K-report
 

Archiv do 8. února 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Hry a simulátory » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv do 8. února 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Thunderman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 10-2007
Odesláno Středa, 04. února 2009 - 16:23:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvám se za OFF-TOPIC
Tomino
Já operuju z Ostravy směr Frýdek Místek a dál. Konkurenci nemám, ale vše je jednou poprvé
coolM
Ale hoši vy děláte jako by se bortil svět.. když zrušíte svůj VDP ... NECHAPU VAS.
Ať už je to VDP nebo účet na travianu tak když někdo do něčeho "vrazí" spostu času a pak mu to někdo jako vy nebo jiní neregistrovaní "uživatelé" kazí tak, že už na to nemá nervy tak je mu to líto...
KONEC OT

A teď po dlouhé době něco z OWL TRAVEL a.s.
ELE Alpina jsou momentálně stále v garáži, protože jde o první aplikaci ELE výzbroje do jiného vozidla než naší výroby tak je potřeba vše řádně otestovat pro zajištění bezpečnosti cestujících a také zajistit, aby údržba probíhala jak má. Od toho jsou taky v našich dílnách technici HDS a.s.
Kde naši soudruzi neudělali chybu aneb
S VARIEM NA VĚČNÉ ČASY
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 695
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 04. února 2009 - 16:37:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z VDP ČSAD Bílý Hrad: Od uživatele Ondrah (firma O&H Trans), který ukončil svou firemní činnost jsme odkoupili vůz Škoda 21 AB. V pátek nebo v sobotu dostane autobus firemní lak a logo. V neděli (možná v pondělí) se zařadí na některou z linek MHD Bílý Hrad.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 7-2008

Odesláno Středa, 04. února 2009 - 17:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po vzdaní sa pobočky Brno je stále na predaj autobus Karosa B941E. Záujemcovia hláste sa na lukytrans@azet.sk alebo cez ICQ. Ďakujem (fota autobusu nájdete vyššie (resp. môj príspevok 433)
Ďakujem, pekný zvyšok večera
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 04. února 2009 - 18:43:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes bylo rozhodnuto,že ČSAD Březiněves spol. S.R.O. zakoupí pro rozvoj vnitrostátní dopravy 5 Karos LC 735/736. Karosy půjdou na nové linky z Prahy do okolních obcí a vzálenějších měst až do španělského Madridu. Nové dálkové linky budou jezdit od 10.2.2009 . Novinkou budou nově zbarvené zájezdové autobusy kromě těch,co jezdí pravidelně v PID. Nové nátěry představíme zítra večer.
Více informací přibude v průběhu zítřka na stránkách společnosti.
----------------------------------------------------
Jinak na strákách se objevily nové Jízdní Řády a musel jsem předělat Jř pro linku Praha-Brno-Bratislava,protože měl Lubomír Hladík stejné časy odjezdů
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 04. února 2009 - 18:45:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano po domluvě z Martinem Zlivským jsme se domluvili na řešení a přístup mi byl znovu (naštěstí) umožněn

Ale k dnešnímu provozu:
NEHODA!
V odpoledních hodinách kolem 16 a 17:00 mezi Tuhnicemi a AN stala dopravní nehoda autousu typu Karosa B732 ev.č.306 spz 2K5 4519. Autobusu z ničeho nic praskla pravá zadní pneumatika a autobus se stal neovladatelným,avšak aby toho nebylo málo řítil se k přechodu kam se zrovna chystali vejít dva mladí zamilovaní lidé. Začal jsem ihned troubit a brzdit jako to jen bylo fyzicky možné. Naštěstí byli oba mladí duchapřítomní - stačili mně s autobusem zaregistrovat a od okraje vozovky uskočili. Když jsem najel přední částí na chodník a na ostrůvek mezi pruhy a "zadek" mi zůstal na vozovce,čekal jsem nejhorší a to,že to do nás někdo napálí. Řidiče musím pochválit za to jak rychle zastavili a spěchali k nám se starostmi,zda-li nám nic není. Ihned jsem otevřel dveře a volal rádiem na dispečink ať nám pošlou na místo RZS Karlovy Vary a PČR a náhradní autobus i s řidičem. HZS naštěstí nebyla potřeba. Než jsme zkontolovali všechny byla tu první hlídka PČR,nikdo neutrpěl zranění až na starší paní,která se chystala zřejmě posadit po nástupu na nedaleké zastávce.Při pádu se "jen" uhodila do hlavy a tak jí RZS převezla do nemocnice. Vše dobře dopadlo a zandlouho tu byl náhradní autobus-Tedom 123G ev.č.320 naložil cestující a z celkovým osumnáctiminutovým skluzem odjel směr Otovice.

A nyní Fotoreport od nehody:
Autobus vyfocen krátce po výstupu cestujících nějakým zvědavcem

Fotografie do archivu PČR o této nehodě

Takto s pomocí mého svědectví zrekonstruoval nehosu policejní PC jímž byl vybaven vůz dopravní hlídky

A zde je náhradní autobus,který dojezdí zbytek směny, míjící se s odstavenou karosou...


Karosa si půjde stoupnout na rampu,zatím vypadá že jí čeká nějaká drobnějsí oprava + kontrola pneumatik,znova,protože nedávno prošly přezutím všechny ve vozovém parku(konec září 2008)

Pěkný zbytek dne přeje šokovaný a třesoucí se ředitel LUKYTRANS a.s. provozovna Karlovy Vary
Karosa Irisbus Ares 15m... The BEST Bus..
E-Mail: EvzenekPlechsmidu@seznam.cz
ICQ: 432642789 (pls jen když něco potřebujete)
Ředitel vDP LUKYTRANS a.s. ,Karlovy Vary
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1537
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 04. února 2009 - 20:22:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska k nám do DP dorazila LC936 zakoupená u jistého autobazaru za 1.300.000,-. Je ve velmi dobrém stavu i co se týče výbavy a bude nasazována na objednané jízdy (zájezdy, doprava zaměstnanců, atp.), či jako záložní vozidlo. Zatím čeká na RZ.

www.bus-mafia.wz.czDance radio
modelování:Pokoušim se do Mafie dostat B732.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 557
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 04. února 2009 - 20:25:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oddnes sa spoločnosť PFM-Trans stáva predajcom/dealerom vozidiel BMW 325i.

Zatial si objednali spoločnosti:
DolphinBUS - 7 kusov.

Viac info už zajtra na webe www.pfmtrans.tk / www.pfmtrans.wbl.sk
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.mhdbb.tk

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 7-2008

Odesláno Středa, 04. února 2009 - 21:02:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes už po dlhej dobe dorazili nové autá BMW 325i od výrobcu v počte 5 kusov. Autá dostanú ako dve dispečérske, jedno revizorom, jedno pre vodičov (služobné) a jedno riaditelia. Čo sa týka Karosy B941E pre nezáujem bola nahradená v Piešťanoch namiesto Karosy B741 s vážnou poruchou motora. Tá bola dopravená do Trnavy na opravu a uvidí sa aká je škoda vysoká.
Foto:


(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 697
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 04. února 2009 - 21:06:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byly dodané 2 vozy BMW 325 i do firmy ČSAD Bílý Hrad od PFM Trans, který nám dohodil tip, že má ještě 2 vozy v bazaru. Pokud se tato auta jako služební osvědčí, koupím je i do ČSAD Tomášov a PT Group. Fotka vozů bude zítra.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 698
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 04. února 2009 - 22:00:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak přidávám aspoň foto BMW 325 I z Bílého Hradu. BMW z Vidlákova bude odfocené zítra, poněvadž ho musíme přestříkat do firemních barev.



(Příspěvek byl editován uživatelem tomas25.)
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 09:35:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Právě se stala dopravní nehoda karosy irisbus citybus.Nehoda bez zranění.Fotky zde:

Více informací později
DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 11:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zpátky k nehodě:Podle policie autobus dostal smyk na náledí,řidič nezvládl řízení a naboroural do domu,tvrdí náčelík policie David Ducháček.Vůz byl právě odtažen do vozovny a škoda na autobuse je 150000kč.

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 47538
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 13:10:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doporučuji si přečíst:
Diskuse na Novinkách čeká výrazná změna
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 13:36:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, po dlouhé době se vzpamatovala společnost DPKB-v, a.s. (Dopravní podnik KAROSA Brno- venkov, a.s.). Autobusy jsou po bývalé společnosti Brno trans, a.s. Dále jsme odkoupily pozenky u Veverské Bitýšky, kde budeme působit. Jako Generální ředitel společnosti bych se chtěl zeptat, kdo nyní působí v centru Brna, abych mohl dostat povolení. Chtěli by jsem zařídit Linku k NC Královo pole. Všechny ostatní linky jsou vedeny do Brna- okolí. Předem Děkuji.

}S pozdravem
Generální ředitel DPKB-v , a.s.
Tomáš Kovařík- mladší
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 439
Registrován: 7-2008

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 15:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes Vám prinášam pár tradičných aj netradičných fotiek autobusov v LUKYTRANS Trnava na MHD :-)


Ďakujem za pozornosť, pekný deň prajem
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 558
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 15:27:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes boli dodané do spoločnosti DolphinBUS 7x BMW 325i dokopy za cenu 93 100 € (2 800 000 Sk).

S pozdravom generálny riaditeľ spoločnosti PFM-Trans, Pavol-Filip Malý
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.mhdbb.tk

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 15:36:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jsme zakoupily 10 autobusů Irisbus Citelis Cng.Zde je fotka 19ctky:

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 17:32:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S vozidly BMW od PFM Trans je společnost ČSAD Bílý Hrad spokojena, takže bylo rozhodnuto o koupi dalších 4 bmw pro zbývající VDP (ČSAD Tomášov a Pocky Trans).
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.integrsys.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 725
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 17:40:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes boli dodané do DolphinBUS Bratislava vozidlá-

BMW 325i od dealera PFM - 2ks
Karosa B941E od dealera - 7ks

Karosy možno dostanú LBC (ako nedávno GOčkované B732 a táto reklama sa mojim kámošom veľmi páčila robil som ju od základov)

BMW prišli aj do Zvolena (1ks) a Brna (2ks).

Fotoreportáž Karos:


S pozdravom, generálny riaditeľ spoločnosti DolphinBUS, Tomino Men.
www.autobusova-doprava.tk - DolphinBUS, a.s.
ICQ - 489-696-538
!!!Karosa FOREVER!!!
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 18:19:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dpzž Prodává vůz Ikarus 293.Fotografie zde:

Kontaktujte mě na zdislav1@seznam.cz
DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 19:30:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kvůly nazájmu vůz bude sešrotován
DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 559
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 19:47:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám záujem.
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.mhdbb.tk

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 20:11:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vůz byl prodán uživately pfm10 + Nějaké fotky:

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2009 - 21:25:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z ČSAD Tomášov: Do Tomášova byl zapůjčen na testování autobus Volvo B10LA Säffle 5000. Bude sloužit prozatím na lince číslo 109. Pokud se vozidlo osvědčí, zakoupíme jej. Fotka vozu na lince bude zítra.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2033
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 10:06:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes do provozovny Frenštát pod Radhoštěm dorazily 4 objednané TEDOMy L12G. Vozy jsou prozatím odstaveny na vozovně a čekají na SPZ, v provozu by se měly objevit během příštího týdne.
3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 13:35:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes dorazil do Kalových Varů zapujčení Solaris urbino 15m cng.Nějaké fotky:


DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 703
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 13:50:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to 399: Jaksi to jako CNG nevypadá. Nemá to totiž takovej box na lahve. Skutečný cng solaris urbino 15 vypadá takto: odkaz
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 14:24:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25:Mě to takhle napsal DPKO + Nějaká fotka z dnešního provozu:

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 7-2008

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 14:39:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po oprave Karosy B741.1908 CNG (Pobočka Piešťany) Karosa B941E išla na predaj ale už je predaná. Autobus prevzal už nový majiteľ SAD Detva a.s. dúfame že sa bude páčiť :-) Čo sa týka Karôs B941E/B932E s dovážaním je koniec. Dnes dodáme svoju poslednú dodávku pre Dado trans a.s., Martin a finito, pretože už nemajú takých vozov :-( Ďakujem za pozornosť, LUKYTRANS a.s.
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 704
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 14:42:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to 399:Teď čistě jiná otázka: Ty máš pouze jednu linku Horní Slavkov, Domky a využíváš na to každej den jinej bus? Být tebou, tak bych se snažil obsadit větší město s větším počtem tras.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 14:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas 25:Ta linka jezdí Karlovy Vary-Horní Slavkov,domky a zpět+ Nějakej školní spoj po Varech.Na této lince se děně vystřídá 6 busů.
2x Kloubový
3x Nískopodlažní
1x poschodák
DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 705
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 16:45:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidávám slibovanou fotku autobusu Volvo B10LA Säffle 5000 na lince 109:


www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 19:40:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

NOVINKA !
Dnes k večeru byla do firma Lukytrans poslána naše jediná Karosa B841 na střední opravu. Autobus dostane nově zadní čelo a BUSE PANELY. Po příjezdu možná celovozovou reklamu. Nyní foto z dnešní "poslední jízdy":

S pozdravem, majitel společnosti CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 366-430-465
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Battle_droit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 20:14:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes ráno sa stala nášmu dopravnému poydniku Speed Bus nepriemná udalosť.Zhorel náš jediný autobus Karosa B732.Ale na šťastie k nám dnes do dopravného podniku Speed Bus došlo 6 nových autobusov. Všetky pre nás doviezla z Česka spoločnosť PFM-Trans, a.s:

Karosa B732,
Karosa B952E,
Karosa B961E,
Karosa Citybus 12M,
MAN NL243 Lion's City CNG,
Volvo 7700A

S pozdravom tajomník spoločnosti SPEED BUS.

Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1581
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 20:28:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

399:Solaris Urbino III CNG ma na streche plynovú nádrž
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 706
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 20:42:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Hugo: to jsem mu psal o pár příspěvků výše. A asi nějak tak ten solaris ve vbusu s plynovou nádrží vypadá (přiložil jsi snímek).
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 20:55:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pár snímků z dneška:


Za malou chvíly se bude dělat oplechování karosy c744,tak zde jsou fotky před opravou:

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2034
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 20:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak TEDOMy dostanou SPZ 6T0 7485-89. Zde je foto jednoho z nich+další dvě fotky z dnešního provozu

3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 707
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 21:31:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byl prodán uživateli Medvídek autobus značky Mercedes Benz Citaro Reisebus.
www.dptomasov.webgarden.cz - web VDP ČSAD Tomášov
www.tomovastranka.wgz.cz - můj web o Vbusu
www.busyvbus.7x.cz -web VDP ČSAD Bílý Hrad
www.autobusroku.wgz.cz - web VDP Pocky Trans
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 22:48:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opůechvání vozu bylo dokončeno.Fotografie zde:

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 7-2008

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 23:05:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes po oprave motora vo výjazde autoškolská Karosa LC735.20 ex. HŠH Trans Slezsko a.s.
Autobus si bol vyskúšať nový vodič, ktorý si u nás robí skupinu D a dnes bol na jeho predposlednej jazde :-). Zajtra sa budú dokončovať Stredné opravy pre SAD Detva a.s. a ČašŠpi Trans a.s. a autobusy behom sobotňajšieho večera alebo nedelného rána by mali doraziť späť k svojim majiteľov. Ďaľším zaujímavím vozidlom je Karosa C734.1340 z pobočky Levice ktorá bola preradená a zgenerálkovaná pre Trnavu. Týmto ďakujem môjmu kolegovi (riaditeľovi pobočky Levice) za peknú opravu a na oplátku bola poslaná zgenerálkovaná Karosa LC736.1022. Taktiež sme dostali informáciu, že vozidlá sú ešte u nejakých dopravcov vo FR tak ak by mal niekto záujem o Karosy B931/2E alebo B941E nech sa ozve na lukytrans@azet.sk alebo cez ICQ. Ďakujem, pekný zvyšok večera Vám praje vDP LUKYTRANS a.s.
Čo sa týka Karosy C734.1340, po dlhej dobe sme vybavili papiere na ŠPZ, a zaradí sa na prímestskú dopravu
A samozrejme pár foto :-)


(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2035
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 06. února 2009 - 23:48:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem si dneska na noční vzal Irisa 2T9 9725 tak tu přináším pár fotek.

Poslušně hlásím, že šichta proběhla bez problémů a Iris spí na vozovně v NJ . Dobrou noc
3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1544
Registrován: 2-2007

Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 10:02:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

399: téda, to je rychlost. Kdyby to tak šlo i ve skutečnosti, aby to bylo tak rychle oplechovaný.
www.bus-mafia.wz.czDance radio
modelování:Pokoušim se do Mafie dostat B732 a začínám stavět Škodu Felicii.
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 10:37:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes, 7.2. poprvé vyjel náš nový autobus SU 12 III na linku, kde bude nastálo. Jedná se o linku 1510 05 (Jeseník - Javorník). Autobus bude mít svoji garáž v naší provozovně v Jeseníku. Autobus již dostal i nový nátěr, a to bílo-červenou kombinaci. Viz fotografie z dnešního rána:

S pozdravem, majitel společnosti CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 366-430-465
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 11:16:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa_b731:-Ono totiž na tom pracovalo 15 lidí.Zde nějaké fotky ze včerejška:

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 565
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 11:40:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes bola do premávky zaradená Karosa B832.1654 odkúpená od OH Trans. Autobus dostal novú ŠPZ HS-241BB, ale ostal pôvodný náter v štýle OH Trans. Zároveň bola kúpená Karosa LC956, pretože vo februári PFM-Trans plánuje zaviesť dialkovú linku. Ale to až potom.
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.mhdbb.tk

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 13:17:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes Vám zde předvedeme naše logo DPKB-v.
LOGO spoleènosti DPKB-v, a.s.
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 21:15:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinka z Karlových Varů:Dnes Karosa B931 dostala reklamu na monopoly word turnaj 2009.Zde je malá ukázka:

(Pozor reklama není dodělaná ale zdůvodu málo autobusů v garáži Karlovy Vary muselo vyjet všecno co máme)
DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 21:48:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna večerná
Solaris Urbino 12III #2002, linka 14.


Tempral Trans a.s. -virtuálna dopravná spoločnosť
Soldex - Comfort -papierové modely košických električiek
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 7-2008

Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 21:49:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes boli do pobočky Karlovy Vary poslané novšie autobusy Karosa C964 v počte 5 kusov ktoré patrili pre vozovne Trnava a Piešťany a ich spoločný počet bol 25. Nastalo to kvôli tomu, pretože 10 kusov malo ísť pre Labskú Skálu, (ale riaditeľovi pobočky nechceli nejak ísť) tak nám ich vrátili späť. Vozidiel bol nadbytok ale, teraz je to v rovnováhe a to 10 v Piešťanoch a 10 v Trnave a 5 v Karlových Varoch. Vozidlá su od dealera v štardantnom laku LUKYTRANS ktorý je využívaný práve na prímestskej doprave. Ďakujem za pozornosť, pekný zvyšok večera prajem

EDIT: Málom som zabudol, že pre pobočku Karlovy Vary boli ešte z našej predajne zobraté Karosy C954E v počte 5 kusov.

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2038
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 22:18:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes na lince 910 229 Ostrava-Frenštát-Val-Meziříčí-Kroměříž-Přerov-Vyškov-Brno-Jihlava -Praha vystřídala Karosu C935E(NJD 4984) "nová" Karosa LC936E.1037, která byla od dnešního dne přidělena na tuto linku. NJD 4984 byla převedena do provozu Kopřivnice kde se usadila na lince do Jeseníku.

Dále Karosa Axer (5T7 1234), kterou jsme dovezli minulý rok z Francie vyjela z lakovny v novém kabátě.

3T4 8850, 2T7 4651/4653, 2T9 2597 best of VTM
Vlastík & Liduš nejlepší posádka VTM
Karosa žije dál!!!

www.mhdveslezsku.net
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 07. února 2009 - 22:20:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost BOH Trans prodává autobus:

Karosa B971.

Typ: městský (třídveřový)
Najeto: 550 000 km
Cena: dohodou

Chybí palubní deska.
Bližší informace nebo případní zájemci ať se hlásí na moji e-mailové adrese.
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Wolkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 7-2008

Odesláno Neděle, 08. února 2009 - 00:07:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prinášam Vám pár fotiek z výjazdu vozidiel MHD Trnava Piatok a Sobota :-)


Ďakujem za pozornosť. S pozdravom generálny riaditeľ LUKYTRANS a.s.

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
Tanner (Lukytrans)
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Web nášho vdp http://www.lukytrans.webgarden.cz/
ICQ: 432163205 Skype: Lukytrans
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 08. února 2009 - 00:32:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: to jsem z toho tvýho BOH Trans nadčenej
399
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 6-2008

Odesláno Neděle, 08. února 2009 - 01:02:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

image/bmp
Nový rastrový obrázek.bmp (345.8 k)

DOPRAVNÍ PODNIK ZDENDY A ŽOLÍKA A.S
HC ENERGIE KARLOVY VARY
MOJE STRÁNKY O MHD KARLOVY VARY:
mhd-kv.webovastranka.cz
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 08. února 2009 - 07:27:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To 399: Hele, já mám taky nedostatek autobusů a nepotřebuji půjčit. Ja si snimy totiž vystačím, mám totiž i kloubáky, takže kloubáky mi pomůžou


k VDP: Dnes byly odkoupené dva vozy a to mikrobus GAZ 2705 a autobus Karosa B731.20, který byl upreven pro invalidy s vozíky. GAZ 2705 budu sloužit pro přepravu našich zaměstnanců.
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 08. února 2009 - 08:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dpkbv: To je snad každýho věc sebe sama, ne ?

NYNÍ Z VDP:
Po dlouhé době vyjel opět na cesty náš Neoplan Megaliner G, který naposledy vyjel v říjnu 2008. Pokud by ale ovšem Szabadmadär GrandTourDelux 13 nedostal chřipku, Neoplan by nadále nejezdil. Nemá totiž kde ... Ale k věci: Neoplan, který dlouho nevyjel, již včera odpoledne vyjel na linku D Spolku, a to na D3, která má trasu Přerov - Zlín - Dubnica nad Váhom - Trenčín - Piešťany - Trnava - Bratislava - Gyor - Tatabánya - Budapešť. Aby se Neoplan provětral, musel zaskočit, jelikož Szabadmadärů máme pouze na počet linek a spojů. Nicméně teď přicházejí na řadu alespoň 4 fotografie zu jízdy - směr Budapešť :


S pozdravem, majitel společnosti CaŠšpi Trans, a.s.
--
Kontakt:
ICQ: 366-430-465
EMAIL(firemní): casspi-trans@email.cz
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 08. února 2009 - 09:40:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ondrah: Nebylo to směřováno na tvou firmu...

(Příspěvek byl editován uživatelem marek3.)
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Wolkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Medvídek_intouro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1001
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 08. února 2009 - 09:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

399: Po dohodě bych vám pár vozů zapůjčil. Mohl bych vám půjčit třeba C 734.1340, Mercedes O 305, Setru S 215 SL a třeba minibus Jelcz Vero. Tyto vozy ted' momentálně stojí v garážích a moc nejezdí - nejsou kšefty a lidi si radši objednaj nějakej zájezd'ák (LC 956, Axer, HD 12, Récréo, ...). Jinak název mého VDP je Autodoprava Tomáš Fous, zaměřuje se především na zájezdovou dopravu a sídlí v Královském Poříčí. Zde je jeden autobus na ukázku:


(Příspěvek byl editován uživatelem Medvídek_intouro.)
AD Miroslav Liška Kynšperk n. Ohří - Nejlepší dopravce

Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 567
Registrován: 5-2008

Odesláno Neděle, 08. února 2009 - 10:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes bola od spoločnosti DADO Trans, a.s kúpená Karosa B832 a Karosa B841. Sú to už posledné odkúpené Karosy 700/800, pretože v lete 2009 začne PFM-Trans obnovovať vozový park.

(Příspěvek byl editován uživatelem pfm10.)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100, www.pfmtrans.tk, www.mhdbb.tk

Veta mesiaca: "a zkus příště hodit na bus kola ono se to už osvědčilo prý to líp jede!!!" By axer