K-report
 

Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 21. 08. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Autobusy a trolejbusy » Odstavené vozy, torza a vraky » Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 21. 08. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Dolfi__nehul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 563
Registrován: 7-2009

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 09:34:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SlovBus???
Trolejtom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 470
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 09:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dolfi: Ano ano, Slovbus SB134
Marais: Stojí pořád v "garážích" Brtníkové nebo už byl přestěhován někam jinam?
Byl jsem tančící mlíko, jsem tančící mlíko, budu tančící mlíko !
>> sotomaniak.picasa.comwww.sotomaniak.blog.cz • mail: sotomaniak@seznam.cz • ICQ: 586519149
Marais
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 789
Registrován: 6-2007

Odesláno Neděle, 24. července 2011 - 20:59:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jojo Vyškov
... první v ČR VANHOOL ASTROMEGA T9 ...
Trucker
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 12:46:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi sa to tu nehodí lebo vrak to nieje ale stojí už dlhšie v jednej firme v MI odkúpene sú tam viac vozy myslím že sú Ostravské.
Fero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 3-2011

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 20:38:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To by vraj malo jazdiť v Michalovciach na MHD, System sa vyjdrí iste bližššie k tomu.
EDIT: "by malo jazdiť" nie akože momentálne ale v blízkej budúcnosti

(Příspěvek byl editován uživatelem Fero.)
E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4392
Registrován: 8-2006

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 22:57:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sa to tu riešilo už dávno, veď tam sú už takmer 2 roky.
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1127
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 23:07:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ani mesiac do zadu som daval na Kčko fotky tych vozov a aj sa to tu riešilo...
ICQ: 218-854-995
Skype:Furcan
Košická ŠL: http://sl11ke.wbl.sk/
Trucker
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 28. července 2011 - 12:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stačilo aj raz napísať " už sa to tu riešilo"
nevedel som o tom,nečítal som to tu vtedy.

Fero: Počul som že boli za tým účelom odkúpene a chcú sa znovu pokúsiť ich zaradiť do MHD.
Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1128
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 28. července 2011 - 21:59:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trucker: tu je link na to keby nahodou.
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2192790
ICQ: 218-854-995
Skype:Furcan
Košická ŠL: http://sl11ke.wbl.sk/
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 2-2011

Odesláno Pátek, 05. srpna 2011 - 14:55:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden náhodný objev z ruského netu. Ex-přenosový vůz 706, místo nálezu blíže nespecifikováno.


Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Medvěd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 8-2003

Odesláno Pátek, 05. srpna 2011 - 15:20:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Mto: zvukový, respektive rozhlasový vůz, škoda ho :-(
Na mne nemusíte křičet, stačí mi to říct desetkrát.. .

www.phsos.cz Policejní historická společnost o.s.

Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 2-2011

Odesláno Pátek, 05. srpna 2011 - 20:58:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě jedno zahraničí, tentokrát Litva.


Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
ámeričan z vysočan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.88.130
Odesláno Pondělí, 08. srpna 2011 - 19:52:56    Odkaz na tento příspěvek  

Ve štěrboholích už pár let hnije RTO,ví se o něm?Zvenčí vypadá celkem slušně(zdálky)Podle barevné kombinace(asi krém-bílá? a zelená)zřejmě "kubánec",vypadá že to má okna se zeleným nádechem a na střeše zahrádku.Má někdo nějaké bližší info?
Adam Št.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.195.163.74
Odesláno Pondělí, 08. srpna 2011 - 20:13:48    Odkaz na tento příspěvek  

V areálu kovošrotu?
O tom se samozřejmě ví , a to dokonce natolik, že si je toho vědom i majitel kovošrotu, a z jeho podivného vrtochu ho chce používat jako poutač. A není to kubánec, ale linkáč.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1329
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 15:26:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

je to lux.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11519
Registrován: 11-2004

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 17:19:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šroťáci jsou padlí na hlavu skoro všichni. Máme tu ve městě jeden vrakáč, kde mimo jiné majitel obchoduje s vojenským materiálem, stává mu tam hodně zajímavých věcí. No, rovnou k ukázkovému případu - stála tam krásná modrá Ventra bez papírů, pojízdná, bývalá dílna místních vodovoďáků. Ptal jsem se cestou okolo co za to, bo byl mezi sběrateli v okolí o nějakou nezelenou zájem. Prej to chce vrakovat, stačí dovízt deset Palackých a není problém. Do večera tam jeden byl, s baterkama a desítkou v ruce, no a von že to najednou prodávat nechce že počká jestli půjde hodnota nahoru a když dotyčný vytáhl z kapsy další desítku, že není problém, hnal ho majitel pryč, že to nikomu prodávat nebude že to radši zvrakuje... Nakonec se tam rozpadla.
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Kraken_470
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 4-2011

Odesláno Úterý, 09. srpna 2011 - 19:09:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A neví někdo v jakym je stavu je to RTO ve štěrboholých?
Andy11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 00:20:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

study, aj ty si mal zaujimavy bus doma. ked si ho nepredal za svoju sumu, isiel do srotu, preco si ho niekomu nedal za cenu srotu?? sory, ale nedalo mi to.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11521
Registrován: 11-2004

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 08:44:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

On byl docela dlouho inzerovaný i za šrotovou a proč to budu pořád někomu vnucovat...
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Jura_OV
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.81.81.164
Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 22:43:54    Odkaz na tento příspěvek  

TO Study : Máš recht. Předpokládám že za tu dobu, co máš Ešelu, tak se ti otevřely oči.
A pro ostatní - začínám likvidovat Ivana - více než rok jsem z něj různě nabízel díly - mimo strategických - koupil jsem ho za 1/4 ceny šrotu od člověka, který cenu nešponoval, jelikož chtěl uklidit zahradu a nemínil to rozebírat, odvážet a likvidovat nebezpečné odpady.
(Nepočítám dopravu a další režijní náklady - např. parkovné převyšuje šrotovou výtěžnost). Dva zájemci z osmi !!! opravdu odebrali sedačky. Těm držím palce a věřím, že to se svými busíky myslí vážně. Pár drobností, které občas chybí,jsem vyměnil za pivo. A asi 20 zájemců jen zbytečně opotřebovalo klávesnici psaním nesmyslných dotazů a rádobyzájmem. Takže zítra vezu další metrák do šrotu. Sice to bolí, když řežete naprosto zdravý rám, ale co se dá dělat. Z dobrého pocitu, že máte doma bus, který by se dal zachránit a renovovat, se nenajíte. A když jsme u toho -Honza Kukla nabízel suprovní Ešdu, stejně tak Ivo od Třebíče Ešelku. A celkem bez úspěchu.(Totéž platí o nabízených K700 atmosférách).
Když si vezmete, kolik musíte do vraku typu Kordárenka nebo Ivan vrazit penízků, aby jste se rozjeli vlasní silou, tak to rozhodně několikanásobně převyšuje cenu výše uvedených nabízených vozů, kde jen cvaknete po startéru a jedete. Takže pokud nechcete kupovat, tak si raději lepte papírové modely nebo foťte a nekritizujte.
Na závěr přísloví - Sytý hladovému nevěří.
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 3182
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 10. srpna 2011 - 23:17:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono hlavně kupovat "za odvoz" vrak tuctové ešely nebo ešdy s tím, že "se časem udělá", je dost nesmysl.
Stačilo být trpělivý a po čase se nějaký pojízdný či téměř pojízdný kus za levno pořídit dal a vlastně stále dá..
ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Andreas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 5-2010

Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 09:02:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jura ov. Ked ste sa rozhodli to rozobrat aspoň nieco nechajte ja by som potreboval nejake obliny na taky voz napíšte mi do mailu ze co vam tam este zostalo co by sa dalo použiť
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11522
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 11. srpna 2011 - 21:48:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a po čase se nějaký pojízdný či téměř pojízdný kus za levno pořídit dal a vlastně stále dá..

Ono ani té Kordárně nebylo de facto nic. Stačilo tam hodit startér, altík, hlavu kompresoru, podávací čerpadlo, zkompletovat brzdy na kolech, dodělat elektriku a ten autobus byl schopný jízdy, pak už si jen vyhrát s kastlí.
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Andy11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 4-2011

Odesláno Pátek, 12. srpna 2011 - 12:47:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study, ak si ho predaval nakoniec aj za srotovu cenu, tak sorry, mne si hovoril onehda dost vysoku sumu. Ale fakt je jej skoda. este si ju mohol podrzat, urcite by sa niekto nasiel, kto by si ju zobral.
že_by
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2894
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 12. srpna 2011 - 13:41:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kluci, co tady kňučíte? Každý, kdo alespoň udržuje, neřkuli renovuje autobus, tak u toho finančně krvácí. A jak známo, nikdo z nás není charita, všichni musíme jíst, bydlet, platit účty a spořit si na penzi. Takže když je něco v reálném čase prodejné už tak leda do šrotu (protože to nikdo jiný v reálném čase koupit nehodlá), tak ten bus zkrátka jede do šrotu. Keců o tom, že je toho busu škoda, se vážně ještě nikdo nenajedl ani jimi nezaplatil účty.
Pokud se má slova zdají někomu příkrá, tak se prosím napřed zamyslete nad tím, kolik vyděláváte (nebo vás někdo živí), kolik měsíčně vás stojí živobytí (nebo kolik do vás vrazí rodiče) a kolik ušetříte na svou nejistou budoucnost. Až si ta čísla ujasníte v hlavě, pak teprve kritizujte někoho jiného, že to či ono sal do šrotu a z mrtvého železa udělal živé prachy.
Sorry, také mi to nedalo.
A na závěr připomenu slova zesnulého Pavla B.: "když na to nemáš, tak si kup knížku".
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8970
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 12. srpna 2011 - 13:51:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škoda, že jsem si raději knížku nekoupil. Aneb mými slovy: "Škoda, že jsem na to měl..."
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11523
Registrován: 11-2004

Odesláno Pátek, 12. srpna 2011 - 14:38:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo jo, dneska jsem byl na návštěvě za ešelkou, už je hotová, předběžná kalkulace dvouměsíční opravy (čekalo se na díly, práce odděláno minimum) je 40 tisíc. Oprava blbyho servořízení. Kdo mi na to dá?

Speciální informace pro Magiqa/Synergyho/Drjekylla: Kamarád číslo jedna, dle tvých slov, to nebude.
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8971
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 12. srpna 2011 - 14:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro Magiqa je tato informace úplně irelevantní.
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.13.72.246
Odesláno Sobota, 13. srpna 2011 - 00:38:12    Odkaz na tento příspěvek  

já tady souhlasím s majitele busů. U B732.00 jsme dnes s hrůzou zjistili, že je ruplej rám a renovace se rázem prodraží. Kdo nám to zaplatí? Nikdo. Já i kolega vykrvácíme. Zbytek máte v sekci Karosa 700, nebudu plevelit diskuse
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11525
Registrován: 11-2004

Odesláno Sobota, 13. srpna 2011 - 02:37:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

My víme, zase to někde vyšmelíte za nějakou trosku...
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.13.72.246
Odesláno Sobota, 13. srpna 2011 - 17:14:28    Odkaz na tento příspěvek  

Study: Já narozdíl od tebe nešrotuju ešky. Já ti psal žádost, říkals, kolik máš zájemců, říkals cenu 40, že se ozveš po Vánocích, zda to někdo koupil, či ne, vykašlal ses na to. Laskavě si zameť před vlastním prahem. Já jsem se stavem a sbírkou autobusů spokojen nadmíru. Za 5 let zajdu s tebou na pivo a budeme licitovat, kdo co zachránil, kdo co podělal a kdo co mohl udělat lépe. Za měsíc sleduj, kterak se z téměř bezdomovce stal renovátor. Zatím ahoj
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11527
Registrován: 11-2004

Odesláno Sobota, 13. srpna 2011 - 17:38:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A já někdy někde nějak nějakou ešku sešrotoval? Psal jsem ti v půlce ledna, že je volná, reakce žádná, tak si nestěžuj.

...renovátor? Týjo, tak to já mám za sebou dvě generálky:



Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Náhradník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 4-2011

Odesláno Sobota, 13. srpna 2011 - 18:51:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: generálka to rozhodně není. Spíš jen nezbytná oprava, aby to prošlo na STK ...
Lidé žijí své životy vzdáleně z pohodlí svých vlastních domovů přes robotické náhradníky ...
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3998
Registrován: 5-2005

Odesláno Sobota, 13. srpna 2011 - 19:19:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Náhradník: Asi si nepochopil

Study:
Karosa ŠL 11 1312 - 1975
e-mail: peto5220@centrum.sk

Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.13.72.246
Odesláno Sobota, 13. srpna 2011 - 19:21:23    Odkaz na tento příspěvek  

Náhradník: Asi tak nějak

Study: Jo, já slovu generálka říkám odstrojení na absolutní skelet, což názorně ukážu, až dojedu do Jižních Čech a nafotím si to. Natření plechů nepovažuji za generálku. Ještě dotaz- kam jsi mi to psal? Já mám poslední email 6.12.2010, že se ozveš, že řešíš jednoho zájemce a nějak si nepamatuji, kam jinam jsi psal
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2641
Registrován: 1-2005

Odesláno Sobota, 13. srpna 2011 - 19:57:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vinařičák: Majitel jakékoli věci má plné právo nakládat s ní, jak uzná za vhodné. Pokud Study hodil tu ešelku do šrotu, tak je to jen jeho věc.

Až předvedete víc, než Study, tak dám za pravdu Vám, ale zatím je vidět, že Studyho autobusy jezdí, když je to slíbeno, na rozdíl od některých jiných...
http://pardubickamhd.cz - fotogalerie a informace z MHD v Pardubicích
http://zeleznice.pardubickamhd.cz - železniční fotografie
http://modely.pardubickamhd.cz - papírové modely autobusů a trolejbusů
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11528
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 14. srpna 2011 - 04:18:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já nevím o jakém odstrojování na skelet tady mluvíš, to se ti asi v noci zdálo o návštěvě ve Zlineru, ale pokud děláte generálku na KDA 24-15 (já vím, chce to blíže specifikovat, KDA 24-15 je na kladensku každý pátý autobus) a pak sem nasypete fotky, jak stojí kdesi v lese a někdo na ní něco řeže flexou a svařuje pomalu přes ampéry z baterek, přičemž je důkladně zdokumentované každé odlétající zrnko z brusného kotouče, tak je to fakt už jen na takovou ironickou reakci, viz výše. Počítám, že už zítra to bude "vyšetřovat soud"...

P.S.: Plechy nenatírám, plechy šplíchám.
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
host
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.89.234
Odesláno Neděle, 14. srpna 2011 - 07:20:25    Odkaz na tento příspěvek  

Nechci vůbec rozdmýchávat půtky a přehnaně poučovat, ale pojem "GO něčeho" je přesně specifikován, tedy rozsah opravy tohoto stupně. Viz příslušná literatura. Jen stručně - první fází je VŽDY rozebráni stroje na prvočinitele, tedy ÚPLNĚ CELÉHO a ÚPLNĚ VŠEHO, tedy i toho, co jakž takž funguje!
Této představe by mohlo odpovídat zhruba (omlouvám se autorovi za použití příkladu):http://www.veteran-prodej.cz/galerie/?gal=11
Pouze ZHRUBA, neboť galerie nic neříká o práci na strojních skupinách. Pokud by zůstaly tak, jak jsou, nebude se jednat o GO busu a nelze jej za "generálkovaný" deklarovat. Maximálně celková oprava karoserie a některých podvozkových komponentů. GO odpovídá to, co dělají s busy v KARS-u, Zliner-u atd.
Jenom pro ujasnění pojmů........
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1473
Registrován: 1-2007

Odesláno Neděle, 14. srpna 2011 - 10:23:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

GO odpovídá to, co dělají s busy v KARS-u, Zliner-u atd.
Ani to bych už nepsal, protože to není pravda. Dnes se hledí na peníze, takže se obávám, že už GO, tak jak nás ji učili ve škole, tedy stav jako nové ( vše opraveno), ale životnost pouze 80% původního. Takže mi Karosa, která měla životnost 8 let mohla ještě nějakých 6 let jezdit.

jak stojí kdesi v lese a někdo na ní něco řeže flexou a svařuje...
Nevím proč, když čtu o super GO, tak se mi vybaví přesně todle .
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1366
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 16. srpna 2011 - 20:05:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ale absolutně vzato má Host pravdu...generálka není oprava toho, co je v prčicích, ale kompletní renovace všeho zgruntu...asi bych se dokázal bránit těm agregátům, pokud jsou v pořádku mechanicky, ale rám, karosérie, lak a čalounění by měly být jako nové...což nemá rozhodně snižovat Studyho práci...
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11538
Registrován: 11-2004

Odesláno Úterý, 16. srpna 2011 - 20:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já to (11527) nemyslel vážně , ani se na žádnou generálku nechystám. Spodek se, aspoň u mě, samozřejmě krom údržby v podobě mazání řeší, až se něco vysype, maximálně to člověk může zespod poznatírat, ale i když budu dělat na ešele plechařinu, vezme se jen to co je potřeba, na milionové investice nemá snad nikdo z nás.
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Tass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 18. srpna 2011 - 14:17:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: Obávám se, že to vysvětluješ zbytečně, neb někteří mají extrémně dlouhé vedení...
TASS je zplnomocněn prohlásit, že 3x3 je 9, pakliže Nejvyšší sovět nerozhodne jinak...
T4784011
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 9-2009

Odesláno Pátek, 19. srpna 2011 - 15:53:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O týchto kúskoch sa asi vie,že ?
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3390
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 19. srpna 2011 - 21:47:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T4784011: Jéj, oni ešte existujú!!

To som nečakal. Už dosť dlho som sa tam chystal, len som si presne nepamätal, kde sú. Viem len, že niekde medzi NM a ZV, a tou trasou som šiel naposledy hádam 5 rokov dozadu..
www.SPZ.unas.cz

BA-/BL 140xx ...všetky čierne..aspoň sčasti...
ZV-232AZ ...okrový Warťas..
Renegade
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 19. srpna 2011 - 22:14:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino,T4784011:A nebude to náhodou na ceste z Partizánskeho do Novák?Kúsok sa Partizánskym ....Tipujem podľa tej 7xx čo je prerobená na prevoz športového auta.Lebo ja si ju pamätám z tých končín ...
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3392
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 19. srpna 2011 - 22:17:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Renegade: Je to dosť možné. Bohužiaľ ja si to veľmi nepamätám, okrem toho, že to už bolo relatívne dlho a vtedy ma to ešte nejak extrémne zaujímalo, veď čo - šdčka, nič zvláštne a navyše skoro vždy keď som šiel okolo toho tak buď už bola tma, alebo pršalo (alebo oboje..).

Za presnú polohu budem veľmi vďačný :-)
www.SPZ.unas.cz

BA-/BL 140xx ...všetky čierne..aspoň sčasti...
ZV-232AZ ...okrový Warťas..
T4784011
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 9-2009

Odesláno Pátek, 19. srpna 2011 - 22:37:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Áno je to hneď za výjazdom z Partizánskeho , v obci Malé Uherce.Presná poloha je tu :
18.4127,18/2011.08.19/22:32
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3380
Registrován: 1-2007

Odesláno Pátek, 19. srpna 2011 - 23:29:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

aj slepý to zbadá pri ceste do PD
http://www.thebus.org/
123
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 6-2010
Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 17:20:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Několik vraků u Písku
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3394
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 18:59:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

123: To je na tom "plácku", kde je aj rotel Karosa LP30, nie?
www.SPZ.unas.cz

BA-/BL 140xx ...všetky čierne..aspoň sčasti...
ZV-232AZ ...okrový Warťas..
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 3202
Registrován: 10-2006

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 19:49:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten už tam prej neni.. ?
ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Stokr556
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1020
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 20:04:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rotel, a vše krom ikarusů je prý již prodané, a do jara by to mělo zmizet.
KAROSA ŠD11.2036 - královna silnic
123
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 6-2010
Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 20:13:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: nevím, tu fotku jsem jen našel
03_82
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 1-2007

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 21:57:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když už je tu o tom "plácku" řeč, dovolil bych si přiložit pár fotek z letošního června.
» hlaj.rajče.net «
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3399
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 22:16:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

03_82: Je smutné, že toľko peňazí a histórie takto chátra...

Ale určite zaujímavá záhradka.

A kam sa podeli/podejú tie busy?
www.SPZ.unas.cz

BA-/BL 140xx ...všetky čierne..aspoň sčasti...
ZV-232AZ ...okrový Warťas..
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 6-2010

Odesláno Sobota, 20. srpna 2011 - 23:23:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud budu mít zítra náladu, tak tam vyrazím s a dám sem aktuální snímky.
Ámeričan z vysočan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.47.88.130
Odesláno Neděle, 21. srpna 2011 - 08:57:21    Odkaz na tento příspěvek  

Bral bych ty ikarusy,co by za to mohli chtít?Jo,abych nezapomnel,ten vrak co o nem pise Vinaricak,neni B 732.00,ale C734.00
Stokr556
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1021
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 21. srpna 2011 - 09:02:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

American :
Ty ikarusy, pokud by je majitel prodal, tak by asi zacinaly na cástce 200tis a výš.
KAROSA ŠD11.2036 - královna silnic
že_by
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2919
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 21. srpna 2011 - 15:46:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže to je nějaký vetešník, který si myslí, že mu na zahrádce leží miliony? No, miliony ano, ale kaček, které by se musely do toho kovošrotu vrazit, aby z toho něco bylo k světu....
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1452
Registrován: 1-2011

Odesláno Neděle, 21. srpna 2011 - 18:13:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Majitele velmi dobře znám, pochybuju, že by Ikarusy prodal. Sbírá je už dlouho a má pravděpodobně všechny, co zůstaly jako šrot v ČR. Ostatní je na prodej.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...