K-report
 

Archiv do 24. ledna 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Všeobecná neželezniční diskuse » Archiv do 24. ledna 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Sympatizant tech VANDALU
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.71.129
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 21:44:52    Odkaz na tento příspěvek  

Ty jseš logickej blazen kamo... nic jinyho ti k tomu říct nemůžu... Cizí dům... každej si pod tim pojmem vymaní něco jinýho... Jenom, jak ty řikáš MLADÝ kokůtci malujou po novejch fasadách. Větsinou se zkrašlujou starý hnusný baráky. O kterej si nějaká bába opře fofrklacek a a ten barák spadne (tím myslím většinu baraků v centru Prahy) a už vůbec nemluvim vo těch co malujou na památky to si nemysli ty nemaj rádi ani samy VANDALOVÉ protože jim akorat kazej pověst.. a diky medializování celýho graffiti v televizi, reklamnich bilboardech městskýho úřadu, že bude méně zničenejch památek.. se graffiti do podvědomí všech lidi zapsalo jako humus, ale řekni když deš po ulici a vidíš hnusnej barak myslim, že je lepší když na něm něco je... a to s tim autem tobě taky patří ty Vaše mašinky??? ja myslim že ne.. tak to sem neser blázne!
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4946
Registrován: 11-2002
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 21:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf: já se znovu ptám - proč se na auta nemaluje? Protože někomu patří? To vlaky taky...
osobní názor: v tomto případě ovšem nemůžeš z takového pohledu na věc tvořit nějaké dogma...

Já bych srovnal 120cítku s žabotlamem = s vozem, který chce do šrotu... - ano, budiž. Proč se ale maluje po ešusech, pendolínu, novým vozech. Ty do šrotu nechtějí...
Na oktávku bych nešáhl, ale nešáhl bych ani na nic jiného. Respektuju totiž zákony a pravidla, že co není moje, neničím.

PS: Počmáranejch značek sem viděl stovky...
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 9-2004
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 21:59:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sympatizant tech VANDALU: ať čtu tvůj příspěvek zepředu nebo zezadu, logický mi nepřipadá právě ten tvůj. Cizí dům má význam jen jeden: je to jakýkoliv dům, který mi nepatří. A je naprosto jedno v jakém je stavu. Nic tě neopravňuje k tomu na něm dělat jakékoliv změny. Kup si ho a pak si ho pomaluj až po střechu. Pokud tvůj není, nemáš na něj právo jakkoliv sáhnout. To je snad jasné. Anebo pro určitou skupinu "umělců" neplatí zákony ČR?
http://eso.ts-web.info
LK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.108.243
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:00:24    Odkaz na tento příspěvek  

Sympatizant...: Normálně lžete. Mažete na cokoliv, jen abyste si udrželi nějaké ego. Rekonstrukce paneláku do moderního hávu nás stála 28 mil.Kč a je povedená. Samozřejmě paka Vašeho ražení nám to soustavně ničí. Jakým právem ???
Z mého pohledu jste obyčejní podvraťáci (pokud vůbec víte co je to), co ochcávají kdejaký roh či patník.
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 9-2004
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:04:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sympatizant tech VANDALU:
ale řekni když deš po ulici a vidíš hnusnej barak myslim, že je lepší když na něm něco je
znovu se zeptám. Představ si, že tví rodiče bydlí v rodinném baráku a nemají peníze na novou fasádu. Půjdeš kolem a řekneš si "to je ale hnusný barák" a nastříkáš na něj nějaké to "umělecké dílo" co ti na to otec řekne? Bude nadšený?
http://eso.ts-web.info
ZMAL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.60.3
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:10:00    Odkaz na tento příspěvek  

Trochu něčeho co sem nepatří
560 005 vadný ARNO (opraveno)
560 006 vadná trkční tlumivka (zítra)
560 025/026 má EM
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 367
Registrován: 9-2004
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:15:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jediný v čem máš pravdu je to že to neni náš majetek! ale tvůj taky tak se do toho ne*er! někoho baví to a někoho to
U lidí tvých vyjadřovacích schopností mne neschopnost přemýšlet v širším kontextu nepřekvapuje . Milý sympatizante, nedošlo ti, že odstraňování tvých uměleckých děl z domů, vagónů a zdí platím ze svých daní. Proto mi to není jedno a týká se mne to. Tyto peníze by se daly investovat mnohem lepším způsobem než opravovat to, co jistá komunita zničila.
http://eso.ts-web.info
Sympatizant tech VANDALU
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.71.129
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:16:38    Odkaz na tento příspěvek  

Hej jena ty ses dulezitej jak papez v pekle koukam... a ja zadyho THEmufa neznam tak nevim co to hrotis.. bez si vylestit modely a nevotravuj
Talgo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 9-2007
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:16:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sympatizant tech VANDALU:
Váš styl vyjadřování a vaše názory o vás hodně vypovídají. Než sem něco napíšete, raději si to dvakrát promyslete Obsah vašich příspěvků si prodiskutujte s lidmi, kteří jsou na stejné myšlenkové úrovni jako vy, někde v nějaké zaflusané hospodě.
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 9-2004
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:19:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sympatizant tech VANDALU:
v čem je rozdl mezi rodinným domkem a domem činžovním?
V čem je rozdíl mezi autem a vlakem?

V tom, že vaše komunita si myslí, že věci ve vlastnictví právnické osoby nemají vlastíka, ktežto vlastnictví vlatněné fyzickou osobou je pro váš intelekt přeci jen snáze představitelné?
http://eso.ts-web.info
Sympatizant tech VANDALU
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.71.129
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:21:27    Odkaz na tento příspěvek  

LopiKokot: ty ses mel dat na politika... se podivej co se plati z dani nejdrazsi kilometr dalnice v Evrope, z dani se plati kozenej krejcir vsechny ty jejich kauzy. Myslim si ze kdyz odstrani 50 maluvek z baraku je to docela zanedbatelny... prober se kamo
LK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.108.243
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:23:48    Odkaz na tento příspěvek  

Sympatizant...: Ale ono to je moje, ono to jde z mých peněz které platím do fondu oprav malého družstva. Vaše vyjadřovací schopnosti svědčí pouze o jediném - musím se omluvit podvraťákům za to, že jsem je dal do souvislosti s Vámi a tady máte pravdu - o podvraťácích jsem lhal, oproti nim jste na nesrovnatelně nižší mentální úrovni.
Sympatizant tech VANDALU
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.71.129
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:26:16    Odkaz na tento příspěvek  

ModeratoRaketa: Hej kamo ja žádný vulgarismy nepíšu
a jestli mě odpojis budu si stezovat!! .. Jenom sem viděl někoho jak tam napsal Zmr*a a to je vulgarismus.Myslim ze by si mu mel taky prestrihnout drat :D

LopiKokot: Poradne mu vyliz tu pr*el
Sympatizant tech VANDALU
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.71.129
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:28:19    Odkaz na tento příspěvek  

LK: hlavne ze ty ses borec... hele o vzdelani bych se hadal.. ptz kdyby si na tom byl mentalne dobre nepsal by si na takovy fora atd atd...
Sympatizant tech VANDALU
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.71.129
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:30:48    Odkaz na tento příspěvek  

ModeratoRaketa: A mimochodem ja te taky nevidel a taky mi nejses sympatickej! a nehraj si tady na nejakyho nobl hlidace :D
Sympatizant tech VANDALU
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.71.129
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:40:00    Odkaz na tento příspěvek  

to uz to skoncilo???
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 39145
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:40:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sympatizant:
Pokud tady občas nějakej Fýra upustí jednoho zmr*a, dá se to přežít, navíc už je tu „znám”. (A kupodivu to tam bylo snad jen jednou.)
Zatímco Ty sem přijdeš a hážeš kolem sebe hvězdičkama jak vosa žihadlama, což tu trpět nikdo nebude. Já sem byl naveden zvenčí, takže ani přesně nevím, jak to vzniklo. Ale kdybych sem nebyl nasměrován já, ale třeba jeden kolega, tak by to dopadlo nejspíš ještě hůř, někteří by se sem už asi ani nepodívali, natož aby mohli psát. :-O

Tedy ještě jednou - diskutovat klidně i o tomto tématu, ale nejlépe bez urážek a vulgarismů. To platí samozřejmě pro všechny.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 10-2005

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se k tomu už teda vyjadřovat nebudu (radši), je to totiž furt dokola. Tisíckrát vysvětlený věci, který někteří nemůžou pobrat.
Jinak mě docela vytáčí, že mě hned někdo spojuje s kymkoliv kdo tady píše! Odkaz na toto fórum dával Truxe na svůj fotolog, takže to tady zná celá scéna, tudíž sem mohl napsat kdokoliv!

A ještě jedna věc mě tady zaráží, a to že dosti silně. Moderátor se tady začne ohánět tím, že tady anonym mluví sprostě (ano je to pravda a zastávat se ho určitě nebudu) a hned je to špatně. Kdežto, když tady píše sprostě Fýra a jiní, tak je to samozřejmě v pořádku... Na každého jiným "šotometrem"... A je to dobře? Neřekl bych... Je jasný, že když tady člověk drží hubu a krok, tak může hýřit celým slovníkem sprostých slov... Ale to už tady taky párkrát v několika tématech bylo a každej dělal slepýho a nic sprostýho neviděl... Normálka žejo...

PS: Fýra upustí jednoto zmrd*a? To snad né... Tady již takovejch věci padalo a ne že ne...
A tady se s nima klidně diskutovat nedá, se podívej na ty agresivní odpovědi...
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1562
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:51:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf Tak podívej se ty blbečku....jsi ubohej smrad a fracek na to, aby jsi mně tykal a o mým tátovi mluvil jako o fotrovi, tak nadávej svýmu. A dávej si bacha, abys mě nepotkal dřív, než si myslíš.....já zmrdy jako ty nemám rád a z chutí si tě dám k snídani, jestli maluješ nebo ne, nebo se ti to líbí. Mně by se líbilo šlápnout ti do ksichtu a vytočit se podpatkem
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2389
Registrován: 10-2004

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 22:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sympatizante, zkus konstruktivně diskutovat a nerozhazovat tady jen nadávky. Že na toto fórum nepíšou mentálně zdraví? Mno řekl bych že každý může mít zálibu jakou chce a psát si na fóra jaká chce, ve většině případů to o jeho inteligenci automaticky nevypovídá, ale názor Ti brát nebudu.
Jestli Ti čmárání na soukromý majetek připadá správné, je to Tvůj boj. Narazíš.
VEB Verkehrsbetriebe der Stadt Dresden - Ihr Partner im städtischen Nahverkehr
Fotoweb městské hromadné dopravy
Aktuálně z Liberce a okolí
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 9-2004
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:02:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf:
Tisíckrát vysvětlený věci, který někteří nemůžou pobrat.
Asi to nemůžu pobrat, ale zkus mi prosím vysvětlit na základě čeho si spereři usurpují právo poškozovat cizí majetek? Zkusím přirovnání: pokud někomu vybiju okna způsobím mu stejnou škodu, jako když mu pomaluju fasádu. Majitel nemovitosti/vozidla musí vynaložit náklady k uvedení věci do původního stavu.

Dále mi prosím vysvětli proč spreježi dělají rozdíl mezi majetkem vlastněným fyzickými osobami (rodinné domy, osobní auta) a majetkem vlastněným právnickými osobami (vlaky, tramvaje, autobusy, činžovní domy, opěrné zdi atp.)

Rád bych se dozvěděl názor někoho s kám se dá diskutovat. Se sympatizantem to moc nešlo

Díky
http://eso.ts-web.info
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 477
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:05:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf:
Znacky jsou tedy tabu? O. K. Jak mi teda vysvetlis ty stovky pocmaranych navestidel kolem zastavek, stanic, vsude kde tyhle hovnari maj po svejch kousek? Oznacovaci pruhy hlavnich navestidel na Rokytce, Vitkove, okolo Vysehradu nemaj pro ty knechty statut dopravnich znacek? Jen blafete nesmysly ve snaze obhajit neobhajitelne. Je to trapny.
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 10-2005

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:14:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra: Jak ty můžeš vědět jestli jsem fracek nebo ne? Ubohej seš tak akorát ty, já tady do nokoho nep*čoval nežs nepřišel ty! A piš si, že ti tykat budu a tvýmu milýmu tatíčkovi taky! Já mám k lidem úctu a nikdy bych do nich, natož do jejich rodičů nešil! Samozřejmě to platí jen o těch ke kterejm tu úctu chovám, což ty ale mezi ně dávno nepatříš, protože si svejma výrokama klesnul na tu spodinu, o který tady furt meleš. Zamysli si se občas nad hovnama co píšeš o druhejch aniž bys je znal...
Řekneš mi prosimtě, kde bych tě měl jako potkat? Když mě ani neznáš?
Strašně si mě rozsekal těma řečma jak mě rozneseš a dáš k snídani, už se tě bojím... Tomu jak tady vyskakuješ silnejma řečma se řadíš mezi Internet haters, tedy jestli vůbec víš co to je... Mimochodem ty nosíš dámské boty s podpatkem? To je nějaká úchylka ne? Neměl bys s tím něco dělat?

Martin_zlivský: A co mi řekneš teď? Zase mu to vyklouzlo? Nehodilo by se ho ustřihnout za napadání uživatelů také? Nebo to zase nic nebylo a šotouši mohou prcat do ostatních beztrestně? Dost by mě zajímala tvoje odpověď, nebo odpověď jakýhokoliv admina...

Lopik: Sorry, příšels pozdě, já už na toto téma diskutovat opravdu nebudu, nemá to cenu. Akorát bych tady poslouchal kecy od vyjetejch lidí jakej nejsem zm. nebo cokoliv jinýho... A zrovna od těch od kterejch to sedí nejvíc...
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 9-2004
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:18:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf:
škoda, na vejšce jsem měl taky jednoho spolužáka tvého ražení a taky mi to nedokázal vysvětlit. Fakt by mne zajímalo jak si to vandalství spejeři pro sebe zdůvodní. Anebo kde berou tu jistotu, že se to všem ostatním musí líbit.
http://eso.ts-web.info
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1563
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:22:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tehmuf že jsi fracek poznám už z tvýho "IN" sračkokecání a výrazů jako writters a haters... To je jednoduchý, jednou třeba někam přijdeš...není nic jednoduššího tě někam vylákat, samozřejmě pod nějakým oduševnělým šoto důvodem a místo kámoše přijdu já.
I pánské boty mají podpatek, jenže to ty teniskovej dementíku asi nevíš.
Já ti říkám, važ svoje slova ty kapucšašku
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1564
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:31:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lopik to jde prostě "zdůvodnit" jen tím, že to mají prostě v hlavě vybrakovaný
Trainster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 104
Registrován: 1-2006

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:31:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

))))))))))))))))))))
tady jedou nejaky generacni strety ? no to snad ne))
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 10-2005

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:35:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fyra: Ty seš ale lstivej, ty určitě děláš u čd že... No, když mi tady řikám ať vážim slova, tak ty nima vážit nemusíš? Ne? Řekl bych, že jo! Sám se chováš jak hulvát a chceš druhejm řikat co je dobrý a co ne. Dokud se ke mě nebudeš ke mě chovat slušně ty, tak já slušný chování opětovat určitě nebudu!
Nemluv mi prosimtě o botách, myslim, že já ve společenskejch botách a oblečení strávim určitě víc času než ty!
To, že řikám slova jako haters, to má jako o něčem vypovídat? Neřekl bych, to jsou výplody v tvé hlavě....

>není nic jednoduššího tě někam vylákat, samozřejmě pod nějakým oduševnělým šoto důvodem a místo kámoše přijdu já. > To si myslíš, že by ti na to člověk skočil? ee, já na žádný šoto akce nechodim, protože mi je velká část šotoušů silně nesympatická... A aby mě kamarád podrazil... To ne, jestli usuzuješ podle tvých kamarádů, tak já ve svém okolí takové typy lidí nestrpím... s podrazáky pryč...

Mimochodem, když tady byli načnuty "mezigenerační střety", tak myslíš, že to, že je člověk starší má za důsledek jeho chytrost... jen to neeee...

A podle toho co píšeš je vidět jak u toho kompu pěníš... Není nic vtipnějšího než, když se šotouši sami vytočí...
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1565
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:39:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf podívej se, ke zmrdům jako ty, co čmáraj, či schvalujou čmárání po majetku někoho jinýho se budu chovast ne jen jako hulvát, ale budu dokonce agresivní, což poznáš na svým ksichtu vzápětí hned po tom, co se k tobě dostanu.
Zrovna tihleti hip hop blbečci zpívají o křivdách podrazech v těch svých stupidních básničkách hodně často, takže bych se divil, kdyby mně nikdo nepísknul, že budeš třeba tehdy a tehdy tam a tam....
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 10-2005

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fyra: Ja nevim, ale cely tvoje chovani tady smeruje k tomu, ze vypadas jako totalne zakomplexovanej a mirne narusenej clovek, kterej se ohání jen pestma a zmrdama. Ty nic jinyho napsat neumis? Uz to tady slyšim po stopadesátý... Ja si muzu sympatizovat s cim chci a tobe po tom muze byt kulový, jestli fotim čistý vlaky nebo pomalovaný. Tim, že si to dejme tomu vyfotim neporušuju nijak zákon nebo cokoliv jinýho. Takže ti po mě může bejt akorat hovno! A vubec nechapu co se o mě staráš? To co poslouchám, jak se oblíkám a co se mi líbí ti může bejt totálně ukradený ne?!
Jinak k tý tvý druhý větě se vyjadřovat nebudu. Piš příště trochu srozumitelně...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1566
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:52:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cokoli jinýho psát TOBĚ je zbytečné ty vysmaženej mozku, tobě je jedině účinné rozbít držku.
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 9-2004
Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:53:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf: a co já? Moje dotazy zůstanou nezodpovězeny?
http://eso.ts-web.info
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 10-2005

Odesláno Středa, 23. ledna 2008 - 23:57:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, tak napřed se někde zeptej co to znamená, když je člověk vysmaženej a kdy tak druhejm můžeš řikat. Jinak když o tom nic nevíš, tak nepiš! A vidíš, zase ty pěsti... Nic jinýho neumíš... Jestli vypadáš jako každej druhej šotouš - 180cm, 40kg i s postelí a vykládáš tady tyhle věci, tak to je už konec... Když ne, tak sorry...
Fakt mi přijde směšný, jak seš z toho tady uplne vypsychovanej, což je vidět z toho co tady píšeš... klid neasi...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 9-2004
Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:01:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a já si naivně myslel, že se konečně dozvím, co nutí tuto menšinu vnucovat své umění bez ohledu na vlastnická práva k majetku nám, prosté obyčejné většině ...

a zase to sklouzlo pouze k urážkám. Themufe, A vidíš, zase ty pěsti... Nic jinýho neumíš.... Nápodobně. Od tebe taky nezazněl jakýkoliv argument.
http://eso.ts-web.info
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1567
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:06:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf vysmaženej jsi ty, stejně jako ti blbečci v kapucích se sprejema.
Jak vypadám se můžeš dozvědět, dáme si rande brouku, co? Promluvíme...
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:11:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lopik: Ono to chvíli trvá něco napsat a opravdu nemám čas jen na tuhle diskuzi.
Rozdíl mezi tím, když vymlátíš okno nebo něco pomaluješ vidím hlavně v tom, že to oko brání provozu nebo užívání vozidla/objektu, kdežto když je to pomaovaný, tak sice musí vlastník vynaložit náklady na smytí "nátěru", ale nebrání to provozování, takže se objekt/vozidlo dá používat.
Rozdíly v tom komu ta určitá věc patří sprejeři dle mě opravdu nedělají, le prostě "zprzní" vše co jim přijde pod ruku (samozřejmě nemyslim památky, značky apod.)
Co se týče vnucování ostatním, tak jde o to, že oni to tak opravdu nevnímají. Třeba lidem na tomto fŕu to vadí, dalším lidem také, ale je opravdu velká část lidí, kteří sice, když se je zeptaj třeba v TV na názor řeknu, že je to špatný, atd., ale když jim něco takovýho přijede, nebo se někde objeví, tak se nato podívají a jdou dál.
Nicméně stejně to vždy bude vandalismus. O umění se dá mluvit jen u některých věcí a to na legálech, zakázkách a podobnejch místech...

Fyra: Vec, kterou fakt nesnášim je, když mě někdo označuje jako smažku! Tyhle osoby fakt nesnášim a nikdy bych do něčeho takovýho něšel. A jen to potvrzuje pravidlo, že o těch lidech víte jen to co vám podstrkujou média... Většina těchto lidí a taky "hoperů" by do fetu fakt nešlo... Nebo aspoň ti co já znám... A neříkej mi brouku, já nejsem na chlapce
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1568
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf co ty nesnášíš, to je mi celkem ukradený. Já na chlapce taky nejsem, přesto tobě bych rád natrh řiť
O "těch" lidech co čmárají po vagonech si nemusím dělat názor podle nějakých médií, bohatě na to stačím sám, stejně jako jsem si ho udělal na tebe.
Tak co, kdy a kde?
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 9-2004
Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:16:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nicméně stejně to vždy bude vandalismus. O umění se dá mluvit jen u některých věcí a to na legálech, zakázkách a podobnejch místech...

Kde se to dá podepsat?
Myslím si, že největší problém je, že machrů, kteří to umějí je jako šafránu a hodně "nezávislých umělců" už z principu opovrhuje legálními plochami určenými magistrátem.
http://eso.ts-web.info
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1569
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:22:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kdežto když je to pomaovaný, tak sice musí vlastník vynaložit náklady na smytí "nátěru", ale nebrání to provozování, takže se objekt/vozidlo dá používat.

Jenomže tak to ve většině případů není. Vozidlo je totiž neschopné už když jsou přetřeny nápisy, číslo vozu, brzdné váhy a podobné údaje
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:25:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fyra: No vidíš, mě jsou teda taky ukradený tvý názory, ptz vim, že budou vždy jiný než moje, tudíž nevidím důvod proč bych se s tebou měl někde scházet. Já se scházím s někým když to pro mě má nějaký přínos? Jakej by to mělo s tebou?
No a to je další věc. Posuzovat lidi bez toho abys je znal... To neni to pravý...
Jinak, když tady říkáš, že názor na ty individua máš a nepředstrkujou ti ty názory média. Ale když tohle říkáš, tak lžeš. Sprejeři v kapucách nechodí, protože bybylo nápadní ne. To je taky jeden pohled, který můžete vidět v televizi...

Lopik: Ono je i hodně lidí co to uměj, ale na legál prostě nechodí, protože je to tam nebaví, oni asi potřebují také adrenalin...


>Jenomže tak to ve většině případů není. Vozidlo je totiž neschopné už když jsou přetřeny nápisy, číslo vozu, brzdné váhy a podobné údaje> To je divný, tady v Praze to vidim jezdit i s pomalovanými označeními vozidla a ostatními údaji na něm...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1570
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:29:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jakej by to mělo s tebou?

Třeba bys mi vysvětlil to tykání, fotra a ukázal bych ti svejch 40kilo s postelí?

To je divný, tady v Praze to vidim jezdit i s pomalovanými označeními vozidla a ostatními údaji na něm...

Protože díky takovým blbečkům jako ty už není zbytí, ale rozhodně to není legální, vozidlo které má nečitelné nápisy je prostě neschopné a basta. Jenže to by toho asi moc nejezdilo, že...
Proto bych ty kretény pochytal a pak bych to z nich a jejich rodičů vymáhal tu škodu, až by se z toho opupínkovali, to by ti asi doma pořádně vylískali co, až by věděli co jsi na vředa, hm?
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:35:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty seš nějakej moc háklivej na tykání a na fotra... (na fotra bych byl taky-ale jak jsem řekl, jak se do lesa volá...) Myslim, že já bych měl bejt po tvejch urážkách víc háklivější.

Já furt nemůžu pochopit, že mi furt předhazuješ, že maluju? Co ti na tom dělá tak dobře, že několikanásobní vysvětlení, že NEMALUJU mi to furt předhazuješ? To už fakt neni normální...
Si myslíš, že kdybych maloval, tak by mi to v "modelářských klubech" trpěli a ještě bych tam stále byl? neřekl bych...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Lopik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 9-2004
Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:39:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf:
ale na legál prostě nechodí, protože je to tam nebaví, oni asi potřebují také adrenalin
Tady vidím největší kámen úrazu - neochotu této komunity k jakémukoliv kompromisu. Pokud my uděláme ústupek a řekneme "ok, tato stěna je vaše, můžete se zde realizovat, nechceme za to nájem dáváme ji k dispozici zcela zdarma" tak by mělo následovat "b", tzn. sprejeři by řekli "ok, tak my trochu ustoupíme ze svých dogmat, budeme kreslit tady a budeme se tvářit, že tady kreslíme načerno". Možná by magistrát měl zařídit u legálních ploch občasnou policejní hlídku která by je občas tréningově rozehnala, aby sprejerům navodil ten správný adrenalin


http://eso.ts-web.info
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:44:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lopik: Nebo bych to řekl trochu jinak ještě:
V týhle době je tu stará a nová generace. Ti staří již nechtějí podstupovat to ono riziko, takže raději si udělají poklidně odpoledne na legálu. Kdežto jsou tady ti mladí, kteří na tohle prostě nejsou si s věcí hrát celé odpoledne... A ty lezou právě tam kam nemají> depa, odstavky, atd... Na legál samozřejmě chodí a dosti často, ale jak jsem již psal, tak to pro některé neni to pravý...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1571
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:48:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf ty to tu akorát obhajuješ a i to stačí. Mně nevadí tykání od normálních lidí, ale ne od lidí tvého ražení. Pro mne jsi prostě drzej smrad, kterýho bych zašlápnul do hlíny a nedělalo by mi to vůbec žádný morální problém, natož abys mýho otce označoval jako fotra. Prostě na tyhle akce nemáš kredit, to není o háklivosti
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 00:58:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak i to stačí, podle toho nemůžeš posuzovat lidi jací jsou. Tak mi řekni co to je "lid jiného ražení"? To znamená, že mám jinej názor než ty?
A myslíš si, že ty máš kredit říkat jinejm, že jsou zmrdi? Podle mě nemáš, a to ať maj názor jakejkoliv... A nevím z čeho jsi usoudil, že jsem drzej smrad? Z toho, že jsem ti nevábně odpověděl na tvý sprostosti a "výhružky"? A cos čekal? Že řeknu, ano, máš pravdu, jsem blbec a budu zticha? Tos čekal ale špatně, já si na hlavu srát nenechám...
A jak jsem již řekl, já bych tvýho otce nijak neoznačil, kdybys ty jakkoliv neoznačoval mě... Nic víc, nic míň.
A už prosimtě přestaň se zašlapáváním do země a podobnými věcmi. Už je to docela ohrané. Už vím, že jsi king, tak mi to připomýnat dokola nemusíš...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1572
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 01:10:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tos čekal ale špatně, já si na hlavu srát nenechám...

Jasně, i kdyby tvé kecy byly sebestupidnější....

Jinýho ražení jsou lidi s nimiž se dá normálně bavit a chápou, že ničení něčího majetku je věc špatná a tudíž ji neuznávají a jsou proti ní v duchu logiky a zákonů této země.
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 01:15:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasně, i kdyby tvé kecy byly sebestupidnější.... > To fakt ne... Ale každej má zase jinej názor na to co je a neni stupidní... A když si ty dupneš, že tohle je stupidní, tak druzí to můžou vidět zase jinak...

Ale se mnou se dá také normálně bavit... Mluvils snad se mnou někdy i o jiném tématu než o tomhle? Ne. Tak nesuď. Každej je jinej a všichni maj na něco odlišný názory.... Ale jsou věci o kterejch si dva lidi, kteří maj v něčem naprosto odlišný názory normálně pokecaj...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1573
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 01:31:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Těžko, s vandalem se těžko kdy budu bavit o čemkoli jiném normálně...
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 01:39:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To cos teď napsal je totální sračka. Nazval bych to spíš zaujatost, než, že by ses semnou nemohl bavit normálně. Jaktože se semnou mohou bavit ostatní lidé normálně a za vandala mě nepovažujou (taky nemaj proč, že...)? Nebudeš potom "jinej" ty?
Sory, ale tímto jsi už opravdu dokázal, že jsi natom duševně asi "trochu jinde", protože tohle už hraničí s nějakou nemocí... V lepšim případě se zapomýnáním toho co jsem zde uz nespočetněkrát řekl...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 07:45:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sakra tady se ale dějou věci...
Brněnské perly: 263 001-0, 263 002-8
Změna: 854 bez 954 na Vláru!!!!
Od 1.1.2008 vlakem ujeto: 2 124km
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1574
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 11:48:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf duševně nemocní ty tydýte jsou akorát lidi, co si koupí sprej a jdou čmárat po cizím majetku a pak jsou duševně nemocní ti, co to obdivují jako umění. Na to nazapomÝnej.
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 2844
Registrován: 6-2002

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 12:47:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sakra tady se ale dějou věci...
No to taky zírám! Pánové si zjevně neváží benevolence Martina Zlivského, který tu ponechal všechny ta prasečárny, dokonce pokročili ještě do většího hnoje. Tak tedy ještě jednou, KLID!
Myškin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 13:52:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf: Ty musíš být ale borec! Ty musíš mít ale bab! Jsi prostě jednička!
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 14:38:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fyra: Neslovíčkař jo, nikdo neni ve 2 ráno neomylnej... Já si teda myslím, že duševně nemocní lidé jsou ti, kteří napíšou ve 129 příspěvcích "rozbiju ti hubu", "zmr*de" a podobný věci... Stačí to napsat jen jednou ne? Mimochodem jsem již říkal, že na vlaku, v ulici, apod. to umění neni...

Myškin: Zase další chytrolín se do toho tady vmísil... A podle čeho jako usuzuješ? A co do toho pleteš baby? To si zase určitě ten typ šotouše, kterej ženskou viděl jen na obrázku v jiný diskuzi tady a tak o nich jen píše na fórech, abys vypadal jako ten co má na každym prstě jednu nebo co...
Já si opravdu nepotřebuju dokazovat, že jsem jednička... Na to jsou tu už jiní lidé...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1577
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 15:02:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

napíšou ve 129 příspěvcích "rozbiju ti hubu", "zmr*de" a podobný věci

A kde jsem to psal víckrát? Jinak, to souhlasí a nemusíš se bát, že bych to neudělal, máš to u mě předplacený....A nebudu to dělat kvůli "umění" ale kvůli dobrému pocitu, že jsem zlámal ruce vandalovi.
igorek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.129.10
Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 15:07:37    Odkaz na tento příspěvek  

fýra: bububu ty malá píčo...
si tak ubohej že moje trenky pobrali víc inteligence než ty, se prober gumo
igorek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.129.10
Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 15:10:21    Odkaz na tento příspěvek  

nejsem žádnej sprejer ale fýra ty dle svejch příspěvků by si měl navštívit psychiatra
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 15:18:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kde jsi to psal vícekrát? To si děláš už srandu ne? Stačí projet jen tuhle celou stranu a těch výraziv a směšných výhružek je tu dost... Asi zase doléhá ta psychycká porucha co? Když už ani nevíš cos psal včera...
Jinak ti už asi nepomůže nic, protože když napřed napíšeš "Kdy jsem to psal víckrát?" a potom to zopakuješ... To je už prostě konec... Měl by ses poradit se svým psychiatrem co s tím budeš dělat...
Jinak zase opakuješ ty trapnosti dokola. Neboj nebojím se tě, protože na netu umí vyskakovat každej blbec... A když vidim, jak si vyskakuješ ty, tak to opravdu zavání slaboduchostmi z novinek.cz.
A zadalší, my dva se opravdu nepotkáme, já se totiž obklopuju jen příjemnými lidmi na úrovni. Jen tobě chybí oboje, jak příjemnost, tak hlavně úroveň... Takže z toho rande asi nic nebude...
A zase do toho pleteš vandala, nevím sice kdes ho vzal, ale budiž... Vždyť ty máš vždycky pravdu...

Jo a nezapomeň mi ještě několikrát napsat o rozbití huby a pak to znova popřít...
Stretol som milión ľudí, podal som milión rúk, každý den rozmýšľaľ nad tým prečo neverím nikomu, Neverím nikomu, Never ani ty mne, Ver len sebe samému a svojej rodine!
Tramway Modeller Squad! www.t-m-s.xf.cz
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1578
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. ledna 2008 - 15:38:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Themuf napsal jsem ti jednou, že ti držku rozbiju, vícekrát to nevidím, potom jsem ti psal, aby sis určil termín schůzky, protože jsi ovšem podělanej, tak jsi to taktně přehlížel. V pořádku, dal jsem ti na výběr a nepřijal jsi, místo a čas tedy určuji já, i kdyby ti byl nevhod.
Ano, jak píšeš, na netu dokáže vyskakovat každej blbec, proto jsem ti navrhnul setkání, které v zápětí v připosranosti zamítáš. Já rozhodně nevyhrožuji, tomu věř...
my dva se opravdu nepotkáme,

Nikdy neříkej nikdy, opravdu bych se divil, kdyby tu nebyl nikdo, kdo tě zná a nebylo možné se k tobě nějak dostat, já mám čas a jsem trpělivej .


igorek z tebe inteligence jen pryští...