K-report
 

Archiv do 09.září 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 09.září 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Hnidopich
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 6-2004
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 00:07:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Původ firem asi není rozhodující. Třeba T-mobile je německou firmou...

(Příspěvek byl editován uživatelem Hnidopich.)
Dog
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.122.113
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 07:17:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už jsem to tu dával...Tak naposled:
Interspar nesouvisí vůbec s německým slovem "sparen" (= šetřit) ale s holandským "de spar" (= jedle, mají ji ve znaku.)
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1480
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 07:26:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré ráno.

Ad Dog: Ono je to hezké, ale je otázkou, zda to vědí ti, co tu zvukovou sekvenci zadávali k realizaci a co ji realizovali...

Jinak souhlasím s Martins. V zemi, kde se cca 400 let mluvilo německy, a v oblasti, kde je navíc silný dopad bývalého pruského Slezska, je celkem přirozené výslovnost odvozovat od němčiny...

Nicméně s tím původem firem v zemích... DHL vyslovuje spousta lidí jako "dí-ejž-el", přitom je to firma německá.

Sorry za off-topics.
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
xyz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.254
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 09:03:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč?Já bych to přečetl D-H-L.
Hnidopich
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 292
Registrován: 6-2004
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 09:20:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, DHL taky... :-)

A to nemluvím o tom, co spousta lidí (včetně mé manželky) dělá nebohému slovíčku puzzle (které opravdu není původu německého ani italského). Taková už je holt podstata jazyka, žije si svým životem a občas se vydává nečekanými cestami...
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 10:19:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo jazyk je legrace to bezesporu.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1481
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 12:41:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré odpoledne,

krátká noticka z iDnes.cz:
12:03 - Při nehodě nové pražské tramvaje 14T (Porsche) se ve středu zranili dva zaměstnanci dopravního podniku. Dnes to potvrdili odboráři DP. Vozidlo vykolejilo v plné rychlosti během zkoušky.
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 558
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 14:38:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

I tohle se přátele může stát. Ne vždy je Astra tahána, občas sestane i tažným koněm. Ale abych 1210 nekřivdil, z Aster patří (podle toho jak jí vidím často v provozu) k těm nejspolehlivějším.



Místo a čas : podjezd pod ulicí Plzeňskou, dnes v 6:33

(Příspěvek byl editován uživatelem Martins.)
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3420
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 16:36:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak jsem dnes opět narazil na kravinu v informačním systému. Jel jsem t-106 do Koblova a místo zastávky Riegrova na mě na vnitřím BUSE svítila Poruba vozovna. Hlášení však fungovalo normálně, takže se hlásila normálně Riegrova.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 464
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 17:33:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Infosystém je momentálně zblázněný všude
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3424
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 17:36:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já vím. Autobusovou diskuzi si čtu taky.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 17:48:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Ale uznej, jestli se fakt bude hlásit i to, aby se cestující za jízdy drželi, tak to bude docela ftipné
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3425
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 18:09:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Však jasně. Blížíme se postupně k Brnu. Nejlepší je jejich verze děti, mládeži.
"Žádáme mladé a svěží cestující, aby uvolnili místa potřebným."
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 19:08:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Busman: to určitě. Jinak jsem dnes odpoledne jel d-11 a při nástup se mi něco nezdálo a při výstupu mi to došlo. No řekněte vidět 11/109 v 15:50 to si někdo tu ranní pěkně protáhl.
Jinak dneska odpoledne jsem byl poprvé za celý svůj život přesvědčen o tom, že existoval li důvod vyhlásit přeplněnost vozidla bylo to dnes.
Odpoledne jsem se svezl d-17/205 (pro ty co neví, je na tento kurs nasazena KT8D5.RN1), tedy velké vozidlo co se kapacity týká a lidi stáli ve vozidle tak, že byli rádi když vůbec stojí na něčem, ikdyž to něco byli cizí nohy úpícího spolucestujicího.
Já bych tím přervaným kurzem nechal svést naše radní , ať si to užijou když to chtějí.

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 19:13:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravak to tam fakt je? Páni a já to když jsem byl v Brně neslyšel. Byla by to legrace vzhledem k tomu, že jsem měl za sebou 20 dětí :-)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze.
xyz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.254
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 20:10:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nic není nemožné a řidič není vždycky debil,protože 11/109 začíná 10:04 a končí 19:21
Denis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 20:21:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ještě naposled k tomu Intersparu. Psal sem na informační službu Interspar a tam mi řekli, že správně se to vyslovuje Interšpár
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 20:24:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

xyz: to jsem ale nikdy neřekl. Jen mě to zarazilo říkáš 19:21 to je ale zvláštní ne?

a k tomi Interšpáru no je to zvláštní, ale co. Mě se to sice taky víc líbí se š ale nezabije mě ani to když denně slyším s.

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Jan_Širc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 471
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 22:24:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Silesia: Tys jel d-17/205? Já taky. Ve 14 hodin z VŠB až na konečnou. Byl to fakt maras, lidi stáli pomalu i řidičovi v kabině
http://jansirc.ic.cz/
Všechno jde, když se chce
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 23:05:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem jel ve 12:54 D-3 z Mírového náměstí směrem na Porubu a co se v té tramvaji dělo. Situace byla stejná jako na výše zmíněné D-17, akorát s tím rozdílem, že nejela NP kačena, ale Astra, což byla v ten okamžik brutálně málokapacitní souprava. Jenže ne celou cestu, takže asi nezbývá než si zvyknout.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 2-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 23:19:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obvody novou tramvajovou trať nechtějí
S plánovanou stavbou asi dvoukilometrové tramvajové trati, která by měla dopravně pokrýt městský obvod Pustkovec a hlavně sedmý a osmý obvod v Porubě, zásadně nesouhlasí starostka Pustkovce Nataša Čeganová. Domnívá se, že tato stavba nic nevyřeší a že stávající dopravní obslužnost je dostačující.
"Jsou to vyhozené peníze. Doby, kdy se celé sídliště stěhovalo v šest ráno do NHKG, VŽKG a na šachty, jsou dávno pryč," vysvětluje starostka a dále argumentuje tím, že stavba, kterou míní realizovat Dopravní podnik Ostrava, by s sebou nesla mnohá negativa. "Za své by vzaly stromy i travnaté plochy kolem ulice 17. listopadu, protože by se musela silnice rozšířit. Narušena by byla také nedávno dokončená úprava prostředí mezi nákupním centrem Duha a prodejnou Albert. Lidé by museli chodit podchody a taky nevím, jak by to dopadlo s cyklistickou stezkou, kterí je ve fázi dokončení. Navíc by byly zastávky pro tramvaje i autobusy společné a zřejmě by se nestavěl ani plánovaný kruhový objezd na křižovatce ulic B. Nikodéma a 17. listopadu," vyjmenovala Čeganová a dodala, že tento záměr vyhodila investiční komise města Ostravy z investičního rozpočtu města již před několika lety. "Město má jiné priority," zdůraznila. Mluvčí Dopravního podniku Ostrava Miroslav Albrecht ale tvrdí, že autobusová zátěž ve zmíněných obvodech je ekologicky natolik vážná, že tramvajová doprava je tam nutná. "Tramvajový systém je v Ostravě pátěřní, měl by tedy pokrývat hlavní obvody. A těmi sedmý a osmý obvod určitě jsou," vysvětlil ředitel dopravního podniku Petr Vašík s tím, že tak velké sídliště si tramvajovou dopravu zaslouží. "Máme představu, kolik lidí by tramvaje přepravily. Je známo, že jedno tramvajové dvojče má kapacitu tří standardních autobusů. Navíc chceme nabídnout občanům přímé bezpřestupové spojení z Poruby až do centra," dodal ředitel s tím, že návratnost této stavby je čtrnáct let. Stavba by měla být podle něj částečně financována ze strukturálních fondů Evropské unie a celkové náklady by se měly vyšplhat na 380 milionů korun. Příliš nadšení nad stavbou tramvajové trati neprojevuje ani porubská radnice. "My po této tramvajové trati netoužíme a nepovažujeme ji za prioritu. Doprava v Porubě je dostatečně zajištěna autobusy. Tramvaje jsou sice rychlejší a z ekologického hlediska šetrnější, ale to je asi všechno," doplnil starosta Poruby Miroslav Novák.

Viz týdeník Ostrava.

Jestli jsou všichni starostové jako ta v Pustkovci, tak to potěš.
Ne, americké základně v Česku!
Questa guerra é cosa nostra.
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 23:26:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina: Petr Vašík? To jsi vzal kde???
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 23:28:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tramvaje jsou sice rychlejší a z ekologického hlediska šetrnější, ale to je asi všechno," doplnil starosta Poruby Miroslav Novák.

Tak to je vyrok hodny genia. Pan starosta ma pravdu. Budeme jezdit pomalu a smradit si pod nos. To je genialni reseni.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 23:43:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem se ptal spolužáka a spolužačky, kteří jsou oba z osmého obvodu, jestli by uvítali výstavbu nové tramvajové tratě. Oba byli jednoznačně pro. A vzhledem k tomu, jak je Poruba velká, bych byl i já osobně pro. Když už má toto dílo v plánu DPO, tak by realizace nemusela být až tak daleko, kdyby ovšem jistí lidé dali souhlas.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 2-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 23:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Busman: Toto je napsáno v seriózním plátku nazvaném týdeník Ostrava.
Ne, americké základně v Česku!
Questa guerra é cosa nostra.
Jan_Širc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 472
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 00:05:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Argumenty paní starostky jsou smyšlené hloupé ptákoviny, které si politici vymýšlejí vždycky, když nemají pádné argumety, naprosté drobnosti ukazuje jako obrovská negativa a o kladech se radši nezmiňuje. Výrazné zlepšení dopravy pro tisíce lidí kritizuje kvůli pokácení pár stromků a honem dodává další negativa, které "by mohly" být, mnohé z nich jsou pouhé spekulace. Sama o tom nejspíš nic neví, nejspíš nejezdí ani veřejnou dopravou. Tak zpátečnické názory jsem už dlouho neslyšel.
http://jansirc.ic.cz/
Všechno jde, když se chce
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 07:16:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jan_Širc: jo přesně tou. s tím rozdílem že já nejel z VŠB ale z domů (Telekom škola)a byla to vzkutku legrace nejvíc jsem se bavil když jsem po výstupu za náma viděl prázdnou 2xT3 na d-12
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Libro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 2-2004


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 07:22:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem občan sedmého obvodu a bydlím několik minut chůze od Duhy. Tramvaj to tu chce jako sůl. O nározech starostky Čaganové si myslím své už několik let...

Blíží se komunální volby, tak zase vytáhla své oblíbené téma a bojuje se svými věrnými občany vesnice Pustkovec proti té "zlé" stavbě.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 879
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 07:24:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, co chcete po Čeganové, když je svým původním povoláním jeřábnice?
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 08:14:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já po ní chci, aby dala souhlas pro tu stavbu. Jaksi soucítím se všemi, kteří to teď mají na tramvaj sakra daleko.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 09:22:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tu starostku by chtělo přehnout přes koleno a naplácat. Chová se jak malé děcko!!!!! Dejte ji dudlík, Nevolit!!!
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 8-2002


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 10:56:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opět si trošku rýpnu... nemůžu si pomoci, ale mě se trasa taky nelíbí... Pokud se ta trasa realizuje tak jak je navrhováno, tak stejně na 7. a 8 obvodě bude dost míst, které budou dosti vzdálené od tramvaje, navíc tam budou jen asi 2 zastávky (pokud Duha bude konečnou). Lepší trasou by byla trať po ulici B. Nikodéma, která by končila na O. Jeremiáše nebo na Opavské. Trasa by to byla skoro stejně dlouhá a bylo by jen málo míst, ze kterých by to na tram bylo dále než nějakých 10 min.
I trasy linek by se možná dělaly lépe.
Např. l.č.4 - (Opavská) - O. Jeremiáše - Duha - Čistírny a dále po své trase (JŘ jako nyní)
l.č.3 - Martinov - Čistírny - Třebovická a dále po své trase (10 min ve špičku - 20 min mimo špičku)
Pokud by bylo trváno na přímem spojení Martinova s centrem, pak by tam nejzdila l.č.3, ale např. l.č.9.

L.č.61 - zrušit
L.č.49 v úseku Opavská - SBN - zrušit
L.č.39 ve směru z centra po Svinov mosty stejně - odtud přes Třebovice na Nám. Družba - Slavíkova - Pustkovec - Duha - Opavská
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Jan_Širc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 473
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 12:13:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já myslím, že ta trasa je dělaná takhle proto, aby se zajistilo nejen spojení Duhy a okolí, ale hlavně taky VŠB s centrem, které nedostačuje a přes Vřesinskou se toho víc nevejde. Je to takový kompromis.
http://jansirc.ic.cz/
Všechno jde, když se chce
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 688
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 14:05:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Po nikodéma tramvaj postavit nelze, protože není kde. Vyhrazený prostor po pravé straně od zast. B.Nikodéma okolo Zuzany až k Duze byl sice blokovám pro tramvajovou trať, ale loni tam skončila stavební uzávěra a pozemky se zastaví. Jediné volné místo už zůstalo od Slovanu vlevo.
Bahno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 3-2006
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 17:28:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím

kdysi v roce 2001 (tuším) jsem psal na dopravní podnik svoje všetečné dětské nápady na vylepšení a dotazy. Na dotaz výstavby tramvajové trati k Duze mi pan Albrecht napsal že je ve stádiu projektování a že by se měla začít stavět v roce 2003.

Chodím na gympl právě kousek od Duhy. Víc jak šest let jezdím každý den od Sadu Boženy Němcové k Duze a zpátky. Ty tramvaje jsou naprosto nutné, autobusy jsou strašlivě narvané, naprostá krize přichází skončí-li škola dřív než začne jezdit 49 svou odpolední špičku (od 13:25 od Duhy). Linky 61 na Svinov jsou drasticky nacpané.

Velmi komplikovaný je výlet porubských spolužáků v pátek večer na Stodolní, resp. návrat z nich.

Jo, asi před třemi měsíci byly v územním plánu města Ostravy zakreslené 2 tramvajové tratě - jedna podél ulice Opavské k smyčce na Opavské a druhá právě k Duze. Když jsem se teď sháněl po územním plánu, nemoh jsem ho dlouho najít, našel jsem trochu jiný, tam už tramvaje zapsané nejsou.

(Příspěvek byl editován uživatelem bahno.)
Student v OV
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.64.66
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 17:47:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Blíží se začátek zimního semestru,užijeme si zase sardinkovací 8(osobně využívám 9 s přestupem),což na 20 dát výhradně kloubáky a první spoje od kolejí vézt bez zastávky až do centra,zhustit počet spojů a přidat zastavení na Husově sadu?(lepší docházková vzdálenost do VŠB a OU budov v centru)Hustší interval by studenty více podnítil použít 20[i když někdy se také stojí i na schodech,což je z Poruby do centra příjemné probuzení...:-)] a 8 by se pro ostatní aspoň trochu uvolnila.

Jak se vám líbí nová verze křižovatky u energetiky?Zdá se mi,že zde zmizela aktivní preference tramvaje?
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 19:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím si, že názor jednoho člověka z Pustkovce (mám namysli paní starostku) je nedostačující. Hodilo by se referendum obvodu na stavbu tramvajové tratě a ještě by bylo ideální, kdyby bylo možné spojit tím hlasování o důvěře paní starostky. Ta by si to možná rozmyslela. Osobně bych ji tam ty nové stromečky šel zasadit.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 473
Registrován: 10-2002


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 19:15:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Solarisák ale to by tam neměla být starostkou P. Čeganová a nebo omezit tak autobusy z důvodu ekologie jestli paní starostka umí rozeznát coje ekologičtější jestli autobus nebo tramvaj
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 20:33:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

DODO: to by byla legrace a to vzkutku no zkusil bych to proč ne . Aspoň by byl bobr spokojený, že se šetří a občany by to rozohnilo na tolik, že by se mohla zpakovat a vypadnout
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 08:02:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.technicalmuseum.cz/akce/dod.htm
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3426
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 10:42:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedou vám stránky DPO?
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 10:43:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: již druhým dnem nee. Že by i tady si někdo něco špatně nahrál, jako s busem.....
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3427
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 10:50:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No uvidíme za jak dlouho je zprovozní.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 10:54:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tipuju v pondělí dopoledne, však oni si to tu přečtou, že jim zas něco nefachčí.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3428
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 11:31:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta starostka Pustkovce Čaganová je fakt kráva:
http://www.pustkovec.mmo.cz/index.php?action=article&id=235
Aneb když tomu někdo nerozumí.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1482
Registrován: 6-2002


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 11:55:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré poledne...

Ono je to prosté... Postupná redukce autobusových spojů do inkriminovaných končin... Samozřejmě ne okatá, ale plíživá...

Lze to zdůvodnit snadno... Pokud bus bere 40-45 litrů nafty na 100 km, vypočítají se náklady na provoz do daných končin. Pak se tu ubere v sobotu odpoledne, tu v neděli dopoledne (zajíždí každý 2. spoj), přiškrtí se dopravní špička... Ve vhodný čas se nabídne alternativa tramvaje, např. zatím jen za kostel...

Navíc - Nezapomeňme, že je před komunálními volbami a paní starostka se musí nějak profilovat... Pokud si všimnete obsahu té petice, ona by chtěla provést takové kroky, aby té tramvajové trati bylo zabráněno už navždy...
Zajímalo by mě, jaký je její vztah k místnímu zahrádkářskému svazu a jaká alternativa se plánuje např. na ploše budoucí smyčky... A myslíte, že starostka jezdí prostředky MHD?
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3429
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 11:59:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Nebo prostě a jednoduše zredukovat tolik, kolik by pak ušetřil provoz tramvají. To by bylo zajímavé. Předpokládám, že Čaganová MD nepoužívá. Jinak by nevymýšlela takové blbosti. Navíc tím blokuje stavbu trati pro úplně jiný obvod, Porubu. Tam se však taky bohužel vyskytují názory, že je trať na nic.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Jan_Širc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 13:15:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych řekl, že pro ní je prioritní automobilová doprava Jinak si totiž nedokážu vysvětlit argument, že dojde ke zhoršení dopravní situace na odbočeních podél tramvaj. trati
http://jansirc.ic.cz/
Všechno jde, když se chce
Bahno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 3-2006
Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 13:16:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.ceu.cz/eia/is/info.asp?kodAkce=MSK258
je tam docela zajímavý rozbor plánované výstavby
(text oznámení záměru)

paní starostka by si to mohla přečíst
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 14:02:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bahno: co chceš po paní starostce? Referendum, dum, dum, a je to v kapse (doufám, snad nejsou ti lidi v té lokalitě takový blbý jak ona).
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 14:05:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: s omezením dopravy souhlasím, tramvajová doprava z dlouhodobého hlediska je nejlevnějším druhem dopravy. Pak následují autobusy a nakonec trolejbusy. Alespoň tam zredukovat nějakou linku, vždyť finančně ta lokalita musí být velice nákladná. To samé Hlučín!
Bahno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 3-2006
Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 14:20:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

s referendem to vidím blbě, ptž tam nebudou hlasovat studenti (do 18let) z dotčeného obvodu a lidi co musí ze zbytku ostravy do dotčeného obvodu dojíždět

Dotaz : nakolik závazné je referendum a jak velké pravomoce má městský obvod proti něčemu co plánuje město nebo kraj?
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 14:33:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bahno: by mě zajímalo, kolik podpisů naše sběratelka už nasbírala.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 10-2002


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 14:57:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jak sem naznačíl v příspěvku 473 že bych omezil autobusy, omezil bych je tak buď jel 3x za den nebo aby vůbez nejezdili to těch končín, ať paní starostka Čaganová udělá něco pro své zdraví a blbě nekeca je už fakt trapná
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 16:08:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dodo: mluvíš ze vzteku, to by tě zase ostatní ukamenovali...
Student v OV
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.64.66
Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 16:10:49   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co tak udělat petici za tramvaj?Argumentů se najde řada:snížení místního znečištění exhaláty,úspora paliv,snížení hluku,lepší spojení s ostatními částmi města + nízkopodlažní tramvaje=>lepší cestování bez přestupu pro maminky s kočárky,důchodce a lidi se sníženou pohyblivostí,nutnost posílit dopravu Poruba-centrum,omezená kapacita smyčky Vřesinská...jistě naleznete i další argumenty
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 16:14:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Student v OV: představ mi toho, kdo do toho půjde a bude tento boj se starostkou vést!
Jenki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2283
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 16:19:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pozor, uvědomte si jednu podstatnou věc - Čaganová je starostkou Pustkovce, nikoliv Poruby; Pustkovec je "akorát" taková ta nudle rodinných domků, všechny paneláky jsou Poruba! Není to poprvé, co se Pustkovec chová jako škodná, bez ohledu na své okolí. To, že z územního plánu vypadla tramvajová trať podél ulice B. Nikodéma je právě ústupek Pustkovci, aby povolil trať od Slovanu.

Občas když ke mně dojdou nějaké perličky na téma vztahů ÚMOb Poruba - ÚMOb Pustkovec dostávám chuť Pustkovec obehnat 2m zdí po vzoru "západní břeh a pásmo Gazy".
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 16:25:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V tom případě nechápu, proč zrovna "malý" Pustkovec dávno nepřešel pod správu Poruby. A zase by se ušetřily peníze na byrokracii.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 10-2002


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 16:41:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Solarisak nemluvím to ze vzteku, ale ber to takhle co ekologičtejší tramvaj nebo autobus , přece tramvaj pokud nebude chtít tramvajovou dopravu tak nemusí tam byt ani autobusová dobrava nebo jen v omezen možství
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace