K-report
 

Archiv diskuse Parní lokomotivy do 10. 04. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Železnice » Parní lokomotivy » Archiv diskuse Parní lokomotivy do 10. 04. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 8-2010

Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 18:31:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bugře, mám pilku a nůžky na větve, jsem šotouš?

Nadhled je lepší než podhled

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Bobik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1559
Registrován: 7-2011
Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 19:13:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mám pilku a nůžky na větve, jsem šotouš?
Mno, pokud jsi na místě "dvě hodiny dopředu" a pokácíš "půl hektaru lesa" kvůli minutovýmu "dokonalýmu" záběru, případně při tom všelijak balancuješ na různých drážních či nedrážních zařízeních, pak ano, jsi dokonce ultrašotouš. [biggrin]

Ostatně soudím, že Ropid musí být zničen.....
magorák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.79.110.52
Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 20:51:52    Odkaz na tento příspěvek  

"Bugře, mám pilku a nůžky na větve, jsem šotouš?"
No podle toho balancování na stožáru kvůli vylepšení šotoperspektivy jednoznačně "ultraz" [cunik]
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 743
Registrován: 8-2010

Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 21:00:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobiku, možná bys ty nůžky a pilku mohl použít sám a vyčistit si flek před focením, aby to nedopaldo jako zde. Rovněž si mohl přijít o dvě hodiny dopředu, projít si okolí a vyhledat nějaký lepší flek.[crazy]

Nadhled je lepší než podhled

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 744
Registrován: 8-2010

Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 21:04:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

magoráku: když jdu fotit, chci, aby fotka nějak vypadala. A je jedno, co fotím. Může to být letadlo, může to být krajina, může to být portrét, prostě cokoliv. Na to se musím řádně připravit. Kdo má vybavení - třeba ateliér, a v něm dvacet deštníků a světel, je taky ultras? Chce mít fotku solidní, tak pro to musí něco udělat. [fotic]

Nadhled je lepší než podhled

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
magorák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.79.110.52
Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 21:22:58    Odkaz na tento příspěvek  

Vem si žlutou vestičku, zacvakni se mezi glajzy, nastav dlouhý čas a garantuju ti, že takové solidní umělecké dílo hned tak někdo nepřekoná.
742 290-0 pj-Cv
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.75.218.9
Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 21:30:59    Odkaz na tento příspěvek  

Marian P:Ja vim ze je vas o dva mene(Karel s Cicou),jest-li si pamatuji dobre.Vsak si mi to rikal v Luzne,jeste jsme se domlovali ze za tebou dojedu k vam a tel cislo ,ze ti dam.Neco mi pak do toho vlezlo a z Luzny jsem snad upaloval domu ci opravit masinu k soukromnikovy.Proto jsme si nestihli spolu vymenit cisla spolu v te Luzne.Tim bych se rad stebou rad zas zkontaktoval a zavzpominal na kluky a na tu nasi masinku u piva,kdyz budes pro.
Jan Tesar z Chomutova
luban
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 5-2013

Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 21:41:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějak málo fotek pětasedmy je tu [biggrin] [lol] tak také jednu přidám [lol]

[masinka] [fotic] [masinka]
Mipix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 10-2011

Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 21:53:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Kladno - Rozdělovské rozhledy
vonschirz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 7-2013
Odesláno Úterý, 07. dubna 2015 - 23:26:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co přesně je Mikádu? Chápu, že má propadlé papíry, ale v Lužné jej přece občas zatápí a popojíždí s ním po areálu, ne? Tak proč by jeho oprava měla stát jackpot, jak tvrdí jeden diskutující tady na zelpage:

http://www.zelpage.cz/fotogalerie/parni-lokomotivy/387/387014.htm l
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6372
Registrován: 9-2003

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 00:10:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

luban.. konečně někdo mluví česky.. "pětasedmy" z těch šlechtičen všude na webu mi lepí huba jak po medu..[crazy][happy][satan][ok]

..pořádná mašina má kotel a komín..
Mad_noodle
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 725
Registrován: 9-2008
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 05:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vonschirz: To občasné popojíždění, jak ty říkáš, se konalo jen jednou jedinkrát a to na ukončení sezony v roce 2011... A oprava by rozhodně nebyla ,,jen" o kotli
Bobik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1563
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 08:08:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus:Bobiku, možná bys ty nůžky a pilku mohl použít sám a vyčistit si flek před focením, aby to nedopaldo jako zde. Rovněž si mohl přijít o dvě hodiny dopředu, projít si okolí a vyhledat nějaký lepší flek.[crazy]

Nemohl, protože:
- to je "provozní" dokumentační fotka, žádný "umění" a ani snaha o něj.
- ten zarostlej lom je součástí scenerie.
- a především - "díky" starání se o mašinu, leštění, mazání, vožení lidí a spoustě dalších věcí spojených nejen s provozem mašiny jsme byli vůbec rádi, že večer vybylo alespoň trochu času si lehce "zablbnout" s kiplorama a spáchat v rychlosti alespoň pár "dokumentaček".
Takže asi tak. Ty třeba umíš mnohem líp fotit, mě zase jde líp třeba stavět koleje. Mě stačí tohle, jakkoli hrozný, ať je na co vzpomínat a komu se to nelíbí, ať na to nečučí. [biggrin]
A dal jsem to sem zejména proto, protože fotek od nás s lidma je tu fůra, ale fotka s kiplorama nebyla žádná, tak ať je změna. Kdybych chtěl soutěžit o nejdokonalejší šotofoto, nelezu s tím sem, ale třeba na Želpage.[proud]
P.S. Je-li potřeba silného dávidla, stačí říct, mám i mnohem hroznější fotky....[rofl]

Ostatně soudím, že Ropid musí být zničen.....
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 745
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 08:49:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobiku: v tom případě se neposmívej někomu, kdo si jde upravit flek. Někdo chce fotku pěknou, někomu stačí jen cvak zkrs stromy. Právě to jsou šotouši, takoví jako ty. Cvakaj o 106 a říkají, jak jsou ty vláčky super. Kvalita fotek je ovšem mizivá. On je totiž dost rozíl mezi šotkou a opravdovou fotkou.. Každej ať si fotí jak chce, ale nenavážej se pak do těch, co to dělají pečlivěji než ty sám.

Nadhled je lepší než podhled

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Bobik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1566
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 09:38:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo má vybavení - třeba ateliér, a v něm dvacet deštníků a světel, je taky ultras?
Ne, takový člověk se obvykle nazývá profesionál, bo se tím zpravidla živí. Ultras by se nazýval, pokud by ten ateliér měl pouze coby koníček.
A ohledně "posmívání" - co bych se nesmál něčemu, co směšné je. Každý jsme něčím praštěný, někdo více, jiný méně. Někomu přijdou směšní lidé, kteří kvůli dokonalému záběru popílí půl polesí, případně neváhají balancovat na všem možném a nemožném (jako třeba ty), jinému zas lidé, kterým nestačí že po kolejích jezdí v práci a tak po nich jezdí, či je staví i ve svém volném čase (jako třeba já). Takový je prostě život. A lidi praštěnejší holt bývají i směšnější, no. A nemyslel jsem to nijak ve zlém, ovšem pokud to tak bereš - tvoje věc. Jen jsem odpovídal na dotaz zdali jsi šotouš (ano) a doplnil kriteria, podle kterých se obecně určují nejen šotouši, nýbrž i ultrašotouši. Evidentně jsem, soudě dle reakce, trefil hlavičkou do hřebíčku. A nejspíš se ti dané označení, taktéž soudě dle reakce, asi nelíbí a považuješ ho za hanlivé. Proč? Buď se za to, co dělám, nestydím a umím si to obhájit, nebo to nedělám. Nebo vidíš to snad jinak?
Třeba když se já v práci pochlubím tím, co dělám ve svém volném čase, většina kolegů mě nepovažují za šotouše, nýbrž za cvoka či úplnýho magora. No a? Mě to baví a nestydím se za to. Mě zase přijdou "nenormální" jiný věci co dělaj oni, třeba věčný přeorávání zahrádky, nebo civění do vody a koupání žížaly.

Někdo chce fotku pěknou, někomu stačí jen cvak zkrs stromy. Právě to jsou šotouši, takoví jako ty. Cvakaj o 106 a říkají, jak jsou ty vláčky super. Kvalita fotek je ovšem mizivá. On je totiž dost rozíl mezi šotkou a opravdovou fotkou..
Aha, aha, chápu. Takže rozdíl je v kvalitě. Takový ti co si to jentak pro radost cvaknou jsou ti směšní šotouši (a patlalové). Avšak ti, co fotí kvalitně a opravdové fotky jsou... co? Co vlastně jsou? To nejsou šotouši? Proč? Protože přece umí fotit? Tedy - jestli to chápu správně, až se - tedy pokud někdy vůbec [proud] - naučím fotit, k čemuž jak jsem pochopil patří i ta "odborná příprava" jako pílení porostu, šplhání někam a podobně, přestanu být šotoušem a stanu se...čím? Odborníkem? Umělcem? Profesionálem?

Ultrašotoušem? [biggrin]

Ostatně soudím, že Ropid musí být zničen.....
pro umělce
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.48.50.37
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 09:58:07    Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus: Někdo "šotí" a někdo se snaží aby bylo co "šotit". A druhé skupině patří velký dík. Fotit a šotit umi každý hlupák, ale makat na focenem objektu je mnohem těžší.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 746
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 10:02:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobik: možná by bylo dobré si prohlédnout mojí galerii, zajisté uvidíš, jaký jsem ultrašotouš. [proud]

Nadhled je lepší než podhled

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Union_pacific
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4642
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 10:54:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


ČB 6.4.2015
POZOR: Jestliže je někdo stižen umělecko-intelektuálním pohledem, má možnost na to nekoukat !!!
Lakro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1577
Registrován: 8-2006

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 10:55:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Union, jako vždy paráda. Jinak máš pravdu Já jsem normální a mě se ta Tvoje fotka líbí. Fotím už dlouho, ale nestačím se divit[sad].
Bugr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 3-2011

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 11:06:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Union_pacific: mě se ta tvoje fotka s dovolením líbí, to že tu někdo hodně křičí a říká lidem co mají dělat ještě neznamená, že má pravdu :-)

Moje vlakovidea na youtube
Union_pacific
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4643
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 11:10:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jejda, jejda Láďo, nejdříve Tě zdravím ale jinak nechválit! Víš že se to tady nenosí - prostý "dokument" [masinka]
Můj obdiv máš za paradní černobílé fotky ....
310.093
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.136
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 11:11:54    Odkaz na tento příspěvek  

Union_pacific: Moc hezká fotka.[ok] KOnečně něco k tématu.[masinka]
Lakro: Ano... naprostý souhlas. Ti novodobí šotouší, to je hrůza.[angry] Nejen že lezou kam nemají, ale ještě drškují.[kecal].
Od Vás si pokaždé rád prohlédnu jakoukoli fotku. Jsou nejen cenné, ale i vystihující dobu mládí. Díky Vám za ně.[happy]
Bugr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 3-2011

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 11:19:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mipix: příště až pojedeš někam nahrávat s gopro tak dej vědět, používám k tomu ext. nahrávadlo zvuku protože ten zvuk z gopro stojí za prd.
Do Solvayových dolů to mám 3 hodiny pěšky tak není problém tam dojít [happy]

Parádní záběry!

Moje vlakovidea na youtube
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3100
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 12:17:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dovolím si dát něco z nedělní jízdy 475.179 na Křivoklát:

Nejprve jedna černobílá z dáli:


A nyní dvě z blízka:


Tu vlevo fotila manželka a vpravo já.

Internetové stránky o železnici v České Třebové:
www.klubfoticu.estranky.cz
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2009
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 12:58:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S "kácením" stromů v Solvayových lomech bych byl trochu opatrnej, protože nejspíš leží v CHKO Český Kras. Ten jeden záběr z I. na II.etáž (možná jsem jejich pořadí prohodil) se dá udělat i bez prořezu, místo na mašinku tam je. Až se stromy olistí, tak už to nepůjde. Ale jsou tam i další pěkná místa, kde se dá fotit, aniž by bylo třeba cokoliv upravovat. Někde se dá dostat pohodlně do nadhledu z okolních strání. V sobotním podvečeru jsme tam nafotili dost pěkných fotek s krásnou mašinkou a kiplorama. Narychlo domluvený fotovlak (den předem) muzejníci nachystali perfektně a vyšli nám, spolu s posádkou lokomotivy, velmi vstříc. Sluníčko spolupracovalo na 1. Výborná fotoakce a za tu jim ještě jednou děkuji. Stejně tak lokomotivní četě a samozřejmě také majiteli a výrobci lokomotivy. To je teprve ten správnej "blázen", když investoval svoje peníze a energii do výroby tak povedené repliky orenštajnky. Klobouk dolů a hned dvakrát, protože ji nenechává zapadávat prachem v "garáži", ale půjčil ji k ježdění do takové zajímavé lokality.
Pavel8
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.11.101
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 13:12:41    Odkaz na tento příspěvek  

Koukám na tu doprovodnou WLABku a ta prošla nějakou opravou? Oproti loňsku se dost změnila.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2010
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 13:13:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobik: až se - tedy pokud někdy vůbec [proud] - naučím fotit, k čemuž jak jsem pochopil patří i ta "odborná příprava" jako pílení porostu, šplhání někam a podobně, přestanu být šotoušem a stanu se...čím? Odborníkem? Umělcem? Profesionálem?

Ne, staneš se fotografem a ten ve svém vývoji od začátečníka cvakače časem dojde k poznání, že volba stanoviště a příprava scény (fleku) patří neodlučně k tomu, aby dělal pěkné fotky a je lhostejné jestli fotí v ateliéru či plenéru. Liší se to jen prostředky, způsobem a rozsahem.
A nemusíš se přeci vůbec profesionalizovat, můžeš to dělat podobně jako tu železničku v SL. Tedy pro zábavu, uspokojení a pocit, že děláš něco, co každej neumí a musí se k tomu "prokousat" a něco se naučit, aby to dělal dobře. Míra "pošahanosti" se liší jen podle toho, kolik energie a času tomu hodláš obětovat.[happy]
Marian_P
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 13:15:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AD Topič. Plně s tebou souhlasím. Pamatuji, že třeba jsme něco udělali na přání "šotoušů" a pak někteří z nich napsali, že pokud máme zájem, tak jsou ochotni nám pár fotografií prodat.
Bugr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 3-2011

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 14:02:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marian_P: myslím, že velkou část lidí by podobná hovadina nenapadla. Ale co jsem osobně poznal některé jedince nebo co jsme četl komentáře tak tomu dost věřím.

Moje vlakovidea na youtube
čmelák 770
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.245.185
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 16:06:14    Odkaz na tento příspěvek  

Narychlo domluvený fotovlak (den předem) muzejníci nachystali perfektně a vyšli nám, spolu s posádkou lokomotivy, velmi vstříc.

Mám dva dotazy:

1. s těma muzejníkama se znáte?
2. vyšli Vám vstříc zdarma, nebo to něco stálo?

Děkuji za případnou odpověď.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2011
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 18:07:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

čmelák770:
Teď už některé znám podle vidění. Domluvil to kolega, který pak obvolal několik dalších. Jistěže to něco stálo.
Zderem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 18:29:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šlechtična s rybičkou přes čtyři kraje
https://www.youtube.com/watch?v=CxDfZtRe6n8

Moje železniční videa na YouTube
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 747
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 18:47:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak káčkařům se ty fotky budou líbit i bez přípravy fleku s mašinou za stromama. Ale hlavně že tam mají mimořádnou parní mašinu. To je to hlavní hledisko, úmění a skutečná fotka jsou jaksi v [zadnice].. ale káčkaři sami sebe vychvalují o 106 [kladivo]
Já jsem několikrát psal, že když je něco mimořádného co každý den nevyfotím, dávám si obvzlášť pozor právě na to, jak budu fotit. [fotic] To obnáší i výběr fleku. Ono někdy stačí vylézt někam kousek výš či fiknout pár větví a je flek lepší než někde, kde sice snadno přijdu k trati, ale jinak celkově nuda. . Ale kdo nemá cítění a cvaká jednu nehezkou dokumentačku za druhou, tohle nemůže pochopit.
A když jsem si parní mašinku nasvítil autem, jsem taky magor a ultras? Ne, jen mi to prostě přišlo lepší s tím násvitem než uplně tmavý bez světla...

Nadhled je lepší než podhled

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Bobik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1569
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 19:05:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič - tak to jsem rád, že se líbilo. Sice pořád nevím přesně "kterej ty seš", bylo vás moc, ale to nevadí. Já byl ten, kterej kazil fotky pěknýho vlaku svým děsným xichtem z levé strany budky. [biggrin] Třeba díky tomu nemám jedinou fotku (s kolika? patnácti kiplorama, či kolik jsme jich vyhrabali), ale mě to nevadí, raději tam budu šaškovat kvůli lidem co fotit umí. Já si to užil i tak.
Hlavně pokud jste vy byli spokojení.
[happy]

Ostatně soudím, že Ropid musí být zničen.....
perník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 8-2012
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 19:05:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budeme tady ty stejný rádobymisionářský žvásty z vlákna "Fotografové..." či "Šotouš..." číst podesáté znova, nebo už konečně někdo pochopí, že přednášet na hodině dějepisu řád pěvci je, ehm, poněkud nepatřičné?
WLAB 160
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.235.71
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 19:20:36    Odkaz na tento příspěvek  

vizinfoinfo.Spolků je dost, ale, který z nich je schopen provozovat páru na svoje triko? IMC,Jaroměř,Růžolící Chrohtík,KHKD a to i v četně vozů?
WLAB 160
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.235.71
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 19:34:52    Odkaz na tento příspěvek  

A jak pány z těhto spolků jednou za čas na nějaké akci potkám, tak je vidět jak jim léta běží a mladejch je málo.Myslím těch, co jsou ochotni makat téměř každý víkend.
WLAB 160
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.235.71
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 19:38:04    Odkaz na tento příspěvek  

A jak pány z těhto spolků jednou za čas na nějaké akci potkám, tak je vidět jak jim léta běží a mladejch je málo.Myslím těch, co jsou ochotni makat téměř každý víkend.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 748
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 20:12:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

perníku, nečti je, nikdo to po tobě nechce. Navíc mám pocit, že ti ani nebyly určené.

Nadhled je lepší než podhled

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Čtenář
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.48.46.31
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 20:32:13    Odkaz na tento příspěvek  

Prosímvás, nemám zde žadné zásluhy, ale rád sem chodím číst o parních lokomotivách, děkuji když sem napíši slovo fachmani co vědí či vloží fotku klidně mobilem, ale třeba z dílny, to je pak bomba, děkuji. Ale co mě tu vázně otravuje jsou debaty lidí co se tu jen chtějí zvyditelnit a otravují tu s věcmi co s párou nesouvisí, například ted' to prosekáváni fotofleků atd. Proto poděkuji i jim pokud s tím přestanou a půjdou si foceni řesit na paladix nebo foto.cz. Děkuji
ZBmaster
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.128.178
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 20:58:54    Odkaz na tento příspěvek  

Čtenář....Pod to se podepisuju!!!
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 749
Registrován: 8-2010

Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 21:04:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čtenáři, pošéfuj si pravopis než budeš cokoliv dalšího plkat. [kladivo]

Nadhled je lepší než podhled

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
lojza2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.146.198.5
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 21:38:21    Odkaz na tento příspěvek  

Běž si s těma svýma kecama někam jinam myslím že tady moc lidí nezajímáš
Michal_Ř
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1127
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 08. dubna 2015 - 23:04:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus: máte nepochybně velmi pěkné a kvalitní fotky, stejně jako mnozí Vaši kolegové. Je však škoda, především pro Vás, že na rozdíl od nich se Vám přihodila potíž, že když se stála u pána Boha fronta na aroganci a samolibost, tak jste byl jeden z prvních...
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5217
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 06:05:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marian P - taková prasárna mě nenapadla za celej život. Prodávat fotku někomu, kdo mi ji umožnil pořídit.
Honzinus - základní problém - neschopnost slušné, lidské komunikace. Jinak se to čte od Topiče, jinak od Charyho a úplně jinak od Tebe.
Každej jsme nějakej, ale u Tebe je to už zřetelné vybočení z normálu.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 750
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 08:37:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn2: ale já komunikuji slušně, jen s tou bandou káčkařů neustále tvrdící ty svoje bláboly je to fakt obtížné. Většina z nich má menší znalosti než moji desetiletí žáčci. To je pak jinej žvanec. [kladivo] [proud]

Mám počítač značky Apple , žádný Wokna, to jen kdyby někdo nechápal! 

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
starý Ivoš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.221.248.246
Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 09:16:51    Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus - ty jsi učitel?? No pozdrav přírodo...
Union_pacific
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4644
Registrován: 11-2009

Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 10:17:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"jen s tou bandou káčkařů ...." Nekomunikuješ slušně a už vůbec ne jako učitel, to se na mě nezlob.
Výstižně to napsal Michal.Ř. Je tu vlákno FOTOGRAFOVÁNÍ a nejenom já se tam rád přiučím. Ty ale vlítneš do nějakého zdejšího vlákna a už to jede... Že by učitel-provokatér? Opravdu mnohokrát na tebe není nikdo zvědavej.
A co se takhle vyřádit v diskusních skupinách Autobusy a trolejbusy, lodě a letadla .....
No a teď do mě .... [wink]

Abych jako káčkař nepsal bláboly, přidám foto ....
Králíky 12.6.2004 / Klatovy 26.7.2001
Bugr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 3-2011

Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 10:48:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám prosbu, chtěl bych zajet na tuhle acki abych si trochu rozšířil obzory..
http://www.igbwdresdenaltstadt.de/index.php/en/7th-steam-engine-f estival

Potřebuji se poradit jak kombinovat lístky aby to bylo z Prahy co nejlevnějš, pojedeme asi ve dvou, max ve třech Z Prahy potažmo z Berouna. Už vím, že existuje lístek Elbe-Labe ale nějak přesně nechápu kam až u nás splatí.
Díky.

Moje vlakovidea na youtube
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2012
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 10:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobik: Kterej sem? Ten co se tě ptal, když jsi říkal, že máte vše nachystaný, jestli je to tak i se sluncem. Hnědá vesta, šedá mikina, kšiltovka. Jestli ty seš ten výraznej zrzek s ohonem, tak jsi svým "xichtem" nic nekazil, spíš naopak. Mám pár fotek jak zaníceně vysvětluješ publiku, co je která armatura v kuchyni a taky s tím velkým kafáčem v ruce. Pokud bys chtěl, mohu časem, až se dokopu k "vyvolání" nějaké poslat.[happy]
Bugr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 3-2011

Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 11:07:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič: a za kolik jednu fotku? [biggrin][andel]

Moje vlakovidea na youtube
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2013
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 11:17:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bugr: To bude drahý. Bude muset poděkovat. [happy]
Bobik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1571
Registrován: 7-2011
Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 12:46:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič - jo, to byla moje maličkost.[biggrin] Už si vzpomínám. Tak v tom případě služebníček, nechám velice pěkně děkovat a pozdravovat jich a kdyby jim při jejich dobrotě ráčilo něco upadnout, až se dokopaj, né že bych jich chtěl nějak honit, to vůbec, tak mejl je pod nickem. Děkuju moc. [happy]

Ostatně soudím, že Ropid musí být zničen.....
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2014
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 13:47:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobik: Ano, domluvíme se po mailu.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 751
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 21:21:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám, že se to tady pěkně mlelo co jsem tu nebyl. Na oplzlé anonymy nemá cenu reagovat. [zadnice]
Jako učitel musím být zvyklý na ledacos. Občas i děti řežu rákoskou když si to zaslouží. To jen aby bylo jasno.[pozor]

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
?dotaz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.143.161
Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 22:22:09    Odkaz na tento příspěvek  

https://www.youtube.com/watch?v=IcRkna59gDg


Můžete mi říct, co se stalo na videu v 4:07? Z komína zvuk jak při prokluzu, ale kola nešli do prokluzu ...díky
vyrovnávače
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.177.21
Odesláno Čtvrtek, 09. dubna 2015 - 22:43:26    Odkaz na tento příspěvek  

Nic se nestalo, jen ten napravo šáhnul po páce od vyrovnávače..to je vše.... radši víc není dodávat co.. [happy])))))
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5218
Registrován: 2-2009
Odesláno Pátek, 10. dubna 2015 - 05:46:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus - mě znáš, anonym nejsem. Ne, nekomunikuješ slušně. Možná podle etikety, jen nevím jaké, ano, ale za slušnou fasádou čouhá povýšenectví,mentorství jak sláma z bot. Toť ten problém, milý Watsone.
Toto je zas můj názor, nikoli jediná pravda.
Ale vyznám se v tom,občas mám tendenci taky takhle ujet, jen ne pokaždý, když něco vyplodím.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 8-2010

Odesláno Pátek, 10. dubna 2015 - 08:20:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn2: ale to víš, na některý trubky se musí trošku přísněji. Já nesnáším, když někdo blbě kecá a přitom nic neumí, to fakt ne. [kladivo]

Tohle je Apple , ty vole!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Bugr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 3-2011

Odesláno Pátek, 10. dubna 2015 - 08:30:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlavne, ze tu mame bkba, kterej nam rekne co fotit, jak se chovat, co psat.
Chjo, srazka s blbcem je tezka, hlavne protoze blbec nechape, ze se chova jako blbec.
No kazdej byl mladej a blbej, pak vetsinou zestarne ale nekdo proste blbej zustane.
Nastesti vetsina lidi je tu normalni a kvuli nim tu zustanu.

Moje vlakovidea na youtube