K-report
 

Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 27. 07. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Automobily, lodě a letadla » Odstavené vozy, torza a vraky » Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 27. 07. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6364
Registrován: 4-2005
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 22:04:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kloubosa v pozadí se taky pomalu ale jistě stává vrakem.
Chmelda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 419
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 16:23:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stokr: není to erťák. Je to to, co máš pod nickem.
Freelander
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4538
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 23:21:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Joel (296):
Té limuzíny je docela škoda
Regionální analýza Královéhradeckého kraje
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3170
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 17. července 2011 - 13:46:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden súkromný dvorček, majú tam pár Avii, jednu V3S, tri Zetory, pár prívesov, atď. Všetko samozrejme bez EVČ.


Netuším čo za Traktor a príves:


Rám zo Š 706 RTO


Relatívne nový Zetor 8245, ktorý už takto "face to " stojí aspoň 10 rokov. Dakedy tam stával aj "Major", na dvorčeku ďalej je Š 1203, pár prívesov, atd. atd.



Wartburg 353, ktorý má zhodou okolností ŠPZ ZVB-34-11 (môj mal ZVB-44-11 :-))


Príves, ktorý sa dodnes pohybuje po cestách, napriek tomu, že platnosť starých ŠPZ skončila pred 6 a pol rokom, ale majiteľovi to zrejme neprekáža


A jedno Tico, ktoré podľa zákona už 10 rokov nebolo na cestách (žiadna nálepka o STK/EK, auto bolo vyrobené r. 1997, takže logicky mohlo byť v prevádzke do 2001 a značky platili do 2004)


(Příspěvek byl editován uživatelem tomino.)
www.SPZ.unas.cz

Toto, hle, jest nynější americká tak vysoce schválená svoboda, kterou oni y jiným národům násilne do rukou vstrčiti sa usilují!
Guldys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 17. července 2011 - 20:07:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z dnešní dopolední procházky:


a o kus dál toto:
Veka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 4-2010
Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 08:20:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechcete někdo Rapida? Za odvoz.Brno Lesná,když bude čím to odtáhnout...( Myšleno vážně ).Je na dokladech.
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1287
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 09:35:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Guldys (711):
Ten Barkas je špičkovej. Divím se, že v takhle krásnom stavu odolal nájezdům loupeživých "rytířů". To by se u nás asi nestalo.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Joel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 4-2011
Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 10:20:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A hlavně bych řekl, že je stále pojízdnej. Nevypadá, že by tam tlel léta. Ten by se náramně hodil do mého vrakového kalendáře.
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3153
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 10:37:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Guldys: Ferdinandov, že?

Šel jsem tamtudy počátkem července a bylo toho tam myslím ještě víc - v přilehlé zahradě vrak jakéhosi předválečného nebo těsně poválečného náklaďáku s kulatou kabinou a vedle Framo / Barkasu ještě nějaké šasi úplně bez kabiny...

Taky se mi v tom kraji (podobně jako v Krkonoších) líbí velké množství provozních V3S - jako kdyby pro některé účely dodnes neměly konkurenci. A v Oldřichově v Hájích jsem teď v červenci viděl dokonce provozní S5T s fůrou písku nebo s čím...
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1289
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 12:33:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co je to vůbec za kraj, že tam rostou takový pěkný auta?
Ty místnínázvy mi nic neříkají ...
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Trolejdav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 7-2011

Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 13:11:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Není to náhodou v Libereckém kraji? (nevím jistě)
Městský Dopravní Podnik Opava
Ať žije MDPO
Fitr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1841
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 14:44:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano je.
Tabulka relativních rekordů Libereckého kraje (typ 101-158)
Kompletní analýza RZ Libereckého kraje (typ 101-158)
fitr.rajce.idnes.cz
Guldys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 17:25:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano je to Ferdinandov - u Hejnic ve Frýdlantském výběžku. Je to na louce před pensionem Ferda - na druhé fotce v pozadí. O kus dál je zahrada, kde takovýhle vraků je víc (asi tři). Ty jsem nefotil, protože na zahradě panoval pracovní ruch.

Joel: jestli nepohrdneš mými ušmudlanými fotkami, tak ti můžu poslat originál mailem. Jestli chceš lepší kvalitu, tak lokaci už znáš
Joel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 4-2011
Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 23:03:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Guldys:
Pro výše uvedený účel potřebuju trochu náročnější snímky, tak bych si tam příležitostně asi zajel. Ten můj vrakový kalendář jsem původně chtěl směřovat jenom na Octavie, Spartaky, dvanáctistovky apod., ale na zahradách jich už tolik nehnije (v okolí jsem našel všehovšudy tři) a ne vždy jdou vyfotit v plné palbě. Na www.spartaky.cz se dá objevit sice leccos, ale stovky kilometrů kvůli jednomu vraku absolvovat nehodlám. Tak to namíchám i z jiných hnilob.
Joel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 4-2011
Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 23:50:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle tam nebude, ale mršina je to ukázková (Pelechov u Žel. Brodu)

Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1293
Registrován: 1-2011

Odesláno Středa, 20. července 2011 - 08:00:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna mrška u hřbitovní zdi:

Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Joel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 4-2011
Odesláno Středa, 20. července 2011 - 14:12:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera cestou na řezaný:

Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10733
Registrován: 8-2005

Odesláno Středa, 20. července 2011 - 14:42:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám co se všechno nefotí. Tak taky dva (okres ST)


(Příspěvek byl editován uživatelem káem.)
Když má orel limit, nemůže se zabývat kvákáním ropuch.
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 10-2010

Odesláno Středa, 20. července 2011 - 21:09:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Autogrill Ybbs

Tady v tom Autogrillu je to stejně dobrý.Pořád jim tu někdo nechává vraky.Oni ty vraky totiž potom uklízejí na parkoviště pro zaměstnance a do rohu parkoviště aby to tam nestrašilo zákazníky.Na parkovišti pro zaměstnance už zaplnili těmi vraky celou jednu stranu toho parkoviště.

V Hatích tu dodávku Formana zase někdo vrazil za celnici aby tam nestrašila Rakušáky.


A nakonec:poradí mi někdo co to je?Omluvte kvalitu-foceno z okna parního vlaku.


Spousta dalších úlovků na www.lovec-vraku.cz

Kraj Vysočina-Hněvkovice,Humpolec.
Středočeský kraj-Zruč nad Sázavou.
Pardubický kraj-Heřmanův Městec.
Jihomoravský kraj-Hatě,Pavlice.
Cizina-Rakousko-Gaming,Lunz am See,Wieselburg,Ybbs,Autogrill Ybbs.
Tab50
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 502
Registrován: 6-2010
Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 00:21:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Starší Kadett nedaleko Vranovské přehrady:


Technická mu propadla v srpnu 2008.


Ještě mohu nabídnout rozebrané Trabanty z obce Vranov nad Dyjí.



(Příspěvek byl editován uživatelem tab50.)
Trolejdav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 7-2011

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 09:18:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lovecvraků:Autogrill Ybbs,jak je tam to ohořelé auto co to je za značku?
Městský Dopravní Podnik Opava
Ať žije MDPO
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 10-2010

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 10:53:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trolejdav-To auto už tam není,byl to Renault Laguna combi druhé generace.
Trolejdav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 7-2011

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 11:18:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lovecvraků:Díky.
Městský Dopravní Podnik Opava
Ať žije MDPO
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1298
Registrován: 1-2011

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 18:52:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Lovecvraku (209):
Já bych to takhle od oka tipoval na rakouský Steyr nebo Graef u. Stift.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 2-2011

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 20:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Lovecvraku (209) + Pavián (1298): Na té fotce (1) z Rakouska je STEYR 680 vyráběný v letech 1959-1968, původně italská licence OM Tigrotto.


Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1300
Registrován: 1-2011

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 20:37:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto:
Ono to má taliánskej ksicht - podobný jezdily i Alfy Romeo, Fiaty a myslím, že i nějaké nákl. Lancie ze serie Esa ...
Ale těch Steyrů jsem v Rakousku kdysi vídával ještě dost provozních a ty Graefy taky - ale ty byly většinou třínápravový a dost často armádní.

A vidím, že mám příspěvek 1300, tak nějakou mršku s tímhle označením:


(Příspěvek byl editován uživatelem pavián.)
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 2-2011

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 21:02:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidám něco z německy mluvících zemí : traktor PORSCHE spářený s dvojkabinou VW Transporter T2.


Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3214
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 01:29:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián: Dúfam, že máš k #1301 nachystanú nejakú pecku, na ktorú sa s uživateľom Michalsport uričte veľmi tešíme!
www.SPZ.unas.cz

Toto, hle, jest nynější americká tak vysoce schválená svoboda, kterou oni y jiným národům násilne do rukou vstrčiti sa usilují!
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 10-2010

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 09:16:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián,Mto-Jo,díky,vedle byla kabina ještě jednoho.
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3156
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 10:17:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián: Sice má hranatá světla, ale podle "plastového programu" a blinkrů je zrovna tohle nějaká pozdější verze, přinejmenším 1310, ne?
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1301
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 13:31:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Jef:
To je pravda, ale vzhledem k tomu, že je to foto z Rumunska, tak předpokládám buď práci tamního "zlepšovatele" či nějaký úzký profil v tehd. výrobě, takže něco mohlo být nahrazeno "něčím" ...
Ale v každom případě jsem po ruce neměl vrakovou Dacii 1300 (kterou už bych sem někdy nedal) ani Simcu 1300 (stejný důvod) ani Fiat 1300 (těch už je tady pramálo) a chtěl jsem stihnout editaci. Tudíž první, co bylo po ruce - šup to tam!!!

To teď jsem se připravil, takže jsem ani nezapomněl. Příspěvek 1301 = Simca 1301 s vylágrovaným motorem, v bývalom bazaru mého známého:

Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3219
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 17:07:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián: V kútiku duše som dúfal, že to dáš do historických vozidiel a nie sem (proste že bude v lepšom stave), ale potešilo, že si nezabudol :-)
www.SPZ.unas.cz

Toto, hle, jest nynější americká tak vysoce schválená svoboda, kterou oni y jiným národům násilne do rukou vstrčiti sa usilují!
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1302
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 17:40:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Tomino:
No, já jsem měl připravený i obrázek krásné 1301, ale když to zrovna vyšlo na vraky ...
Už jsem se ale připravil, aby moje sklerotická hlava nezapomínala - nad PC mi visí proužek papíru s čísly zatím do 1310 (Dacia). A podle toho jedu ...

Takže tohle je příspěvek 1302, takže tady bude mrška VW brouka 1302 (a mám nachystaný i obrázky VW 1303):

Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 10-2010

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 21:04:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián-To se mi zdá nebo má ten Brouk to přední kolo od Škody 105-120?Taky by mě zajímalo jak udělali ty blatníky.

(Příspěvek byl editován uživatelem lovecvraků.)
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1304
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 21:16:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Lovecvraků:
Já už si to moc nepamatuju, ona je to dost stará fotka, ale jestli ty blaťáky nemohly být z plastu??? To jsem totiž jednou viděl.
A ty kola? Tak to bude muset posoudit někdo povolanější , já 105/120 nikdy neměl - a ani si to nevybavím ...

A zas musím editovat .
Příspěvek 1304 - to je snad jen Glas 1304, kterých tady sice ještě pár je, ale u jediného, který by se sem svým stavem hodil, nemám souhlas k zveřejnění (byť jde o foto někdy z r. 1995), tak vezměte zavděk internetovou mrškou ...

A protože je to u nás už dost pozapomenuté auto, tak výřez z prospektu (není to sice coupé, ale tudor, ovšem ilustrativně snad stačí)


(Příspěvek byl editován uživatelem pavián.)
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 2-2011

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 21:53:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Lovecvraků (217)+Pavián (1304) - k těm Škodováckým kolům na VW Brouk : jediný zahraniční vůz ze stejnou roztečí upevňovacích šroubů 4x120 jakou měla celá řada Š 1000 - 130. Jenom VW mělo o něco silnější šrouby, takže pokud se mírně zvetší převrtáním díry pro šrouby ve škodováckém disku dá se nasadit na Brouka. Taky jsem viděl použíté menší osazené kolové štefty a pak se nic nemuselo převrtat. Ale malé disky 13" by asi šli jen na kotoučovou brzdu ( kvůli průměru)
Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Joel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 4-2011
Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 21:54:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už aby začala škola. Ta znuděná havěť nemá co dělat a když jim ty jejich vehikly kiksnou, přestože je vedle flastr z asfaltu pro deset kamionů, nestojí jim to ani za to, šoupnout ten verk z krajnice vozovky.

Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 219
Registrován: 10-2010

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 22:31:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky nám předevčírem v Ledči jeden přibyl.Ulice Pivovarská,parkoviště u Coopu.
Bafy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 22:35:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj kolegové,
chtěl bych se Vás zeptat, zda se vyráběl VW Golf I v provedení pick up ?? Jedná se o nějakou vzácnost?
Díky
Hřib
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 22:50:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bafy: v Chorvatsku jsem jich před 4 lety viděl hodně, rozváželi s tím hlavně plynové bomby, pak i pár filcek taky otevřených - ty už ale nebyly značeny jako VW Caddy http://cs.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Caddy#Prvn.C3.AD_generace
Asi to bude tím, že se pro Evropu dělali v Bosně, pak v tom závodě montovali feldy a potom fábie - naše fábie se tam narodila

(Příspěvek byl editován uživatelem Hřib.)
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 10-2010

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 22:55:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bafy-


Příspěvek 220,to by bylo abych sem nedal stejnojmenný vrak.Mercedes 220.


(Příspěvek byl editován uživatelem lovecvraků.)
Bafy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 9-2006

Odesláno Sobota, 23. července 2011 - 11:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Hřib a Lovecvraků:
Díky za info. Ptám se proto, protože jsem jel přes Chorvatsko a Bosnu a je jich tam opravdu hodně a v ČR jsem neviděl ani jeden. Uvažuji o jeho dovozu do ČR, ale nemám ponětí co bude potřeba za doklady pro dovoz auta z Chorvatska/Bosny do ČR.
Objevil jsem tam i několik VW Karmannů a VW T1.
Chorvatsko a Bosna je rájem starých modelů BMW a Mercedesů.
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3224
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 23. července 2011 - 13:35:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bafy: Ak to chceš na podnikanie, asi by som volil Škodu Pickup, či už 1. (Favorit) alebo 2. (Felicia) generácie.

Podľa mňa ťa to výjde lacnejšie a ešte čo sivysolíš za poplatky a budeš mať opletačky pri dovoze z Balkánu.
www.SPZ.unas.cz

Toto, hle, jest nynější americká tak vysoce schválená svoboda, kterou oni y jiným národům násilne do rukou vstrčiti sa usilují!
Veka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 24. července 2011 - 10:04:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lovecvraků:ta dodávka Peugeot,Fiat dělal tenhle krátký typ v provedení 4X4 a musím říct,že když to fungovalo,dalo se stím zažít hodně legrace...Ale platit naftu bych fakt nechtěl...šílená spotřeba.Jízdní vlastnosti super
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.135
Odesláno Neděle, 24. července 2011 - 18:39:02    Odkaz na tento příspěvek  

Pila Valasske Mezirici 24.7.2011

Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1317
Registrován: 1-2011

Odesláno Neděle, 24. července 2011 - 19:08:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Veka (245):
K té dodávce Fiat:
Tady před pár lety jezdila malá dodávečka, vypadalo to jak snad o metr zkrácené Ducato, ale jmenovalo se to Talento. Je to ono, o čem píšeš?
Určitě dobrý do města, vzhledem k minirozvoru se to asi otočilo na pěťáku, ale nevím, zda to bylo 4x4 ...
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Joel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 4-2011
Odesláno Pondělí, 25. července 2011 - 00:40:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lhoty u Potštejna


Nedávno slibované mrchoviště Jičín - Hořice






A to jsem nadohled od té Zastavy vynechal jednu očesanou Avii a mnoho ještě očesanějších vleků. Ale to už by bylo vskutku vrcholně nekrofilní.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4883
Registrován: 9-2003

Odesláno Pondělí, 25. července 2011 - 09:54:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím.Tohodle chudáčka jsem tady už měl,ale jen z dálky..ještě by měl dostat šanci..Rokytnice v Orl.h.

..pořádná mašina má kotel a komín..
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 10-2010

Odesláno Pondělí, 25. července 2011 - 11:47:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Joel-No jo,tam to znám,tamtudy jsem nedávno (a rozhodně ne poprvé)jel.Nedaleko odtamtud jsem někde myslím viděl ještě Trabant,stříbrný Opel Kadett,a zelenou? Felicii ještě s RZ.Všechno jako poutače.Ale to už je dýl...

Ta 1000covka Výkup palet stojí stejná u silnice ve směru na Kolín(myslím si).Nedávno jí někdo ukradl všechny dveře atd...Příležitostně vyfotím.

(Příspěvek byl editován uživatelem lovecvraků.)

(Příspěvek byl editován uživatelem lovecvraků.)
Joel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 382
Registrován: 4-2011
Odesláno Pondělí, 25. července 2011 - 13:31:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alf:
Přesně takovéhle mrtvolky potřebuju do svého vrakového kalendáře. Liju si rozžhavený tér na hlavu, včera jsem byl v Rychnově, moh´ jsem si tam zajet.

Lovecvraků:
1000 MB stála za Kolínem, u odbočky na Kaňk a už tam není. Ve čtvrtek jsem jel kolem
Veka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 4-2010
Odesláno Úterý, 26. července 2011 - 19:06:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián:ne ne bylo to nejkratší Ducato a mělo to i úplně stejnou masku jako tohle na fotce,jen bočnice bylá plná,jen plechy,žádné sklo.Chovalo se to fakt perfektně,a bylo i rychlé (160km/h),bohužel bez pořádného kraválu z podvozku se to neobešlo...
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3329
Registrován: 6-2004

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 19:46:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poradíte mi někdo prosím s identifikací tohohle vehiklu? Provětral jsem internet, ale našel jen několik podobných.
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1325
Registrován: 1-2011

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 20:05:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Statistik:
U tohohle vehiklu patrně došlo k zásadní přeměně - původní amerika nejspíš prodělala náraz, protože ten předek nese stopy kutila - viz světlomety a maska. Podobnou masku měl francouzský Gregoire nebo kdysi anglický Humber. Ale ani jeden neodpovídá kastlí.
Když si odmyslím ten předek, tak podle druhé fotky TIPUJU na běžnou produkci General Motors, nejspíš 1936 - 38. Těch tady totiž mimo Studebakerů jezdilo nejvíc a ta podoba zádě tu je taky.
Nějaká jiná fotka bez sněhu by nebyla?

A zase musím editovat:
K příspěvku 1325 dám Dacii 1325 (ale na ní mne upozornil známý - je moc nová a tak jsem ji ani neznal ... ):


(Příspěvek byl editován uživatelem pavián.)
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3330
Registrován: 6-2004

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 20:20:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za navedení, sám jsem z toho byl jelen. A jinou fotku bohužel nemám. Ale v brzké době budu mít šanci ho nafotit ho znovu, tak když zbyde čas, zajdu tam. Teď už tam sníh samozřejmě nebude.
PS: není to foceno v ČR, ale v Rize

Ještě přidám jednu (pro mě) zajímavost, i když to nepatří zrovna do vraků. Je to podle loga Prada. Další rižská nehybná stálice (jen jednou jsem ho viděl nastartované).


Co má zrovna jinak světoznámá značka Prada Milano společnýho s autama? To nějakej tuning?
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1327
Registrován: 1-2011

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 20:27:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Statistik:
Tak když to auto bylo v Rize (vlastně donedávna součásti SSSR), tak je ta amaterská stavba předku naprosto běžnou záležitostí. Podobných fotek (ještě z provozu) mám moc a u některých aut mi dělá dost problém určit, co to třeba původně před válkou bylo ...
Tu novou fotku uvítám, samotného mě to zajímá. .

"Prado": absolutně nevím a nebudu dělat chytrýho. Je to nový a to není můj obor. Tady Ti musí poradit znalejší ...
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Puro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 1-2010
Odesláno Středa, 27. července 2011 - 20:36:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statistik: To športové coupe je Subaru SVX, Nebyť jednej PC hry čo som kedysi hrával, to auto by som nespoznal.

(Příspěvek byl editován uživatelem Puro.)
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3331
Registrován: 6-2004

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 20:54:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímavá dedukce Díky, opravdu je to ono. Tak pak už je jen otázkou, proč má na kapotě nalepený to logo Prady...


K tomu meziválečnému seskládanému vraku mi zatím nejvíc podobný přijde Oldsmobile Sedan 1939-41 (eventuálně nějaký příbuzný Chrysler, Dodge...). Samozřejmě musím si odmyslet ten předek.
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 2-2011

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 21:04:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Statistik (3329)+ Pavián 1325 . já v tom vraku vidím Chevrolet Master 1941.

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Puro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 1-2010
Odesláno Středa, 27. července 2011 - 21:10:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No teraz čo to čítam o tom Subaru a bolo navrhnuté dákym italským designérom Giorgetto Giugiarom.
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1329
Registrován: 1-2011

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 21:15:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto (346):
Taky jsem si v duchu říkal, buď Chevy nebo Olds, ale přišlo mi to starší - ale nějak přesněji jsem po tom nešel (to by znamenalo odložit skleničku červenýho ... )
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...