K-report
 

Archiv do 18. listopadu 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Ústeckém kraji » Archiv do 18. listopadu 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Denny_hozman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 8-2006
Odesláno Sobota, 07. listopadu 2009 - 14:45:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tak dávat 5 minut před zažité spoje JŘ má rádo i víc dopravců - díky této praktice byla za tichého potlesku ÚK téměř zlikdována linka Litoměřice-Praha DPÚK. Teď už většinu spojů zrušili (DPÚK), ale podívejte se do starších JŘ, popř.mohu dodat mailem. LT-Praha (1.spoj vždy SM druhý DPÚK) 5:50-5:55, 7:25-7:30 (dodnes), 9:30-9:35, 11:00-11:05, 13:00-13:05, 15:30-15:35, to vše bývalo...
Na Ústí-Praha jedou zase 4 expresy denně-z toho 2 v 15:20 (cestující "děkují" za skvělé proložení a "dohodu" mezi dopravci).

Takže žádná 90.léta, jde o normální stáletrvající praxi. (viz také aktuálně SA - Orangeways, linka do Berlína)
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 8-2006

Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 13:40:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak dnes jsem viděl tu setru p. Fedorky už ze samolepkou Busmatu
Božena
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.0.78
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 18:23:36    Odkaz na tento příspěvek  

Jak jsem slyšel tak BUSMAT měl dnes špatný den. Na IVECU DAILY diferák v háji, MB SPRINTER došla nafta na lince a MB 404 taky stojí ale nevím s čím.
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 8-2006

Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 18:30:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Božena "došla nafta" Ježiš, už ani toto neuhlídají? Vždyt to už si hází sami "klacky pod nohy". To je ta 404, jak bylo odstaveno policií?
Božena
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.0.78
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 18:36:20    Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvám se ne 404 ale 407.
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 10. listopadu 2009 - 00:13:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Má vůbec pan Matyáš jak to čtu s čím jezdit?
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2804
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 20:17:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...asi nemá. Teď jsem na ÚAN Florenc slyšel hlášení, že spoje BUSMATu s odjezdy v 19.55 a 20.45 budou sloučeny do jednoho, který odjede ve 20.30. To už je fakt síla . A v poslední době se podobné věci dějí denodenně. Jsem zvědav, kdy BUSMAT svou linku do Prahy zařízne úplně. Takhle to fakt nemá cenu.
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 8-2006

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 21:00:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen mě napadá, proč? Vždyť to není náhla situace. Napadá mě řešení v podobě zapůjčení vozu od nějakého dealera, jako prezentačka. Třeba by to na chvilku pomohlo. Ale nevim, nevim...už jsou moc na tenkém ledě
Božena
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.0.78
Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 21:08:12    Odkaz na tento příspěvek  

A kdo jim něco půjčí, když dluží kam se podívají.
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 613
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 12. listopadu 2009 - 07:22:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No myslím si že asi se nedočkáme v prosinci nového jízdního řádu...
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2864
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 12. listopadu 2009 - 20:30:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...To už asi nemůže dopadnout dobře.
Conecto A9 2U7 6600 má už místo nárazníku nějáký plech a něm přidělanou RZ.
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 614
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 12:42:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem slyšel že pan Matyáš si zase od nějakého nebožáka půjčil nějaký nový bus...měl by to být červený mercedes...víc nevím...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 274
Registrován: 8-2006

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 16:10:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak jsem slíbil, tak činím. Byl jsem se podívat jak v obci Zamachy tak i v Dobroměřicích. Foto jsem samozřejmě pořídil, jen toho světla nebylo moc...a v případě toho MB 404, fotit s bleskem hned vedle vrátnice se mi nechtělo. Mimochodem ty Isuzu Bogdan (či jak se to jmenuje) jsem potkal asi 2 v provozu. Pak když jsem odjížděl z Prahy v protisměru jsem viděl K+K s bastlem a tak po 1 km Axera Busmatu.



Od čeho to má ten MB? Mě to přišlo, jako kdyby někde nabral nějakou tyč. Jinak Intouro jsem nikde neviděl, asi jezdilo

Ad: Busmat: Je to ještě vůbec Busmat? Když mu jezdí p. Fedorka a ještě někdo...
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 16:43:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kebule: Ten MB 0404 to sklo má od odstaveného náklaďáku (TIR)...řidič prý před ním zabrzdil v dostatečné vzdálenosti a pak vystoupil se zeptat řidiče kamiónu jestli něco nepotřebuje...jelikož autobus má brzdy v háji tak se prý najednou rozjel a nabral ten kamión...takovouhle verzi jsem aspoň slyšel...
No pořád se to jmenuje stejně...a myslím že se to už ani nestihne přejmenovat...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 8-2006

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 17:01:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat: A to to auto lítalo klidně +-90km/h na dálnici?

Když jsem koukal na STK toho MB, myslím že byla do 1. poloviny roku 2010. Myslím, že už to opravovat ani nebude...

Mě by zajímalo, jak p. Matyáš ekonomicky myslí...dejme tomu, že má 10 vozidel. Z toho mu jezdí 2 - 3, zbytek nejezdí pro poruchu i dlouhodobou. Proč to sakra neprodá? I pod cenou, ale každá kačka se mu hodí. To samý ta fabka bouchlá na předek, co má u garáží...V dnešní době se pro to používá oblíbený pojem "optimalizace" (mimochodem myslím hned druhý po slovu "krize"). Kdyby to nabídl někam na východ, trochu to naleštil,... ne radši to nechá schnít...To je trochu blbá frajeřinka, navíc když mu "teče do bot", respektivě má boty ve vodě...

Opět mě napadá otázka: Proč? Proč to zašlo až tak daleko?
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 17:31:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kebule: Jenom 90km/hod...ten bus lítal víc...a to vím (dost jsem toho v něm zažil) byl to nejlepší bus do té doby než se na něm začli střídat řidiči a ty dobří co ho měli odešli....
No otázka je jak to bereš těch deset vozidel...jako Busmat+Busmat plus nebo jednotlivě?...Busmat jich jako firma podnikající na lince do Prahy určitě nemá 10...ale jako obě firmy dohromady...no když zavřem obě oči asi jo...
Proč se to děje se musíš zeptat v Zeměchách a ne zde...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6043
Registrován: 4-2006

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 17:41:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trochu naruším diskusi. Busmat nehledejte to by se musela pořádat jiná anketa (pojede-nepojede, zabaví cestou ten bus - nezabaví cestou ten bus, dojedeme-nedojedeme)
Dopravce Ústeckého kraje
1. místo Autobusy Karlovy Vary, a.s.
2. místo ČSAD Semily, a.s.
3. místo Autobusová doprava s.r.o. Podbořany

Přehled vítězů vedlejších kategorií:

Spolehlivost:

•Autobusová doprava s.r.o. Podbořany

Jednání dopravní obsluhy:

•ČSAD Slaný a.s.

Pohodlí a čistota dopravních prostředků:

•ČSAD Semily, a.s.

Přehled vítězů cena poroty:


1. místo ČSAD Semily, a.s.
2. místo Dopravní podnik města Děčína, a.s.
3. místo Dopravní podnik měst Jirkova a Chomutova a.s.


Nejlepším dopravcem Ústeckého kraje v letošním roce zvolili cestující společnost Autobusy Karlovy Vary, a.s. Na dalším místě se ve druhém ročníku ankety Dopravce roku 2009 v Ústeckém kraji umístil loňský vítěz, společnost ČSAD Semily, a.s., třetí příčka připadla Autobusové dopravě s.r.o. Podbořany. Letošní novinkou bylo zařazení Českých drah do seznamu hodnocených firem. V žádné z kategorií se však železniční dopravce neumístil.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3668
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 17:51:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ares1: Pěkné Sám jsem hlasoval pro AD Podbořany. Tahle firma se dost změnila poslední dobou, vyházela staré a bastlené sedmičky a nakoupila moderní Sory. Posílily se spoje. Firma evidentně kráčí správným směrem :-)

Všem výše dopravcům tedy gratuluji
About me ; web o Mansonovi ; moje články na iDnes
Icq 482-787-172

Moje fotogalerie Nové fotky z rekonstrukce Sokolovské !!!
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 8-2006

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 18:12:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat: Bral jsem to jen orientačně, ale myšlenka zůstvává stejná. Nejvíc to teď asi odnáší AXER, ne? Alespoň je vidět, že i přes bídnou údržbu je to železný vozidlo, teda pominu-li ty poslední problémy.

To Isuzu (Busmatplus) na té druhé fotce je něco nového?

Proč se to děje se musíš zeptat v Zeměchách a ne zde...Což o to, klidně tam dojedu, popovídám s ním, můžu mu říct i své myšlenky. Ale co já vim, jestli je p. Matyáš ochotnej o tom pohovořit...
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2805
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 18:28:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...ale i Busmat se o umístění snažil. Když jsem v jeho "revíru" byl, tak na všech vozech Busmatu plus byly plakátky informující o této soutěži - evidentně proto, aby pro něj cestující hlasovali a trošku mu tím napravili image. Holt se to asi nepovedlo...
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 617
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 21:55:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Také gratuluji všem dopravcům ...Hlavně AD Podbořany mě překvapili...obnovu vozového parku vzali jak se zdá správným směrem...za poslední dobu u nich se změnilo dost k lepšímu....
Kebule: Jo Axer je opravdu železné vozidlo...to snad přežije vše...
Ne to Isuzu už má déle...měl jich víc...jedno je ještě někde v bazaru (nedávno jsem viděl že je ještě pořád na něj inzerát) i s polepy Busmat plus...
Jenda z hk: Se ani nedivím že pro ně nikdo nehlasoval...lidi jsou na tu firmu už dost naštvaný...za to co předvádí...
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3674
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 22:18:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímalo by mne, jak dopadl KAVKA. Jestli už se lepší...
About me ; web o Mansonovi ; moje články na iDnes
Icq 482-787-172

Moje fotogalerie Nové fotky z rekonstrukce Sokolovské !!!
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2868
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 22:36:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat (614): To je asi týden co jsem zahlídnul červenýho mercedesa. Myslel jsem že patří K+K, byl to zhruba takovej jako má K+K toho šedýho.

V poslední době už jsem dlouho neviděl Illiade, Orlandi a Intouro. Možná ale že jsem na ně neměl štestí.

MMM: Myslíš to místní? Nebo linku MO - PHA?
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 618
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 13. listopadu 2009 - 22:42:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Louňák: To znamená že by to byl asi druhej 0404...
Orlandi je prodané...Scanie Lahti 451 snad taky...kolega Bobyk zde informoval (archiv do 10.září)...Intouro jezdí...
Určitě kolega MMM myslel linky ZDO které cestující hodnotili...nedotovaných linek se určitě soutěž netýkala
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3675
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 08:56:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolega MMM myslel linky ZDO.
About me ; web o Mansonovi ; moje články na iDnes
Icq 482-787-172

Moje fotogalerie Nové fotky z rekonstrukce Sokolovské !!!
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 278
Registrován: 8-2006

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 09:52:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Louňák: To Iliade, snad pořád stojí v areálu Tezas - Praha, Satalice
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 619
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 11:28:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kavka prodává Isuzu Turquise
http://www.tipcar.cz/isuzu/isuzu-turquoise--cz-100050053.html
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3681
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 11:38:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat: Se divím, že zrovna prodává malý Isuzu, který může posílat na míň vytížený linky. Nebo že by těch malejch busů měl moc?
Nevíte také, jestli už prodal C943? Popř. komu?
About me ; web o Mansonovi ; moje články na iDnes
Icq 482-787-172

Moje fotogalerie Nové fotky z rekonstrukce Sokolovské !!!
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1514
Registrován: 12-2005

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 11:57:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat:To už tam je přes půl roku.
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 620
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 12:08:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM: Myslím že ty ISUZU měl tři snad ne...A ty Karosy jsou pořád v nabídce co jsem koukal...
Švarc:Dřív jsem si toho nevšiml...a myslím že ani se tu o tom nikdo nezmínil...
Jinak v inzerátech je pořád Isuzu Turquise od Busmat plus a na stránkách Viva-leasingu je ještě pořád v nabídce šedivý Marbus B3 090 5U2 1461 od Busmat plusu...
Jo když jsme u těch Isuzu...Má AD Podbořany ještě pronajaté Isuzu od p.Danka?Nebo ho po nákupu nových Sor vrátilo?
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1515
Registrován: 12-2005

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 12:21:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat:To máš pravdu nikdo se o něm nezmiňoval.
MMM:Mám takovej dojem,že Kavka nakoupil Midwaye,já vím o jednom,ale někdo zde psal že jich má více,tak proto možná prodává to Isuzu.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3682
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 12:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat: Já už to Dankovo Isuzu nevídám. Možná se těma Sorkama doplnily stavy.
About me ; web o Mansonovi ; moje články na iDnes
Icq 482-787-172

Moje fotogalerie Nové fotky z rekonstrukce Sokolovské !!!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6044
Registrován: 4-2006

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 12:35:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AD Isuzu no oni myslím moc nejsou kvalitní takže je asi Kavka prodává z jediného důvodu. Jak se říká ať si to někdo odveze,hlavně že to bude co nejdál od baráku.
Na linky to není.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Slayer_
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 439
Registrován: 3-2004

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 21:59:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

C943 Kavka neprodal, stojí mu pořád v areálu Četrans v Mostě.

Bílé Midwaye má tuším celkem čtyři. Všechny ex. SAD-BBDS Bánská Bystrica.

O prodeji Isuzu se už mluvilo dlouho. Důvod prodeje však nevím, asi mají v plánu pořídit něco lepšího.

Jinak taková stará novinka, Kavčí LC936XE je po GO, nový bílý lak, doplněn červenými doplňky, v předu na masce má velké červené srdce.
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 621
Registrován: 6-2008

Odesláno Neděle, 15. listopadu 2009 - 14:19:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kebule: Omlouvám se za špatnou odpověď na tvou otázku z tvého příspěvku č.277, to co je na první a druhé fotce v tvém příspěvku č.274 je Otokar nikoliv Isuzu!Koukal jsem na tu fotku ještě jednou...ono je to z dálky skoro stejné...ale pak mě tam neseděli ty reklamy na Aisan...to Isuzu nemá to má Otokar...a Isuzu má i jiné zadní dveře...
viz zde pro porovnání
Isuzu Turquise


Otokar
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 8-2006

Odesláno Neděle, 15. listopadu 2009 - 16:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat: No mě se to trochu nezdálo, ale teď v tom porovnání vidm, že rozdíl v designu je minimální..Hele nic se neděje

Je něco nového z provozu?
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 622
Registrován: 6-2008

Odesláno Neděle, 15. listopadu 2009 - 21:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kebule: O ničem novém nemám zprávy...třeba někdo jiný bude něco vědět...
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2871
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 15. listopadu 2009 - 23:29:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska jsem si akorát všimnul Intoura A12 5U2 1464 na Praze, jinak o ničem nevím.

Ten Midway od Kavky se občas objevuje na raním spoji do Prahy
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 8-2006

Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 06:42:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Louňák: všimnul Intoura A12 5U2 1464 Omluv moji neznalost, ale Busmat má 2 Intoura? Vím teda jen o tom 2U5 7000...
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 06:58:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Ares1: nechápu proč se dopravce ČD neumístnil. Zvlášť, když v Ústeckém kraji jsou oproti světu napřed!

Více zde:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1593959
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2872
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 09:52:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kebule: To 5U2 1464 je Busmatu plus odkaz
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 623
Registrován: 6-2008

Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 10:24:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Louňák: Jo to MB Intouro A12 5U2 1464 teď většinou jezdí o víkendu do Prahy pravidelně...většinou s tím jezdí brigádník...ale s tím Intourem může do Prahy jen o víkendu...dostal na něj od kraje dotaci tak přes týden jezdí ZDO...
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 8-2006

Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 10:25:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Louňák:Aha, tak to jo. Děkuju. Že by se Matyášové mezi sebou domluvili? Už konečně?
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 624
Registrován: 6-2008

Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 10:29:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kebule: Oni se umějí domluvit...vždyť MB 0407 A10 3U8 10 70 je taky vlastně Busmat plusu oficiálně...ikdyž je to původně záložní vozidlo Busmatu...pak jezdilo na pobočce v Ostravě...pak se vrátilo domů a je z něj vozidlo Busmat plusu a teď jelikož nejsou busy tak pravidelně jezdí do Prahy...
Oni se myslím si umějí domluvit...ale dřív jim to tolik nezapalovalo bych řekl...takže místo toho aby o víkendu jel lepší bus od Busmat plusu...tak jel radši vrak od Busmatu...pan Matyáš v tom nejezdí tak je mu to jedno
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3696
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 13:43:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Abych tu trochu přerušil tu BusMatí diskuzi, tak jedno Isuzu od AD Podbořany:

About me ; web o Mansonovi ; moje články na iDnes
Icq 482-787-172

Moje fotogalerie Nové fotky z rekonstrukce Sokolovské !!!
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 8-2006

Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 18:56:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat: pak jezdilo na pobočce v Ostravě... teda teď si mi dal brouka do hlavy ... on má něco v Ostravě?
Božena
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.0.78
Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 20:14:31    Odkaz na tento příspěvek  

Oba dva BUSMATy nyní řidí pan Matyáš mladší a otec mu do toho kecá už minimálně. A v Ostravě jezdil asi půl roku a skončilo to velkým fiaskem a dluhem. Dle mích informací má pan Matyáš st. na BMW exekutorskou samolepku.
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2876
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 20:34:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Božena: Tak podle mě teď už to je definitivně jasný, že konec se dá čekat brzo :-)
Božena
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.0.78
Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2009 - 21:15:33    Odkaz na tento příspěvek  

Já si myslím že BUSMAT plus se bude držet zuby nechty. A BUSMAT to má jasný, pokud ho nebude ještě nějaký čas dotovat BUSMAT plus.
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 8-2006

Odesláno Úterý, 17. listopadu 2009 - 11:29:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tak tady jde hlavně o to, že Busmat plus, je s.r.o ,ne? Takže dluhy v případě této firmy by teoreticky mohly jít i nějak zamést. Velmi laicky řečeno...ale v případě Busmatu, neboli, jak je uváděno Karel Matyáš - Busmat, jde všechno jen na hlavu p. Matyáše... nevim, nevím, ale souhlasím s Boženou, že p. Matyáš ml. se nevzdá...Jestli to nakonec nedopadne tak, že Busmat půjde k ledu a Busmat plus se dá na Prahu...Samozřejmě jde o to za jakých podmínek a s jakým voz. parkem...
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 626
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 17. listopadu 2009 - 12:27:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

On už zase řídí obě firmy ml.Matyáš ju...tak to už se nedivím že to zase vypadá tak jak to vypadá...On Busmat plus dotuje Busmat?A z čeho prosím tě...obě firmy dluží na koho se podívají...
Kebule: V té Ostravě to byly tuším jen nějaké zaměstnanecké svozy...asi pokus o rozšíření firrmy...a nějak to nevyšlo
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 291
Registrován: 8-2006

Odesláno Úterý, 17. listopadu 2009 - 21:10:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat: Ad. Ostrava....Aha, takže tam působil ten MB 404?
Mě přijde, že i ta snaha by byla, ale dotáhnout to vše do konce...i když tady už na to chybí i peníze...
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 627
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 17. listopadu 2009 - 22:15:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kebule:S penězma jsou tu problémy pořád...myslím si že je potopila snaha prodrat se mezi kamiónovou dopravu...měli zůstat u té Prahy a byl klid...ne v Ostravě byl MB 0407!!!a nějakej Marbus možná,nebo ten snad ten Man...nmám info o ostatním co bylo v Ostravě nasazeno ale ten MB O4O7 tam byl na 100%
Turancar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 7-2008
Odesláno Středa, 18. listopadu 2009 - 10:15:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vážení přátelé,

omlouvám se za delší dobu odmlky a rád bych přispěl svojí troškou do jinak velmi rušného mlýna. Zejména abychom ulevili diskuzím o Busmatu, dovolím si na malý moment změnit téma a osvěžit pár fotečkami z vlastní tvorby :-)
Turancar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 7-2008
Odesláno Středa, 18. listopadu 2009 - 10:22:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

fotky v příloze - zřetelný rozdíl mezi ISUZU Turquoise a Otokar Navigo, který by snad jednou pro vždy mohl ukončit tuto nesrovnalost /jinak je naprosto běžné, že si lidé pletou IRISBUS Proxys, Iveco Otoyol, Temsu Powerbus a v neposlední řadě i Otokar nebo nedej bůh BMC s ISUZU, což je na můj vkus příliš mnoho záměn :-)/
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 7-2005

Odesláno Středa, 18. listopadu 2009 - 10:24:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.otomoto.cz/index.php?sect=show&id=T1424621

Další Kavkova C 934 na prodej.
Turancar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 7-2008
Odesláno Středa, 18. listopadu 2009 - 10:40:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinka pro rok 2010 - ISUZU CITIMARK Euro 5 EEV, 9 metrů, 75 cestujících, motor vzadu, klima v předu. Vše jinak. Po dvouletém testování ve Španělsku, Rumunsku a Turecku proběhne atack na trhy EU. Schválně kde se objeví jako první ??? :-)
Turancar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 7-2008
Odesláno Středa, 18. listopadu 2009 - 10:43:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a jelikož sem se byl na otočku juknout na Busworldu v Kortrijku tak posílám omlazený Turquoise Euro 5 pro rok 2010 :-) Přeji hezký den všem.
Božena
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.0.78
Odesláno Středa, 18. listopadu 2009 - 17:58:11    Odkaz na tento příspěvek  

Vrátím se k BUSMATu a k té Ostravě. Jezdilo tam : Ford Transit, MB Vario, MB 407, MAN Tezeler. Jezdilo - spíš bylo odvezeno a některý toho moc tam nenajezdili.
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 8-2006

Odesláno Středa, 18. listopadu 2009 - 19:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tím Manem je myšleno toto? MAN TEZELLER

Jestli ano, to vypadá jako nějaká Čína..