K-report
 

Archiv do 25.srpna 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 25.srpna 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 10-2002


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 18:20:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Tommas mezi d-3 a d-12 vyjde to na stejno kapacitně a také musíš počítat mezi intervaly v jakém časovém rozmezi pojedou
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 21:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já jsem dneska docela zanevřel, protože tak ubohé intervaly a obslužnost Jih Nová ves blé... jeden příklad za vše.
Jel jsem d-12 bo jela první a říkal jsem si (já naivka), že pojede d-7 z Palkovského. A víte kde jsme tu d-7 potkali? v tom oblouku mezi Palkovského - Hulvácká. Oba spoje jeli načas, protože podle JŘ se mají na zast. Palkovského míjet o 60sekund. taktéž v opačném směru.
Takže někdo zkazil i to co fungovalo docela dobře tady asice že na sebe seděly d-7 a d-3.

Jinak inteligence některých lidí nezná mezí.
Člověk by řek, že ti co se nemohou pohybovat raději půjdou nízkopodlažní částí vozidla, ale ono ne oni si rači vyštrachají ty tři schody, těmi nejuzšími dveřmi (předními) KT8D5.RN1.
A to byl zaručený nízkopodlažní kurz, tak sakra k čemu do toho vráží tolik peněz, když jim co by to mělo sloužit je to fuk. Ať tam nechaji ty schody ušetří se a za ty penízky by se mohli vrátit linky dopořádku, aspoň do té doby, než si to ti lidi uvědomí.
Tímto zdravím trpělivého řidiče na 7/204

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 21:51:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě pár otázek do placu:
- Proč má jako jediné (z Trií), Trio 1258, na čumáku štítek s příslušností k vozovně (ten černý puntík-samolepku)?
- Jak dlouho a z jakého důvodu je na Ruské (na Míráku) pro odbočení vlevo na 1.máje (či která to je) už zákaz míjení VŠECH a nejen KT8, jak tomu bylo donedávna? Pohly se koleje nebo to je kvůli Variím, kteréžto mají údajně (dodnes to tu nikdo ani nepotvrdil, ani nevyvrátil - takže jak to je??) průjezdný profil blížící se KT, ale nejsou to KT? ...a jak je řešeno "rozsvícení" blokování (trol. kontakt?) a zhasínání po vyjetí na Ruskou? Tam mi přijde, že prodleva je docela veliká, na to, aby kontakt byl někde na konci oblouku/v křižovatce...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3339
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 21:54:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: Ujíždění spojů na Palkovského se tady už řešilo. No uvidíme jak to bude v novém JŘ. Ještě jsem ho podrobně nestudoval.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 754
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 21:59:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Norton: na tohle jsem se chtěl zeptat už včera (dokonce jsem to i fotil) pak dneska (to jsem zase zapoměl) a teď jsi mě předběhl. Každopádně je funkční jak ten blikající zákaz míjení (jen zmizla cedulka o kachnach) tak nově přibyla plastická cedule o zákazu míjení.

PS: málem bych zapoměl, dostal jsem echo že ráno došlo k "vykolejení" (záměrně v uvozovkách) někde u Sport Areny, nemá někdo něco bližšího?

(Příspěvek byl editován uživatelem mayg.)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Libor z Poruby
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.84.54
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 22:49:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad NORTON : "D" je správně. Měla pouze technickou přestávku. Konstruktér si přijel něco okouknut ohledně dveří. Zítra už zase bude normálně chroustat KM.
Ahoj. L.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 00:01:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravak promin jo čet jsem to.
No a když už teda všici víme, že se to tady řešilo tak s tím linkovým vedením přihodím něco svého do mlýna já, a je mi opět jasné, že zase nesplním nějakou tu podmínku (jen mě teď žádná nenapadne).

1 Dubina Interspar- Hrabůvka Kostel - Dr.
Malého - Hl.n. stojí všude
2- Výškovice - Karpatská-mírové nám. - mariánské náměstí - Hl.n.
3- Poruba vozovna - Mariánské náměstí - mírové
náměstí - dolní - Nádr. V. (nemůžu si pomoct
mě se to tak líbilo víc)
4- zrušena
5 - bez změn
6- Výškovice - Kpt. Vajdy - Dr. malého -
Výstaviště. Přičemž linka nezastavuje na
zastávkách Český dům, důl Hlubina)
V životě
jsem tam do ní nasedat člověka neviděl
7 - bez změn celkem frekventovaná linka až na
ten 10 minutový interval v sedle
8 - rovněž beze změny
9- Martinov - mariánské náměstí - dr. malého - důl zárubek - NH Jižní brána
10- beze změn
11- zrušena
12 Dubina - Úmob Jih - Most mládeže (podotýkám
u trati) Nádr. Vít (přípoje l.3)- Most ČS
armády- Palkovského
- Hulvácká- Mariánské
nám. - Nám. rep. - Hlučínská
13- když už tak už - Zábřeh - Kotva Horymírova - Dr. Malého - Výstaviště
14 s krvácejicím srdcem - zrušena nahrazena
spoji d-12, d-3(přestup HDH);nádr. V)no v
podstatě by se kombinovalo jen mezi těmito
linkami neb obě obslouží celou nynější trasu
linky 14 tak hurá jdeme hledat přípoje podle
libosti.
takřka celou (to aby mě někdo nechytal za slova)
17- posila v ranní špočce a odpolední špočce
(naco v sedle to nepochopím)
(už teď si to tak jak to je nedovedu
představit.Už od Antonína poledníka jsou
ty spoje narvané a teď ještě porvat to za d- 12 to někdo hodně ujel)
18 zrušena
19- bez změn snad možná dřív zahájit provoz

Pokud někoho napadá jak obsloužím úsek Kpt. Vajdy Most mládeže za d-11 pak odpověď zní ve špičce d-6 mimo špičku nijak extra. Z Rodimcevovy je celkem pěkná procházka na SNP a z Kpt. Vajdy se na Most Mládeže dojít taky dá.

intervaly:
1: 10/12/10/12/20/20
2: 10/15/10/15/20/20
3 10(20)posila d-17 20/20(10)táž situace jako z rána ale opačným směrem tedy z vozovny jako d-17 na nádr v. a pak jako d-3/20/20
5 jak je
6 10/-/10/-/-
7 10/15/10/15/20
8 10/12/10/20/20
9 10/20/10/20/20
10 10/-/10/-/-
12 10/20/10/20/20
13 10/30/10/30/-
17 5(10)/20/10(5)/20/20
19 jen v noci 60

raní špička/dopolední sedlo /odpolední špička/ odpolední sedlo / so +ne



páteřní linky: d-1,d-2,d-7,d-8,d-17

liny s obsluhou největší části města d-2,d-12,d-19 (d-9 chcete li)

noční provoz
d-2 (v noci nezast.sport aréna mimo vyhlášení, Pohraniční - železárenská)
d-7 (v noci nezast.na Střelnici)
d-9 (zkrácena na Hranečník(Výstaviště)
d-12( v noci nezast Most Mládeže, Most ČS
armády, Městkský stadion - pokračuje na
Hl.n.)
d-19 nezast pohraniční - železárenská


Pls Že mě nezabijete hned, je to jen návrh. Pokud v něm najdete nedostaky rád si je přečtu.


(Příspěvek byl editován uživatelem Silesia.)

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Izzy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 00:14:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je rozdil v profilu mezi rozvorem 7500/6400mm...predvsim vice vycuhuji cela...stred skrine je na tom temer stejni jako u klasicke T3...
 

(Příspěvek byl editován uživatelem izzy.)
Chceš-li uskutečnit své sny, probuď se!
xyz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.254
Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 08:11:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia probud se,a ze Zábřehu se budem taky procházet?Co to takhle všechno zrušit a mužem jezdit autama.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 08:29:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Xxyz člověče tys to nečet co?
a co d-13 ta je natrasovaná ze Zábřehu a slouží v pracovních dnech ve špičku s 10 minutama mimo ní pak dvěmi spoji do hodiny. To by snad pro ten kousek mohlo stačit. Rozhodně mi to příjde ekonomičtější než tam posílat co 10 minut v sedle poloprázdná sóla.


Co se ti nelíbí do práce se dostaneš, z práce taky večer z koliby by taky něco jelo a v dopoledních hodinách taky něco najdeš a když ti to ujede no můžeš nadávat sobě aspoň budeš mít proč.



co ti vadí rušil jsem myslím s rozumem.(ale to tvrdí asi vždycky a všichni)
Zrušil jsem d-4 nahradil d-9
zrušil jsem d-11 nahradil d-13 (spojení má jak s centrem, tak s Jihem, tak s Vítkovicema no co víc si přát)
zrušil jsem d-14 a nahradil d-12(d-3) což mi náhodou příjde mnohem kostrbatější než ta d-13 a ten zábřeh
a jediné co se moc nezdá ani mě je ta d-18.(ale nevím jak je na tom od té doby co tak pozdě nejezdím)



(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 09:14:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré ráno, když už se začalo zase kritizovat linkové vedení, zde je můj příspěvek:
http://www.mhdova.ic.cz/index.php?strana=navrh&cnavrhu=1
xyz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.254
Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 09:17:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha ty bydlíš asi u hlavní tratě?Protože 30 min interval na Zábřehu je absolutní blbost a víkend si preventívně taky zrušil,a nezapomeň že se nejezdí do práce jen ráno a odpoledne s práce.No ještě že to jsou jen tvé výmysli protože jet ze Zábřehu na Hranečník 45 min 4 krát za den je fakt super a při těch tvých nápadech by jsme tam jezdili hodinu možná i více.
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 563
Registrován: 8-2003


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 09:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo z vás dělal ten plánek, co je v tramvajích?
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 09:38:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki, pokud se nepletu.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 09:48:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: Ty poloprázdné sóla do Zábřehu nejezdí co 10 minut zdaleka jen kvůli odbočce do Zábřehu, vždyť d-11 obsluhuje centrum, Mariánky, Vítkovice a TAKÉ Zábřeh a myslím si, že na těch dvou nebo třech zastávkách, kde jezdí v sedle skoro prázná se tak strašně neprodělává. Naopak d-11 je natrasovaná tak akorát na míru sólo vozům.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 10:27:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to byl opravdu jen navrh. No s tou jedenactkou dalo by se ji tam nechat eventuelně a co se tyka mě tak ano bydlím u Polikliniky nebo u telekomu školy.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 439
Registrován: 10-2002


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 10:35:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Silesia co by jezdílo přes Ředitelství Vítkovic z Dubiny asi nemáš přestavu kolik lidí pracuje v akciové společnosti Vítkovice.
D-9 jak by si chtěl vest s Mariánského náměstí na doktora Malého směrém na Jižní branu, linky 4,11,18
nerušit
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 10:51:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dodo:copak toje třeba? nevedl bych tam přímo nic d-3 by je tam dovezla (aspoň by se nemohlo tvrdit, že je prázdná). Jej no jo ono se tam nedá odbočit na Mírovém...

a ten kdo tu dal ten odkaz s linkovým vedením, tak tomu vzkazuju že by ho asi ten samý človrda co mě zkritizoval d-13 sežral zaživa, protože ty tam ze Zábřehu nemáš vedené NIC(a to doslova)
K tomu mímu návrhu pak bych to tedy změnil
d-2 jak je
a d-9 přes Krajský úřad.

¨

xyz
Jak jsi přišel na 45 minut a tři přestupy.d-13 by tam byla za minut cca 30.

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 10-2002


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 11:11:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Silesia Nahodou ta už z Dubiny jede plmá že je problem si sednout,d-3 a d-12 jsou nezbytné z Dubiny z 30% na Řed.Vítkovíc vystupuje asi 30% na Míraku a zruba 50% dale pokračuje v cestě, přestupovaní by nic nevyřešílo ještě by to zkomplikovalo
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 11:15:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

je to možné opravdu to byl jen návrh, protože mě se to tak jak to je absolutně nelíbí. (řekni že tobě jo a budu úplně zticha).
tak co třeba nějaká okružka - Dubina HK-Most arnády- Mariánské nám - střelnice- Dubina

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 10-2002


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 11:31:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Silesia zatím jeto tak dobré, také mi chybí d-14
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
miš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.29.34
Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 11:41:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi většina ze zda diskutujících bude ničit fotomateriál a megapixlovat obrázky v sobotu a v neděli v Kyjovicích - a dobře udělá. Kdo si ale bude chtít odpočnout od Ostravy a při tom s ní být nějak spojený, může si užít u dopravce Slezské zemské dráhy, o.p.s. - viz www.osoblazsko.com - na dráze Třemešná - Osoblaha. Jízdy jsou v sobotu 26. (s parní lok. Resita) i v neděli 27. 8. se spojnicovým dieselem Faur. Tento příspěvek snad nemusí být chápán jako OT, protože v sobotu proběhne v Osoblaze křest knihy Atlas drah 2006 - 2007. Kniha "atlasuje" nejen železnice, ale i další drážní systémy - tramvaje, trolejbusy. Ostravská schémátka se mohou líbit nejen Ostravákovi.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 11:58:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dodo: OK co člověk to názor. Konec konců co mi ¨ s tím zmůžem. Jen to chce nějak pořešit tu
věc s d-12 ta trasa co jí má teď je
nedomyšlená přípojově. tak mě napadlo tu
12 trasovat tak jak kdysi.
Ale já už budu zticha bo by mě asi zabily :-)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 10-2002


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 12:51:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Silesia o tom my tady nerozhodujem
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3340
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 13:01:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: Prakticky všechno už se tady řešilo. Dokonce i chápu, že tady do toho nezasahuje Haki, protože by už odpovídal asi po dvacáté páté. Důsledkem tvého linkového vedení by bylo toto:
3 - prázdná od Ředitelství po konečnou jako před změnami
6 - zase by nadávala ta ženská, kvůli které linka 6 na těhle zastávkách stojí (P.S.: ne vše je z hlavy DPO a KODISU)
8 - narvaná.
9 - nikdo by s ní nejel kvůli závleku přes Mírák (mimo to tam není oblouk, asi by to přeskakovala, že?), všichni by si počkali na přímou d-8 na Svinově mostech
11 - Co ti jezdí po Pavlovově ulici? Pěšobus?
12 - Na co přípoje na Nádru Vítkovice na d-3, když ti jezdí okružně? Takže vlastně nemáš spojení Dubina - Vítkovice. Fakt inteligentní návr. D-3 a d-12 ve špičce jsi asi nejel, že? Já s nimi jezdil celý červenec, takže vím o čem mluvím.
13 - Interval mimo špičku 30 minut? To by tě babky ukamenovaly.

Tohe se ti moc nepovedlo. Fakt ne.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 797
Registrován: 8-2002


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 13:42:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Platí ten dnešek?
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 10-2002


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 13:52:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák stym nemohu tak uplně souhlasit že plná jen po Ředitelstvi Vítkovic, sice vystoupi 30% cestujicích řed. Vítkovic a na Mírové náměstí je ještě pokračuje cca 80% cestujicích, d-3 už jede z Dubiny na zastávku A. Poledníka je už plná
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3342
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 13:55:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gakon: Já myslím, že jo ;-)
Dodo: Reagoval jsem na Silesiu. Mluvil jsem tedy o jeho návrhu, jak by to vypadalo.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 445
Registrován: 10-2002


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 14:03:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák promiň pochopil sem otázku na mě
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 757
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 14:20:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Gakon: Budu se snažit být na náměstí republiky (trolejbusový) před 16:00 takže pokud nenabouram auto (ktere musim zavézt mámě) tak není problém.

Když tak zkuste vymyslet jak se co nejrychleji dostat na Koblov protože mám pocit že tam nic moc nejede, vše končí na bohuminske
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 10-2002


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 14:28:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Gakon také tám budu před 16 hodinou a kde bude sraz na Naměstí republiky
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3344
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 14:40:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Však to Mayg napsal. Trolejbusový označník.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 20:04:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No to je jedno.
Ostravak jen posledni vec a už to uzavřu. tu d-9 jsem nedomyslel a hned v dalším příspšvku jsem poopravil tak, že d-2 tak jak je a d-9 tedy přes krajský úřad.

Já jen myslím, že nějakou změnu by to chtělo. Buď si pořádně sednout a udělat jasný přpojový system tak aby to bylo k něčemu a ne k ničemu
nebo navíšit počet souprav, zvětšit prodlevy a vrátit vše zpět.
a nebo něco mezi tím.
Rozumím i tomu, že Hakimu se už nechce to komentovat a vůbec se tomu nedivím.
Rád bych to proto tímto uzavřel.

Doufám, že ten štous dneska v Hrušově vyšel.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 20:19:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: a ten kdo tu dal ten odkaz s linkovým vedením ...

Do Zábřehu mi tam jede d-7 a d-6.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 20:29:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Izzy: ano, toto znám, ale tam se jedná o čela Kardaus, která, pokud nebylo mylně prezentováno, mají jiné průjezdné profily, než bulwa... A to je to, oč šlo - proč už je na Míráku všeobecná potkávačka a ne jen KT-KT... Koleje nebo vozidla?

Mmch: co dnes mělo ťukanec na Hulvákách směr centrum za zastávkou? Odpol. tam byl vidět sypaný obrys sola - takže asi něco z d-11?
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 20:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi před hodinou jsem jel z Poruby. D-3 jsem nechal odjet, co kdyby vyšel přestup na d-7 -> d-12 (minulý týden vyšel díky zpoždění d-12) a když nevyjde, počkám na d-17, která je na Dubině skoro stejně jako ta d-3. Přijíždím na Palkovského, jásám, bo d-12 ještě nikde. Zachvíli poznávám nejdřív podle sluchu pak už i zrakem 1206 plížící se k zastávce. Nastoupím a řidič oznamuje: ,,Vážení cestující, pokusím se Vás dovézt na zastávku Dolní, kde můžete přestoupit na 17-ku." Poslední rozjezd 1206 s cestujícími byl za obloukem Palkovského -> Dolní, pak už to šlo jen setrvačností asi 20 m před ostrůvek zastávky Dolní a se slovy: ,,Bohužel, vidíte sami, že dál to nepůjde", nám řidič otevřel dveře a po chvíli se pomalu odšoural s vozem kamsi směr Hrabůvka.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 20:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A, další chlastra dojezdila? To by mě zajímalo, zda tím důvodem je ten dlouhodobý rachot, co se z ní line (a byl zde několikrát u Aster probírán), či jiná závada... Mmch: proč se takovéto závady nedějí u Trií?
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 22:28:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě jednou budu propagovat:http://www.dpo.cz/aktuality/tisk_z/06_08_17a.pdf
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 447
Registrován: 10-2002


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 22:33:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Trolin to už sem byl informovám
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 759
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 23:16:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Chlastry: po 21hodině to s 1214 párkrát škublo na Krajském úřadě a pak se změnil zvuk tohoto stroje jakoby na drsnější, skoro jakoby jeden motor hučel hlouběji a drhavě (ale mohl to být třeba podvozek opravdu nejsem odborník)

Dotaz na znalé: jaké jsou evidenční čísla tramvají na 14koleji v Křivé mezi Cyklem a Chlastrou? Zahledli jsme tam nějaký stříbrný šíp a já myslel že 744 se transformovala na konzervu.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 844
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 08:44:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samozřejmě stříbrný šíp:-)

 
Absolutí šotoflek je v baru Podraz na Štvanici.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 10-2002


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 09:09:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ze 744 byl dobrý t3 historický vůz který by se zachovál
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 760
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 11:22:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Absolut: a ze kdy je to foto? Jelikož teď stojí minimálně o vzdálenost jedné chlastry dál.
Historická by z něj byla parádní (mám pro tenhle vůz slabost)
Za ním stojí ještě dvě další tramvaje, kterépak to jsou?
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3346
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 11:23:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Jak to tak vidím, tak všechny řvoucí Astry postupně mizí do pekel, tedy vozovny. 1214 dávám měsíc .
Absolut: Já jim to říkal.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 12:11:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi tak 2 měsíce zpátky
Absolutí šotoflek je v baru Podraz na Štvanici.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 449
Registrován: 10-2002


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 12:53:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Absolut Dobrá fotka
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 759
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 12:57:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi bych měl zajít k očnímu, protože napřed jsem tvůj vzkaz přečetl jako:
Ad Absolut Dobrá vodka

a divil jsem se co tu píšeš o vodce
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3348
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 13:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějak mi nejde aktualnout web, tak alespoň takhle:
vozáky historických tramvají
K1: http://mhd-ostrava.ic.cz/vjr/K-1_cyklo.jpg
K2: http://mhd-ostrava.ic.cz/vjr/K-2_cyklo.jpg
grafikon, neboli nákresný JŘ
http://mhd-ostrava.ic.cz/Grafikon26-27srpen06.pdf
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Cain
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.106.118
Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 13:30:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Všimli jste si, že v Moravskoslezské sekci Práva se dva dny po sobě objevily články o tramvajích? Konkrétně o odeslání Tria do Olomouce a o zakázce pro Portland... Ne že by mi to vadilo, ale vypadá to skoro jako reklama zaplacená Inekonem
Cain
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.106.118
Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 13:43:16   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je článek ze čtvrtku
Tady páteční
Jva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1281
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 13:51:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co je na tom divného? Je zcela běžné, že když se uspořádá tiskovka (k nakládání Tria na speciální valník), média si pak informace rozloží a z jedné vody vaří vícekrát. Furt lepší tramvaje s podloženými fakty než jiné okurkové bláboly
Cain
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.106.118
Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 13:59:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No zaujalo mě to, že Právo čtu pravidelně a řekněme že minimálně pár měsíců tam nebyla ani zmínka a najednou dva tak velké články za dva dny - však jsem psal že mi to nevadí (taky proč by mělo, konečně něco zajímavého v novinách).
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 14:24:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Může mi někdo povědět co se dneska dopoledne dělo v Hulvákách? Já jsem akorát zaslechl výzvu k opětovnému navrácení k normálnímu provozu, tak to muselo být něco většího když se odkláněla doprava.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 856
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 15:09:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolem 11. hodiny se pravděpodobně ťuklka tramvaj s autem u zastávky Daliborova - toliko z nesouvislého vyprávění kolegy z práce...

Mayg a další: tak jak vám dopadla cesta Hrušovem? Jste všici a neodlehčili vám místní od elektroniky?

Astry: kolik jich teda už je mimo? Resp., kolik už se potýká se "řvoucím syndromem"?

A na d-4 jezdí Kyjovická 901+905...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3350
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 15:15:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Všichni jsme bez újmy na zdraví i majetku, takže v pohodě. Trať je v podobném stavu jako na tvých fotkách. Asi vneděli se tam půjdu kouknout jak postupují dokončovací práce a v pondělí hurá na projížďku.

Astry? No za chvíli budou mimo asi všechny. Jaké jsou to hrozné šroty. Pokud si pamatuju tak 1205, 1206, 1209 a teď už i 1214.

v tomhle dešti? Ani za boha.
Je ale pravda, že když jsem v jiném městě, tak mi nevadí ani průtrž mračen.
 
 
 
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 25149
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 16:23:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cain:
Každý se musí nějak propagovat :-). V českém Večerníku je pro změnu každou chvíli něco o JHMD. (Proč asi )
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 123
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 21:18:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím! Prosímvás, co bude o víkendu jezdit za tramvaje na těch historických jízdách??? Bude tam i Žehlička??? Kdyžtak který JŘ patří k ní??? Děkuji.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Jenki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2275
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 22:12:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jezdit bude 50+219, 94+269, 25+69 a 528.
Obvyklá sestava je 50+219 na liché hodiny z vozovny a 94+269 na sudé, přičemž k prvnímu je posila 25+69 a k druhému 528. Pokud není úplně totálně hnusně a řidičům se chce tak jezdí posily celý den :-)

Nahoře jako zázemí bude pravděpodobně 24 (nejsem si zcela jist, poslední 3 týdny se věnuji 16h denně olomouckým Triím a na staré tramvajky mi čas nezbývá... ale jezdit budu.

Vše bez záruky, může se operativně měnit dle nálady.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 22:26:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norotn: dík za info.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 677
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 22:29:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty Tria tě nějak berou.

Takže povolení na výjezd je napsáno na: 25, 69, 50, 21, 219, 269, 528 a 5842 - prodejna dárkových předmětů

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace