K-report
 

Archiv do 25. října 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Hry a simulátory » Virtuální DP » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 25. října 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 9-2007
Odesláno Neděle, 19. října 2008 - 16:29:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Axer:Dík,v této barvě se teď dělá LC 956.Konkrétně toto budou autobusy na mezistátní linky nad 1500 km.
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 585
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 19. října 2008 - 17:50:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ako prvý odkúpený voz na zmluvnú dopravu bola Karosa C935E.1039 ex. OVD Hranice (predtým ČSAD Tišňov). Vozidlo prejde úpravou interiéru a dostane nový lak

www.slodur-trans.wbs.cz - stránka môjho VDP

!HORÚCA NOVINKA Z VDP!
-
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 9-2007
Odesláno Neděle, 19. října 2008 - 20:57:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost OVD Hranice (dále jen Optimalizace Veřejné Dopravy Hranice na Moravě)
Koupí jakýkoliv dálkový luxusní autobus,např. Ayats Bravo atd.

Dále můžeme na zakázku vyrobit Goldbus na veškeré dálkové autobusy
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 7-2008

Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 07:43:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes prišli zakúpené autobusy Ayast Bravo v počte 2 kusov. Autobusy sú čisto-biele. Uvidí sa či sa prefarbia. Poobede sem dám fotky z dovozu.
VDP LUKYTRANS Trnava, Piešťany
lukytrans@azet.sk ICQ: 432-163-205
Generálny riaditeľ a majiteľ vDP LUKYTRANS a.s.

KAROSA 4ever
Karosy 700 dokonávajú ale v našich srdciach budú navždy...
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 13:54:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Posílám foto:2x Goldbus a C 732 po GO
Goldbus zezadu Ze pøedu,dveøe mají jiný odstín zlaté
C 732 po GO
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 15:51:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa B961 #7002 jazdí od dnes s reklamou na FIAT - jesenné zľavy. Sú to len samolepiace fólie, čiže pôvodný lak ostal. Začiatkom decembra bude jazdiť zase v pôvodnom laku až kým neprejde svojou prvou ťažkou údržbou, ktorú má naplánovanú na január-február-marec 2009.


(Příspěvek byl editován uživatelem comfort.)
Stránky DP Tempral Trans - tempral-trans.websnadno.cz
Vystrihovačky KE MHD, T6A5 s CVR Firotour - soldex.snadno.eu
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 16:39:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Předchvílí jsme museli dopřát odpočnek Karose B 731.00,protože se jí nechtěly zavírat dveře(asi poruch v vbusu.tÉŽ Už si málem zavařila motor.
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
MHD Česká Lípa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.136.141.138
Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 16:41:15    Odkaz na tento příspěvek  

Čaú kluci , chtěl bych se přidat k nekomu do vdp ja koridič autobusu tu to hru hraju cca 3 roky a už mě nebavý hrát sám za sebe tak pokud to jde tak mi sem odepište ... případnému zaměstnavateli předem děkuji za přijetí ... já jezdím karosou C954 OD ČSAD SEMILY a.s. a jsem sní spokojen přední sem měl českolipskou karosu B 731 (7022) již už neexistující firmy VETT a.s. a před ní klouovou C744 kterou sem si přeskinoval do barvy (7005) bývalé vett a.s. toť je všecko co muzu říct o sobě .... TOMÁŠ Křenek
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 351
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 18:28:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MHD Česká Lípa: nemáš v popise mejl, tak sa mi ozvi na: tomino.men@windowslive.com, alebo na metalextatra@centrum.sk (radšej na tomino.men@windowslive.com)

díky
Výkup, dovoz, opravy a predaj autobusov do VBUSu:

www.busynapredaj.wbs.cz

!!!Karosa FOREVER!!!
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 19:41:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tu jsem dnes upravil slibovaného Axera na luxusní autodopravu na západ.

Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 422
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 20:16:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po dlouhé době sem dám něco na prodej:

Karosa C 734.40
Rok výroby: 1989
Oprava: SO v roce 2007, dostala reklamu Milka
Převodovka: Praga 5P
Motor: LIAZ ML636N (E 0)
Cena: dohodou přes ICQ (možnost i pro virtualbus.ic.cz)
Předchozí majitel: LUKYTRANS, a.s.

Potřebuju se té kraksny zbavit, tak se někdo ozvěte
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 424
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 21:07:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže C 734 si již převzal novej majitel - Pfm10.
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1423
Registrován: 2-2006

Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 21:12:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25: Potřebuju se té kraksny zbavit

Načo kupuješ autobusy ktoré potom neskôr predáš?
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 21:22:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes jsme dostali povolení v MHD ve městě Dafovicích nad Bečvou.Jezdí se linky 1-6,zvláštní(špičková,tedy na raní špičky)a školní linka.Jezdí tam převážně karosy B 732 ale na l.č.
5 jezdí B 932 a na šestce dokonce B 961.A zakládám si stránku www.ovdhranice.estranky.cz
kde bude na stažení Goldbus atd.
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 21:23:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tak www.ovdhranice.webgarden.cz
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 426
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 21:41:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Hugo: ten bus byl pěkně dlouho starej a ve velmi žalostném stavu. Chtěl jsem jej opravit a prodat. To víš, byznys.
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 7-2008

Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 22:01:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MHD Česká Lípa: Ak chceš isť podomňa, môžeš si vybrať typ dopravy a pobočku v ktorej Ti bude najlepšie. Ozvi sa mi na lukytrans@azet.sk Čau
VDP LUKYTRANS Trnava, Piešťany
lukytrans@azet.sk ICQ: 432-163-205
Generálny riaditeľ a majiteľ vDP LUKYTRANS a.s.

KAROSA 4ever
Karosy 700 dokonávajú ale v našich srdciach budú navždy...
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 20. října 2008 - 22:25:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa C734 po príchode:



Po strednej oprave:


VDP PFM Trans, a.s, DADO Trans GROUP
Webstránka spoločnosti: http://www.pfmtrans.yw.sk/ | Kukajte, kukajte, kukajte: http://www.mhdbb.tym.sk/

Hláška na mesiac október: Žena má už 40 rokov, už ju môžem rozmeniť za dve dvadsiatky
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 7-2008
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 10:28:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vantju: myslíš Dafowice? jestli jo, tak nemáš ode mě povolení nemáš, bo mhd i phd tam zajišťuji už měsíc, od doby co jsem koupil tamního dopravce od thomase25.
vdpckad
(majitel a generální ředitel dopravního podniku Dukla Havířov a.s.)

jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší dopravní společnosti Dukla Havířov a.s.
Jasnysokol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 6-2008
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 12:59:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak se dávají stažené autobusy do hry.Prosím diký za odpověd
Citarol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 13:32:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vdpckad: na co si to prosimtě hraješ? Víš kolik VDP jezdí na mojí 223? Možná ti to nedošlo, ale ono je jaksi víc VDP než map a ne každý jezdí na svojí mapě.
Virtual Bus - vbus.hostuju.cz
Pražská MHD - autobusy.kx.cz
Zlínská MHD - mhdzlin.kx.cz.cz
F_Í_r_a
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 8-2007
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 14:51:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

citarol: máš už prodaný ty pravomoci k té maspě jak jsi to sem dával , jestli ne tak je rád koupím

P.S. to ALL:nevítě někdo jaká se chystá ta nová pražská mapa
"tý jó" TO JE TAJEMNÝ JAKO ....... VÝTOPNA V BENEŠOVĚ
Jó, Jó Barči to sou stroje
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 14:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasnysokol: Vbus/model

(Příspěvek byl editován uživatelem concorde.)
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Projekt PID odkaz
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 15:09:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K těm mapám: Je blbost si rezervovat něco, co není vaše(vyjímkou je třeba Citarol, který si udělal svou mapu linky 223. Ovšem Citarol není s prominutím idiot a tak se nepose*e, když někdo mapu s linkou 223 použije). Já třeba (a nejspíš také nejsem jediný) používám Vilnius, ale na příměstské linky budu používat také BialoGrad, možná (pokud nebude vadit Citarol) použiju na foto Linky Jarov-Praha též mapu linky 223. Zkrátka a dobře: ať si každý používá kolik map chce a jaké chce.
K vdp: Nenávratně se blíží konec výběrového řízení a máme zatím jednu nabídku. Zůčastněte se také.

Linka 11:
4x městský autobus v dobrém stavu do 1 000 000 kč/ks, nízkopodlažnost výhodou, Rok výroby min. 1997.
Linka 100: 4x příměstský autobus v dobrém stavu do 1 000 000 kč/ks. Klimatizace u řidiče výhodou. Rok výroby min. 1997.


(Příspěvek byl editován uživatelem krtek11.)
Když nepíšete na K-reportu kraviny, nejen MZ to ocení.
7.10.2008 má první třídní důtka. Důvod: Kamery nás práskly...
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 804
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 15:15:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dialkove a mezinarodne linky ajzdim na mape Superovo
Primestske jazdim na mape superovo a mestske na mikove
Nikdo neni dokonaly ale aby ukazoval nekdo svoju demenciu nech je radsej ticho
Jasnysokol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 6-2008
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 15:26:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím. mužete mi prosím zdelit jak mám vložit autobusy do hry.soubor je v rar.a nejde to tak nevím mužete mi napsat postup.děkuji.
Citarol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 15:59:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fíra: máš už prodaný ty pravomoci k té maspě jak jsi to sem dával , jestli ne tak je rád koupím

Nevím o čem mluvíš, na žádnou mapu pravomoce neprodávám.

Krtek11: pro upřesnění. Ne, vůbec mi nevadí, že tu mapu používáš, upravuješ, dělej si s ní koneckonců co chceš
Virtual Bus - vbus.hostuju.cz
Pražská MHD - autobusy.kx.cz
Zlínská MHD - mhdzlin.kx.cz.cz
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 16:44:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasnysokol : Na takové dotazy slouží diskuze čistě o Vbusu. Je tu na k-reportu tak se zeptej na ní
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 588
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 17:35:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Niektory tu zrejme zabudli ze vbus je freeware, a kazdy si moze jazdit na akejkolvek mape chce a ostatni sa mozu aj na hlavu postavit...
www.slodur-trans.wbs.cz - stránka môjho VDP

!HORÚCA NOVINKA Z VDP!
-
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 9-2007
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 18:04:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvám se Vdpckad,ale nevim na jakou mapu mam mit mhd
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 427
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:00:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Vantju: doporučuji Mikowo.
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 9-2007
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:16:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No jo ale plno lidí už ho má
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:25:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Vantju: ano, například já. :D

Kdo má zájem o Karosu LC 736.1024:
R.V.: 1990?
Převodovka: Praga 5P
Motor: Liaz (Euro 0)
Cena: dohodou jen přes ICQ
Předchozí majitel: vdp SAD Detva.
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:33:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Citarol: No kdyby mi konečně fungovalo bwiu tak bych upravoval doopravdy rád nejen tvou mapu...
Když nepíšete na K-reportu kraviny, nejen MZ to ocení.
Nejhorší škola? Zš Brána Jazyků. Nejlepší škola? Z Kobylis volá!!!
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1830
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:35:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25: zkus ty inzeráty vkládat s fotkamaBude t o monohem lepší
3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:40:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kúpim Karosu LC936/E/XE, C955, abo zbastlenú (čelá 934/936/954) LC736.1022/.1024/.1028 (LC737, lepeňák)
Výkup, dovoz, opravy a predaj autobusov do VBUSu:

www.busynapredaj.wbs.cz

!!!Karosa FOREVER!!!
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 9-2007
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vykupujeme autobusy!
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:53:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vantju: Hm ešte k tej G.O. keď si len vymenil plechy a premaľoval tak to je S.O. a nie G.O.
VDP LUKYTRANS Trnava, Piešťany
lukytrans@azet.sk ICQ: 432-163-205
Generálny riaditeľ a majiteľ vDP LUKYTRANS a.s.

KAROSA 4ever
Karosy 700 dokonávajú ale v našich srdciach budú navždy...
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:58:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak LC 736.1024 koupil uživatel Kubouch5, který sem dá pak fotky.
To Axer: nechce se mi to fotit, zbytečná ztráta času.
To Tomino: ozvi se na ICQ, něco z té nabídky mám.
To Vantju: upřesni pojem vykupujeme autobusy - značku, délku, podle roku výroby a jiná kritéria.
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 20:03:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Keď už o to ide, tak aj my vykupujeme autobusy - Karosa, Irisbus-Renault, MAN, Solaris. www.busynapredaj.wbs.cz /stránka v príprave/

Tomas25: "ajsíkjú" nemám, ozvi sa na tomino.men@windowslive.com
Výkup, dovoz, opravy a predaj autobusov do VBUSu:

www.busynapredaj.wbs.cz

!!!Karosa FOREVER!!!
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 21:40:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Potřebujeme nakoupit 4 vozy, více v příloze.
application/pdf
Koupě.pdf (39.3 k)


(Příspěvek byl editován uživatelem JelczVero.)
Citarol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 22. října 2008 - 21:18:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes poprvé vyjela na zkušební jízdy Karosa LC 735, která u nás v dílnách prošla kompletní GO. Dříve vypadala takto:


Záměrem GO bylo přiblížit vzhled co nejvíce LC 956, jak se to podařilo můžete posoudit sami:



GO prošel také interiér, vůz dostal nové sedačky (stejné, ale nové :-) ):


Až se zjistí, co funguje/nefunguje, autobus dostane ještě digitální panely a klimatizaci, která ovšem na zimu není až tak podstatná :-)

Tato GO byla skutečně komplet provedena mnou a skutečně z tohoto autobusu, tak mě moc nekamenujte, každý jednou dělal GO poprvé :-)
Virtual Bus - vbus.hostuju.cz
Pražská MHD - autobusy.kx.cz
Zlínská MHD - mhdzlin.kx.cz.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 22. října 2008 - 21:48:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to CitaroL: Celkem dobrá oprava. Jaký pak bude mít ta karoska nátěr?
www.dptomasov.webgarden.cz - můj web ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu.
Citarol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 22. října 2008 - 23:02:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25: eh, nad tím jsem ještě nepřemýšlel ale asi to bude nový unifik č. 2, přibližně toto: http://citarol.ic.cz/vdp/vozy/306.jpg
Virtual Bus - vbus.hostuju.cz
Pražská MHD - autobusy.kx.cz
Zlínská MHD - mhdzlin.kx.cz.cz
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 9-2007
Odesláno Čtvrtek, 23. října 2008 - 15:41:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to:Tomas25:Kuppuju vsecky
Lukytrans:tak S.O.
Při rekonstrukci je dosazen nový a hlučnější motor a podvozky (aby se předešlo nehodám, při nichž byli přejeti lidé pohybující se v blízkosti kolejiště, protože neslyšeli přijíždějící vlak),je vyvýšen původně nízkopodlažní oddíl, aby měli všichni cestující lepší výhled do krajiny. Vakuové WC je nahrazeno ekologickým vývodem přímo do kolejiště, čímž bude postaráno o řádné hnojení traťového porostu
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1732
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 23. října 2008 - 16:42:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Citarol:
Klimatizace může i topit ! ! !
„Vážení čtenáři, držíte v rukou poslední tiskovinu doposud nezávislou na Burnsově mediálním impériu.”


PROSÍM, pusť mě.


Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 23. října 2008 - 18:47:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže vzhledem k tomu, že se nám na výběrové řízení už nikdo nehlásil tak jsme se rozhodli ukončit ho předčasně. A výherci jsou hned dva:
1. Tomas 25 který nabízí tyto vozy (je za nimi i cena kterou zaplatíme a také to, na jaké linky bude nasazován M- městská P- příměstská)
Mercedes Citaro L 15m- 950 000 kč-M
Man NL 363- 870 000 kč-P
Setra S 319 NF- 1 000 000 kč.-M
Scania Omni City- 875 000 kč-M

2. VDP Bornice a okolí (fikce)
Karosa C934E- 420 000 kč-P
Karosa B931E- 395 000 kč-M
Mercedes O405N2- 510 000 kč-P
Karosa C935E- 590 000 kč.
Vzhledem k tomu, že nemám přehled o reálných cenách, tyto prosím berte s rezervou.
Když nepíšete na K-reportu kraviny, nejen MZ to ocení.
Nejhorší škola? Zš Brána Jazyků. Nejlepší škola? Z Kobylis volá!!!
Web nejen o elektrotechnice.
C744
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 23. října 2008 - 19:31:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost LTM trans dostala objednanou karosu LC 936. Tímto zahajujeme smluvní přepravu ve městech Labská skála, Jesenice a okolí.
Náš autobus si můžete objednat na ICQ: 352908658
Fotografie autobusu dodám po aplikaci nového nátěru.
e-mail: ridic.dpmdas@seznam.cz
ICQ:352908658
LTM trans http://ltm-trans.webgarden.cz/
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 807
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 24. října 2008 - 15:36:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

LC:ale len vtedy ak teplota motora vstupne nad 90 stupnou
Nikdo neni dokonaly ale aby ukazoval nekdo svoju demenciu nech je radsej ticho
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1363
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 24. října 2008 - 15:51:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale len vtedy ak teplota motora vstupne nad 90 stupnou

Co to je za blbost? Auto ti topí i na 50°C, natož klima.
©Pety 2008
www.bus-mafia.wz.czDance radio
modelování: momentálně nic zásadního
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 24. října 2008 - 15:55:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trochu jsem to s těmi autobusy popletl. Karosa B931E ve skutečnosti není Karosa B931E ale Karosa B932E.1680. A Karosa C 934E, ale C 934.
Vozidla od VDP Bornice jsou již na cestě.
Když nepíšete na K-reportu kraviny, nejen MZ to ocení.
Nejhorší škola? Zš Brána Jazyků. Nejlepší škola? Z Kobylis volá!!!
Web nejen o elektrotechnice.
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 809
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 24. října 2008 - 16:12:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale klima lol to je enco ine aspon je to tak na vsetkych 900 karosach kere maju klimu a tes na 700 ked sa ti motor zohreje tak kuri
Nikdo neni dokonaly ale aby ukazoval nekdo svoju demenciu nech je radsej ticho
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 7-2008
Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 09:54:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak oznamuje se že od 25. října 2008 od 10:00 do 29. října 2008 do 15:00 je prodejna autobusů Dp Dukla Havířov mimo provoz z technických důvodů. (přestavba, výměna softwaru apod.)
Objednané autobusy dodáme až po dokončení těchto rekonstrukcí. Omlouváme se za způsobené potíže.
vdpckad
(majitel a generální ředitel dopravního podniku Dukla Havířov a.s.)

jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší dopravní společnosti Dukla Havířov a.s.
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 7-2008

Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 11:35:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes s novým lakom jazdila Karosa B731.1669 na linke 14. Autobus prešiel tzv. malou G.O. ktorá obsahovala: novú podlahu, plecharinu, lak, kobercový interiér, záclonky, namontované BUSE, G.O. motora, a pridaný priestor pri stredných dverách pre ďalší kočík alebo invalidný vozíček, atď. Pár fotiek z jazdy:

VDP LUKYTRANS Trnava, Piešťany
lukytrans@azet.sk ICQ: 432-163-205
Generálny riaditeľ a majiteľ vDP LUKYTRANS a.s.

KAROSA 4ever
Karosy 700 dokonávajú ale v našich srdciach budú navždy...
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 651
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 12:56:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DPL vypsalo naposledy na tento rok VŘ na nízk. autobusy dělky:
12m - 1ks
15m - 1 městský a dva příměstské
18m - 1 ks

Do konce roku mají být vyřazeny všechny KB732. KB741 ještě chvílí budou v DPL.
WEB O TROLEJBUSECH
ICQ: 254-100-948
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 385
Registrován: 2-2005

Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 13:17:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukytrans: To je běžný že se u vás vozej ve vysokopodlažních busech lidé na invalidních vozících?

Jinak docela pěknej bus
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 2-2005

Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 15:49:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Všechny tři Karosy B 941 od dnešního dne mají BUSE panely. Za pomoc díky Nexionovi.

Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 16:02:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes jsme zakoupily vůz typu Karosa B941, od jednoho měnšího podniku.

(Příspěvek byl editován uživatelem JelczVero.)
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 11-2006

Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 17:48:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V spolocnosti SAD detva a.s Dadotrans group mame na skusku nemecky autobus The dome TD RB2.Autobus dnes vyrazil n alinku do Londyna.Ak sa osvedci tak ich nakupime viac a ak nie tak ostane panu bohu za rohom.:D

Tento furik dnes doviezol ludi na kulturne podujatie dosli as s Gdansku



(Příspěvek byl editován uživatelem Eurobusák.)
Nikdo neni dokonaly ale aby ukazoval nekdo svoju demenciu nech je radsej ticho
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 7-2008

Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 18:40:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ondrah: Ďakujem, ale to ešte je len prázdne miesto ale premýšľa sa či tam dáme plošinu ale nie je to dobrý nápad, pretože na linky pre vozičkárov posielame iba nízko-podlažné autobusy.
VDP LUKYTRANS Trnava, Piešťany, Levice
lukytrans@azet.sk ICQ: 432-163-205
Generálny riaditeľ a majiteľ vDP LUKYTRANS a.s.

KAROSA 4ever
Karosy 700 dokonávajú ale v našich srdciach budú navždy...