K-report
 

Archiv do 08.září 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 854 (+054.2+954) » Staré archivy » Archiv do 08.září 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 925
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 26. srpna 2006 - 13:22:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přibyl: Přesně jsem čekal až tu fotku najdeš. Nevim co si jako dokazuješ, ta fotka je jak asi každý vidí i podle počtu oblečení co mám na sobě, z dosti dávné doby. Vim moc dobře od koho máš heslo na stránky naší třídy. Přestaň závidět a psát sem píčoviny, kazíš diskuzi.
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 308
Registrován: 8-2005
Odesláno Sobota, 26. srpna 2006 - 21:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak pánové na Adélku mi nešahejte....
Zdraví Martin
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.107.50
Odesláno Neděle, 27. srpna 2006 - 16:04:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ta fotka je jak asi každý vidí i podle počtu oblečení co mám na sobě, z dosti dávné doby.

Kristián: Skvělé! To je vtip roku! Lidé toho mají původně hodně na sobě a během života z nich to oblečení opadává. Takže hodně oblečené fotky jsou z dávných časů. Já už jsem starý kořen, tak už toho na sobě moc nemám. A tuhle jsem zahlédl jakýsi osvětově-vzdělávací časopis, a tam už ty holky na rozdíl od Kristiána neměly na sobě vůbec nic! Rád bych je viděl na fotce před pár lety v blembákách u posunu.
Jo a není na ta stránka zaheslovaná proto, že jsou tam i hodně aktuální fotky Kristiána?
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1750
Registrován: 8-2004


Odesláno Neděle, 27. srpna 2006 - 18:18:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové 3260 aspol., už mě s prominutím pěkně lezete na nervy. Nejen, že jste zahumusili diskuzi 843, ale už i tuto. Kdo to má proboha číst. Podstatné informace abych tu hledal jak jehlu v celém seníku (ne jen v pověstné kupce).
Není týden ten, abys nepotkal blbce každý den.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2194
Registrován: 10-2003


Odesláno Neděle, 27. srpna 2006 - 18:31:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hroch, Agent, Jtb: Já se polepším
Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 927
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 27. srpna 2006 - 20:05:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty zrovna.. Křivi: I Blbec pochopí, že v zimě toho lidi mají na sobě více než třeba v létě. Já už to nehodlám řešit, myslete si co chcete, pište si co chcete, snad i ostatní pochopí že jste magoři a jediný kdo tu kazí diskuzi jste vy. Moudřejší ustoupí.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 9-2002
Odesláno Neděle, 27. srpna 2006 - 22:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


ICQ 268-987-545
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Pondělí, 28. srpna 2006 - 09:44:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Upozornění pro šotouše: Oblečeného Kristiána nefotit! (Neboť z toho není žádný kšeft!)
kristiánovo černé svědomí
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.84.7
Odesláno Pondělí, 28. srpna 2006 - 10:58:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo vyfotí první nahého Kristiána má přednostní právo založit diskusi:
"Kocouři chovaní v železničních stanicích"
Chocholoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 28. srpna 2006 - 11:30:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ta fotka je jak asi každý vidí i podle počtu oblečení co mám na sobě, z dosti dávné doby...

...zatímco nyní se živíte jako drážní striptér, žeano ?

Má to i další výhody: je to praktické, člověk se pak nemusí starat o svůj ušpiněný obleček (viz. to foto).

Konstatuji, že jste tímto trumfnul i Kuneše.
xyz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.111.5
Odesláno Pondělí, 28. srpna 2006 - 14:40:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Konec se špinavou diskuzí, táhněte všichni pryč!! Tady se bavíme o 854 a ne o lidech, kteří jsou tak ubohý a musej se vysmívat a ukazovat "jaký jsou"!!!!!!!
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.107.50
Odesláno Pondělí, 28. srpna 2006 - 18:39:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

xyz: v Tvém příspěvku není žádná informace o 854. Jdi příkladem.
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Úterý, 29. srpna 2006 - 08:19:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

On si Kristián totiž do značné míry naběhl sám, když zde začal rozebírat své ošacení.
Ale tedy něco konkrétního: Zhruba v polovině 90. let minulého století byla na 852,853 nouze o zaoblená okna na předním stanovišti (ani ne tak ta velká rohová, jako o to mírně zaoblené střední). Některé tehdy jezdily s rovným středním sklem v pomocném rámečku, byla to tehdy schválená rekonstrukce. Až později (cca před 10 lety) se v PARSu naučili opět dělat zaoblená skla.
Jezdí ještě některá 854 s tím středním sklem na P stanovišti rovným, v nepůvodním rámečku, nebo jsou již všechna skla esteticky zaoblená?
Chocholoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 29. srpna 2006 - 09:18:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

I Blbec pochopí, že v zimě toho lidi mají na sobě více než třeba v létě.

Jenomže na té fotce to jednak vůbec nevypadá že je zima. Podle vegetace to může být i jaro,léto nebo i deštivý počátek podzimu. A dále taky není moc poznat z kterého roku to vlastně je. Takže se nedivte těm pobaveným reakcím.
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 29. srpna 2006 - 11:06:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neví někdo, jak to nyní vypadá se zkušebním provozem řídícího vozu 954.001?
Zoltán
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.108.200.69
Odesláno Úterý, 29. srpna 2006 - 11:35:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristian: A copak je to za druh, ty celoročně zelené listnaté stromy v pozadí fotky? U nás vždycky na zimu opadají A pokud čas zaznamenaný na fotce nelže, tak Brno je asi v jiných zeměpisných šířkách, než zbytek ČR, když i v zimě tam máte v 19:54 ještě tolik světla. To my tu máme tou dobou už několik hodin tmu.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 932
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 29. srpna 2006 - 11:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Veškeré osobní dotazy zodpovím na mailu chaloupka.dkvbrno@centrum.cz. Nebo založte novou diskuzi.
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 583
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 29. srpna 2006 - 12:03:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady to zas vypadá je vidět že kam vleze chaloupka je diskuze totálně s*urvená!
Mě zajímá jak to vypadá s 954,jestli jezdí nějaká 854 s rovnym sklem na P stanoviši(pochybuju spíš bych řek že při reko se to vyměnilo..nevim)ale to je tady už dnes asi OT protože se tady musí řešit chalupa a jeho kariéra která je mě fakt u prostě mě to nezajímá.Založte si diskuzi kristianov a tam si řešte toho člověka když vás to baví furt do kola
AV 15-30
Mibl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 544
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 29. srpna 2006 - 15:38:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moderátoři, nešlo by to tu promazat (včetně tohoto mého příspěvku)?
PER ANGUSTA AD AUGUSTA.
Přes věci trudné k věcem vznešeným.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 554
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 29. srpna 2006 - 15:54:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Založte novou dizkuzi hádek a invektivů s urážkami,ať je pokoj.Radši mně řekněte jestli s těma 854 přijdou taky ty humusoidní 053...
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7179
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 29. srpna 2006 - 18:40:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, buďte prosím tak laskavi a stočte to zpět k hydrám.

Díky.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1972
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 00:07:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Kristíán-Jen pro dotaz, nevím, jak jsi si jistý, že ty fotky někdo zrovna ztáhuje z našich éčko stránek?Když vím, kdo tam leze a když neni reg.tak si ho Najdu pod IP AdresouPokud vím, tak asi ...Tak také laskavě neobviňuj mě z hesel!!!Já tě u té 799 nefotilTak si také uvědomuji jiné věci
Ale jak to všude čtu, koukám, co se kde píše tak skoro všude je řeč na téma Kristián a DKV Brno, proto tedy Já zakládám nové Diskuzní fórům DKV Kristián.Protože už mě to všude sere, všude jen se mu smějete, ryjete do něj kvuli píč.. a všude se jen nabourává fórům, úplně na hovno.Proto si vyříkávejte své na tom Fóru.A jen ještě dodám:Pan Kristián má oprávnění řídit mot. vozidla .Ale zatím je neustále veden jako posunovač v PJ Maloměřice.Tečka za tímto a více už pišně v oné debatě Nedávno jste tímto způsobem pěkně vykurvili debatu o Brejlovcích
Omlouvám se za vylevení mých citů a zlosti.

Jinak bych se chtěl tedy poptat:
Víte někdo, jaké 854 jsou v součastné době v Praze vedeny jako dlouhodobě neprovozní?
A která se nachází na vyvazovačce v PJ Trutnov?
Děkuji.
Paolo3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 4-2004


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 05:46:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Praze to je 854.006 po nehodě ve Vrutici a momentálně 854.029 s převodovkou, ale to není na dlouho. V Trutnově to je 854.204 po nehodě v HK a převodovkou 854.203. Hůř je na tom LBC kde se na UTD válí 854.008, 024, 212 a dlouho jsem neviděl 854.223, ale ta snad jezdí jako nedávno zprovozněná 854.202.
http://854foto.net
stránky věnované motorovým vozům 852,853 a 854.
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 553
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 12:12:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mamembe, co jsi chlastal, než jsi usedl ke klávesnici? Tenhle výplod jsem musel číst snad třikrát, než jsem aspoň v náznaku pochopil, o čem je řeč...:-)))
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1976
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 13:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jtb, tak si to přečti po čtvrté, ať už dáte s těma píčo... pokoj.To se nedá.Už mě to všude ser..
A co jsem pil?Když tě to tak zajímáPil jsem tak 3.kafe, a 2-3litry sodovky

Jinak díky za ty vypsané odstavené 854
Mmm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 654
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 18:48:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes odpočíval řidičák 954 po náročných zkouškách v depu.
 
Blueseal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 20:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opět po několika měsících vznáším dotaz, jestli někdo neví jak pokračují práce v Krnově na 054? Budou mít snad ručně malované stropy, štukovou výzdobu či vitráže nebo proč to tak dlouho trvá? Podle předchozích příspěvků stojí před jedněmi dveřmi kolona 053, ale z těch druhých ne a ne nic vyjet.
Vrbam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1067
Registrován: 7-2003


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 22:16:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zkus http://843krnov.fscr.cz/054_vagon/strana%201.htm
Rád jezdím vlakem, ale kvůli ochotě, zacházením, zpožděni Českých drah jsem nucen používat spolehlivější a příjemnější autobus.
Maxipes_fík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 00:33:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jó, a taky plastový okna, klimatizaci interiéru a rozvod audio...
Jednou, těsně potom, co se naučil mluvit, vypil celý sud piva. A od té doby už nerostl.
Kotelník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 00:38:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není tam trochu moc elektroniky na obyč. osobní vůz???
Dandy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 782
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 13:23:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kotelník: Právě že oni i obyčejné osobní vozy jsou v dnešní době dost prošpikované elektronikou. Já kdybych neviděl montáž vozů Ampz a Bmz na vlastní oči tak bych taky nevěřil kolik je v tom kabeláže a hlavně té slaboproudé. A jsou to jenom obyčejné osobní vozy, taková patrová příměstská jednotka je zase jiný mazec to jsou už vyloženě kilometry kabelů, ale naštestí kabeláž dané jednotky je řešena jiným způsobem.
DH 120 made in Poldi SONP Kladno
Mmm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 01:00:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes večer 3.9 odjel řidičák 954 001 + nějaka 854 do Šumperka .
854215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 558
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 14:17:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ze serveru ČD:

Ještě v letošním roce hodlají České dráhy nasadit na tratě v Královéhradeckém kraji další modernizovaná vozidla. Již provozované modernizované čtyřnápravové motorové vozy 854 doplní modernizované přívěsné vozy 054 a řídicí vozy 954. Prototyp řídicího vozu 954 byl představen letos v červnu na výstavě kolejových vozidel Czech Raildays; první sériový řídicí vůz pak bude představen na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Královéhradecký kraj bude jedním z prvních v ČR, kde budou tyto řídicí vozy nasazeny do pravidelného provozu. Současně České dráhy nasadí na rychlíkové spoje jedoucí po trase Pardubice – Hradec Králové – Turnov – Liberec moderní motorové vozy řady 843 vyrobené v 90. letech.

Tak když teda budou 843 v Liberci, pak tedy musí za sebou tahat 054+954 a nebo budou na Pce jezdit i 854 a nebo dostane 954+054 Trutnov a budou tahat společne s 854 Sp na HK
http://zeleznicehk.czweb.org - Nové stránky o železničních fotografiích ze všech koutů ČR
ICQ - 205-355-261
Zdravím
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.2.220.69
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 15:16:57   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Určitě už to tu někde padlo.
Já jsem to psal myslím někdy v květnu.
Pce - Lib budou jezdit 843 + 2 043, všechno má být nově PJ Pardubice.
Jen doufám, že se nebude často nahrazovat a když tak něčím solidním, ale to jsem možná trochu naivní.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 577
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 16:13:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co potom teda bude jezdit na rychlících Jihlava-Pardubky??? doposud vozbu Chrudimky a Doubravky zajišťovalo Brno s rakvema. A od nového Gvd by to mohli být Pardubice ve složení 854+054+954?????? A nebo to zůstane Brnu v nevratném složební 854+050+050???
Lokom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 9-2003
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 16:54:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad zdravim: s tou 843 to není v perníkove jeste stale jiste ... posledni dobou se mluvi o tom, ze 843 budou v liberci, ale za jistych, urcitych podminek - tezko rict, jak to cely dopadne
Helmut
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.144.2
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 17:27:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych dal 843 pro vozbu Liberec-Padubic do Českých Budějovic
Peva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 19:20:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jsou zas teorie :-)

R Pce-Lbc budou v režii Libereckých vozidel 843 + 043 + 943
R Pce - Jihlava budou v režii Brněnských vozidel řady 854 + 054(+954) (to jsou paradoxy :-))

v HK kraji se případný ř.v. 954 objeví zřejmě na Os na trati 032 (ostré obraty). řada 054 se pak může objevit na Os na 032 a na Sp na 040 (na rychlíky to nesmí, neb je to placeno z "regionálních" peněz )
PEVA
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 957
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 20:41:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, tak jak napsal Peva. A Brno má mít v TS 7x 854 + 2 zálohy a 3 x 954 + 1 záloha. Alespoň zatím od začátku GVD, než sem naserou další kusy. Jsem zvědav jak ty všechny obraty do Bohutic budou zvládat, předpokládám když je to nové že to bude mít svoje mouchy..

(Příspěvek byl editován uživatelem Kristian_reloaded.)
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 9-2002
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 17:03:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristiane, mysli nekdy taky ! 954 je splacanina jakehosi Postw a 943, elektronika (vetsina) bude asi stejna, jako na 943 !

954 umi ridit 854, ale to umi i 943 !
ICQ 268-987-545
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1785
Registrován: 8-2004


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 17:15:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Agent:
Myslím, že Kristian narážel na možný (a podle mě ne nepravděpodobný) nedostatek 954 minimálně s počátkem platnosti GVD. Zatím jsem provozuschopných 954 ještě moc neviděl (o 054.2 ani nemluvě).
Není týden ten, abys nepotkal blbce každý den.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 9-2002
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 20:07:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Predpokladam, ze CD to chteji rychle, takze PRAS Sumperk si s tim pospisi, kdyz to CD tak kralovsky plati
ICQ 268-987-545
Peva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 20:44:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

spojení slov "PRAS" a "pospíší" se teda docela bojím, nejkvalitnější (nemusí se rovnat dostatečně kvalitní) výrobky z PRASu zatím bývají akorát prototypy něčeho, protože na tom si dávaj záležet, aby to vypadalo, ale potom ta sériová rychlovýroba "prototypů" stojí za to...

viz třeba řada 854, či současné chrlení réžijošuků...
PEVA
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 964
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 21:42:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Agent: Nějak nechápu tvůj příspěvek.. Jasně že 943 umí řídit hydru, ale tady žádné 943 nebudou, to jde vše pryč! A ikdyž elektronika může být podobná (to nevím, ale od výroby 943 uběhlo 10 let), tak stejně to může a asi i bude mít počáteční problémy.

Zatím výroba jede naplno, tak třeba to stihnou do začátku GVD všechno dodat a vychytat aby to jezdilo, to uvidíme..

Myslím že rychlost výroby nebude mít vliv na kvalitu, tady jaksi neni co odfláknout, když do haly vjede poštovní vagon a vyjede řídící vůz k hydře..
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1790
Registrován: 8-2004


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 23:14:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristian:
Myslím, že i v zásadě nové vozidlo může být nekvalitní - poruchové,...
Není týden ten, abys nepotkal blbce každý den.
Gor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 6-2002


Odesláno Středa, 06. září 2006 - 01:02:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím že rychlost výroby nebude mít vliv na kvalitu, tady jaksi neni co odfláknout, když do haly vjede poštovní vagon a vyjede řídící vůz k hydře..
Kristiane, jel jste nekdy ve vozidle rekonstruovanem PRASem? Chlapci ze Sumperka ukazujou, ze odflaknout se da kdeco a mnohda je ve vozidle videt licovani urovne hodne CS stavebnictvi 70. let...
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2246
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 06. září 2006 - 08:07:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Také mám zkušenosti s Parsem spíše negativní - nedotažená těsnění, fuky, někde i odfláklý nátěr v interiéru. Konkétně mám na mysli některé brněnské šaliny.
Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.123
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 09:21:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Elektronika v 954 je Lokelí, s 943 nemá vůbec nic společného.
Liberec
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.235.134.215
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 18:42:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pars nebo Alstom, vyjde to nastejno, toho názoru jsem nabyl po dnešní jízdě v 680, kde jsem si nemohl nevšimnout vzduchových bublin pod podlahou a ani skřípající plasty dnes nezklamaly
Vina je ovšem na straně ČD, které jsou si mnoha nekvalit vědomy, ale vesele vozidla odeberou.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 9-2002
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 19:40:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alesi, diky za upresneni. Ale komunikacni protokol je stejny, ne ?
ICQ 268-987-545
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.123
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 09:53:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Zatím" je stejný. Do budoucna se chystal nějaký palácový převrat, jak tu kdosi víceméně nevědomky prozradil.
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1857
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 11:35:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pars nebo Alstom, vyjde to nastejno,

Já bych zase řekl, že mezi tím je rozdíl jako mezi Loganem a Alfou Romeo. Vrže ale asi oboje, to je fakt
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 9-2002
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 17:30:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alesi, co to znamena ? Poruseni kompatibility jednotlivych vozidel ?
ICQ 268-987-545
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 950
Registrován: 2-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 17:30:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Které motory ř. 854 jsou neprovozní?

DKV Česká Třebová, PS Trutnov:
854.001, 005, 012, 013, 014, 015, 019, 020, 022, 025, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 213, 215, 222, 225
DKV Praha, PJ Praha Vršovice:
854.002, 004, 006, 007, 009, 021, 026, 027, 028, 029, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 216
DKV Ústí nad Labem, PJ Liberec:
854.008, 010, 016, 017, 023, 024, 202, 212, 217, 218, 223
http://karel-loko.net - web nejen o železnici
http://motovozy.vlaksim.cz - Atlas motorových vozů Č(S)D
ICQ 264305638
854215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 561
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 18:19:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Karloslt:

pokud vím, tak aktuálně:

Pj Trutnov:

854.013 - již 1 rok a dva měsíce je na MVy v DPOV Nymburk
854.204 - nehoda s 854.222 v HK, vypadá to na PARS

PJ Vršovice:
854.006 - těžce poškozena po nehodě, možná se dočká PARSU

PJ Liberec:
854.008 - měla by stát s převodovkou, svého času ji chyběl jeden podvozek se kterým jezdila jiná lbc. 854
854.024 - po skoro zadření motoru ( jež má ještě snad vyvázán, dlouhou dobu stojí na UTD)
854.212 - měla by stát také na UTD neznámo proč, ale nejezdí

854.223 - dlouho neviděna na žádném výkonu, tak možná také neprovozní. To je ale jen doměnka




Pokud jsem na některou zapoměl, prosím kolegy o doplnění.

(Příspěvek byl editován uživatelem 854.215.)
http://zeleznicehk.czweb.org - Nové stránky o železničních fotografiích ze všech koutů ČR
ICQ - 205-355-261
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 19:45:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Karloslt:Když tak čtu,které 854 jsou neprovozní tak mě napadá:Jezdí nějaká ?
854215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 565
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 19:56:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mallard: motorů 854 je 50 kusů a neprovozních je jich 7, čili pokud se nemýlím, tak 86 % je provozních. Ten seznam co vypsal kolega Karloslt je seznam všech 854 co mají ČD, nikoliv seznam všech rozbitých ...
http://zeleznicehk.czweb.org - Nové stránky o železničních fotografiích ze všech koutů ČR
ICQ - 205-355-261
Radovan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 20:24:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam takový dotaz. Je někde seznam motorů řady 854 které mají přijd do DKV Brno? Předem děkuji.
ICQ : 267-189-083
854215
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 569
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 20:35:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Radovan: to zatím nikdo pořádně asi neví. Budou to vozy z PJ Trutnov, a měli by to být jen 854.2 ( ty novější)
http://zeleznicehk.czweb.org - Nové stránky o železničních fotografiích ze všech koutů ČR
ICQ - 205-355-261
Radovan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 22:10:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 854215? takže by měla asi přijít taky 854.209 že.
ICQ : 267-189-083

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace