K-report
 

Archiv do 05.června 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 05.června 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 10-2005
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 19:52:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Ty ses dal na autobusy? Odkdy?
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 10-2002
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 20:32:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Gakon to jsem byl ja v tom červeném svetru.
Také tady přispěju několika fotografiemi
ŠM11 na 17 listopadu

2x wana na Zátiší

Škoda RTO na zastávce Studetnské koleje


Ciklotramvaj na Vřesině a zani Barborka

Zde je několik fotografii wan










Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1303
Registrován: 6-2002
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:10:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak vám, hoši, řeknu, že se silně stydím, že jsem z Moravskoslezského kraje... Tramvaje máme sice nejlepší a v nejlepším stavu, ale ti cestující...
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 10-2002
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:19:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Pako co tě zas naštvalo, souhlasím stebou že mame nejlepší tramvaje
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 10-2002
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:23:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Pako to jsi jel ty tou modrou octavii co nasledovala d-5 směrem na Zátiší
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1304
Registrován: 6-2002
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:30:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Modrou oktávií jsem nejel, nevlastním...
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 10-2002
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aha, druhá možnost nevim jestli sito nebyl ty na Vřesinské s kočarkem co se bavil s řidičem s d-5
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2840
Registrován: 5-2005
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:40:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dodo: No to už je pravděpodobnější.
P.S.: Ostravák je zpět z Brna. No móc hezké to bylo, ale v Ostravě to bylo asi hezčí. Prosím pěkně pošlete mi nějaké fotky. Čím víc, tím líp (ke zveřejnění na webu). Dodovi samozřejmě děkuji.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1305
Registrován: 6-2002
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:42:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky ne. Modrá fabia combi s manželkou a miminem stála zaparkována za smyčkou u sokolovny. Já vyběhl na plato smyčky, odfotil, pak počkal na výjezd, vyfotil a pokračoval za soupravou...

(Příspěvek byl editován uživatelem pako.)
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 10-2002
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:45:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák už sem ti posla fotky z dneška meilem tak se podivej
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 8-2004
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:46:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To pod tím sedadlem ve Wanách bude na 90% dmychadlo.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1306
Registrován: 6-2002
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:47:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A k čemu slouží? Dík.
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 8-2004
Odesláno Sobota, 03. června 2006 - 22:50:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejspíš k ohřevu vzduchu-topení, v autobusech je běžně, ať to je Karosa nebo Solaris, v nových solarisech má velice nešťastné umístění, při zapnutí to vyfukuje horký vzduch. Vedou ještě do něj vždycky takové 2 hadičky, k čemu slouží to nevím ale tuším že vedou z/do topení Nevím..
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 592
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 04. června 2006 - 01:04:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ráno prý jel jeden vozíčkář, já vezl odpoledne jednoho nahoru a okolo 18 hod toho samého dolů. Takže celkem akci navštívili 2 vozíčkáři. Střídal jsem Dennyho, já měl 5/201

(Příspěvek byl editován uživatelem Haki.)
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 593
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 04. června 2006 - 01:16:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

přípoj od tramvaje do Kyjovic na Den dětí
pozdně odpolední setkání
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 735
Registrován: 8-2002
Odesláno Neděle, 04. června 2006 - 08:31:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Hmm, tak to jsi mě vezl. Akorát mě nenapadlo se podívat na řidiče...

Ad Dodo: Myslel jsem si to, žes to byl ty.

(Příspěvek byl editován uživatelem Gakon.)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 10-2002
Odesláno Neděle, 04. června 2006 - 12:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Haki děkuji za fotky jsou parádni přišli ti ty fotky co jsem ti posílal mejlem
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 892
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 04. června 2006 - 14:32:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta krabice pod sedadlem není žádné dmychadlo, ale teplovzdušný agregát.
V autobusech do podobných věcí vedou dvě hadičky proto, protože jednou se přivádí teplá chladicí kapalina z motoru a druhou odchází kapalina dál do chladicího okruhu již o něco chladnější. Asi v tom bude i topnice, která se uvádí do činnosti za většího mrazu.
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 512
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 04. června 2006 - 15:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi jsem byl jeden z mála, který si na focení vybral nevlídné dopolední počasí. S povzdálí jsem se míjel ještě s jednou focící dvojcí, podle fotek bych tipl Tommase s mladším bráchou (nebo kamarádem). Svezení bylo příjemné a pohodlné, cestující zvyklý na 901+905 a 906+902 byly docela překvapení jaký typ tramvaje jim to přijel na nástupiště. Snad jedinou menší komplikací pro některé z nich byla nepřítomnost automatů, takže si museli kupovat lístek za příplatek u řidiče.

Pro doplnění, nasazení wan na pravidelnou linku začalo včera ještě před devátou hodinou. Jel jsem 1313+1314, která měla výjezd z Vřesinské 9:15 a na zastávce Vřesina nás míjela od Zátiší jedoucí 1315+1316.

Dvě fotky ze včerejška (ať tu není přewanováno) :

Míjení wan 1313+1314 a 1315+1316 na Vřesině; Souprava 1315+1316 přijíždí k zastávce Poruba koupaliště
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2843
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 04. června 2006 - 16:01:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ještě jedno hlášení ze včerejšího Brna:
Na Autotecu byl vystaven ST18AC. Nějak ho divně polepili jakýmisi barevnými proužky. Ty přecházely i přes ev.č., znaky dopravce a zna statutárního města Ostravy, takže to vypadalo velice esteticky.
P.S.: Jelikož jsem si všiml, že vozu svítí i LED diody, hledal jsem důvod a našel. Baterie byla nabíjena, takže jsem taky po bližším ohledání vozu zjistil, že funguje i Mypol. Jako správnému ostravákovi mi to nedalo si s tím trošku pohrát. Plán byl, aby se na BUSE objevila linka 102 a samozřejmě nějaká ze dvou konečných. Vzduch byl čistý a tak jsem se pustil do díla. Nebudu říkat jak to fakčí, ale čirou náhodou vím jak Mypol funguje, takže jsem tam zadal kurz 1020.. a pak jsem se uklepl. No a při opravě jsem byl přistien a ze stanoviště vyveden. Takže "102 Hlavní nádraží" se nepovedlo. Podle mě by všem dopravcům, kteří se přišli podívat více dalo zobrazení konkrétní linky a konečné, než strohá informace Solaris Trollino 18AC, Autotec Brno 2006.

minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 04. června 2006 - 19:47:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martins: jj, taky jsme jeli 9:15, ve druhém voze (1314). Ale protože skoro vkuse lilo, tak jsme většinou jenom přeběhli na protější ostrůvek a hned jeli opačným směrem. Docel mě pak štvalo, že jsem si to nenechal na odpoledne.
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 513
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 04. června 2006 - 20:55:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky mě naštvalo, když jsem šel cestou přes Lidl domů, že najednou vysvitlo sluníčko. Byla to pro mě jediná varianta, protože hned po obědě jsem vyrážel na chalupu.
Teda čekal jsem, že na Vřesině bude trochu více živo. Vystoupil jsem na zastávce s tím, že si počkám půl hodiny na další míjení wan a tak jsem si šel koupit do trafiky noviny, ale s překvapením jsem zjistil, že je sice 9:50, ale trafika už je zavřena (zavírací doba byla 10:00). Po opadnutí prvotního zklamaní jsem se zmrzlý a zmoklý vydal do restaurace na doušek teplého čaje, ale tak maximálně tak si zlepšil fyzičku, protože restaurace otevírala až v poledne.
Musím se trochu pochlubit. Cestu mezi Vřesinskou a Novou Plzní jsem zaběhl za 12 minut. Není to se mnou tak špatné

(Příspěvek byl editován uživatelem Martins.)
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 07:57:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jen pro upřesnění, wany byli na d-5 už od ranního výjezdu - tedy poprvé jeli oficiálně cestující ve 2x wana spojem 4,15 z Vřesinské na kurzu 5/102, následně v 4,45 5/101.
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2848
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 08:08:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Díky za info. Tuto informaci budu potřebovat k napsání čehosi krátkého, takže jsem za ni rád. P.S.: Které spoje s wanami byly poslední?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 737
Registrován: 8-2002


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 14:30:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Adams: Plánujeme s Ostravákem tu středeční návštěvu jižního města..., případně, if má zájem ještě někdo jiný...
Sraz by byl asi v 15:45 na konečné tram na Intersparu. Když tak kominukejme mailem, ať to tu nezasekáme něčím, co ostatní nezajímá.
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 14:32:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud ještě někdo pochybuje o vystavení trojwany na Czech Raildays, dnes ráno vyjela vlastními silami a zkouší se.
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 15:09:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud si chce někdo trojwanu vyfotit, právě opustila bránu ÚDM.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 15:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Před chvílí NVV -> Střelnice

Prouza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 4-2004


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 15:58:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3W je rozkošná
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1916
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 16:08:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmm, vypadá pěkně Určitě zase někdo bude nadávat jaká je to prolejzačka atd., ale mě osobně to vůbec nevadí.
Vizuelně dobrý, interiér lze odvodit a ten oranžovej půlkruh hodně pomohl estetice.
Hranolka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 16:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdar zadar zdar už otom tké vím hoši Prouza 3W neni jen rozkošná ale přímo k sežrání.To mě ani ve snu nenapadlo že to vyjde.Super!!! Už se těším na mou první jízdu. Miluji toho kdo měl nápad vytvořit trojWanu. Jinak doufám že budou hezké fotky. Nástřik se zvlášť povedl.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 16:24:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je haluz. Toz borci necumim do internetu, beru foťák a šup lovit tu vec, Praha čeká...
Absolutí šotoflek je v baru Podraz na Štvanici.
Hranolka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 16:27:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co je jako by se po ni najednou slehla zem.
Hranolka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 16:37:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi jede směr Josefa Kotase nebo k poliklinice!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2850
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 16:41:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nevím kde je a já debil jsem se rozhodl dnes vynechat porubu a jel jsem na jih a vozil se a-35 a a-55. Kdybych jel do Poruby, tak ji mám. P.S.: Kdybyste někdo měli fotku, tak mi ji prosím pošlete. Dám info na web.
Tommas: Pošli mi sím sím tu fotku z Ovanetu na mail. Díky moc.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Hranolka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 16:56:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nazdar Ostravák já to vím od 15:48 .............""a hledám ji na web kamerách ale stále nic .mám smůlu ale tommas má štěstí.Wana 1315 Ř.Vítkovic
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2851
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 16:58:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už nehledej. Norton mě informoval, že 3wana jede už zpět. Už je za vodárnou, čili na webkamerách ji nenajdeš.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Hranolka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 17:15:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravak můžu si dát ty obrásky trojwan na internet?

Prosím prosím!!! Jinak nevím co se děje s 3W jako by se po ni slehla zem. Rád bych přivítal něco o červeném displey v tramvaji hlavně co ukazuje . Hraji si z jedním programem na displeye tram.trol.bus.A chci jen vědět co vše ukazuje ten displey.Dík.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 594
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 17:17:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Dodo: zatím od tebe nic nepřišlo
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2852
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 17:18:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud chceš, tak můžeš, ale uveď mě jako autora. Stejně má 3wana jiné barevné schéma.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Hranolka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 17:18:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sory Ostravák zapoměl jsem si tvůj vskaz přečíst.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 18:00:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na zastávce u ÚDM



Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2853
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 18:10:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tommas: 3wana je nádherná. Hlavně jsou krásně sladěny výšky oken. No nádhera. Pošli mi prosím fotky na mail. Díky moc.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Afenot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 2-2004
Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 18:16:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No mě teda tak nádherná nepříjde...
Jaké má vůbec podvozky u toho středního článku??
Jaký je to vůbec oficiální typ tramvaje? Krom toho, že je to trojwana...

(Příspěvek byl editován uživatelem afenot.)
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 18:31:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Další fotky trojwany :




Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2854
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 18:34:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martins: Kde je focena poslední fotka?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 18:59:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravák: řekl bych že je to odbočení od Svinova dolů na Martinov, rozestavěná budova je Mc Donalds.

jinak sobota d-5 odpoledne nevím, 5/201 měnila normálně jako mění za sólo, 5/202 asi o půl hodiny dřív,ale nebyl jsem v terénu. Haki určitě ví víc
www.helax.cz dance music radio
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 19:05:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák : Denny mě předběhl. Trojwana se šourala do oblouku směrem na Martinov tak pomalu, že mezitím svitla zelená pro auta jedoucí po hlavní silnici (proto to odbočující auto).

Jestli chceš můžu ti taky poslat fotky. Mám z dneška asi 12 fotek (tuším, že mě všichni ukamenujete, ale vyrazil jsem na trojwanu autem, proto tolik fotek z více míst)
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2855
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 19:08:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martins: Pokud budeš tak hodný, tak budu rád. Můžu dát na web?
Denny: Počkám si tedy na Hakiho, jinak díky za info. Nebo, že bych ho zase otravoval po mailu.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Jenki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2221
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 19:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jaké má vůbec podvozky u toho středního článku??
Hnané, kromě kolébky shodné s krajními (á la KT8)
Jaký je to vůbec oficiální typ tramvaje? Krom toho, že je to trojwana...
ČKD Pragoimex Vario LF3
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 19:48:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák :
Pošlu ti fotky večer. S tím uveřejňováním na web bude trochu potíž, asi půjde zveřejnit jen část fotek, protože nějaké fotky budu určitě dávat do fotožurnálu. Teď během večera se musím rozhodnout, které to budou. Ale neboj, to nejznamená, že ti dovolím zveřejnit jen fotky podřadnější kvality.
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 19:50:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sákriš, další člen k-reportu byl odhalen

Ten v tý šedé mikině sem já a ostatní můj doprovod

Eště přidám taky dvě fota wan

1313+1314


1315+1316


Jinač 3wana je pěkný pošušňáničko , viděl jsem jí večer v cca 19:15 na Vítkovice vys. pece směr Důl Hlubina, ale neměl jsem foťák Doufám, že jich bude více a ne jen jedna, modlím se za to
Šalina FOREVER!!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2856
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 19:58:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martins: Jo já vím. Řekněme, že jsem taky s MOpem z fotožurnálu o něčem jednal a když jsem napsal, že nevidím problém ve zveřejňování fotek na dvou stránkách, tak už se neozval. Budu rád za každou fotku.
Hanissov: Ty si taky umíš vybrat fotky. Zrovna tyhle od tebe jsem vybral jako fotky ke zveřejnění na webu. Moc hezké. P.S.: Na fotce ze zast. Poruba koupaliště máš Hakiho.
Všichni: Chystá se megaaktualizace na mém webu. Fotky historických tram. 27.5.2006, historických busů 3.6.2006, souprav wan na d-5 3.6.2006 a trojwany. Je to fuška.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 20:09:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Hups Promiň, to já nevěděl... Díky. Mno, aspoň mám jako prvního zvěčněného Hakiho
Šalina FOREVER!!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2857
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 20:15:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanissov: Né. Já to myslel jako vtip. Ostatní to berte jako ochutnávku. Hakiho mám vyfoceného asi 1000x. On se totiž vždycky motá tam, kde je něco zajímavého.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2858
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 20:57:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trojwana je furt na zkušebkách. Teď viděna z okna na zastávce Antonína Poledníka.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 8-2004


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 20:59:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ostravák: Díky za info, hned jak jsem si to přečetl jsem se šel podívat z okna a viděl jsem ji... Jede směr Úmob Jih
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2848
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 21:12:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jojo. Mám ji fotnutou přes Ovanet na křižovatce u ÚMOb Jih a na vodárně.

minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 594
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 21:49:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

5/201 měnila za sólo v klasický čas = 19:25
5/202 měnila za sólo v 19:55

PS: pokud si přečtele můj příspěvek ze sobotx rána, psal jsem to tady !!
--------------------------------------
Vzpomínáte na co se dělo na Palkovského před 3 lety??
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 05. června 2006 - 21:50:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák :
Omlouvám se, ale fotky jsem schopný poslat až zítra odpoledne. Jdu se přesunou do polohy ležmo, neb zítra mě na koksovně Nové huti čeká perný den.

(Příspěvek byl editován uživatelem Martins.)
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace