K-report
 

Archiv do 23.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Automobily, lodě a letadla » SPZ - RZ » RZ - ORP » Staré archivy » Archiv do 23.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8931
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 00:57:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdy vlastně byla aktuální ta dodnes vydávaná 104ková a 105ková pražská 1A5, v qětnu 2002?
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8932
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 00:59:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin L - Tomcatovy informace přímo z úřadů už mají k dispozici fakt, že existují europroužkové 105 v Olomouckém kraji.

To jsem pochopil. Jen jsem upřesnil , kdy budou vydávány (při jaké 101čce).
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6657
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 01:42:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek + Pavel2:

Mě trošku zaráží

2E4 6852, 101, MAN TGA Šmídl Žamberk, foto

V mých záznamech je pardubická série souvisle od 2E3 9604 do 2E4 6827 - a pak by hned následoval tenhle Žamberk. Ale s tím 6827 si nejsem moc jistej, protože předchozí zaznamenaná pardubická značka je 5878, ta mezera mi přijde prostě moc dlouhá, takže je možné, že 6827 je registrován někde úplně jinde a má jen na sobě "pardubické firemní označení". Tak jak to teda je?
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 9-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 08:41:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak mi včera poslal kamarád Jiřýk z Hradce jednu „bývalou” ZMP z Chrudimi. Hodí se to někomu?

 
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8934
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 11:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trošku posuneme dvě už zasmrádlejší meze Ááčka. Obojí před chvílí ve Vršovicích.

 
 

 
 
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6658
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 11:30:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Feudal: Fakt Chrudim? Mě to vychází někam doprostřed pardubické série, která se táhne od 2E2 4053 do 8547.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6077
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 11:56:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Info do M.A. od Barta: 1M0 6676, Chevrolet, Olomouc, typ 105
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 9-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 11:57:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j : Fakt Chrudim?

Možná ho zmátla popiska na podložce RZ. On je kamarád přece jenom profesí a zájmy grafik ...
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6079
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 12:25:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: úřadují denně PO, ST 8-17, ÚT, ČT 8-13, PÁ 8-12).

Není to úplně přesné. V úterý a čtvrtek je jen do poledne, v pátek nejede pokladna, takže si nemůžeš ani zaplatit správní poplatky.

 
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1884
Registrován: 1-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 17:42:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek:
4U1 2605, ve světle nových událostí podezření na Litoměřice (spolu s dřívější 4U1 23xx)
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 19:30:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malé rekordy z dnešního odpoledne:

2M9 8601, typ 101, Octavia, tm. červená (ORP PV); 3M0 8184, typ 101, Renault Mégane, červená (ORP SU).
Ross95
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 20:21:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

takže most už beru jako jasnej, dnes 4U3 7007 Š octavia
P: [PM] U: [MO]
Vodis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 12-2006
Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 21:21:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rakovník 101 - 6S9 0417.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2993
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 21:48:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

je dnes přítomen Centrální Chřtán? :-)
mám zase pár chuťovek posbíraných včera v Praze a dnes při kontrole;-) každoroční pouti u sv. Jiří v Plzni. kolotočáři se sjeli z blízkýho i dalekýho okolí, krom těch západočeských byly k vidění i značky z Prahy, Jihlavska a Brněnska, možná se najde i něco dalšího. používají stále hodně vykopávkových a všelijak přestavěných tuzemských náklaďáků, ale už se objevujou i "západní" tahače DAF XF nebo starší typy Scanií. nejoblíbenějším menším vozem je stále Avia 21 furgon :-)
k pouti se na okolních plochách přidaly zástupy vietnamských stánkařů s tradičním sortimentem, i tam byly k vidění zajímavý značky, ale to si schovám na jindy.

takže k věci :-):
1A4 9699, 102, jednoosý návěs skříň jakási pouťová atrakce
5A2 8487, 115, VW Golf I, P-6 Patočkova, o5 podotýkám viděl jsem přední i zadní a trochu jsem :-)
martin_100 se 106kou na tráboši může tiše závidět
5A5 9515, 102, přívěs za osobák
6A2 2552, 102, obytný přívěs

3B6 0741, 101, Scania Beulas Aura Student Agency, foto
4B0 0359, 101, Scania Beulas Aura Student Agency, foto
4B2 5372, 101, Scania Beulas Aura Student Agency

1S0 3703, 106, Mitsubishi Pajero, P-6 Patočkova
1S1 7456, 103, Avia 31 obytná
1S4 7854, 102, přívěs za osobák s plechovou boudou
1S9 6460, 101, Mercedes Vito 220 CDI Bosák Bus Dobříš, foto - RZ ukrytá v názvu fotky/URL
1S9 6595, 101, Mercedes ML 400 CDI Bosák Bus Dobříš, foto - RZ ukrytá v názvu fotky/URL
2S6 6851, 101, Mercedes A 140 Bosák Bus Dobříš, foto - RZ ukrytá v názvu fotky/URL
2S7 0369, 102, obytný přívěs
3S9 6909, 101, Mercedes Citaro 15M #1140 Martin Uher Mníšek pod Brdy
4S0 4759, 101, Karosa C954E #1468 Bosák Bus Dobříš

1J4 7910, 103, Avia 21 furgon
2J6 6345, 102, obytný přívěs

3C4 2778, 101, tahač Scania 124L/470 Autodoprava Václav Kundrát Bujanov 49

2Z1 9531, 102, přívěs za osobák s plachtou

jinak koukám, že už jste probublali a diskuze byly rozděleny, až se tu porozhlídnu, tak případně vznesu námitky :-)
zatím to na první pohled vypadá OK
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1717
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:14:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mcb. : pražská 104ka a 105ka na 1A5
...asi jsem je hrubě přehlížel, páč mám v záznamech toto :
29. 4. 2003 / 1A5 4719, typ 104
12. 6. 2004 / 1A5 5650, typ 105
...jako první spatřené

Martin j:
...na 2E4 5700 a 2E4 5737 jsou atypy (103 a 106), takže Pardubky by měly končit někde pod nimi.

Dík všem za nová data, samozřejmě i Pavlovi2, který byl z toho "celej vedle"

Aussi :
...když jsou to Litoměřice, tak kde je ale Kadaň?
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2996
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:22:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ super, děkuji i za rychlost přehození příspěvku,
ale když už jsem tady nakousnul to nový rozdělení diskuzí, nepochopil jsem (zatím jsem nepřečetl příspěvky za posledních pár dní) proč jste vymysleli rozdělení RZ na RZ v ČR a RZ-ORP.

je to téměř to samý, rozdíl je velice malinkatej a jak vidíte, i já, zdejší velmi častej návštěvník, jsem hned (sice asi hlavně díky svojí nepozornosti) udělal botu. pro toho, kdo sem zabrousí jen občas to bude ještě daleko míň postřehnutelná odlišnost. proto bych navrhoval RZ v ČR a RZ-ORP o5 spojit do jedný komory
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:32:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2: Souhlas, RZ spojit
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32575
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:33:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jako spojit ty dvě diskuse obsahující víc jak dva a půl tisíce příspěvků?? Bych měl asi nejmíň do rána co dělat, pokud by to systém vůbec přežil...
Však ty diskuse snad byly vždycky zvlášť a jasné to bylo... Nebo kde proč to teď je nejasné? Prostě pro běžnější zájemce je "Registrační značky v ČR: Současný systém označování silničních motorových vozidel" a pro „advanced” ta změť nepochopitelných čísel a písmen nazvaná "RZ - ORP: Příslušnost značek k jednotlivým oblastem v rámci krajů"...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2997
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:43:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ:
přesně tohleto jsem tušil, že rozdělit je snadný a spojit bude nějaká ruční složitost...

zatím na to kašli, já se začtu a zítra-pozítří uvidíme. podám ti zprávu :-)
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:44:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: Protože když už se jenom mluví o současných RZ, tak se to většinou chtě nechtě týká regioanalýzy.

Fiktivní příklad: dnes jsem viděl značku 1T1 1111, hm, kam s tím? Někomu by se to mohlo hodit do regioanalýzy třebas na snížení dorní meze intervalu, někdo to bude zase považovat za obyčejnou informaci.

Ale chápu tě, tolik článků by se mi taky nechtělo překopávat, nech to tak, jak to je a až třebas budeš mít dovolenou, tak to přehážeš.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2998
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:49:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jinak stopro souhlas s Rulovým prvním i druhým odstavcem (22. dubna 2007, 22:44)

ale zatím to nech, jak říkám uvidíme za pár dní.

(Příspěvek byl editován uživatelem pavel2.)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32576
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 22:53:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ono se nic ani nedělilo, to už tak rozdělený je ±odjakživa... Dalo by se to sloučit i trochu prasácky, ale vzniklá megadiskuse by zrovna přehledná nebyla. A obávám se, že by stejně byla vůle něco zase oddělit.
Spíš bych zkusil mírně přeformulovat náplň oněch dvou diskusí, možná by to mohlo stačit.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 817
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 23:05:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: A co takhle komoru "Registrační značky v ČR" přejmenovat na "Všeobecnou diskusi o poznávacích značkách", něco jak tomu je u autobusů, trolejbusů apod. Název mi přijde neutrální, příspěvky by se netýkaly jistých specifik, čistě by šlo o volnou diskusi.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32579
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 23:07:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechám to ještě do dalšího vejkendu odležet... Ale tento nápad se mi docela líbí.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1886
Registrován: 1-2004


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 23:11:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: Víš kde je Kadaň?... Ta je vodsaď táááákhle daleko . Sem to zkusil no, taky nepíšu že to jsou LT, jen že mám podezření . Tak to dáme 60/40 pro Kadaň - co ty na to?
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8935
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 22. dubna 2007 - 23:19:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek - ...asi jsem je hrubě přehlížel, páč mám v záznamech toto :
29. 4. 2003 / 1A5 4719, typ 104
12. 6. 2004 / 1A5 5650, typ 105
...jako první spatřené


Ne, já jsem myslel "normální" 1A5, tedy 101. Čímž jsem chtěl upozornit, že prostějovský 105ky 3M0 si na svoje uvedení na světlo bóží ještě mohou dost dlouho počkat.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6669
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 00:06:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin j:
...na 2E4 5700 a 2E4 5737 jsou atypy (103 a 106), takže Pardubky by měly končit někde pod nimi.


Takže jinými slovy: Pokud někdy někde potkám nějakou značku, která není typ 101, mám si jí poznamenat, protože je to docela určitě konec intervalu. Jest tak?

Jinak, já tu mám atypy 5689, 5700, 5714 a 5736, všechno by to měly být 105 nebo 106 (viděl jsem to jen z jedné strany). Typ 103 je podle mě blbost, v Pardubicích se jako typ 103 přiděluje dodnes 1E1 6xxx.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3000
Registrován: 8-2002


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 01:19:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MJ:
Pokud někdy někde potkám nějakou značku, která není typ 101, mám si jí poznamenat, protože je to docela určitě konec intervalu. Jest tak?

výbornej postřeh :-)
už to tak děláme dlouho, je to spolehlivý vodítko regioanalytika. možná to popsal brněnské kolega 3260 ve svým pedofilním návodu. koukám na ten link do Bobykovy sbírky odkazů.

k ostatnímu se vyjádřím pozdějc (zítra, pozítří), až se tady prokoušu zatím nepřečtenýma příspěvkama, je jich dost.
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1718
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 06:56:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mcbain :
No, jak píšu - u mě (to samozřejmě neznamená, že doopravdy) se pražské 105ky série 1A5 objevily až v uvedených termínech.
To znamená typ 104 při začínající sérii stojedniček 2A5 a typ 105 při začínající sérii stojedniček 3A8.
Já si myslím, že s tím vylezli dřív, podezřívám se totiž, že jsem si jich v pravý čas nevšímal...
A 3M0, typ 105? Kto vie...
To se samozřejmě může objevit jak dneska po osmé hodině, tak třeba až za šest let ve středu.
Tím chci říct, že je mi jasný, co myslíš (stojedničky tu mezeru přeskočily na začátku června 2002) , jenom mi připadalo, že se ptáš na něco jinýho.


Martin j :
Ta stotrojka 2E4 5700 je mám dojem rekord v tabulce...
Jinak se atypy samozřejmě vyplatí shromažďovat, akorát jde o to, že se samo od sebe moc nepozná, jestli svým výdejem patřej ke stojedničkám před nimi.
(ORP klidně může objednat jenom typ 101 a další ORP v pořadí zase jenom atypy...to se prostě musí dále analyzovat jinými metodami - nakonec proč ne - např. viz odkaz, který ti poskytl Pavel2 )

Aussi : Ale néééé....!
Já už se těšil na skóre 99:1 pro Litoměřice....a ocáska na Kadaň byla víceméně úplně původu řečnického.
(...sem si myslel, že už víš )

(Příspěvek byl editován uživatelem Dědek.)
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1887
Registrován: 1-2004


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 07:45:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2: Jak Bobykovy sbírky odkazů? To je moje sbírka .

Dědek: No já myslel, že mi s tím pomůžeš, protože kdybych trval na tom, že to jsou Litoměřice, tak pak opravdu netuším kde je Kadaň. Takže oba jsou horcí kandidáti.
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 09:52:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ, Rul, Pavel2 : Dělení a slučování ...

Pozastavil bych se nad tím, proč najednou chcete slučovat diskuse, když ste vždy toužili spíš po opaku Takhle to doteď bylo a nikomu to nevadilo, ani nepřekáželo v orientaci, a jen se začnou ledy hýbat, stavěli byste sběrná koryta pro tající vodu ...

V Registračních značkách v ČR se kecá o všem možným, dávají se tam standardní, ale zajímavé, fotografie, píšou různé postřehy, glosují výskyty čehosi zajímavého, (ne)rozebírá kdejaká nová publikace , to se ale jen slibuje no a v diskusi RZ-ORP si zase „hnidopišíte” co je odkud po kaď (ta mezera je správně), kdy tam mají otevříno, jaká tam sedí úřednice, kdo by jí to udělal, jak se vyspal v Mohelnici pan Jurníček do úředního dne a jak se nám hezky rozjela ta 4T6 9xxx ...

Já bych to dělení takhle nechal (akorát bych v rámci významové posloupnosti prohodil ZPÁTKY řádky RZ - ORP a Registrační značky v ČR). Mělo to větší logiku, i když ji značky nemaj ...

Promiňte mi tu velikost, ale v mrňavým to bylo málo čitelný ...
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6674
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 10:04:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin j :
Ta stotrojka 2E4 5700 je mám dojem rekord v tabulce...


Vím, kde to auto parkuje (hned vedle 5714), takže to asi sjedu osobně prošetřit.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 10:18:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul (817) : A co takhle komoru "Registrační značky v ČR" přejmenovat ...

Proč ji chceš zase přejmenovat na všeobecnou diskusi ? Vždyť tu všeobecnou jste chtěli kvůli tříštivosti námětů a tím i její nepřehlednosti rozdělit do českých obecně (Registrační značky v ČR), historie jako takové a zahraniční se slovenskou sekcí ... Nechápu , asi jsem zřejmě už starej a natvrdlej ...

(Příspěvek byl editován uživatelem feudal.)
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6082
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 10:44:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aussiger: Á, pak Uko Ješita II.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 11:42:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ráno cestou do práce jsem potkal dvě za sebou zapakovaná IGK - jedno mělo 3C5 50xx, druhé 3C5 51xx. Podle rámečků a místa spatření vypadaly na novou táborskou sérii.
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1889
Registrován: 1-2004


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 11:51:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: Jj . Ale tebe taky musím pochválit, že jsi nezapomněl, že tam něco takového máme .
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3114
Registrován: 10-2003


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 12:08:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nové tišnovské Crosswaye dostaly 4B5 3305-3308, což je tišnovská h.m.i. a zároveň ZMP vydaná pozdě, předchozí várka SORů (4B5 3300-3304 byla ZMP vydaná brzo)
STAHUJ: Régiomap JM-kraje - aktualizace 5.4.2007 (xls)

3100. příspěvků kariéry (Liga velmistrů K-reportu)
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1720
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 14:53:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

I když už mi to po týdnu bublání připadá "takové únavné" a slušelo by se určitě spíš poděkovat Mz za odvedenou práci a mlčet,...
...tak mi to stejně nedá a musím "Ad spojení a rozdělení" cosi podotknout... :

Ono to podle mě celé vzniklo víceméně tak, že naše "prvoroditelka" - hlavní diskuze s názvem "SPZ" byla přejmenována na diskuzi "Registrační značky v ČR" .
To mě přeqapilo, protože jsem si myslel, že naopak diskuze s tímto názvem vznikne jako zcela nová (když už má být oddělená od zavedené RZ-ORP, obsahující regionální analýzu). O bývalé hlavní "SPZ-diskuzi" jsem se mylně domníval, že zůstane tak jak je, jen se upraví (zpřesní) název, aby bylo zřejmé, že už zde nejde o záležitosti, týkající se aktuálního systému, ale výhradně o historii českých SPZ a PZ.

Nejsem odborník na počítačová kouzla, ale to by potom snad odpadla práce se spojováním tisíců příspěvků ze dvou diskuzí do jedné (respektive nebylo by to potřeba, pokud by se bývalá RZ-ORP stala jednou společnou diskuzí pro "RZ v ČR" a regionální analýzu...)
Nevím, jestli je to dost jasné, jak to myslím, takže moje představa schématicky :

1) beze změny
2) nyní Registrační značky v ČR, nově název Historie SPZ a PZ
3) nyní RZ-ORP, nově buď ponechat (v případě rozdělení RZ do dvou diskuzí) nebo nově Registrační značky v ČR (v případě jedné RZ-diskuze)
4) nyní Historie SPZ a PZ, nově zrušit název (převedeno na č.2) a zavést nově název Registrační značky v ČR (ale pouze v případě rozdělení tématu RZ na dvě diskuze, jinak zrušit č.4 úplně).
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 824
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 14:56:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek & Co.: Tak teď jsem z toho domotaný úplně, nechme to zatím u ledu.
Jirka_Š
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 6-2003


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 15:01:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud se tu pomyslně hlasuje o rozdělování či slučování, tak se taky přidám, popřejete-li mi sluchu, a říkám nechat to takhle, je to pěkně tématicky rozdělené - více méně viz Feudal 23. dubna 2007 - 09:52:20.

Jinak Plzeňácí, nějak nám to usíná - nemáte nic novýho?
Společnost pro veřejnou dopravu Lokálka Pňovany - Bezdružice RegioMap Plzeňského kraje
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1722
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 15:19:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul a Jirka Š : ...nebojte, už dám pokoj.

Stejně jsem moc nepočítal, že by to po mně někdo přečet' tak, jak jsem to myslel...

Ono totiž většina geniálních myšlenek a velkolepých vynálezů bývá pochopena až po mnoha letech...stáhnu se tedy do ústraní a budu si raději dlabat mísu...
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1724
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 16:06:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aussi :...no tak vidíš - to je vidět, že se spoléháme jeden na druhýho...takže vlastně máme o sobě navzájem to nejlepší mínění... V analýze, pravda, je nám to sice plat prtný, ale jinak - v otázce mezilidských vztahů - to přece nemá chybu, ne???


převážně weekendové RELATIVNÍ NOVINKY :

S.A. :
5S9 9427, typ 101 Český Brod r.r.
6S2 0722, typ 101 Benešov r.r.
6S2 7788, typ 101 Kolín r.r. ("lehká" z.m.p., reál cca 75xx)
6S3 0140, typ 101 Kralupy nad Vltavou r.r.
6S4 7810, typ 101 Vlašim r.r.
6S5 5909, typ 101 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav r.r. (výdejna Stará Boleslav)
6S6 7619, typ 101 Kladno h.m.i.
6S7 0002, typ 101 Kolín z.m.p. (z budoucí série)
7S0 5382, typ 101 Čáslav r.r.
7S0 6823, typ 101 Kladno r.r.
U.A. :
3U9 4387, typ 101 Děčín r.r.
L.A. :
2L4 8198, typ 102 snad Nový Bor r.r.
J.A. :
2J6 7002, typ 101 Pacov r.r.
2J7 6222, typ 101 Nové Město na Moravě r.r.
2J8 0136, typ 101 Velké Meziříčí r.r.
2J8 1669, typ 101 Chotěboř r.r.
2J8 4264, typ 101 Humpolec r.r.
2J8 4629, typ 101 Jihlava r.r.
2J8 6752, typ 101 Světlá nad Sázavou r.r.
2J8 8989, typ 101 Třebíč r.r.
3J0 2781, typ 101 Žďár nad Sázavou a.r.
B.A. :
4B8 6936, typ 101 Hodonín h.m.i.
T.A. :
3T9 3936, typ 101 Krnov r.r.
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 825
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 16:39:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek:
3T9 3936, typ 101 Krnov r.r.
Nechtěl jsi spíše napsat h.m.i.?
Krnov už má dobrý půlrok rozjetou sérii 4T3, počínaje 4T3 8859 a konče 4T3 9370.
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1600
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 17:04:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b:
3C5 50xx, 3C5 51xx vypadaly na novou táborskou sérii
Že by se měl Tábor po 2C8 20xx objevit na nějakých podobných číslech u 3C5 už celkem dlouho předpokládám (i když možná malinko níž) Abecedně to tam sedí perfektně - aktuální Prachatice jsou 3C5 3100 (otázka jestli až k Táboru nebo je tam ještě i Soběslav, Strakonice toto kolo přskočily) a pak od 3C5 7707 jsou Vodňany (nějak tam ale už nebude moc místa na Trh. Sviny, Třeboň, Týn a Vimperk)
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32600
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 17:14:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ddk:
Tak tohle je moc i na mě, budu si to muset přečíst v chládku ještě jednou a pomalu. :-) I když asi tuším, oč Ti jde a jak k tomu došlo.

S pořadím diskusí se domluvte, ať s tím nekvedlám furt tam a zase zpátky.

Nějakou mírně všeobecnější („základnovou”) diskusi bych asi vyčlenil, ale to je ještě ke zvážení.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32601
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 17:21:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ddk ještě jednou:
Takže v podstatě prohodit obsah diskuse "Registrační značky v ČR" a "Historie SPZ a PZ"? A které diskusi pak ponechat původní URL adresu, té historické (dle Tvého návrhu se starými příspěvky)?
Mi přijde, že ta diskuse byla sice jakousi směsí, ale především o stávajícím systému, o „starých” SPZ asi tak moc jako těch zahraničních.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1725
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 18:25:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mz: Kvůli mně s tím prosímtě nekvrdlej nebo mě ukamenujou...

Tak já to teda ještě jednou (naposled) zkusím, ačkoliv jsem si již začal dlabat mísu :

Takže rekapitulace :
Když se hlavní diskuze dřív jmenovala "SPZ-diskuze", tak jsem myslel, že její přímou pokračovatelkou bude
"Historie SPZ a PZ". To znamená, že by se u té původní jenom změnil název a s ním by jela dál.
Místo toho vznikla nově "Historie SPZ a PZ" (jsou tam teď celkem dva příspěvky) a stará "SPZ-diskuze" se přejmenovala na "RZ v ČR".
"RZ-ORP" zůstalo nastejno, takže vznikly dvě diskuze k aktuálnímu systému.

No, a já myslel, že to bude takhle :
Původní "SPZ-diskuze" by zůstala tak, jak je, pouze by se přejmenovala na "Historie SPZ a PZ" (zahrnovala by všechno jako dřív, kromě aktuálního systému - to by byla ta jediná novinka) a původní diskuze "RZ-ORP" by zůstala taky nastejno, jenom by se nově měla jmenovat neutrálně "RZ v ČR", protože by zahrnovala všechno o aktuálním systému, nejenom regionální ančalýzu.
A když už by zde byla touha, mít dvě diskuze k aktuálnímu systému RZ, pak podle mě měla vzniknout vedle stávající "RZ-ORP" zcela nová diskuze s názvem "RZ v ČR".

Už je to srozumitelnější?
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1726
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 18:37:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Feudal :
Já to taky nepředkládám jako návrh na změnu. Martin se ptal, jak jsem to myslel, tak mu odpovídám. Koukám, že byla chyba, že jsem mu to psal sem a ne na redakční adresu...pardón
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32604
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 18:48:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi jsem to kupodivu pojmul správně. :-) Je to teď už správně?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32605
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 18:50:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ddk:
Lépe sem, z adresy bych to vydoloval nejlépe až v pátek... (Ale možná by se dalo to celé řšit v redakční diskusi. )
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1727
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 18:56:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mz : A jéje, tak to je průšvih.

No potěš koště...
Teď abych chodil kanálama...no, myslel jsem to přesně takhle, no.
Ajzi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 18:56:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3P1 6889, typ 101, Mazda 5, Klatovská ul. PM, r.r. Kralovice
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 18:58:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mně už je to jedno ... předchozí příspěvek jsem raději smazal, i když na něj stačil Dědek zareagovat. Než jsem si přečetl EČV tak už se to zase „zpřeházelo” (MZ) a teď mi zase rubrika Historie SPZ připadne obsahově ujetá ... ale mně už je to jedno. Kdo čeká, tak se dočká a pak se holt nějak zařadím. Nepatřím až zase mezi bůhvíjaké psavce a časté přispěvatele ...
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32607
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 19:14:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se hlavně domluvte...
Vrátil jsme to na původní stav a minimálně do pátku to tak zůstane. Do té doby bych rád věděl, zda to nechat takto, či to (opět) protočit, nebo snad ještě úplně jinak.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1728
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 19:17:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mz : Dík, jak vidno, zachránil jsi mi holý život.
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 153
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 19:40:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem rád Dědku, že žiješ ... já už spíš asi dožívám

Vždyť do historie přece patří pokecy o třetím písmenu, o „pionýrských” SPZ, o PRC, PRD apod., kdy se co začalo vydávat s Tvojí parketou, jak se rodila evidence policejních a vojenských vozidel, jak to myslel pan doktor Jaroš s těmi popiskami v kalendáři a taky třeba to slibované „zdrbnutí” kdejaké knížky o značkách ...
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 20:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

POSLEDNÍ SLOVO :

Já bych to dělení takhle nechal (jak jsem již dříve navrhoval) akorát bych v rámci významové posloupnosti prohodil řádky RZ - ORP a Registrační značky - diskuse. Má to větší logiku, i když ji značky nemaj ...
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Mlok
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 10-2005
Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 20:21:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes vydejna Mlada Boleslav 7S1 53XX typ 101,
4S 507X typ 118.
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1890
Registrován: 1-2004


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 20:51:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak a moje první slovo k tomuto "případu" (jsem si fakt nemyslel, že to bude takový porod) je takové, že plně souhlasím s Feudalovým posledním slovem .
Jen bych snad byl pro propašovat do popisků diskuzí o současnosti a historii něco jako od/do roku 2001.
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1891
Registrován: 1-2004


Odesláno Pondělí, 23. dubna 2007 - 21:06:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: No tak to pjekně děkuju a doufám, že důvěru ve mně kladenou nezklameš

dnes 4U3 6393 takže asi mostecká d.m.i.?
Jen mě trošičku překvapuje, že jak byl onehdá Ross95 na obhlídce ve výdejnách v Mostě a Litvínově (už pár dní poté, co jsem viděl 4U3 64xx), že neviděl žádnou tu 4U3 a teď jich tam má kopec .

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace