K-report
 

Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 30. 03. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Automobily, lodě a letadla » Odstavené vozy, torza a vraky » Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 30. 03. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ikarosa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 18:50:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián (580) :

Promiňte,opozdil jsem se (spal+pracoval)

Díky za pochvalu ,...no celkově se mi to celý vylilo.. :-)

Hodím sem ještě tuhle nešťastnou fotku (vrak to sice není ale trochu souvisí s tim GMC) :
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1307
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 19:05:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lovecvraků: Ano vedla bola este Mazda 323 a Mitsubishi Galant, obe v stave srotu.

Pavián: Ak nieco jazdi, tak maximalne ta tmavozelena Tatra, pripadne este ta vo farbach PO.
Ta zlata je totalne prehnita a 1203 je len kopa bordelu.. vzadu za sklom ma hodene ECV tak mozno koli tomu to neodtiahli, aj ked je zjavne, ze len znecistuje okolie. Asi to caka na zasah nejakeho akcneho suseda, alebo ked sa bude v danej mestskej casti konat nejake jarne upratovanie.
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 592
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 19:14:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidávám obrázek děsně záludného ostrůvku nebo slepého řidiče ...


No - a pak taky dost raritní Citroen BL 7 Decouvrable (cabrio), který už asi nevyjede. Co vím, tak tam takhle je asi 30 let:

Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Bafy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 19:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Pavián:
To je ten zazděný citroen?
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 10-2010

Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 19:36:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alf-Díky,zajímavé,někdy se tam podívám,něco by se mohlo hodit.
šmolko-Tak to jo,divím se že to už neodtáhli do sběru.
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 594
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 19:42:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Bafy (403):
To není zazděný, jen strašlivě zaházený bordelem, aby bylo vůbec co vyfotit, museli jsme asi 10 min. odhazovat krámy. A je tam asi 25 aut + nějaké motocykly. Majitele jsem lámal přes rok, než mi dovolil nakouknout. Tohle tam všechno zůstane, majitel není veteránista, prostě to jen kdysi skupoval za babku, hromadil - jeho syn je to samý. Tohle nikdy už nevyjede, musel jsem podepsat, že neprozradím totožnost, ani bydliště ... Ale takových míst je dodneska víc.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 2-2011

Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 19:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián (592) - ono je to špatně vidět, ale není to Citroen Traction Avant cabriolet 11 BL. Provedení Découvrable je polocabrio, ale 4-dveřové.

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 595
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 19:47:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto (149):
Je možné, že jsem popletl Decapotable a Decouvrable - nebo i ještě něco jinýho (já franštinu jen lámu), ale je to BL 7.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 600
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 17:42:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní kořist: Fiat 125 P z Pardubic. Zasloužil by si lepší osud ...


Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4337
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 18:49:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda ten dopadl... Stával dlouhá léta dvě ulice od mojí práce, ale to byl ještě ve formě. To stojí v bývalým žel. vojsku? Dělal jsem tam před 20 lety a ten barák je mi povědomý...
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 603
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 18:53:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad 353 (4337):
Tak to místo přesně neumím pojmenovat - na kraji PU, řada velkých hangárů a skladů, kdysi snad velkoobchody, apod. Každopádně je tam hromada mršin - Alfy, škodovky, M.B., jeden malý Chrysler, BMW, spousta japonců, atd.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4338
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 18:55:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli na kraji toho areálu stojí zánovní Kaufland a je to nedaleko od jinde zmiňovaného krematoria, tak je to ono.
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 605
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 19:01:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad 353 (4338):
Mám dojem, že je to ono.
Ale mně se to blbě pozorovalo, když v kufru v otevřených pátých dveřích seděl fotograf a fotil auto za námi, nebyl ničím jištěný a já musel hlídat, abych jel podle jeho pokynů a přesně 50 - to je do prdu...
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Michal3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 940
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 19:34:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Pavián 594: Můžu vědět jestli to místo kde jsou ta auta je ve středočeském kraji? Pokud máte dovoleno prozradit aspoň to.
ICQ: 478-647-278
www.masinky.nafoceno.cz; www.masinky2.nafoceno.cz; www.diesloveloko.wbs.cz

Bezdreve, budu vzpomínat... :-(
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 607
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 20:34:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Michal3 (940):
Nejsou to stř. Čechy, ani blízkost stř. Čech.
Ale věřte, kdybych jen TROCHU mohl, rád se o fotky podělím, nejsem krkoun, ani samolibec - bohužel jsem musel dát slovo. Ten majitel - ať již je jakýkoliv - mi dal důvěru a to by byl podraz.
Ale takových míst a aut je víc - třeba dodnes doslova zazděná Škoda VOS nebo bývalý sklad, kde je v starých krámech a hromadách věcí asi 10 aut cca 1920 - 1940, či několik Tater (m.j. i roadster 11 nebo 12), zaházené ovčím hnojem až do půlky dvířek - ty už ovšem dnes neexistují, neboť jsou tím svinstvem doslova sežrané a když se majitel asi před 15 lety zcvoknul, rozházel asi desítku starých mopedů a motocyklů po ulicích, atd...
Co budu moci, časem nascanuji a ukáži.

(Příspěvek byl editován uživatelem pavián.)
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 2-2011

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 21:08:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2008 - něco z depositu Moravského "sběratele". Značky "vystavených" vozů si jistě doplníte sami.

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 608
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 21:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto (152):
Tam se to ale hodně změnilo za tu dobu, co jsem tam nebyl. Ta Warszawa tam byla už někdy v r. 1997, ale Volh 21 tam tehdy bylo asi pět - už tenkrát ta Latvija a nějaký ten Zuk, atd. Taky dva W 311 a několik 1202 STW a jedna 603 na střeše Erťáku. Pak ještě šásko s rourou z předválečného Superbu a maska k tomu.
Majitel nás vždycky pozval na posezení do průjezdu, kde měl zaparkovaného Robura furgon, kde občas možná i bydlel. On je takový svůj ...
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Michal3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 941
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 21:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián: Díky.
Budu rád když sem nějaké fotky dáte, rád se podívám.
Slyšel jsem příběh, že jedna stará paní má sotodlu a v té stodole ukrytý pod vrstvou sena tank. V nějaké vesnici v okolí města Slaný. Paní tam nikoho nechtěla pustit a měla tam psy, ale nějací kluci tam prý vlezli a našli tam tank. Nevím co je na tom pravdy ale asi před dvěma lety mi to říkal bratranec. Mohl bych zjistit tu vesnici kdyby měl někdo zájem to hledat.
Mě vždy lákalo procházet různé stodoly, kůlny atp. a doufat, že něco najdu, ale nikdy jsem neměl odvahu někam vlést


A tohle je můj žigul..

Dnes už na něm nejsou ty krámy a pracuji na tom, aby se dal převést, akorát na něho ňák nikde nemám místo...

(Příspěvek byl editován uživatelem michal3.)
ICQ: 478-647-278
www.masinky.nafoceno.cz; www.masinky2.nafoceno.cz; www.diesloveloko.wbs.cz

Bezdreve, budu vzpomínat... :-(
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 153
Registrován: 2-2011

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 21:56:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián - Já už tam jezdím 15 let a vozový park se postupně omlazuje, a stále narůstá. Některé lepší kusy se občas prodají, ale "kouzlo" si to zachovává. Sám nikdy nevím jestli ho mám chválit nebo rovnou postavit před "válečný soud". V Roburu už se nesedává, je plný nového materiálu !

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 581
Registrován: 11-2006

Odesláno Sobota, 26. března 2011 - 23:43:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pěkná zahrada :D :D

Jedno hezké odstavné místo je v Hradci Králové v průmyslové zone. Nějaké staré BMW, Škodovky atd.
Celý roky bylo i jedno v Říčanech. Jeden starý pán měl na zahradě svoje auta. Favority, Škodovky 1000. Minulý týden po všech těch letech tam někdo byl a auta odvážel..škoda, ani fotku nemám. I když ono často stačí naše sídliště, vždy tu někdo něco odstaví a dokud to policie neodtáhne tak to tu zabírá místo. Ted tu stojí Mondeo a docela pěkná Lancia.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4570
Registrován: 9-2003

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 00:46:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Někteří lidé jsou prostě,jak to říct..hamty hamty,ať to raději shnije,ale JÁ to mám..a neprodám..kreténi..Bohužel s podobným přístupem jsem se už setkal v ranku železnice a z doslechu i jinde..nechápu..Když něco v roští najdu tak to sem dám ,neb vidím ,že jsou tu lidé kteří věci rozumí,mají rádi techniku a historii a dokáží pro věc něco udělat.
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 1-2011

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 08:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Michal3 (941)a Alf (4570):
Tu pragovku z Bohdalce jsem fotil taky - někdy loni. O Slaném jsem nikdy neslyšel.

Je to HAMTY HAMTY - pravda, s "originálním" přístupem jsem se setkal u jednoho "takysběratele", který na dotaz, proč mu tam na dvoře hnije Ford V8 a jiné, odpověděl: "Já to nikomu neprodám, ale až budu umírat, vzpomenu si na to, co mám za auta." No - někdy kolem r. 2000 umřel, dědicové dvůr vyklidili, shnilé trosky šly do šrotu, baráček se stodolami do demolice a na pozemku stojí dnes "výstavní" kulatohranatá obluda s balustrádou z umělé hmoty a zahradou ve stylu "odvahy dost - rozumu prost."
Tak to dopadá ve většině případů.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Marek275
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.125.216.7
Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 15:20:09    Odkaz na tento příspěvek  

Zdravim, taky jsem nafotil několik autovraků.
http://marek275.rajce.idnes.cz/
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 1-2011

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 18:08:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Marek275:
Nádherný Rajče, blahopřeju k fotkám. Nejsou to jen vrakovky, některý mají i hezkou a citlivou atmosféru.
Některá auta jsou už dnes dost raritní - viz Allegro, VW 1500 TL, Sachsenring, B 40, apod.

Jsem rád, že zas vím o někom dalším, kdo pokračuje v díle.

Musíme fotit, dokud to jde. Já dneska najel 80 km po dědinách - s hubeným výsledkem.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Michal3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 942
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 18:15:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda, z takovýchto vrakoviš mi ukápne slza. To, že to má někdo na zahradě nebo ve stodole má trochu své kouzlo, ale když vidím co jiní zacharňují (Škody 100, 1000, Lady, Trabanty, Moskivče apod.) a jak to dopadá tady... Když vidím ty žigulíky, nevěděl by někdo o nějakém takovém vrakovišti v okolí Rakovníka? Nikdy jsem to moc nehledal, ale ty co tu byly už nejsou a o jiných nevím... Pořeboval bych sehnat různé kličky k oknům a podobně, ale nevím o žádném vrakovišti v okolí...
ICQ: 478-647-278
www.masinky.nafoceno.cz; www.masinky2.nafoceno.cz; www.diesloveloko.wbs.cz

Bezdreve, budu vzpomínat... :-(
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 583
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 18:36:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek: pěkné fotky, teda pékné dokumentačně, realita na nich pěkná není..sem v tomhle hroznej, ale já mně je těch aut líto. Je jasné, že se nemůže zachovat každý auto, ale tohle jsou smutné pohledy. Každý auto má nějaký příběh, někoho vozilo a člověk s ním zažil spoustu zážitků a pak skončí takhle.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 584
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 18:41:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marku275, s dovolením sem dám jednu fotku z tvého alba, ale tenhle favorit a forman vypadá jako prototyp sedanu, to je slisovanej forman?



(Příspěvek byl editován uživatelem mirous.)
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 10-2010

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 19:14:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jel jsem na chatu tak jsem něco vyfotil.
Ostrov

A další,není valné kvality-foceno z okna auta.

Tohle už je jen kousek karoserie,připadalo mi to jako Ford,v pozadí V3S.

A nakonec-Škodovka a Mitsubishi.
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 2-2011

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 21:15:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco z mého archivu 1997: torzo malého náklaďáku na Valašsko-Slovenském pomezí. Zkusíte někdo uhádnout zahraniční značku ?

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 14:11:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto (155):
Ta maska s vykrojením nahoře mi připomíná Forda Áčko, ale ty boky kapoty zase Phaenomen Granit. Kola ale vypadají na americký nebo ruský.
Ale to jen tak tipuju.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1316
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 14:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fotene nedaleko predajne Mercedes-Benz jazdene vozidla
Zaujimalo by ma, kto mu otvoril kufor?
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 2-2011

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 14:35:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Pavián ( 615) - znovu správný směr. Je to nákladní FORD AA (vychází z typu A) z roku 1929. Pár ilustračních fotek jiných AA z netu, jak vypadá s kabinou.

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4577
Registrován: 9-2003

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 14:37:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Týý joo..??
Ad.pavián - Moje pozorovací technika plyne často z povolání,jako strojvedoucí vidím často různé zadní dvorky ,zahrady a zákoutí,která nejsou normálně ze silnice před vraty vidět..a tak leccos člověk zahlédne..Tak zas pár tipů..Pokud by se tu našel nějaký zájemce,poskytnu podrobnější lokalizaci..

..pořádná mašina má kotel a komín..
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 617
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 17:46:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto (157):
Tak jedno AA tady bylo už pár let, dovezené z Belgie. Majiteli jsem sehnal originální vzorník barev a desítky náhledů fotek, jak by to auto mělo vypadat. Bohužel ...
Renovace do podoby zmršené RN: Kabina lahvová zeleň, světlé sajtny natřené transparenťákem, všude chrom (!!!) - prostě totálně zničený auto. Úpravce ZDAR ZR. Byl-li by zájem, mohu přiložit foto.

ad Alf (4577):
Máš krásný povolání, ale správně bys měl koukat vpravo podél kotle, leštit pucvolí regulátor a dvířkovat topiči! Nebo máte servo?
Mám rád dráhu taky proto, že dává úplně jíné pohledy než silnice. Ale až na to, že teď všude kolem trati staví ty blbý Berlínský zdi. Když jedu vlakem z TA do CB, může mě šlak trefit ... Furt jen šedivá plocha.
Ale hezký fotky! Hlavně ta první !

Taky přidám něco:
Máte-li silné auto, nepotřebujete dveře ani zvonek!


(Příspěvek byl editován uživatelem pavián.)
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 2-2011

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 19:02:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Pavián (617) nebyl to tenhle Ford co se nabízel na Aukru.

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 618
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 19:44:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto (159):
No jasně, to je on! A tenhle je zajímavý ještě tím, že má dlouhý rozvor, takže přesně takový se dělal v USA jako tzv. "stake truck". T. zn. přibližně to, co je na prvním fotu od Tebe. Já to dopíšu a vylovím fakt DVD, kde to mám po "renovaci." Sice tady už o těch akrylech byla řeč, ale tohle bude jako srovnání nádherný.
Za kolik se to prodalo, nevíš? Onm totiž majitel loni zemřel a syn, který po něm zdědil vedení ZDARu, není tak komunikativní.

Tak ještě náhled, jak to vypadá, když se Jaguar vymkne z ruky:


A jeden Fiat Fiorino z Holešovic:

Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4580
Registrován: 9-2003

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 19:44:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad.Pavián - díky však příležitostně leštím,leštím..a servo momentálně nee..já zas obdivuju lidi jako vy,asi nesplnitelným snem je alespoň se svézt v "americe"To prostě obdivuju a na to už nemám čas a ani peníze..ty cpu do jiné nostalgie..takový Lincoln continentalJak vidím hranatý chrom tak vyju
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 619
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 20:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Alf (4580):
Vidíš, každý něco jiného máme a každý o jiném sníme ...
Já zas nepustím z hlavy vzpomínky z mládí, když jsme pravidelně cestou na prázdniny do Bulharska někde u Bratislavy stávali u přejezdu, přes který se řítil (snad) Albatros s deseti vozy a měl tam dobře 90, možná víc. Tohle si vybavím, když mi je smutno.
Anebo i běžné vlaky, které ještě s párou v 70. letech obsluhovaly rameno na staré Tišnovce. To byla krása veliká ... Závidím Ti vůni Vulkánu, ale obdivuju a fandím každému, kdo nelituje času a peněz

Ad Mto (159):
Tak jsem to vyhrabal:
první foto už v ZR v dílnách, když jsme to se synem fotili.
Druhé foto - ona hrůza, co z toho vznikla (stejný osud potkal bývalou moji RND v pozadí)
Třetí foto: ilustrační z rak. webu - zhruba TAKHLE vyjížděly AA z montáže: žádný chrom, někdy ani nárazníky, maska v barvě, kryty reflektorů také, za příplatek pouze niklovaný nárazník. Škoda unikátního vozidla ...


(Příspěvek byl editován uživatelem pavián.)
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 2-2011

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 20:43:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Pavián - za kolik se to prodalo si nepamatuji, ono to bylo jako Otomoto-inzerát, né jako aukce.
Renovace ZDAR je přesně to co nemám rád. Doufám, že tu světlou korbu nezapoměli pod bezbarvý lak ještě namořit. Jak povrchová úprava degraduje třeba i dobrou mechanickou práci.
Kdo ví jak dopadla tahle ŠKODA 104 s nepůvodní kabinou, která se nabízela v roce 2007 ve Slavkově.

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 621
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 21:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto (160):
Je možný, že to i namořili - na tý fotce to tak nevynikne, ale zblízka ty sajtny vypadají jak parkety na Žofíně ...
Ta 104 je nádherná - krásný autíčko, tu jsem ještě neviděl. Ta by si zasloužila lehce matový nitro, třeba světle šedý a černý blatníky, natřenou korbu a na dvířkách nápis: "Josef Vopršálek, obchod zbožím smíšeným a koloniálním" ...
Bohužel to tak asi nedopadne.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Lovecvraků
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 10-2010

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 22:12:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak něco tady od nás z Ledče nad Sázavou
Je velmi zajímavé že většina ostatních vraků v Ledči v posledních dnech zmizla.

1.Trabi u benzínky


2.Favorit v ul.Mlýnská,už tam je pěkně dlouho.


3.Hyundai na Heroldově nábřeží,straší tam už od léta 2010.Foceno za celkem svižné jízdy z auta,čemuž odpovídá kvalita

Pokračování příště.
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4342
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 22:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mto 160 - Když vidím ty podvalníkové fotky s náklaďáčkem, přidám momentku z nakládání mého "náklaďáčku". Je to jen takové dokumentární "šoto", ale má i skrytý příběh:
Zatímco moji kamarádi nakládaj a kurtujou moje "auto" na půjčený vlek za kamarádovo auto, já (t.j. ta zchátralá figura vpravo) jako investor celé této legrace nesu zrovna v ruce něco bankovek pro v té chvíli už minulého majitele vehiklu...


(Příspěvek byl editován uživatelem 353.)
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Tab50
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 6-2010
Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 23:27:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco z pražských ulic:

zarostlé Uno a Dodge Ram I.

Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 624
Registrován: 1-2011

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 08:11:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad 353 (4342):
Copak zchátralá postava, takovou já mám taky, ale lepší je ten výraz zchudlého šlechtice !!!

Ad Tab50 (329):
Ta Ramka je zajímavá - mohl bych vědět, kde to stává? Udělal bych si příležitostně osobní foto do archivu ... Díky předem.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2987
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 10:25:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle mě je ten Dodge focený na Libuši, poblíž zastávky autobusu Pavlíkova... alespoň tam něco takového stávalo před pár lety, taky u nějakého plotu...
Tab50
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 6-2010
Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 12:41:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavián, Jef: Je to Libuš.
Ale jestli si dobře pamatuju, stál přímo na ulici Papírníkova přibližně tady.
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2990
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 13:17:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, to je podle mě on, na té mapě... bývalo tam tuším amerik i víc.
neviditelny
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.29.8.99
Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 14:22:55    Odkaz na tento příspěvek  

Tak ja take pridam jednu "nestastnou" T148, ktera se nejspise jiz nedocka renovace...
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6962
Registrován: 10-2003

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 15:20:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moje pozorovací technika plyne často z povolání,jako strojvedoucí vidím často různé zadní dvorky ,zahrady a zákoutí,která nejsou normálně ze silnice před vraty vidět..a tak leccos člověk zahlédne..Tak zas pár tipů..

A může strojvedoucí za jízdy fotit z bočního okénka?
České registrační značky

8. rok na K-reportu
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4582
Registrován: 9-2003

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 17:01:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z bočního moc ne,z čelního je to lepšíMůžu i telefonovat,nejlépe samozřejmě služebním,obsluhovat vysílačku a do toho brzdit..i to se stává..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 626
Registrován: 1-2011

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 18:35:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes odpoledne v TA:

Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 2-2011

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 21:06:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Torzo kultovního skůtru Lambretta. Taky se k nám dovážely přes Tuzex, hlavně se prodávaly po Veletrhu v Brně, kde se vystavovaly. Dokonce byl v Brně pod Svazarmem značkový klub Lambretta.

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 629
Registrován: 1-2011

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 21:59:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak než vypnu motor a naposledy dneska blafnu samozápalem, tak ještě tři fotky ze světa: VW Porsche 914/6, Citroen SM a jakési Ferrari - to shořelo nové. Líto mi to nepřijde , shořelá stovka by mě mrzela moc ...

Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 2-2011

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 22:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na první pohled Žiguli, na druhý originál FIAT 124.

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Vlastimil_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1148
Registrován: 12-2006
Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 23:50:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto: Fiata 124 jsem snad nikdy naživo neviděl. To je fotka z ČR? Kde se tady mohl vzít? I když podle obtisku SPZ na zadku bych to viděl, že jezdil v Itálii.
Mto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 2-2011

Odesláno Středa, 30. března 2011 - 00:01:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Vlastimil - pár kusů tady bylo z Veletrhu v Brně. U nás jeden taky jezdil ještě v 80-letech.
Spíš tu ale byly italské Fiaty 125.

Náš ústav se Vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let!
Stokr556
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 928
Registrován: 11-2007
Odesláno Středa, 30. března 2011 - 09:19:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

My jsme fiata 124 kdysi měli, a ta zadní světla pak přišly na našeho obytneho saviema.
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 1-2011

Odesláno Středa, 30. března 2011 - 09:34:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mto (165):
I na PRVNÍ pohled Fiat - viz kliky, nárazníky, atd.

Tady opravdu byly 124, dokonce i jeden Familiale a v Jihlavě jezdil kdysi bílý Speciál (čtyři lampy). Pak měl známý stejně vypadajícího Seata s továrním dehťákem - toho sem dovezli kolotočáři a jezdil s ním až někdy do r. 1986. Akorát měl hranatý přední lampy, podobný jako Lada 2105. Jinak 124 sem vozil i Tuzex jako ojetiny.
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
S215sl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1315
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 30. března 2011 - 11:50:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Otec kamarada mel 125 Special. Kdyz porad poslouchal moje pochybovacny poznamky, ze to je urcite jenom obycejnej polak, tak me tam jednou vzal podivat a opravdu to byla original 125 (hranaty svetla atd., tehdy uz neprovozni a silne unavena na zahrade (ale porad komplet). To bylo tak v roce 2002.

Je to tak 10-12 let, co byla fotka original 125 uplne nahodne ve Svete motoru, clanek se tykal nejakejch silnicnich kontrol nebo neceho takovyho a jako ilustracni fotka tam byla 125 zepredu, jak u ni stoji svestka.
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2993
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 30. března 2011 - 12:27:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak já tady, s dovolením, udělám reklamu stránkám zdejšího spoludiskutujícího Olivera:
Když mrknete na rubriku "Úlovky z ulice" na jeho stránkách http://www.850web.cz/zakl.html a navolíte modely 124, resp. 125, tak se dá najít pár u nás provozovaných originálních Fiatů. I mezi vozy členů jejich klubu jsou tuším nějaké italské 125.