K-report
 

Archiv diskuse Znělky a gongy na nádražích a ve... do 02. 06. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » Znělky a gongy na nádražích a ve vlacích » Archiv diskuse Znělky a gongy na nádražích a ve... do 02. 06. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 8-2010
Odesláno Sobota, 14. května 2011 - 22:15:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jj díky už to tam je
Syrda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 762
Registrován: 10-2002

Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 09:00:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

8106668, Honza7887: na mail jsem Vám poslal něco od sebe - tratě 011, 060 a 231. 091 a 221 jsem jen nestihl zpracovat. 171 zatím není vůbec. Snad to brzy napravím.
Davidlego
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 09:23:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To já zas dělám hlásič do hry TRAINZ, takže kdyžtak taky bych prosil hlášení z City Elefantu.
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 12-2008

Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 09:59:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

8106668: Až to bude kompletní, tak to prosím hoď někam na net. Rád si to stáhnu! Díky
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - hlaseni.webnode.cz
8106668
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 2-2011

Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 10:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moc děkuju všem co něco poslali, zasvětím tomu celý den.
The timetable is the most perfect manifestation of the human intellect.
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 11:00:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vrátím se k nedávnému tématu o vyjmenování mnoha zastávek.
Tady jich je skoro 40
audio/mp3Marianske Lazne - Zwickau
Marianske Lazne - osobacek na dobrou noc.mp3 (818.5 k)
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 8-2010
Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 12:31:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky všem moc
8106668
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 2-2011

Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 13:09:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak z toho co jsem dostal, jsem sesmolil tohle: https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2143570
Kdyžtak připomínky pište do tamtoho vlákna
The timetable is the most perfect manifestation of the human intellect.
Jaimegiacobbe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 13:32:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chovanecm: Mohl bych tě moc poprosit o všechny nahrávky ze CE co máš na můj mail JaimeGiacobbe@seznam.cz? Díky mockrát!
České dráhy - váš osobní dopravce
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 8-2010
Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 15:28:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Není někde nějaký návod jak tvořit hlášení v hlásiči ? Chtěl bych udělat ML
8106668
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 2-2011

Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 16:10:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honza7887: Podívej se v poznámkovym bloku na už hotové .hla soubory a použij je jako vzor, je to jednoduchý.
The timetable is the most perfect manifestation of the human intellect.
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 8-2010
Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 16:34:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky už to mám akorát v Holešovicích nevím jak odstranit konečná stanice a příští stanice Holešovice konečná stanice
8106668
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 2-2011

Odesláno Neděle, 15. května 2011 - 16:55:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já to tak sesmolil dohromady, tady máš samotný název "Praha Holešovice"
audio/wav
holes.wav (28.9 k)

A kdyžtak tohle dál řešme v diskuzi o MSTS, plevelíme tu vlákno o reálných kecátkách
The timetable is the most perfect manifestation of the human intellect.
Híhou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 9-2008

Odesláno Pondělí, 16. května 2011 - 17:49:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes hlásil v České Lípě zase ten pán z ČD Speakeru.
Myslím, že je lepší než ta paní, která se zdržuje vyjmenováváním všech zastávek u osobáků (navíc směr Postoloprty vyjmenovává všecky jen po Lovosice).
Baresm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 12-2008

Odesláno Pondělí, 16. května 2011 - 18:17:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rád bych požádal někoho z Ostravska, jestli by byl tak moc ochotný a sjel do Bohumína nahrát hlášení o výluce u vlaků jak do/tak z Chalupek (výluka trvá do 26.5.)? Případně nemáte ještě někdo klasické hlášení o výluce od Anduly? Předem díky všem.
Máte ve svém počítači zajímavá hlášení, fotky a videa pragotronů nebo nějaké zajímavé dokumenty?
Podělte se o ně s ostatními - hlaseni.webnode.cz
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 503
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 16. května 2011 - 19:48:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Baresm: možná se tam dostanu
Fandaprudič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2014
Registrován: 3-2009
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 05:13:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes ráno mi zpoždění vlaku hlásila v Neštěmicích Andula. Ještě nedávno to bylo pusou.
A co na to Jan Tleskač ?
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 504
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 09:05:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A někdy začátkem léta by se už měla ozývat i v Rokycanech a Holoubkově na plzeňské trati.
Zajímavé je, že nyní tam ještě nejsou ani panely.
kubaII
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.252.168
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 16:39:34    Odkaz na tento příspěvek  

Fandaprudič
Kde se tam vzala, vzdyt nikde v okoli neni a Nestemice jsou preci docela mala stanice. Pochopil bych spis, kdyby se tam ozval Postler dalkove z Usti hl.n., nebo Knop z DC.
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 17:34:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak Bohumín vzdávám, je tam daleko.
Ale kdo by se tam dostal, nahrál výluku, došel do INISSárny a požádal obsluhu o vyhlášení všech zastávek rychlíku do Nice / z Nice a nahrál i tento vlak, zapíše se na vždy do análů tohoto diskusního vlákna a já mu budu vděčný :-)
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 590
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 18. května 2011 - 17:41:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kubaII: také by mě zajímalo, jak tenhle rozhlas funguje. Jak udělají, že někdy to hlásí do všech zastávek najednou a jindy jen do té, které se to týká, jak je to po trati zapojené. Jednou jsem slyšel hlášení v Neštědicích a připadlo mi, že je to ta stejná hlasatelka, co hlásí často v Malých Žernosekách. A jak je to od sebe daleko. Totiž taková ta co hlásí tak pomalu a tak to trvá než najde odkud kam to vlastně jede, ta je originál, jiná další by to snad takhle neříkala, pokud by jí neimitovala.

A také má smysl hlásit na zastávce tímhle dálkovým rozhlasem, že do zastávky XY přijede Os xxxx, když je to samozřejmost? Hlásit se mají jen mimořádnosti, tím jak zapípá ten gong, akorát cestující znervózní, že bude zpoždění.
Kgg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 12-2009
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 19:02:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Knop vždy v Děčíně překvapí. Tato znělka tam někdy hraje při zpožděních. Melodie je pořád stejná,ale přijde mi jako by byla pokaždé zahrána na jiný nástroj. (je to zhruba v 00:20)(omlouvám se za kvalitu)
http://www.mhdteplice.cz/smazat/A13-05-11_15.40.mp3
7majkl7
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 4-2009
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 19:17:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlášení na zastávky Neštědice, Mojžíř, Neštěmice, Ústí nad Labem sever a Dolní Zálezly v obou směrech a na zastávky Litochovice nad Labem, Malé Žernoseky a Lovosice město ve směru do Lovosic zajišťuje ústně operátorka z Ústředního stavědla Ústí nad Labem hlavní nádraží obvod sever.
Hlášení na zastávky Lovosice město, Malé Žernoseky a Litochovice nad Labem ve směru do Prackovic nad Labem zajišťuje ústně výpravčí vnější služby stanice Lovosice osobní nádraží.

Informace o příjezdu jsou opravdu zbytečné, protože sdělují, jak je již zmíněno v minulém příspěvku, samozřejmost.

Zapnutí rozhlasu je prováděno vytáčením telefonních čísel v uzavřené telefonní rozhlasové ústředně, přičemž každá zastávka má svoje účastnické číslo (Lovosice město 384, M. Žernoseky 383..., dále je možno hlásit také na společnou volbu do všech zastávek, například v úseku Lovosice - Prackovice n. L. je to číslo 431.

Pokud se hlásí na zastávky jednotlivě, uvádí se jejich název, tudíž hlášení by mělo vypadat nějak takto: ,,Vážení cestující, do zastávky Neštěmice přijede...."
Hlásí-li se na společnou volbu (do všech zastávek na příslušné trati), mělo by hlášení vypadat: ,,VC, k nástupišti vpravo ve směru jízdy...".
Ovšem hlášení není dáno kurzívou, sice jej upravuje příloha staničního řádu, ale i tak není nutno přesně dodržovat její znění.

Podotýkám, že rozhlasy ve stanicích Povrly a Prackovice n. L. pracují na úplně stejném principu.
http://zabzar.webnode.cz/
simulátor práce výpravčího
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 593
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 18. května 2011 - 21:07:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

7majkl7: díky moc za vysvětlení. Takže z každé zastávky musí vést kabel do stejné ústředny a ta pak připojí příslušnou zastávku. To vede po celé trati už přímo ten 100V rozvod, nebo je to natransformované ještě na větší a v každé zastávce se to transformuje na těch 100V?

Předpokládám ale, že stanice Prackovice nad Labem musela být do tohoto systému připojena až dodatečně, tenkrát asi když ten rozhlas stavěli nepředpokládali, že se stanice zavře. (A pamatuju, že se tam hlásilo extra).

Dotaz: operátorky na stavědle Sever sledují polohu vlaku pomocí GPS, nebo kolejových obvodů?

Ještě poznámka k tomu rozhlasui na zastávkách, stávalo se, že ten rozhlas příšerně hučel a to třeba několik dní v kuse. V noci to bylo slyšet celkem daleko.
7majkl7
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 4-2009
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 22:05:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo:
Až takhle do podrobna technicky to nevím, jediné, co vím je, že rozhlasová ústředna pro rozhlasy na zastávkách v úseku Prackovice - Lovosice - Bohušovice je v Lovosicích.

V Prackovicích bylo provedeno dodatečné připojení, máte pravdu, ovšem toto hlášení může dosazená obsluha v Prackovicích vypnout a místně hlásit bez vytáčení.

Operátorky na ÚS Sever mají k dispozici monitory celého dálkově obsluhovaného úseku JOP, tudíž vidí úplně to samé jako výpravčí.

Já jsem se často potýkal s poruchou rozhlasu v Nových Kopistech. Při vytáčení zazněla znělka, ale pak když měl začít obvyklý dlouhý tón, po kterém se má začít hlásit, tak se spustil kolísavý tón oznamující nutnost resetu rozhlasové ústředny, to je jediná porucha, se kterou jsem se já setkal.
http://zabzar.webnode.cz/
simulátor práce výpravčího
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 594
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 18. května 2011 - 22:23:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

7majkl7: až vyhrabu nahrávku hučáku v Žernosekách, tak sem uploaduju, stojí to za to.
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 8-2010
Odesláno Sobota, 21. května 2011 - 20:56:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj, nevíte někdo jestli se dá zvýšit hlasitost u WAV formátu . Jde totiž o to,že mám nahraná hlášení z City Elefantů na S7. Původně jsem to měl ve formátu .arm a znělo to normálně hlasitě. Pak když jsem to převedl do formátu WAV a zadal do hlásiče msts tak je to tak potichu, že to skoro nejde slyšet. Prosím pomozte, pokud mi to někdo pomůže vyřešit tak to někam šoupnu ke stažení.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 621
Registrován: 4-2011

Odesláno Sobota, 21. května 2011 - 22:23:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honza7887: úprava hlasitosti a dalších věcí se dá dobře v Audacity. Je to bezva program.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 622
Registrován: 4-2011

Odesláno Sobota, 21. května 2011 - 22:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

7majkl7:
Takhle hučával rozhlas v Malých Žernosekách asi tak před 2 rokama každou chvíli. (Točeno v noci)
audio/x-ms-wmaHuèící rozhlas na zastávce
Rozhlas(25Q).wma (185.1 k)
Myšák_tom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 600
Registrován: 10-2010

Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 08:01:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honza7887: A čím jste to převáděl? Já mám celkem dobré zkušenosti s Mobile Media Converter, na střih pak používám MEF...
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2868
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 08:06:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V úterý na Nově, pořad Víkend: Znáte jejich hlasy, ale neviděli jste jejich tváře. Poznáme tzv. plechovou hubu z nádražního rozhlasu.
www.mechaniky.cz — přehled mechanických závor v ČR na mapě
7majkl7
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 4-2009
Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 08:39:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské_tornádo:
To je opravdu zajímavé, na konci nahrávky jde nepatrně slyšet, že někdo chtěl začít hlásit, když se zaposloucháte na ten konec, tak to uslyšíte. Já osobně jsem se s tím opravdu nesetkal, a že jsem se tam už něco nahlásil. Myslím si, že poruchu tohoto charakteru ani obsluha nezjistí, kolísavý tón začne hrát jen v tom případě, nemůže-li ústředna začít vysílat takové to pípnutí po gongu (posílám v příloze).
application/octetstreamZnělka
znelka.mp3 (22.2 k)

http://zabzar.webnode.cz/
simulátor práce výpravčího
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 09:28:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zeleznicni: Děkuji za upozornění... Jsem zvědav, zda tam bude kompletní svatá trojice - třeba se Knop setkal s Klichovou - ale to snad radši ne :-)

Posílám live hlášení z Vysočan včerejšího EC 110 Praha - stala se pak taková zajímavost, o které raději nebudu mluvit, ale řekněme, že fíra asi viděl Slunce, seno, ...
audio/oggHlášení vlaku EC 110 Praha v žst Praha-Vysočany
Vysocany live EC Praha.ogg (337.1 k)
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 508
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 09:33:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě odborářský rychlík do Bohumína
audio/oggmezi Kolínem a Hranicemi toho moc nehlásili
Odbory rychlik do Bohumina pristaveni.ogg (194.0 k)
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1059
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 12:32:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rychlík Eurocity? Si snad dělá Když už tak aspoň "vlak Eurocity"
vagonWEB

ICQ 418733638
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 8-2010
Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 12:33:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hele,tak já už nevím. Snažil jsem se to upravit v audiocity a efekt žádný jestli někdo chce a má na to čas tak mu to pošlu na úpravu, byl bych rád kdyby se to pak dalo někde na net volně ke stažení, ale já nemám čas si s tím víc hrát
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 509
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 13:14:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vantju: tam nic jiného než rychlíky neznají :-)
Co mě ale překvapilo, že při tom live hlášení to z reproduktoru dunělo jak někde na koncertě. Stál jsem pod ním s telefonem a úplně se mnou ty basy klepaly
Slanour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 6-2008
Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 13:54:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chovanecm:Ono ve Vysočanech to mají celé jakési pošahané divně seštelované, děsně to tam dycky řve no a o těch výpravčích co to obsluhují..škoda mluvit..
Slaňour
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 510
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 14:00:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím, výpravčí tam moc neznám - jen jsem s pár mluvil teď o těch výlukách.

Nedávno tam Mikrovox změnil hlášení Přijíždí, aby místo "do stanice" pan Knop říkal "který dále pokračuje ve směru" - oni tam totiž strašně rádi to hlášení pouští ne s cílovou stanicí, ale se stanicemi označenými jako důležité a znělo to divně
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 625
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 16:12:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

7majkl7: ono to dělalo různé zvuky při tom hučení, různě to kolísalo, praskalo a i další jakoby tóny se tam objevovaly. Ono taky nahrát delší kus bylo nemožné, protože ty zk....ný auta jezděj pořád a pořád.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 626
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 17:33:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honza7887: Musíte označit jen tu pasáž, kterou chcete zesílit, může se stát, že v označeném úseku bude amplituda až nadoraz, která nejde zesilovat. V tom případě musíte zatrhnout políčko "povolit clipping".

Zesílená amplituda nesmí zasáhnout až do krajních mezí 1; -1 (užitečného signálu, ne to praskání, či jiné neužitečné hluky).
Peťula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 12-2008

Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 18:56:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím, nemáte tu někdo hlášení z Prahy hl.n na vlak přes Kropáčovu Vrutici?
Chtěl bych si s kamarádkou oživit minulý prázdniny, když jsme se tomu moc smáli
Fyzicky bydlím v Budějcích ale srdcem, srdcem jsem ve Francii.
Nejkrásnější vozy jsou pro mě Crealis a Citelis.
ICQ 485 911 951
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 20:26:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravské tornádo, Honza7887
nebo použijte filtr Leveling (Úrovně)
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1063
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 22. května 2011 - 20:33:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No chápu, ale EuroCity je též kategorie vlaku, jako Osobák nebo Rychlík.

Nejvíc mě ale pobavil "Rychlík expres..."
vagonWEB

ICQ 418733638
8106668
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 2-2011

Odesláno Pondělí, 23. května 2011 - 20:50:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lounský strojvedoucí zprovoznil v 809.249 IS na pozdně večerním vlaku z Kralup do Slaného (kde se nikdy nehlásilo ), takže tu mám drobné nekvalitní nahrávky:
audio/mp3
Zaznam (43).mp3 (123.8 k)
audio/mp3
Zaznam (44).mp3 (52.4 k)
audio/mp3
Zaznam (46).mp3 (27.6 k)
audio/mp3
Zaznam (48).mp3 (82.9 k)
audio/mp3
Zaznam (49).mp3 (98.5 k)

Co já vím, tak je tento anduloid (?) ve všech plzeňských 809 se stahovacími okny a je kompatibilní s panely "zastávka na znamení".
Je to zvláštní pocit, když na někoho začne šukafon vevnitř vykecávat
The timetable is the most perfect manifestation of the human intellect.
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 512
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 23. května 2011 - 21:20:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Právě jsem dostal zprávu, že zítra v tom Víkendu pan Knop nebude - nebo aspoň o ničem neví.
Že by nováci využili svého bývalého kolegu pana Dlabaju a ten jim dohodil Klichovou?
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 513
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 24. května 2011 - 22:08:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to nás vypekli - ani Knop, ani Klichová, ale paní Milena a dokonce i sám Marek Hryciow.
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 4-2011

Odesláno Úterý, 24. května 2011 - 22:31:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chovanecm: Jo. Přesně tak. Ani prd o českých plechových hubách.....
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1302
Registrován: 5-2005

Odesláno Úterý, 24. května 2011 - 23:10:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čekal jsem od toho víc...
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 24. května 2011 - 23:55:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No - já se konečně dozvěděl příjmení paní Mileny, jak vypadá a kdo je pan Petr Pavlík - a samozřejmě jak vypadá M.Hryciow.

http://www.youtube.com/watch?v=vryIk8Xzgeg
Jaimegiacobbe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 24. května 2011 - 23:59:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Také jsem čekal více, ale na druhou stranu, co by jsme chtěli v 5-10ti minutové reportáži, že? Alespoň jsme se něco dozvěděli o kolegyni naší Anduly.
České dráhy - váš osobní dopravce
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 25. května 2011 - 01:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten Víkend to byla normálně zrada, také jsem od toho čekal více.

Mimochodem Postler má v Úvalech nějakou novou chorobu nebo co, občas si u vlaků 88xx z Berouna vymyslí něco na tento způsob: ...pravidelný příjezd 18 hodin, 49 minut. Ukončete nástup, vlak je připraven k odjezdu. Zdůrazňuji že se jedná o vlak končící v Úvalech. Kolega, co bydlí blíže nádraží mi včera tvrdil, že prý dokonce zaslechl v ranních hodinách: Vlak zde jízdu končí. (koncová znělka) Ukončete nástup, vlak je připraven k odjezdu. a že početné, školou povinné posluchačstvo na druhém peroně, čekající na protisměrný vlak, z toho mělo náramnou psinu.

Pokud nezapomenu, pokusím se ulovit nahrávku.
Signalista, tvořím simulátory stanic s elektromechanickým zabezpečovacím zařízením: Odkaz na stránky
Nejkrásnější autí Nissan Navara a Renault Thalia - my ICQ: 368229645
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 649
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 25. května 2011 - 01:12:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejlepší je vlak je opožděn z důvodu nekázně sportovních fanoušků
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 25. května 2011 - 01:15:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cityelefant: dobré bylo včera v Děčíně, když pan Knop ohlásil, že máme nastupovat do vlaku na Střekov a pak teprve ohlásil, že přijede.
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 25. května 2011 - 08:08:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No - já myslím, že lepší je ztráta lopatky na uhlí - ti sportovní fanoušci jsou myslím standardní důvod zpoždění, když je má i Andula
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14293
Registrován: 6-2003
Odesláno Středa, 25. května 2011 - 13:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ztrátu lopatky na uhlí pustil v sobotu kolega z mobilu pěkně nahlas v Benešově ve zpožděném osobáku vezoucím pochodníky do Prčice, nacpaný vagón nejdřív celý ztichnul, že by padající špendlík bylo slyšet, aby slyšel, proč máme kruci to zpoždění, zato po lopatce vybouchnul smíchy. Fakt stovka lidí řvala smíchy, obzvláště divně to muselo vypadat asi zvenku. Pak to ještě zkoušel večer při cestě zpátky, ale to byli pochodníci už unavení, takže odezva byla, ale slabší.

(Příspěvek byl editován uživatelem Poborskiii.)
Ostravské_tornádo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 653
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 25. května 2011 - 19:45:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poborskiii: no jo, jenže hláška s lopatkou je vtip, kdežto sportovní fanoušci smutná realita.
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 14:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Netradiční hlášení z Ex 148 Jan Perner, hlavně ten konec...
audio/oggJan Perner
Ex 148 Jan Perner odklon.ogg (237.6 k)
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 8-2010
Odesláno Pondělí, 30. května 2011 - 11:53:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj všichni dávám sem odkaz na hlášení do MSTS hlásiče S7. Zpracoval jsem úsek Beroun-Úvaly a zpět, Praha hl.n.-Praha-Radotín a zpět. Autorem hlášení je Chovanecm, zpracoval Honza7887. Odkaz zde:http://www.ulozto.cz/9165933/s7-rar
Chovanecm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 518
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 02. června 2011 - 17:42:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pan výpravčí v jedné stanici s HISem měl dnes dobrou náladu. Za takovou informovanost cestujících by se se nemuselo stydět ani hlavní nádraží. Jen místo "vlak je ošetřen proti slintavce a kulhavce" by dnes měli hlásit "proti enterohemoragické bakterii Escherichia coli".
Chudák paní průvodčí v přistaveném vlaku.