K-report
 

Archiv do 5. října 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Hry a simulátory » Virtuální DP » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 5. října 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 8-2008

Odesláno Středa, 01. října 2008 - 17:37:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uzavírá se výběrové řízení!
Vítěz výběrového řízení: DP Obce Vilmov se svými Karosami LC 757(HD12). Vozy dsotanou evidenční čísla 200 a 201. Pokud vše klapne první spoj linky A1(Jarov-Praha). Další je na plánu nová městská linka.
Omluvte prosím mé tiskové chyby.
Oblíbené auto: Ferrari F430
Oblíbený tahač: Iveco Stralis
Oblíbený autobus: Karosa B95x/B95xE/B961/B961E
F_Í_r_a
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 8-2007
Odesláno Středa, 01. října 2008 - 19:17:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AD_Casspi. já ti kdyžtak zapůjčím vůz Karosa LC 736 za symbolickou cenu. Platil bys jen spotřebovanou naftu autobusu za cestu k tobě a nazpět

DP EXPRESS - Michal Maruš

P. S. podrobnosti na ICQ 399-309-695
"tý jó" TO JE TAJEMNÝ JAKO ....... VÝTOPNA V BENEŠOVĚ
Jó, Jó Barči to sou stroje
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 01. října 2008 - 19:40:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vyhlašuji soutěž o nejhezčí nátěr.

Mail - svecS@seznam.cz
Zápisné - 50 000 VKČ

O co jde ?

Jednoduše přihlásíte do soutěže svou VDP, pošlete 50 000 VKČ a v co nejbližší době vyhotovíte svůj reprezentativní nátěr - autobus v něm poté vyfotíte a zašlete mi alespoň 5 fotek. Ještě zítra by k tomu účela měla přibýt nová sekce na stránkách mého vdp (vdp-stanier.wz.cz). Každý kdo se tedy přihlásí a udělá předešlé kroky vyčká do uzavření soutěže, kdy už nebude možné přihlásit další VDP a autobusy a poté mě budou přihlášení moci zaslat mail, který nátěr je podle nich nejpovedenější (musí zvolit jen jeden a NESMÍ ZVOLIT SVŮJ). Poté, až všichni přihlášení ohodnotí práci ostatních udělám vyhlášení a ten kdo získal nejvíce hlasů dostane peněžní odměnu - vybrané zápisné. Více informací doplním.
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1404
Registrován: 2-2006

Odesláno Středa, 01. října 2008 - 19:56:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs : čo ma za zmysel vložiť 50 000kč? ta keď zrobiš sutaž tak zo svojho platit nemyslis?
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 7-2008
Odesláno Středa, 01. října 2008 - 20:00:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je tu pořádná novinka: Konsorcium Dukla,a.s. odkoupilo od WPK Dafowice veškerou dopravu v Dafowicích. Stálo nás to 250 milionů, na což jsme si půjčili od České národní banky, jelikož přepravujeme je zdarma a nic neplatí ani společnost České národní banky, tak máme akorát vrátit 150 milionů Kč. Pro ČNB provozujeme zvláštní linky po celé ČR zdarma a nejsou to normální ale objednané dopravy.
Tím pádem vzniká v Dafowicích dopravní podnik pod křídlami konsorcia Dukla,a.s.

(Příspěvek byl editován uživatelem vdpckad.)
vdpckad
(majitel a generální ředitel dopravního podniku Dukla Havířov a.s.)

jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší dopravní společnosti Dukla Havířov a.s.
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 01. října 2008 - 20:03:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hugo vtipnej. Čili já mám vyřizovat veškeré věci kolem akce, pak někomu jen tak dát jeden meloun ze svýho ? To snad ne ? Každá soutěž má zápisný.
Ad_casspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 10:24:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fíra: Ne Ne, děkuji za nabídku, která je velmi výhodná, ale opravdu ne. Pokud jsou problémy musí se vyřešit a né, že si budu pučovat autobusy od ostatních. Zatím to vypadá, že Karosa nevyjede a místo ní pojede Szabadmadär.
S pozdravem, tisková mluvčí společnosti CaŠšpi Trans, a.s.

MHD,PHD/MMHD Šišma, MHD Jeseník, MHD Lipník nad Bečvou, DD Přerov
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1405
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 14:20:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs : Davam priklad DPB dal suťaž na nove logo vyhra 70 tis. sk nepamatam si že by niekto zo suťažiacich prispieval 3-ma tisicmi?
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 14:33:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

svecS : Ale já tu soutěž nědělám pro sebe. Je možné že si DPB zaplatilo za nejlepší logo ale to logo používalo a proto platilo ze svého. Kdežto já z toho budu mít hov**. Kapíš to ? Vybrané peníze dostane ten, kterého zvolí ostatní přihlášení a ne já. Já to vše jenom vyřizuju a pořádám. A už bych to nerad dál rozebíral.

Ty jsi to asi špatně pochopil. Já nedělám jakýsi konkurs o nejlepší návrh barevného řešení pro mé autobusy ale dělám soutěž jen jakousi přehlídku pro ostatní VDP kterou někdo musí vyhrát. Ale tím že jí vyhraje dostane vybrané peníze a pak si zase všichni jdeme po svém. OK ?

(Příspěvek byl editován uživatelem svecS.)
Ad_casspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 14:41:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zítra bude na webu naší společnosti vyvěšen seznam autobusů, které jezdí na linkách 1510 ××. Společně s tímto přibudou i fotografie z objednané jízdy do Rožnova p.R. Na 100% pojede místo Karosy Szabadmadär.
S pozdravem, tisková mluvčí společnosti CaŠšpi Trans, a.s.

MHD,PHD/MMHD Šišma, MHD Jeseník, MHD Lipník nad Bečvou, DD Přerov
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 565
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 15:32:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: no som zvedavy kto a kolky sa prihlasia
www.slodur-trans.wbs.cz - stránka môjho VDP

!HORÚCA NOVINKA Z VDP!
-
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 15:41:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Konečné informace o soutěži se dozvíte zde http://vdp-stanier.wz.cz/soutez.html.

5211 : Ale jo. Už máme jednoho zájemce. Čím víc lidí se přihlásí tím menší šance je že vyhrajete ale když vyhrajete, tak výsledná suma bude stát za to. Berte to jako výstavu ;-)
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 7-2008
Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 16:05:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky nečekané dopravní situaci v dafowicích, byl udělán narychlo nouzový systém dopravy v Dafowicích, zítra by měla už doprava začít jezdit podle původního jízdního řádu. Který se teď bude měnit za dveřma centrály Dukla Havířov,a.s. Kvůli zanedbávání dopravy v dafowicích jsme měli dnes dopoledne problémy, které se po poledni vyřešily nouzovým systémem - doprava byla zdarma a je do půlnoci, pak bude zpoplatněna (nejedná se o linky k obchodním domům, školám apod., jedná se jen o linky mhd) autobusy jezdí momentálně zhruba co 25 - 30 minut. Zítra by se měla situace konečně uklidnit úplně, takže snad to vyjde.
for 5211: Já jsem se též přihlásil do té soutěže.
vdpckad
(majitel a generální ředitel dopravního podniku Dukla Havířov a.s.)

jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší dopravní společnosti Dukla Havířov a.s.
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1329
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 16:27:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jen tak dát jeden meloun ze svýho

Ale takovej pěknej, kulatej, vodní, ne?
©Pety 2008
www.bus-mafia.wz.czDance radio
modelování: momentálně nic zásadního
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1331
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 18:25:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a naše jediná Karosa B961E dostala tak trochu unifikovaný nátěr.

©Pety 2008
www.bus-mafia.wz.czDance radio
modelování: momentálně nic zásadního
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 19:27:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa_b731: A kde si stratil zadok?
(na prvom obrazku)
VDP LUKYTRANS Trnava, Piešťany
lukytrans@azet.sk
Karosa 4ever

C744
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 19:35:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

lukytrans: zdá se že není ztracený, je otočený tak že to nejde vidět
e-mail: ridic.dpmdas@seznam.cz
ICQ:352908658
LTM trans http://ltm-trans.webgarden.cz/ OPĚT V PROVOZU
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 19:54:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukytrans: Pokud se koukneš pozorněji "krz interiér" uvidíš záď zevnitř.
Omluvte prosím mé tiskové chyby.
Oblíbené auto: Ferrari F430
Oblíbený tahač: Iveco Stralis
Oblíbený autobus: Karosa B95x/B95xE/B961/B961E
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 19:59:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chce se ještě někdo zúčastnit té soutěže ? Info stále zde http://vdp-stanier.wz.cz/soutez.html .
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1711
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 20:07:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejzajímavějších je těch 50 000 VKč ...
„Vážení čtenáři, držíte v rukou poslední tiskovinu doposud nezávislou na Burnsově mediálním impériu.”


PROSÍM, pusť mě.


Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 20:31:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa_b731 (Pety): Prepáč za moju nepozornosť v rýchlosti som si to nevšimol až potom mi prišlo že tam je vidieť zadný buse
VDP LUKYTRANS Trnava, Piešťany
lukytrans@azet.sk
Karosa 4ever

Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1332
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 20:53:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luky: v pořádku, nic se neděje.
SvecS: s tou soutěží si myslim, že to není dobře vymyšlený. Ale nechtěj po mě, abych řek co bych změnil, nemám sílu přemýšlet.
©Pety 2008
www.bus-mafia.wz.czDance radio
modelování: momentálně nic zásadního
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 21:54:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co vám pořád přijde divného na těch padesáti tisících ? Vybrané peníze dostane ten, koho si účastnící zvolí - že má nejhezčí nátěr. Doopravdy mám občas dojem že se lidský mozek od toho ptačího mozku v mnoha případech neliší.
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 22:24:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podívejte se na to takhle. Je to jako sázky. Přijdete k automatu, hodíte pětikorunu a uvidíte jestli se na vás usměje štěstí. Tohle má výhodu - tady to nezávisí na štěstí ale hlavně na tom jak si věříte, to za prvé, a za druhé jestli skutečně umíte vytvořit reprezentativní nátěr. Poté když předvedete pěknou práci, tak máte šanci, že pokud se někomu vaše práce - váš nátěr bude zamlouvat, tak vám dá bod. Takhle vám dá bot třeba dalších pět lidí a ejhle - máte nejvíce bodů. Vrazils jste do toho ubochých 50 000 a dostal jste 800 000. Pěkné ne ? No a pokud to nevyjde no tak alespoň jste měl šanci porovnat svou práci, s prací jiných a můžete třeba nabrat zkušenosti. Navíc podle vašich rozpočtů vás ztráta ubohých padesáti tisíc korun nezabije.

PS : Jestli vám ani výhra nestačí, tak můžeme zkusit udělat aukce vašich skinů

(Příspěvek byl editován uživatelem svecS.)
Kubouch5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 11:57:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost Connex Grešlové Mýto a.s. pořádá výprodej ojetých autobusů značky Karosa, za minimální ceny.
Kdo by měl zájem, ať mi napíše na icq: 475518329 nebo na mail: jakub.trilety@centrum.cz
application/msword
seznam autobusů na výprodej.doc (24.1 k)
Kubouch5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 16:50:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výprodej šla skvěle, a už nám zbyly jenom 3x karosa LC746, tak kdyby měl někdo ještě o tyto tři autobusy zájem, ať mi napíše na icq:475518329.
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 392
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 19:44:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nabízím 2 busy k odkupu, a to:

Karosa LC 736
R.Výroby: 1988
Převodovka: Praga 5P
Oprava: Generální
Přechozí majitel: SAD BB
Cena: dohodou přes ICQ nebo E-mail.

a jako druhý to je Karosa B 932.1678
R. výroby: 1998
Převodovka: Praga 5P 115
Oprava: žádná
Předchozí majitel: VARBUS
Cena: dohodou přes ICQ nebo Mail.
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.

Pracuji na úpravě Scanie Irizar.
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 19:55:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs : Doopravdy mám občas dojem že se lidský mozek od toho ptačího mozku v mnoha případech neliší.
A ti si toho prikladom.
neodolal som
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 20:12:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nemá někdo na prodej nějaký dispečerský vůz?
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 20:35:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hugo

Už toho nechme. Snažil jsem se to co nejlehčí formou vysvětlit a ty furt musíš mít nějaké připomínky. Navíc já jsem ptačím mozkem neoznačil přímo tebe narozdíl od tebe, který říká že jsem toho příkladem. Fakt už toho nech a nechtěj mě naštvat.
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 393
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 20:52:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to 399: upřesnil bys prosím o jaký typ by mělo jít?
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.

Pracuji na úpravě Scanie Irizar.
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 21:12:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to TOMAS25:na typu nezáleží
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 21:29:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Musím se pochlubit mou celodení prací na přestavbě stěhovácké karosy z kovošrotu na Karosu Hotelbus. Práce se mi doufám zdařila tak přidávám foto.



A abych nezapoměl : nejedná se o fikci, takových autobusů je docela dost.

http://www.autobusovenoviny.cz/image/517/hotel-na-kolech.jpg

http://www.pangeotours.com/img/20.jpg

http://www.autosema.cz/images/vozy/busy/karosa_obyv3.jpg

(Příspěvek byl editován uživatelem svecS.)
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 394
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 21:36:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Svecs: můžeš sem prosím dát i fotku interiéru?
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.

Pracuji na úpravě Scanie Irizar.
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 7-2008

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 21:38:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes o 14:25 na linke č.14 autobusu sa stala porucha. Karosa C744 bola dotiahnutá do vDP a zisťovala sa jej závada. Nafta neprišla a autobus zhasol a nešiel naštartovať. Pri menšom bádaní sa zisťuje, že závada bola vo filtroch. Na miesto nej bol nasadený TEDOM C18G. Od spoločnosti SKYES dnes dorazili 3 kusy TEDOMOV C18Gp. Týmto Ďakujeme spoločnosti SKYES za skoré dodanie. S pozdravom generálny riaditeľ LUKYTRANS a.s.
VDP LUKYTRANS Trnava, Piešťany
lukytrans@azet.sk
Karosa 4ever

Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 22:00:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 274
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 04. října 2008 - 15:49:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vcera dosli do vozovne PFM-Trans SKYesBUS D12 po facelifte a jeden TEDOM C18G. (Tedom nejde kvoli slabej grafarne, ale este si ho pre istotu nechame na par tyzdnov.)

SKYesBUS po prichode presiel manipulacnou jazdou a bol vyfoteny pri prestavke:



Potom jeden "sotous" ho zachytil dnes rano skyesbus pri obchodnom centre P.a.l.m.a.s (povodne je to bez bodiek, ale diskusie nepovoluju toto slovo, neviem preco ) už po prihlásení na Hornoštiavnickych ŠPZ.



Dnes na obed bol SKYESbus skúšobne vyslaný na trolejbusovú linku 1. (kvôli oprave trolej. vedenia sú tento týždeň vypravované na linku 1 len autobusy).



VDP PFM Trans, a.s
Webstránka spoločnosti: http://www.pfmtrans.yw.sk/ | Kukajte, kukajte, kukajte: http://www.mhdbb.tym.sk/

Hláška mesiaca: Výborně, Housenka již byla eliminována postřikem
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 04. října 2008 - 16:10:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Právě se uzavírají brány DOD v našich garážích.
Garáže navštívilo cca 9 385 osob.
Mohli si prohlédnout všechny typy našich autobusů( bohužel k nám ještě nedorazily Tedomy C18, tímto se návštěvníkům velice omlouváme.).
Přehlídku zde měly i Elektrobusy,o které byl také veliký zájem.
Od stanice metra Letňany ke garážím jezdily v intervalu 6 minut Karosy C954. Stavěly ve všech zastávkách a nastupovalo se pouze předními dveřmi.
V 17:00 se vjede 1. autobus do nového terminálu v Březiněvsi a bude tak zahájen provoz nového přestupního bodu v Praze.
Také práce na nových stránkách finišují a výsledek doufám bude stát za to.
Bohužel ale nemám k dispozici vlastní PC,takže nemůžu přidat fotky. Ty dám postupně na stránky během následujících dnů.
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Projekt PID odkaz
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Kubouch5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 04. října 2008 - 16:30:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dne 2.10. k nám dorazil autobus SKYesBUS C12. Cestující s ním jsou velice spokojeni. Foto přidávám, když čekal ráno na svou první jízdu s cestujícími.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 04. října 2008 - 16:49:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


DP PFM-Trans, a.s predáva:
Ikarus 415
rok výroby: 1997
Stav: Dobrý
ŠPZ: HS-841AJ, vozidlo bude predané aj s ŠPZ prihlásené v Hornej Štiavnici.
Cena: 90 000 Sk/Kč (virtuálnych)



Záujemcovia, hláste sa vdp.pfmtrans@regocom.eu , alebo na icq 380-989-951.
VDP PFM Trans, a.s, DADO Trans GROUP
Webstránka spoločnosti: http://www.pfmtrans.yw.sk/ | Kukajte, kukajte, kukajte: http://www.mhdbb.tym.sk/

Hláška na mesiac október: Žena má už 40 rokov, už ju môžem rozmeniť za dve dvadsiatky
751
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 04. října 2008 - 20:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Concorde : kde jsi robe??? a dke jsi byl celou dobu? promintě za příspevek
MHD OLOMOUC http://www.olmhd.blog.cz Icq 492-225-937
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 7-2008

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 10:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera bol poslaný skušobný autobus od spoločnosti ČasŠpi Trans a.s., späť k majiteľovi. V uliciach Trnavy bol moc veľký ale priestorný. Prvý deň bol problém sa otočiť na L14 Veľký Dvor ale potom poputoval na L9 kde ukázal svoje jazdné vlastnosti za Trnavou keď smeroval do Peugeotu. So skúškou sme spokojný ale autobus je pre naše virtuálne mesto moc veľký. Ďakujeme, s pozdravom generálny riaditeľ LUKYTRANS a.s.
VDP LUKYTRANS Trnava, Piešťany
lukytrans@azet.sk
Karosa 4ever

Davidosh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 563
Registrován: 10-2006

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 11:05:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do DP KMPHD, prevádzky Košice, prišli včera ráno nové autobusy SOLARIS URBINO 18III 07. Po testovacích jazdách boli vodiči spokojní. Vozidlá sa zaradia do premávky zajtra na linku č. 20.


Foto (c) Davidosh 4.10.2008


www.kosickamhd.yw.sk Pre každého niečo
Kubouch5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 12:04:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera okolo 21:00 do garáží Connex Grešlové Mýto dorazily dva elektrobusy. Jeden DX1 M Elektro a jeden DX1 Ü Elektro. Po zkušebních jízdách byly řidiči spokojeni, a dnes vyjel už DX1 Ü Elektro na linku s cestujícími.Cestující si tyto elektrobusy taky chválí.
Foto jsou po zkušebních jízdách.
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 7-2008

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 13:44:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes naše společnost čipovala autobusy SKYes BUS D12. které ted jezdí rychlostí 130 km/h
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 15:07:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naše společnost začala provozovat zase MAD v Trnovanech (aneb pro nás město, kde se naše firma poprvé představila)
Resp. bude provozovat od 15.10.
Linka 1: Nádraží - Náměstí Republiky - Otočka
Linka 2: Otočka - Průmyslová zóna Jih - Průmyslová zóna Sever - Nemocnice
Linka 3: Nádraží - Náměstí Republiky - Magistrála - Výpadová - Pivovar - Viniční - ZOO

(Příspěvek byl editován uživatelem JelczVero.)
Dado_trans_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 16:41:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as:Jo jo jen se chval a záruka ti predpokladám spadla ....
ICQ: 224-617-332 Skype: karosab741

WWW.VBUS.WEBGARDEN.CZ
WWW.KAROSA.WEBGARDEN.CZ
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 946
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 17:49:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as:maximálna priemerná rýchlosť typov D12 je v rozmedzí od 85/90 Km/h čo je skôr zaužívané u medzimestského prievozu. Preto za porušenie zmluvných práv Vám obmedzujeme záruku vo forme:
1.Systémových komponentov.
2.Spotrebného materiálu.
3.Náhradných motorových dielov.
Ďakujeme
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 7-2008

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 18:17:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Dado: Hehe, to ani nevím, ale je to už moje, a budu si stím dělat co chci. Žádné omezení mi nevadí, nu což, potřebuju rychlé autobusy. Já to jen zkouším, ještě mám jeden, který bude valit jen 80 km/h.
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 18:37:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as Kde chceš využít stočtyřicítku ? Policie na tebe bude mít zálusk to si piš
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 7-2008

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 18:45:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Svecs: Jen to zkouším, ale to je jedno, stejně se potom budou oddě lávat, je to jen na zkoušku.
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 947
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 18:50:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as: už nedokážem tolerovať debilitu poniektorých* ľudí.

,,Skús si kúpiť niečo za necelých 8-9 miliónov a strať na to záruku." tebe je 9miliónov ako 1 koruna? stratíš a nič sa nedeje?
Ja ti týmto odpoviem: Záruku strácaš na všetky kusy, pretože nie si spôsobilý voči zmluve, ako nám dokážeš, že aj ostatné vozy sú vedené poprípade nevedené takýmto spôsobom.

130Km/h, jazdíš na naftu alebo na letecké palivo?

smola, záruka sa obmedzuje vo vyšších bodoch pre kompletnú sériu tvojej žiadosti.
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 948
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 18:51:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Legenda:
* - každý si zodpovie sám.
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 7-2008

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 18:59:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Maintt: njn, jenom jsem zkoušel co dokáže čip, ale jinak moji mechanici to zkoušeli na příměstké lince, keterá se bude zítra slavnostně otevírat. Jo, a přišla ti ode mne objednávka na další Skyes, a Tedomy. Ale ted je v SkyesBus D12 v dílně, a odělávají čipy.
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 7-2008

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 19:05:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost BMHD, a.s. Vás všechny zve na slavnostní spuštění linky do Veverské Bitýšky a zpět do Brna, Zoo.
Pro ředitele společností ze Slovenska, je doiprava zajištěna Autobusy Karosa B732.40, Karosou C935, která nyní odpočívá na dvoře s novým lakem.

S pozdravem Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík

(Příspěvek byl editován uživatelem bmhd_as.)
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 19:07:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chce se ještě někdo účastnit soutěže o nejhezčí nátěr ? Více zde http://vdp-stanier.wz.cz/soutez.html .

(Příspěvek byl editován uživatelem svecS.)
C744
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 19:14:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

bmhd: Teď jsem to moc nepochopil. Ty chceš jet na Slovensko Karosou B732? Nespletl ses trochu? Dnes není 1. dubna!
e-mail: ridic.dpmdas@seznam.cz
ICQ:352908658
LTM trans http://ltm-trans.webgarden.cz/ OPĚT V PROVOZU
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 949
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 19:24:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as:nemôžeme pre Vás poskytovať dalšie služby do odvolania, pretože ste porušili podmienky zmluvno-predajnej dohody.

Tým , že zasahujete do systému autobusov, ste maximálne nespôsobilým zákazníkom. Musíme s vami prerušiť všetky možné spôsobu kúpy/predaja.
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 19:30:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ode dneška je naše společnost zcela bez TEDOMů.
Oba kusy Tedom 12 byly prodány do firmy Lukytrans.
Dále jsem se chtěl zeptat,proč mi ještě nedorazily
Arwaye(už je to víc jak 1 týden) a Tedomy 18...
U těch Tedomů bude asi chyba na mé straně,protože jsem si je přímo neobjednal ale pouze zeptal,zda by bylo možné..... Zítra vyplním objednávku.
Také už přesouvám obsah starých stránek na nové ;-)
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Projekt PID odkaz
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1337
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 19:36:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maintt: nemusíš se vůbec rozčilovat. Prostě dokud se za to nebude platit doopravdy, bude to pořád takový (tím narážim na milion x koruna).
©Pety 2008
www.bus-mafia.wz.czDance radio
modelování: momentálně nic zásadního