K-report
 

Archiv do 01.března 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Automobily, lodě a letadla » SPZ - RZ » Registrační značky - diskuse » Staré archivy » Archiv do 01.března 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Axel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 16:05:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dneska sem se vydal na první fotoakci a hned mám docela zajímavý příspěvek.Bohužel to není rekord, to by bylo dvojnásobný štěstí.
 
 
 
23 AXEL
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 663
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 16:21:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axel: Hlavně by bylo dobré zjistit, jaké ty dodávky vyfásnou RZ
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 546
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 17:38:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Další Spartakovské úlovky:

Škoda 440:
OG 28-80 ... 4.2.1957 Praha ( stanoviště Pha 8 )
RT 20-38 ... prodej do Kolína 11.5.1960
KO 08-73 ... přeregistrováno 10.11.1961 Kolín

Škoda Octavia
RR 10-38 ... 9.8.1961 Olomouc
OL 03-55 ... přeregistrováno 29.1.1963 Olomouc

Kde je Dědek????
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Axel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 19:19:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul: No jelikož to bude někoho z Hradce Králové, tak to dostane něco nízkýho. Teď tu dojíždí ještě pár serií z 3H1 a pak 3H2 61xx - 3H2 63xx. Žadnej rekord teda nečekám.
23 AXEL
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 547
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:06:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vidí, že zájem o SPZRZšoto setkání je. Tak se třeba domluvíme a sejdeme. Jen mi tu teď chybí Dědek

Pro Dědka 2A 1762 vyrobená 25.5.2004 - motoformát
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1516
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:12:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejnovější (nebo nejstarší?) novinky od Spartakovců:
Aero 500
Č-LN -423 12.11.45 Louny
Č-ŽT -1378 16.10.46 Žatec
OR-95-77 21.7.1954 Žatec
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1779
Registrován: 1-2004


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 21:17:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pajda: Dědek sem poslední dobou chodí jen o víkendech - prý má hodně práce .
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 22. února 2007 - 23:45:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A další Spartaky:

ŠKODA 440 1956:
PB-05-24 - 4.6.1956 - inspektorát nečitelný (adresa garáže Rosice)
RC-13-84 - 19.12.1959 Praha (změna majitele)
AD-51-60 - 14.4.1964 Praha (přečíslování)


ŠKODA 440 1957:
OJ-51-85 - 7.9.1957 Přelouč
PU-73-85 - 13.11.1964 Pardubice (přečíslování)


ŠKODA 440 1957:
OU-19-40 - 4.2.1957 Broumov
NA-42-56 - bez data Náchod (přečíslování)
NAC-22-16 - bez data Náchod (přečíslování)


ŠKODA 440 1959:
RH-12-56 - 21.2.1959 Broumov
NA-07-15 - bez data Náchod (přečíslování)

- kromě 56ky byly auta po prvních majitelích beze změny bydliště

Dál moto Jawa 250 1956
LM-65-85 - 17.4.1956 Broumov
NA-18-88 - bez data Náchod (přečíslování)
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Axel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 12:45:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co sem dneska spatřil sem ještě nikdy neviděl. Stará LIAZka se stejně starým návěsem a na obojím SPZ vzor '85,žluté písmo na modrém podkladě,takže ty pro cizince.Na Líze bylo MBA 12-18 a na návěsu MBA 12-19. Škoda že sem to neblejsknul, to by se dokonale hodilo do mé sbírky
23 AXEL
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 14:36:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axel: vidět v dnešní době cizinecký kamion a k tomu ješě cizinecký návěs, to je fakt rarita. Jinak bys to mohl trochu přesnit? Ten návěs měl jedno- nebo dvouřádek vzoru '86/'87?
Axel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 15:10:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul: všechny značky byly jednořádky. Jinak to tedy asi byl vzor '92, protože to byl kamion a přitom měl dva jednořádky.
23 AXEL
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2908
Registrován: 10-2003


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 15:17:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MBA1218 TAHAČE LIAZ ČESKÁ POJIŠŤOVNA A.S.
tel.: 841 114 114
tel.: +420 224 051 111
fax: +420 234 471 532
WWW: http://WWW.CPOJ.CZ

MBA1219 PŘÍPOJNÁ VOZIDLA BSS ČESKÁ POJIŠŤOVNA A.S.
tel.: 841 114 114
tel.: +420 224 051 111
fax: +420 234 471 532
WWW: http://WWW.CPOJ.CZ
1.1.2000 - neuvedeno


MBA1219 MOTOCYKLY JAWA ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, A.S.
tel.: +420 261 026 116
fax: +420 261 023 045
WWW: http://WWW.CPP.CZ
1.1.2001 - neuvedeno


MBA1219 NÁKLADNÍ AUTOMOBILY VOLKSWAGEN KOOPERATIVA, POJIŠŤOVNA, A.S.
tel.: 800 105 105
tel.: +420 272 112 111
fax: +420 272 112 305
WWW: http://WWW.KOOP.CZ

Takže se tomu dá věřit... Snad jen jestli není Axel barvoslepý
Régiomap Jihomoravského kraje v Excelu - aktualizace 8.2.2007
Axel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 17:31:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: Rozhodně barvoslepý nejsem.Ono totiž by mě ani moc neudivilo,kdyby na starý Líze byla klasická SPZ černé písmo na žlutém podkladě.Takových kamionů je.Ale že bych viděl tucty Liazek s (jak sem tomu vždycky říkal) imograntskou značkou, tak to opravdu ne.
23 AXEL
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1316
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 18:14:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

všechny značky byly jednořádky. Jinak to tedy asi byl vzor '92, protože to byl kamion a přitom měl dva jednořádky

Cizinecké modrožluté se vždy vyráběly v jedné verzi pro všechny druhy vozidel, pouze malé přívěsy jely vlastní číselnou řadu ve formátu 99-XX-99. Ve vzoru 1978 to byl jednořádek + dvouřádek bez zkosených rohů, ve vzoru 1986 pak dva jednořádky. Teprve někdy v letech 1994 - 1998 se objevily cizinecké modrožluté dvouřádky (zaznamenáno Dědkem je třeba PJ 00-06). Velké přívěsy a návěsy vlastní značky neměly - jak dokazuje souprava MBA 12-18 + MBA 12-19 tak se tyto naprosto ojedinělé případy zřejmě řešily degradací dvou tabulek na jednu. Pokud jsem něco popletl, tak to snad Vámos dá dopořádku.
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz

RegioMap Plzeňského kraje
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 23. února 2007 - 20:20:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Degradace dvoutabulkových na jednotabulkové se dělala už okolo roku 92. Určitě po zavedení vývozních značek, ty nejprve byly jen dvoutabulkové. Druhá tabulka putovala na policejní prezidium nebo kam.
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 12-2006
Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 20:31:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: STUDY (2116), MARTIN I (1313)

Problém s duplicitou PVA 07-00 je vyřešen; byl jsem se na značku znovu podívat - je to PVI 07-00 na žlutém podkladě (půjčovna), která nebyla nikdy vydána do oběhu.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2149
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 20:58:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja totiz vubuc nepremyslel nad vzorem, protoze PVA 07-00 vlastne jiny vzor nez 87 ani byt nemohla. Pokud teda mluvime o zluto-cerne.
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 667
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 21:08:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: Jestli to bylo opravdu červenožluté PVI, tak jde opravdu o vzácný unikát.

Ještě poprosím o upřesnění o jaký že formát šlo? Dvouřádek?
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6367
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 22:03:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axel, Rul a další: V pátek v 12:45 napsal Axel o spatření podivného kamionu MBA 12-18 s návěsem MBA 12-19. V pátek jsem jel v 13:40 autobusem do vozovny, kde jsem měl 14:05 nástup na odpolední, 14:25 výjezd z vozovny k TMS - a když jsem přijel s autobusem na konečnou k TMS, hádejte, co tam stálo?

 
 

Dodávám, že 12-18 byl oboje jednořádek.

P.S.: Omlouvám se, že jsem to sem nedal už dřív, ale ke svému PC jsem se dostal až ted.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6368
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 22:17:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, hádejte, ve kterém městě jsem tohle dneska fotil?

 

P.S.: Povšimněte si též rámečku pod SPZ.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 24. února 2007 - 22:21:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: RUL (667)

Byla to zadní dvouřádková, vzor '94, přední jednořádkovou tam neměl. Byl to ouřada z odboru dopravy, nechal si tu tabulku proto, že se mu prý líbila.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3413
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 11:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MJ: v Táboře?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2165
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 11:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart: Nečekaně
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1516
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 12:02:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...Dědek sem poslední dobou chodí jen o víkendech - prý má hodně práce

"...Tu som , netreba ma hl'adať !"

Jo jo, je to tak, ale tenhle týden to nebylo kvůli práci. Tentokrát jsem se celý týden poflakoval po mé rodné Vysočině , to abych se od zítřka, naplněn novými silami , mohl "na plné pecky" opět účastnit pracovního procesu .

Ale zanechme pohřebních řečí - musím znovu vyzvednout obrovský informační "boom", který se tady zvláště v poslední době na všech frontách rozpoutal...!
Čovek to tady ani nestačí pořádně vyluxovat a už je zase zavalen hromadou novinek. Zvlášť, když sem ten čovek příde po týdenní absenci, to je pak porce .

Pajda , Vámos a "Spartaky" :


Pajda (+ vedle Kubas) :
Dík, že stále nezapomínáte na Vámosem iniciovanou "Analýzu výroby a distribuce".

Sraz SPZ "šotoušů" :
Tohle podle mého už od začátku není otázka jestli jo nebo ne.
Otázka zní KDY A KDE.
Poslední navržené místo se mi líbí, (mám to tam relativně blízko z práce ), ale to samozřejmě vůbec není rozhodující.
Za jedno z důležitých hledisek považuju například i to, o kterém psal Feudal .
Takže je mi to fuk (čili přizpůsobím se) - a až bude "na stole" definitivní konkrétní návrh, rád se (v rozumnou hodinu) zúčastním .
Dotaz "jen tak na okraj":
Od kterého spisovného slova je, co se češtiny týče, vlastně odvozen zde hojně užívaný termín "šotouš"?
Mně osobně to víc než hanlivě zní spíš legračně. Ve spojení s ním se mi totiž podvědomě v první řadě vybavují názvy indiánských kmenů : Šošon, Šajen, Čejen, Šusvapa, Čumaša ,Šasta ,...v neposlední řadě pak rovněž Komanč nebo taky Ploskohlavec
Též mě napadá podobnost čistě náhodná se stavebním nářadím, zvaným v Čechách "kolečko", na Vysočině "kotouč" (psáno chotoucz), na Moravě a na Slovensku "fúrik".
No nic, to já jenom "abychomsmesi" před srazem vyjasnili, co jsme vlastně zač...
Člověk neznalý věci by se totiž mohl názvu akce třeba i polekat :
"Čeho že je to sraz?
Šotoušů?
Tak to tam radši nejdu."

Mimochodem - on ten vysvětlující Pajdův odkaz nám taky reklamu moc nedělá .
Ne každý má smysl pro jistou dávku legrace a cimrmanovské nadsázky a pokud nechceme být uzavřenou "sektou"...?

TŘÍPÍSMENNÉ SÉRIE NA TRAKTORECH VE STARŠÍCH SYSTÉMECH :
Bohužel se mi na Vysočině opět nepodařilo zdokumentovat to hlavní, co jsem chtěl - tedy třípísmenné TRA na traktoru "vzor 53" - ("novější") (?) - ale nevím, jak ten "vzortyp" správně nazvat, je to vzadu "motorková" více zkosená, (ale nevím, kolik variant zkosení vlastně traktory ve srovnání s motorkami absolvovaly) vepředu "traktorový" jednořádek. Ani nevím, jestli tohle moje typové rozdělení u trucktorů vzoru 53 (?) skutečně platilo, takže ve skutečnosti nevím nic - ale hodím to sem, on už si to snad Vámos přebere .

Takže Třebíč to podle mě dotáhla v traktorech na :

nejstarší "vzortyp" (hodně - středně ? zkosené "motorkové") bez předního jednořádku (?) - ten zůstal, (pokud vůbec existoval ) nevím přesně kde, ale rozhodně na dvoupísmenné kombinaci TR.

do min. cca TRA 01-56 to dotáhl v úvodu zmíněný "vzortyp" - též "dědkotyp" - už aby bylo to espézetkové pédéefko...(Nepodařilo se mi ho vyfotit, traktorista mi s ním ujel do garáže a než jsem přiklusal - "zavřel, zamknul a fertig". Na mojí prosbu o zdokumentování jeho jedinečného stroje reagoval tím, že natáhl ukazovák směrem ke kancelářím a vyřkl oblíbenou větu této doby : "Obraťte se na tiskového mluvčího družstva!".)

od min. cca TRA 05-89 do min. TRA 11-82 má Třebíč na traktorech "vzortyp" tento : vzadu "motorkový 86" (?), tedy nepatrně zkosené rohy a vepředu opět malý traktorový jednořádek :
 
21. 2. v Želetavě.
Chtěl jsem samozřejmě fotit i zepředu, leč svého záměru jsem se vzdal ve chvíli, kdy jsem zjistil, že zepředu se nachází skupina našich romských spoluobčanů vyzbrojena krumpáči, lopatami a jinými nebezpečně vypadajícími předměty. (Taky jedno koště měli.)
On ten jednořádek stejně asi není až tak zajímavý.

Dále minimálně od TRA 21xx následuje duplicitní "vzortyp" "94" (?), tedy žlutočerný dvouřádek na velkém "obdélníkočtverci" :
 
21. 2. kdesi na Moravskobudějovicku

Neduplicitní traktorové TRx jsem prozatím nezaznamenal.

Podle celkových počtů provozovaných trucktorů - další z horkých kandidátů na třípísmennou kombinaci - okres Žďár nad Sázavou - jsem se ani nepokoušel dokumentovat, neboť neduplicitní "vzortyp 94" se zde objevuje nejpozději už od ZR 97-xx (do cca ZRA 22-xx). Vývojově starší traktorové SPZ jsou zde tedy dle mého také dvoupísmenné.

Snad to někomu k něčemu bude.
Jinak vám řeknu - zlatá Brněnská...
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5847
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 12:57:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad. sraz: V Restauraci U Klokočníka jsem jej tehdy navrhl já, odezva byla dobrá, ale druhý den jsem chytil vira, tak jsem svou účast odvolal a nějak to zapadlo. Nebráním se žádné špatnosti, vzhledem k tomu, že v Praze trefím především tam, kam nechci, bych jen prosil o zadání místa a času s alespoň dvoudenním předstihem, abych se tam stihl zajít podívat a nebloudil pak v čase Č.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 15:42:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokusně zasílám něco z mé sbírky :
 
 
 
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 9-2006


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 17:29:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: Pokusně zasílám něco z mé sbírky ...

Ta česká je smaltovaná, nebo lisovaná? A jaký máš ještě starý český (do roku 1960)?

(Příspěvek byl editován uživatelem feudal.)
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 551
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 17:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: nechceš někam vystavit svoje značky jako to mám já?
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 552
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 17:44:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže SPZ šoto sraz je obecně přijímán kladně. Takže nechť se někdo ujme organizace (stanoví čas a místo) a je to
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 887
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 17:49:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin J.: Tu oktávku tady potkávám pravidelně, vždycky sedí za volantem nějaká ženština cca 30-40 let. Asi nějaká táborská vídeňačka žijící střídavě tady a tam
Quex
Administrátor

Číslo příspěvku: 4078
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 18:00:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cizinecké modrožluté se vždy vyráběly v jedné verzi pro všechny druhy vozidel, pouze malé přívěsy jely vlastní číselnou řadu ve formátu 99-XX-99.

Tak to určitě ne. Na vlastní oči jsem viděl např. cizineckou přívěsovou 00-PH-09 vzoru 1960, i podobně nízké z okresu RA a JN. Stačí v tomto směru zapátrat v okolí jakékoliv tržnice, v čem Vietnamci vozí zboží.
Otto Bismarck rytíř síly
kráčí pilně k svému cíli
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1319
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 18:24:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže SPZ šoto sraz je obecně přijímán kladně

Já jsem taky stoprocentně pro. Ovšem pro mimopražské je třeba termín oznámit s dostatečným předstihem, byl by to přeci jen celodenní výlet.
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz

RegioMap Plzeňského kraje
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1320
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 18:35:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Quex: No ale přesně takhle jsem to myslel. Tím "XX" jsem měl na mysli jakýkoli okresní kód. Teď mě ale napadá, že to mohlo někomu navodit kód služebního personálu diplomatických misí. Nicméně, chtěl jsem říct, že cizinecké se vyráběly pouze ve dvou verzích: dvoutabulkové (1978 - 1986 jedno + dvouřádek, 1986+ dva jednořádky) pro motorová vozidla, a jednotabulkové ve formátu s okresním kódem uprostřed (1978 - 1986 yy-xx-yy, 1986+ yy xxA-yy) pro přívěsy do 750 Kg.
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz

RegioMap Plzeňského kraje
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1519
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 19:28:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin L: Ne e
Ještě se vyráběly motocyklové Pár jsem jich v minulosti na vlastní oči viděl. Ale vše v předdigitální éře, kdy na pořízení fotky byla potřeba poněkud vyšší motivace
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 20:03:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: FEUDAL (113), PAJDA (551)

Značka je smaltovaná, na fotce jsou trochu, na originále zřetelněji poznat místa mezi písmenem a číslem, odkud bylo někým odstraněno písmeno V a razitko okresního úřadu (obojí žlutou barvou).
Tabulky sbírám spíše nahodile, nemám jich příliš mnoho, nejvíce USA a Kanada (část z nich jsou SAMPLE); o zveřejnění zatím neuvažuji.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2175
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 20:12:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: Az budem priste na schuzi tak to Petrovi posbirej ze zdi a budes mit o dvacet kusu ve sbirce vic
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1522
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 25. února 2007 - 20:47:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže vzory

T 53 - vpředu jednořádek


T 63 - vpředu jednořádek (jsou železné i světlejší hliníkové)



T 86 - vpředu stejný dvouřádek jako vzadu (obr z Pajdovy sbírky)


T 94 - je jasný snad i bez obrázku


Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 01:29:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě několik tabulek ze sbírky :
 
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2911
Registrován: 10-2003


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 09:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nedávno jsem tu dával fotku tohoto auta. včera v kuřimi jsem je o5 viděl:
 

v Brně jich už moc není.

Také jsem tu ukázal pěkné sjetí Š 120 s původními RZ, včera na stejném místě ukázka nových vzorů na starých autech:
 

A kousek dál čistokrevný kuřimský krasavec:
 

Pár původních BM na starších dovozech:
 
 

A nakonec dvouřádek:
 
Régiomap Jihomoravského kraje v Excelu - aktualizace 8.2.2007

Již brzy 3000. příspěvek kariéry (zatím dosáhlo 14 borců K-reportu)
Freelander
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 15:03:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K tomu mému šumperskému rekordu:

2M4 9595 je R. Clio, tm.modrý, typ 101
2M4 9597 je to BMW X5, černé, typ 115

Tj. zlom 101/115 je 2M4 9595/2M4 9596

Samozřejmě ORP SU, protože to BMW je 100proc. šumperské





.
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1519
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 18:02:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vámos : Dík za souhrnné vysvětlení T - vzorů

Takže přelom TR 99-99 / TRA 00-01 se dle mého mínění uskutečnil ve vzoru T 63, ( předpokládám, že ve "světlejším, hliníkovém" )
Ještě by mě zajímalo, zda-li se to samé kromě Třebíče povedlo i nějakému dalšímu okresu.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1579
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 18:49:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Má tu jednu vývozní:-) /typ 163/.
Poslední týdny se po Zlíně proháněly B732 po GO ve Zlineru... Dneska už putovaly na východ.
 
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 670
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 01:39:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco málo fotek z Hlučína:
 
 
 

K této německé vývozní mám dotaz: Do kdy se musí vyměnit exportní značka? Platnost této totž skončila k 6.12.2006 a stále jezdí nebo se snad měnit ani nemusí?
 

A ještě jeden dotataz: Exportní značky se musejí povinně odevzdávat nebo si je lze ponechat jako suvenýr?
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 554
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 09:10:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vývozní značka je vystavena na dobu, po kterou je v cizině zaplaceno povinné ručení. V D obvykle na 14 dní, v CH do konce měsíce.
Vývozní značky kdysi policie měla snahu odebírat, ale pak jim došlo, že je to majetek dovozce a tak je nechávají. Dnes vlastně dovezené auto nevidí žádný úředník, jen lidi z ME a STK. Neplatná vývozní značka = žádná značka.
Před rokem jsem v Praze viděl auto na asi 30 let starých CH vývozních značkách. Ty tabulky měly větší cenu než to auto, které bylo mladší než značky.
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Axel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 22:30:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak teď sem koukal na 112ku na Nově a tam byl krásnej záběr na novýho Nissana městské policie v Trutnově a tenhle unikát měl 101ku 3H2 9999 Tomu se říká nádhera.
23 AXEL
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 556
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 22:40:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedno opomenutí od Spartaků

upřesnění
škoda 440 9.10.1957 PA-77 73,Břeclav
přeregistrace 8.3.1962 BV-05-40,Břeclav

škoda octavia 26.11.1962 PU-25-68,Pardubice
15.9.1997 HKM -71-51,Smiřice okr. Hradec Králové
03.03.2004 1B9 3362,Břeclav

SPZ sraz zase upadl ve spánek a burza v Pardubicích ........
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1325
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 28. února 2007 - 17:32:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlín__24 Tr: Ovšem to je rekord! Šup s ním do tabulky.
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz

RegioMap Plzeňského kraje
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1526
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 18:43:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pajda : SPZ sraz zase upadl ve spánek

Čekám jenom na povel - potom všeho nechám, hned tam spěchám...
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1527
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 21:18:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Feudal : Nevím, jak je toto možné, ale představ si, že ti někdo čmajznul tu pozvánku. Před chvílí tady byla...
...a je fuč. Škoda. Taková pěkná byla...

PS všem: Zítra se po cestě z práce stavím na jedno kácovské U Klokočníka. Potřebuju to před srazem prvně otestovat, aby si můj zažívací traktor zvykl na tento pro mě zcela nový druh kvasinek. Tak kdybyste někdo náááhodou šli okolo páté kolem, tak se stavte. Jsem snadno k poznání. Vypadám jak dědek, piju pivo a čtu Blesk.
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8489
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 21:46:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zlín 24tr - Má tu jednu vývozní:-) /typ 163/.

A byl to skutečně typ 163, tzn. široký dvouřádek? Pak by to byl skutečně rekord.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 560
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 28. února 2007 - 22:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: udělej jen malý testík, vlastní provozní zkoušky bych nechal na příští týden (mimo 7.3.)
Zítra s to absolutně nehodí
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1585
Registrován: 3-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 10:45:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mcbain: Důkaz místo slibů - na druhé fotce...

http://www.trajfly.net/fotky/GO_Zliner/Zliner.htm
Na vagónech byly: Z17 76E až Z17 79E.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8492
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 10:52:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V tom případě hned s tím do Tabulky!
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8494
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 11:16:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolik asi stála?

 
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Axel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 11:27:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

McBain: Si mě trumfnul v rekordu, zrovna dneska sem viděl VW Transporter,Brněnská HK a ten měl 101ku 3H4 1272.
23 AXEL
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 12:02:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek : ... někdo ti čmajznul tu pozvánku.

Takže když se líbila ještě i Tobě, tak ji sem vrátíme a budeme čekat na doplnění potřebných údajů ...

 
Copyright: ©2007 Dalibor Feuereisl

(Příspěvek byl editován uživatelem feudal.)
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5856
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 12:07:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědku, v pět su tam jak na koňu, doufám, že si mě pamatuješ aspoň tolik, co já tebe ne :-) Tož kdyžtak mávej
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 562
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 12:13:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Feudal: pozvánka je krásná, ale takový nonsens pozvánka na sraz SPZ šotoušů - 3A8 s EU proužkem a bez podložky. Něco mi tam neladí.

Ale jinak se těším
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 12:23:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pajda : Něco mi tam neladí ...

Nehledej v grafickém prvku logiku , značky ji také nemají, jak se zde často cituje. Zkrátka jsem si tam prostě "zakódoval" třeba datum narození ...

(Příspěvek byl editován uživatelem feudal.)
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 563
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 01. března 2007 - 13:20:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Feudal: Já to tušil, že v tom bude něco podobného. Ještě že ses nenarodil koncem nměsíce v posledním čtvrtletí.
Někdo se holt umí narodit.
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace