K-report
 

Archiv do 25. května 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy v Brně » Archiv do 25. května 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Radek_havlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 06. května 2009 - 16:37:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dva exponáty ze Slatiny:

A na závěr skoro exponát 3193 v prázdné vozovně:

Editovano uživatelem Radek Havlík MHD fotogalerie pejsek10.rajce.net
Mour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 07. května 2009 - 17:06:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z 3193 vykuchaná stejnosměrná výzbroj včetně trakčního motoru.Takže momentálně jenom exponát.
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3272
Registrován: 9-2004

Odesláno Čtvrtek, 07. května 2009 - 20:45:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U zastávky Anthropos směr Jundrov asi kolem sedmé odstavena 3005 (zřejmě, eviďák jsem chytl taktak) v takové pozici, že za ní jedoucí řidič 3259 musel odstavence objet najetím na ostrůvek - nevím, jestli výsledkem tohoto počinu byl pomuchlanej plastovej nosič dopravního značení umístěný na ostrůvku.
Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
3034
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 1-2009

Odesláno Sobota, 09. května 2009 - 08:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč 3031 nedostala venkovní naddveřní signalizaci?
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1235
Registrován: 5-2004
Odesláno Sobota, 09. května 2009 - 12:43:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

21Tr Aerodynamic Tuning Edition:




parodie na moderní nízkopodlažní tramvaje
Honny
Neregistrovaný host
Odeslán z: 91.203.96.52
Odesláno Sobota, 09. května 2009 - 14:08:19    Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem teď viděl, jak 3611 zavřela všechny dveře, jedny se nezavřely a bez problému se to rozjelo. Ty ochrany, nic?
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3475
Registrován: 5-2005

Odesláno Sobota, 09. května 2009 - 19:50:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honny - tlačítko "SECU" umožňuje jízdu i s otevřenými dveřmi. Stejně tak jako to umí všechny předešlé typy trolejbusů, akorát to není tlačítko ale vypínač (v případě 21 a 22Tr skrytý) a nejmenuje se SECU ale odblokování dveří
Kroměštěp kruciprsk hleďkloč uhnibrč klápště, brčplyš drátěkruť nebo cože vlastně.
Wall
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 5-2009
Odesláno Neděle, 10. května 2009 - 08:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pravděpodobně jeden z mála řidičů co to uměl použít
Rez
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 9-2008

Odesláno Pondělí, 11. května 2009 - 15:13:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Historický trajf na běžné lince je super nápad. A co třeba takhle nějakou speciální polookružku? Po, v současnosti, manipulčních tratích. Drobného, Bubeníčova, Milady Horákové, Koliště, Tábor... Nějak tak, jak kdysi jezdila t-150?
P.S.: můj šotonápad
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3811
Registrován: 7-2003

Odesláno Pondělí, 11. května 2009 - 17:54:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moc prekladani.
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál.
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3289
Registrován: 9-2004

Odesláno Pondělí, 11. května 2009 - 20:24:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz, dělá se u VP trolejbusů i nějaká revize BUSE tabel? Koukal jsem na čelní tablo u 3224 s inverzním nápisem služební jízda a bylo to pěkně děravý.
Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
Freekey
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 11. května 2009 - 23:59:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslel jsem, že do toho BUSE stačí pořádně bouchnout pěstí... ale asi teda ne...
Chci kvalitni IDS, ktery prinasi cestujicimu nove moznosti, ne nove problemy a starosti
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3483
Registrován: 5-2005

Odesláno Úterý, 12. května 2009 - 19:50:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak já bych ze slušnosti odpověděl na pár dotazů.

3273 je prostě někde v Brně. Já myslím že to je jedno. Kdo by po tomto skvostném 14let starém vozu plném koroze a hnusu prahl, třeba uživatel 3034, tak má smůlu, protože vůz je do VP odstaven a příkazmo je vypravovat ho jen v krajním nedostatku jiných vozů.

Proč nemají 21 a 22Tr reklamu, to není kupodivu až tak nezajímavý dotaz, ale odpovědět přesně na něj neumím. Údajně tomu brání jakási smlouva mezi majitelem designového know-how (Škoda nebo ing. Kotas nbo bůhví kdo), kvůli které mají být vozy v nynější kombinaci. Osobně si myslím, že je to celé výmysl DP a že nalakovat 21Tr do jiných barev není absolutně žádný problém. Jiná věc je, že reklamy na trolejbusech jsou v Brně všeobecně vyjímečné a když už, neposkytují objednateli takovou plochu jako na 14Tr.

3016 má naddveřní signalizejšn jako jediná. Protože je to dobrý nápad, nebyl kolegům tak jako vždy schválen s odkazem mimojiné na to, že prý je to moc drahé. Abyste si udělali obrázek, dohromady to stálo asi 2.100 korun, což je např. cena nového volantu na 21Tr, tedy evidentně částka, na které by DP při svých stamilionových výdajích zkrachoval. Celé je to k pousmání, kdyby nás ovšem vedení Dp nenutilo neustále "přemýšlet inovativně, vymýšlet zlepšováky apod", aby vzápětí, když nějaký zlepšovák vymyslíme, tento byl kategoricky zamítnut. To se týká např. staniční brzdy na 14Tr, poptávky na 14Tr, elektrických zrcátek na 14Tr, světýlek nad dveře na 21Tr a bůhví čeho ještě. NJá osobně jsem během posledního půl roku zcela ztratil chuť dál cokoliv vymýšlet, co by bylo pro dobro provozu, řidičů nebo vás cestujících. Je to o lidech - v Ostravě například by se nám vysmáli, protože tam jde všechno. Kolega Davidov ví o čem mluvím.

co tam máte dál...

Buse, alespoň v Komíně, postupuje při VP částečné rozebrání, vyčištění a opravu nefunkčních DOTů. V Husovicích se tuším pouze zvenku umeje. Efekt tzv. "rozsypaného čaje" je způsoben buď stářím transparentu, nebo jeho dlouhým "stáním", případně i běžným provozním podpětím palubní sítě 24V (dlouho zapnutý nenanstartovaný vůz). Opravdu stačí dobře mířená rána do transparentu a DOTy se převrátí. V podtstatě se nejedná o vadu Buse panelu, je to vcelku normální. Po pár projetích kanálama a výtlukama (= v Brně všude) se to spraví samo.

Další...
Kroměštěp kruciprsk hleďkloč uhnibrč klápště, brčplyš drátěkruť nebo cože vlastně.
Sxman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 746
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 12. května 2009 - 20:43:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Verusha: Ad reklama na 21 Tr. V Jihlavě si s tím hlavu nelámou, tam už byly z celkového počtu 10 vozů v reklamním laku 4 vozy, další měl několik let celolep, a jednomu z těch 4 vozů byl po odstranění reklamy přestříkán lak z reklamního podkladu na celomodré provedení alias nové barevné scéma DPMJ, ve stylu ani kapka barvy, která ve skladu zbyde nesmí přijít na zmar. V Brně je to nuda, všechny vozy stejné.

Ať se Brno v šetření inspiruje v Jihlavě. Vy posíláte na generálky vozy 21 Tr i po 5 letech provozu. To je strašně nešetrné a neekonomické, když ty trolejbusy vydží bez generálky 2x déle. Zato v Jihlavě s daleko horšími klimatickými podmínkami jezdí jedna naše 21 tr v původním laku od výrobce už 10 let. A to nic není proti vozu 14 Tr ev. č. 36., který je rok výroby 1990 a za celou dobu provozu v Jihlavě dostal jednou nové plechy na neošetřený rám. Interiér v původním stavu jako po vyjetí z Ostrova. Akorád podlahová krytina je místy prošoupaná až na dřevotřísku a krycí lišty místy neexistují jak jsou za těch 19 let ošoupané od lidí. Zato ale koženkou potažené sedačky vypadají jako nové. Je vidět, že na ně byla použita kvalitní koženka. Přečalouněné sedačky na generálkovaných vozech ze Zlína vydžely 4 roky a už se trhají, stejně tak jako na vozech 14Tr13/6 z roku 1997. A takových vozů tu máme povícero. Bohužel tyhle naše skvosty už čeká jen několik měsíců provozu, protože Jihlavu čeká invaze 26 jezevčíků, čímž dojde k vyřazení mimo jiné i všech našich zánovních 21 tr.
Karosa ŠL 11!

Stránky o autobusech řady Š 11 www.sx11.ic.cz
dnes
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.246.64
Odesláno Úterý, 12. května 2009 - 21:21:33    Odkaz na tento příspěvek  

Sxman : těch jezevčíků bude 23 a myslím že pár 21tr zůstane protože ani nové věci nejsou bezporuchové a bezudržbové takže by nebylo skoro co vypravovat
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3298
Registrován: 9-2004

Odesláno Úterý, 12. května 2009 - 22:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sxman - vyřazení zánovních 21Tr, to znamená odprodej?

(Příspěvek byl editován uživatelem janatak.)
Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1830
Registrován: 6-2005

Odesláno Úterý, 12. května 2009 - 22:23:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Janatak: Dle slov pana našeho ředitele. Dvojtečka uvozovky dole Tato otázka není zatím na pořadu dne Tečka uvozovky nahoře.
Takže v roce 2011 se rozhodne co s nimi. Ale Brno je nechce, rozumějte chce, ale za cenu větší než malou. To se zase našemu Dp zdá málo. No coby taky chtěl za ty skvosty. Tam jsou jedině dobrý 58 a 61.
:::jihlavskymhd.ic.cz...MHD v Jihlavě
:::www.zhta.ic.cz...stránky o.s. Za záchranu historických trolejbusů a autobusů
--> 1909-2009 ... 100 let MHD v Jihlavě
Sxman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 747
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 12. května 2009 - 22:39:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dnes: Tak jezevčíků bude 23, pak tu máme 6 x 24 Tr a DP potřebuje +/- 30 trolejbusů. Takže si nechá tak dvě 21 Tr (58 a 61) Jasně, že odprodej zbylých 21 Tr se bude řešit tak za 2 roky. Ale ty mnou popisované 14 Tr v původním provedení budou vyřazeny nejspíš už letos po první dodávce 26 Tr.

Eugen: Líp by znělo, že Brno by je chtělo za cenu menší než malou. Ale takový 14 Tr po Go ve Zlíně{37, 37} a {(56-60)/58} by se Brnu mohly hodit i do provozu. Ovšem jestli za ně bude Brno ochotno zaplatit. Pokud ne, tak by se snad jako prvé jihlavské vozy, mohly podívat i do zahraničí.
Karosa ŠL 11!

Stránky o autobusech řady Š 11 www.sx11.ic.cz
Eda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 824
Registrován: 10-2005

Odesláno Úterý, 12. května 2009 - 22:48:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eugen: Dle mých info žádná oficiální jednání mezi brněnským a jihlavským DP neproběhla. Také jsem ale zaslechl, že by stejně nebyl zájem.
Sice by to bylo docela zajímavé, mít tu o 8 21Tr navíc (atypy atd.), ale moc šancí tomu nedávám. (i když, furt lepší shnilá 10letá 21Tr, než shnilá 20letá 14Tr z pohledu cestujících a provozovatele; z pohledu šotouše a mechanika: lepší 10letá 21Tr, než nová 24Tr )
www.bmhd.cz - vše o MHD v Brně a okolí
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3055
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 13. května 2009 - 09:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nalakovaná kostra 3503 dnes byla převezena do Komína
Mé nejoblíbenější pivo: Beer 50 54 20-38 111 - 1 ČD
4karlos4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 589
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 13. května 2009 - 15:09:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Kohouotovicích na Jírovcové údajně spadlo trolejové vedení, zavedena NAD
Sháním fotky autobusů SCANIA Irizar společnosti BORS Břeclav a.s. z terénu (nikoliv ze Zvonařky) do připravované videoprezentace o těchto autobusech - v případě zájmu posílejte na můj mail
Mour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 13. května 2009 - 20:21:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Janatak:Přední transparent na 3224 dnes opraven.
Technologii opravy zde nastínila Verusha .
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3306
Registrován: 9-2004

Odesláno Středa, 13. května 2009 - 20:25:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A čím jste to kolego opravil? Dobře mířenou ranou pěstí, palicí nebo něčím více údernějším?
Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
Rez
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 9-2008

Odesláno Čtvrtek, 14. května 2009 - 07:59:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Janatak: nebo silou myšlenky a prudkým uhrančivým pohledem?
naši mechanici jsou schopné i nemožného a na počkání dělají zázraky do tří dnů...
btw: předpokládám že Verusha je chlap, tak proč ten ženský rod?
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8503
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 14. května 2009 - 12:02:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera někde u vás:

...
Mour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 15. května 2009 - 15:47:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Janatak:Jenom jemná mechanika z dobře mířenou ranou.
4karlos4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 592
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 15. května 2009 - 18:11:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3614 stála dneska v 15:45 na Mendláku u pivovaru směrem na Úvoz s tykadlama dole, zhruba za hodinu už viděna normálně na lince
Sháním fotky autobusů SCANIA Irizar společnosti BORS Břeclav a.s. z terénu (nikoliv ze Zvonařky) do připravované videoprezentace o těchto autobusech - v případě zájmu posílejte na můj mail
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3319
Registrován: 9-2004

Odesláno Pátek, 15. května 2009 - 19:27:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slatinská 3223 na výletě v husovickém rajónu, konkrétně viděna asi před hodinou při odbočování z Cejlu na Koliště směrem k Moraváku.
Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3321
Registrován: 9-2004

Odesláno Pátek, 15. května 2009 - 22:55:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když jsem načal jízdy po manipulačních tratích, přihodím foto k tématu:


Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3493
Registrován: 5-2005

Odesláno Neděle, 17. května 2009 - 20:34:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tisková inforamce: Kdo ze zájemců o shlédnutí modelů 22Tr a 22TrAC u příležitosti výstavy ve Vaňkovce nevyužil zahajovací ceremónii a dnešek, tak má smůlu. Do konce výstavy už se tam modely neobjeví, veškeré informace vám jistě ochotně poskytne personál prodejny "Karlova pekárna", od nichž jsem byl dnes nevybíravě zpucován, že jsem si dovolil zatroubit na modelu instalovanými klaksony na malé dítě, které se na model sápalo hlava nehlava a nikdo ho nehlídal. Personál prodejny vám jistě vše rád vysvětlí.
U některé další výstavy nashle :D Rozhodnutí jest čistě osobní a s kolegou jsem se shodl na tom, že abychom ve volném čase poskytovali modely pro nepříliš dobře zajištěnou akci DP a ještě se nechali pucovat zaměstnanci jisté provozovny, to opravdu nemáme zapotřebí.
Kroměštěp kruciprsk hleďkloč uhnibrč klápště, brčplyš drátěkruť nebo cože vlastně.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3359
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 17. května 2009 - 20:44:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Verusha
Já jsem to Markovi říkal, že to tam nemá smysl

P.S.: Buď rád, že tam nikdo nic ani na jednom modelu nezničil (teda pokud vím)...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3323
Registrován: 9-2004

Odesláno Neděle, 17. května 2009 - 21:26:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Verusha - jenom takovej dotaz, personálu "Karlovy prodejny" do troubení vašeho trolejbusu na malé dítě jako co? Oni tam fungují jako ostraha? Takový lidi odpálkovat a nekazit si nima dobrou náladu.
Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
Bouri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 8-2007

Odesláno Neděle, 17. května 2009 - 21:31:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To zpucovali i Marka...?

Janatak: taky si to myslím, ale pokud to bylo v prostoru prodejny, tak tam maj zodpovědnost pracovníci té prodejny.
Zas pro dobro prodejny nenecháme zničit dobrý model jen pro pobavení nějakého rozmazleného děcka, ne? Tady si "hrajou dospělý děcka".
Škoda 18Tr
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3361
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 17. května 2009 - 21:50:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dospělý děcka

SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Angel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 17. května 2009 - 22:42:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výstava MHD ve Vaňkovce - je to pěkné a veřejnosti se to líbí, ale čekal jsem to trochu jiné. Jinak taky z toho nemám nejlepší dojem - jednoho pána z DPMB co stál u trajfu venku jsem se zeptal jestli za to aspoň něco mají a bylo mi odpovězeno, že prý tam být musí a že se nemám co ptát.(Šlo to říct slušně.) A k tomu modelu - taky mám model Subaru a šahat bych si na to nenechal. Ono se to mnoha lidem zdá, že to je hračka z obchodu za pár korun, ale tak to není a nikdo nevidí ty opravy, čas, vylepšení takže ať se nikdo nediví, že se majitelé modelů(zrovna ty trolejbusy bych řekl, že jsou na velice vysoké úrovni)si to nenechají zničit. Já osobně bych ve Vańkovce radši viděl 140 let Gambrimusu,ale ten je trochu hodně vzdálený takže je to nereálné.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3494
Registrován: 5-2005

Odesláno Neděle, 17. května 2009 - 23:59:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, já si o té výstavě myslím od začátku svoje, původně jsem váhal, zdali se toho zúčastním s modelem, nakonec jsme na to kývl (proč ne), ale věci, co se okolo té výstavy děly (nejen ohledně modelu) mě tak znechutily, že jsem tam dnes s prominutím šel jezdit vlastně už "jen tak" - hlavně jsem chtěl udělat radost synovcům. Ty jsem nakonec minul, a po extempóre se zaměstnanci oné prodejny, kteří mi tykali a řvali na mě přes dva obchody, jestli jsem normální a že snad troubím schválně, už nemám sebemenší chuť se této výstavy nadále účastnit.

K tomu pánovi u autobusu a trolejbusu, tak jedná se o lidi, které důvěrně znám a kteří se nacházejí momentálně ve stejném stádiu nasranosti jako já. A já se jim nedivím. Bývaly doby, kdy se takových akcí účastnili rádi a zadarmo, ale to bylo hodně dávno. Kdybyste věděli....

No, to je fuk, každopádně to sem píšu jen proto, že cítím povinnost aspoň někde vysvětlit, proč nakonec od celé akce dávám ruce pryč. Konečně, DP po mě požadoval účast na zahájení, což jsem s Markem splnil, a dále se se mnou nikdo na ničem už nedomlouval a já se doprošovat nebudu - moje akce to není. Takže asi tak - zítra jdu zase dělat na svým Camaru a jiný momentálně důležitější věci než po sobě nechat řvát od nějakých xxxxx.
Kroměštěp kruciprsk hleďkloč uhnibrč klápště, brčplyš drátěkruť nebo cože vlastně.
Bouri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 304
Registrován: 8-2007

Odesláno Pondělí, 18. května 2009 - 00:07:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Správně, když už tě někdo štve, tak se od nich distancuj, nebude-li to pro tebe mít případné následky. Já to dělám rád a s oblibou, když už mě někteří lidi fakt štvou, tak s nimi uzavřu diskuzi a vypnu se, případně jim neodpovídám. Někdy je to s takovýma lidma fakt o nervy, že i ostatní s nima už nechtěj mluvit.

Proč si kazit nervy, když tu máme svoje miláčky, kteří nám tu náladu jen tak nezkazí. :-)

Nechceš sem hodit foto tvýho modýlku pro ty, kteří se nebyli ve Vaňkovce podívat?
Škoda 18Tr
Fox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 18. května 2009 - 00:07:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já naštěstí v tu dobu seděl venku u piva , ale byl jsem u "druhého kola" hádky a musím říct, že mě to dost naštvalo. Co se týče mého modelu, tak jsem si svou daň vybral už ve čtvrtek, kdy jsem přišel o levé zrcátko . Díky mému "křiku" jsem zabránil větším škodám. Jinak malá ochutnávka se středeční noci.



(Příspěvek byl editován uživatelem fox.)
Automotodrom Brno
www.modeltrolejbusu.cz
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3364
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 18. května 2009 - 00:21:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

seděl venku u piva

Klasika. Proč mě to nepřekvapuje? :-)
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3496
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 18. května 2009 - 00:34:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Příště si dám asi též, anóbrž jedině v nestřízlivém stavu dá se poslední dobou v krajině této pobývati.
Kroměštěp kruciprsk hleďkloč uhnibrč klápště, brčplyš drátěkruť nebo cože vlastně.
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3329
Registrován: 9-2004

Odesláno Pondělí, 18. května 2009 - 15:05:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

seděl venku u piva

Klasika. Proč mě to nepřekvapuje? :-)


To se ozval ten pravej .

Příště si dám asi též, anóbrž jedině v nestřízlivém stavu dá se poslední dobou v krajině této pobývati.

Myslím, že kokrétně přežití ve Vaňkovce bez alkoholu chce jistou náturu. Stačí to tu chvíli pozorovat a člověk nabyde dojmu, že sem už pouze v krajní nouzi.

(Příspěvek byl editován uživatelem janatak.)
Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3498
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 18. května 2009 - 22:08:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Janatak: jo, to je pravda. Dvojka Coca-coly za 36 Kč, tomu říkám už skoro drzost. Měl jsem žízeň, ale při pohledu na ceník mě přešla. Hlad taky, ceny mi křížily žaludek. Slavnostní zahájení DP, kde jídlo bylo (raut) se konalo samosebou bez zúčastněného plebsu, tzn. pozváni byli všichni, kdo tu výstavu "zajistili" a jejich kamarádi, z nichž půlku jsem neviděl, že by se na výstavě nějak podíleli. Kolegové, co hlídali historický trolejbus, autobus a nebo dispečerské vozidlo, museli využívat placené WC, jelikož DP nebyl sc hopen v Galerii domluvit ani tyto základní věci.
V týdnu si domlouvám firemní Tranzit a odvážím oba modely pryč.
Kroměštěp kruciprsk hleďkloč uhnibrč klápště, brčplyš drátěkruť nebo cože vlastně.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3368
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 18. května 2009 - 22:20:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já ale nevím, co jste čekali... Asi před dvěma týdnama mi říkal Marek, že si myslí, že tam bude aspoň udělaná nějaká ohrádka, kde budete jezdit... Hned jsem se tomu zasmál, vzpomněl jsem si na jiné výstavy ve Vaňkovce konané a usoudil, že je to celé na hovno. A to nejsem ani účastník, ani organizátor, ani nic, já jsem tam na té výstavě byl vlastně zatím jen asi 30 minut, které mi stačil na to, abych si udělal obrázek.
Celkově vzato, všechny výstavy ve Vaňkovce, a vlastně i v jiných obchodních centrech, nemají žádnou úroveň. Vzpomínám si třeba, jak se jistí sběratelé železničních a dopravních artefaktů, mezi nimi i já, rozhodli uspořádat v nějakém OC v Praze výstavu. DOtyčné OC nebylo schopno, nebo spíše ochotno, ani zajistit blbé vitrínky, do kterých se vystavené věci můžou dát. Osobně jsem tam nepůjčil nic, celkový přístup vedení OC mě znechutil účast. Předpokládám tedy, že v té Vaňkovce byl problém i zde - tedy nejen ze strany organizátora (DP), ale i ze strany vedení celého centra.

(Příspěvek byl editován uživatelem mauricio.)
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Mour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 07:47:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Veru doufám že tě Vaňkovka neznechutila tak že se neukážete v Husovicích,kde si pořádek sjednáte určitě lépe .
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3499
Registrován: 5-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 11:51:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio - upřímně, přístup zaměstnanců galerie jako takové (obslužný personál na informacích a personál údržby) hodnotím jako jediný kladně. Vše co jsem si s nimi domluvil, bylo v pořádku. Pořadatelem výstavy je DP a je tudíž v jeho zájmu zajistit vše od A do Z a to naprosto na sto procent. Ale než bych se dovolal, to bylo opravdu jednodušší jít přímo za lidma z personálu Galerie a domluvit si to s něma a bez hodinové prodlevy. Galerie jako taková je jinak pouze pronajímatel plochy, nic jiného, takže to byla jejich vstřícnost, že se o mě postarali. Jinak zase nemůžu říct, že by mě to zklamalo ve všech bodech, ale prostě v detailech ano a incident s personálem pekárny to završil. Mimochodem ohrádku jsme nechtěli, a to hlavně z toho důvodu, že můj model nemá takový rejd a prostě není to technicky možné. Děcka a dotěrné lidi si zvládnu ohlídat sám, bohužel když mi u toho někdo začne nadávat, jestli jsem normální, když si bráním svůj model, tak to se prostě balím a du pryč.

Další letošní DOD já po domluvě s DP vypouštím (konkrétně myslím ty Pisárky a Husovice), protože model není hotov, technicky si to nedovedu představit kde tam budu jezdit a za jakých podmínek a hlavně budu v dané dny pravděpodobně zaneprázdněn ježděním s 21Ab. Jak Marek, nevím.
Kroměštěp kruciprsk hleďkloč uhnibrč klápště, brčplyš drátěkruť nebo cože vlastně.
ikarusy.net
Neregistrovaný host
Odeslán z: 146.102.68.155
Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 12:12:12    Odkaz na tento příspěvek  

takový hodně hloupý dotaz,asi. to jsou oba modely na fotce od Foxe :-O? Každopádně autorovi minimálně toho malého modelu: je to fakt naprostá nádhera a super práce! Můj obdiv!
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 4-2007
Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 12:23:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ikarusy.net:

Škoda 22Tr 1:13 ... Fox ... www.modeltrolejbusu.cz
Škoda 22TrAC 1:6 ... Verusha ... www.rc-trial.com
Škoda 24Tr, 25Tr, 26Tr, 28Tr

Škoda 24Tr - začiatok stavby 07/2009
ikarusy.net
Neregistrovaný host
Odeslán z: 146.102.68.155
Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 13:29:05    Odkaz na tento příspěvek  

Gunster: díky
jak říkám, je to naprostá nádhera, můj obdiv oběma pánům!
3034
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 18:30:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes 3273 na 036 02,3031 032 03,a 3032 030 13
Anti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 874
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 19:53:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3033 v Husovicích na lakování skříně a 3034 v Černovicích za plotem jistého ústavu ?? . Jak nám to jde pěkně aritmeticky za sebou ...

Končí krásnej sen, už se blíží den, ještě kroků pár a bude ti hej ..
..." Do Pekla Máme Blízko "...
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3500
Registrován: 5-2005

Odesláno Středa, 20. května 2009 - 18:48:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tos zrovna netrefil, 3034 totiž dnes naběhla do VP a již započala demontáž vozů do šroubku :D Jako obvykle to připomíná spíš demolici, v což doufám i u některých diskutujících.
Kroměštěp kruciprsk hleďkloč uhnibrč klápště, brčplyš drátěkruť nebo cože vlastně.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3369
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 20. května 2009 - 21:57:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Verusha

Jasně, já neříkám, že každý personál v každým OC je stejnej, ale mé zkušenosti jsou takové, jaké jsem psal... Bohužel. Já bych klidně na nějaké výstavy něco i zapůjčil, žel když se mi někdo ozve, že by chtěl, tak na to nemám chuť především kvůli přístupu oné nebo oné složky...

No nic, radši konec OT.

Demolice diskutujících se asi konat nebude, leda by se o to někdo osobně přičinil, třeba vozem 3034.
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Rez
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 9-2008

Odesláno Čtvrtek, 21. května 2009 - 08:01:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Husovicích poteče krev...

btw: můj výroční plně dvojkový příspěvek, jako obvykle o ničem...
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3345
Registrován: 9-2004

Odesláno Pátek, 22. května 2009 - 18:51:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sice si to nezaslouží, ale fotodáreček pro uživatele 3034/3033/3277...atakdále...aby se mohl zeptat, co je s vozem 3286 .


Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
Wang
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1572
Registrován: 8-2007

Odesláno Pátek, 22. května 2009 - 19:18:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

aby se mohl zeptat, co je s vozem 3286


Ptát už se snad nebude, foto mluví za vše.
3034
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 1-2009

Odesláno Sobota, 23. května 2009 - 11:00:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve voze 3286 na vnitřním buse jsou chyby třeba
tursova místo Štursova nebo as místo Čas
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 311
Registrován: 12-2006
Odesláno Sobota, 23. května 2009 - 11:04:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a jeje
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

U tohoto uživatele byla provedena lobotomie
Rez
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 9-2008

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 08:06:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3034: Ty si asi ůl, že?
P.S.: já bych ho moc neoslovoval, nebo to tu zahltí svými "inteligentními" dotazy...
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1585
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 15:46:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes jsem jel 3286 a žádný problémy s BUSE jsem nezaznamenal.
3034
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 18:10:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

už je to spraveno,3276 měněna na 029 08 za vůz 3269.