K-report
 

Archiv do 09.června 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 09.června 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1335
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 21:47:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Vlado_msts: Proč? Pokud bude ve vzájemné shodě dohodnuto seřadiště a čas, klidně přijď, nikdo Tě neukousne!
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1336
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 21:52:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Navrhoval bych tedy následující:
středa 15:30, objekt = vůz 1401, první dveře. Pokud tam bude. Pokud nebude, pak cokoliv z kolejových vozidel DPO na komerčáku, které bude stát na kolejišti jako první ve směru na centrum.

Kravata DPO povinná ... není...

Přepověď pro příští týden je slibná, zima sice dostane nechtěné trhliny, ale možná bude svítit i sluníčko a dokonce by mělo být i nad 20 °C. Zahrádky jsou určitě otevřeny...

(Příspěvek byl editován uživatelem pako.)
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 21:59:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Středa v 15:30 je pro mně plně vyhovující!!! Bohužel jste mě s tímto předběhl a tak jsem Váš příspěvek viděl až po odeslání mého. Už se těším na 3W. Teď jak na potvoru v Ostravě vůbec nejsem, tak důvody těšit se jsou.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2869
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:00:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlado msts: To bys stihnul. Stejně tam všichni chvilku pobudeme.
Pako:

minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1337
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:02:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky ji mám... I se sponou s logem.
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:02:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Jo, stihnul, takže je zatím vše ok. Doufám, že přítelkyně se taky půjde podívat.

A propo: Kravata se dá někde koupit, nebo se musím narychlo stát zaměstnancem DPO?????
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:04:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki:a ta 13 bude jezdit jen o prázdninách, nebo i po prázdninách?
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 10-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:04:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák také mi vyhovuje středa odpoledne a kolik si dame sraz a kde.
Je mi také lito d-14 bude mi hodně chybět, či by se pro d-14 vymyslet např. trasa Dubina- Nová huť Jižní brána přes NVV a nebo dosavadní trase. Ale si stym už se neda dělát nic
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2870
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:07:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dodo: Platí toto - středa 15:30, objekt = vůz 1401, první dveře
Pako: Ty jsi si ji koupil? Já ji mám od taťky. Kdysi jezdil s autobusem.
Vlado msts: No ještě nedávno se dala koupit v infocentru na Vojanově.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:11:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Ano, to je vše pěkné, ale jakožto SŠ student s nulovými příjmy si ji asi nepořídím... Poznáš mě snadno. Budu mít světle hnědou manšestrovou bundu, rífle a tmavězelenou kšiltovku. Spodní prádlo asi nemusím psát, že???
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1338
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:11:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nekoupil. Dostal. Spolu s kalkulačkou DPO, 2x puzzle, nějaké propagační letáky... Prostě propagační taška se vším všudy...
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 2-2006
Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:14:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Trollin: Když se na ten návrh od Hakiho podíváte, zjistíte, že došlo k přesměrování d-3 a d-12, zavedení d-13, ke zrušení d-14, zavedení d-18 - poměrně radikální zásah do vedení tramvajových linek. Pochybuji, že by si s tím někdo takto hrál na dva měsíce a pak překopával zpět. Toto bude s nějvětší pravděpodobností setrvalý stav i po prázdninách.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2871
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:15:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlado msts:
Pako: Jé já chci taky. Můžu se zeptat na důvod zisku tohoto cenného balíčku?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 600
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:15:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě jednou opakuji.... ty to změny jsou trvalé ... takže 13 po prázdninách zůstane, intervaly prázdninové se vrátí zpět na současné, kromě 2, kde zůstane celodenně 10 minut a kromě 3, kde bude celá špička 10, sedlo 20

Já mám doma kravatu z DP Amsterdam, kterou jsem tam dostal ... vezmu si ji a nikdo z Vás mě nepozná.

(Příspěvek byl editován uživatelem Haki.)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2872
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:17:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Ale pozná. Já tě bonznu. A nešlo by sím sím alespoň od září provést něco s tou d-12? Nějak znovuobnovit spojení Mariánky - Jih. Já vím, že to není jednoduché, ale snad by to nějak šlo. Díky.
Příjdeš taky na sraz?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:18:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jo, vše je snad domluveno. Jdu do nočních lovišť sbírat energii. Mějte se pánové a nashledanou na CZR!!
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 601
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:20:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na CZ-RD chodím spolu s Dennym, ale většinou dopoledne v rámci práce. Odpoledne nevím, nevím. Až budu ředitelem DP (třeba za nějakých 20 let), pokusím se s tou 12 tedy něco udělat.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2873
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:23:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: No tak nic. Tak já si počkám. Za těch 20 let budeš ředitelem a já budu vymýšlet JŘ a nadávat na ředitele a radnici.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 2-2006
Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:24:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostraváku, ty jsi pragmatik, já bych chtěl taky spojení s Dolní Lhotou, co takhle protáhnout d-5 do Výškovic.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: A abych nezapomněl. Díky moc za bleskové vyhotovení seznamu těch změn a umístění na web. Už to mám vytištěno a pečlivě uzamčeno v trezoru, ať se k tomu nikdo jiný nedostane a abych pak nebyl od 2.7. moc zmaten.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2874
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:29:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina: Píši si. Ale samozřejmě to bude na úkor d-7, ta bude zrušena a na d-5 budou jezdit vozy VarioLF5R.X2.
Vlado msts: Nemáš zač. Já to vlastně jen okopíroval a hodil na web. Za intervaly poděkuj někomu jinému, ty mi poslal Haki.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. června 2006 - 22:30:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina:já jsem se radši zeptal, protože v našem dopravním podniku je všechno možné, ale i přesto děkuji.
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 01:01:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams se na misto cinu ve stredu v 15:30 take dostavi. Kdo me nema rad, muze se na to psychicky predem pripravit nebo neprijit.


Jeste technicka. Jak se do arealu Raildays dopravi tramvaje MHD (predpokladejme trojwana)? Po svych, zaprazena za nezavislou trakci via Dilny DPO, vlecka DPO, Ova-Trebovice, Ova-Svinov, Ova-Marianske hory, komercni areal nakladoveho nadrazi? A kdybych chtel vedet kdy, to uz bych asi chtel moc, ze? To vite, my blaznivi...


Takova trojwana za nejakou lokomotivou na jednom krasnem fleku na 316 u Trebovic, to by byla nadherna fotka.


(Příspěvek byl editován uživatelem AdamS.)
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 05:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: A jo, máš pravdu.

Haki: Velice děkuji za "předčasné" uveřejnění změn.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 675
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 07:43:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Adams: většinou se vozí na vagonech, předloni (nebo snad loni) když tam byla nizkopodlažní kachna tak přijela na dvou vagonech současně, ani se nerozpojovala.

Jestli příjdu nevím, rozhodnu se podle momentální situace, bude to docela vytížený den.
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Libro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 2-2004


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 07:59:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta d-2 co 10 min po prázdninách ve špičku, tak to budou dobytčáky... Vzhledem k tomu, že nejvíce lidí jezdí z Nádražní, tak by stálo za úvahu odklonit d-6 na Plynárny. Tím by se částečně kompenzoval výpadek kapacity na d-2.
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 8-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 08:05:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Libro: S tou l.č.6 souhlasím.
Ad středa a CZR: sympatický termín .
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1339
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 08:17:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré ráno:

Ad Libro: Kde by se točila? Už tak je otáčení d-4 ve vozovně drobet problém... Pro točení více linek nevhodné... Jo, kdyby se vyřešil blokový objezd např. kolem Projekty...
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Libro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 2-2004


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 08:26:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Pako: No, já myslím, že pří troše snahy by se vlezla. Vždyť jde jen o pár hodin ve špičku, to je vozovna relativně nejvíce průjezdná, ne?
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 09:18:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Absolut se v mezích spolehlivosti ČD zkusí na CZR ve středu v 15:30 též dovalit. Ostravák mě zajisté bonzne, žádný fetiš s logem DPO nevlastním.

Holt 3W naboli WWW je silne lakadlo:-)
Absolutí šotoflek je v baru Podraz na Štvanici.
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 09:35:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to teda koukám, jaké změny Haki připravil . To není reorganizace, to je revoluce!

Některé změny jsou logické - např. posílení dopravy mezi Vítkovicemi a Zábřehem, chudák čtrnáctka - nešlo jí jen přetrasovat namísto té třináctky?

Jinak si ale myslím, že lidi budou dost nadávat - více přestupů, zase změny,...
MHD aktuálně - vše o hromadné dopravě - http://www.mhdaktualne.net

Proč chce primátor Ostravy snížit dotace na dopravu?
A jaké novinky v MHD jsou v Českých Budějovicích, Praze, Jihlavě, Havířově a Ostravě?

Čtěte magazín ATT - http://www.mhdaktualne.net/att.html
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 09:41:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lidi budou nadávat furt a nikdo to zřejmě nezmění (bohužel) a dokud jim někdo nevtluče do hlavy, kdo za to může, budou nadávat na DPO.
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 740
Registrován: 8-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 09:44:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Karosák: Haki připravil jen JŘ. O ten zbytek se postarali asi na KODISu, Magistrátu, obvodech...
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 12:42:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V nejhorším případě protáhnout d-6 až na Hlučínskou, stejně opět nastává trend jezdění odevšat všude.
student.ov
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.64.66
Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 13:29:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem ze změn zklamám,posílení(?)jihu Ostravy(ale 1trať do Poruby a smyčka Vřesinská,takže to bych chápal)ale i tak si myslím,že je lepší méně linek časteji než víc s větším intervalem,narážím na linku 2,která bývá velmi plná a místo špičkových trhaček je 13,ale k divadlu.Podívejte se jak jezdí 6 či 10,často se ani nestojí.A teď 13,ale k divadlu...Hodně lidí ze spojů jedoucích k divadlu stejně přestupuje do nacpaných tramvají směr Elektra na Nám.rep.
Pokud budou mít lidi jen trochu peníze tak jdou do aut,těch pár minut u NVV se dá v pohodlí sedačky přežít.
student.ov
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.64.66
Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 13:31:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Více tramvají k divadlu by mělo smysl kdyby tam byl přestup na trolejbusy nebo třeba 99 v opačném směru či nějak jinak po centru.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2875
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 14:22:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Novou linku 12 už jako problém nechápu. Uvědomil jsem si, že přímé spojení Mar. Hory - Hrabůvka - Dubina bude zabezpečeno linkou 3, takže nemám nic proti, ale uvědomil jsem si, že problém bude v relaci Jubilejní kolonie - Centrum, přímé spojení totiž neexistuje. Ze všech částí města se lidé dostanou do centra přímo, i když třeba oklikou, ale ze staré Hrabůvky nikoliv a to je část se skoro nejvyšším počtem důchodců v Ostravě.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Marťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 14:45:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V centru(Elektra) se omezí tramvajová doprava. Přece centrum má být centrum s odpovídající obslužností.
Zhorší se obslužnost od Hlubiňáku na Hulváckou, ranní posilové spoje na 17 se zruší, takže i v ranní špičce to bude celkem špatné, pokud 17 bude mít stejné intervaly jako teď. Takhle se to opravdu nemůže nechat. 13 bych zrušil a 2 nechal tak, jak je. To se lehce píše, že.
Přestupy nemusí být problém, když jsou dobré intervaly, ale ty nejsou dobré.
ICQ: 276 305 846
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1340
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 14:45:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák: Abych pravdu řekl, koho znám z Jubilejky, jezdí do centra zásadně s d-1. Uznávám, že důchodcům se nechce šlapat na Moravskou, ale on není problém sjet 1 zastávku na Provaznickou a pak překlusat na Dřevoprodej. Pokud ne, není zase problém jet s d-3 na Mírák a tam přestoupit na d-12 či d-2.
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2876
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 14:48:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šlo mi hlavně o důchodce a taky třeba o večerní a víkendové spojení. Nevím jak JŘ budou vypadat, ale na návaznosti moc nevěřím, protože všude udělat nejdou.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1341
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 14:58:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Próóóč...??? Návaznosti do 20 min. budou určitě...
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2877
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 14:59:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No to jsou teda návaznosti.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 741
Registrován: 8-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 15:24:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Marťas: ty spoje l.č.17 byly zrušeny proto, že je zajišťovaly kursy l.č.3, kt. končily na Nádr. Vítkovice... Myslím, že by ty posilové spoje l.č.17 mohly být zachovány, ale budou možná vedeny z Dubiny (za předpokladu, že l.č.3 nebude mít dramaticky jiný JŘ a bude ji i nadále vypravovat Poruba)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 785
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 16:01:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, a hloupá otázka: co jste čekali, že se bude konat za nirvánu, když se škrtaly $$$? Buďme rádi alespoň za to, co z toho ještě máme... Půjde-li to však obdobným tempem dále, tak považuji nová vozidla/reko za zbytečnost, protože budou mít větší životnost, než podnik samotný...

Mmch: proč vykolejil včera vlek? Moc se rozkmital a bylo naděláno nebo byla na vidě kolejnice (stav nic moc už delší dobu...) nebo rychlá jízda?
Danke...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Dejte bobrovi okusovat dřevo, ne městský rozpočet!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1342
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 16:07:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nóóó, vhodně zvolený lobbing před městskými volbami... Kdyby se to udělalo šikovně... Oni potom politici občas slíbí i to, co jsou schopni a ochotni splnit...
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 786
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 16:10:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, a takto to vypadalo na Sokolovské pár minut před odjezdem.



PS: středa 15:30? No, budu se snažit... A fotiči, bojte se, tvrdá "konkurence" přichází - Nikon D50 s obj. 18-300... (přepočet 1,5 =>27-450)... konec OT:-)

(Příspěvek byl editován uživatelem norton.)
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Dejte bobrovi okusovat dřevo, ne městský rozpočet!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2879
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 16:14:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Snaž se, bez tebe to nebude ono
P.S.: Nepohyboval se dnes někdo z fotičů okolo zastávky Futurum něco po 13:00?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 16:45:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jeste me tak napada k tem linkam... on to teda neni uplne muj napad. Takovy dotaz: Co bylo duvodem, ze se 12ka nenechala tak a usek Mirove namesti-Marianske namesti po 14ce nevzala 13ka? Mysleno jako Zabreh-Horymirova-Mirove-Marianske-Hranecnik.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1343
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 16:57:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ono myslím nejde ani tak o úsek Mírové nám.-Mariánské nám. Spíše si myslím, že jde o spojení Hrabůvky a Mírové nám., protože místo d-14 pojede d-3 a místo d-3 právě d-12. Kdyby d-12 zůstala v původní trase, chyběla by obsluha úseku Mír.nám.- Řed. Vítkovic - Palkovského - Dolní - ÚMOb Jih - J. Kotase.

Čili - d-14 je nahrazena v úseku Dubina - Mír. nám. právě d-3 a Mír.nám. - Hranec durch d-13.
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 18:32:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1505 dnes jezdící na d-2 indikovalo na předposledním a posledním venkovním BUSE nápis služební jízda, přičemž na čelním a druhém transparentu bylo označení linka 2 a směr. Odpoledne pendlovaly na d-2 už jen tři staré kačeny - to už se další odebrala do dílen, nebo zbylé dvě stály odpoledne ve vozovně?
Všiml jsem si, že došlo k prodloužení nástupního ostrůvku na zastávkách Třebovická, Telekomunikační škola a o pár centimetrů také na zastávce Poruba vozovna směr Vřesinská, že by předvěst wan v soupravě?
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 21:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina:já jsem odpoledne viděl jen dvě a to:1501 a 1515....která byla ta třetí?
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 21:49:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem si nechal změny pořádně projít hlavou a ta d-13 se mi jediná nechce líbit (příliš velký souběh s d-2).

Napadlo mě několik variant bez d-13:
1)
d-12 Místo na Hlučínskou na Hranec
d-1 na Hlučískou (všechny nebo každá druhá)
d-2 6-ti nebo alespoň 8-mi minutový interval ve špičku
2)
d-12 Místo na Hlučínskou na Hranec
d-6 na Hlučískou a celodenně
3)
d-6 na Hranec

Co si o tom myslíte?

(Příspěvek byl editován uživatelem tommas.)
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1344
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 21:57:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Tommas:

ad 1)
d-12: 2 linky Hranec-Mariánské nám., žádná Hranec-Vítkovice, Vysoké pece.
d-1: V sedle na Hlučínskou by jezdila linka co 10 min., plýtvání. Kdyby každá druhá, pak kde by končila ta druhá větev? Na HlN? Docela divočina...

ad 2)
d-6: Teď jezdí z Výškovic v sedle pouze d-2 co 10 min., takto by bylo spojení d-2 co 10 min. a d-6 předpokládám co 20 min. Naddimenzované oproti dnešnímu stavu...
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1345
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 22:02:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Tommas:
Tak ad přidaná 3. var.: Proč ne, ale ta d-13 pokrývá špičkové kursy d-2, které jsou tak v podstatě o fous zkrácenou a přesměrovanou d-2... Kdyby ne d-13 a pouze d-6 na Hranec, pak interval by musel být ve špičce interval kratší než stávajících 10 min. Navíc poddimenzované spojení ShP-Karpatská-Nám.Rep.
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1346
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 22:07:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bych to neviděl tak zle.

Spojení Výškovic do centra ve špičce: d-2 co 10 min alternuje d-6 co 10 min., spojení tak teoreticky co 5 min. Úsek Kino Luna-Kotva-Zábřeh, vodárna posílen d-13, která posílí úsek ShP-centrum, aniž by přijela už narvaná z Výškovic.

Spojení Shp-Karpatská-Vítkovice-Nám.Rep.: d-2 co 10 min., d-13 co 10 min., takže spojení tak teoreticky co 5 min. D-6 odveze část lidí z Výškovic do centra jinou trasu, zatímco d-13 začne masivněji nabírat lidi až od zast. kino Luna, takže ShP-Karpatská dostane relativně volnější vozy.

Osobně v tom nevidím zase tak drastický dopad. Prostě proklad.
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 676
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 22:12:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pche proklad, 4linky v relaci Kino Luna-NamR d-2,d-6,d-11,d-13 někdo se chce rychle dostat do práce
Tolik linek nejezdí ani mezi Svinov Mosty-Náměstí republiky a nebude ani mezi Josefa Kotase-Náměstí republiky což byly dodnes nejvytíženější relace. :-)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 22:14:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 1)
2 linky Hranec - Mar. nám, jsou i teď, nicméně souhlasím, že když pojede každá jinam, bude to lepší
ad2, 3) souhlas (jen jsem nad tím tak hluboce neuvažoval)

Ještě mi to určitě bude vrtat hlavou, ale uvidíme, co to udělá v praxi
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 22:19:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tommas:s tou d-6 na Hranec souhlasím, ale musela by být celodenně.Nebo kdyby aspoň co druhá jezdila na Hranec ještě by to ušlo.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 22:37:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Trollin č.p.13: Poslední sudá - 1508.
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 09. června 2006 - 22:40:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina:máš pravdu poslední sudá.Díky

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace