K-report
 

Archiv do 23. ledna 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Hry a simulátory » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 23. ledna 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 8-2008

Odesláno Pondělí, 19. ledna 2009 - 16:54:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes poprvé vyjely autobusy dopravního podniku Fox Trans a.s. do pravidelného provozu. Vše probíhalo bez komplikací a o autobusy jízdu autobusem byl nemalý zájem. Vše se tedy vyvedlo na jedničku a doufejme, že tomu tak bude dále.
Více na webu foxtrans.wbs.cz. Jsou tam i fotky.
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 19. ledna 2009 - 18:09:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidávám fotku slibované Karosy C 964 E. Vozidlo se objeví v ostrém provozu v neděli 25. ledna. Fotka:

www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 762
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 19. ledna 2009 - 18:31:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Keďže na Slovensko začal prúdiť od včera (t.j. 18. januára 2009) zemný plyn, znamenalo to aj opätovné zaradenie do premávky všetkých šiestich TEDOMov C12G.

==

Dnes (t.j. 19. januára 2009) dorazili okolo 9:03 hod. ráno do garáže SAD Rožkovce, a.s. v Rožkovciach 3 kusy autobusov Karosa C964.1965 v šedo-bielom laku z hlavnej pobočky DADO Trans, a.s. v Banskej Bystrici. Vozidlá sú vybavené čelným a bočným displejom EMtest. Po prepise a nainštalovaní odbavovacieho systému, by sa všetky tri vozidlá mali do premávky zaradiť do 23. januára 2008. Pôvodne mali do Rožkoviec dôjsť Karosy C964E.1965, no nakoniec bola dodávka odmietnutá a nahradená vozidlami so sklami v gume.


==

Dnes (t.j. 19. januára 2009) začal prevádzku SKI BUS z Buriakoviec, AS / Tulipánoviec, žel.st. do lyžiarskeho strediska Mokrá dolina. Linka bola vyťažená na 65 %. Lyžiari boli spokojní.

www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 123
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 19. ledna 2009 - 18:39:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak dnes jsme zaplnili tu část garáž, která se uvolnila po ele Alpinách pro OWL Travel, svými třemi busy - jedná se o b732, b741 a c734, které projdou menší GO.

Ze včerejší porady:
Budou se provozovat příští rok SKI BUSy do některých pohoří.

Dále byli jmenováni noví zástupci generálního ředitele HDS.

Novými zástupci jsou david_transport a F_I_r_a .

Mimo jiné bylo rokování nad ceníkem smluvní dopravy - na příští poradě by měl být představen finální návrh, který by mohl být přijat všemi kdo je v radě HDS.

Dále jsme řešili problém s dopravou v Regensburgu, kde mimo jiné jsme přemýšleli nad linkama, vozovým parkem atd.

A ještě bych málem zapomněl, že od června budeme provádět i zájezdy do zemí cestovkou HDS Travel a.s.

EDIT: MZ: už je to lepší ten podpis?

(Příspěvek byl editován uživatelem vdpckad.)
(majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti)
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46988
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 19. ledna 2009 - 18:45:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


A to Vdpckad jsi tam mohl klidně nechat - před tím textem v oddělit třeba pomlčkou.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 7-2008

Odesláno Pondělí, 19. ledna 2009 - 19:35:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže po dohode od 24.1.2009 pokračuje bezplatná linka do hypermarketu TESCO v Trnave. Na linku sa nasadí autobus Karosa B952 ktorý tu aj pred zrušením linky slúžil. Vzhľadom na spustenie plynu sa do premávky vrátili autobusy Tedom C12G a Tedom C18G/p spolu s Piešťanskou Karosou B732.20 ktorá nebude prerobená na ELE. Do dieľne na opravu bola poslaná Karosa C744.1902, pretože voz zamŕza, neštartuje a nekúri. Ďaľšímy autobusmi v dieľni sú Karosa B732 Labská Skála, Karosa B732 Karlovy Vary a Karosa C734 Labská Skála. Taktiež od 24.1.2009 začína už nový autobus našej autoškoly a to Karosa LC735.40 ex. HŠH Trans Slezko a.s. spolu s Karosou B732 ktorá sa podrobí G.O. V najbližšej dobe sa plánujú zakúpiť nové osobné vozidlá značky BMW v počte 5 kusov a jeden Mercedes Benz Sprinter. Ďakujem, pekný večer prajem
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 19. ledna 2009 - 19:49:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Také já přidávám nějakou tu novinku z PT Group: Autobus Solaris Urbino 15 III (dvoje dveře) byl přeřazen z Valouna do Skalice na nově připravovanou linku 3. Dále byla do Valouna přivezena Karosa B 932.1680 E z bazaru, která se podrobí ve firmě Dolphin Bus opravě. Datum návratu Karosy zatím není ještě známé.

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 09:20:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jednání o vedení nových linek PID společnosti ČSAD Březiněves spol.S.R.O. se přes víkend protáhlo a odložilo na příští víkend. To znamená,že všechny plánované linky ( včetně 292) vyjedou až 1.2.2009
----------------------------------------------------
ČSAD Březiněves koupí autobusy Karosa řady B 7XX a B 9XX délky 12 m. rok výroby 1989-2009. schopný provozu. G.O.,S.O. výhodou
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Czech Airways-Číslo 1 pro mezikontinentální dopravu!
Projekt PID odkaz
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 7-2008
Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 09:47:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost HDS zatím neuvažuje v tomto týdnu nasadit cng vozy, z toho důvodu že některé jdou na stk, jiné zas budou trošku upraveny buse panely.
Dneska by se měla trošku více aktualizovat web společnosti , tož uvidíme zda se podaří plánovaná aktualizace.
Jo ještě bych rád dodal že přebrání dsopravy v Regensburgu by mělo být příští týden podepsáno.
Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Kubouch5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 14:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naše společnost koupila od společnosti DADO Trans a.s. karosu C964E. Tato karosa bude jezdit na lince č.547852(Grešlové Mýto-Blížkovice-Hostim). Bude jezdit společne s karosou C955, a to tak, že C964e pojede v Pondělí, ve Středu, ve Čtvrtek a každou neděli v sudém týdnu. C955 v Úterý, v Pátek, v sobotu a každou neděli v lichém týdnu.
Nakonec přikládám foto.
Citarol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 15:22:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A teď zase pár novinek z Mlína:

Nedávno jsem se tu zmiňoval o nedostatku všech vozidel, bohužel, ještě se jej nepodařilo zažehnat. Zatím jsme zařadili tyto vozy:

Ikarus 415 ev. č. 301 r.v. 1997, ex DP Baťov


2x Mercedes O405NE ev. č. 25 a 26 r.v. 2004, ex Gdynia - dovoz Filobus


Dále byl zkoušen Neoplan N6020, ale ten nakonec koupen nebyl.


Dále trvá náš zájem o odkup kloubových autobusů, takže kdo by něco měl, nechť nabízí
Virtual Bus - vbus.hostuju.cz
Pražská MHD - autobusy.kx.cz
Zlínská MHD - mhdzlin.kx.cz.cz
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 15:57:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes přišlo vyjádření od organizace ROPID na nové vedení příměstské linky PID č. 330. ČSAD Březiněves bude opět zajišťovat linku č. 330 a to na trase(uvedeny jen vybrané zastávky): Praha,Letňany - Veleň - Přezletice - Jenštejn - Zápy - Lázně Toušeň - Čelákovice - Přerov nad Labem - Lysá nad Labem - Milovice . Spoje budou stavět na všech zastávkách,které budou při cestě a jedná se o jednu z nejdelších linek PID. Na linku budou nasazovány Karosy řady C kloubového typu. ( Spoje Neratovice-Milovice apod. budou zajišťovat autobusy standartní délky). O vedení zbývajících linek se bude jednat,jak už jsem psal,o příštím víkendu. Všechny nové linky budou spuštěny 1.2.2009 a do té doby mám čas získat kloubové autobusy.

ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Czech Airways-Číslo 1 pro mezikontinentální dopravu!
Projekt PID odkaz
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Vdpckad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 7-2008
Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 17:19:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen bych chtěl dodat že jízdní řády Havířovské mhd včetně školních linek, by měl být představen ve čtvrtek, pokud nenastanou technické problémy.
Jo a ještě jsem včera zapomněl napsat že včera byli předány společnosti OWL Travel a.s. 5 Solarisů Alpino ve verzi ele.

A ještě bych málem zapomnělk na to, že by od 18.00 měla dělat trošku aktualizace webu.

Jo a ještě ta adresa v mém podpisu už je aktivní.

MZ: Díky za obecné vylepšení podpisu
Vdpckad - majitel a generální ředitel HDS a.s. neboli Hi-Tec dopravní společnosti
jistota-bezúhonnost-kvalita-spokojenost zákazníků-rychlé odstranění problémů a závad-velký kvalitní vozový park = o tohle vše jde naší HDS a.s.
web: www.vdphds.7x.cz --- icq: 424542124 --- mail: jarda.mazar@seznam.cz
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 19:42:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byla podaná žaloba na naši linku BPW takže byla zrušena .....
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1542
Registrován: 2-2006

Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 19:47:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praguetrans: O aky druh "žaloby" šlo?

(smiech)

(Příspěvek byl editován uživatelem hugo.)
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 20:39:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dopravní podnik Fox Trans a.s. udělal pro své cestující malou anketu, jestli se jim červený nátěr autobusů líbí. Čekali jsme pozitivní reakce ovšem ty byly ve většině případů negativní. Pod výzvou bylo napsáno, že pokud se nátěr nelíbí pošlete návrh na novou barevnou kombinaci. Nátěrů bylo spoustu a spoustu (opravdu, e-mailůs návrhem mi přišlo asi 400!), ovšem u nás vyhrál
modro-šedý. Samozřejmě nebudeme přebarvovat stávající autobusy, ovšem ty nové už do červené nepůjdou. Doufejme, že na nový nátěr budou reakce pozitivní. Jen škoda, že v nejbližší době se nátěr neobjeví. Na nákup nových autobusů zkrátka nejsou peníze...

EDIT: Přidávám foto nějakých návrhů (od nás, ne od cestujících, ti žádné neposílali)


(Příspěvek byl editován uživatelem krtek11.)
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
http://foxtrans.wbs.cz Fox Trans- spolehlivý autobusový dopravce v Opatově.
Co to je? Má to čtyři nohy a jednu ruku. Hróóózně šťastnej pitbull.
Wyatt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 21:06:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dle mého názoru žaloba z důvodu nepohodlného autobusu na dlouhé trasy. (Pane jo, to by ČD musely bejt každej den u soudu :-))
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 21:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hugo: nesplňujicí norma , šlo o to že na lince BeRLIN - PRAHA - VARŠAVA jezdila Karosa C934 což je nevihovujicí....
Krtek11: doufám že my nezkopíruješ KAROSU C734 eč 1005 foto:

Jinak bude zavedena linka Praha-Slaný-Louny-Chomuov
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 21:26:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Autodoprava zahájí linku Expres Brno-Praha
Den zahájení je 30. ledna v Brně na aut. nádr. Zvonařce.
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Irisbus Crossway LE
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 21:49:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Praguetrans: což je ,,nevihovujicí". Ach jo. Jo a řekni nám, kde ten Chomuov leží. :D
Novinky z VDP: Během příštího týdne by se měla objevit v PT Valoun opravená Karosa B 932.1680E .

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 20. ledna 2009 - 22:15:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25: na severu mám tam babču co stím má co společnýho ?? a nwm proč mi za každou chybu ale uplně za každou chceš urvat hlavu?někdo jich má míň někdo víc každej neni jak ty !!!!
Sorry Redakci... a dobrou noc všem

(Příspěvek byl editován uživatelem prague.trans.)
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 07:14:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praguetrans: ty za to nemůžeš, děláš vše správně, tu trasu znám. Jen tomas je trošku zbrklej že ?
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Irisbus Crossway LE
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 08:52:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže linka Chomutov-Praha začne být provozní v pondělí,autobusy pojedou každé 2 hodiny a bude zavedena Mhd KA1 z Kadaně do Chomutova také v pondělý.....
Hladík:mno jo no stavá se .....
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 11:11:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25: Jako, nechci se nějak zastávat Stafera, ale jako když někdo napíše Chomuov, kde chybí jenom jedno písmenko, nemyslíš si, že to mohl být jenom překlep? ... Tobě taky nikdo nenadává za ty tvoje - blbej, dobrej, atd...
S pozdravem, majitel společnosti CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 366-430-465
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 647
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 11:53:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to CaŠšpi: Tak ať si PragueTrans píše jak chce, já to po něm pak luštit nebudu.
Teď k vdp: Dnes dorazí do VDP ČSAD Tomášov nový plynový autobus MAN NL 243 CNG.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 13:22:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byla prodána naše menší garáž v Počernicích firmě Prague Trans,která zde parkuje všechny své autobusy od začátku Ledna. Garáže firma získala za 6 000 000 Kč (na splátky 750 000,- měsíčně). Odpoledne proběhne stěhování a autobusy,které jsou ještě v garážích,vyjedou podle Jř,ale zatáhnou již do garáží v Březiněvsi.
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Czech Airways-Číslo 1 pro mezikontinentální dopravu!
Projekt PID odkaz
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 15:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Potvrzuji příspěvek od CONCORDE .
A pro zájemce jsme zařizujeme od 25.1.2008 Stanici technické kontroly + emise(dohromady 1000,- jen TK nebo emise 600,-),dále je u nás možnost ekologicky sešrotovat autobus nebo i trolejbus 10000,-, také vám zařídíme registraci SPZ (příprava,vyplnění papírů,montáž 15000,-). kdo by měl zájem hlaste se na e-mailu Prague.trans@seznam.cz , nebo icq 408 012 054...
C744
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 16:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po delší době novinky z Lukytransu provozovna Labská skála. Vedení této provozovny (moje maličkost) společně s generálním ředitelem lukytransu vypracovává projekt TROLEJBUSY V LABSKé SKÁLE.
Chceme vybudovat novou linku číslo 24 (AN Na vyhlídce-TESCO) která bude zajišťována trolejbusy a dále přizpůsobit linku 7 pro provoz trolejbusů. Proto se chci zeptat zda někdo nemá na prodej trolejbusy libovolné značky (2 kloubové, 3 standartní) děkuji za pozornost
e-mail: ridic.dpmdas@seznam.cz
ICQ:352908658
Lukytrans Labská skála a Jesenice
http://www.lukytrans.webgarden.cz/
Thunderman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 10-2007
Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 16:59:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před dvěma dny k nám dorazilo všech 5 Solarisů ELE Alpino objednaných u společnosti HDS a.s. . Vozy byly okamžitě "schovány" do dílen, kde probíhá jejich lakování, při kterém obdrží i svá ev.č.(5508-5512) a seznámení s řidiči.
Kde naši soudruzi neudělali chybu aneb
S VARIEM NA VĚČNÉ ČASY
C744
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 173
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 17:07:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Další bohužel špatná novinka. Dostal jsem zprávu že v mé železniční společnosti vykolejil vlak mezi městy Nové město nad Labem-Frýdlant. Není se čemu divit tato trat byla v dezolátním stavu (jak jinak když jsme ji převzali od českých drah) Proto naše společnost bude po dobu opravy trati zajišťovat NAD. Pro tento účel jsme si zapůjčili 4 autobusy karosa b732. Výluky se koná ode dneška cca do konce března.
e-mail: ridic.dpmdas@seznam.cz
ICQ:352908658
Lukytrans Labská skála a Jesenice
http://www.lukytrans.webgarden.cz/
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 8-2008

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 17:48:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stafer alias Prague Trans: Ta modrá bude světlá
Jinak dnes měl poruchu Mercedes Benz O305, proto byly vynechány některé spoje. Schytal to bohužel celý motor autobusu, takže budeme muset trochu zredukovat jízdní řády. Motor nejspíš již nepůjde opravit, proto kdyby nějaký dopravní podnik měl motor do tohoto busu (hlavně funkční) nechť se mi ozve(kontakt viz. podpis).
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
http://foxtrans.wbs.cz Fox Trans- spolehlivý autobusový dopravce v Opatově.
Co to je? Má to čtyři nohy a jednu ruku. Hróóózně šťastnej pitbull.
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 648
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 19:59:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidávám novinku z VDP ČSAD Tomášov: Do Tomášova dnes dorazil další plynový autobus. Jedná se o vůz značky MAN NL 243 CNG. Bude jezdit na noční lince 106. Během soboty nebo neděle by měl být autobus přelakovaný do firemní kombinace. Přidávám fotku vozu těsně po dodání:

www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 401
Registrován: 7-2008

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 20:12:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od dnes naše už "bývalé" autobusy Irisbus Citybus 12M už dostali nového majiteľa a to DP KMPHD. Namiesto školského Citybusu bude nasadený jeden zo 6-tich Solarisov Urbino 18M. Začiatkom Februára by sa mal objaviť na cestách. V sobotu z dieľní vyjdú 3 Autobusy Karosa B732 2x a Karosa C734 a Karosa B841 ktoré boli s opravou zameškané kvôli odstávke plynu. Avšak ak sa uvoľnia miesta už prijímame objednávky, mení sa termín takže od 24.1.2009 môžete posielať na email lukytrans@azet.sk. Taktiež nerobím G.O. nejakým osobám ale menovať ich tu nebudem. Do konca tohto týždňa sa do premávky dostane autobus Karosa B732.20 (MHD Piešťany), ktorý je na pohon CNG. Ďakujem za pozornosť, pekný zvyšok večera prajem. S pozdravom generálny riaditeľ LUKYTRANS a.s.
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Medvídek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 20:44:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Potvrdzujem informáciu. Autobusy Irisbus CityBus 12 ostávajú v našom vDP.
Nástupca Davidosh-a
e-mail : busmaniak@gmail.com SKYPE : medvídek
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 21:32:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krtek11: jj sry já jen aby jsme se nehádaly potom tak sem tě chtěl jen upozornit

K vdp:zítra od rána celý den budou v našich nových garážích probíhat technické kontroly na všechny autobusy
dnes také na lince 233 (Černý Most-Dolní Počernice ) na voze B731 eč 1001 došlo od party mladíků k rozbití čelního okna případ šetřila městská policie .. FOTO:

vůz nahradí b732 CNG eč1004 FOTO:

v případě jestli někdo vlastní čelní sklo ať se ozve.
Jinak budou z aktualizované stránky do 1.2.09 z jízdními řády fotogalerií ... přeji pěkný zbytek večera
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 649
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 21:40:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Praguetrans: No a kolik Kč bude stát výměna nového skla?
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 7-2008

Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 21:42:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes boli taktiež pre MHD Trnavu dovezené dva autobusy Karosa B731.1659 v počte 2 kusy ktoré sa podrobia G.O. a zaradia sa do premávky. Autobusy sú motoricky v dobrom stave, mali by v Sobotu výjsť z dielní podobne ako ostatné. V dieľni je tak isto aj Karosa B931 ex. ČašŠpi Trans a.s. Ďakujem.
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 21. ledna 2009 - 21:51:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25 : teď sem jednal z gř Lukytrans takže kolik si řekne jinak namontovano bude v počernicích z kamarádem který je zaměstnán u AUTO JAROV ....
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 1-2009
Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 13:13:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dnes byl dudělán nový jízdní řád linky 233 z platností od 15.1.09 více na webu....
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 17:45:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z VDP ČSAD Tomášov: Vozy Tedom L12 G a MAN NL 243 CNG dnes projdou přestřikem do firemních barev. Dále zítra dorazí do vozovny několik nových vozů.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 1-2009
Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 17:52:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25 : ukážeš nám pak foto ?
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 18:01:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kluci, jak dáváte do tabulky, kde autobus jede třeba nápis Služební jízda atd...?
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Wolkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 18:17:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: Ozvi se mi,vysvětlím .
Dnes na stránkách přibyly jízdní řády a fotky autobusů.
--------------------------------------------------
Naše společnost se od zítřka zabývá tvorbou Jízdních Řádů pro všechna VDP. Grafický vzhled na požádání. Zítra dám na stránky možnost výběru šablon nebo podle instrukcí vyrobím speciálně na míru.
Kontaktovat mně můžete již dnes
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4326
Registrován: 6-2002

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 18:17:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PragueStafer:
Připomínám, že Do diskusí je zakázáno krom žádostí a vzkazů adresovaných jednotlivcům vkládat i tzv. „hodnotící” příspěvky.
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 651
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 18:18:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Praguetrans: Mno toho manu jo, ale tedom nakonec zůstane v původním kabátku.
to Marek3: tak pusť si hru a dej Směrové tabule a použij dvouřádkový displej. Do prvního napíšeš třeba služební jízda a do druhého třeba nenastupovat.

Přidávám tedy fotku přelakovaného manu nl 243 cng na jeho domovské lince 106.

www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 1-2009
Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 18:21:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3 : když spouštíš hru tak 1 tabule a než dáš play tak tam to je ale nesmíš tam mýt háčky čárky ;-) a příště plz piš pod virtual bus a ne pod virtualní dp sorry redakci
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Praguetrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 1-2009
Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 18:37:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Masinka: omlouvám se
Tomas25 nechceš zařidit SPZ ? na Mana ?
a k VDP dnes na lince 1 v Nymburce byli zkoušeny vozidla Lc956 C954...zavěrečné hodnocení jsme plně spokojeni....
PRAGUE-TRANS.WBS.CZ
ICQ 408 012 054
EMAIL: PRAGUE@SEZNAM.CZ STAF.ER @SEZNAM.CZ
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 652
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 18:54:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Praguetrans: Zatím tohle nemám v plánu.
Ale radši příště použij SZ, aby nemuseli Mašinka nebo Martin_zlivský dávat podmínky či ban.

(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1978
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 19:30:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

HŠH Trans Slezsko plní požadavky města Frenštát a bude zavádět ekoLOGICKÝ provoz na místní MHD a některých příměstských linkách.
Timto naše DS vypisuje výběrové řízení na dodání:
- 2 třídvéřové vozy, délka 12m, pohon CNG
- 4 dvoudvéřové vozy,délka 12m, pohon CNG
Výsledky výběrového řízení zveřejníme v polovině unora.
Děkuji za pozornost

(Příspěvek byl editován uživatelem Axer.)
3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 20:08:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes (t.j. 22. januára 2009) bol do HŠH Trans Slezsko, a.s. prevádzka MHD Frenštát zapožičaný z MHD Rožkovce TEDOM C12G EČV RE-657BY. Vozidlo bude jazdiť u dopravcu jeden týždeň ako predvádzacie vozidlo. Vozidlo bude dočasne nahrádzané záložnou Karosou B732.20 EČV RE-767AZ.
www.sadre.wbs.cz - stránka môjho VDP
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1979
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 20:46:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na zapůjčený TEDOM u nás na vozovně čeká jeho dvoudvéřový kolega zapůjčený přímo od výrobce. Oba tyto vozy budou celý týden jezdit na linkách spadajících do provozu Frenštát pod Radhoštěm

Dále nabízíme k prodeji tento vůz


VŮZ PRODÁN DS FILOBUS

(Příspěvek byl editován uživatelem Axer.)
3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
Dawedoprava
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 1-2009

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 21:09:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vážení autobusový dopravci! Rádi bychom vás upozornili na nového autodopravce v oblasti spojů Praha - Menší vesničky a trasy v nich. Hezký zbytek dne přeje Dbus.

PS: Vyberte Anketa nové logo na http://trainz.wbs.cz/Vbus.html heslo do sekce je 123 děkuji Dbus
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 1-2009

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 21:29:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dne 22.1.2009 do konce Července 2009 budou z provozu vyřazeny veškeré vozy tipu Solaris ev. čísel 4700 - 7000 - 7500.Vozy nejspise budou zešrotovány. foto na www.info-indi.xf.cz
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 21:31:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes pred pár minútami dorazili nové autobusy Karosa C964E v počte 3 kusy jeden pre Trnavu a dva pre Piešťany od dealera Karosy. Autobusy prejdú prelakovaním, dostanú ŠPZ a idú do premávky. Týmto sa z premávky PHD v Piešťanoch odstavia Karosy C734 ktoré sú posledné dve v hroznom stave. Budú prevezené do hlavného strediska, a popremýšľa či sú schopné prejsť G.O. alebo použiť ako ND. Ďakujem, pekný večer, s pozdravom generálny riaditeľ LUKYTRANS a.s.
Čo sa týka G.O. objednávky môžete posielať už zajtra ale na email lukytrans@azet.sk

EDIT: Od Info-indi bol odkúpený autobus Solaris Urbino 18M. Nevieme presný príchod, ale začiatkom Februára by malo vozidlo doraziť. Ďakujem

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 655
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 21:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Infoindi: Sděl důvod proč chceš dávat na šrotaci vozy Solaris?
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 1-2009

Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 21:55:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Tomas25: Vozy Solaris jsou poruchové a nikdo mi s tím nechce jezdit stejnak se čekalo jen na dobu doručení Ciťáků a pak by šly stejnak pryč a doba nastala.
Adamav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 9-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. ledna 2009 - 21:59:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dne 20.1 2009 bylo do společnosti Bmhd_as dodáno 20 nízkopodlažních vozů značky scanie jedná se o vozy 2x 12m, 3x 15m a 15x 18m. Dva 18m vozy obdrželi pouze troje dveře, kvůli předpokládaného nasazení na letištní linku.
Bližší info ještě uveřejníme.Fotky budou dodány během zítřka a výkendu.
ICQ 420-182-669
Skype adamvavrinec
Infoindi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 03:54:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj chci se zeptat sháním starej Ciťák se starou palubkou dlouhej nebo krátkej nevíte nekdo kde se dá sehnat? Předem děkuji
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 7-2008

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 14:47:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aj po výjazde vozidiel na CNG na cestách virtuálnej Trnavy zostal Ikarus 280.08 ktorý dnes brázdil linku č.1, namiesto už opravenej Karosy C744.1902. Taktiež sa v premávke zajtra ukážu Karosy B832 ktoré dnes dostali ŠPZ.
Fotoreport:


Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 16:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dňa 18.1.2009 dorazil k nám do Restova testovací autobus Pety RIDE II. Je nasadzovaný na linky 10 a 16 a jazdiť u nás bude do 26.1.2009.


Dňa 16.1.2009 sa skončil test autobusu Mercedes-Benz CapaCity.

Vozidlové novinky:
Autobusom Karosa B932 (9001-3) bolo inštalované hlásenie zastávok. Momentálne chýba hlásenie v MHD už len autobusom SKYesBUS #2301, MAZ #4101 a všetkým Karosám B961 (7001-3).
Autobusy Karosa B961 #7001 a #7003 sa v mesiacoch február - marec podrobia veľkej prehliadke.


S pozdravom Tempral Trans a.s.

(Příspěvek byl editován uživatelem comfort.)
Alkohol je pes a pes je najlepší priateľ človeka

Tempral-Trans.tk -vDS Tempral Trans
Soldex.tk -vystrihovačky košických električiek