K-report
 

Archiv do 26.června 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Modely a modelářství » Velké malé trolejbusy » Staré archivy » Archiv do 26.června 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1303
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 06. června 2007 - 21:30:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nie, je to skladané LEDka po LEDke, Verusha tu dával aj fotky z výroby.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 06. června 2007 - 22:31:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220: Tak takhle to jaksi není. Je to složená soustava LEDek, které prosvicují perforované "folie" (nebo neco v tom smyslu, nevim co to přesně), která je stočená v tom celym zařízení, a při pohybu motoru se tam přetočí vždy jiný "properforovaný" nápis.
No, ale k tomu by měl asi víc říct sám Verusha, já sem jen podal info (snad dobřé).
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2005
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 06. června 2007 - 23:11:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V podstatě to řekl Themuf. LEDek je tam 21.
Bára!
14trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 17:29:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TAK MŮJ TROLÍK UŽ OKUSIL DNES SVOU 1.JÍZDU TROLEJBUSEM NA LINCE 55 .OBJEL JEDNO CELÉ KOLO A PAK JEL ZAS DO "VOZOVNY"
 
 
icq-397-552-985
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 18:32:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

frajere a co ta kaštanka na druhé fotce v levo? Tu nemáš vyfocenou? :-))
jinak ale pěkný, na to, z čeho je to dělané...
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
14trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 18:54:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ta kaštanka bouhužel patří šoférovy
a její foto bohužel ja nemam ale je na lidecz i s trolejbusakem
icq-397-552-985
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 774
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 19:39:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pěkné modely - modelářů MHD začíná velmi rychle přibývat (ten smajlík je na modely ne na modeláře )

14trm: Ještě žes nenapsal trolejbusák s velkým T, to by se všechno provalilo
ICQ:192-449-432; mail: Trolejbus.3259@seznam.cz

Ať je teplo nebo zima, u trolejbusů je vždycky prima.


POZOR NA PRSTY!
ZAVÍRAT ZA ÚCHYT
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 680
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 19:41:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trolejbusák: Ano ano .

Jinak ten trolejbus v trolejbusu je krásnej
- 1374 - FOREVER
VŮZ SMÍ BÝT ZAŘAZEN JEN NA KONCI VLAKU
14trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 20:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a to mam ještě video jak jedem 70kmh s trolejbusem
pak video -jak fungujou railtechy +bidlování zpět na draty
icq-397-552-985
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 20:33:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prave som dokoncil prvu dvojicu kolies so strany vodica:
 
 
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 681
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 21:20:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ňák nízko, ne, ty kola?
- 1374 - FOREVER
VŮZ SMÍ BÝT ZAŘAZEN JEN NA KONCI VLAKU
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 07. června 2007 - 21:57:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to sa ti len zda je to fotene zvrchu ale inac tam mam miesto okolo 1cm
 
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1764
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 15:35:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tyjo ukaž kaštanku s trolejbusem . Jinak to máte v Ústí tak krátké pořadí, že jede jenom jedno kolo vozovna-kolečko-vozovna?
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Msl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 16:37:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

(Služební hlášení do Komína: "stropák" je ve výrobě, měl by být hotov snad do konce prázdnin, dřív se k tomu bohužel nedostane.)
U2
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 17:22:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gunster: Tak v tom případě ten trolejbus bude 100% MAXI
- 1374 - FOREVER
VŮZ SMÍ BÝT ZAŘAZEN JEN NA KONCI VLAKU
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1304
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 20:39:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To sa mi páči, výška jeden cm a na fotke napisané + - 1cm.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2013
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. června 2007 - 23:08:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Msl - super!
Bára!
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 630
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 10. června 2007 - 17:05:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po delší době zdravím kolegové,
opět jsem mákl na 339 a doladil jsem přední čelo, náboje nápravy, hrubou stavbu disků a začal jsem pracovat na výstuze okenních sloupků...
 
 
 
Výztuhy budou z ocelové pásoviny...když jsem,já vůl, omylem na střechu položil dvoukilovou zátěž, tak mi střecha lehla a tak ji teď musím vyztužit ve sloupcích...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-8137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 693
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 10. června 2007 - 17:17:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty Ráby jsou hezký
- 1374; 1384; 1401 - FOREVER
PROSÍM, pusť mě.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 633
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 11. června 2007 - 18:08:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Začal jsem už dělat i pneu, více o pneu a pokračování stavby zde .
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 14:28:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Pneu vyzera dobre
Chcel by som sa opytat v suvislosti s
"DIORÁMOM"...Naco si to robil???
Pre seba, kamarata ci do skoly ???
Chcel by som viac foto so stavby
lebo robim OBRATISKO... Skus ich dat na
K-report, na stranku alebo mi ich posli
na mail (vid nizsie)... Diky
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 634
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 15:55:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gunster: odpověď máš na mailu...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 16:55:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Diky
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 19:47:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pridavam FOTO provizorne uchyteneho boku a čiel na 14tr-ke
 
 
 
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 12. června 2007 - 20:09:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Viac o 14tr alebo iných modeloch na http://www.gunsterfoto.wbs.cz/index.php?menu=1
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 17:40:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pridavam FOTO prednych dverí s kabinkou
 
a dvoch nových vnutornych bokov 14tr-ky
 
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 651
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 18:26:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gunster: netroufneš si na lomené přední čelo???
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 14. června 2007 - 19:33:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Rad by som, ale nechcem do toho velmi rypat, lebo chcem to cim skor dokoncit, aby som mohol zacat ŠKODU 24tr, neskor aj 15tr a 25tr...
 
 
 
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 17:19:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prave pracujem na otvaracom mechanizme dverí, aj ked sa budu otvarat len rucne

 

a pridavam aj dolezite upozornenia pri pouzivani 14tr-ky

 
(P.S.: z krabice od botasiek)
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 22:34:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chcem sa opytat,
co mam pouzit ako tyce na drzanie,
lebo ak pouzijem spilky,
neviem ich spojit a
drot je na to velmi tenky...
 
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2517
Registrován: 7-2003


Odesláno Sobota, 16. června 2007 - 22:59:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tlustej drat, trebak kus kabelu CYKY 4*2,5 . k dostani kdekoliv kde delaji , nebo opravuji elektrorozvody zadarmo.
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál Vyměním Setright za ZX Spectrum +2/3.
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 17:17:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pridavam FRESH foto

15tr e.č.: 106 (TESCO, Prešov)

 
 
 
 
 
 



KAROSA IRISBUS CITELIS 12M (Prešov)

 
 
 
 
 
 

P.S.: fotene z mobilu

Viac na www.gunsterfoto.wbs.cz
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 18:37:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MigoŠ: Toto sa ti bude mozno hodit pri stavbe 10tr...

 

Viac na http://www.skoda.cz/darkblue/dokumenty.asp?Q853A=C14J1P1T0K165}}
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 679
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 18:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gunster: jj, znám, ale díky... s 9/10Tr to je v nedohlednu nebo můžu začít hned jak bude trochu času po škole...
Blog: http://gasonuv.blog.cz !!!PoZoR!!! AKTUALIZACE DENNĚ!!!
KONTAKTY
ICQ: 472-137-831
Skype: migagason
Naposled šotnut uživatelem K-Reportu: zatím jsem se nestal ničí obětí
Šotnul uživatelů i neuživatelů K-Reportu: 6ks
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 18:51:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ak ma niekto v plane model 21trACI (TREJSI) mozno sa mu bude hodit aj toto ...

 

Viac na http://www.spvd.cz/?p=technika/trolejbusy/trejsi.html&m=menu_technika.html
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 20:41:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

6381: Ako pokracujes v stavbe KAROSY B741 (1:10) ???
 
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Mr_proper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 21:20:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se rovněž nakazil kolektivním šílenstvím a započal stavbu Karosy B 731, M = 1:13. Skelet netradičně z papíru
 
Nové stránky o středních opravách pražských autobusů. www.doz.estranky.cz
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 22:16:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gunster: no teď jsem stavbu z osobních důvodů na cca měsíc pozastavil, ale dneska jsem "slavnostně" dodělal podlahový rám zadního článku, takže ještě podvozkový rám, aby to líp drželo a budu moct zkompletovat i skelet zadního článku.

Mr_proper: hodláš to mít celé z papíru nebo i z něčeho jiného, abys to případně mohl mít pojízdné?
www.mestskadoprava.net
Mr_proper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 23:05:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

6381: on to není ledajaký papír. Je to sice nastříhaný krabicový karton od rýže, ale je to slepený do takových dutých profilů. Ty dutiny jsou pak zality lakem na dřevo. Tak se zajistí impregnace a tuhost. Akorát se to musí chytnout do nějakýho přípravku, aby se to během schnutí nezkroutilo.
Jinak tahle fotka není moc aktuální, v současnosti mám už skoro celý levý bok.

Jinak všechno, až na rám, bude papír. Oplechování možná nějaká fólie.

(Příspěvek byl editován uživatelem mr proper.)
Nové stránky o středních opravách pražských autobusů. www.doz.estranky.cz
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 14:21:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vsetky boky pohromade
 
 
Teraz sa chystam vyrobit dvere.
Foto neskor.

www.gunsterfoto.wbs.cz
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 18:50:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam otazku:
S cim alebo ako mam vyrerat otvory pre okna (obr. zlty obdlznik) do dverí, aby sa mi nerozpadli dvere ??
Alebo aky material mam na dvere pouzit ???

Viď foto
 
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3563
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 19:39:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zkus ty dveře udělat z plastové destičky, jako jsou různá upozornění na pracovišti atd. Ale v Komíně se po nich nedívej, tam už žádný nejsou
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 19:44:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Study: A ako do nich vyrezem okna ???


Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3564
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 19:59:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nožem. Je to tenký jako karton.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
14trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 19:59:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gunster -tak to udělej z krabice jako ja po stranach dej špejle jako výstuhu a je to
icq-397-552-985
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3567
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 20:23:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Špejle ne, to radši papír. Špejle se kroutí a lámou ve spojích.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
14trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 20:37:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ja se svejma dveřma sem nanejvíc spokojen
icq-397-552-985
Mr_proper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 23. června 2007 - 16:09:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže pro ty, co chystají model Karosy řady 700, uveřejňuji aktualizovaný rozměrový náčrtek
 
Nové stránky o středních opravách pražských autobusů. www.doz.estranky.cz
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 24. června 2007 - 12:34:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ZAJTRA MOZNO PRIDAM FOTO BOKOV 15tr, 24tr a 25tr ...
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 4-2007


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 20:30:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevie mi niekto poradit ako si mam dat do profilu obrazok, aby som ho nemusel zmensovat na 101x101
a vyzeral by dobre ???
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3621
Registrován: 11-2004


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 20:45:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bylo 100*100, teď si můžeš dát 100*cokoliv.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 601
Registrován: 7-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 14:15:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gunster: Nezlob se, ale tvůj dotaz absolutně nesouvisí s tématem Velké malé trolejbusy. Co zkusit diskuzi Otázky, odpovědi...?
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 15:34:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja viem, ale tam ma nikto nepozna a tu mam vela znamych
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 18:13:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MAM 1 DOBRU A 1 ZLU SPRAVU

TAK NAJPRV TA DOBRA:
BUDEM MAT LASEROVU TLACIAREN ...

A TERAZ TA ZLA:
... AZ NA VIANOCE

NO NIC MUSIM SI SETRIT A CAKAT,
POTOM BUDEM MODELOVAT AZ Z TOHO
ZBLBNEM
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3628
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 18:20:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Barevnou?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 19:28:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jasne, nevedel by som si predstavit ciernobiele modely ...

... Ty ano ???
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 892
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 19:30:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já jo, betaverze dělám víceméně vždy černobílé, šetří to barvu...finální verzi pak už barevnou
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 20:23:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mauricio: Mas foto modelov ???
Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 893
Registrován: 4-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 20:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nemám, momentálně mám nějak rozjebaný šotiho přístroj
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 20:47:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Ak hľadáte papierové modely MHDčky v Prešove, tak navštívte stránku www.gunster.wbs.cz alebo www.gunsterfoto.wbs.cz, kde si ich môžete zadarmo stiahnuť... Ak poznáte stránku s papierovými modelmi či vystihovačkami trolej/autobusov napíšte mi mail na jakub.orinak@post.sk alebo jakub.orinak@centrum.sk...Ďakujem
ICQ: 446-399-816
SKYPE: jakubko112

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace