K-report
 

Archiv do 24. března 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Autobusy a trolejbusy » MHD ve Zlíně (trolejbusy, autobusy) » Archiv do 24. března 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Botik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 122
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 10:47:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

24tr: S tou životností 12 na 100% souhlasím.
Mé stránky: www.dopravadszo.blog.cz

Co způsobil Život Šotouše?
Podívejte se sami :-O \newurl {http://sotosi6a.estranky.cz} Video je pro jistotu smazané...
ředitel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.4.170
Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 13:06:37    Odkaz na tento příspěvek  

Vážení diskutující,se zájmem sleduji vaši komunikaci,která předčí téma prodeje jízdních dokladů přes mobilní telefony.
Do jejího průběhu se nebudu zapojovat ,ale pokud bude zájem ,rád zodpovím vaše dotazy zaslané na mou adresu.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2084
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 14:03:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co jsem se díval na JŘ, asi nebude nasazena jen 24Tr, jelikož tam jsou dva raní spoje negarantované - tak to vypadá na SOR /co jezdí 11g/. Ale proč jsou všechny víkendovky negarant. - to netuším...

Ohledně tarif. pásma, když už tam mají "A", mělo by se toto prodloužit i na vlaky do Želechovic. Sice asi za silné nelibosti ČD /protože ztratí část "Déčkařů" - peníze čistě jen pro ně/. A taky se ty spoje aspoň nekryjí /až na vyjímky/ s vlaky.

M__r: Spotřeba? Kdoví (nepoví) - tak čistě teoreticky, když CityBus 40l/100km, tak si představme že by měl jen jeden rychl. stupeň. - tak tipuju nárust o cca 50%. Což jsme na 60 - 65l/100km /můj osobní odhad/. Ale v chronometráži je na úsek Žel-Příluky 6minut /autem cca 2-3min/, tak to snad nebude potřeba tak "honit" (což způsobuje vír v nádrži).

EDIT: O sedačkách na webu DSZO
Z DSZO byli (asi na jednání/stížnostech ohledně 25Tr) ve Škodovce v Plzni. A zaujali je sedačky 24Tr do Temešváru /či kam/.
Praktické, to jistě, ale krajně nepohodlné. Ono nejlepši variantou je matná koženka (originální co byla v 14/15Tr), nikoli ta lesklá co máme nyní, na kterou se člověk doslova přilepí, sotva usedne...

(Příspěvek byl editován uživatelem Zlin__24Tr.)
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 810
Registrován: 7-2005

Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 16:13:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes dopoledne na zkušebkách plzeňská 15TrM:

e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
ICQ: 395-834-377
Trajflik358
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 6-2007

Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 18:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel-h : v kolik si ji fotil hodin???
icq:465-132-132
Nejlepší trolejbusy sou 14 a 15 tr!!!!!!!! !!!BEST 25 TR IS 401!!!
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 811
Registrován: 7-2005

Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 18:30:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trajflik358: Je to focené v 11:21 (viz EXIF data pod fotkou).
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
ICQ: 395-834-377
J_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 18:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je ale anketa. Ptát se na internetové stránce DSZO, kde většina lidí chodí na jízdní řády, jaký způsob používají na zjišťovaní odjezdů, se mi zdá hodně neobjektivní. Nevěřím, že 60% cestujících používá na zjišťování JŘ nejčastěji internet. Minimálně stejné množství používá vývěsky na zastávkách.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1575
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 19:40:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad sedačky: Rozhodně jsem pro koženkové sedadla, jaká byla v tom Citelisu 12M (Euro 4)DPP na DOD 2007... DPP taky dělal průzkum: Průzkum DP Praha
Ad plzeňská 478: Tlumočím tady jeden postřeh z plzeňské diskuse: k čemu je vzadu 10ti cm kousek gumy??? To je parodie na zástěrku...
Gasonův blog|ICQ: 472-137-831|Skype:migagason|754 068 JE BEST4.12.2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru-Toť asi všecko,co sem Vám chtěl řéct...
Neváhaj a hlasuj o foto roku na mém blogu!!!
Zvolte si foto roku 2007
672
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 20:20:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Anketa: To bude tím, že většina lidí hlasuje při vyhledávání spojů
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3103
Registrován: 12-2004

Odesláno Čtvrtek, 20. března 2008 - 23:48:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zlin_24Tr: Tak s tou spotřebou nějak nevím. Nedokážu si představit, jak motor, který vyrábí elektriku, žere tolik.
Jinak k plastovým sedačkám. Stejný typ je u nás nyní ve dvou 15Tr po GO. Nepohodlné to není, snadno se to udržuje, čmáranice z toho jdou dobře. Jedinou nevýhodu, kterou jsem já osobně zaznamenal a která mi i vadí - ten plast si drží dlouho teplotu, což zvláště v zimě není ono. Sedačky jsou nepříjemně studené. Jinak ale proti nim nemůžu říct nic špatného. Snad ještě že je máme šedé, namísto aby byly barevné . Do vozů 24/25Tr bych je ale osobně nedával a doufám, že ty letošní 25Tr přijdou s polstrovanýma sedačkama.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2442
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 00:06:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M__r: U Trollin se udává spotřeba cca 55 l na 100 km. Vzhledem k tomu, že u 24 Tr je použit stejný DA, tak by to mělo být podobné.
V okamžiku zrození jsme odsouzeni k trestu smrti.
Maahsův zákon: Vše funguje jenom proto, aby se to mohlo pokazit.

PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3108
Registrován: 12-2004

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 00:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opavacek: Dík. Takže spotřeba jak u kloubáku. Teď už si jen spočítejte, jestli je levnější jezdit na elektriku a kus na diesel, nebo pouze na diesel (ve stejné trase).
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2443
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 00:23:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M__r: No já mám hlavně obavu o tu poruchovost. U nás je to opravdu katastrofa. To je furt něco odstaveného (já už ani nestíhám sledovat co). Kolikrát ráno vyjede stejně autobus, pak se to vymění a pak stejně něco zase chcípne. Nejdelší odstávka trolejbusu s DA v Opavě byla na neuvěřitelných 6 měsíců, ale měsíční odstávky tu nejsou nic divného. Nebo třeba trolejbus, který má zákaz vyjet na 221 apod. To tu všechno je v podstatě normální věc. Samozřejmě, opavské vedení podniku ti bude tvrdit, že všechno je v naprostém pořádku, ale v tom případě nevím, proč během jednoho dne na lince mají být 4 vozy a je jich třeba 6 (nepočítám nehody nebo plánované vylaďování, kdy je třeba zajistit zátah vozidel do vozovny).
V okamžiku zrození jsme odsouzeni k trestu smrti.
Maahsův zákon: Vše funguje jenom proto, aby se to mohlo pokazit.

PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3115
Registrován: 12-2004

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 00:41:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opavacek: To je těžký. Ten agregát je na nouzový pojezd, ne na trvalý/trvalejší. Pak to dopadá, jak to dopadá.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2444
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 00:49:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M__r: No to já právě taky tvrdím. Ono u nás se nějak zapomělo na to slovo "pomocný" (a pokud tomu dobře rozumím, tak DSZO na to pomalu zapomíná taky). Během jednoho kola to totiž jezdí cca 35% trasy na DA + 6× nahazuje/shazuje klacky. Což si myslím, že je moc.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
V okamžiku zrození jsme odsouzeni k trestu smrti.
Maahsův zákon: Vše funguje jenom proto, aby se to mohlo pokazit.

PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
ředitel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.4.170
Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 08:00:41    Odkaz na tento příspěvek  

Vážení diskutující,zvu vás na návštěvu Dopravní společnosti Zlín Otrokovice.Ukáži vám problémy,o kterých diskutujete a odpovím vám na všechny otázky,včetně té ,zda je agregát pomocný či nikoliv,zda je lepší autobus v nákladových číslech a můžeme probrat i poruchovost,nebo lépe řečeno procento spolehlivosti vozidel s hybridním pohonem.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4222
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 08:05:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak pánové, máte vhozenou rukavici, doufám, že ji přijmete a uděláte si na věc svůj názor.

ad.ředitel:
ICQ 202376673
Botik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 123
Registrován: 5-2007

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 08:24:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ředitel: Já bych tedy určitě souhlasil!
Mé stránky: www.dopravadszo.blog.cz

Co způsobil Život Šotouše?
Podívejte se sami :-O \newurl {http://sotosi6a.estranky.cz} Video je pro jistotu smazané...
Botik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 5-2007

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 09:01:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fotka z předvčerejší sněhové přeháňky (nic lepšího se mi vyfotit nepodařilo):

Mé stránky: www.dopravadszo.blog.cz

Co způsobil Život Šotouše?
Podívejte se sami :-O \newurl {http://sotosi6a.estranky.cz} Video je pro jistotu smazané...
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2445
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 10:02:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No rozhodně bych toho dialogu být váma využil (kéž by u nás v poslední době tohle fungovalo taky).
V okamžiku zrození jsme odsouzeni k trestu smrti.
Maahsův zákon: Vše funguje jenom proto, aby se to mohlo pokazit.

PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 10-2002

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 11:33:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ředitel: Hoďte do placu den a čas, protože je jasné, že se nebudete přizpůsobovat vy nám, ale my vám!

Jinak mě v souvislosti se zavedením linky 12 (s podezřele rychlým zavedením) napadá hned několik otázek, které by se mohly použít i jako stížnost (nikoliv ode mně, protože pro mě se 12ka nedělá - já ji využívat nebudu).
1) Vlaky směr Vizovice odjíždí z Příluku nejčastěji 39. minutu; autobusy (počítám pouze spoje, které jezdí i o víkendu) nejčastěji mezi 30. a 45. minutou; trolejbus nejčastěji 47. minutu. Proč se tyto spoje neposunou do časů, kde by již existující dopravu doplnili? Takto pojede jedna grupa dohromady a pak dlouho nic. Nejlepší jsou spoje ze Želechovic v 6:19 a 7:14 těsně s vlakem a první víkendový v 7:17 má dokonce stejný odjezd jako vlak!!!
2) Jak je možné, že mi bude v trolejbuse stačit pásmo A, když musím ve vlaku mít AD? To se mi vůbec nechce líbit. Nesvádějte to na ČD, určitě s nimi tato problematika nebyla projednávána (možnost posunout hranici pásem AD až na zast. Želechovice)!
3) 24Tr na I/49 na silnici 1.třídy, kde je povolená rychlost 90km/h, se potáhne hlemýždím tempem 40km/h??? Tohle je opravdu dobrý vtip. Hlavně aby to vůbec vyjelo kopec za Přílukem. Doufám, že to máte odzkoušené, ať si neuříznete ostudu první den provozu!!!

Těším se na setkání, doufám, že nebudu právě v práci...?
FZF

Regionova = krok špatným směrem! Já jsem pro DESIRO (DEnisa - SImona - ROmana)
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2089
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 12:32:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jameszl:
ad 2) Ono tyto lze brát jenom jako posilové, protože z hlediska 11P, negarantovaného kurzu /14Tr/ to jinak nevychází...

ad 3) Plně naložení jsme vyjeli i po Březnické, ale dalo to zabrat...

ředitel: Najít vhodný den a čas bude sice těžší. Ale chtělo by to nějaký "nástin".
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 1937
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 12:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jamesi, tak s tím AD pásmem u vlaku a A u MHD máš naprostou pravdu. Je to velice vtipná a úsměvná logika DSZO .
A kdy budou zavedeny první spoje 12L, do Lípy ? ? a 12V do Vizovic ? ? ?

A kdoví, zda to vůbec těch 40 pojede. První spoj bude obsazen zlínskými šotouši. To víš že je to vyzkoušené, prázdným vozem . Vzpomeňme si na první jízdy na "novou" konečnou na Kocandě

A jízdní doba vlaku v úseku Příluky - Žel jsou 4 minuty
a jízdní doba tr v úseku Příluky - Žel. křižovatka je 8 minut...

VIP DOD pro KREP
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

810 271 - 7 "ŠARINKA" - perla na Zlínce
810 131 - 3 "VHS" - VZPOMÍNÁME
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4229
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 12:53:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem zvědavý, kolik z vás tu nabídku využije a jaké si připraví otázky. Očekávám tu pak report.
ICQ 202376673
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2090
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 13:27:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na novém schématu je krom linky 12 a pár kosmetických úprav i linka 38? Jdoucí od Sportovní Haly, k Burešovu a dál se ztrácí...
To jest překlep, či vyšlo ven co ještě nemělo (potom otázka co)?

Magiq: Ono to bude složité, protože spousta z nás je přes týden ve škole, v práci, či dokonce mimo Zlín...
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
672
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 13:36:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle ověřených imformací z DSZO (Ing. Nosálek) vyšlo ven, co ještě nemělo. Linka 38 bude nasazena do Lukova od 28.6.2008 (či 30.6.2008) na zkušební provoz a údajně by měla jezdit výhradně v letním období (pododbně jako víkendová 34), jestli pojede přes Lešnou nebo Velíkovou jsem nezjistil. Informace jsou tlumočené přes mého tátu, takže nějaké drobnosti nemusí souhlasit.
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 362
Registrován: 10-2002

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 13:45:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Linka do Lukova? Před pěti lety jsem to DSZO navrhoval, jako další možnost rozvoje zlínské MHD a všichni si ťukali na čelo, jestli jsem se nezbláznil.
---
No ale co bylo před pěti rokama nemusí být dnes. Já s takovou linkou souhlasím (narozdíl od 12). Ale navrhoval bych ji jako prodloužení linky 34 a ne jako další číslo, to je zbytečnost.
S takovou by to brzo ve Zlíně mohlo vypadat jak v jiných městech, kde mají tři linek a při prostudování zjistíte, že spousta z nich má v JŘ uvedené jen dva až tři spoje!

(Příspěvek byl editován uživatelem James-ZL.)
FZF

Regionova = krok špatným směrem! Já jsem pro DESIRO (DEnisa - SImona - ROmana)
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 10-2002

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 13:49:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mimochodem na stránkách DSZO v článku k vedení nové linky 12 se mimo jiné píše i to, že nemůže pokračovat do Lůžkovic, protože nepodjede železniční most?
Dotaz: O kolik čísel je trolejbus 24Tr (a autobus SOR) vyšší než klasická ČSAĎácká Karosa, která pod tímto mostem hravě projede (a to kolikrát dost drsňácky, když pospíchají, aby projeli kolem semaforu ještě na zelenou)?
FZF

Regionova = krok špatným směrem! Já jsem pro DESIRO (DEnisa - SImona - ROmana)
ředitel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.4.170
Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 14:07:22    Odkaz na tento příspěvek  

Kontakt na mne najdete na stránkách DSZO.CZ a schůzku nechám až po svátkách.Tedy předpokládám ,že váš mluvčí mne kontaktuje a domluvíme termín.Rád bych věděl ,kolik vás bude ,abych mohl připravit místo.Předpokládám čas v odpoledních hodinách,abych vám vyšel vstříc.Na schůzku pozvu i kolegu ,který má na starosti provoz.Pánové ,je to na vás
Pavel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 16:28:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vážení příznivci MHD,

dovolte, abychom Vás pozvali na setkání s ředitelem Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice, spol. s r.o. Ing. Josefem Kocháněm, které reflektuje na diskusní fórum K-Report (v poslední době témata jako SMS jízdenky, nově zřízená linka 12, spotřeba trolejbusů, jejich poruchovost,…).

Ing. Kocháň opakovaně vyzval diskutující, aby se v případě svých dotazů na něj bez obav obraceli, a nedocházelo tak na diskusním fóru K-Report k šíření nesmyslných informací. Bohužel však této možnosti nikdo nevyužil, a proto se nyní obrátil na naše občanské sdružení, aby zajistilo setkání ředitele přímo s fanoušky MHD, a to nejen členy ZPSTD, o.s.

Všichni, kteří máte zájem získat odpovědi na Vaše dotazy, a ne se jen dohadovat na fóru, a vzájemně si předhazovat nepravdivé informace, obraťte se na nás, a společně domluvíme termín, který by vyhovoval co nejvíce zájemcům, který následně sdělíme Ing. Kocháňovi.

Pokud tedy máte zájem získat oficiální informace související s provozem MHD, kontaktuje nás:

1.) prostřednictvím Kontaktního centra – http://podpora.zsptd.net (Pavel Trávníček)
2.) prostřednictvím e-mailu pavel.travnicek(zavináč)zsptd.net
3.) telefonicky na čísle 721 12 12 12 (T-Mobile)

Děkujeme o Váš případný zájem a doufáme, že Vás setkání s Ing. Kocháněm obohatí a odpoví Vám na Vaše dotazy.
Zlínský spolek přátel trolejbusové dopravy, o.s.
Každý den Vám přinášíme aktuální informace ze světa městské hromadné, dálkové i železniční dopravy, a to nejen z území České republiky. Mimo to zde naleznete téměř 2.000 fotografií s dopravní tématikou.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1576
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 19:20:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rád se zúčastním, bude-li to v rozumnou dobu.
Gasonův blog|ICQ: 472-137-831|Skype:migagason|754 068 JE BEST4.12.2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru-Toť asi všecko,co sem Vám chtěl řéct...
Neváhaj a hlasuj o foto roku na mém blogu!!!
Zvolte si foto roku 2007
Pavel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 20:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MigoŠ: Aby to bylo v rozumný čas, je nutné na výše uvedených kontaktech pár termínů navrhnout a v kterém se sleze co nejvíc lidí, tak tehdy to bude... Myslím, že organizovaná skupina se domluví líp, než jednotlivci.
Zlínský spolek přátel trolejbusové dopravy, o.s.
Každý den Vám přinášíme aktuální informace ze světa městské hromadné, dálkové i železniční dopravy, a to nejen z území České republiky. Mimo to zde naleznete téměř 2.000 fotografií s dopravní tématikou.
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1577
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 20:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel: Já bych to navrhl aj tu... Záleží to ovšem hlavně na vedení DS...
Gasonův blog|ICQ: 472-137-831|Skype:migagason|754 068 JE BEST4.12.2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru-Toť asi všecko,co sem Vám chtěl řéct...
Neváhaj a hlasuj o foto roku na mém blogu!!!
Zvolte si foto roku 2007
Pavel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 21. března 2008 - 21:09:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MigoŠ: Ing. Kocháň řekl, že si máme domluvit termín, a že se přizpůsobí.
Zlínský spolek přátel trolejbusové dopravy, o.s.
Každý den Vám přinášíme aktuální informace ze světa městské hromadné, dálkové i železniční dopravy, a to nejen z území České republiky. Mimo to zde naleznete téměř 2.000 fotografií s dopravní tématikou.
J_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 22. března 2008 - 10:03:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Navrhuji termíny tuto středu, čtvrtek nebo pátek od 16 hodin. 16 hodin proto, že je to čas, kdy bude většina z nás ze školy a z práce doma a zároveň nebudou na nás zaměstnanci DSZO čekat dlouho do pozdního odpoledne.Poté bych to vyhodnotil a zaslal p. Kocháňovi.Tak hlasujte!
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2091
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 22. března 2008 - 12:52:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak mě by vyhovoval nejlépe víkend:-). Ale tak co už, nemusím být všude...

aby zajistilo setkání ředitele přímo s fanoušky MHD, a to nejen členy ZPSTD, o.s.
To je milé, že by tam mohli dokonce i nečlenové.

aby se v případě svých dotazů na něj bez obav obraceli, a nedocházelo tak na diskusním fóru K-Report
Pokud si pamatuju tak členové ZSPTD měli VYSLOVENĚ ZAKÁZANÉ kontaktovat vedení DSZO.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Pavel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 22. března 2008 - 13:20:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zlin__24tr: Pokud si pamatuju tak členové ZSPTD měli VYSLOVENĚ ZAKÁZANÉ kontaktovat vedení DSZO.

Tak si zkus i vzpomenout, proč tomu tak ve své době bylo.

Myslím, že konečně aspoň i Ing. Kocháň díky této diskusi uvidí, jak to tady funguje a konečně mi uvěří, že jakékoliv diskuse jsou zcela zbytečné...
Zlínský spolek přátel trolejbusové dopravy, o.s.
Každý den Vám přinášíme aktuální informace ze světa městské hromadné, dálkové i železniční dopravy, a to nejen z území České republiky. Mimo to zde naleznete téměř 2.000 fotografií s dopravní tématikou.
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 5-2006

Odesláno Sobota, 22. března 2008 - 13:24:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak kdyby to byl víkend tak bych se možná mohl taky přidat ...
Můžete se mrknout na moje stránky o dopravě :
- Richardovy stránky -
Botik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 5-2007

Odesláno Sobota, 22. března 2008 - 13:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych bral tu středu nebo pátek od 16 hodin. Víkend by mi ale také nevadil.
Mé stránky: www.dopravadszo.blog.cz

Co způsobil Život Šotouše?
Podívejte se sami :-O \newurl {http://sotosi6a.estranky.cz} Video je pro jistotu smazané...
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 22. března 2008 - 14:19:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Botik: To by se mi taky hodilo. Hlavně ne úterý nebo čtvrtek, to mám školu do půl čtvrté. Za sebe navrhuju pátek (nebo kdyžtak víkend).
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
ICQ: 395-834-377
Nasraný řidič
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.172.133
Odesláno Sobota, 22. března 2008 - 18:24:55    Odkaz na tento příspěvek  

Ještě omezte min.věkovou hranici a min. hranici IQ,protože ta diskuze,které se zúčastní Trajflik nebo Botik bude velice přínosná
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1578
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 22. března 2008 - 21:08:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nasraný řidič: Toš přiďte taky, ať konečně vím/e s kým mám/e tu čest...
Gasonův blog|ICQ: 472-137-831|Skype:migagason|754 068 JE BEST4.12.2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru-Toť asi všecko,co sem Vám chtěl řéct...
Neváhaj a hlasuj o foto roku na mém blogu!!!
Zvolte si foto roku 2007
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 10-2002

Odesláno Neděle, 23. března 2008 - 09:50:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nasraný řidič: ...a třeba tu hranici IQ zvýšíte, když dorazíte!

(Příspěvek byl editován uživatelem James-ZL.)
FZF

Regionova = krok špatným směrem! Já jsem pro DESIRO (DEnisa - SImona - ROmana)
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4241
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 23. března 2008 - 09:53:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem spíše zvědavý, kolik dorazí vás.
ICQ 202376673
MigoŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1579
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 23. března 2008 - 09:59:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ať padne nějaký termín: Kdo by byl pro pátek, 28. 3. 2008, 16:00 nebo 17:00???
Gasonův blog|ICQ: 472-137-831|Skype:migagason|754 068 JE BEST4.12.2007 - spatřen první Crossway u HousaCaru-Toť asi všecko,co sem Vám chtěl řéct...
Neváhaj a hlasuj o foto roku na mém blogu!!!
Zvolte si foto roku 2007
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2822
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 23. března 2008 - 10:49:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda, u nás si DP taky vodí školky do vozovny, ale že by to museli domlouvat i přes KR...
VEB Verkehrsbetriebe der Stadt Dresden - Ihr Partner im städtischen Nahverkehr
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 40687
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 23. března 2008 - 11:05:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já tam snad přijedu taky, abych věděl, s kým mám tady tu čest... Pátek by se hodil, spojil bych aspoň příjemné s užitečným. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


J_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 23. března 2008 - 14:09:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle většiny z vás vidím, že největší ohlas má pátek od 16:00. Navrhnu panu ředitel termín v pátek 28.3. 2008 v 16 hodin. Ještě prosím dejte závazně vědět, kdo přijde nejpozději do zítřka do 18 hodin, ať mohu mail s termínem a počtem účastníků zítra večer poslat.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 1962
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 23. března 2008 - 18:54:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak kdo to teda organizuje ?
J_R nebo ZSPTD ?

MZ: ááále . Snad zase nechceš užitečně zapalovat Spolák Že bych se přidal ?

Kdyby to bylo v ten pátek, a posunuli třeba na 17:00, tak bych si taky přišel poslechnout něco, a věřte rád
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

810 271 - 7 "ŠARINKA" - perla na Zlínce
810 131 - 3 "VHS" - VZPOMÍNÁME
Nasraný řidič
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.172.133
Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 00:25:12    Odkaz na tento příspěvek  

Šari: To mně fakt baví,p.ředitel dal nabídku a pár vos se tady našlo - přivlastňovat si nějakou organizaci nějakého setkání,jsou trapní, vždyť tady se nemůže nikdo domluvit a proč vůbec, k čemu to bude?Nějaké děcka (ne všichni,ale zbytek má povinnosti) mají potřebu se k něčemu vyjadřovat?Na základě čeho?A slyšel jsem z úst ředitele na jedné z výrobních pořad "..na KR diskutují děti..",tak se jedná pouze o body pro ředitele a Ing.Nosálka,který jediný na DSZO si myslí,že tady je to jeden odborník vedele druhého
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 40702
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 00:54:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kéž bych mohl být děckem...

Bohužel budu muset bejt dopoledne v Budějcích, takže do Otrokovic bych se dřív jak v sedm večer asi nejspíš nedostal. I když možná naštěstí, někdy je lepší žít v sladké nevědomosti. (Např. do „komunity” diskutujících ve hrách bych snad nechtěl ani omylem...)

Někdy si ale vejlet do Otrokovic/Zlína udělám, už to slibuju docela dlouho několika lidem.


řidič:
Nemyslím si, že jde někomu až tak moc o nějakou odbornost. Odbornost není vše.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2092
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 01:08:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Taky by mě zajímalo, máme tu dva samozvané "mluvčí".

S tou domluvou je to vždy a všude těžké. Jednomu se to hodí tak, jinému onak... Naštěstí /myšleno že někteří budou rádi/, mě to časově nevychází. Nejbližší pracovní den, co budu ve Zlíně - je až 2.května.

Martin_zlivský: Taky mě to občas láká, ono leckdy překvapí (příjemně/nepříjemně), kdo se skrývá pod určitými názory a příspěvky...

Nasraný řidič: Je to zajímavé
- z pohledu DSZO je to zde školka, či kecy puberťáků.
- z pohledu spolku (ZSPTD) je (tedy přesněji vždy býval) místní K-Report synonymem slova žumpa a útočiště nevědoucích zoufalců ...

Ano něco na tom je, každý tu prezentuje svoje názory (ať blbé či nikoli), píše co si myslí, co kde viděl, ale o tom to je - je to přeci diskuze.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Patrice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 2-2005

Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 08:14:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlasím, diskuze je diskuze, to nikdo vyvrátit nemůže, jediná cenzura jsou moderátoři a zbytek (vč. představenstva) může jen číst nebo reagovat. Cením si toho, že ředitel dopravního podniku chce nám diskutujícím umožnit schůzku, kde nám objasní některé naše domněnky, ale na druhou stranu, aby to neztroskotalo na lidském faktoru. Ale jestli pan ředitel vyzval po-té první ZSPTD, tak bych řekl, že právě ZSPTD by měla uspořádat schůzku, toť můj "svobodný" názor.

Mimochodem nemá někdo rozměrový plánek interiéru CITIBUSU E4?? Pokud by jej někdo zaslal na mail, tak bych byl vděčný!
Plně podporuji ŠOTOUŠE
ICQ: 233-016-608
http://www.youtube.com/profile?user=Eviator
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 652
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 08:19:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak kdo to teda organizuje ?
J_R nebo ZSPTD ?


Oni je to jedno, kdo co organizuje, protože když někdo nestanoví termín, který vyhovuje aspoň části diskutujících, tak se nezorganizuje vůbec nic a pak ti co teď nejvíc kritizují, když se toho někdo ujme, tak budou určitě potom nejvíc nadávat, že se nic nezorganizovalo.
Stejně neexistuje termín, který by vyhovoval všem ...
Můžete se mrknout na moje stránky o dopravě :
- Richardovy stránky -
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4248
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 08:42:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám pocit, že předběžný termín tu padl.
ICQ 202376673
Jameszl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 10-2002

Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 09:40:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bohužel moje práce mi neumožňuje dnes na 100% říct, jestli budu moct přijít v pátek v 16hod. na DSZO. Je šance, že se tam v pátek dostanu, ale nemůžu to teď slibovat.
Ale jakmile nějaký termín dohodnete, napište ho sem, ať vím, lesti pro to můžu něco udělat.
FZF

Regionova = krok špatným směrem! Já jsem pro DESIRO (DEnisa - SImona - ROmana)
Pavel_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 12:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli tam někdo půjde, tak se třeba zkuste zeptat, jak je daleko příprava krajského IDS. Kdyby se ve Zlínském kraji zavedl systém podobný tomu v Jihomoravském kraji, řešilo by to i ty různé problémy s obsluhou všemožných místních částí. Do nějakých Želechovic, nebo Lukova nemusí za každou cenu zajíždět zrovna DSZO, to by mohl dělat i jiný dopravce, důležitá je jednotnost jízdních dokladů a přehledný systém číslovaných linek. Schválně se podívejte na plánek IDS JMK. Systém je postavený na zónách, tedy samostatných tarifních úsecích - něco, jako popisoval Richard. Dojet ze Želechovic třeba do Zdounek u Kroměříže na jednu jízdenku a cestou volně přestupovat mezi vlaky, trolejbusy a autobusy by přece bylo přínosné. A na větším území Jihomoravského kraje to funguje. Tak v čem je pořád problém na Zlínsku, když by tady mohl být IDS o něco jednodušší?
Už i moje stránky mají fotogalerii MHD. Je to jako mor. ALOU
J_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 16:03:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem se nabídl jako soukromá osoba.Není to nic složitého na organizaci. Jestli chce ten e-mail poslat ZSPTD, tak ať jej klidně pošlou, ale zatím tady z jejich strany nebyla žádná aktivita a čekat, až pokvetou třešně se mi také nechce, když tato nábídka přišla tak rychle. Jde o to, že nejvíce vyhovuje termín v pátek 28.3. Tedy jestli svolíte a nebudete se hádat, tak tento termín navrhnu panu řediteli.Už jsem si párkrát s panem ředitelem věcně dopisoval přes e-mail,tak alespoň tuší, kdo jsem.
J_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 16:14:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem se díval zpětně na ředitelovy příspěvky a nikde ani zmínka v náznaku, že by vyzýval k organizaci právě ZSPTD.
Peca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1190
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 24. března 2008 - 16:14:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdy se naposledy jelo po smyčce Padělky IX. a po troleji, která je na Štefánikově v rychlém pruhu?
Jo a kdyby byla ta schůzka v ten pátek, tak bych se snad taky přišel podívat.
Rychlík Praha-Košice, ten mě láká nejvíce.
Firefox rulezzz
E-maily pište na adresu LP3K z@vin@č seznam.cz
ICQ: 268 125 722