K-report
 

Archiv do 27. prosince 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Hry a simulátory » Virtuální DP » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 27. prosince 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 581
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 13:06:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krtek: ancikrista, zas sa roztrhne vrece z niecim krajsim, lepsim...
Výkup, dovoz, opravy a predaj autobusov do VBUSu:

www.busynapredaj.wbs.cz

!!!Karosa FOREVER!!!
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 13:55:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Krtek11: Zase špatně 15-ti leté!!! Mluvnice, ve které vyjímečně vynikám.
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 13:57:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as: To bylo psáno slovy, na tom není nic divnýho .
Tomino: ???
DP Krtrans přeje všem krásný rok 2009
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
dopravní podnik Krtrans a.s. Paul Oakenfold´s Fan
Karosal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 12-2008
Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 14:04:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosimvás jdou do verze A6C přidávat normálne autobusy ? děkuji mně to totiž nejde
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 14:06:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Karosal: Sem to nepatří, patří to do sekce Virtual bus!!!!
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 582
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 14:09:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BMHD: radsej nevyskakuj a pozri si mail
Výkup, dovoz, opravy a predaj autobusov do VBUSu:

www.busynapredaj.wbs.cz

!!!Karosa FOREVER!!!
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 14:18:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa C943 byla dnes přihlášena na SPZ. Bude zařazena na místo Karosy B741.1908, to znamená,že bude jezdit na linkách MHD

(Příspěvek byl editován uživatelem bmhd_as.)
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 14:45:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes dorazila Karosa B731.1667 z S.O. od společnosti Dophinbus, a.s. Za S.O. společnosti děkujeme, a přejeme šťastný Nový rok.



P.S.: Topřání na Nový rokje i pro ostatní!!

(Příspěvek byl editován uživatelem bmhd_as.)
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 15:13:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as : Moc tu nespamuj. Myslím že už jsi za tento den napsal do této diskuze 6 příspěvků.
Jinak já to strašně nerad dělám ale ty SO a GO z DolphinBusu jsou příšerný
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 15:21:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Svecs: Náhodou, ja jsem s tou S.O. spokojen. Mě se líbí a jestli tobě ne, tak si ji objednej na jednom ze svých autobusů a potom něco říkej,nic jsiod něj nevyskoušel, tak radši mlč.
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 727
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 15:37:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zháňam nejaký slovenský VDP, ktorý by bol od budúceho leta každú letnú sezónu podľa dohody ochotný prevádzkovať na pripravovanej linke 803802 Rožkovce - Pula (HR) spoj zo Zvolena do Puly a späť. Spoj zo Zvolena bude jazdiť každú stredu o 14:15 a späť každý štvrtok o 17:50. Mám iba jedú podmienku a to že na linku musí dopravca nasadzovať iba luxusný zájazdový autokar, žiadne Karosy typu LC735/6 alebo LC936... Záujemcovia nech sa ozvú na ICQ 447-525-489. Ďakujem.
www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 584
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 15:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

5211: som ochotný chodiť s autobusom Karosa LC757 HD12, vozovňa Zvolen. Ozvi sa mi na ICQ 489696538, dík!

Keď sa Ti moje (s pomocou Tommys_CS) opravy nepáčia, tak mi to nepíš, načo? tak si ju neobjednaj, ja to robím na zákazku a Karosy pre Martina R boli skúpené zo SR a ČR a boli na po oprave na predaj.
Výkup, dovoz, opravy a predaj autobusov do VBUSu:

www.busynapredaj.wbs.cz

!!!Karosa FOREVER!!!
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 15:57:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as : Já si nebudu objednávat SO která mi vymění špinavé oranžové směrovky za bílé a ještě špinavější. Za druhé na to abych mohl něco říkat nemusím takové věci zkoušet. GO, SO a Reko dělám na Karosách - zejména tedy 7xx dost dlouho na to, abych mohl posuzovat práci ostatních.

All : Konečně se s opravami dostalo také na naše čtyři Karosy LC 735. Oprava byla vykonána opět v dílnách Stanier. Zvažujeme vyměnit hydraulické ovládání dveří za elektrické.



Zaktualizovány informace o vozovém parku.
http://vdp-stanier.wz.cz/busy.html

(Příspěvek byl editován uživatelem svecS.)

(Příspěvek byl editován uživatelem svecS.)
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 585
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 16:12:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: chceš mi povedať, že ja VBus poznám horšie jak Ty? kto Ta to ucil, ha? nechem ale vyvolat hadku...
Výkup, dovoz, opravy a predaj autobusov do VBUSu:

www.busynapredaj.wbs.cz

!!!Karosa FOREVER!!!
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 16:19:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino : Já taky nechci vyvolat hádku. Ten text co jsem napsal byl psán pro Bmhd_as. Jinak nic takového jsem netvrdil. Stručně a krátce řečeno : Já GO, SO, remotorizace, rekonstrukce a jiné úpravy na Karosách dělám dost dlouho na to abych se nemusel bát říct svůj vlastní názor na jmenované věci provedené jinými lidmi. Samozdřejmě že já netvrdím že má práce je nejlepší ale chci ostatní navnadit tou správnou cestou. Hele já když jsem začínal s rekonstrukcema Karos 7xx tak jsem taky začínal s výměnou oranžových světel za bílé. To, že takové rekonstruce nemají smysl jsem záhy zjistil a tak jsem zkusil něco jiného. Skutečně to ber jako takovou radu. Jinak od tebe jsem viděl jednu GO a jednu SO. Lak velmi obyčejný bílý ale to je mě vcelku jedno. No a potom bílé směrovky a tím veškeré úpravy skončily - možná ještě sedačky. Je to jenom nad zamyšlením - zda-li se toho nedá upravit více.

Snad tento text pochopíte
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 586
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 16:27:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Svecs: tak mi ukaz jednu Karosu od Teba kde sa menilo celo, texty, nater a dodali BUSE a potom Ti uverím. Nevravím, že to robím sám (pomáha mi Tommys_CS), ale moja spoločnosť. A keď len predávam bus tak nelakujem ďaľšiemu odberateľovi a keď mi niekto pošle čisto bielu origo stiahnutú Karosu, tak mu ju vrátim kusa upravenú, náš typický GOčkovací náter, niečo ako dáva na web Dado.

Objednávky príjmam na ICQ 489696538 a maily, tomino.men@windowslive.com
Výkup, dovoz, opravy a predaj autobusov do VBUSu:

www.busynapredaj.wbs.cz

!!!Karosa FOREVER!!!
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 587
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 16:43:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes boli poodkupované zvyšné autobusy z BMHD, a.s.:

2x Karosa AXER 12M (jednokridlak)
1x Karosa B932E.1680
1x Karosa C734
1x Ikarus EAG E95

Inac, so Stanom Svecom sme sa udobrili cez ICQ, aby nejaký "dobrák" to nevyužil že niekedy niečo bolo...

S pozdravom, generálny riaditeľ spoločnosti DolphinBUS, a.s.
www.generalneopravy.tk
www.autobusova-doprava.tk

ICQ - 489-696-538
Mail - tomino.men@windowslive.com

!!!Karosa FOREVER!!!
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 17:22:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak a začal Generální úklid vozovny a my Vám zdenabídneme pár vozů ke koupi.

Setra S215 SL
Motor: neznámý
Převodovka: neznámá
Cena: 95.000,- Kč



Ikarus 620- cabrio
Motor:neznámý
Převodovka: neznámá
Cena: 55.000,-Kč


Zájemci nechť se hlásí na ICQ
424-939-680
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 17:39:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Autobusy byly prodané společnosti Ecotrans, s.r.o. Děkujeme
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1510
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 17:46:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as : motor neznamy:D:D:D si robis srandu ze a stymi cenami no LOL
Bmhd_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 17:52:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Hugo: Hele starej se o svůj VDP,jo!!! Je to jen na mě jaký ceny si tam dám!!! Zbavuju se jich, dělám totiž generální úklid.
Generální ředitel BMHD, a.s.
Tomáš Kovařík
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1511
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 18:02:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as: predavas autobus a nevies o nom ani... no nevies o nom nic.

a pre nabuduce bez tych vykricnikov.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 18:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Autodoprava dokončila práce na Karose lc735.1011. Autobus podstoupil SO a několika úprav jako třeba vykobercování interiéru. Fotky ze včerejší akce zůstanou, jen autobus bude vyfocen nově dokončený.
Chceme poděkovat Lukytransu za pomocnou ruku.

Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Nemyslíš ? Zaplazíš !
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 18:18:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martas_R a KarosaL jsou jeden a ten samý člověk. Toho jste si asi už všimli, ale já to jen potvrzuji !

(Příspěvek byl editován uživatelem CaŠšpi.)
S pozdravem, gen. ředitel spol. CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 448-482-978
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 18:21:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as: Hugo má velkou pravdu, ten IK má hodnotu i kolem 1 500 000Kč.
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Nemyslíš ? Zaplazíš !
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 18:23:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmhd_as : Mít ve vozovém parku autobusy o kterých nevíš - to je vážná věc. Nechci být za nějakého burana a tak pár informací. Pohonnou jednotkou je Csepel D 614 o výkonu 145 koníků. Maximální rychlost je 60km/h no a další informace jsou k dostání zde
http://www.old-ikarus.hu/elsaut_ik620_at.htm
Jinak jeho cena je dle stavu do milionu korun výš ne.

Hladík : Vypadá to dobře ale být tebou ještě bych se mrknul na bílý proužek přes červenomodrý pruh a poladil to. Myslím si že je to textura uprostřed napravo.

(Příspěvek byl editován uživatelem svecS.)
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 18:45:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

5211:Ja som ochotny delat tu linku vozom akym si povies.Moja SAD Detva a.s prevadzkuje dopravu v mestach Detva,Zvolen,Lucenec,R.Sobota,Kosice ale tym ZV a KE myslim len par dialkovych liniek.
Ak by si mal zaujem tak sa mi ozvy na ICQ neako to poriesime coa jak a jak a co...
Nikdo neni dokonaly ale aby ukazoval nekdo svoju demenciu nech je radsej ticho
Thunderman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 19:08:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malá novinka:
OWL TRAVEL ode dneška testuje na svém elektrobusu LC956XE ev.č.6006 nový dveřní infopanel,viz přiložená fotografie:

PS:Je to jen upravená textura,ale aspoň podle mě vypadá docela dobře
Kde naši soudruzi neudělali chybu aneb
S VARIEM NA VĚČNÉ ČASY
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 19:40:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak lehce předběžně, ale oprávněně vyhlašuji vdp měsíce prosince!
Tím se stává-Thunderman-OWL Travel a.s.
Proč?- Jeho elektrobusy se mi zdají čím dál zajímavé, navíc nepřidává téměř žádné zbytečné příspěvky a chová se jakš takž reálně.
Výhra- Jednorázová sleva 200 000 kč na autobusy The Dome.

(Příspěvek byl editován uživatelem krtek11.)
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
dopravní podnik Krtrans a.s. Paul Oakenfold´s Fan
Thunderman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 19:58:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OFF TOPIC
Krtek11
Díky
Jsem rád, že někdo mé technické inovace oceňuje
Co se týče přidávání zbytečných příspěvků tak ani moc nemám čas a psát nějaké blbosti nebo se tu hádat to není nic pro mě. Výhru hned využiju
ON TOPIC
Společnost OWL TRAVEL a.s. si pro MHD Frýdlant nad Ostravicí pořidí tři autobusy The Dome C2. Autobusy splňují normu EURO 5 a tak splňují i požadavky naší společnosti v oblasti ekologie(a taky na ně bude od evropské unie malá dotace ). Autobusy by měly vyřešit nedostatek nízkopodlažních vozidel ve Frýdlantě nad Ostravicí
Kde naši soudruzi neudělali chybu aneb
S VARIEM NA VĚČNÉ ČASY
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 21:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže hned dvě zprávy. Jedna je dobrá a jedna je špatná.

Špatná : Před několika minutami se na křižovatce srazila Avia A31 s vozíkem GEE zavěšeným za náš autobus Karosa B732. Je to velmi špatná zpráva, ale na noční směně v dílnách stanier se dokončují prace na GEE 2 takže zítra k ránu budou další informace.

Dobrá : Přestali jsme testovat elektrické ovládání dveří. Elektrické ovládání dveří tak bude pravděpodobně zařazeno do katalogu společnosti Ebus.
Jelczvero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 21:46:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Off Topic:
http://www.venstim.cz/?853bc8175377e5e20318d671313a752f
On Topic:
31.1.2008 na připravenou akci budou vypraveny nakonec 2 vozy.
S Connexem je vždycky sranda, ale úplně největší sranda je, když mě řidič označí jedničkou.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 22:25:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

už aj my sme prešli na TK nova URL našej stranky je www.pfmtrans.tk . Súčasná doména (www.pfmtrans.wbl.sk) ešte stále funguje.
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100

VDP PFM Trans, a.s, DADO Trans GROUP: www.pfmtrans.wbl.sk, www.mhdbb.tym.sk
"Karosa už neexistuje, ale v našich srdciach zostane stále!"
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 23:13:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na generálnu opravu bola dnes zaradená Karosa B841.1920 (pobočka Piešťany) PN-779AZ. Prinášam pár fotiek z výjazdu liniek/neliniek


Admin, MZ, Tunajší diskutujúci: Prepáčte za predošlí príspevok trochu mi unikli nervy. Ďakujem že ste to zmazali :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
KAROSA 4ever
Karosy 700 dokonávajú ale v našich srdciach budú navždy...

Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 25. prosince 2008 - 23:52:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj lidi, promiňte za otravování mou osobou ale nenapsal byste mi někdo na mail, jak založit autobusovou společnost a jak nakupovat autobusy, získávat peníze, jak provádět opravy apod... Vím, že jsem lama, ale rád bych se to naučil. Tahle hra je super :-) Díky moc dobrovolníkům :-)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46435
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 03:21:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa_b731:
Mluv slušně, záchodový prostor sem nepatří.

A celkově neuškodí, když všichni uberou vykřičníků a budou řešit věci s klidem, nadhledem a noblesou...


Karosal:
Není nutné dávat na nový řádek jen jednu fotku, můžou tam být až tři (nejlépe).


Martin_r, Ncis, Lukytrans, 399 a mnozí další...:
Udělejte něco s tou češtinou/slovenštinou, tohle se nedá číst. V krajním případě byste mohli dopadnout jako Aleš_Bílek.

Pro začátek by neuškodilo psát mezi větami aspoň přibližně čárky a neumisťovat mezi slovy mezery před čárky/tečky, ale až za ně.


Comfort:
Nietreba se ospravedlňovat, príspevok nebol naozaj vôbec zbytočný. Vďaka za príspevok. (Předem se omlouvám, psanou formou nevládnu...)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Sedlakh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 5-2007

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 11:14:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost JBC_TRANS a.s. se k dnešnímu dni sloučila se společností Economy Lines a.s.
Zde je jeden z tedomů na nádraží v Krusicích

Autobusy a trolejbusy, to je moje
ICQ 450034940
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 121
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 11:59:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spoločnosť DADO Trans Group a.s. ponúkla našej spoločnosti Tempral Trans a.s. na test nový autobus Mercedes Benz Capacity. Autobus bude testovaný na vyťaženej linke v MHD do 16.1.2009. Tempral Trans však nechystá nákup týchto autobusov.


(Příspěvek byl editován uživatelem comfort.)

A tu v lese žiju vlky? Nie. A VEDMEDE?
(Vedmeď Vysokohorský - novoobjavený druh zvieraťa ukrajincom Pavielom)
by Paviel Rochnyak - najhlúpejšia slovenská celebrita


Tempral Trans a.s. - tempral-trans.hy.cz
Soldex-vystrihovačky košických električiek - soldex.tk
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 12:06:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost CaŠšpi Trans a.s. si také půjčila od společnosti DADO Trans a.s. autobus Mercedes Benz CapaCity, a to na 14 dní. Foto se pokusím stihnout dát sem do 30-ti minut...
S pozdravem, gen. ředitel spol. CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 448-482-978
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 12:25:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem se rozhodl, že od nynějška bude cena za VDP měsíce vždy jednorázová sleva 200 000 kč na autobusy The Dom. Sleva se počítá jednotně tzn. koupíte-li 5 busů tak za jeden se odečte 200 000 kč. Dohromady tedy ušetříte milión
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
dopravní podnik Krtrans a.s. Paul Oakenfold´s Fan
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 12:42:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... Sice pozdě ale přece ! ... Přináším foto. Už stihla i linku č.8 v Šišmě :-)

S pozdravem, gen. ředitel spol. CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 448-482-978
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1932
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 12:54:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malá reportáž o nasazení vozů společnosti HŠH Trans na dálkové linky během svátků. Od 24.12. do 1.1.09 jsou v provozu pouze tuzemské dálkové linky. Na tyto linky byly vypraveny:

910 222 Nový Jičín- Liberec
24.- 25.12 Karosa C956.1076 (5T4 4545)

910 223 Kopřivnice- Plzeň (zkrácený spoj konečná na Florenci)
24.12. Karosa C954.1360E(2T0 4328)
25.-26.12. Karosa C955 (NJA 2803)

910 224 Ostrava- Zlín
24.-26.12. Karosa C735(2T9 2323)

910 225 Kopřivnice- Jeseník
24.12. Karosa C934.1351 (NJB 9856)
25.-26.12 Karosa LC736.1024 (NJA 7846)


Dále, bylo předčasně ukončeno výběrové řízení, které vyhrála jediná přihlášená společnost Daimler Benz. Během měsíce února nám bude dodáno pět vozů MB Citaro.
3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 16:29:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dáš ty trasy ke stažení?
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1933
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 16:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: hloupá otázka

Prodám Karosu LC735.40
r.v.1991
Najeto: 750tkm
SO: 1997
GO: 2007
Cena: Dohodou

3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 16:47:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Axer: Koupím. Ozvi se na ICQ 438187387
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
dopravní podnik Krtrans a.s. Paul Oakenfold´s Fan
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 456
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 17:46:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa B 731.1659 ev. č. 5246 byla přistavena na generální opravu do společnosti HŠH Trans Slezsko
_____
+ do HŠH odcestoval ještě jeden náš vůz a to Karosa LC 936E ex. ev. č. 5200, ta už se ovšem nevrátí, ale bude tam věrně sloužit



(Příspěvek byl editován uživatelem ondrah.)
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 728
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 18:18:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ondrah: Aký autobus budeš nasadzovať namiesto 5200 na linku do Grand Hotela?
www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 18:26:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

5211: Wow Ani sem netušil že to někdo sleduje žádný ukončil jsem smlouvu.. Ať si to jezdí někdo jinej
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1934
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 18:34:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes jsem odkoupili od společnosti OH TRANS Karosu LC936.1037E, vůz zasáhne do provozu až po novém roce, mezitím obdrží RZ a nový lak.

3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 7-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 19:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes prišiel na mesačnú skúšku od spoločnosti Dado trans a.s. nový autobus Mercedes Benz Capacity. Tejto spoločnosti ďakujeme, vozidlo sa objaví zajtra na linke č.14
EDIT: Ešte bola dokúpená od spoločnosti HSH Trans Slezko a.s. Karosa LC735.40

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
KAROSA 4ever
Karosy 700 dokonávajú ale v našich srdciach budú navždy...

Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 20:53:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vzniká nové sdružení dopravních podniků. Pokud se začleníte, umožníme vám různé výhody. Např.
-Slevy na autobusy The Dome až 250 000 kč/ks (a časem třeba i více)
-Finanční pomoc při potížích.
+ další zajímavé věci. Sdružení najdete prozatím na adrese http://virtualnidp.7x.cz . Prozatím byste mi novinky apod. museli posílat e-mailem, ovšem časem byste měli přístup do administrátorské sekce. Zájemci se mi ozvěte na ICQ uvedené v podpise.
P.S. Prosím někoho kdo má zkušenosti s tvorbou podobných stránek na webgardenu, nechť se mi ozve na totéž ICQ. Předem díky.
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
dopravní podnik Krtrans a.s. Paul Oakenfold´s Fan
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 21:37:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byla mimořádně svolána rada města Kolín. Na úřad města totiž dorazila petice občanů a zavedení nové linky z blízkých Sendražic k nádraží a do centra města.
V 17.24 byl tento návrh těsně odsouhlasen a byl založen podnik zajišťující autobusovou přepravu města Kolín se světem. Název společnosti byl ustanoven jako Dopravní Podnik Města Kolín (DPMK), který bude zajišťovat jak blízkou příměstkou, tak i dálkovou dopravu. Schéma společnosti bylo stanoveno červeno-černé. Logo bude v projednávání Rady společnosti 28.prosince.
Z pokladny města Kolín bylo pro tuto autobusovou společnost vyčleněno 1,5 mil. Kč. Společnost začne jezdit dne 2.1.2009. Několik řidičů již v minulosti projevilo zájem o práci v naší společnosti. JŘ bude v prodeji od 5. 1. 2009.
Zde je přehled zavedených linek k datu 2.1.2009:
M1 - Nádraží ČD - Kutnohorská - Muzeum - Karlovo náměstí - Dům Dětí a Mládeže - Náměstí Republiky - Legerova - u Aquaparku - u Nemocnice
M2 - Nádraží ČD - Náměstí Svobody - Jiráskovo Náměstí - Karlovo Náměstí - Náměstí Republiky - Riegrovo Náměstí - Kolárovo náměstí - U Zámku
P1 - Kolín - Sendražice
P2 - Kolín - Sendražice - TPCA - Ovčáry - Velký Osek - Libice nad Cidlinou - Choťánky - Poděbrady - Velké Zboží - Nymburk

Hledáme společnost, která nám zapůjčí autobusy na provozování těchto linek. Zájemci kontaktujte mne na adrese nepe1@centrum.cz.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 26. prosince 2008 - 23:09:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



Dnes sme spustili prevádzku autobazáru PFM-Bazar. Zatial máme v ponuke len Karosu B731.04, takže ak máte záujem niečo predať, alebo dať bazáru, alebo kúpiť nejaké vozidlo tak sa hláste na icq čisle 380-989-951, alebo emaili pfmbazar@zoznam.sk .

webstránka: www.pfmbazar.tk
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100

VDP PFM Trans, a.s, DADO Trans GROUP: www.pfmtrans.tk, www.mhdbb.tk
"Karosa už neexistuje, ale v našich srdciach zostane stále!"
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1936
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 27. prosince 2008 - 12:50:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes vyjelo z našich dílen 6 vozů Karosa LC736, které prošly GO. Dva vozy jsou určeny pro společnos DADO Trans a dva vozy pro společnost EVRo Group. A tady přinášíme pár fotek z testovacích jízd:


3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 27. prosince 2008 - 12:53:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sdružení dopravních podniků je ve finální verzi!!!
http://virtualnidp.7x.cz
Tímto bych také moc a moc poděkoval Volvu alias Hladíkovi, jenž mi udělal design webu. Přidejte se také.
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
dopravní podnik Krtrans a.s. Paul Oakenfold´s Fan
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 27. prosince 2008 - 13:01:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naše společnost shání 2 řidiče !
Nabízíme:
Mobilní telefon k soukromým účelům,proplacení dopravy do práce,firemní víkendové akce,nápoje na pracovišti zdarma,příspěvek na zdravotní připojištění,dovolená navíc. A hlavní ja asi plat: Ten vychází podle toho, kolik let působíte ve firmě a jak, pro nové zaměstnance je plat 24 000Kč. Navíc, možnost výběru svého autobusu i linky*
Ozvěte se na ICQ 448-482-978. Díky
--
*=Pouze ve vyjímečných případech.
S pozdravem, gen. ředitel spol. CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 448-482-978
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 459
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 27. prosince 2008 - 13:37:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na voze B 731.1659 ev. č. 5246 byla dokončena generální oprava společností HŠH Trans Slezsko

Axerovi patří
________
Dále byly do OH Trans během svátku dodány dva Solarisy od dealera vozů Solaris Nexiona.
Mají numera 5249 a 5250; oba budou nasazeny na nákupní linky, garantovaně od 1.1.09
5249 už je ready na 5250 se bude ještě pracovat.
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 27. prosince 2008 - 14:07:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stále hledám jakoukoliv autobusovou společnost, co by mi zapůjčila několik autobusů pro společnost DPMK a.s., která je teď nutně potřebuje pro provoz svých linek. Zájemci, hlaste se prosím zde nebo na e-mailové adrese nepe1@centrum.cz. Děkujeme.
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 27. prosince 2008 - 14:25:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak a je tady shrnutí, co se dělo během posledních 6-ti dnů. Hlavními věcmi jsou vybrané autobusy, Karosa C943 a Szabadmadär Inter City Joint. Karosa z pobočky v Lipníku nad Bečvou a Szabadmadär z Jesenické (Jeseník) pobočky. V Lipníku máme 4 tyto Karosy a všechny 4 jely do Šišmy na kompletní výměnu BUSE panelů za lépe čitelnější. Za tímto účelem jel i Szabadmadär Inter City Joint (ev.č.11) z Jeseníka, odkud odjížděl 22.12. a den na to do Šišmy přijeli jeho kamarádi, Szabadmadäry Inter City Joint (ev.č. 12-14). Všechny Szabadmadär podstoupily dosazení nových BUSE panelů, které na nich vypdají opravdu dobře. Pokud by měl někdo zájem o dosazení BUSE panelů na výše zmíněný Szabadmadär ´, nechť se ozve na ICQ 4484821978 nebo na 366430465. A poslední zpráva, a asi ta nejnovinkatější! Naše Karosa C935 v nátěru Veolia, která od listopadu dočasně slouží v Jeseníku na MMHD, přijela do Šišmy, kde jako první vozidlo dostala BUSE panely na pravou část vozu(viz foto). Toť vše. Přejeme příjemný start v novém roce 2009 !

Foto:

A nyní novinka !!!

S pozdravem, gen. ředitel spol. CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 448-482-978
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 460
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 27. prosince 2008 - 14:51:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PRODÁM
Karosa B 732.40
Rok výroby: 1989
Opravy: GO 2001
Stav: Pojízdné, rám v pořádku, STK do 05/2009
Cena: 30 000Kč
Foto:



Společnosti patřící pod virtualbus.ic.cz mají přednostní právo; pokud nikdo z virtualbus.ic.cz nebude mít zájem (ajakožeasinééprotožecobystimvrakemkdodělalžee), vozidlo může koupit kdokoliv.