K-report
 

Archiv do 26.září 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Nehody » Staré archivy » Archiv do 26.září 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Karell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 8-2007


Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 15:18:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na místo nehody u Lukové jsem se dostal až dnes ve dvě.Moc tam toho k vidění nebylo...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pražec byl odvezen do Rudoltic za pomocí jízdního kola, dvoukoláku a motouzu.Chtěl jsem udělat snímek zmíněného železničáře při odjezdu ale pohrozil násilím a tak jsem se raději vzdálil...
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1702
Registrován: 12-2005
Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 15:22:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No dobre, ale dneska je to druhy/treti ? Nebo kolikaty uz ? Nedelam si carky, ale podle zprav na prislusnych serverech me to prijde uz jako treti stret za dnesek a to je teprve odpoledne ...
Pavel
http://www.novinky.cz/krimi/nakladni-vlak-zachytil-osobni-vuz--dva-lide-zemreli...
http://zpravy.idnes.cz/vlak-tlacil-auto-s-padesatniky-tri-sta-metru-oba-umreli... (tohle je asi to predesle, zrejme, nebo nee ?)
http://www.novinky.cz//12/31/12.html
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 8-2006


Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 15:34:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jen pro info - v Opavě hořela 943 ... škoda asi 30 tis..takže ještě v poho ... více viz. Tratě kolem Opavy
tož sem pravil, to su dřisty,ni?

icq: 317-264-840
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 439
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 18:19:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ví se,komu ty koleje spadly???
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 11-2005
Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 20:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli myslíš koleje u Rudoltic, byla to část nové vyhybky přepravovaná z Prostějova do Prahy Vršovic pro Viamont.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 21. září 2007 - 21:29:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Past:Díky.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1042
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 16:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Past hmmm, možná je to shoda náhod, ale řekl bych, že je to "kvalitní nakládka" v železárnách Prostějov. Kdysi jsme odtud vozili výhybky na koridor taky, napřed jsme jezdili až do areálu a dohlíželi a osobně kontrolovali nakládku a bylo vše v pořádku, potom najednou, že tam nesmíme a do stanice nám to vždy vyvezli jejich lokomotivou a začaly různé incidenty, jako například spadnuté řetězy před Olomoucí, co začaly dělat paseku na přejezdu v Nových sadech a skončilo to fialovým monitorem v Olomouci na přerovsko-prostějovském zhlaví a podobné. Byly přepravovány vlakem ČD nebo s tím jeli Viamonti sami?
DS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.237.134.90
Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 18:22:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem viděl, jak to veze takovej ten mrňous z ODOSu.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1043
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 18:37:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty jsi z Mostu moh vidět tak velký kulový ty idijote.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4513
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 18:46:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fýra: když někdo dnes píše z Mostu (nebo klidně z Tokia), vylučuje to nějak možnost, že ještě včera mohl stát v jakýkoli naší krásné kotlinky a klidně mohl vidět i inkriminovaný vlak??
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1044
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 18:47:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

DS je co? Debil stupid? Nebo že by Drn? Připojení ze severu, konkrétně Most a okolí....
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 18:51:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena já vím v pohodě, ale tohle je jeden chytrák, co zcela "náhodou" v tomto čase píše i jinde víš...a zase se posilnil pár pivy a je děsně vtipný. Já se ptal, jestli ten vlak vezly ČD a nebo si to táhli sami Viamonti?...
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 678
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 18:54:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zrazka-vlaku-s-autom-si-vyziadala-obet
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Plha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 105
Registrován: 2-2007
Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 19:44:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na první našlápnutí. Já to věděl.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1046
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 22. září 2007 - 20:03:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plha to ty? Tak to jsem se splet. Nicméně se s tebou mluvilo kdysi v pohodě, ale teď už taky nějak Drnovatíš, jestli tento příspěvek byl tvůj "výkon" budu tě muset mentálně zřejmě zařadit mezi Drny a pod, pokud to byl jen úlet, tak to zkusim přehlídnout
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 09:12:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neber si mě laskavě do svých nevymáchaných úst. Nemám s tím nic společného. Dík.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 09:19:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To fýra:

Naštěstí,zařazování do škatulek praktikované kdejakým mamlasem mne těžko může jakkoli dojmout. Nebo by mělo, árbitre mrňavej?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1050
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 10:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drn a odkud máš ještě to mrňavej jako? Ty už nevíš co si vymyslet, abys mě mohl nějak snížit, ale moje výška je běžný průměr, aspoň nemám problémy při průchodu chodbičkou Jestli ty považuješ každýho pod 180 mrňavýho, je to pouze tvůj problém, nepotřebuju šacovat letadla Jinak jsem už plhovi napsal, že jsem se zmýlil, myslel jsem, že jsi to ty, nikoho jinýho by takový kravský plk nanapadnul. No netušil jsem, že jsi tím už nakazil i plhu. Mamlas jsi sám.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 11:54:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To fíra s dlouhým a tvrdým:

Zase plácáš páté přes deváté. Za prvé, mrňouse jsem přejal od Plhy, Za druhé, sám přiznáváš, že ses zmýlil, že to byl někdo jiný, než já, přesto tvrdíš, že by to nikoho jiného, než mne nenapadlo. Mluvíš nějak z cesty, hošánku, už to raději nehul.

Ty nemáš přes 180? Tak to má tedy Plha nakonec pravdu...

A teď už, prosím tě val, val...máš odjezd...
Mořepetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 14:22:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U Roudné na Táborsku se srazil vlak s autem, řidič lehce zraněn.
Má to cenu komentovat???
Nemá!!
http://www.ct24.cz/zdomova/index_view.php?id=231215
Otrávený čtenář
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.146.95
Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 16:31:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drn, Plha et comp.: nechtěli byste se vrátit opruzovat na DF ČD? Tam jste to zkur*ili dokonale a teď chcete zatahovat svoje žvásty i sem? Táhněte si někam na kanál....
Jirka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 16:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čím dál tím lepší
Jirka.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 17:50:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Otrávený čtenář:

Dík za radu, ale pokud se tu již drahně měsíců jen tak potloukám, čtu si a jsem zticha a najednou náhodou zjistím, že si mne tu bere bezdůvodně do nevymáchané huby nějaký blb, co si myslí, že sežral Šalamounovo howno, mám mlčet? Promiňte, ale zvláštní je, že původce mé reakce jste jaksi ve výčtu kurvičů "vašich" fór pominul, čímpak to asi je?
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2739
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 20:50:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

už se perou?
VÁLKA JE MÍR
SVOBODA JE OTROCTVÍ
NEVĚDOMOST JE SÍLA

(Strana)
Plha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 22:05:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Otrávený čtenář: Klídek, prťousi...
Plha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 2-2007
Odesláno Neděle, 23. září 2007 - 22:07:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Antidrn: Máš slušnou mailovku, prcku...
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 24. září 2007 - 07:38:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Fýra: Vyhybky byly dopravovány vlakem ČD, táhla jej 130 (číslo si už nepamatuju), strovedoucí byl z Val.Meziříčí. Takovej sympaťák, kliďas, smířený s osudem, že v 11.hodin ráno, když jsme vyšibovávali v Třebovicích z jeho vlaku ty vozy s vyhybkama, měl být dávno někde jinde.
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1589
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 24. září 2007 - 14:20:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po kratší době opět jeden přejezd:

Tragická srážka starší škodovky a osobního vlaku se stala v pondělí před polednem na železničním přejezdu mezi Žleby a Skovicemi na Čáslavsku ve středních Čechách. Nehodu nepřežil jeden člověk, druhého záchranáři letecky transportovali do nemocnice v Praze.

24.9. 2007 13:29
ČÁSLAV - "Nehoda se stala na přejezdu s výstražnými kříži. Vlak jel na trase z Třemošnice do Čáslavi," řekl mluvčí Drážní inspekce Zdeněk Neusar. Podle policie již nemohl strojvedoucí vlaku se 40 cestujícími střetu zabránit.

"Škoda 100 přejezd přejela, řidič ale náhle začal couvat. V tom okamžiku se k němu blížil vlak. Podle prvotních informací nebyl ve vlaku nikdo zraněn," řekla mluvčí kutnohorské policie Vendulka Hanzlová.

"Muž, který utrpěl těžké poranění hrudníku, byl záchranáři 35 minut resuscitován. Po 35 minutách byla resuscitace ukončena a lékařem konstatována smrt," řekla Tereza Janečková ze středočeské záchranné služby. Doplnila, že druhého zraněného transportoval vrtulník do nemocnice v Praze na Vinohradech
All cops are bastards

ICQ:450 504 903=bejvávalo,nově 447 394 870
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 24. září 2007 - 19:34:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A to chci jít dělat strojvedoucího :-)
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Jarda_krapas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 24. září 2007 - 20:44:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnešní zprávy TV zNOVA: za nehodu (najetí R na panťák asi před měsícem,obětí fíra z panťáku...nemůžu si vzpomenout na stanici )byli obviněni z obecného ohrožení výpravčí,signalista i strojvedoucí z R.Výpravčí a signalista dostali od ČD okamžitou výpověď(řekl mluvčí ČD)strojvedoucí je stále v prac.nechopnosti.ČD budou vymáhat od obviněných škodu ve výši cca 4 mil.Kč..
Jarda_krapas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 24. září 2007 - 20:52:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tady je odkaz-http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=24.09.2007&238m=d&238p=TNOVINY&238v=116427
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1060
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 24. září 2007 - 21:21:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Past díky za info.
Yalapeak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 10-2006
Odesláno Pondělí, 24. září 2007 - 23:25:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jarda_krapas: Byly to Čerčany. Fíra byl z odstaveného žabotlamu, nestačil utéct. R s esem v čele jel na PN a na základě informace do vysílačky jel rychleji než měl (jestli se nepletu, tak o 13 km/h) a to byla jeho chyba. Možná by i při dodržení limitu rychlosti došlo k nehodě, určitě ale s menšími následky. Čerčany jsou ale v oblouku a tak i těch 30 by možná nestačilo k zastavení. Propátrej historii této skupiny, najdeš toho dost.

(Příspěvek byl editován uživatelem yalapeak.)
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 813
Registrován: 11-2005


Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 06:26:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČD budou vymáhat od obviněných škodu ve výši cca 4 mil.Kč.

To snad ani nemůžu, ne? Pokud nemají uzavřenou hmotnou odpovědnost (což výpravčí a signalista nemá zcela jistě) tak by měli zde ZP platit maximálně 4,5 násobek průměrné měsíční mzdy, ne?
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
Lubino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.29.92.10
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 07:35:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vymáhat můžou cokoliv, otázka je kolik doopravdy vymůžou.
Lubino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.29.92.10
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 07:35:59   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vymáhat můžou cokoliv, otázka je kolik doopravdy vymůžou.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6536
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 07:45:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a jestli maj pojistku na blbost, tak zaplatí ještě méně......
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Mitas24
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 07:48:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmotná odpovědnost je jiná záležitost, týká se hospodaření se svěřeným majetkem (např. manko, ztráta materiálu, ...), ale nikoliv škody způsobené na majetku vlatním zaviněním. Tam pomůže maximálně ona pojistka proti blbosti.
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 09:31:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vzhledem k tomu, že jim těžko někdo prokáže úmysl, tak za nedbalostní škodu je to již uvedený maximálně 4,5 násobek průměrné mzdy (hrubé). Což pro ty lidi není málo, ale vzhledem k celkové škodě je to pakatel. To je z pracovně právního hlediska. Musí to projednat škodní komise atd.
Tzn., že ČD budou hledat jiný zdroj náhrady škody. Otázkou je, zda se na uvedenou událost vztahuje nějaká pojistka ČD. Pak by to drahám zaplatila pojišťovna a po těch lidech by to mohla vymáhat pojišťovna v plné výši. Jestli jsou pojištěni "na blbost" a plnění se vztahuje i na škodu způsobenou nedbalostí a porušením předpisů, tak to sice jejich pojišťovna za ně uhradí, ale obvykle pouze 2/3 požadovaného plnění.
Tak mi z toho vyplývá, že to pro ně v žádném případě nebude laciná záležitost...
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 11-2005


Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 10:25:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Otázkou je, zda se na uvedenou událost vztahuje nějaká pojistka ČD. Pak by to drahám zaplatila pojišťovna a po těch lidech by to mohla vymáhat pojišťovna v plné výši.

Nejsem právník, ale myslím, že není možné, aby ČD škodu vymáhat nemohly a pojišťovna ano. Resp vymáhat to může, ale asi rychle pohoří. Je to protě nedbalost a není-li hmotná odpovědnost, tak je to max. 4,5 x btto mzda.

4,5 x btto mzdu tipuji tak na 100 000,- (nemají li pojištění na blbost) a tím to z hlediska náhrady škody pro ty lidi hasne.
Teorie znamená, že vše víme, ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje, ale nevíme proč. Mnohdy je ale teorie úzce spojena s praxí. Znamená to, že nic nefunguje a nikdo neví proč...
ICQ 311-297-744
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1705
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 10:32:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Panove, mam za to, ze pojisteni na blbost resi pouze a jen skodu vymahanou po zamestnanci zamestnavatelem v ramci hlavniho pracovniho pomeru. Cili v konecnem dusledku, pokud by to byla na tech 100kKc, tak to je castka, na kterou se sklada pojistovna a dotceny podle rozpisu ve smlouve, nic vic. Pojistovna nasledne v dalsim rizeni ma pravo to co vyplatila, vymahat na pojistenci v pripade nedbalosti a vim ja ceho, ale tady zalezi i na smlouve.
Cili to o tom vymahani skod, to jsou v konecnem dusledku jen a pouze silacke kecy, nic vic, nic min.
Akorat si nejsem jist, na moznost dalsiho vymahani skod v ramci ruznych typu soudnich rizeni, ale asi nee.
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Mitas24
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 11:38:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já bych to na silácké řeči neviděl - vemte si to přepadení pošty před lety v Praze. Soud sice požadovanou částku (téměř 13 milionů po každém ze dvou obviněných pracovníků pošty) snížil dost razantně, ale pořád má každý zaplatit milion. A to je jejich vina dost sporná a oba jsou starší invalidé...
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6539
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 12:43:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

obávám se, že na tej poště hnmotnou odpovědnost měli.....
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1706
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 12:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obavam se na zaklade jakesi me zname verohodne reality taktez ...
Ostatne na toto tema doporucuji si pokecat s kdejakou pracovnici na prepazce ...
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5271
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 16:36:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už dlouho se nic nestalo na nějakém přejezdu...

U Mladé Boleslavi srazil rychlík osobní auto
25. září 2007 16:32
Provoz na železniční trati mezi Mladou Boleslaví a Dobrovicemi zastavila odpoledne nehoda. Na železničním přejezdu bez závor se srazil rychlík s osobním autem. Posádka vozu utrpěla zranění. Od neděle jde už o třetí podobnou nehodu ve Středočeském kraji.
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 17:37:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes38: Už to tady bylo zmíněno. Ta tzv. hmotná odpovědnost se správně nazývá odpovědnost za svěřené hodnoty. Rozuměj peníze, zboží, ceniny (stravenky, kolky, poštovní známky) a uzavírá se s pokladními, prodavačkami, skladníky apod. Nemá nic společného s odpovědností za škodu způsobenou zaměstnavateli nedbalostním nebo úmyslným jednáním, kterého se může dopustit jakýkoliv zaměstnanec. Na základě "dohody o hmotné odpovědnosti" musí zaměstnanec uhradit v plné výši manko, které se zjistí při inventuře. Pokud způsobí škodu tak, jak se stalo v Čerčanech, Bavorově atd. vede se škodní řízení, na jehož základě může organizace uplatňovat náhradu škody v plné výši (úmysl) nebo do 4.5 násobku (nedbalost). Je to sankce ze zákoníku práce, ale rozhodné je, kdy škoda vznikla. Takže i když ten výpravčí a signalista už dneska nejsou zaměstnanci, odpovědnosti je to nezbavuje. Jsou tam lhůty do kdy se musí škodní událost projednat atd. nemám zákon po ruce, takže vařím z hlavy.

Protože ale šlo zřejmě o nedbalostní trestný čin může se dráha domáhat v rámci trestního řízení toho, aby byli odsouzeni i k náhradě škody způsobené. Pak by náhrada škody podle ZP nepřicházela v úvahu. Buď je k tomu trestní soud odsoudí nebo to zamítne, ale většinou se to však vylučuje k samostatnému občanskoprávnímu řízení.

Co se týká pojišťovny, ta má právo, v případě, že uhradila vzniklou škodu a viník byl zjištěn, právo vymáhat zaplacenou pojistku právě po viníkovi.Ale pochopitelně dráze zaplatí buď pojišťovna nebo oni .
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 7-2007


Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 17:50:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Johny11:Promiňte ale prosím o vysvětlení vašeho příspěvku. Takže pokud půjde o trestný čin může mě zaměstnavatel či třetí osoba žalovat o celou náhradu škody??Jenže v tom případě jde o trestný čin skoro vždy (pokud je zranění osob nebo škoda třetí osobě)Pak ale nechápu smysl pojistky pro škodu způsobenou při výkonu povolání...Protože jestliže nic nezanedbám, tak škodu teoreticky způsobit nemohu a pokud zanedbám tak mě mohou žalovat o cokoliv?? Pokud jste trochu od fochu prosím o osvětlení tohoto problému. Děkuji
paradox
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.21.118.13
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 18:58:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A zdá se vám to adekvátní napařit to i tomu fírovi? Když mu vypravčí,jeho přímý nadřízený, dával rádiem pokyn "jeď máš to volný!"
Když vám dá na silnici policista pokyn k jízdě do křižovatky a vy se vzápětí srazíte s autem,kterému ten pokyn dal taky,jste viníkem nehody?
Mořepetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 3-2006


Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 19:49:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud jde o pojištění, nejdůležitější je pojištění právních služeb. Na právníka prostě musí být peníze. Jinak samozřejmě je nutné mít pojištění "proti blbosti". Další věcí je se zajímat zda má zaměstnavatel pojištění zodpovědnosti a na které pracovní výkony se to vztahuje. Případně jaké je maximální krytí škody.Protože pak to dostane zaplaceno od pojišťovny a pojišťovna následně může vymáhat tuto škodu po pracovníkovi. Ale říkám důležitý je právník, protože rozsudek je právní názor soudu (právní definice)
Apollo_17
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 8-2007
Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 19:52:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyby soud dal k náhradě škody,způsobené zaměstnanci v plné výši,dělal by takovou práci jen dobrodruh.To by si strojvedoucí pendolína musel udělat pojistku nejméně na půl miliardy(kdyby s tou soupravou někam vrazil),nebo by všichni,kdo udělali zaměstnavateli vyšší škodu,do konce života i se svou rodinou žili na životním minimu.Škoda za několik milionu je na dráze za rok mnohokrát(Stačí jen plácnutí při posunu,projetá návěstidla,vjezdy na obsazenou atd..).
Mám jako strojvedoucí pojistku odpovědnosti na 120 tisíc a stojí mě 1000 Kč ročně.
Kolik by mně stála pojistka na miliardu?
Kolik bych musel vydělávat abych ji zaplatil?
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 7-2007


Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 20:12:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení mě jde o to jak se řeší náhrada škody třetí osobě. Fiktivní příklad...Projedu návěstidlo(nedbalost,nepozornost)"říznu výhybku" nabourám lok.cizího přepravce. Takže škoda na lok ČD á 1 mil. na lok.cizího také 1 mil a na výhybce také 1 mil.a to je čili sečteno svému zaměstnavateli jsem způsobil škodu 1 mil. a ten mi může dát k náhradě max 4.5 násobku průměrné mzdy... kdo zaplatí škodu ostatním,předpokládám že pojišťovna,pokud je zaměstnavatel na toto pojištěn. Ale co se stane jestliže nedojde k proplacení škody v plné výši u soukr. přepravce respektive u majitele výhybky?? Jestliže je to jako na silnici ála povinné ručení tak se máme na co těšit...Protože tam pokud poj. neproplatí plnou náhradu škody(amortizace) tak rozdíl můžete žalovat v občansko práním řízení a viník to musí doplatit, (osobní zkušenost)a docela rychle a jednoduše platebním příkazem..
Mořepetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 3-2006


Odesláno Úterý, 25. září 2007 - 20:47:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud dobře odhaduji je jen otázkou času zavedení "Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem železničních vozidel". Je spíš s podivem, že dosud není. Vždyť už je povinné i "Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem letadel". Do té doby je to pouze na odpovědnosti provozovatele drážní dopravy.
Sants
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 26. září 2007 - 07:10:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

paradox: policista je takový pokyn dát oprávněn, řidič ho poslechnout povinnen. Naproti tomu výpravčí k takovému pokynu oprávněn není, a strojvedoucí ho nesmí uposlechnout.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6541
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 26. září 2007 - 08:17:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale poviný ručení na dráze je.
pš mi o tom kdysi řikal......
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 495
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 26. září 2007 - 08:52:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BoBo

Ano je .. ve vlastním zájmu všech zúčastněných,kteří za cokoli zodpovídají ... Výše pojistného /a tím pojist. plnění/závisí od toho,na jakou částku si ji jednotlivec uzavře ...


ICQ 237-113-861
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1065
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 26. září 2007 - 09:16:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sants - Takže, chápu-li to dobře, výpravčí může fírovi v rámci dobrosrdečnosti pouze podat informaci o dění ve stanici (vjezdu na PN, průjezdu po té a té koleji...), ale fíra to nesmí brát vážně (jako rozkaz) a musí se řídit D1, D2 atd. a musí počítat s tím, že mu může býti kecáno. Je to tak?

Mám pocit, že se před pár lety podobně semlela nehoda v Perštejně, jak se převrhl brejlovec a málem skončil v Ohři. Výpravčí si popletla vlaky a "nařídila" vjezd proti stůj tomu nesprávnému vlaku. Fíra jí uposlechl a dopadlo to špatně. Prej mu také dali spoluvinu.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6545
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 26. září 2007 - 10:12:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v tom perštějně to bylo trochu jinak: výpravčí si poletla sudej a lichej vlk, resp. myslela, že mluvý s tim sudým. a tomu lichýmu (a myslela, že mluvý se sudým) řekla, že na vjezdu má přivolávačku. a vjezd byl blbě - pozdě vidět, fíra to neubrzdil a na kříži se potkal s protijedoucím nákladem. výpravčí nikomu nic nenařizovala. a po nehodě se posouval vjezd asi 1/2 km víc do tratě.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Plha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 2-2007
Odesláno Středa, 26. září 2007 - 17:21:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tajemný_em: Ano, je to tak. Výpravčí si v podstatě může kecat co chce. Věřit se mu nesmí.
paradox
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.21.118.13
Odesláno Středa, 26. září 2007 - 18:19:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A vy v práci neposloucháte své nadřízené?
Výpravčí je přímý nadřízený strojvedoucího..
"jeď máš to po volné, dál bude křižování tak ať to moc nezasekáme"!!!
230
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.12.12
Odesláno Středa, 26. září 2007 - 19:28:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

paradox : nadřízeného poslechnout nemusíš, pokud je jeho nařízení v rozporu s předpisy.Přesné znění si najsi sám v D2

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace