K-report
 

Archiv do 19.října 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Optimalizace linkového vedení v Praze » Staré archivy » Archiv do 19.října 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Iaya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 26. září 2006 - 06:38:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska ráno na 265 nízká podlaha, nějaká ojedinělá vlaštovka, nebo již trvalý jev?
Jinak 134 naprostá chujovina, mám neodvratný pocit, že zavedením této linky bude naplněna skutková podstata trestného činu zneužití pravomocí veřejného činitele při nakládání s veřejnými financemi...
Ono je třeba jít tomu štěstíčku naproti ...
Mouser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 26. září 2006 - 15:45:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Iaya: Zajímavé. Tipoval bych spíš náhodu, negarantované pořadí (ačkoliv by zrovna na 265 IMHO nějaký ten Citybus neuškodil).
Já zase nedávno viděl NP na 173. Respektive, nevím to jistě, ale když jsem z Družné viděl Sor (vzadu sedělo pár lidí) odbočující z ulice Na Cikorce do ulice Čs.exilu, o co jiného by šlo? (Zadní orientaci jsem tedy opravdu z té dálky nepřečetl.)
Pawel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 922
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 09. října 2006 - 21:25:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

čím častěji teď jezdím tramvají přes letnou a holešovice na palmovku, o to víc jsem přemýšlel o řešení neúměrného přetěžování tramvajových linek v relaci Pražská tržnice-VL-Letná a zároveň jistého nadbytku kapacity na Libeňském mostě. tramvaje na letné jsou podle mě vrcholem nekulturního cestování, a to ve všech směrech i většině časových období týdne.

nejprve jsem uvažoval o odklonění linky 3 z VL na Letnou (+prodloužení 12 na Lehovec apod.), podle mých pozorování ale 3 zas tak nevytížená v holešovicích zdaleka není, ba naopak.

pak mě napadla další myšlenka: odklonit linku 12 z Dělnické kolem tržnice na Špejchar. v praxi bych to viděl tak, že by v úseku Barrandov-Nádr.Holešovice jela jako d-12, zde by se změnila na 27, jedoucí v trase NH-Špejchar. v JŘ linek 12 i 27 by byla poznámka typu "Ze zastávky Nádraží Holešovice pokračuje jako linka 27 přes zastávky Dělnická, Vltavská a Letenské nám. do zastávky Špejchar, kde je ukončena." podobné hlášky by se mohly objevit i ve vozidlech na posledních zastávkách před "převléknutím" linky. s převlékáním by nebyl problém vzhledem k nasazení vozů s BUSE na současnou d-12.

variantně, abychom zabili více much jednou ranou a zbavili se zároveň sólo vozů, které jednoznačně negativně ovlivňují stav tramvajové dopravy na P7 (výhybkové kontakty, přeplněnost a z toho plynoucí delší zastávkové pobyty a zejména tristní úroveň kultury cestování), by bylo možno udělat změnu v této podobě: označit navrhovanou 27 jako 25, nynější 25 zrušit, linku 15 zavést ve standardních provozních parametrech (cd, ct, 2xT) a prodloužit do trasy Bílá Hora-Nádr.Hol.-Vozovna Kobylisy.

---

nicméně je asi stejně tento návrh k ničemu, neboť jak jsem se dočetl, bude P7 i P6 v brzké době silně negativně ovlivněna dopady výstavby MO Malovanka - Pelc-Tyrolka. uzavírky tram tratí budou následovné:

Letenské nám.-Špejchar 10/2007-12/2009 (!!!)
Partyzánská-Trojská 07/2009-10/2009
Špejchar-Prašný most 11/2009-10/2010 (!)
Hládkov-Octárna 12/2007-09/2011 (!)

i tak by ale odkloněná 12 (resp. 27 (25)) mohla být součástí svazku linek, zajišťující v době výluky přepravu mezi Letenským nám. a Holešovicemi. jak bude vypadat linkové vedení během výluky, to už je ale jiná kapitola. každopádně je současný stav tram dopravy v západo-východním směru na P7 dost tragický.
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 09. října 2006 - 22:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pawel: zajímavé, leč krkolomné. Přetěžování tramvají na Letné je dáno nepravidelností intervalů a zpoždění, první tramvaj jede na st 4, druhá na st.3 a třetí na st. 2 a pak zase 7 minut nic. Tradiční problém pokusů o proklady a dogmatu intervalů 8/10/15/20. Až Ropid přestane lpět na grafikonových schématech, bude líp.
Chicht, ta 12 by se prostě na Strossu křížila, nebo míjela (varianta Stross-Tržnice-Dělnická-Výstaviště-Stross- Letná) a nemusíme přečíslovávat.
Taky by se ovšem mohla upravit do trasy Výstaviště-Dělnická-Tržnice-Letná-Chotkovy sady-Malostr.-Barr. a 5 zrušit (a 26 přes Floru), což bych možná dokonce preferoval a ještě ušetříme (já vím šetřit se teď v Praze nechce a nemusí, ale ono to přijde)
Komplexnější řešení ale zřejmě bude vynuceno až tou výlukou po roce 2009: Napaječ Petřin a Liboce l.č.2 v int 4/5/10, zrušená 20 a 18, linky 1 a 26 v int 4/5/10, 8,15,25 jako teď a pobere se to na Letné nádherně.
Budoucnost patří bagrům!
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7501
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 10:46:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v půl8 ráno jsem na Francouzský směr DC viděl poprvé bus l. 134. Byl docela slušně natřískanej.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 939
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 12:07:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tos viděl v podstatě a-135 :-)
10/1991-10/2006 ... Absolut má 15. narozeniny :-)
Iaya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 12:09:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím že Francouzská není dobré místo pro pozorování a-134, co třeba Krejcárek?
Ono je třeba jít tomu štěstíčku naproti ...
Jiří_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 12:26:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já viděl včera a-134 dvakrát.Napřed na Novovysočanský,tam vezla vzduch, a potom na Ládví, a tam přijela slušně natřísklá.
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2143
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 14:59:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pawel:
Jak to bude se smyčkou Špejchar? Nová knihovna ji zazdí úplně nebo se přesune ke kachlíkárně? Slyšel jsem něco o druhé variantě.
Dejvice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1019
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 15:02:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pawel: Když vidim ty výluky, tak to abych se odstěhoval, protože doprava v okolí Hradčanské bude tři roky strašlivá Nehledě na to, že po dostavbě budu mít za rohem výjezd z tunelu
Dejvice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1020
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 15:06:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě bych zeptal: Nevíte někdo, kdy má být vlaková zastávka Podbaba a k ní TT? To by bylo pro mě v době uzavřené Letné ideální pro cesty do Holešovic, Kobylis či Libně...
Pawel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 923
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 17:23:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

martin:
smyčka špejchar zmizí pokud vím zcela, u MV by měla vzniknout nová, zarazilo mě ale, že se o ní v jakýchsi běžně dostupných dokumentech hovoří jako o provizorní. ale ono tam je nesmyslů dost, tak můžeme doufat, že zůstane natrvalo.

dejvice:
jo, bude to hrůza. musím říct, že jsem z toho celkem zoufalej a připadám si úplně bezmocně. tajemstvím pro mně zůstává, proč se raději dříve nevyřeší pražský (vnější) okruh. vždyť tohle jen přitáhne další dopravu a nakonec to bude stát zas všude. mj. na letné a na HR budou podzemní velkokapacitní garáže (486, resp. 842 vozů!!!). kdybych to porovnal se strahovským tunelem, kde aspoň došlo ke značnému kilometr.zkrácení trasy oproti Holečkově, zde nevidím přínos téměř žádný. a ty smrady se někudy stejně vypustit musí.


organizace MHD při výluce bude taky stát za to. sice máme TT Chotkova, ale jak to tam bude vypadat s dalšími tramvajemi a hlavně auty, to si nechci radši ani představit. každopádně objezdem přes nábřeží bych hnal max 2-3 linky, konkrétně 1 a 8 (+odklon 8 na DŠ). 23 na Vypich a dc přes jednokolejku na Hládkově, k tomu nějaké sólo BH-Podbaba. na Letné by zůstala 15, 25 (2xT),26 a dále bych sem ještě odklonil 14.

v době výluky hradčanské by to chtělo asi zachovat podobné principy, aby nedošlo k úplnému přehlcení ulic U Brusnice a Badeniho.
Bobek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 18:41:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pawel: snadná odpověď. Pražský okruh (R1) řeší stát, městský (MO) město.
Akribius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 19:05:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S těmi městskými okruhy je to dosti ošidné.Ony sice asi pomohou při jízdě skrze město,ale průserové jsou odbočky a napojení z okruhů.Ty totiž ústí do malých ulic prakticky v centru města (Smíchov) a odtamtud se není kam hnout.Navíc motoristé si řeknou: a tak tu máme okruh zkusím to po něm,znalí poměrů pak jedou původní silnicí a nakonec nám milý okruh doslova přivede IAD do centra města.Samozřejmě ne úplně hned,ale do 2 let je vše při starém akorát městský rozpočet o několik stovek milionů -a možná jdeme i do miliard-chudší.
Je to jako s tratí na Barrandov-perfektní trať,rychlá a blízko obyvatel,vede přímo do centra a tudíž si našla své cestující velmi rychle.Důkazem je i zavedení l.č.13 v ranní špičce.
Bohužel prioritou města je asi utrácet za silniční okruhy,které časem dopravu paradoxně zhorší.
 
 
 
Bobek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 19:37:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Akribius: No ten příklad ze Smíchova není zrovna košer. Moc dobře pamatuju, jak to tam vypadalo před zprovozněním "smíchovského okruhu" a Mrázovky. Dnes se tam načekám zhruba polovinu času.
Akribius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 19:45:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když k tomu připočítáme ještě pozdržení zelené vlny pro auta u křižovatky Na Knížecí a to samé i na Arbesáku a sem tam ani neprůjezdnost Anděla,drží se tam Zborovská pro auta,tak tramvaj dneska vychází značně hůř než kdysi.14ku jsem také na Laurovou jezdíval a dneska se tomu situace vyrovnává.
Navíc jako bonus na l.č.6 (fotky z dnešní ranní směny) hrozí podjetí l.č.23 na KN,která jede 8 minut za tvým odjezdem,na Laurové je na obrat 10 minut a to už s +8 hned na Kubáni téměř nejde a už se vezeš.14ka bez tunelu měla zdržení jen v Radlicích a to občas.Pak už šla.6ka se zdržuje díky MO i na dalších místech.Takže pro automobily situace+- stejná,socka svůj boj zase prohrála.
Akribius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 617
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 19:53:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě na té pravé fotce-auta,která sdílí pruh společně s tramvají,mají červenou a já mohu jet,ale skrze ně to samozřejmě nejde.V okamžiku,kdy mají zelenou zase nemohu jet já.Geniální situace.Akorát,že na Andělu mám +3 a od Újezda výše zmíněný boj s l.č.23,která má navíc na KN kratší trasu.
Bobek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 20:04:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jinak: já asi jezdím (pozn.: autem) nějakým jiným Smíchovem, když je u nich situace +- stejná. Tramvaj v dané oblasti užívám pouze 9 a nějakou tu 5x, takže ty nemůžu obecně soudit. S přímým pruhem na Radlické souhlas, tam je to hovězina. Snad je to na dobré cestě, když už se může rovně i pravým Stejně mi není jasné, proč se tam při výstavbě MO neudělala Radlická širší... místa by bylo... holt asi pozemky.

Holt Radlická je takový pražský tramvajový apendix. Být to významnější trať, asi by to vypadalo taky jinak.
Akribius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 618
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 20:13:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V tom případě je to ještě horší,když autům se situace zlepšila-i když ty zácpy tam jsou denně-ale je fakt ,že autem tam nejezdím a tramvajím se výrazně zhoršila.
Apendix,kde už na Laurové při nástupu si nebylo kde sednout asi není až zase takovým apendixem.
A významnější trať z Řep?Ta je dle potřeby Policie zdržována preferencí aut zejména ve Zborovské a někdy i na Arbesáku.Ty kolony ve Zborovské občas dosahují takové délky,že ani l.č.9 nemůže skrze ucpaný Anděl tramvajema projet vlevo na Arbesák.Ale okruhy jezdí skvěle.Vcelku chápu,že je to lepší autem než s námi sockou.
Bobek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 20:18:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, zácpy jsou tam denně, ale podstatně kratší. Jinak já "s váma sockou" jezdím často, někde ve svém volnu exhibovat s parkováním, to by mě kleplo. Nicméně pracovní věci tramvají ne a ne odvézt... už jen proto, že nemám čtyři ruce
Ad apendix: neberte to nějak špatně, prostě jde mi o to, že je to z hlediska zbytku takové malé-nijaké, přestože pro místní významné.
Akribius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 619
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 20:27:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je v pohodě.Když jsem byl pošťák,tak jsem balíky taky vozil autem,ale pokud chceme přilákat lidi do tramvají-ty kteří jezdí do práce bez velkého nádobíčka-tak na to musíme jít jinak než naprostým preferováním IAD.
Nyní jdu spát,zítra zase l.č.6 :-)))
PS: sázky,kolikrát mě ze 4 kol zítra předjede na Kubáni l.č.23?
Dnes 3:1 v můj prospěch:-)))
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 20:36:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Akri: Tak zkus jet ráno na čas, ať tu sedmu stihnu...
Dejvice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1021
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 21:24:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pawel: Souhlas, to už by mi připadalo užitečnější hodit magistrálu (v obou směrech) mezi Nuselákem a Hlavákem do tunelu a určitě postavit garáže na kraji města. Stavět garáže na kraji centra v lokálních centrech (jako je a bude jím Hradčanská, Anděl apod.) je prostě nevhodné, stejně tak dělat díry z tunelu na takových místech jako je Prašný Most, protože tady bude podle mě naprosto kolabovat doprava (výjezdy z tunelu směr Evropská a Slaný, J. Partyzánů a Suchdol+Roztoky a místní). V současnosti je situace okolo Vozovny Střešovice problematická hlavně kvůli výfuku na Malovance...
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 21:37:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dejvice: hodit magistrálu (v obou směrech) mezi Nuselákem a Hlavákem do tunelu už dost dobře nejde, když tam vede metro. V Sokolské a Mezibranské by to dejme tomu ještě šlo, ale v Legerce by se muselo kopat sakra hluboko.
Pawel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 10. října 2006 - 22:04:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prosba moderátorům: ve svém příspěvku z Úterý, 10. října 2006 - 17:23:34 mám v posl.řádku z 2.odstavce chybu jak radši-ani-neřeknu-co, snažně prosím o opravu. díky!
Akribius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 621
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 11. října 2006 - 15:46:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Demon3-tak první dvě kola (z Laurové po5 a 7.h.) to šlo a dokonce po té 7. mě vyšla všechna SSZ až k Arbesáku,což značilo čekání 1,5minuty do času na Národní Třídě.A to se mi nestává často:-)Takže ty preference by k něčemu byly.
Začátek třetího kola totálně ucpáno,l.č.23 bohužel akorát na Koh-i-Nooru předemnou a její odjezd je 9 minut za mým odjezdem.Následující obrat na Laurové 11 minut,naprosto nestíhám,ještě obavy z předjetí další l.č.23.Komunikace s dispečerem,žádost o dovolení na KN projet smyčku kolejí l.č.19.Žádost povolena jen za předpokladu,že před sebe pustím 6/19,což jsem udělal za cenu promrhání 1 cyklu SSZ na KN.Pak srovnání do času a jízda na střídání.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 26499
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 11. října 2006 - 16:09:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pawel:
Již je to pryč
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 11. října 2006 - 16:18:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hmmm a já zrovínka zaspal...
Dejvice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1022
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 11. října 2006 - 16:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Demon3: No šlo by dát dva tunely magistrály pod sebe...
218
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 12. října 2006 - 16:05:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Od 30.10. proklady 136/213/260 (213/260 v sedle int. 12 min.)... To jsem zvědavej, kolika spojům za den se opravdu podaří v tom prokladu jet.
Celý život je jako střední škola. Jen se tomu říká jinak:-).
Kalič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 14. října 2006 - 19:39:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtělo by to prodloužit noční linku 502 z Vítězného náměstí přes Strahov (koleje!!!!, nechapu jakto že tam dodnes nevede noční linka) na Smíchov po trase lincky 217(tohle rychlé spojení v noci chybí)
Lord_vetinari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 14. října 2006 - 20:34:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ropid zřejmě předpokládá, že studentstvo má v noci pěkně spát nebo se učit a ne chlastat. A protože studenti mají vesměs legitky, tak na tom ani nic netratí.
SI NON CONFECTUS NON REFICIAT
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1417
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 15. října 2006 - 07:03:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kalič: Ale dyť máte 176 do dvou v noci. A nebo procházka od Malovanky 57 aspoň umožní ještě jedno brčko anebo těm alkoholovejm vystřízlivět, ne? :-)
LV: Obecně všechny dopravní podniky předpokládají že po setmění je slušnej vobčan doma a že se zbytečně ničí žárovky ve vozech, pokud se vozidla vůbec v noci dokonce nebojí. :-)
Budoucnost patří bagrům!
Lord_vetinari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 02:14:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bože, to je vůl.
Nebo spíš rádobypolitik:

"odkaz"
SI NON CONFECTUS NON REFICIAT
218
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 09:32:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podporujeme navrácení historické budovy Národního muzea zpět k Václavskému náměstí.
Vím, že v Mostě stěhovali kostel, ale tohle si moc představit nedovedu
Celý život je jako střední škola. Jen se tomu říká jinak:-).
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 10:06:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se týče Nár. muzea: V těchto dnech se slavnostně začala stavět nová budova pro RFE na Hagiboru (sděl. prostředky proběhl obrázek, jak se různí funkcionáři, jako Bém či Saša Vondra chopili rýčů a lopat, začali rýt a kopat). Nová budova RFE prý má být postavena za 2 roky. Po přestěhování RFE by se mohla začít budova býv. FS adaptovat na druhou budovu Nár. Muzea. Po přestěhování aspoň části nynějšího muzea do ní možná začne rekonstrukce hist. budovy NM.
Spíše mě to zajímá z toho hlediska, že mezi "starou" a "novou" budovou NM, která už nebude tak ostře sledovaná jako nyní, když slouží RFE, by opět mohly jezdit tramvaje dolů na Václavák.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 960
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 10:32:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jémináčku, Káeme, vždyť sám křičíš po optimalizaci noční MHD a na Strahov bys ji nezavedl? Protiřečíš si :-)
10/1991-10/2006 ... Absolut má 15. narozeniny :-)
Mysmic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 7-2006
Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 11:01:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, myslím, že by postačilo přidat ještě jeden zkrácený spoj 217 z Dejvické, který by navazoval na poslední metro (tedy s odjezdem 0:28) a u něhož by byla poznámka jede jen do zast. Stadion Strahov a jehož výkon by přejezdem zajistilo něco zatahujícho, abychom nenabourali oběhy 217. Dtto nějak podobně od Smíchova a spolu s nočními spoji 176 máme noční Strahov "optimalizován" tak akorát.
Mysmic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 7-2006
Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 11:26:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl bych další náměty na "optimalizaci":
1) Posílení 140/233/274, resp. změna ropidího paskvilu parametrů provozu těchto linek. V oš a hlavně v podvečer je to z Palmovky nějaké přeplněné...
2) Prázdné 136-181-183 projíždějí kolem zastávky Třebenická u Kauflandu ve směru Prosek, zatímco 177 a 187 bývají často napěchované. Brání něco snad, aby se té trojici linek zavedla druhá zastávka Třebenická za křižovatkou? Dispoziční situace křižovatky se zdá být jiná než pro opačný směr a linky, co frčí na Ládví. Změnou by se vyřešilo to, že mě méně budou válcovat naši milí senioři s taškami na kolečkách při nástupu do autobusu.
218
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 508
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 11:54:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Posílení 140/233/274
Možná by bylo lepší místo 10 min. intervalu 140 a neprovozu 233 v oš int. 15 minut na obou linkách; na 274 potom int. 7,5 min. Vše samozřejmě proloženo.
Čili místo současných 18 spojů za hodinu(6 na 140 a 12 na 274) by sice bylo 16 spojů za hodinu (8 na 140/233 a 8 na 274), ale více kloubových a lépe proložených.
Celý život je jako střední škola. Jen se tomu říká jinak:-).
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2192
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 13:14:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

218,Mysmic:
Autobusy z Palmovky na Prosek a dále do Letňan jezdí extrémně napěchované, to je pravda. Osobně bych se přikláněl k nějakému buldozeru 140 v kloubech 3/6/3/10, každý druhý spoj ukončit u Globusu, 233 zrušit a 274 vést neokružně pouze přes Staré Letňany: Palmovka-Avia 10/20/10/30.
218
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 510
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 13:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin:
Taky dobrá varianta, alespoň by ve Starých Letňanech nejezdily spoje ve špičce vždycky v protisměru.
Jenom myslím, že int. 6/12/6/20 by byl pro Čakovice trochu luxus, takže buď tam vést menší procento spojů nebo třeba 158/166 a spol. přesměrovat přes Ďáblice na Ládví.
Celý život je jako střední škola. Jen se tomu říká jinak:-).
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2193
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 14:31:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Anebo:
140: Čakovice-Palmovka 9/15/12/20 SD
233: GLOBUS-Palmovka 9/15/12/20 SD
274: Palmovka-Výstaviště-Tupolevova-Fryčovická-(nonstop)-Ládví 9/15/12/20 KB
103: Ládví-Ďáblice-Globus-Čakovice 15/40/20/60
258: Ládví-Ďáblice-Březiněves 15/40/20/60
158: posílit na 9/15/12/20 SD

proklady:
Palmovka-Fryčovická: 140/233/274-3/5/4/7
Čakovice-Globus---metro(ČE,PA): 140/158-4,5/7,5/6/10
Ládví-Ďáblice: 103/258-7,5/20/10/30

Vzniknou velmi žádaná přímá spojení ze sídliště Letňan a Čakovic na Ládví. Bude sice trochu husto u stanice Ládví a Staré Letňany přijdou o 274, která tam beztak vozí dnes vzduch, ale kompenzovanou silnější 158. Stejně Čakovičtí a Letňanští budou jednou tím Céčkem jezdit, tak ať si zvykaj
218
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 14:42:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bude sice trochu husto u stanice Ládví
To by se dalo vyřešit pokračováním některých linek dál Davídkovou k Vychovatelně a dál na Nádr. Hol, čímž by vlastně nahradily 210, která by se mohla zrušit (201 k Poliklinice Prosek celodenně,celotýdenně) a 102 by se nemusela do Davídkovy přesměrovávat (jak to plánuje výhledově Ropid).

Btw. ten interval 9 min. se mi moc nelíbí, z hlediska přehlednosti by bylo lepší 10, ale chápu, že se to pak líp skládá do prokladu po třech minutách.
Celý život je jako střední škola. Jen se tomu říká jinak:-).
Lord_vetinari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 15:02:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"... a 102 by se nemusela do Davídkovy přesměrovávat (jak to plánuje výhledově Ropid)"

... asi si naplánuji výhledově zrušení Ropidu ...
SI NON CONFECTUS NON REFICIAT
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2195
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 15:16:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

218:
Pokračování 274 Davídkovou a nahradit od Vychovatelny do Holešovic 210 špatný nápad není. Jen bych tam nenahrazoval 210, ale 201. 210 jezdí mezi Letňanama a Prosekem docela fest.

Já vím, že 9 minut není ideál, ale furt lepší, než dnešních 10-140, 10-233 a 4,5-274
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 15:25:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud je 1KB cca 1,5SD busu, tak je přepočet na SD busy:
současný stav odpoledne 6*1,5+12=21.
Návrh 218: 1,5*8+8=20
Návrh Martin: 5+5+1,5*5=17,5
To není moc posílení...
Já bych byl spíš pro toto:
274: 5/--/6/--
233: 10/15/12/20
140: 10/15/12/20
tj. 1,5*10+10=25
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1419
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 15:26:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle je zbytečný. Do IVC2 se stím hejbat nebude a tak se koukněte do autobusů, diskuse PROSEK LETŇANY po IVC2 a napište něco tam - dal jsem tam základ a můžeme tam shromáždit naše názory a sledovat jejich vývoj až k (ropidí) skutečnosti.
Dík.
Budoucnost patří bagrům!
218
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 512
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 16:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Káem: Tady to vzniklo více méně spontánně v souvislosti s přeplněností toho směru v oš. Čili řešení na necelý 2 roky. Ale dobře, promyslim to a snad něco komplexního dám do diskuze Prosek-Letňany.
Celý život je jako střední škola. Jen se tomu říká jinak:-).
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2197
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 16. října 2006 - 17:55:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Orky:
Jenomže část cestujících by se přelila na Ládví. Díky přímému spojení by Ládví mohlo být nakonec i atraktivnější... což by v důsledku mohlo vést k tomu, že spojení Tupolevova-Ládví-Václavák by nakonec mohlo být i rychlejší než spojení Tupolevova-Letňany 2008-Václavák a to je, obávám se, politicky neprůchodné.
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2201
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 14:07:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

134 je na zabití. Chápu, že Ropid dostal úkol spojit Prosek a soud a že se s tím moc kouzlit nedalo, přesto "proklad" se 135 už ropidí nápad asi bude. Nejenom, že 134 jezdí z Proseka na Želvu prázdná, ale kvůli Ohradě chytá nechutný sekery. Viz dnes dopoledne. Zpoždění 12 minut a 134 na Slovinský nepobírala. Tady asi opravdu platí, že linka se dá 100% proložit pouze sama sebou. Vůbec mi přijde, že samotná 135 jezdila přes Mírák už dřív plná. 15 minut dodpoledne je opravdu pro směr Bělocerkevská-Mírák málo.
Iiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 14:19:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

KM: To je geniální postoj: Za dva roky bude metro tak se do té doby nebudou posilovat autobusy. Doufám, že se toho nechytí radnice P6
218
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 15:15:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Za dva roky bude metro tak se do té doby nebudou posilovat autobusy. Doufám, že se toho nechytí radnice P6
Já myslel, že radnice P6 má tenhle postoj už dávno. Ale vážně, to, že za dva roky bude metro, není důvod pro to, neměnit linkové vedení teď. Stejně se mění co čtvrt roku a pokud je někde akutní problém, tak by se měl řešit bez ohledu na to, že tam povede metro za dva roky.

Martin:
Ano, 134 je "potrat" roku; doufám, že ta linka nebude mít dlouhého trvání. přitom by stačilo málo - přesměrovat 136: Sídl. Ďáblice - ... - Bělocerkevská - Na Míčánkách - Kavkazská - Slavia - ... - Koleje JM.
Dokáže někdo spočítat, kolik vozokm by stálo tohle a kolik vozokm stojí 134?
Celý život je jako střední škola. Jen se tomu říká jinak:-).
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1427
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 15:53:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

218, Iiii: Drobné posílení ano, drobná úprava jedné-dvou zastávek, ale nic velkého. 136 nevymetá Polikliniku Prosek. A důchodci by řvali, kvůli nim se narovnávala 213 a te´d tady tohle.
Budoucnost patří bagrům!
Pawel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 932
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 22:15:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

134 vídám před osmou někde na proseku směr centrum a bývá celkem plná...al eo čem to svědčí, to netuším:-)
Iiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 965
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 23:45:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...že je to dobrá posila 145. Určitě to nejsou klienti obvodního soudu.
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2206
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 18:12:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem stál před úkolem dojet/dojít z hlavní pošty do Záhřebský. Velmi jsem váhal slézt do metra a pak zase vyfárat ven. Nakonec jsem usoudil, že tuto trasu metrem může jet jedině blázen. Tak jsem vyrazil na Italskou a odtamtud 135. Popovezl jsem se 11, která mi náhodou jela hned, ale 135 nejela 10 minut vůbec. Nakonec jsem to došel úplně pěšky. Sice psychicky vyčerpán asi z deseti světelných přechodů a milionů aut, ale přeci jsem nakonec došel. Může mi někdo poradit inteligentnější cestu? Jinak než pěšmo, přes Ípák nebo autem se to zvládnout asi nedá. Cestou jsem zjistil, že chodec je na této trase úplně antipreferován a MHD také.
Čsad_zastávka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 18. října 2006 - 22:51:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin:
Podobnou trasu jsem také řešil. Řešení je 9 + 22, 23 do stanice Jana Masaryka s přestupem ve stanici Národní třída, jízdní doba lehce přes 15 minut. Tramvaje na Václavském náměstí prostě chybí.
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1433
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 10:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: Já bych jel 11 od Muzea, ono jde o to, kterou část Záhřebský, jestli by to nebylo blíž z Bruselský?
Budoucnost patří bagrům!
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2211
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 15:37:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČSAD:
15 minut a přes Národní? To bych jel radši tim metrem.

Káem:
Přesně na opačný straně. Docela by mi v tý době bodnul pidibusík. Anebo trolejbus 54 z Jungamnnova náměstí

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace