poziční světla půlená ve vnějších dvojicích.
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1458
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 22:59:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jxxx: No tak ja som tie vagóny kedysi dávno počítal a napočítal som okolo 45-50 vagónov na jendom vlaku.

Inač vraj keď idu hore Slancom tak niekedy vyhodia meniareň a idu 5 km/h. Vraj kvôli otmu tam davaju postr ktorý sa odpoji za Slancom a ide do Maťoviec či kde....
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
stránka nielen o MHD ale aj železnici aktualizovaná denne
vo fotogalérii nájdete fotky MHD, SAD a železnice
papierove modely, SimTr
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1459
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 23:05:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jnd: Kdysi dáávno,před mnoha dny a týdny jsem tu někomu nasliboval dwojče se starym číslem. Mno moc vidět to nejni ,ale má ho tam .......

Sľúbil si to mne ale určite sa potešili aj iní.... Na kvalitu sa nesťažujem, je to celkom super. Sú to celkom vzácne fotky tak Ti ďakujem ,že si ich zverejnil ! ! !


V sobotu možno idem na ŠRT tak keď niečo ulovím podelím sa.

Ešte raz diky Jnd
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
stránka nielen o MHD ale aj železnici aktualizovaná denne
vo fotogalérii nájdete fotky MHD, SAD a železnice
papierove modely, SimTr
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 23:19:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220,Jnd:Teda pánové-fakt díky!Mne jste tedy naladili tak,že si v termínu říjnové dovolené už hledám čas a na ŠRT asi vyrazím!
Jinak k těm zátěžím-byl jsem tam poprvé (a zatím) naposledy v roce 1990 a to mi žádný z železničářů neřekl-kolik tak váží prázdný a plný vlak.ono to taky určitě bylo tím,že to bylo půl roku po "sametové" a mě bylo deset.
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 09. srpna 2007 - 23:22:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ani si už vlastně nevzpomínám kde jsme to tehdy byli.Vím jen,že to byla "vyhybňa",staniční budova hranatého typu,tři dopravní,žádná manipulační kolej a na jedné z nich stál "sergej".Na zhlaví stanice přejezd se závorami.Někde poblíž Michaľan a Slance.Třeba někdo ví.Už je to hodně dávno-sedmnáct roků.
Kubrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1678
Registrován: 9-2004


Odesláno Pátek, 10. srpna 2007 - 08:48:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Jxxx: hmotnosti vlaků na ŠRT viz zde http://www.spz.logout.cz/trate/srt.html (4200 a 1200 t)
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 381
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 10. srpna 2007 - 21:57:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kubrt:díky-to je tedy nářez,jen těch dvanáct stovek v prázdných...O plných raději nemluvím...
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 11. srpna 2007 - 00:30:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě k těm "dvojičkám" 125.8-jsou všechny v unifiku ´88 (zelené s obvodovým pruhem 60 cm)-ono i to se u nás už moc nevidí,poslední 130 o něho přišla minulý rok (034)a z těch vzhledově podobných řad to mají snad jen 122.022 a 123.022.Nebo tam jsou ještě nějaké v původním,respektive v nově udělaném původním?A abych pořád jen nežvanil tak jedna fotka z předvčera-
 
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1471
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 11. srpna 2007 - 10:07:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jxxx: Nie niesu všetky v tom unifiku ´88. Dve dvojičky maju kŕemovo-zeleńy / továrni lak. Na isto viem o 125.817+818 tu druhu si už nepamätám. Neskôr snáď dodám fotku a číslo tej druhej.

Ešte k tomu unifiku ´88, dve dvojičky ho maju obnoveny (pišem iba dve lebo ho maju krásne žiarivý). Tiež dodám fotku.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
stránka nielen o MHD ale aj železnici aktualizovaná denne
vo fotogalérii nájdete fotky MHD, SAD a železnice
papierove modely, SimTr
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1474
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 11. srpna 2007 - 10:45:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak číslo tej druhej dvojičky v továrnom laku som nenašiel,musím isť do terénu... 125.817+818 mám cvaknutu len tak:
 
 
 

A ten obnoveny unifik ´88 maju (pišem len tie čo vyzeraju najkrajšie) 125.819+820 a 125.821+822, tu su momentky:
 
 


Teraz som si všimol na jednej fotke čo mam doma, že ten obnovený unifik ´88 ma aj 125.841+842

(Příspěvek byl editován uživatelem peto5220.)
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
stránka nielen o MHD ale aj železnici aktualizovaná denne
vo fotogalérii nájdete fotky MHD, SAD a železnice
papierove modely, SimTr
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1887
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 11. srpna 2007 - 11:06:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když jsme u ŠRT tak si neodpustím dát sem ještě další záběr s touto tématikou, který dokazuje, že řada 125.8 není jediná kterou v Haniskách na širokém rozchodě můžeme potkat. Snímek je z roku 2005
 
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1475
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 11. srpna 2007 - 11:15:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malý fotograf: Ako píšeš.... minule som tam videl trolejarov, traťovakov alá 810.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
stránka nielen o MHD ale aj železnici aktualizovaná denne
vo fotogalérii nájdete fotky MHD, SAD a železnice
papierove modely, SimTr
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 11. srpna 2007 - 18:47:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drobné ujasnění ohledně sváru na rámech řad 130,122 atd. a jim podobných.Nevznikly žádnou opravou ani ničím podobným ,jsou tam jaksi od výroby jen lze říci že dříve nebyly vidět jelikož byly schovaný pod silným nánosem tmelu.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1467
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 16:10:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímavostí na těch 721 hektorech je to že maj "nulkový" podvozky.
Jinak ohledně těch barev 125.
Jeden člověk z depa říkal ,že jim ty nátěry nechávaj aby se rozpoznaly od normálně rozchodných vozidel.Pač fíra na široký občas prej haluzil že mu poslaly vlak proti a jak víme je to jednokolejka .....

PS to co jsem ted napsal jsem slyšel a je to dost dávno tak to berte z rezervou !!!
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1470
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 17:34:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

odkaz
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 20:44:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přidávám foky z mého výletu do Nymburka 26/07 vše foceno na odb. Babín v podání
 
 
 
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 20:56:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tom350:moc pěknéééé!!!!
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 392
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 22:05:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Hrbatá" výrobního čísla 7002/1977 dnes v depu Hradec Králové...
 
Ec166
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 405
Registrován: 10-2006
Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 22:40:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to sice trocu neaktualní, ale dám to sem. Lokomotiva 130.050 dne 11.8.07 v Hradci a v Chlumci.
 
 
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 12. srpna 2007 - 23:03:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jnd :

s tím nátěrem na ŠRT je to tak ... slyšel jsem úplně to samé od vedoucího pracovníka depa Haniska. K samotné 125.817 / 818 mi říkal, že to byl omyl Vrútek ( myšleno to bylo v tom stylu, zřejmě, že si depo nezadalo barevné schéma hnacího vozidla a tak ŽOSka automaticky lakovala do "továrního" nátěru ).
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1471
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 06:48:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mno a ten "tovární nátěr" bych chtěl moc moc vyfotit pač to bude určitě vzácnost. Je to z Pha ,ale trochu daleko:o))

TOM350:
Jj 121 083 to potěší .........
Martin_740_848
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 10:01:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady přidávám také pár postřehů z trati 231.Především z okolí Poděbrad.Počasí moc nepřálo a času jsem taky moc neměl.
 
 
 
 
 
 
Vlečkaři všech zemí spojte se! ! !
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 4-2007


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 15:47:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak ještě ke 130 005-2,má po EVy a na bocích má takový zajímavý nápis CZ ČD XX XX X 130 005-2 takže nové označení HV v praxi už i na 130.
85e0atm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.57.206
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 13:18:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nymburk 11.08.07
 
senior
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.240.190.65
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 20:34:23   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

130 037 E-VY v Přerově,od 13.8
Dnes dojela do DPOV 123 023,patrně také na vývaz.
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1760
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 08:07:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

senior:
já si říkal, jestli se nebude DPOV zavírat, za 4. peronem jak vymeteno :-), tak další práce přijela.
Ta 123.023 byla v Přerově už letos v březnu.
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.
Jamessn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 10:54:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud to někoho zajímá, tak v Praze se pohybuje 123.007 (s velmi starým nátěrem) na postrcích Nex aj. do Uhříněvsi (už od neděle)
Larva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 6-2007
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 11:32:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jxxx:Ještě něco k té výhybně na ŠRT-nebyl to Červený Dvor???tam je přejezd hned na zhlaví.Vyhybkáři tam vždy ochotně odpoví na moji otázku kdy pojede náklad.
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 4-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 11:56:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Larva:Možné to je,ale už fakt nevím.
senior
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.240.190.65
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 20:33:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls:DPOV je před rozpukem,Ty by jsi tomu dal!
Byla pouze celozávodní dovolená.Na jaře bylo hodně lok.z UL na soustruhu 123 023 asi byla mezi něma.
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 9863
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 20:52:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud to někoho zajímá, tak v Praze se pohybuje 123.007

Jj, dnes před polednem v Libni s kontejnery (resp. téměř prázdným kontejnerovým vlakem), pravděpodobně ze Žižkova.

 
 
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
OH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.51.130
Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 16:27:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco rok staré- dvě 041
 
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1463
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 20:18:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v KOJETÍNĚ focena 130.027 !!!
http://prototypy.bilysklep.cz
http://sergeje.bilysklep.cz

pokec na ICQ: 258883797
Jxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 422
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 22:37:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OH:
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1761
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 20:22:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OH: taky chválím :-)
Dneska k večeru z Valach 130.002:
 
Na dopoledním Pn v poslední době zabydlená 130.008.
ČD Cargo - první krok k samostatné nákladní železniční síti.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace