K-report
 

Archiv do 24. září 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Všeobecná železniční diskuse » Archiv do 24. září 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Výpravčí
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 13:06:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: A o čem jiném se tu asi bavíme? Nenuť mne sem přepisovat články z předpisu (nebo poraď jak v kostce vysvětlit laikům problém, aby mne "odborníci" nechytali za slovíčka).
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.28.251
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 13:14:55    Odkaz na tento příspěvek  

Radek Š: nepotřebujeme učňák na servírku, vždyť ona s tím talířem na stůl vždycky nějak praští. Na hoste, žer, tady to máš...

Podle téhle logiky není třeba učňák na nic, na obrábeče kovů, svářeče, zedníky...soustružit se naučíš sám, svařovat (třeba mosty) může taky kdekdo, a oplácat cihlu maltou umí i cvičená opice. Že jste spadl i se sfušovaným balkonem u novostavby na mámu s kočárkem? Pche.
Signalman_77
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 13:33:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výpravčí:
Není-li strojvedoucí na AB zpraven rozkazem Z, tak za to po minutí obvodu výhybek vzít nemůže, ale jede dále podle rozhledu.

Dále podle rozhledu k prvnímu oddílovému návěstidlu AB?
Signalman_77
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 13:38:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RadekŠ: Pokud je mi známo, tak většinu bouraček řidičů z povolání zaviní šoféři s delší praxí.

Bodejď by ne. Řidičů s praxí je totiž daleko víc, než řidičů bez praxe. Statisticky vzato je nováček na silnici (nebo na železnici) daleko nebezpečnější, než ostřílený mazák.

Co jste vlastně tím příspěvkem chtěl říct? Že všechny školy jsou na H a nejlepší je škola života??
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2708
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 13:39:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nepotřebujeme učňák na servírku, vždyť ona s tím talířem na stůl vždycky nějak praští. Na hoste, žer, tady to máš...

Servírka/číšník se dneska běžně studuje na několikaměsíčních doškolovacích kurzech po zaměstnání. Podobně jako na řidiče je několikaměsíční kurs.
Lidice
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.249.185
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 13:40:14    Odkaz na tento příspěvek  

RadekŠ: Je Gastronomie o fastfudech?
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2709
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 13:55:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Že všechny školy jsou na H a nejlepší je škola života??

Že jsou obory, kde je nějaká letitá příprava zbytečná, resp. jde o ztrátu času. Co budete studovat 3 roky na řidiče náklaďáku ?
Výpravčí
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 14:12:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Signalman 77: Ano, dále podle rozhledu k dalšímu návěstidlu.
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 11-2007
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 14:38:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lidice: Pro RadkaŠ ano. On má radši bagety Crocodille než příjemnou hospůdku s guláškem. Proto je zastáncem toho,aby ČD vypověly ty hospůdky a zavedly za ně Relay,Pont či Tutti Fritti
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2710
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 15:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

On má radši bagety Crocodille než příjemnou hospůdku s guláškem. Proto je zastáncem toho,aby ČD vypověly ty hospůdky a zavedly za ně Relay,Pont či Tutti Fritti


Já jsem zastáncem jediné věci - aby ČD co nejrychleji vypakovaly olezlé stánky a úděsné nálevny i s jejich osazenstvem.

Mimochodem - když se tady někteří rozčilujou nad tím, že pekaři dělají fíry. Jak můžeš e dělat , když seš původem pošťák ? Není to ohrožení provozu ?
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 11-2007
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 15:08:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já ti nevím . Patrně moji nadřízeni usoudili,že když jsem z vozu vlakové pošty přešel k před třiceti léty a prošel všechny možné funkce (průvodčí osobních vlaků i nákladů,vlakvedoucí,vedoucí posunu,signalista, výhybkář,hradlář a hláskář),tak už něco o železnici vím. A konečně,autorizoval jsem v lednu 1995 a neměl jsem zaviněnou nehodu,tak snad usoudili dobře. Já nevím.

Já jsem zastáncem jediné věci - aby ČD co nejrychleji vypakovaly olezlé stánky a úděsné nálevny i s jejich osazenstvem.

A nebylo by tank nějank solidnější,kdyby se o to postaral trh a ne úředník ? Konečně,čtu takové názory často a nejen v

Parmezano
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 5-2008
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 16:14:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mimochodem železniční školy vznikly u nás až po druhé světové válce do té doby všichni došli z "ulice"
Fiiiiira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 7-2005

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 16:49:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes údajně srážka Os 6851 (163 091) na přejezdu v obvodu žst Bohosudov, do Teplic byla souprava dotažena Cargáckým kocourem, dotyčný peršan byl schopen jízdy vlastní silou....
810.529-8
Ať žijou 810
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 44697
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 18:12:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je : http://www.youtube.com/watch?v=TeS_U9qFg7Y&feature=related
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Milanklewar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 411
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 18:14:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Parmezáno:Do té doby než byly železniční školy,byla podmínka,vyučení v černém řemesle.Adept musel projít toho opravdu hodně,než se dostal na levou stranu mašiny.
Deleter
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 18:43:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Servírka/číšník se dneska běžně studuje na několikaměsíčních doškolovacích kurzech po zaměstnání. Podobně jako na řidiče je několikaměsíční kurs.

Jo, jenomže na učňáku se kromě odb. přípravy berou taky věci jako na každé jiné střední škole!
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2712
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 18:57:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

té doby než byly železniční školy,byla podmínka,vyučení.

To je i dneska a leckdy i víc. Parmezáno ovšem naráží asi na něco jinýho - totiž že neexistovaly učební obory, jako železničář.

Adept musel projít toho opravdu hodně,než se dostal na levou stranu mašiny.

Ovšem aplikovat tohle dneska (stejně jako sesazení z do dílen) je trochu mimo dobu.
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 611
Registrován: 3-2006

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 19:01:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad RadekŠ: - kamiony:já bych byl pro zpátečnickej návrat k povinný praxi náklaďák do deseti tun, nad deset tun a po třech letech možnost rozšíření na návěsy.A pak třeba i bus.
AdParmezáno: Bylo podmínkou pro ty keří chtěli a mohli dělat v provoze na strojích vyučení černému řemeslu a pak docela dlouhá doba v dílnách při opravách, údržbě a pak případně topič a pomocník a kdo na to měl stal se i fírou.Ti co nebyli vyučení černýmu řemeslu většinou dělali na hradlech, hláskách, peronech.Ti co měli maturitu pak byli ve vyšších šaržích - výpravčí atd.Na pokladní tuším stačila kupecká škola nebo ta jak se myslím říkalo pokračovací účetní.
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2713
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 19:02:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, jenomže na učňáku se kromě odb. přípravy berou taky věci jako na každé jiné střední škole!

To Vám vůbec nerozporuju. Otázka ovšem je, zda by nebylo rozumnější ty lidi mít na univerzální střední škole a pak si na to nošení talířů (nebo třeba házení wexlí) udělat kurz a zkoušky podle toho, co bude zrovna v tu chvíli poptávat trh. Obecně se považuje ten druhý systém za pokrokovější.
T4784086
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 19:13:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve Frydku uvizlo auto na přejezdu, resp. přechodu, žadna škoda na železnici jen se kvuli tomu točily jinak soupravy, nevi někdo neco bližšiho?
A k tomu problemu se školama a spol: dobrym firou muže byt pekař ktereho prace bavi a špatnym firou muže byt člověk ktery ma dopravku, dělal na dilně, jezdil jako pomocnik a ma deset let praxe za kopytem... Myslim že neni všechno jenom černe a jenom bile...
Slovo nejde neznám, protože nechtít, je horší než nemoct...
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1137
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 19:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady i s popisem.

http://www.youtube.com/watch?v=GHtAwQXVsuk&feature=related
Co je vrchol mazlivosti? Malý bílý kocourek nalezený před dveřmi na rohožce :-)
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 842
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 19:28:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přátelé hranatých modře kouřících krabiček, ve středu 1.10. povezu naši M131.1454 ze služby ze Zásmuk domů do Krnova. Trasu a přibližný čas odjezdů ještě upřesním. Zájemci o svezení na dřevěných lavicích roztřásáných 12 válci jste srdečně zváni. Jízdné symbolické ,případné dotazy zodpovím mailem, icq nebo mobil.
754 forever
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1524
Registrován: 7-2007

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 19:53:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zadnosta: nevztekej se, neb to škodí zdraví...vysvětlení to mail..
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1525
Registrován: 7-2007

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 19:59:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: to si to vysvětlení dost zjednodušil :-))Jen bych si dovolil poznamenat, že je jen a jen zodpovědností strojvedoucího jakou rychlostí jede.A když pojede krokem tak mu nikdo! a nijak! nemůže nařídit aby jel rychleji.Kdyby to kolegové dodržovali, tak by určitě se nejezdilo několik let na PN než si někdo usmyslí opravit ZZ. :-))
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 740
Registrován: 7-2006

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 20:59:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry

Kdyby to kolegové dodržovali, tak by určitě se nejezdilo několik let na PN než si někdo usmyslí opravit ZZ

Co několik let .. u nás by stačilo i méně .. nakonec viděl jsi to nedávno sám,jak to chodí /jezdí/ na koridoru .. co bychom potom měli chtít na mimokoridorech ...


ICQ 237-113-861
Parmezano
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 5-2008
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 21:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

myslel jsem to všeobecně , ale jinak máte pravdu
Parmezano
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 5-2008
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 21:06:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

výpravčí povině maturitu , v roce 1926 kurs 2 roky
VIA
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.243.92
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 21:25:48    Odkaz na tento příspěvek  

Milanklewar: Mašina není auto, ten člověk se musel dostat na mašině VPRAVO! Vlevo je "línej kout"
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 803
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 21:28:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RadekŠ - zkušenosti s Vámi uváděným modelem jsou v USA nebo Anglii docela tristní. Ostrované, zejména Skoti, jezdí okukovat středoevropský (c.k. ) systém odborného školství...
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 804
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 21:31:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VIA - myslím, že Milanklewar jako strojvedoucí o tom něco ví :-))). Ale on měl asi na mysli to, že trvalo hodně dlouho než se člověk dostal na mašinu byť jako topič....natož fíra.
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1526
Registrován: 7-2007

Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 21:37:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Láďa: jo po koridorech je už veta, když se tam motají lenivci tupci...
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2714
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 21:59:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostrované, zejména Skoti, jezdí okukovat středoevropský (c.k. ) systém odborného školství...

Jo, ale v případě obráběčů kovů a nikoliv servírek či výhybkářů.
rejpálek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.53.25
Odesláno Úterý, 23. září 2008 - 23:53:28    Odkaz na tento příspěvek  

Znám jednoho pilota Boeingu - vystudovaného právníka a dále jednoho velmi dobrého programátora - absoloventa Vysoké školy chemicko technologické.
Jak vidno, ani jeden z nich svůj současný obor na škole nestudovali. Takže nevím, proč by např. pekař po absolvování kursu nemohl dělat řidiče vlaků.
Zaosai
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 121
Registrován: 7-2005

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 00:17:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Znám několik strojvedoucích s titulem ing. a taky jsem znal několik strojvedoucích přeškolených z krejčího.A to mě stačilo.Bohužel to většinou není o vzdělání,ale o schopnostech a zájmu být a mít na dělat strojvedoucího.Stačí se podívat na současný stav kandidátů na strojvedoucího.Dnes většinou je odmítám do zácviku.
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2715
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 24. září 2008 - 07:52:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže nevím, proč by např. pekař po absolvování kursu nemohl dělat řidiče vlaků.

Protože by z toho někteří tzv. "zkušení pracovníci" měli tzv. mindrák. Viz takový ty hlášky "já tady pracuju X let a teď..."

Zajímavý je, že třeba já (VŠ v oboru ekonomie) nezpochybňuju, že třeba ex-strovedoucí může dávat v bance úvěry, nebo prodávat stavební spoření či pojistky. To je prostě jenom o schopnosti toho člověka se něco naučit, zúročit to obecné co měl na SŠ a mít zájem o práci a mít určitou úroveň jednání s lidma. Samozřejmě abslovent ek. oboru SŠ či VŠ má výhodu (stejně jako má výhodu absolvent dopravky na ), ale pokud se tváří na práci jak leklá ryba, tak jako co s ním ()?
Čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 11-2007
Odesláno Středa, 24. září 2008 - 11:25:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RadekŠ: Ale pouze ty jsi zpochybnil,zda mohu být dobrý výpravčí,když jsem původní profesí pošťák. Nikdy jsem se s tím netajil,ale většinou každý pochopí,že za 30 let od doby,kdy jsem odešel z vlakové pošty,jsem se něco naučil. Ale zkoušky na výpravčího jsem dělal po 16.létech praxe u ČSD (ČD). Není spíš obava z rychlokvašek ?


Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.123
Odesláno Středa, 24. září 2008 - 11:56:30    Odkaz na tento příspěvek  

JirikP: Pokud ten řidič pojede 2 km/h, čím porušil povinnost "nezdržovat se na přejezdu zbytečně dlouho"? Když řekne, že si myslel, že rychleji je to nebezpečné, tak mu nelze vytýkat, že NEVÍ, že pomalu je to ještě nebezpečnější.
Je zajímavý, že max. 30, resp. 50, je stanovena a není tam stejně obecný výraz "nesmí jet moc rychle".
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5726
Registrován: 11-2002
Odesláno Středa, 24. září 2008 - 12:03:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RadekŠ: to s tím pekařem je teď v jistém regionu poměrně populární kec. Někteří staří "mazazáci" nad mnohými nováčky ohnují nos řka, že je na tom dráha tak špatně, že už bere i pekaře. Ono je to dokonce pravda, skutečně dnes jezdí jeden pekař. Jen ti mudrlanti jaksi zcela opomíjejí fakt (neb se jim nehodí do krámu), že ten pekař má narozdíl od mnohých z nich školu, která ho na povolání strojvedoucího nemohla připravit lépe. Jen to bylo bohužel v době, kdy dráha o tyhle lidi nestála a tak musel (nerad) jít dělat něco jiného. Neboť bez práce, nejsou koláče. V jeho případě opět doslova....
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2402
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 12:21:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

že ten pekař má narozdíl od mnohých z nich školu, která ho na povolání strojvedoucího nemohla připravit lépe

Ano, zato já bych se s železniční průmkou jen velmi těžko naučil péct chléb i housky
Koukám je to tu sám supervýplod
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2403
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 12:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Není spíš obava z rychlokvašek ?

Já myslím, že je to spíš o zájmu. V tomhle povolání jsme všichni většinou fandové. Ovšem při dnešní nouzi o práci jsem se už dnes setkal s tím, že jdou dělat strojvedoucího, proto, aby měli práci. V zácviku pak poznáš absolutní nezájem a starost kdy už může zdrhnout a to byl člověk s titulem ing. ale bez dosavadního kontaktu s železnicí, pozor. Na druhé straně jsem zacvičoval vedoucího posunu, ten má aspoň ánung o dopravě a byl fanda a měl zájem.
Nejhorší je asi, když někdo protože nemá práci najde plakát "přijmeme strojvedoucí" se na tohle přihlásí...
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 12:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No vidíte kecálkové /aspoň někteří/...mám dopr.průmku, vysokou a jezdit jsem chtěl nejmíň od 12let....

Bohužel, to co může fíra po x letech služby (a pozor, není v tom nic proti nim..), to nováček nesmí - totiž brýle....

A to jsem mohl v roce 1984 být rád, že mě na tu SPŠ vlastně vůbec vzaly.....

A řeknu vám, že i s tím titulem bych klidně jezdil..třeba jako leťák.
Je zajímavé, že se smyslovou skupinou (kdo je tu fakt znalý, ví o čem mluvím) 2 jsem si mohl udělat zkoušku SIGNALISTA a během prázdnin aspoň "čichat" ke skutečnému provozu...

Ještě že se najde někdy trochu času a existuje MSTS...

(Příspěvek byl editován uživatelem František_plášek.)
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1235
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 12:54:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Franto, zkus laserovou operaci kukadel
Yeah Federace zlínských fotičů "utilanigiro uokajěn tišeř lěm hcyb čorp ,míveN."
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:01:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2 Pospec: co myslíš..už v 80.letech to šlo dělat...ale drážní doktoři (poliklinika Maloměřice řekli NE!!!!)

Prostě smyslová sk.1 musela být od přírody..
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:01:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2 Pospec: co myslíš..už v 80.letech to šlo dělat...ale drážní doktoři (poliklinika Maloměřice) řekli NE!!!!

Prostě smyslová sk.1 musela být od přírody..
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:03:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V súčasnej dobe poznám na ČD myslím dvoch kandidátov a jedného rušňovodiča, čo majú po laserovej operácii a následne ich drážni doktori (Quattromedica) pustili ...
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2404
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:05:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

František_plášek kdybyste opravdu chtěl, je ta možnost zlepšit zrak laserovou operací a že kluky co měli brejle a už nemají znám osobně.
Takhle to vypadá jen jako kecy, žádné "od přírody" jsem nikdy neslyšel.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2405
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:06:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je zajímavé, že se smyslovou skupinou (kdo je tu fakt znalý, ví o čem mluvím) 2 jsem si mohl udělat zkoušku SIGNALISTA a během prázdnin aspoň "čichat" ke skutečnému provozu...

No páky na wexle najdete i s trojkou smyslovkou
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2406
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:08:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejméně jeden laserově operovaný chodí sem a "pustili" ho v letech devadesátých.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1750
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:12:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výpravčí:

Jak vidíš, nejen já jsem asi nepochopil tok tvých myšlenek. Tak promiň za upřesnění, snad to něco přinese aspoň jiným.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:13:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2 Fýra: ...mluvil jsem o situaci v polovině 80.let, čili si dovolím dotaz - kolik Vám je a co víte o tehdejším období????

Jen se štěstím (...něco jako...no když už jste udělal přijímačky, máte výborný prospěch, tak vás tedy na SPŠ necháme......)jsem tu školu mohl dodělat a když už bylo jasné, že budu mířit na vysokou (a tedy podle TEHDEJŠÍCH pravidel můžu na "knipl" zapomenout), byl klid.

....aby tedy bylo jasno, dneska je mi 38, mám rodinu a dost dalších, jiných starostí....
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2408
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:17:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...aby tedy bylo jasno, dneska je mi 38, mám rodinu a dost dalších, jiných starostí...

Nám je tak stejně, ale my Fýrové nic takového prostě ani nemíváme. O 80tých letech prostě vůbec nic, ale vůbec nic nevíme, ale pokud je vám tolik co říkáte, těžko byste mohl v 80tých letech jezdit, jelikož jste na to neměl věk
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:22:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No páky na wexle najdete i s trojkou smyslovkou

ááááá..tuším, že jste se projevil - já jsem fýra, kdo je víc....

zkuste si takový provoz 1.poloviny 90.let na "obyčejné" Vlárce, kdy téměř všechny Pn vlaky jezdili nikolivz Brna na Přerov po 300, ale po 340 a přes Bzenec, M.Písek nahoru.....v 5 ráno, kdy už máte všecho plné zuby přijde ranní skupina s prvníma Os, do toho několik Pn s přípřeží (sundat, Lv do Veselí, Pn vzápětí do M.Písku)......
nezpochybňuji službu na lokomotivách, nemyslím, že tehdejší služba například na ř.781 byla nějaký med, ale všechny profese se vzájemně doplňují
Dneska je na důležitých tratích dálkovina, ale tehdy i na takovéhle trati s poměrně hustým provozem (na tehdejší dobu a význam, samozřejmě byly a jsou frekventovanější tratě...aby bylo jasno) stavět na elektromechanice cesty žádná sranda. To se to pak opravdu "házelo".

A to v Bzenci byla elektromechanika, takový Kyjov měl tehdy a vlastně i poměrně nedávno na bohuslavickém zhlaví bubnový přístroj(!) a na vlkošském (a složitějším) obrovský ústřední zámek...
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5727
Registrován: 11-2002
Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:23:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra: Ano, zato já bych se s železniční průmkou jen velmi těžko naučil péct chléb i housky. - Ty asi ne, když to píšeš. Já tím chtěl naznačit něco jiného...
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:25:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne nemohl...ale když jsme tedy přibližně stejně, tak víte, že právě v tom období platilo, že na mašinu může buď člověk s výučním listem/maturitou + přes depo a kurzy až po nějaké době na stroj....

Vím o několika lidech, kteří si poctivě před přijímačkami došli na zdravotní prohlídku a dostali stop. Já jsem o ní naštěstí nevědel...
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1752
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:33:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A to jsem mohl v roce 1984 být rád, že mě na tu SPŠ vlastně vůbec vzaly.....

Fando, promiň, ale ty že máš vysokou školu?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:34:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drne, budeš se divit,ale mám....holt překlep....
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:38:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A už toho nechám.....přece jen je to forum o nehodách.....o tom proč nejezdím vím svoje.....

;-)
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1753
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:39:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Servírka/číšník se dneska běžně studuje na několikaměsíčních doškolovacích kurzech po zaměstnání. Podobně jako na řidiče je několikaměsíční kurs.

No, vážený, kdyby to bylo až tak jednoduché, nemluvili by o tom problému unisono všichni šéfové autodoprav. Přípravu řidičů via ČSLA bych nepodceňoval jen proto, že jsem se k tomu pořádnému výcviku z nějakého důvodu nedostal. Kámoši, kteří dělali branecký výcvik tady u nás v Litoměřicích u ženistů pod Radobýlem, se shodli na tom, že pořádně jezdit těžkým autem se naučili až na vojně.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1754
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:45:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

František_plášek:

Podobné překlepy neberu. Tohle tak bije do očí, že to nelze svádět na překlep. Stačí si to po sobě přečíst, což snad akademik udělá, ne? Ale chápu, že vysoká škola v technickém směru už studenta úplným základům pravopisu těžko doučí, když se na to vys..l na základce (chápu, zřejmě špatná učitelka, ne? ).

Omlouvám se, že jsem zase trapný s pravopisem. Ale mne prostě takové zrůdnosti v psaném projevu těžce iritují.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1757
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 24. září 2008 - 13:49:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale my Fýrové nic takového prostě ani nemíváme. Ty už mne taky neser. Fýra s tvrdým a dlouhým jsi tu jen ty jedinej. Nás fíry s dlouhým měkkým do toho netahej.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.