K-report
 

Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 20. června 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » Všeobecná železniční diskuse » Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 20. června 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mkunt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 10-2009
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 18:09:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Křivi: a to jako pravice nás zachrání? Hahaha...
Es499009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 749
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 18:19:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No,asi bude nutný nový vlákno "politika"
Asi se na tu politiku vys..... a budeme se věnovat kolejím.To nemá konce.Co vy na to?
NÁCHOĎÁK JAK POLENO
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 730
Registrován: 4-2010
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 18:22:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

takymamradvlaky. Vy jste asi natvrdlý. Víte proč existuje takovýto hospodářský světový systém? Aby velkopodnikatelé mohli šidit státy. Doby, kdy to byl stát, který diktoval jsou pryč. Dneska jsou to velkopodnikatelé, kteří diktují státu. Elity světa se dohodly, že budou existovat státečky jako Monako, Lichtenštejnsko, Bahamy, Bermudy apod., kde se budou prát špinavé peníze. Daně by se měly platit tam, kde firma podniká a vydělává. Jinak je to podvod a zlodějna a to, že je to mezinárodně dohodnuté neznamená, že to není podvod a zlodějna. Máme tu státečky o tisících lidí, které jsou tvořeny imigranty koloniálních velmocí a kde se nachází vyčíslené hodnoty práce lidí, kteří tyto státečky nikdy nenavštívili. Pro vás normální pro mne podvod pro 99% lidstva. Tečka. Je problémem se smířit s nezávislým Kurdistánem, ale Lichtenštenjsko či Monako je ok. Mám svůj rozum a nenechám se opít rohlíkem od velkokapitalistů. Veškeré danění mimo místo podnikání je bohapustá loupež za bílého dne posvěcená velkozloději, kteří vládnou světu.
Ad vláda 1992-1997: POdfinancování vědy. (díky tomu místo vývozu léku ha hiv a hepatitidu jsme vyváželi dříví ze Šumavy a štěrk z Tlustce), likvidace veškerého průmyslu díky kuponové privatizaci, vývoz finančních zdrojů českého státu do dańových rájů. Ani německá okupace Čech a Moravy neměla tak devastující hospodářské následky jako Klausovy vlády.
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 731
Registrován: 4-2010
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 18:34:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad. půjčky. Zneužití svých schopností na úkor druhých ve svůj prospěch v sobeckém ziskuchtivém zájmu, přestože vím, že pro toho druhého je to nevýhodné a vím, že ho tím cíleně poškodím, považuji za svinstvo první kategorie. A jsem přesvědčen, že i trest smrti gilotinou by byla slabá odopvěď na takovou bestii, pro kterou slova společnost a kooperace jsou jen prázdná nic neříkající slova.
Co vám pravičákům říká etika a morálka? Vždyť vy jste jen sadistické sobecké bestie. Díky vám jsou války a díky vám existuje utrpení na této planetě. Zisk za každou cenou vyhladil řadu organických druhů a zabil největší počet lidí v dějinách lidstva vůbec. Je mi z vás zle.
ex fíra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.9.122
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 18:41:35    Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem se díval na zprávy a stávka nic nestála, ušetřilo se totiž na platech, naftě
a elektřině. Lidé byli připraveni a NAD využili minimálně, takže by to podle mě měli
zaplatit ti, kteří ji zajistili ze svých platů, tj. vláda a starostové.
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1460
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 18:44:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím, kam s tím, tak to dám sem...
Sice jsem touto stávkou nesouhlasil, ale nyní musím za ni odborům poděkovat. Protože nebýt jí, mnoho věcí by se muselo dělat komplikovaněji, či by snad nešly udělat vůbec.
Bez stávky by bylo nemyslitelné na více jak hodinu kompletně vypnout napájení v Běchovicích, nebo dostat dvouhodinovou kompletní výluku na Balabenku včetně Rokytky zároveň, či to samé v Uhříněvsi, to všechno by jinak bylo taky těžko proveditelné. O nervech jestli se to stihne nemluvím vůbec.
Takže z hlediska údržby a servisu zabzař bych se přimlouval na jednu až dvě takové stávky ročně.
A o průjezdných silnicích v Praze už nemluvím vůbec...
Renault Espace 1989 2,1TD a Fiat Mulipla 2000 1,6 s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG)
25.11.09 Renault Espace 1986 vyřazen a prodán novému majiteli
31.1.2010 Zařazen Fiat Multipla s alternativním pohonem na CNG do běžného provozu
Ještě mne nemáte dost? Tak čtěte taky tady
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.181.56.8
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 18:51:47    Odkaz na tento příspěvek  

Co vám pravičákům říká etika a morálka? Vždyť vy jste jen sadistické sobecké bestie. Díky vám jsou války a díky vám existuje utrpení na této planetě
Kolik stojí takový komik, angažoval bych ho do svého panoptika .
Levičáci se samozřejmě milují a morálka z nich přímo stříká - Lenin, Stalin, Hitler, Mao, Polpot, Gottwald, Kimové... Jeden etičtější a mírumilovnější než druhý :-)
nemamvlakyrad
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.103.170
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 19:01:58    Odkaz na tento příspěvek  

Hallo triplehans...to jako,že pracuju a chci pracovat na sebe a za sebe a jsem tedy pravičák,za což se nestydím,jsem sadistická bestie??? Člověče nešťastná...šup s přirozením do vlažné vody,než bude pozdě. V Bohnicích nebudete moci jen tak na internet. :-)
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2304
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 19:06:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ES499009: Jsem pro ukončení politické debaty. Nikam to nevede. Ví se moc dobře, proč se volí za plentou.
Rebel Yell
Hungry_bear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 828
Registrován: 1-2006

Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 19:12:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

sem tedy pravičák,za což se nestydím,jsem sadistická bestie???

Samozřejmě - víš, jak z toho ten pomatenec trpí ?



Člověče nešťastná...šup s přirozením do vlažné vody,než bude pozdě.

V zájmu dalších generací lidstva - s přirozením radši pod zmíněnou gilotinu

(Příspěvek byl editován uživatelem hungry_bear.)
nemamvlakyrad
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.87.75
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 19:25:32    Odkaz na tento příspěvek  

Jsi ošklivej a zlej medvěd. Víš přece,že opožděným (ani když to jsou vlaky ČD) se neposmívá.
Babilon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 809
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 19:49:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Houmr: Škoda, že to samé nenapadlo silničáře, kteří mohli opravit přejezdy.
Johnson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 951
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 19:53:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechte trojhonzíka na pokoji, co kdyby odsud třeba odešel ?! Nad kterými příspěvky bych potom břečel smíchy ?
Mimochodem viděl tu někdo od trojhonzíka příspěvek který by se zabýval železnicí a ne politikou ? Já si pomatuju jeden nebo dva a i v těch se otřel o politiku....
takymamvlakyrad
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.53.46
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 20:04:34    Odkaz na tento příspěvek  

Daně by se měly platit tam, kde firma podniká a vydělává. Jinak je to podvod a zlodějna a to, že je to mezinárodně dohodnuté neznamená, že to není podvod a zlodějna. Máme tu státečky o tisících lidí, které jsou tvořeny imigranty koloniálních velmocí a kde se nachází vyčíslené hodnoty práce lidí, kteří tyto státečky nikdy nenavštívili. Pro vás normální pro mne podvod pro 99% lidstva. Tečka.
To že jsem napsal, že je to logické chování firem v globálně propojených ekonomikách vůbec neznamená, že bych s tím bezvýhradně souhlasil.

Já osobně bych byl i pro jiný způsob danění co se týká příjmů obcí a krajů. Taky není ideální pokud firma svým provozem zatěžuje jednu obec, ale daně prakticky odvádí v obci kde má svoje obchodní oddělení které zůčtuje a zdaní jinde vyrobené.

Ale to už nesouvisí se stávkou ani v kontextu a proto se debaty na toto téma předem vzdávám.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 391
Registrován: 12-2009
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 20:38:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H:ještě do té řady jmen jste zapomněl napsat Nečas(Hitler) a Klaus(Stalin)
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 733
Registrován: 4-2010
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 21:33:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nemamvlakyrad: Pokud vaše podnikání zákazníky poškozuje a je pro ně nevýhodné, (Což je řada profesí viz různé půjčky apod.) pak skutečně jste bestie a měl byste se stydět. Slušné podnikání je to, co je výhodné pro obě dvě strany. Jinak to je zneužití schopností v neprospěch druhého.
Díky přehnanému individualismu nám zařvaly neuvěřitelné plochy tropických pralesů. Vám skutečně nedocvakává sdělení mých příspěvků?
ex fíre
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.9.122
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 21:41:41    Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem tu asi 90 minut nebyl, díval jsem se, ač jsem starší ročník na pohádku
"Princezna se zlatou hvězdou na čele".
Kdyby se dívala vláda, jak dopadl král Kazisvět, sbalila by koryta a šla kam patří
V. Špinka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.90.250.127
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 21:53:25    Odkaz na tento příspěvek  

Pokud vaše podnikání zákazníky poškozuje a je pro ně nevýhodné, (Což je řada profesí viz různé půjčky apod.)
Aby mohlo být něco pro zákazníky nevýhodné či je poškozovalo, musí být zákazníci přinuceno takové zboží/službu NUCENI konzumovat (protože jinak by si to nepořídili). A půjčky bank či většiny nebankovních jsou poskytovány jen dobrovolně a jen těm, u koho lze očekávat splacení.
Naopak třeba ČD mají monopol a tudíž mají nejspíš zákazníky, které je využívají z donucení a tedy je ČD poškozují.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 22:54:00    Odkaz na tento příspěvek  

ex fíre : ona tu pohádku jistě vláda zná, možná jí nezná pan kníže, protože ten se mohl dívat na televizi v Rakousku nebo Švýcarsku, kde tuhle pohádku jistě nedávali.
Jenže to, co si říká "odpovědná vláda" je opilé mocí (nikoli alkoholem, ten z nich vyprchá) a považuje se za spasitele slibujícího lepší zítřky, tak jako se za spasitele "obětujícího se" pro lepší zítřky považovala každá "bolševická" garnitura trpící navíc sydromem "božské" neomylnosti nebo Všeználkovství ... tak jako tato pseudonebolševická garnitura ...
janer
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.179.80.29
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 23:14:11    Odkaz na tento příspěvek  

V.Špinka
musí být zákazníci přinuceno takové zboží/službu NUCENI konzumovat (protože jinak by si to nepořídili).
70% objemu půjček tvoří půjčky na bydlení. Co myslíte, je zákazník nucen takovou službu konzumovat? Nebo není a pořídí si to jinak ?
ex fíra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.9.122
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 23:23:06    Odkaz na tento příspěvek  

M.Z.: Myslím, že za 250000Kč bych si tam také občas zdříml. Já bych je nastěhoval do těch (jak říkal v Ústí n.L. Havel) králíkáren a dal bych jim minimální mzdu a popř, i stravenky. V tom paneláku by měli k sobě blíž, takže kdyby je něco napadlo, mohli by to hned prokonzultovat u čerstvě namleté standardni zrnkové kávy a v papučích. Zatímco bezdomovci by si debužírovali v kantýně PS. Pokud můj návrh chcete hodnotit,tak clipartem - palec nahoru,dolů.
V. Špinka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.90.250.127
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 23:23:39    Odkaz na tento příspěvek  

70% objemu půjček tvoří půjčky na bydlení. Co myslíte, je zákazník nucen takovou službu konzumovat? Nebo není a pořídí si to jinak ?
Zrovna půjčky na bydlení mi svými podmínkami nepřipadají jako produkt bestií, které by se měly stydět.
Jiné možnosti jsou, jen se pro ně při tak výhodných půjčkách nerozhoduje mnoho lidí. Prostě si raději půjčí za 4.5% p.a., než stavět pět let svépomocí a polovinu nákladů ušetřit.
ex fíra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.9.122
Odesláno Pátek, 17. června 2011 - 23:38:18    Odkaz na tento příspěvek  

Vždyt' stavby z čínských kontejnerů nejsou tak drahé. (podle angl.architekta)
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 736
Registrován: 4-2010
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 02:15:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V. Špinka. Ale co to kecáte. byl jste někdy na firemním školení? Tam se jinými slovy říká. "Ochčij, co nejvíc lidí můžeš, ať z toho kápne, co nejvíc". Toto je závěr veškerých školení.
Učí se to, jak říct potencionálním klientům, co nejméně, jak perfektně mlžit s jedním jediným cílem, aby podepsal smlouvu. Když je již podepsána, pak už se na něj stačí srát. O tomto hovořím a skutečně tak funguje řada podnikání. Jde o to, že někdo má větší ochcávací schopnosti má vyšší inteligenci i emoční schopnosti. A ty pak využije ve svůj prospěch i s vědomím, že to druhou stranu poškodí a je to pro tu druhou stranu nevýhodné. Už chápete o čem píši? Své větší schopnosti mohu buď využít VE PROSPĚCH SPOLEČNOSTI či naopak VE SVŮJ PROSPĚCH NA ÚKOR SOPLEČNOSTI. První možnost považuji za správnou, za druhou možnost bych odpovídal gilotinou. Tečka.
Rudolf_33
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2836
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 08:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3xhonzík: "První možnost považuji za správnou, za druhou možnost bych odpovídal gilotinou. Tečka"

Aspoň víme, kdo jste. Já zase považuji za správnou druhou možnost, tedy poslat pod gilotinu všechny tři honzíky.

Nějak mě připomínáte jednoho trotlíka, který se na blogu Lidovek uvádí slovy: "Zásadně a dobrovolně nezaměstnaný vysokoškolák balancující na hraně životního minima". A protestující proti tomu, že za takový postoj je odměňován jen tím životním minimem a nejistotou starobní penze.

Běžte se vycpat.
V. Špinka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.90.250.127
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 09:29:58    Odkaz na tento příspěvek  

"Ochčij, co nejvíc lidí můžeš, ať z toho kápne, co nejvíc"
Jenže tohle nemá nic společného s levicí / pravicí.

A rovnou můžete pod gilotinu poslat odboráře:
http://ekonomika.idnes.cz/nekteri-odborari-dostanou-za-stavku-zap laceno-spojili-ji-se-skolenim-12v-/ekonomika.aspx?c=A110617_19370 1_ekonomika_abr}
nemamvlakyrad
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.99.234
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 10:14:51    Odkaz na tento příspěvek  

triplehans: tím,kdo ochcává co nejvíc lidí může,jsou například Zavadil,Pomajbík,Dušek,Štěch a další dobytek,kterej ani nevím jak se jmenuje.
To čumíš na drát co??
Glagol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 10:26:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych naše milé DSK zvláště R33 upozornit na skutečnost, že vyhrožování smrtí (gilotinizace), ač se jedná o pouhého zavilého sockomouše, jest trestně postižitelné.
Abych snad někomu nenadržoval (mé sympatie jsou samozřejmě dané výší mého platu), tak totéž platí i pro ZS (závistivé socky).
"Detailní znalost předpisů, grafikonů a služebních pomůcek ke každému uprdnutí nenahradí všeobecný politicko-společensko-ekonomický rozhled" - Kuzma Atomovič Malomozkov, vedoucí noční směny JE Černobyl, 26.4.1986.
Fucida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 452
Registrován: 3-2004
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 11:29:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hrgot, neví někdo, na čem to ten trojhonzík frčí? To musí být matroš.
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 738
Registrován: 4-2010
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 17:45:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

takymamradvlaky: Musím se omluvit, co se týče daňových rájů. Měl jsem na místě ty peníze, které byly vyvedeny z podniků, n ikoliv jako daně, ale jako vytunelování do těchto daňových rájů. Tedy nejedná se o vyvedení daní pryč, ale o vyvedení finančního majetku těch daných prostředků za kuponové privatizace. A dále pak jsem měl na mysli to vyvedení pěněz, kdy zvítězí nějaká velká firma na státní zakázce za 4mld kč, z těch 4 mld. vyvede 2mld na zahraniční účty a za 2 mld. si najme chudáky malé a střední opdnikatele, které na hraně bankrotu dělají práci za tu firmu, která zvítězila v tom výběrku na státní zakázku. Asi jsem to měl napsat hned. A to jsou ty daleko větší ztráty než daňové.
No a samozřejmě tam platí to účelové nevybírání daní finančními úřady, kde jsou nasazeni lidé od ODS od 90. let za účelem schválně nevybírat daně.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5310
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 17:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rozhovor s Jančurou
Schválně to dávám sem...
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 4-2010
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 17:51:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rudolfe. "Zásadně a dobrovolně nezaměstnaný vysokoškolák balancující na hraně životního minima". Tak tento jedinec rozhodně nejsem. Zatím jsem naštěstí nebyl nucen použít životní minimum ze sociálky. Tento vysokoškolák trpí významnou psychickou poruchou syndromem vyhoření a syndromem kultury chudoby. Bohužel náš stát vůbec nemá ponětí, že vážné psychické onemocnění syndrom kultury chudoby existuje. Kdyby o tom měl ponětí, tak již dávno by tomuto člověku byla podána pomoc. Místo toho žije ze životního minima, které syndrom kultury chudoby ještě více zesiluje.
Klidně se tomuto člověku posmívejte. Je to stejné jako se posmívat mentálně retardovaným a ukazuje tu pravou tvář pravičáků. Vždyť nejznámnější pravičák Hitler lidi s duševními problémy hezky po pravičácku likvidoval.
M_g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 6-2006
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 18:35:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3kráthonzík:
Pravičák si s masami rozumí tak, že je organizuje přes dělnickou stranu a všude tam, kde jeho soukmenovci přijdou trpí rozvoj rozsáhlých sociálních programů?
No toto...
Kotva_trakčního_motoru
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 5-2011

Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 18:37:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa : zase překrucování pravdy ohledně Pendolin... navíc tam tvrdí,že bude jezdit v Čechách... takže jeho vlaky budou dle jeho logiky končit v České třebové
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.155.83
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 21:23:37    Odkaz na tento příspěvek  

3xHo Mám svůj rozum
Zatím to tak nevypadá.

exF stávka nic nestála
Ekonomové jsou jiného názoru.
ex fíra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.9.122
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 21:45:15    Odkaz na tento příspěvek  

Aleš Liesk: kde byli ti ekonomové těch 20 let. Za KSČ se mluvilo, že to jde od 10 k 5 a nyní? Od 5 k 1? Nebo ta 1-čka=0? Kouknite se, co Vás některé čeká - přišlo mailem.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5313
Registrován: 10-2003

Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 22:12:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ex fíra: Kolik je těm pánům? Já jen, že bych měl jít bez reformy v roce 43 (v 65), po ní v roce 45 a na tý fotce se píše něco o 2030 a oni vypadají min. na 70. Chápu, že je to nadsázka, ale nepůjdou ti pánové z obrázku náhodou do důchodu úplně ve stejném věku "s" i "bez" reformy?

Kouknite se, co Vás některé čeká

Jo, ti šťastnější budou pod drnem. Sorry Drne.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.85.38
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 22:53:55    Odkaz na tento příspěvek  

Píseň pro potěšení: http://www.youtube.com/watch?v=QKXC5cVR7sU (možná ji někdo ještě nezná).
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 740
Registrován: 4-2010
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 22:56:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M-g O čem to hovoříš?
M_g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 6-2006
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 23:02:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3kráthonzík:
To byste stejně asi nepochopil.
Mkunt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 10-2009
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 23:10:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheel: ty se nezdáš ;-))
Ještě je dobrá Smrt v železe: http://www.youtube.com/watch?v=T0ng3XA4OOo&feature=related
Z komentářů: "naprosto geniální, jelikož pracuju u ČD CARGO, beru to jako neoficiální hymnu. Pochybuji ale, že to kravatáci pochopí"
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 741
Registrován: 4-2010
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 23:46:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M_g jen to vysvětlete, když jste tak chytrý.
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 4-2010
Odesláno Sobota, 18. června 2011 - 23:47:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://blisty.cz/art/59093.html
Slovanská vzájemnost podle špinavé pravice. Každý pravičák by za tohle svinství měl zaplatit svým životem.
M_g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 6-2006
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 00:03:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3kráthonzík:
Já půjdu radši pomoct Sisyfovi. Prý dostal něco těžkého na práci.
To bude smysluplnější.
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1999
Registrován: 1-2005

Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 09:04:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheel :
Amper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 12:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drne, omlouvám se hned 3x. S tebou lze aspoň minimálně diskutovat.
Kudláček
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.196.206
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 15:27:04    Odkaz na tento příspěvek  

Ad 3xhonzík: V zahraničí se s tebou taky nepářou. Nemáš na zaplacení, máš smůlu.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9039
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 15:46:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Amper:
Co tak najednou taková změna?
Amper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 17:27:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stačí se přečíst některé příspěvky. TAk 3x a dost.
Amper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 18:35:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebo odkazované britské listy: Pražským redaktorem je Štěpán Kotrba, bývalý člen KSČM, nyní ČSSD.
Není nad nestranné zpravodajství. Proč si ty noviny aspoň nenazve ruské listy?
ivoš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.167.15
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 19:04:49    Odkaz na tento příspěvek  

Amper: nestranné zpravodajství poskytují jistě pouze pravicoví novináři, viď.
Amper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 19:12:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jsem někde napsal nebo sem cpu odkazy na nějaký pravičácký plátek?

BTW: Pokud máš 20 tak je tvá orientace v pořádku. Aspoň podle W.Ch. A já s ním, pravda, souhlasím.
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.155.83
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 19:51:54    Odkaz na tento příspěvek  

3xHo: podle špinavé pravice
Blitky a pravice?
Příště označíte za pravičáka Marxe nebo Engelse?
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 22:05:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ampere. Ty jsi takovej idiot, že ani nevíš, že Štěpán Kotrba již není součástí britských listů? Štěpán Kotrba tam již nepíše a odešel, vole neinformovanej. Takže strč si gerontofóbní vulgární mádlovskou MF Dnes LN, Respekt a Reflex do prdele.
Britské listy se to jmenuje podle toho, že většina článků jsou přeložené články z britských deníků- Můžeš si to v angličtině zkontrolovat, jsou tam i odkazy.
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 753
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 22:06:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aleš Liesk. Vám nic asi neřiká porozumění textu, že?
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5321
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 22:12:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3xh: Takže strč si gerontofóbní vulgární mádlovskou MF Dnes LN, Respekt a Reflex do prdele.

Výborně se tu bavím.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.
Amper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 22:30:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To není hezké, smát se retardovaným. Ale nesmát se fakt nedá.

goool
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9041
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 04:45:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Amper:
I proto sem poslední dobou lezu jen zřídka. ;-)
Jarda_krapas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 418
Registrován: 5-2007

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 10:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady mně zaujala zmínka o nabídce Škody, že místo RailJetů dodá rychlíkové Elefanty pro rychlost 160km/h...Pro Německo je to ale málo, jak se tam píše..
Něco mi asi uteklo, neb jsem o tomto nezaslech...(pravda, zas tak cíleně nehledám..)
http://ekonomika.idnes.cz/era-ojetych-a-opravenych-vlaku-konci-dr ahy-daji-vice-penez-na-nove-py6-/eko-doprava.aspx?c=A110619_20242 8_eko-doprava_fih
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5323
Registrován: 10-2003

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 18:21:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Zadní Třebani měl někdo názor na stávku takovýto:

Ač jsem znám svými výhradami ke stávce, tak tohle udělalo choré hovado, které by si zasloužilo do těch 70 dělat především rukama.
To co je k přečtení je ještě publikovatelné. Dámská přirození měl už někdo snahu odstranit, ale výsledek nic moc.
Podporuji zřízení spojek traťových kolejí u Mokropes.